0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #150 Prieš 3 metus »
Deoiridh nežinojo nei ką sakyti, nei ką daryti. Violeta buvo labai jau nesuprantama. Tiesa, ilgą laiką ji taip galvojo ir apie Sabriną, tačiau ta mergina kažką turėjo, o štai ši mėlynplaukė buvo tiesiog įtartina. Taigi animagė tiesiog stovėjo ir tylėjo.
Laimei, pasaulyje egzistavo gyvūnai. Nusukus pokalbį nuo varlių buvo galima ramiai užglaistyti situaciją balandžiais. Deja, Deoiridh nežinojo, kodėl taip galvoja. Tiesiog labai norėjosi, kad koks paukštis apkakos Violetai pagalvę. Bet to nesakysi tiesiai šviesiai, tad teko ir vėl suktis iš padėties.
- Man atrodo, jūsų charakteriai panašūs, - kreivai nusišypsojo Deoiridh. Nesuprato, kodėl pasakė tokią nesąmonę, tačiau atrodė, kad tai tiesa. Vis dėlto dabar labiausiai norėjosi palikti šitą įtartiną mergaitę vieną: ji kėlė pernelyg didelį pavojų išsiplepėti.
- Nemanau, kad tu mane suprasi, - abejingai tarstelėjo Deoiridh atidžiai nužvelgdama koledžo draugę. Nelabai norėjo, kad ji manytų esą rudaplaukė išsigando. Bet dar labiau nenorėjo praleisti su ja nė akimirka daugiau. Tad paprasčiausiai nusisuko ir nieko nepasakiusi nuėjo pilies link.
Violeta buvo įtraukta į sąrašą tų, kuriais pasitikėti jokiu būdu negalima.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #151 Prieš 3 metus »
Lauke bevaikščiodama Kristina norėjo kur nors ramiai pabūti, tyloje ir pailsėti po visų pamokų. Buvo gana geras oras, todėl grifų gūžtos mokinė nusprendė pasisupti ant sūpynių. Sūpynės buvo geros ir visiškai nekregždėjo. Mokinė užlipo ant jų ir pradėjo suptis. Suposi mergaitė taip aukštai, kad net siekė dangų ( na jai taip atrodė). Visas penkias minutes pasisupusi nuėjo ant kitų sūpynių ir taip pat pasisupo, ji pastebėjo, kad nėra taip linksma ir įdomu būti prie sūpynių vienai ir suptis vienai. Mokinė nebuvo labai drąsi kaip jos pusseserė todėl atsinešė savo katiną ir su juo linksmai praleido laiką, davė skanėstų, paglostė ir įsivaizdavo, kad nėra labai vieniša. Katinas stovėjo akimirką prie jos kojų, o kitą akimirką katinas dingo. Kur tu dingai?? Kas čia vyksta ir kodėl supynės pačios supasi jeigu ant jų buvau prieš dešimt minučių..



Ats: Sūpynės
« Atsakymas #152 Prieš 3 metus »
Tą dieną buvo nuostabus oras. Žana ramiai vaikščiojo po Hogvarsto teritoriją ir nė nenutuokė ką gi jai ir beveikus. Na tiesą sakant, Mokslinčė veiklos turėjo daug, tačiau taisyti vaikų darbus noro visiškai nebuvo. Moteris eidama pastebėjo sūpynes art, kurių nebuvo nė kartelio, o tai profesorei buvo labai keista. Na, atrodė, kad visą Hogvarstą išniukštinėjau, tačiau pasirodo yra kitaip. Mergina minutėlę pagalvojo ar eiti į tą vietą ir galų gale suprato, kad ten turėtų būti visai smagu ir gal mokytoja net gi pamirš visus rūpesčius dėl mokinių, šeimos, darbo ir kitų problemų. Žana pasuko galvą įsitikinti ar jos fenekas vardu Debesėlis ėjo kartu. Na, tai ir žinojau, kad jis linksmai strikinėja už manęs, gi jis niekada nepabėga. Moteris eidama paėmė Debesėlį ant rankų ir pradėjo glostyti jo dideles ir minkštas ausytes, nes Debesėliui tai labai patiko. Moteris nukėlė jį ant žemės ir ėjo greitesniu žingsniu, o priėjusi vietą pastebėjo pirmakursę Christiną Granger. Moteris tarė:
 - Labas, Christina, kaip sekasi? Matau, kad esi viena, tai tikiuosi, kad netrukdysiu tau ir palaikysiu kompaniją, tiesa?
Moteris laukė Christinos atsakymo, o per tą laiką su ilga suknele atsisėdo ant sūpynių, kurios jai priminė vaikystę.
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #153 Prieš 3 metus »
Užsibuvusi lauke Kristina pastebėjo kerėjimo profesorę Žaną. O ne, ji tikriausiai pagalvos dabar, kad aš draugų neturiu..
- Laba diena profesore, sekasi visai normaliai.
Paklaususi mokinė atsisėdo ant sūpynių ir toliau suposi. Besisupdama prilindo prie profesorės gyvūno ir pradėjo glostyti jo švelnias ausytes.
- Koks mielas šis gyvūnas- nusišypsojusi tarė Kristina.
Po kurio laiko ji prisiminė apie savo gyvūną ir nutarė jo toliau ieškoti. O ieškoti net nebereikėjo, nes katinėlis ramiausiai sėdėjo prie sūpynių. Mokinė niekaip negalėjo suprasti jog jis buvo dingęs ir dabar vėl atsirado, bet labai neėmė į galvą ir pasisodino katiną kartu. Katinui profesorės gyvūnas atrodė, kad labai nepatiko, nes jis pradėjo pulti jį ir dar piktai ant jo murksėti.
- O Dieve, murki, ką tu darai? - išsigandusi paklausė Kristina.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Christina Granger »



Ats: Sūpynės
« Atsakymas #154 Prieš 3 metus »
Profesorė pastebėjusi, kad jos prie jos augintinio lenda kažkoks nušiuręs katinas greitai jį pakėlė ir Christinai nematant paspyrė katiną tolėliau. Na ir gyvūnai šiais laikas, mano laikais taip nebūdavo... Moteris ramiai pasispyrė, kad galėtų pasisupti ir pradėjo suptis. Žanai tai priminė vaikystės džiaugsmus ir vargus.
- Christina, ar tau patinka suptis ant sūpynių? Nes aš jas dievinu, o nesisupau gal dešimt metų, -tarė Mokslinčė. Skambu, kaip kokia senė... Staiga ant Žanos atsitūpė paukštelis, lyg ir vyturys.
- Skrisk šalin arba panaudosiu ,,Vera Verto" kerus, - nusijuokė Žana, o paukštelis nė nepajudėjo.
- Na, ir kodėl tu nejudi? Parodyk sparnus, ak kokia čia žaizda, reikia sutvarstyti, -garsiai mąstė Žana Mokslinčė. Ilgai negalvojusi ji tarė:
- Ferula, na man rodos sutvarstė sparną gerai. Dabar jį reiks pasaugoti, tai, Granger, norėsi pasaugoti jį ar man pasiimti iki kol sugis?
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #155 Prieš 3 metus »
- Gal jūs pasiimkite..
Jau artėjo vakaras. Tiesą sakant jau buvo labai vėlu, o profesorė kartu su mokine vos ne naktį supasi ant sūpynių. O, varge man jau reiktų eiti ir pala kas man darosi? Veronika pajuto kaip ją smaugtų kažkas, o ji visa buvo raudona.
- Padėkite, kas čia vyksta!?
Kristina jausdama skausmą pamatė keistą vaikiną už jos ir laikanti peilį.
- Sveika brangioji, sveika gerbiamoji profesore jums bus dabar labai blogai.
Kristina be galo norėjo ant jo mesti nedovanotinus  kerus, bet negalėjo, nes žinojo kur atsirasti gali.
- Prašau, atstokite- suriko Kristina.
Ji pastebėjo, kad tai buvo tikriausiai vampyras kuris norėjo įkasti Kristinai, bet ji apsisaugojo ir metė į jį akmenį. Tas vampyras nebelindo prie profesorės ir prie Kristinos tik paliko du gėrimus vienas buvo nuodingas, o kitas buvo paprastas kokteilis. Taip pat tas vaikinas paliko ir raštelį.
Citata
Labai atsiprašau, kad sugadinau nuotaiką tiesiog man būna toks etapas kada aš labai alkanas.
Tomas.
Kaip mokinė suprato tai, jis jų atsiprašė ir paliko kokteilius kaip atsiprašimą.
- Žana, kaip manote ar galima gerti šiuos kokteilius?
Bet Kristina net nesiklausiusi atsigėrė kokteilio kuris tikriausiai nebuvo užnuodytas.
- Nagi, mokytoja šiems kokteiliams nieko nėra jie be to labai skanūs.
Nuodingas kokteilis atiteko profesorei. Kokteilis ne itin nuodingas, bet išgėrus jo pavirsti į žmogų kurio labiausiai nekenti.



Ats: Sūpynės
« Atsakymas #156 Prieš 3 metus »
Išvydusi šį vaizdą, kad Christiną smaugė, Žana jau norėjo pasakyti Anapneo kerus, nes nenorėjo, kad moters akivaizdoje uždustų žmogus, tačiau jai net nespėjus nieko pasakyti Christiną paleido ir tas vilkolakis išgaravo.
- Christina, negerk kokteilių, - perspėjo mergaitę Mokslinčė, tačiau Granger jos nepaklausė.
- Na, kaip matau, tavo kokteiliui viskas gerai, tačiau jau iš kvapo suprantu, kad manasis užnuodytas, nes nuodų ir vaistų pamokos man sekėsi. Jeigu neprieštarausi ar jį paversiu į normalų vandenį ir išpilsiu, - tesė kalbas Mokslinčė. Moteris, kaip tarė taip ir padarė, todėl jai niekas neatsitiko, dėl ko Žana visai džiaugėsi. Na ir puiku, sugebėjau dar nemirti... Žana paėmė feneką ir užsidėjo jį ant kelių, vis gi dar tos grifės katinas manąjį augintinį užpuls. Žana ištroško, po tokio baisaus įvykio, todėl jau norėjo išsiburti stiklinę šio skaidraus skysčio, bet pamačiusi Christinos veidą suprato, kad vandens prireiks ne vien tik jai. Ji iš portfelio išsitraukė mėlyną ir rožinę stiklines ir tarė:
- Na, kadangi portfelyje turiu dvi stiklines, kol kas tuščias aišku, tai jas jau ištraukiau, o dabar Aguamenti!
Stiklinės prisipildė vandens, na ar kerėjimo profesorei gali nepavykti šie kerai? Aišku, kad ne.
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #157 Prieš 3 metus »
- Kaip smagu, tikrai geriau atsigerčiau vandens nei iš nepažįstamo kažkokį kokteilį.
Kristina pasiėmė vandens stiklinę ir pradėjo gerti. Atsigėrusi vandens pasijautė daug geriau, nes tikriausiai tas kokteilis vis tiek kažkoks buvo ne toks. Mokinė pamatė, kad feneką profesorė užsidėjo sau ant kelių. Tikriausiai taip padarė, nes bijo, kad mano katinas jį užpuls.. Kristina priėjo prie feneko ir dar kartą paglostė gražias jo ausytes. Grifiukė iš ties jautėsi daug saugiau kai nebebuvo jokių vampyrų aplinkui ir viskas buvo ramu. Po penkiolikos minučių Kristina užsimanė dar gerti, bet jau šį kartą norėjo ne vandens, o kokio nors limonado todėl ištarė:
- Jūsų kerėjimo pamokos tikrai naudingos, Katiniausius!
Jai išsibūrė stiklinė apelsinų sulčių, o profesorė tikriausiai ir pati išsiburs ( taip ji galvojo).
Mokinė atsigėrė moliūgų sulčių ir jau ruošėsi išeiti.



Ats: Sūpynės
« Atsakymas #158 Prieš 3 metus »
Kai profesorė, kad mergaitei atsigėrus vandens buvo geriau ji atsigavo ir galvojo. Ačiū Dievui, tikrai lavonų nenorėčiau matyti.
 - Šaunuolė, Christina, kad tau pavyksta šie kerai ir ačiū už pagyrimą, man tai labai svarbu, -nusišypsojo Žana. Moteris pastebėjo, kad jau leidosi saulė ir buvo vėlu, todėl pasikėlė visus daiktus, atsistojo ir tarė:
 - Na, Granger, aš jau eisiu, vis gi temsta, o ir ne atsidėliotinų reikalų turiu, tai viso ir tikiuosi, kad susitiksime pamokoje.
Žana pasikėlė paskutinius daigtus ir viską susidėjo į portfelį, pasodino feneką Debesėlį ant žemės, kad eitų paskui ją ir, kaip modelis su savo aukštakulniais nužygiavo į savo kabinetą, kuriame sėdėjo dar tris ar keturias valandas, vos ne iki vidurnakčio, bet ji visą laiką galvojo, kaip smagu yra padėti pirmakursiui, kuris net nežino ką veikia gyvenime.
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Magdė

Ats: Sūpynės
« Atsakymas #159 Prieš 3 metus »
 Alisa sėdėjo medyje, ant tvirtos šakos ir ramių ramiausiai karojo žemyn galva. Užmerktus vokus glostė vėjas, švelnus pavėsis gaivino veidą. Mergina nejautė, kad kojos, karančios ant šakos, jau dega nuo įtampos. Ji papraščiausiai tyliai miegojo. Ką dar galima daryti tokią ramią dienelę?
  Penktakursės galvoje jau ilgokai sproginėjo mintys apie artėjančias atostogas. Atostogos...Žodis, vertas didžiosios raidės. Tiesa, Alisos atostogoms grėsė pavojus. Jas ir vėl kėsinosi sugandinti dvi kraupios savaitės ,,Gyvybės upelyje". Tai nebuvo bloga prieglauda, ne, bet... Alisa dar ir dabar troško namų. Šiluma, meilė, katė ir šuo, gal keletas niekingų draugų ir gyvenimas tikrai pasisuktų į gerą. Mergina akimirksniu pabudo nuo staigių garsų ir triukšmo.

*

Neprisijungęs Benita Black

  • I kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Vegetariški šašlykai!
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #160 Prieš 3 metus »
Buvo puikus oras, švietė saulė, retkarčiais pūstelėdavo gaivus vėjelis, nebuvo nei per karšta, nei per šalta. Buvo tokia diena apie kurią Benita galėjo tik pasvajoti. Nebuvo daug namų darbų, tad pirmakursė išėjo į lauką su mintimi, kad galės paskaityti.
Leisdamasi nuo stataus kalniuko link ežero, Black paslydo ir nukrito:
- Auč!!
Ir dabar ji pastebėjo, kad prisidarė sau gėdos. Ant medžio šakos kabojo penktakursė kuri ją iš kart pastebėjo. Negaliu aš kaip normalus žmogus ramiai nusileis prie ežero, būtinai turėjau nukrist ir prisidaryt gėdos. Na jei jau taip gavosi turiu prisistatyti. Benita toliau ramiu žingsniu nužingsniavo iki aukšto, kuklaus medžio.
- Labas. Aš Benita Black, o kuo tu vardu? Pamaniau kadangi jau ir taip matei kaip aš išsitėškiau tai bent prieisiu pasisveikinti, - Benita stengėsi atrodyti kuo sveikiau, bet deja vis dar skaudėjo šoną ant kurio taip nerangiai atsigulė. Ji buvo patenkinta bent jau tuo faktu, kad daugiau niekas nematė jos pasirodymo.
- Aš bučiau patenkinta, kad niekam neprasitartum, grifų gūžtoje tokios apkalbos greitai sklinda, nenorėčiau, kad tai taptu įdomiausia tema prie vakarienės stalo - bandė pratęsti pokalbį Black.
Nieko nelaukusi grifiukė išsitraukė knyga ir atsisėdusi ant žolės šalia medžio ėmė ją skaityti.
Hi everybody this is Maneskin, you're listening to Chosen
Listen clear now, baby
Ya, ya 'cause it begins like

*

Magdė

Ats: Sūpynės
« Atsakymas #161 Prieš 3 metus »
 Alisa pamatė, kaip ta grifiukė nukrito, prunkštelėjo, bet užgniaužė juoką ir atsitiesė. Vela neketino šaipytis, tik paklausė:
 -Sveika, aš esu Alisa iš Švilpynės koledžo. Tikiuosi neužsigavai?
 Ji šyptelėjo. Penktakursė neturėjo nuotaikos ilgai pliurpti, tik paėmė pirmakursės ranką ir šyptelėjo. Padėjusi atsikelti dar pridūrė:
 - Tu Benita? Na, ką gi, smagu susipažinti. Kaip sekasi? Tu naujokė, ar ne? Patinka Hogvartsas?
 Vela patraukė per pievelę prie didelių sūpynių. Po jomis rado nepaprastai gražių gėlių ir prisiskynė didelę puokštę. Tada, panardinusi galvą tarp kvapių žiedų, klestelėjo ant sūpynių ir pakvietė kartu sėstis ir Benitą. Norėjosi kiek prasiblaškyti, tad Alisa paklausė pirmakursės, mėgindama užvesti pokalbį:
 - Visad smagu matyti naujus veidus Hogvartse. Na, jei tau čia patinka, tada turbūt žinai, kaip sunku iškeliauti iš pilies, ar ne?

*

Neprisijungęs Benita Black

  • I kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Vegetariški šašlykai!
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #162 Prieš 3 metus »
Benita buvo patenkinta, kad su ja bendrauja draugiškai, kadangi draugų kolkas ji nelabai turi.
- Amm... Ne, nelabai, - atsakė pirmakursė vis dar trindama šoną, nes jį ganėtinai skaudėjo.
Grifiukė atsistojo pasinaudodama Alisos duota pagalba.
- Manau visai gerai. Taip. Labai, šiaip čia nuostabiai gražu, dar man labai patinka leisti laiką bibliotekoje, - šiek tiek daugiau ir plačiau bandė papasakoti mergaitė.
Ji nedrąsias atsisėdo ant sūpynių. Grifiukė bandė išlaikyti šypsenėlę veide, nors jau buvo visai pavargusi nuo visos ilgos ir sunkios dienos, nors namų darbų ir nebuvo ganėtinai daug. Anksčiau šitų sūpynių Benita nebuvo pastebėjusi, bet dabar jai atrodo, kad čia puiki vieta pasėdėti ir paskaityti knygą, bet šiuo metu savo mėgstama veikla mergaitė negali užsiimti, nes tai būtų labai nemandagu, tad ji tiesiog ramiai prisėdo ant sūpynių šalia Alisos.
- Taip, tikrai, anksčiau maniau, kad hogvartsas man bus tik antrieji namai, bet dabar savo mintis labai pakeičiau, be šios mokyklos gyventi nelabai galėčiau, - gražiai atsakė Benita.
- O tau kaip sekasi? Tu čia mokaisi jau gan daug metų, o ir tavo laikas čia į pabaigą artėja, - pirmakursė buvo susidomėjusi vyresnių mokinių nuomone apie hogvartsą, nes jai pačiai atrodė, kad ji mokyklos niekada negalės palikti, nors profesorės darbas jos negundė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Benita Black »
Hi everybody this is Maneskin, you're listening to Chosen
Listen clear now, baby
Ya, ya 'cause it begins like

*

Magdė

Ats: Sūpynės
« Atsakymas #163 Prieš 3 metus »
 Alisa nusišypsojo. Nors jos nuotaika ir buvo nelabai kokia, mergina nenorėjo pasirodyti nedraugiška ar nemandagi pasipūtėlė.
 -Na, taip, aš šioje mokykloje jau penkis metus. Man čia taip pat labai patinka. Ši mokykla man - vieninteliai namai, nes, matai, aš neturiu tėvų ir gyvenu prieglaudoje...-nutęsė vela.
 Kažkodėl penkiolikmetės švilpynukės širdį užplūdo toks liūdesys, kuris nereikalauja ašarų. Ji panardino savo veidą į gėles ir giliai atsiduso.
 -Na, o kaip tau patinka tavo šeima?Gal papasakotum apie jos narius, apie save? Kažkodėl labai norisi išgirsti ką nors tokio, ko pati neturiu, -  žvaliai, tačiau su šiokiu tokiu liūdesiu ir kartėliu balse ištarė Alisa. Ji užsinorėjo paatvirauti su šia miela, truputį drovia šviesiaplauke mergaite.

*

Neprisijungęs Benita Black

  • I kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Vegetariški šašlykai!
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #164 Prieš 3 metus »
Benita pajautė didelę užuojautą merginai, su kuria susipažino per pastarąsias 10 minučių. Nors jos tikrai nėra gerai pažystamos, pirmakursė tikrai gailėjo Alisos. Neturėti šeimos skamba katastrofiškai.
- Ahh... Aš labai užjaučiu, - šviesiaplaukė bandė paguosti švilpę, bet šie žodžiai buvo niekam tikę lyginant su velos problema.
Grifiukė tik ramiai suposi ant sūpynių, bet viduje virė chaosas. Ji bandė įsivaizduoti, koks gyvenimas turėtų būti liūdnas be tėčio, mamos, be brolio.
- Na jei jau taip nori, galiu šiek tiek papasakoti. Na aš turiu tėtį, Mortello... – nutęsė mėlynakė, - jis dirbo magijos ministerijoje, bet dėl traumos išėjo poilsio, šiaip ilga istorija, neverta ja užimti tavo galvos, jis labai myli mane ir brolį, kartais lepina saldainiais, na tik nebūna labai gerai kai jis parsiveda savo draugus į mūsų namus, nes dažniausiai jie ten visi girti sukelia triukšmą, būna neįmanoma užmigti iki tol kol mama jų neišvaro. Tada mama Rotemara. Ji pats švelniausiais ir mieliausias žmogus pasaulyje, siūna pačius gražiausius drabužius, na ji dirba siuvyklėlėje, ir kepa pačias skaniausias bandeles. Taip pat ir užsiminiau apie brolį, Theo yra labai draugiškas su manimi, kas kai pasakai, kad turi vyresnį brolį, skamba neįtikėtinai, šiaip jo pilnas vardas yra Deward Theo Black, bet antrąjį tiesiog lengviau ištart, - Black nedrąsiai nusijuokė ir greitai užsičiaupė, - Na... Aš galėčiau paklausti savo tėvų, gal mes galėtume tave įsivaikinti, o gal bent jau tu galėtum pas mus pagyventi... Jei taip tau leidžiama, - pirmakursė net pati nesuprato kodėl tai pasakė, tėtis tikrai neleis įsivaikinti šios gražuolės.
Neturėjau aš jai čia pripasakoti tokių gerų dalykų apie šeimą, vis dėl to, ji niekada nepatirs tokio džiaugsmo, augti laimingoje šeimoje.
- Aš labai atsiprašau, bet ar galiu paklausti, kaip tu praradai šeimą? - šitas klausimas tikrai nebuvo tinkamas pradėti naują draugystę, bet smalsumas nugalėjo draugiškumą ir šis klausimas tiesiog išsprūdo mergaitei iš burnos.
Hi everybody this is Maneskin, you're listening to Chosen
Listen clear now, baby
Ya, ya 'cause it begins like