0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • VI kursas
 • *
 • 1309
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #210 Prieš 4 savaites »
Tai žinoma. Visus kartus, kai Dori kuprinėje slėpėsi kalvitas ir kai Dori su kuo nors pešdavosi, augalas ramų ramiausiai tenais pratūnodavo. O dabar, kai tamsiaplaukė nutarė susidraugauti, jis ėmė ir užpuolė potencialią Mendel draugę!
Laimei, šis kalvitas buvo bevertis, bent jau tol, kol niekas jo nepersodino. Todėl jis negalėjo sužeisti Gran. Baisu ir pagalvoti, kas būtų dėjęsi, jeigu dabar jis turėtų tas galias, kurios jam priklauso.
Aišku, kad Grantacija iš pradžių labai išsigando, o paskui net įkrito į balą. Penktakursė jau gniaužė lazdelę ir buvo pasiruošusi kovai, mat jeigu iš kieno nors kito kuprinės iššoktų kažkas ir pradėtų ją pulti, merginai jau neberūpėtų, norėjo ji susidraugauti su tuo žmogumi ar ne. Ji pasiustų ir imtų svaidytis kerais.
Tačiau Gran nebuvo Dori, ji netrukus pradėjo juoktis. Juodaplaukė irgi ėmė kikenti, nors jautėsi šiek tiek sutrikusi. Galiausiai kerais atplėšė kalvitą nuo pašnekovės ir įsidėjo augalą atgal į kuprinę.
- Atsiprašau, - tarstelėjo Dori. - Nemaniau, kad taip gali atsitikti. Ar nesusižeidei? - paklausė ir ištiesė ranką į Gran taip siūlydama padėti atsistoti.

*

Neprisijungęs Grantacija Gerietė

 • VI kursas
 • *
 • 97
 • Taškai: 39
 • Lytis: Moteris
 • Kaip nėra jūros be bangų,taip gyvemino-be liūdesio
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #211 Prieš 2 savaites »
Garbanė stvėrė klastuolei už rankos, kai ši padėjo jai atsistoti.
-Nesijaudink, nieko nenutiko, tik esu visa kiaurai šlapia,- ji nužvelgė save. Visa kiaurai šlapia, apsiaustas išpurvintas, aplipęs rudeniniais lapais, kuriuos susirinko nuo žemės. Nieko nelaukdama ji nupėdino ieškoti savo lazdelės, kuri voliojosi kažkur baloje. Beieškodama ji vis į kiekvieną balą merkė rankas ieškodama to prakeikto daikto. Kaip tyčia ji ją rado paskutinėje baloje, kurią Gran apieškojo. Atsisukusi į savo pašnekovė ji iškėlė lazdelę ir tarė:
-Šiandien nuo manęs fortūna tikrai nusisuko.
Pažvelgusi į savo rankas ji nustėro. Jos buvo pamėlynavusios ir šalčio, o pati net nepastebėjo kaip ėmė kalenti dantimis. Tuo pat metu šaltas vėjas prakošė pro grifės apsiaustą, jai net visi plaukeliai kūno pasistojo nuo tokio šalčio. Nieko nelaukusi ji nusimetė jau ir taip purviną apsiaustą ant žemės ir liko tik su plonyčiu megztuku, kuris, jos laimei, buvo sausas. Ji grįžo į savo pradinę būvimo vietą - klestelėjo atgal į sūpynes ir atsisuko į klastuolę.
-Surūkom? Po vieną?- ji nusišypsojo draugei. Kai jai taip nepasisekė ji norėjo nors trumpam ramiai pasėdėti ir išsikalbėti, net ir su cigarete rankoje. Iš tiesų, kai po tiek laiko grifė įsitikino, jog niekur nesitranko brolis, kuris viską galėtų paskųsti tėvam, ji mielai supeštų klastuolės cigaretę kartu su ja.
-Kodėl esi čia viena?- netyčia paklausė mergina, mintyse trinktelėjo sau per veidą,- na, turiu omeny, juk žadėjai kažką veikti su kalvitu, tai kodėl viena, ne su kokia drauge ar draugu?

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • VI kursas
 • *
 • 1309
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #212 Prieš 1 dieną »
Grantacijai, žinoma, buvo labai šalta, nes jos apsiaustas kiaurai peršlapo. Ji net ėmė kalenti dantimis. Galiausiai nauja pažįstama nusimetė apsiaustą, tikriausiai šiuo metu jis labiau šaldė, o ne šildė.
- O Merline, ar tu nesušalsi? - paklausė Dori ir prikando lūpą pamačiusi, jog ji liko tik su plonu megztuku. - Aš tikrai atsiprašau...
Iš tiesų Mendel galvojo, kad Gran tiesiog nueis į pilį. Tačiau mergina vėl atsisėdo ant sūpynių ir pasiūlė surūkyti po cigaretę.
- Žinoma! - nudžiugo Dori.
Ji parūpino dvi cigaretes. Vieną davė Grantacijai, kitą pasiliko sau. Netrukus burtų pagalba prisidegė savąją.
- Tau pridegti ar pati nori?
Plaučius ir vėl pasiekė nikotinas. Bet dabar Dori šiek tiek susinervino, mat Gran pasakė augalo pavadinimą. Taigi, ji žino, kokį nelegalų augalą klastuolė atsitempusi į Hogvartsą.
- Nes apie kalvitą nelabai kas žino, - gūžtelėjo pečiais atsakydama. - Būtų gerai, kad tai ir liktų paslaptimi, - nusijuokė, tačiau tai buvo kaip ir rimtas prašymas niekam neprasitarti.