0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 567
 • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #45 Prieš 1 metus »
- Taip yra, bet ar gražu kištis į mano gyvenimo paslaptis? - Kiek pašaipomis nutęsė Grifas, jis nesuprato, kodėl mergiotė taip įžūliai elgiasi, tačiau, jei ji nori jis pasakys, tokia čia ir paslaptis. - Nieko aš nenorėsiu, - šyptelėjo vaikinas, - juokavau.. - gūžtelėjo pečiais Chris' as su šypsena veide.
- Taigi, aš vampyras, - sau ramiai išspaudė Dawson' as ir žvilgtelėjo į Elridę. - Na va dabar žinai tiesą.. - kryptelėjo galvą Dawson' as.
- Ką veikiu Hogvartse? Į šitą klausimą bandau atsakyti visus šešis metus, tačiau atsakymo dar vis neradau, tad turbūt trinuosi iš neturėjimo ką veikti, - gūžtelėjo pečiais Elijah ir pastebėjo, kad ta mergiotė žengė žingsnį arčiau vampyro, tačiau šis nesuprato, ko ji nori. Kodėl taip elgesi, gal ji nori mane sumušti, aišku, nuo tokios minties vaikinas vos nesuprunkštė.
- Burtų lazdelę? - Kiek abejodamas pakartojo merginos žodžius, jam su tuo labai nesisekė, tačiau gal ko išmoks su baltapūke, - turiu, - ištraukęs ją iš apsiausto kišenės suimė į rankas. - Tu ką dvikovos nori? Žinok neverta, nes man su tuo ne kaip sekasi.. - kiek susirūpinęs išlemeno Dawson' as, nes jei jau nelankė pamokų, tai žinok, kad ir burti jis nelabai moka, na žino Nedovanotinus kerus ir apsauginius, tačiau su tokiais jis sužeis ją, o kur tada reiktu dėtis, nors gal jis tik manė, kad nieko nemoka. Gal jam sekasi daug geriau nei jis pats įsivaizduoja.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #46 Prieš 1 metus »
-Nežinau, negirdėjau aš apie gražų elgesį nieko,-linksmai atsakiusi Grifiukė stebėjo Elijah ir laukė. Na, laukė ir sulaukė. Išgirdusi ant ko visą laiką "rovėsi" panelytė giliai įkvėpė, o tada pergalingai nusišypsojusi linktelėjo.
-Buvo sunku?-rodos, mergaitė iššorėje elgėsi paprastai, bet viskas tik dėl jos pažįstamu, dėl kurių vampyrams baimės ji neturėjo. Nors viduje visgi siautėjo šioks toks sumišimas. Ji reikalavo to, prašė pasakyti, bet nuoširdžiai nesitikėjo nieko ypatingo. Na, bet ko norėjo, tą gavo.
-Triniesi?-Grifė kiek prunkštelėjo, jai tai atrodė juokinga, kadangi Hogvartse tiesiog "trintis", jos manymu, neįmanoma. Veiklos čia susirasi visada, magijos pasaulyje tiesiog egzistuoti neįmanoma, juolab, kai prie jo žmogus priklauso jau nuo pat mažens...
-Negi šaka...-rimtai atsakiusi į Elijah pakartotus žodžius Grifiukė klastuoliškai šyptelėjo.-Kovos nenoriu,  nors matant tavo nepasitikėjimą savimi norėtųsi...-mergaitė išsitraukė savąją burtų lazdelę ir ją gerai nužvelgė. Atrodo, užteko pažvelgti į kedro pagaliuką ir paauglė pasijautė dar drąsiau.
-Norėjosi nuveikti visai ką kitą... Bet jei jau taip... Tarkim... Pasilinksminam,-taip pasakius Elridės akys įsistebeilijo į berniuką, jos veide žaidė klastuoliška šypsena...
-Aguamenti,-paprastutis burtažodis, tačiau Elijah sausas namo nebegrįš.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 567
 • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #47 Prieš 1 metus »
- Tai jau ne mano bėda, kad tu negirdėjai, - atsikirto Chris' as, jis nenumanė, kodėl ši baltapūkė mergiotė prie jo kabinėjasi.
- Labai, - šyptelėjo vaikinas, tačiau džiaugėsi, kad ši nepanikavo, nes jau pratęs prie to tikrai buvo, vienas vaikinukas, bėgo kiek kojos neša tiesą išgirdęs, tačiau jis ir sakydamas žinojo, jog šiai viskas dzin, ji turbūt ir mirti nebijotu.
- Na gal ir ne, nežinau, tiesiog, tipo lankau pamokas, darau namų darbus ir.. - pasikasė pakaušį, - žinai, aš čia ką smagiausia darau tai naktimis slampinėju į Uždraustąjį mišką, va ką veikiu Hogvartse, laužyti taisykles yra tiesiog nuostabu, - šyptelėjo vaikinukas ir pažvelgė į El.
- Gal ir šaka.. - pašaipomis "nuleido" Dawson' as ir stebėjo, kaip ta mergina išsitraukė lazdelę, žinojo, kad čia jo silpnoji pusė, tačiau žinojo, kad ji tuo mėgausis.
- Pasilinksminam? - Klaustelėjo šis ir vos tik spėjo išsitraukt lazdelę gavo srovę vandens, po , kurios dabar jau teks grįžti Grifui šlapiam, tačiau kol mergina mėgavosi tuo, šis irgi laiko neleido veltui.
- Impedimenta, - šuktelėjo šis ir tikėjosi, jog kerai pavyko, juk turėjo taip būti, nėra sėkmingų žmonių..

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #48 Prieš 1 metus »
-Bijojai?-pašaipiai prunkštelėjusi paklausė mergiotė. Ji netikėjo, kad tas vaikinukas išdrįs ją užpulti, kadangi tai galėjo padaryti per visą laiką, kol buvo šioje vietoje.
-Kai tu naktinis gyvis, nesistebiu... Aš mieliau lovoj vartyčiausi nei po miškus lakstyčiau,-taip pasakius merginos mintys trumpam nuklydo į mergaičių miegamąjį, kur jos laukė šilta lova, tinginė.-Nors laužyti taisykles turbūt linksma, bet neatsimenu, kada tai dariau,-patraukusi pečiais Elridė atsiminė paskutinį kartą, kai buvo Uždraustajame miške, iš tikrųjų, ji buvo visiškai pamiršusi, kad toji vieta buvo uždrausta. Nors miško pavadinimas rėkte rėkia, kad yra uždraustas.
-Iš dalies teisingai...-tyliai burbtelėjo mergiotė.
-Protego,-Elridė spėjo sušukti burtažodį, kai jos ausis pasiekė vaikinuko žodis.-Mmm... Visai pamiršau, kad esi greitas, bet bent jau išsimaudėi,-taip pasakiusi ji šyptelėjo. Taip, mergiotė naudojosi savo galimybėmis ir mėgavosi tuo, tačiau nežadėjo laidyti jokių burtažodžių, kurie kažkaip žiauriai galėtų paveikti žmogų, todėl atsistojusi tiesiog laukė, kol Elijah sugalvos dar kartą ja pulti.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 567
 • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #49 Prieš 1 metus »
Baltapūkė ir rudaplaukis visą laiką liejo tulžį viens ant kito, nežinia kodėl jaunuoliai, taip keistai bendravo, tiksliau nemėgo viens kito, tačiau rodos El, tas labai patiko, ji mėgaujasi kiekvienu savo pašaipiu žodeliu ar kokiu nevykusiu komentaru.
- Aš bijojau, gal tu pablūdai? - Prunkštelėjo vampyras, jis nesiruošė pulti merginos, tačiau ši rodosi ir tiesą žinodama nesiruošė elgtis šiek tiek mandagiau, tad turbūt belieka ją tik pagąsdinti, tačiau šis buvo labai aptingęs.
- Vartytis lovoje yra laiko gaišimas, - pašaipiai burbtelėjo Chris' as, žinodamas, kad kol kiti miega, jis nuveikia labai daug. - Labai linksma, tad jei nebūtum tokia arogantiška su mielu noru pasiūlyčiau, naktį kur nors nužingsniuoti, - kilstelėdamas antakį kryptelėjo galvą į merginos pusę ir stebėjo šios reakciją, laukdamas dabar pykto komentaro.
- Kažkas spėjo sureaguoti ir apsisaugoti, džiaukis savo sėkme, - riktelėjo vampyras ir stengėsi išlikti ramus, tačiau nenorėjo vienas grįžti šlapias į pilį.
- Klausyk, - šyptelėjo vaikinukas, greit kilstelėdamas lazdelę ir ištardamas, - Aguamenti, - dabar turbūt abu paaugliai į pilį grįš ne sausi.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #50 Prieš 1 metus »
Elridė patraukė petukais.
-Galbūt, nežinau,-ramiai atsakiusi Grifiukė tyliai galvoje sau pritarė, kad iš tikrųjų yra pabludusi. Bet nieko tokio, "nuotykis", kaip ją užpuolė vampyras būtų puikus prisiminimas ateičiai.
-Nepamiršk, kad "kitiems" miegas reikalingas,-šį kartą kiek logiškiau ir be kandžių pastabų atkirto Elridė praignoruodama jo komentarą, jei jau atrodė arogantiška, tai ką jai padaryti? Nesikeis juk tą sekundę, kad įtikti kažkokiam nepažįstamam berniūkščiui.
-Be to, nežinau, ar sveiko proto žmogus mielai eitų į mišką su visai kitos rasės padaru,-dar šiek tiek pagalvojusi pridėjo mergina. Iš tikrųjų, mintis kažkur keliauti su vampyru neskambėjo maloniai, nepaisant to, kad ji su tokiu ir ledų ėjo pirkti.
-Hm... Sėkmė?-nepripažindama Elridė vos vos šyptelėjo, tik ta šypsena greit išnyko, kadangi mergaičiukė buvo pradėjusi nuleisti lazdelę, kai išgirdo tą patį burtažodį, kurį neseniai panaudojo prieš berniuką.
-Protego,-kiek pavėlavusi Grifė panaudojo vėl skydinį burtažodį, bet, turbūt, jokios esmės jau nebebuvo, kadangi jos plaukai buvo šlapi. Ir kaip gali būti keista baltapūkė nepratrūko pykti ir neužsipuolė jo.
-Nesitikėjau!-Garsiai pradėjusi juoktis mergaičiukė nužvelgė Elijah.-Gerai, gal ir nesi toks tragiškas.

*

Neprisijungęs Viktorija Lior

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #51 Prieš 1 metus »
Uždraustojo miško pamiškėje stovi sena pavėsinė po šimtmečiu ąžuolu.
   - Jai gal kokie 100 metų, - pagalvojo Viktorija.
Bet ji tik taip manė.
Jai šovė idėja atsinešti ko nors užkąsti. Netoli Hogvartsas. Ji greitais nubėgs atsinešti. Po 5 minučių Viktorija jau stovėjo prie pavėsinės. Rankoje laikė krepšelį su daug daug raudonų obuolių, sumuštiniu su sūriu ir apelsinų sulčių pakeliu. Ji žinojo, kad prie Uždrausto miško eiti negalima, bet... Ji nežinojo kodėl čia atėjo. Gal šiaip sau. O gal, kad pailsėtų nuo dienos. O gal... Nesvarbu! Atsisėdo ant pavėsinės suolelio. Trakšt.Trakšt. Atrodė tuo suolelis tuo suluš. Atsisėdo į kitą vietą. O va čia tai geriau. Pasiėme sumuštinį su sūriu ir pradėjo valgyti. Atsigėrė apelsinų sulčių.
    - Ahh... Kaip gera, - tyliai ištarė ji.
Viską suvalgiusi šiukšles susidėjo į krepšelį ir patraukė link Hogvartso.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 567
 • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #52 Prieš 1 metus »
Dawson' as stebėjosi merginos naglumu ir jos keistu elgesiu, tačiau jam tai visai patiko, nes jis ir pats toks buvo. Daug kur elgdavosi įžūliai ir ne taip, kaip pridera mandagiam, išprūsusiam žmogui, bet tik todėl, kad vaikystėje patirtos traumos jį tokiu padarė.
- Ne galbūt, o tikrai, - kiek pašaipiai ištaręs, kilstelėjo lupų kampučius į viršų. El tikrai buvo truputį "pametusi galvą", na arba tik taip atrodė.
- Kam tas miegas? Manau daug smagiau naktį eiti į mišką, nei tūnoti lovoje, juk paskutiniai metai ir linksmų įspūdžių reikia prisigaminti kuo daugiau, - gana rimtai tarstelėjo šis.
- Na, bet kai tas "kitos rasės padaras", - ore imituodamas kabutes nutęsė toliau, - yra visiškai nepavojingas, nėra ko bijoti.. ir tai visiškai ne beprotiška, o linksma, - tęsė rudaplaukis ir rodos nesiruošė užsičiaupti, tačiau tai nebuvo būdinga jam. Tyla buvo geresnė draugė, nei plepėjimas neužsičiaupus.
- Sėkmė, - pakartojo šis.
Jis nesitikėjo, kad ji naudos protego kerus, tačiau, gerai tai, kad ji nespėjo ir dabar į pilį grįš tokia pat šlapia, kaip ir šis.
- Na, nors įrodžiau, kad nesu tragiškas.. ar kaip ten tu sakai, - pradėjęs juoktis ištarė šis. Nežinojo ką daryti toliau, pulti ar ne, bijojo sužeisti, tačiau ir noro per didelio kažkam neturėjo.
- Tai kaip dėl to miško? - Pasiteiravo šis ir žengė kelis žingsnius link pavėsinės. - Eisim, kol dar yra laiko? - Atsidusdamas išlemeno šis ir atsirėmė į stalą. 

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #53 Prieš 1 metus »
Mergaičiukė tik klestelėjo rankomis. O koks jai skirtumas, ar ji pablūdusi ar ne? Juo geriau, pakvaišę komiksų veikėjai panelytei visada atrodė kur kas šaunesni ir linksmesni, nei rimtuoliai, o ir protu nenusileisdavo nuo jų.
-Turbūt tam, kad ŽMOGAUS organizmas pailsėtų,-kiek rimčiau atsakė mergaičiukė.-Bet taip, naktis yra kur kas gražesne nei diena...-žvilgtelėjusi į dangų, kuriame, jos nelaimei, dar nebuvo nei vienos žvaigždutės, khem, kur tau bus tokiu paros metu, Elridė vėl nuleido galvą.
-O, tikrai?-baltapūkė nesusilaikiusi nusijuokė.-Sakai nepavojingas, o dar prieš kelias minutes man grasinai?-besišypsodama ji papurtė galvą, bet tas papurtimas neturėjo jokios reikšmės, taip gavosi ir viskas.
Žvelgdama į Elijah mergaitė ėmė savęs klausti, ir kam žmonėms įrodinėti tai, ką kiti pasako? Na, realiai, ji tai išprovokavo, bet visgi...
-Jei taip stengiesi pasijausti geriau, galiu pranešti, kad iš tragiškumo ribų kol kas neišlipi,-Elridė kandžiai šyptelėjo.-Gerai, gerai, šaunuolis.
-Na, jei jau taip nori... Tik lavonu būti aš nelabai noriu, bet va vampyru... Visai įdomu.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 567
 • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #54 Prieš 1 metus »
Elride atrodė šiek tiek kvaištelėjusi, tačiau rodos medinį humoro jausmą irgi turėjo. Kartais net nesuprasi ar ji pokštauja ar iš baisios neapykantos kažką burba.
- Žmogaus, ne vampyro, - pabrėžė vaikinukas. Nors vampyru būti jam nelabai patiko, tačiau pradėjo įžvelgti ir teigiamų dalykų. - Taip, kur kas gražesnė. - Atkartojo merginos repliką ir garsiai nusijuokė, pamatęs, kad ši spokso į dangų.
- Tu čia ką, žvaigždžių ieškai? - Pašaipomis tarstelėjo Chris' as. - Na taip jų šiuo metu LABAI DAUG. - Su šypsena veide nutęsė rudaplaukis.
Pavojingas ar nepavojingas? Šis klausimas retkarčiais įlysdavo į tą vaikino smegenų dalį, kuri buvo atsakinga už mąstymą. Tačiau jis vis prieidavo išvadą - NE.
- O taip, - bandėsi vaizduotis surimtėjusiu, - grasinau? Baik tu, - mostelėjo ranka, - mediniai bajeriai. - Bandydamas pateisinti savo aplaidumą kažką bumbėjo Grifas.
- Jei neišlipu aš, galiu tau pasakyti tai, kad tu kartu su manimi į jas talpiniesi, - vaikinas nepasidavė merginos provokacijai, - šaunuolis? Rimtai? Neradai geresnio žodžio? - Kiek rauktelėjęs kaktą, nužvelgė Grifę.
- Lavonu ir nebūsi, bet ir vampyre nelabai.. - pasikrapštydamas pakaušį veptelėjo šis, - tačiau jai labai nori, tave paversti niekada nevėlu, bet ne, aš to nedaryčiau, nes iš tavęs vampyrė būtų labai bloga.. - per kelias valandas susipažinęs su El charakteriu nusprendė šis.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #55 Prieš 11 mėnesių »
Mergaitė patraukė petukais.
-Ar matai be savęs dar vieną vampyrą?-gan ramiai tarstelėjusi Elridė vos vos nusižiovavo, nors, atrodo, miego iki to laiko visiškai nenorėjo.
-Ką?-pilnai neišgirdusi, ką sakė Elijah, kadangi jos mintys buvo ties dangumi, mergaitei teko perklausti. Tada ji susiraukė ir papurtė galvą.-Neesu tokia durna. Bet taip JŲ LABAI DAUG,-pabrėždama žodį LABAI baltapūkė pati nusijuokė ir dar kartą nužvelgė dangų.
-Tikrai? Mediniai bajeriai?-klastuoliškai šyptelėjusi Elridė papurtė galvą.-Su tokiais bajeriais net išlepusios mergiotės neprajuokintum,-tokie Elijah juokeliai jai jų nepriminė. Žaliaakei dingtelėjo galvoje, kad būtent taip jis ginasi dėl savo žodžių, bet visgi, koks jai skirtumas?
-Ane? Sėkmės su tokia mąstymu,-neslėpdama savo pasitikėjimo kerėjimo srityje mergaitė patenkinta šyptelėjo.-Ir ne, šis žodis yra tau pakankamas, galbūt netgi per geras,-toliau tenkindamasi įvykiais Elridė šypsojosi.
-Tikrai? Na, tada labai neįdomu. Nors sakyčiau, kad vampyrė bloga nebūčiau, bet nesvarbu,-mergaitė nužvelgė knygą dėl kurios iš tikrųjų atėjo į šią vietą ir prisiminė, kad šitaip tikrai nieko neišmoks.
-Gerai, daryk tu čia ką nori, o man tikrai laikas...-ir pasičiupusi knygą Elridė dingo iš tos vietos palikdama Elijah be jokių tikslesnių perspėjimų.

*

Neprisijungęs Amira Eliadė

 • VI kursas
 • *
 • 234
 • Taškai: 39
 • Lytis: Moteris
 • They say miracles are past.
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #56 Prieš 8 mėnesius »
  Gaja turbūt buvo viena iš tų geriečių mokinukų, mat niekad prieš tai nesilankė uždraustajame miške. Net minties nebuvo. Kartkartėmis praeidavo šalimais, pavyzdžiui šalia apgriuvusios Hagrido trobelės. Miškas jos nebaugino, net buvo įdomu pasižvalgyti, bet jis ne veltui turėjo tokį pavadinimą.
  Ir štai ta akimirka atėjo, septintakursė užėjo miškan ir užklydo prie pavėsinės. Palietė ąžuolą, kuris buvo dalimi pavėsinės ir paskaitė išraižytus vardus. Daugelio jų net nebuvo girdėjusi. Tačiau netrukus Gajos rankose atsirado nedidelė šaka, jau seniai gulėjusi ant žemės. Pavarčiusi ją rankose, švilpė išraižė savo vardą ant medžio. Nežinojo tikslios reikšmės kam kiti raižė savus, bet rudaplaukei tai buvo kaip prisiminimas apie Hogvartsą.
Always and forever

*

kablelis

Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #57 Prieš 8 mėnesius »
Stevie ir vėl patraukė į mišką. Iš galvos niekaip nėjo mintis, kad greit ji nebeturės galimybės leisti laiko šiame miške. Žinoma, nebent grįžtų čia kaip profesorė. Bet grifė puikiai žinojo: ji jau greičiau taps Magijos ministre nei profesore.
Kurį laiką mergina klaidžiojo po mišką be jokio tikslo. Pasisveikino su mylimiausiais medžiais, tačiau niekur neprisėdo. Pasvarstė galimybę nueiti iki upelio, bet vis tik apsigalvojo: net ir braidyti dabar buvo per šalta, tad nelabai buvo ten ką veikti. Praėjo pro olą, kurioje patyrė šiurpų nuotykį su broliais. Nelabai toli buvo duobė, kurioje jos su Adele Ginger rado keistą dėžutę. Taip... Miškas nuotykių buvo pilnas. Tik kažkodėl tie nuotykiai buvo itin baisūs. Ką gi. Aš pasišaipė iš savęs Stevie.
Staiga jos akys užkliuvo už pavėsinės. Kažkada seniai čia lankėsi, tačiau paskutiniu metu kažkodėl į tą miško pusę neidavo. Kodėl gi neatėjus dabar? Prisiartinusi pamatė, kad kažkas susikaupęs dirba. Green nutarė netrukdyti: palauks, kol baigs, ir tada prieis. Galiausiai pamatė, kad tai Švilpynės mokinė Gaja.
- Sveika, - galiausiai pasisveikino Stevie, kai švilpė baigė užsiėmimą. - Ką čia viena veiki?

*

Neprisijungęs Amira Eliadė

 • VI kursas
 • *
 • 234
 • Taškai: 39
 • Lytis: Moteris
 • They say miracles are past.
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #58 Prieš 8 mėnesius »
  Buvo jau bebaigianti savo nedidelį darbelį. Pasirodo išraižyti savo ilgą vardą buvo sunkiau nei tikėjosi paauglė. Išgirdusi žingsnius mėlynakę sekundei sustingo. Tai juk negalėjo būti priešiškai nusistatę kentaurai, neadekvatus vienaragis ar kažkas panašaus. Jų žingsniai be abejo būtų garsesni. Išgirdusi pasisveikinimą, švilpė atsisuko ir pamatė grifų atmušėją Stevie Green. Tos kvidičo rungtynės jai dar ilgai iš galvos neišeis. - Labas, šiaip pasivaikščioti išėjau. - Atsakymas buvo totaliai banalus, bet kitokio rudaplaukė grifei suteikti negalėjo. Mėlynos akys nužvelgė atėjusią žmogystą. Pasąmonė pareiškė, kad reiktų ir pačios bendraamžės paklausti ko ji čia atsivilko. - O tu? Irgi kaip suprantu viena. - Draugiškai paklausė.
Always and forever

*

kablelis

Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #59 Prieš 8 mėnesius »
Ką gi, panašu, kad Gaja Kasandra Amneta originalumu nepasižymi. Kita vertus... Ji galimai nesitikėjo, kad čia ką nors sutiks, tad klausimas tikriausiai užklupo švilpę netikėtai. Stevei neteko su šia mergina bendrauti, tad nežinojo, kaip reaguoti. Labai norėjosi mesti kokią ironišką - draugiškai ironišką - pastabėlę, tačiau Green nutarė, kad geriau patylės. Maža ką, dar paims ir įsižeis... Kas ten žino.
- Aš visada miške, - galiausiai atsakė į klausimą grifė. - Kartais ateinam čia su broliais, tačiau vis tik suprantu, kad man labiausiai patinka miške leisti laiką vienai.
Rudaplaukė nutilo ir susimąstė: juk ji tarsi pasakė, kad nenori čia nieko matyti... Ko gero, nuskambėjo ne itin mandagiai.
- Palieki savo ženklą prieš baigdama Hogvartsą? - draugiškai nusišypsojo Stevie. Ji jautėsi labai keistai. Susidarė įspūdis, kad abi merginos bando būti draugiškos. Green nieko prieš Gają neturėjo, bet kas žino, kaip jaučiasi ką tik iškepta kvidičo čempionė? Susimąsčiusi grifė įėjo į pavėsinę ir atsisėdo ant suoliuko.