0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: Sūpynės
« Atsakymas #150 Prieš 2 mėnesius »
Deoiridh nežinojo nei ką sakyti, nei ką daryti. Violeta buvo labai jau nesuprantama. Tiesa, ilgą laiką ji taip galvojo ir apie Sabriną, tačiau ta mergina kažką turėjo, o štai ši mėlynplaukė buvo tiesiog įtartina. Taigi animagė tiesiog stovėjo ir tylėjo.
Laimei, pasaulyje egzistavo gyvūnai. Nusukus pokalbį nuo varlių buvo galima ramiai užglaistyti situaciją balandžiais. Deja, Deoiridh nežinojo, kodėl taip galvoja. Tiesiog labai norėjosi, kad koks paukštis apkakos Violetai pagalvę. Bet to nesakysi tiesiai šviesiai, tad teko ir vėl suktis iš padėties.
- Man atrodo, jūsų charakteriai panašūs, - kreivai nusišypsojo Deoiridh. Nesuprato, kodėl pasakė tokią nesąmonę, tačiau atrodė, kad tai tiesa. Vis dėlto dabar labiausiai norėjosi palikti šitą įtartiną mergaitę vieną: ji kėlė pernelyg didelį pavojų išsiplepėti.
- Nemanau, kad tu mane suprasi, - abejingai tarstelėjo Deoiridh atidžiai nužvelgdama koledžo draugę. Nelabai norėjo, kad ji manytų esą rudaplaukė išsigando. Bet dar labiau nenorėjo praleisti su ja nė akimirka daugiau. Tad paprasčiausiai nusisuko ir nieko nepasakiusi nuėjo pilies link.
Violeta buvo įtraukta į sąrašą tų, kuriais pasitikėti jokiu būdu negalima.

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • II kursas
 • *
 • 225
 • Taškai: 28
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisiaus. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #151 Prieš 2 mėnesius »
Lauke bevaikščiodama Kristina norėjo kur nors ramiai pabūti, tyloje ir pailsėti po visų pamokų. Buvo gana geras oras, todėl grifų gūžtos mokinė nusprendė pasisupti ant sūpynių. Sūpynės buvo geros ir visiškai nekregždėjo. Mokinė užlipo ant jų ir pradėjo suptis. Suposi mergaitė taip aukštai, kad net siekė dangų ( na jai taip atrodė). Visas penkias minutes pasisupusi nuėjo ant kitų sūpynių ir taip pat pasisupo, ji pastebėjo, kad nėra taip linksma ir įdomu būti prie sūpynių vienai ir suptis vienai. Mokinė nebuvo labai drąsi kaip jos pusseserė todėl atsinešė savo katiną ir su juo linksmai praleido laiką, davė skanėstų, paglostė ir įsivaizdavo, kad nėra labai vieniša. Katinas stovėjo akimirką prie jos kojų, o kitą akimirką katinas dingo. Kur tu dingai?? Kas čia vyksta ir kodėl supynės pačios supasi jeigu ant jų buvau prieš dešimt minučių..
If you trusted angels, you will not have to fear the devils

*

Prisijungęs Žana Mokslinčė

 • Astronomijos profesorė
 • *
 • 219
 • Lytis: Moteris
 • neskubėk ir būsi pirmas
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #152 Prieš 2 mėnesius »
Tą dieną buvo nuostabus oras. Žana ramiai vaikščiojo po Hogvarsto teritoriją ir nė nenutuokė ką gi jai ir beveikus. Na tiesą sakant, Mokslinčė veiklos turėjo daug, tačiau taisyti vaikų darbus noro visiškai nebuvo. Moteris eidama pastebėjo sūpynes art, kurių nebuvo nė kartelio, o tai profesorei buvo labai keista. Na, atrodė, kad visą Hogvarstą išniukštinėjau, tačiau pasirodo yra kitaip. Mergina minutėlę pagalvojo ar eiti į tą vietą ir galų gale suprato, kad ten turėtų būti visai smagu ir gal mokytoja net gi pamirš visus rūpesčius dėl mokinių, šeimos, darbo ir kitų problemų. Žana pasuko galvą įsitikinti ar jos fenekas vardu Debesėlis ėjo kartu. Na, tai ir žinojau, kad jis linksmai strikinėja už manęs, gi jis niekada nepabėga. Moteris eidama paėmė Debesėlį ant rankų ir pradėjo glostyti jo dideles ir minkštas ausytes, nes Debesėliui tai labai patiko. Moteris nukėlė jį ant žemės ir ėjo greitesniu žingsniu, o priėjusi vietą pastebėjo pirmakursę Christiną Granger. Moteris tarė:
 - Labas, Christina, kaip sekasi? Matau, kad esi viena, tai tikiuosi, kad netrukdysiu tau ir palaikysiu kompaniją, tiesa?
Moteris laukė Christinos atsakymo, o per tą laiką su ilga suknele atsisėdo ant sūpynių, kurios jai priminė vaikystę.
...

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • II kursas
 • *
 • 225
 • Taškai: 28
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisiaus. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #153 Prieš 2 mėnesius »
Užsibuvusi lauke Kristina pastebėjo kerėjimo profesorę Žaną. O ne, ji tikriausiai pagalvos dabar, kad aš draugų neturiu..
- Laba diena profesore, sekasi visai normaliai.
Paklaususi mokinė atsisėdo ant sūpynių ir toliau suposi. Besisupdama prilindo prie profesorės gyvūno ir pradėjo glostyti jo švelnias ausytes.
- Koks mielas šis gyvūnas- nusišypsojusi tarė Kristina.
Po kurio laiko ji prisiminė apie savo gyvūną ir nutarė jo toliau ieškoti. O ieškoti net nebereikėjo, nes katinėlis ramiausiai sėdėjo prie sūpynių. Mokinė niekaip negalėjo suprasti jog jis buvo dingęs ir dabar vėl atsirado, bet labai neėmė į galvą ir pasisodino katiną kartu. Katinui profesorės gyvūnas atrodė, kad labai nepatiko, nes jis pradėjo pulti jį ir dar piktai ant jo murksėti.
- O Dieve, murki, ką tu darai? - išsigandusi paklausė Kristina.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Christina Granger »
If you trusted angels, you will not have to fear the devils

*

Prisijungęs Žana Mokslinčė

 • Astronomijos profesorė
 • *
 • 219
 • Lytis: Moteris
 • neskubėk ir būsi pirmas
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #154 Prieš 2 mėnesius »
Profesorė pastebėjusi, kad jos prie jos augintinio lenda kažkoks nušiuręs katinas greitai jį pakėlė ir Christinai nematant paspyrė katiną tolėliau. Na ir gyvūnai šiais laikas, mano laikais taip nebūdavo... Moteris ramiai pasispyrė, kad galėtų pasisupti ir pradėjo suptis. Žanai tai priminė vaikystės džiaugsmus ir vargus.
- Christina, ar tau patinka suptis ant sūpynių? Nes aš jas dievinu, o nesisupau gal dešimt metų, -tarė Mokslinčė. Skambu, kaip kokia senė... Staiga ant Žanos atsitūpė paukštelis, lyg ir vyturys.
- Skrisk šalin arba panaudosiu ,,Vera Verto" kerus, - nusijuokė Žana, o paukštelis nė nepajudėjo.
- Na, ir kodėl tu nejudi? Parodyk sparnus, ak kokia čia žaizda, reikia sutvarstyti, -garsiai mąstė Žana Mokslinčė. Ilgai negalvojusi ji tarė:
- Ferula, na man rodos sutvarstė sparną gerai. Dabar jį reiks pasaugoti, tai, Granger, norėsi pasaugoti jį ar man pasiimti iki kol sugis?
...

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • II kursas
 • *
 • 225
 • Taškai: 28
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisiaus. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #155 Prieš 2 mėnesius »
- Gal jūs pasiimkite..
Jau artėjo vakaras. Tiesą sakant jau buvo labai vėlu, o profesorė kartu su mokine vos ne naktį supasi ant sūpynių. O, varge man jau reiktų eiti ir pala kas man darosi? Veronika pajuto kaip ją smaugtų kažkas, o ji visa buvo raudona.
- Padėkite, kas čia vyksta!?
Kristina jausdama skausmą pamatė keistą vaikiną už jos ir laikanti peilį.
- Sveika brangioji, sveika gerbiamoji profesore jums bus dabar labai blogai.
Kristina be galo norėjo ant jo mesti nedovanotinus  kerus, bet negalėjo, nes žinojo kur atsirasti gali.
- Prašau, atstokite- suriko Kristina.
Ji pastebėjo, kad tai buvo tikriausiai vampyras kuris norėjo įkasti Kristinai, bet ji apsisaugojo ir metė į jį akmenį. Tas vampyras nebelindo prie profesorės ir prie Kristinos tik paliko du gėrimus vienas buvo nuodingas, o kitas buvo paprastas kokteilis. Taip pat tas vaikinas paliko ir raštelį.
Citata
Labai atsiprašau, kad sugadinau nuotaiką tiesiog man būna toks etapas kada aš labai alkanas.
Tomas.
Kaip mokinė suprato tai, jis jų atsiprašė ir paliko kokteilius kaip atsiprašimą.
- Žana, kaip manote ar galima gerti šiuos kokteilius?
Bet Kristina net nesiklausiusi atsigėrė kokteilio kuris tikriausiai nebuvo užnuodytas.
- Nagi, mokytoja šiems kokteiliams nieko nėra jie be to labai skanūs.
Nuodingas kokteilis atiteko profesorei. Kokteilis ne itin nuodingas, bet išgėrus jo pavirsti į žmogų kurio labiausiai nekenti.
If you trusted angels, you will not have to fear the devils

*

Prisijungęs Žana Mokslinčė

 • Astronomijos profesorė
 • *
 • 219
 • Lytis: Moteris
 • neskubėk ir būsi pirmas
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #156 Prieš 2 mėnesius »
Išvydusi šį vaizdą, kad Christiną smaugė, Žana jau norėjo pasakyti Anapneo kerus, nes nenorėjo, kad moters akivaizdoje uždustų žmogus, tačiau jai net nespėjus nieko pasakyti Christiną paleido ir tas vilkolakis išgaravo.
- Christina, negerk kokteilių, - perspėjo mergaitę Mokslinčė, tačiau Granger jos nepaklausė.
- Na, kaip matau, tavo kokteiliui viskas gerai, tačiau jau iš kvapo suprantu, kad manasis užnuodytas, nes nuodų ir vaistų pamokos man sekėsi. Jeigu neprieštarausi ar jį paversiu į normalų vandenį ir išpilsiu, - tesė kalbas Mokslinčė. Moteris, kaip tarė taip ir padarė, todėl jai niekas neatsitiko, dėl ko Žana visai džiaugėsi. Na ir puiku, sugebėjau dar nemirti... Žana paėmė feneką ir užsidėjo jį ant kelių, vis gi dar tos grifės katinas manąjį augintinį užpuls. Žana ištroško, po tokio baisaus įvykio, todėl jau norėjo išsiburti stiklinę šio skaidraus skysčio, bet pamačiusi Christinos veidą suprato, kad vandens prireiks ne vien tik jai. Ji iš portfelio išsitraukė mėlyną ir rožinę stiklines ir tarė:
- Na, kadangi portfelyje turiu dvi stiklines, kol kas tuščias aišku, tai jas jau ištraukiau, o dabar Aguamenti!
Stiklinės prisipildė vandens, na ar kerėjimo profesorei gali nepavykti šie kerai? Aišku, kad ne.
...

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • II kursas
 • *
 • 225
 • Taškai: 28
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisiaus. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #157 Prieš 2 mėnesius »
- Kaip smagu, tikrai geriau atsigerčiau vandens nei iš nepažįstamo kažkokį kokteilį.
Kristina pasiėmė vandens stiklinę ir pradėjo gerti. Atsigėrusi vandens pasijautė daug geriau, nes tikriausiai tas kokteilis vis tiek kažkoks buvo ne toks. Mokinė pamatė, kad feneką profesorė užsidėjo sau ant kelių. Tikriausiai taip padarė, nes bijo, kad mano katinas jį užpuls.. Kristina priėjo prie feneko ir dar kartą paglostė gražias jo ausytes. Grifiukė iš ties jautėsi daug saugiau kai nebebuvo jokių vampyrų aplinkui ir viskas buvo ramu. Po penkiolikos minučių Kristina užsimanė dar gerti, bet jau šį kartą norėjo ne vandens, o kokio nors limonado todėl ištarė:
- Jūsų kerėjimo pamokos tikrai naudingos, Katiniausius!
Jai išsibūrė stiklinė apelsinų sulčių, o profesorė tikriausiai ir pati išsiburs ( taip ji galvojo).
Mokinė atsigėrė moliūgų sulčių ir jau ruošėsi išeiti.
If you trusted angels, you will not have to fear the devils

*

Prisijungęs Žana Mokslinčė

 • Astronomijos profesorė
 • *
 • 219
 • Lytis: Moteris
 • neskubėk ir būsi pirmas
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #158 Prieš 2 mėnesius »
Kai profesorė, kad mergaitei atsigėrus vandens buvo geriau ji atsigavo ir galvojo. Ačiū Dievui, tikrai lavonų nenorėčiau matyti.
 - Šaunuolė, Christina, kad tau pavyksta šie kerai ir ačiū už pagyrimą, man tai labai svarbu, -nusišypsojo Žana. Moteris pastebėjo, kad jau leidosi saulė ir buvo vėlu, todėl pasikėlė visus daiktus, atsistojo ir tarė:
 - Na, Granger, aš jau eisiu, vis gi temsta, o ir ne atsidėliotinų reikalų turiu, tai viso ir tikiuosi, kad susitiksime pamokoje.
Žana pasikėlė paskutinius daigtus ir viską susidėjo į portfelį, pasodino feneką Debesėlį ant žemės, kad eitų paskui ją ir, kaip modelis su savo aukštakulniais nužygiavo į savo kabinetą, kuriame sėdėjo dar tris ar keturias valandas, vos ne iki vidurnakčio, bet ji visą laiką galvojo, kaip smagu yra padėti pirmakursiui, kuris net nežino ką veikia gyvenime.
...

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

 • V kursas
 • *
 • 29
 • Taškai:
 • Fui
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #159 Prieš 1 savaitę »
 Alisa sėdėjo medyje, ant tvirtos šakos ir ramių ramiausiai karojo žemyn galva. Užmerktus vokus glostė vėjas, švelnus pavėsis gaivino veidą. Mergina nejautė, kad kojos, karančios ant šakos, jau dega nuo įtampos. Ji papraščiausiai tyliai miegojo. Ką dar galima daryti tokią ramią dienelę?
  Penktakursės galvoje jau ilgokai sproginėjo mintys apie artėjančias atostogas. Atostogos...Žodis, vertas didžiosios raidės. Tiesa, Alisos atostogoms grėsė pavojus. Jas ir vėl kėsinosi sugandinti dvi kraupios savaitės ,,Gyvybės upelyje". Tai nebuvo bloga prieglauda, ne, bet... Alisa dar ir dabar troško namų. Šiluma, meilė, katė ir šuo, gal keletas niekingų draugų ir gyvenimas tikrai pasisuktų į gerą. Mergina akimirksniu pabudo nuo staigių garsų ir triukšmo.
Neprašykite galeonų, negausite. Jokios užuojautos, aš iš prigimties bloga teta :D
P.S. Nekenčiu prašytojų.
P.P.S.Čia bajeris :D

*

Neprisijungęs Benita Black

 • I kursas
 • *
 • 9
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • You are wizard!
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #160 Prieš 6 dienas »
Buvo puikus oras, švietė saulė, retkarčiais pūstelėdavo gaivus vėjelis, nebuvo nei per karšta, nei per šalta. Buvo tokia diena apie kurią Benita galėjo tik pasvajoti. Nebuvo daug namų darbų, tad pirmakursė išėjo į lauką su mintimi, kad galės paskaityti.
Leisdamasi nuo stataus kalniuko link ežero, Black paslydo ir nukrito:
- Auč!!
Ir dabar ji pastebėjo, kad prisidarė sau gėdos. Ant medžio šakos kabojo penktakursė kuri ją iš kart pastebėjo. Negaliu aš kaip normalus žmogus ramiai nusileis prie ežero, būtinai turėjau nukrist ir prisidaryt gėdos. Na jei jau taip gavosi turiu prisistatyti. Benita toliau ramiu žingsniu nužingsniavo iki aukšto, kuklaus medžio.
- Labas. Aš Benita Black, o kuo tu vardu? Pamaniau kadangi jau ir taip matei kaip aš išsitėškiau tai bent prieisiu pasisveikinti, - Benita stengėsi atrodyti kuo sveikiau, bet deja vis dar skaudėjo šoną ant kurio taip nerangiai atsigulė. Ji buvo patenkinta bent jau tuo faktu, kad daugiau niekas nematė jos pasirodymo.
- Aš bučiau patenkinta, kad niekam neprasitartum, grifų gūžtoje tokios apkalbos greitai sklinda, nenorėčiau, kad tai taptu įdomiausia tema prie vakarienės stalo - bandė pratęsti pokalbį Black.
Nieko nelaukusi grifiukė išsitraukė knyga ir atsisėdusi ant žolės šalia medžio ėmė ją skaityti.
"Be happy because it is the only way to live wonderful life"

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

 • V kursas
 • *
 • 29
 • Taškai:
 • Fui
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #161 Prieš 3 dienas »
 Alisa pamatė, kaip ta grifiukė nukrito, prunkštelėjo, bet užgniaužė juoką ir atsitiesė. Vela neketino šaipytis, tik paklausė:
 -Sveika, aš esu Alisa iš Švilpynės koledžo. Tikiuosi neužsigavai?
 Ji šyptelėjo. Penktakursė neturėjo nuotaikos ilgai pliurpti, tik paėmė pirmakursės ranką ir šyptelėjo. Padėjusi atsikelti dar pridūrė:
 - Tu Benita? Na, ką gi, smagu susipažinti. Kaip sekasi? Tu naujokė, ar ne? Patinka Hogvartsas?
 Vela patraukė per pievelę prie didelių sūpynių. Po jomis rado nepaprastai gražių gėlių ir prisiskynė didelę puokštę. Tada, panardinusi galvą tarp kvapių žiedų, klestelėjo ant sūpynių ir pakvietė kartu sėstis ir Benitą. Norėjosi kiek prasiblaškyti, tad Alisa paklausė pirmakursės, mėgindama užvesti pokalbį:
 - Visad smagu matyti naujus veidus Hogvartse. Na, jei tau čia patinka, tada turbūt žinai, kaip sunku iškeliauti iš pilies, ar ne?
Neprašykite galeonų, negausite. Jokios užuojautos, aš iš prigimties bloga teta :D
P.S. Nekenčiu prašytojų.
P.P.S.Čia bajeris :D