0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1783
  • Lytis: Moteris
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #180 Prieš 1 metus »
Dori prisėdo šalia Alano. Jai nepatiko, kad Alanas nenorėjo gyventi prabangiuose namuose. Tai būtų merginos svajonė.
- Pasakiau nesąmonę, - tarė. - Nekreipk dėmesio. Aš tikrai nenorėčiau tuoktis. Ir nenorėčiau vaikų.
Ji pagalvojo, jog jiedu apie tai niekada nesikalbėjo. Bet iš vienos pusės, o kam apie tai kalbėtis? Juk jie tokie jauni. Tačiau vis dėlto laikas, kuomet Dori baigs Hogvartsą ir jie visus metus bus skirtingose vietose, po truputėlį artėjo. Galbūt visai gerai žinoti vienas kito lūkesčius?
Šią akimirką tamsiaplaukė išsigando. Nes puikiai įsivaizdavo Alaną auginantį vaikus. O vaikų ji nenorės. Niekada.
Dori ėmė galvoti dar ir apie tai, kad jeigu ateityje gyvens kartu su Alanu, galbūt vis tik būtų protinga susituokti. Nes juk Alano šeima turi tiek turtų. Ir jeigu jie nebus susituokę, merginai niekas nepriklausys. Ką tu mąstai, sudraudė save mintyse. Juk tu su Alanu tikrai ne dėl jo galeonų.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1029
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #181 Prieš 11 mėnesių »
- Iš kur tu žinai ko tu norėsi, kai tau bus tarkim trisdešimt metų? Aš tarkim šiuo metu visai nenorėčiau turėti vaikų. Aš noriu pagyventi. Pakeliauti. Noriu pabaigti mokslus. Bet nesu tikras ko norėsiu po dešimties metų. - Pagalvojęs, kad šis pokalbis pradėtas ežero dugne riogsančiame dvare nusišypsojo. Ta mintis kažkodėl jį linksmino.
- Ai, kam žiūrėti kažkur į priekį. Dabar juk smagu gyventi. - Apie tą ilgą išsiskyrimą, kuris lauks, kai Dori pabaigs mokyklą stengėsi negalvoti. Dar ruduo. Dar anksti. Alanas nelaukė pavasario. O jei mokydamasi savo darbo pagrindų ar kur mieste ji susitiks kokį tipą? Kokį šaunų vyresnį kvailį ir juo susižavės? Arba šiaip gyvendama už mokyklos sienų susiras kokių nors kitų draugų ir nuspręs, kad mes per daug skirtingi? Juk taip lengva nutolti, kai esi skirtingose vietose. Kai gyveni skirtingus gyvenimus.Kaip buvo negerai, kad jam dar visus metus teks sėdėti mokyklos suole. Nesąmonė. Juk mus sieja per daug dalykų, kad Dori imtų ir pamirštų mane dėl kokio šaunaus mulkio. Juk taip?
- Gal einam pasižvalgyti? - Pasiūlė, nes norėjo pamiršti tas truputį sunerimti privertusias mintis.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1783
  • Lytis: Moteris
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #182 Prieš 11 mėnesių »
Jie pradėjo rimtai kalbėtis. Ir Dori pajuto nerimą dėl ateities. Dabartiniai vaikino planai merginai išties buvo prie širdies. Mokslai, keliavimas. Smagus, ne itin rūpestingas gyvenimas. Tokia ateitis žavėjo Dori. Bet kas toliau? Jie suaugs, subręs ir... ir jis norės šeimos?
- Nes aš nekenčiu vaikų, Alanai, - labai rimtai pasakė tamsiaplaukė. - Aš jų nekenčiu, o tu net dirbai prižiūrėdamas vaikus. Abejoju, ar kada nors mano požiūris į juos pasikeis. Bet juk dabar tikrai smagu, - jau linksmiau tarė ir nusišypsojo. - Gal tikrai nereikėtų galvoti taip toli į priekį, - nusijuokė.
Tikrai, dabar jau tarė tik sau mintyse. Septyniolika metų. Viskas priešaky. Reikia mėgautis savo jaunyste.
- Eime, - sutiko Dori ir išėjo iš to kambario išsivesdama Alaną už rankos.
Tada atidarė kitas duris ir aiktelėjo. Prieš tai aplankytas miegamasis paliko merginai didžiulį įspūdį, bet čia buvo dar įspūdingiau.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1029
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #183 Prieš 11 mėnesių »
- Ai, tada man reikėjo darbo. Nes Dingas suniokojo Matthew magiškuosius svogūnus ir vazonus. Atpirkau jam viską. Tuo metu klaikiai nesutariau su tėvais ir nenorėjau prašyti iš jų pinigų. O tas darbas man buvo vienintelis kurį gavau. Neieškojau tokio darbo tyčia. Tikrai negalėčiau pasakyti, kad nemėgstu vaikų. Bet... Na nežinau. Vaikai mieli ir panašiai. Bet aš nedegu noru turėti savų vaikų. Bent jau artimiausioje ateityje. - Paaiškino. Žinoma, kažkada daug laiko leido su Frederika. Bet ji buvo jo sesutė.
Alanas kartais pavargdavo nuo daug žmonių. Jam patikdavo kartais pabūti vienam ir pavyzdžiui, papiešti. Arba išeiti ilgam pasivaikščiojimui su Dingu. Didelės šeimos nenorėjo. Dori buvo kas kita. Su ja Alanui nebūtina buvo amžinai kalbėti. Galėjo ir šiaip kartu pabūti ir dėl to nepasidarydavo nejauku. Taigi dėl to dar labiau brangino šį ryšį.
- Ai Dori. Gal kai tau bus trisdešimt ar daugiau atbus noras turėti vaikų. Viskas kartais pasikeičia laikui bėgant. - Jie išėjo. Ir kai įžengė pro kitas duris Alanui pasirodė, kad iš pradžių tematė paprastas baltas sienas. Bet staiga jos ėmė ir pasikeitė. Ant sienų atsirado gražūs gobelenai. Išpaišyti ežero vaizdais. Alanas matė didelę aptrupėjusią vandenių pilį. Žuveles nardančias tarp žolių. Ir kitokius povandeninius dalykus. Štai jiems pagrūmojo Gabikis ir nėrė į žolynus. Kambaryje dar buvo įrengtas židinys ir stovėjo patogūs baldai. Be to buvo dideli langai.
- Kaip sakai ar jis dega čia? - Svarstė Senkleris. Bet nutaręs, kad nereikia klausinėti, o geriau veikti išsiėmė lazdelę ir mostelėjo. Židinyje užsiplieskė ugnis.
- Na žinai... Čia tai bent vietelė.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1783
  • Lytis: Moteris
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #184 Prieš 11 mėnesių »
- Nežinau... Manau, lengviausia būtų apie tai nesikalbėti, - nusijuokė. - Pirmiausia Hogvartsas, paskui tolimesni mokslai. O toliau bus matyt, kur gyvenimas nuves, - nusišypsojo.
Dori dairėsi po įspūdingą kambarį. Alanas paklausė, kaip ji mano, ar čia dega židinys.
- Žinoma, kad ne, - rimtai atsakė tamsiaplaukė. - Juk mes ežero dugne.
Ir tada vaikinas pabandė uždegti židinį. Dori dar kartelį aiktelėjo iš nuostabos. Nes židinyje dabar degė ugnis.
- Bet kaip? - tarsi negalėdama patikėti paklausė septintakursė. - Tuoj imsiu manyti, jog mes kokioje nors iliuzijoje, kaip kad kartais būna per pamokas, - nusijuokė. - Noriu čia pabūti.
Klastuolė įsitaisė patogiame fotelyje ir kurį laiką žiūrėjo kažkur į tolį.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1029
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #185 Prieš 11 mėnesių »
- Teisingai. Ir aš taip manau. - Ne galvos sukti dėl kažko jis dabar nenorėjo. Norėjo pasimėgauti šia diena. O paskui ir kitomis.
- Tai tikrai keista. Reikės pažiūrėti gal bibliotekoje bus kokių knygų apie šitą dvarą. - Dori įsitaisė fotelyje. Alanas dar priėjo apžiūrėti tų gobelenų. Regis juos padirbo tikras meistras. Vaikinukas mintimis klaidžiojo po tą povandeninį pasaulį ir svajojo apie kažką įdomaus. Būtų dabar pat pasiėmęs pieštukus ir pabandęs kažką atkartoti iš matomų vaizdų. Bet neturėjo čia jokių priemonių tinkamų piešimui.
Kažkaip nesinorėjo drumsti tos tylos, kurioje dabar buvo. Todėl atsisėdęs šalia kurį laiką tebeskendo vaizdiniuose. Gražūs paveikslai ar štai tokie gobelenai visada pažadindavo norą piešti.
Paskui jie dar pasivaikščiojo po dvarą. Turbūt praleido ten daug laiko. Bet galiausiai išėjo iš ten nes buvo metas grįžti į mokyklą.