0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #30 Prieš 5 metus »
-Kai treniruojiesi nelabai rūpi, užsigausi, ar ne,-tvirtai atkirtusi mergaitė suirzo. Ją labai nervavo bernioko prikaišiojimas, labai.
-Tai nekeičia mano frazės,-dirbtinai nusišypsojusi atsakė ši, į teisinimąsi, kad vaikiui viskas gerai. Jis paauglei atrodė per daug keistas. Ir tada ji nustebo, kai šis paklausė, ar yra nevisprotis. Grifė juk buvo tikra, kad pasakė labai tyliai. Šiek tiek prisimerkusi mergiotė įtariai nužvelgė vaikiną, labiausiai įsižiūrėjo į jo akis. Jos, lyg ir, nebuvo kitokios, tad ateiviu vadinti jo negalėjo...
-Nevisprotis,-mergaitė ramiai atsakė, nors ir buvo nustebinta tokios geros klausos.-Ir ar apsiraminsi su savo trankymu? Jei nori tave patrankysiu, šauniau bus?-piktai atrėžusi grifiukė suspaudė savo kumščius, tačiau pasistengė nusiraminti. Juk jėga mergaitė nepasižymėjo, tai ką ji padarys prieš tą vaikėzą?
Garsiai nusijuokusi mergaitė išėjo iš pavėsinės ir išrovė kuokštelį žolės. Plačiai šypsodamasi priėjo prie vaikio ir pakėlė vieną antakį.
-Nori?-ištiesusi žolės kuokštą pasiūlė grifiukui ir tikėjosi, kad šis paims. Juk prisipažino, kad yra karvė, o karvės ėda žolę.
-Oi, oi, tavo tėvai juk nemirė,-ramiausiai atsakiusi grifė trumpam nutilo, ji paminėjo jai skaudžia vietą, ne vaikiui, bet nenorėjo parodyti, kad tie žodžiai buvo kažkuo svarbus, tad tiesiog prisėdo netoliese ir pasidėjo knygą ant kelių. Rodos, žadėjo ją paskaityti, bet še tau, kad nori... Giliai atsidususi ji nužvelgė berniuką ir visgi nusprendė, kad šis gali būti kitoks, bet kažkaip pasislėpęs.
-O šiaip... Kas tu per vienas? Niekas taip puikiai negirdi...-smalsiai paklaususi mergina buvo nuoširdžiai susidomėjusi. Galbūt ji būtų pavadinusi jį ateiviu, bet tą žodį užsidirbo visai kitas žmogus, o dar kartą jo naudoti nenorėjo.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #31 Prieš 5 metus »
- Tikrai, kad rūpi, nes vėliau tik pradės skaudėt, - šyptelėjo vaikis vėl atsikirtęs merginai, nors jautė, kad ji jau truputi suirzusi, tačiau jam tas nelabai rūpėjo. Jam svarbu buvo grynas oras, miškas medžiai, o ne kvaila mergiūkštė, kuriai proto smegenyse atrodė tikrai truksta..
- Ar apsiraminsiu? - Pakartojo Elijah, - jei nori galiu, nes labai tingiu dabar čia su tavim apie tai filosofuoti.. o dėl trankimo prašau, trankyk mane - tik dar kart pašaipiai nusišypsojo Dawson' as ir atsistojo leisdamas merginai ji trankyti, žinojo, kad jam mažai skaudės ir tos žaizdos ant odos ilgai nepasiliks..
- Noriu, duok, - irgi su sarkazmu numikė Chris' as ir paiimė žolę, kurią jam davė baltaplaukė, matydamas, kad ta mergiotė, galėtu būti nebloga draugė pagal charakterį, nes tas pašaipumas ir piktumas buvo labai panašus į jo..
- O iš kur tu žinai, kad jie nemirė?! - prisiminęs vieną skaudžiausiu temų vaikis tik dar labiau susinervavo, nes tema apie tėvus buvo labai skaudi, prisiminus kaip šlykščiai pasielgė motina.. - Klausyk būk gera, daugiau šia tema neužsimink, nes nežinau kas tada gali nutikti, - negrasindamas ir nebaugindamas merginos ištarė Elijah, jis tiesiog buvo pyktas, o akys ėmė darytis raudonos nuo to per didelio įsiūčio..
- Kas aš per vienas, ta prasme? - Bandydamas slėpti savo savo akis tik nuleido galvą ir susiėmė už kaktos.. - paprastas burtininkas ir žmogelis, - atkirto vaikis, žinodamas, kad labai smarkiai meluoja, nes iš jo burtininkas buvo labai jau prastas..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #32 Prieš 5 metus »
-Siekiant tikslų skausmas būtinas,-išsakiusi toptelėjusią galvon mintį Elridė patenkinta nusišypsojo. Kaip ji norėtų, kad dažniau taip "protingai" pakalbėtų, gal ne tiek bėdų kiltų su tokiais "neišmanėliais" berniokais.
-Hm... Žinai, gal ir susigundysiu, ne dabar, bet...-tokia mintis grifei patiko, net labai patiko. Jos akyse pasirodė klastuoliškos kibirkštėlės, ji jau suko galvą, kur galėtų vaikinukui trinktelėt, kad labiau skaudėtų, arba kaip prieš jį laimėtų kovą....
Elijah elgesys kiek nustebino mergiote, bet ta nuostaba greit persimainė su juoku. Kaip ji galėjo nenusijuokti? Tik gaila, vaikis neįsidėjo į burną tos žolės, būtų virš visko, bet užtat juokinga. Grifė dar leido sau kurį laiką pasimėgauti truputį pakelta nuojauta, bet, kaip visados, tik kuriam laikui.
-A koks man skirtumas?-ramiausiai atkirtusi grifė patraukė pečiais. Jos visiškai nejaudino kažkieno mirę tėvai, juk pati jų neturėjo. Na, taip, tėvas bastėsi kažkur žiobarų pasauly su savo naująja šeima, bet ji iš principo laikė jį mirusiu.
-Na, ir kas nutiks? Trenksi man, nes užkabinau skaudžią vietelę?-gyvatiška šypsena šmėstelėjo jos veide, grifė iš tikrųjų visiškai nebijojo. Jei berniukas ją ir užpultų, ši trankytųsi kaip gali ir mažai suktų galvą, kad pralaimės.
-Nepanašus tu į paprastą žmogelį,-Elridė nesiliovė šypsotis, drąsi, bet klastuoliška, nors ir netikėjo savo drąsa, bet žiūrėk, kaip žmonėms žeria žodelius...

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #33 Prieš 5 metus »
- Siekiant tikslų skausmas nebūtinas, galima gyvenime daug pasiekti nepatyrus jokio fizinio skausmo, čia paprasčiausiai yra savęs žalojimas.. Ir tai niekada nepadės siekiant gyvenime kažko, kas tau patinka.. - tai pasakęs Elijah pats nepatikėjo, kad galėjo pasakyti tokią nesąmonę, tačiau jam buvo nusispjaut..
- Kodėl ne dabar, gal dabar, - atsistojo grifas prieš merginą.. - Na ko lauki, greičiau tik tai, bus smagu, - ir tuo pat metu sarkazmiška šypsena papuošė berniūkščio veidą ir dabar jis tik ir telaukė pirmojo merginos smūgio..
Ta šypsena nuo jo veido nedingo dar ilgai, o merginai ėmus kikenti dėl žolės su kuria vaikinas tiesiog sau linksmai pajuokavo, jis dar smarkiau ėmė juoktis kol išgirdo kitus merginos žodžius..
- Teisingai, pritariu, koks skirtumas, kiekvienas turi bėdų, o kitiems jos tiesiog nerūpi, kaip ten sakoma, nereikia apsikrauti kitų bėdomis.. - tik šyptelėjo Chris' as ir žvilgtelėjo į tą gana klastuolišką panelę, tačiau ir jis pats buvo ne ką geresnis tad prie to ir nesikabino..
- Aš trenksiu? Nee.. Aš kitaip pasilinksminsiu.. - kiek šiurpokai nusišypsojo Dawson' as prisiminęs tai ką jis galėtu padaryti šiai baltaplaukei ir iškart atsakė į kitus Elridės žodžius.
- Tai į ką aš panašus, gal į zombį? - Klaustelėjo vaikinas ir nutęsė, - žiūrėk trinktelėk man gal tada suprasi kas aš arba įsitikinsi, kad esu toks pat kaip tu..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #34 Prieš 5 metus »
-Nesupranti tu nieko,-ramiausiai tarstelėjusi grifė tikėjosi, kad toji tema nuplauks ir bus pamiršta. Ją labai erzino, ką kalbėjo vaikinukas, nes vis tiek laikėsi savo logikos.
Grifė išspraudė pašiepiamą šypseną.
-Kvailys...-prunkštelėjusi mergaitė nužvelgė Elijah. Jai tikrai ėmė kilti pagunda, bet šioji norėjo, kad vaikinukas kentėtų, norėjo, kad pajaustų skausmą, kurio taip troško. Tad, kol vaikinukas nenuleido rankų, šiek tiek pasisuko šonu ir iš alkūnės, iš visų jėgų, varė į grifiuko pilvą tikėdamasi, kad šis pajaus skausmą.
-Na, patenkintas?-atsitraukusi nuo jo Elridė pašiepiamai šypsojosi.
-Paslinksminsi?-prunktešlėjusi grifė nužvelgė bernioką, tikslios reikšmės nesuprato, bet jai tai skambėjo visiškai kvailai ir juokingai.-Oi, išgąsdinai gi...
-Į zombį? Nu jo, baisumu gal...-nejučia sukikenusi mergaičiukė ėmė slampinėti po pavėsinę, kadangi jai reikėjo kažkokios veiklos.-Tai ilgai slėpsi savo paslaptis?-vis dar norėdama išgauti kažką įdomaus grifė nenuleido akių nuo to vaikėzo.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #35 Prieš 5 metus »
- Ne aš vienas nieko nesuprantu, - šyptelėjo Elijah.. Nes mergina su savo kiek kvailokais išsireiškimais tik ir erzino vaikiną..
- Aš kvailys? Man rodos mes nesiskiriame, - taip pat pašaipiai numykė berniūkštis ir pajautė kaip merginos alkūnė įsibedė jam į pilvą, skausmo jam ji visiškai nesukėlė, tik juoką, kuris atrodė kvailokai, tačiau dabar vaikinui tas mažiausiai rūpėjo.. - Sakau gal daugiau ir smarkiau trinktelėk, kad tau nereikėtus medžio "skriausti" ir man neskauda, - dar sykį šyptelėjo ir išgirdo kitą merginos frazę..
- Patenkintas, tu gal juokauji, noriu daugiau, čia labai jau buvo silpnas smūgis.. - Vaikinas žinojo, kad mergina jam jokio skausmo nesukels, nes jos smūgiai buvo silpni ir šiek tiek gležnoki..
- Pasilinksminsiu - dar sykį pašaipiai numykė grifas.. Šią minutę tik jis vienas žino, ką galėtu padaryti šitai merginai..
- Ačiū už tokį švelnų komplimentą, tu ne ką nesiskiri, - šis vėl specialiai šaudė žodžius, kaip tai puikiai darė baltaplaukė.. - Aš nesuprantu apie kokias tu paslaptis šneki.. Klausk gal ką pasakysiu, bet vistiek tavęs nesuprasiu..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #36 Prieš 5 metus »
-Ane, tai kur čia dar vienas bukas vaikinukas netoliese?-Elridė pabrėžė žodį "vaikinukas" ir drąsiai šyptelėjo prieš ją esančiam berniukui. Jis ją erzino ir visiškai neprisidėjo prie geros nuotaikos.
-Deja,-ramiausiai atsakiusi Grifiukė nusižiovavo parodydama, kad jai visiškai nuobodu.
-Tai, ką? Tau iš plytos? Jei duosi galiu ir stipriau,-patenkinta ji šyptelėjo ir pasistengė ignoruoti tai, kad jos smūgis nesukėlė skausmo. Ji nelabai suvokė, kaip alkūnė gali nesukelt skausmo, juk nesvarbu, ar žmogus stiprus, ar ne, iš alkūnės pilsi ir susiries kaip sraigiukas.
-Na na, ką? duosi knygą ir liepsi skaityt? Oi, tikrai, geros linksmybės!-toliau netramdydama savo įžūlumo bėrė mergaičiukė, kad ji žinotų, kokias nesąmones daro. Nors, galbūt jos vidus ir nujautė, tas žmogelis buvo per daug keistas, nejaučia skausmo ir puikiausiai girdi.
-O tu moki kažkaip kitaip atsikirsti? Ta prasme... Ne devynmečio žiobaro lygio,-geriau nužvelgusi mergina kiek prunkštelėjo, ji būtų patikėjusi, jei tas padarėlis būtų pasakęs, kad yra grynakraujis burtininkas, bet toks dalykėlis jos visiškai nejaudino.
-Nemanau, kad tu žmogus,-ramiai nukirtusi Elijah paauglė tik dar kartą išspraudė šypseną, šį kartą kiek draugiškesnę.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #37 Prieš 5 metus »
- Kodėl būtent bukas vaikinukas? - Klausiamai pažvelgė į baltaplaukę, - užtenka ir bukos mergaičiukės, - šyptelėjo grifei.. Jam labai patiko kai jį erzina, jis niekada nieko neėmė gyliai į "plaučius" todėl jam nieko neskaudėjo, juk jei gali žudyti nekaltus žmones, kodėl turėtum jaust kažkokį skausmą, kurį "kelia" kažkoks kvailas mokinukas, jos įžeidinėjimai buvo tikrai gana silpni..
- Jei nori gali ir iš plytos, gali iš bet ko, kad tik tau palengvėtu, gal man ir skaudės, tačiau neilgai, - kilstelėjo lupų kampučiais ir nužvelgė merginą, kuri atrodė kiek įtartinai..
- Tu, manai, kad tau duosiu knygą? Na matosi pokštus mėgsti, - šyptelėjo Dawson' as, - tačiau tu klysti.. - tik nutęsė vaikinas ir užsičiaupė, nes žinojo, kad išeis iš čia palikęs Elridę nežinioje apie jo antgamtines jėgas..
- Sakai kaip ne devynmečio žiobaro lygio, na žinai aš kraujomaiša, tad galiu atsikirtinėti taip kaip noriu.. Man vienodai, o tu nevaidink čia labai kietos, nes tavo nervai tikrai silpni, - šyptelėjo Chris' as.. - Juk ne aš medžio kamieną trankiau, o tu, tai reiškia, kad tu esi tiksianti bomba, kuri gali belekada sprogti, kaip matau.. Deja, tu man nepavojinga, - tik numykė Elijah ir skanei nusižiovavo, jam buvo per daug nuobodu bendrauti su šia nelabai mandagia ir į jį panašia grife, aišku ne išvaizda..
- Jei aš ne žmogus, gal tada, palauk, pagalvokim, gal monstras, o gal numirėlis, kuriam neseniai su alkūne trenkei, o gal.. Mhh.. daugiau nebežinau, - Elijah tiesos nenorėjo sakyti, juk kuo mažiau visi žinos, tuo jis ramiau gyvens..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #38 Prieš 5 metus »
-Čia bukos mergaitės nėra,-ramiausiai atsakiusi Grifiukė nusižiovavo, jai darėsi nuobodu, o tas vaikinukas visiškai užkniso. Nežinia, kas jį auklėjo, bet toks elgesys merginai nepatiko.
-Ir tu sakai, kad man čia kažkas negerai?-prunkštelėjusi tarstelėjo ir nužvelgė Elijah. Mergina nujautė, tam vaikiui viskas gerai negali būti, juolab, nepalaikė jo visiškai paprastu žmogumi. Nors ir baltapūkė buvo silpna alkūnės smūgis nebuvo toks silpnas, tad paprastas žmogiukas jį tikrai būtų pajautęs.
-Na, tada prisipažink,-jos veide vėl išdygo klastuoliška šypsena, bet galvoje vis dar tūnojo visokiausios mintys. Kas jis per vienas? Nesuprasi...
-Čia dabar įsivaizduoji, kad tau nusilenksiu?-prunkštelėjusi mergina vos vos šyptelėjo.-Tai atsitrauk, nes bus Alah Akbar ir kaboom,-nusijuokusi tarstelėjo ši. Aišku, juokelis nebuvo pats geriausias, Elridė žinojo, kas vyksta pasaulyje, bet jai tiesiog išsprūdo.
-Numirelis...-nežinia kodėl prasitarusi Grifė nužvelgė berniuko akis, jai iš tikrųjų darėsi nuobodu, bet ji norėjo sužinoti, kas jis toks.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #39 Prieš 5 metus »
- Taip pat ir buko vaikinuko, - atsakė vaikėzas ir nužvelgė baltaplaukę, kuriai rodos buvo nuobodu, tačiau tai tik į naudą, greičiau šis jos atsikratys.
- Taip, tau kažkas negerai.. Tu mušeika, - išlemeno Dawson' as ir paliko pavėsinę. Čia jam tiesiog nusibodo, jis atsistojo šalimais, kad galėtu girdėti, ką blevyzgoje ta mergiotė.
- Prisipažinti ką? - Šyptelėjo Chris' as, tačiau jo venomis tekantis kraujas ėmė niršti kaip ir šis, nes Grifė jį ėmė jau užknisti, jos priekabumas ir žodžiai nekartą vertė vaikiną išsiduoti ir perkast jei kaklą, tačiau šis turėjo laikytis to nepadaręs.
- Ne, - šyptelėjo Chris' as, - Sakai bus Alah Akbar ir kaboom, na žinai tada neatsisakysiu ir neatsitrauksiu, - merginos apsimestinė jėga vertė šį nekartą garsiai nusijuokti.
- Aš numirėlis, o dar būna taip? - Rimtai paklausė vaikis, - ką numirėlis veiktu Hogvarste? - Šyptelėjo Elijah, kai netoliese išgirdo keistą garsą lyg kažkur netoliese būtų gyvas padaras.
- Girdi? - Kilstelėjo lupų kampučius Grifas... - Va matai, - besdamas pirštu į gana toli esantį kiškį, ištarė vaikinukas.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #40 Prieš 5 metus »
-O Dieve! Aš mušeika, kaip baisu!-sarkastiškai nusijuokusi Grifė susiraukė, kaip jai viskas atsibodo. Siaubingai. Noras grįžti į pilį didėjo, nors ten ji ir nieko ypatingo nenuveiktų.
-A, pats supranti, manau,-toliau provokuodama vaikinuką Elridė svajingai nužvelgė dangų, bet stebėjo ir vaikinuką. Jai knietėjo išgirsti kažką ypatingo, nes pastebėjo jo irzulį, kas reiškė, kad žmogutis kažką slepia.
-Tai eikš arčiau, bomba tiksi...-taip pasakiusi Grifė klastingai šyptelėjo, o jos ranka prispaudė prie šono. Tai atrodė visiškai natūraliai, tačiau dėl viso pikto ji pasiruošė burtų lazdelę, kadangi vaikinukas ją ėmė per daug erzinti. Dar vienas kvailas žodis ir ji jį apsvaigins.
-Nežinau, o ką vaiduokliai veikia Hogvartse? Ką mokiniai veikia Hogvartse?-patraukusi pečiais atsakė mergina.
Keista, bet kažkokio garso ji neišgirdo ir tik klausiamai nužvelgė bernioką, lyg šis būtų visiškas psichas. O ir kiškį sunkiai įmatė, nors suvokė, kad ten kažkoks padarėlis, eh, vargšės mergaitės akys.
-Kas ten?-nesuvokdama, kas vyksta mergaitė visiškai ramiai įsistebeilijo į vietą, kurią parodė vaikinukas. Ji prisispaudė akinius tikėdamasi geriau pamatyti padarėlį, bet šis nubėgo dar toliau. Ką gi, gaila, kad Grifės rega nebuvo tobula.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #41 Prieš 5 metus »
Šįkart Elijah jau nebedavė atkirčio merginai, nes ši tema jau jam atsibodo ir tie "skaudūs" pasikandžiojimai vertė jį ne sykį nusižiovauti.
- Taip suprantu, bet kam tau žinoti kas aš, kas nuo to pasikeis, tavo gyvenimas, tavo smegenys, abejoju, - šyptelėjo Dawson' as ir toliau pratęsdamas savo nešvarius žaidimus, kurie aišku buvo gana švarūs palyginus su tais, kurių jis yra pridaręs.
- Eit arčiau, gal ne, ačiū, atsisakysiu, - jausdamas šiokį tokį pavojų stengėsi išvengti jo, nenorėjo, kad ši jam ką iškrėstu su savo ta kvaila burtų lazdelę, kurią vaikinas sunkiai valdė, tačiau stengėsi.
- Mokiniai mokosi, o vaiduokliai tiesiog sau skraido po pilį, - atsikirto vampyras, žinodamas, kad tikrai iš čia išeis merginai nė žodžio nepasakęs apie save.
- Ką tu gal nematai? - Išsiviepė Grifas, - taigi kiškutis sau ramiai pievoje striksi, čia nereikia nė matyti ir taip aišku, silueto man užtenka, - stengdamasis tušuoti savo kvailas klaidas numykė rudaplaukis ir nusekė mergina žvilgsniu. Ir ką man su ja daryti?
- Klausyk mes dar ilgai čia nieko neveiksim? Arba kažką sugalvoji arba aš einu, nusibodo? - Šyptelėjo Chris' as ir vėl atsisėdo užimdamas du suolus, o rankas sunėręs už galvos sau ramiai atsipūtė.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #42 Prieš 5 metus »
-Na, o gal man įdomu,-ramiausiai pasakiusi Grifiukė šyptelėjo rudaplaukiui. Jai iš tikrųjų buvo tiesiog įdomu žinoti, kadangi nuojauta sakė, kad vaikinukas kažkuo ypatingas.
-Bijai?-ištempusi lūpą Elridė kiek pasityčiodama jo paklausė. Baltapūkė norėjo priversti jį supykti, norėjo, kad pykčio vedamas jis lepteltų kažką įdomesnio. Keistas jos bendravimo būdas, labai keistas.
-Tikrai? Tai kodėl taip retai tave pamokose matau?-baltapūkė nusižiovavo ir apsidairė. Su keistuoliu ji prabuvo jau kurį laiką, tačiau nieko gero nenuveikė.
-Nematau,-visiškai ramiai atkirtusi ji stebėjo Elijah.-Gal visgi tada paskolintum savas akis?-šį kartą draugiškai nusišypsojusi ji apžvelgė aplinką, bet nieko nebesakė dėl to triušiuko. Iš tikrųjų, jai buvo gaila, kad ji nepastebėjo to padarėlio, nors neatmetė galimybės, kad tas padarėlis ją mulkiną, kad paerzintų.
-O kodėl aš turėčiau tau sugalvoti veiklą? Jei nori kažką veikti siūlyk, nors vargu, ar kažkas su tavimi išeis...-Elridė pasirąžė, iš tikrųjų ji norėjo nuveikti kažką gero, nes, bent kol kas, visa jos diena buvo bevertė. Mergaitė nužvelgė savo turėtą knygą ir mąstydama kažkokią įdomesnę veiklą atsisėdo netoli Elijah.
-Moki puikiai burti?

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #43 Prieš 5 metus »
- Na, jei tau įdomu, aš gal ir galiu pasakyti, tačiau kas man už tai bus? - Šyptelėjo Chris' as, nežinojo ar pasakyti tai merginai tiesą ar ne, juk jei Elijah pasakys, nebus apie ką su ta baltapūke bendrauti.
- Aš bijau? - Atidžiai pažvelgė į Elridę ir vos išsilaikė nesuprunkštęs, ta kvailutė jį tiesiog erzino visais būdais kiek yra, bandydama turbūt kažkaip išpešti, kas šis toks, bet kaip nesuprasti, kad jis tiesiog "paprastas" paauglys, kaip ir ji.
- Tikrai, o dėl to, kad aš pamokų nelankau, neįdomu, - pašaipiai lyg juokelį šmėstelėjo Dawson' as ir įsistebeilijo į kiškutį, kurį dabar su mielu noru būtų išsiurbęs, tačiau Elridė stovi šalia, o ir taip daryti negalima.
- Nematai, tai nematai, savo puikios regos tau neskolinsiu - burbtelėjo Elijah vis užsimiršdamas, kad šio rega, klausa ir visi kiti pojūčiai daug geresni už antgamtiškų jėgų neturinčių padarų.
- Gal dėl to, kad ir tau nuobodu ir man nuobodu, o mano galvoje minčių nėra, nes mano veiklos, kurias nešiojuosi su savimi tau tikrai netiks. - Išlemeno Chris' as ir spoksodamas į besirąžančią merginą pats panoro, tikrai buvo nuobodu, be to ir laikas lėtai slinko, atrodė su baltaplauke praleido visą amžinybę, nors ne, po tiek laiko jis prarastu savo sveiką protą, kad ir kaip būtų gaila..
- Nelabai, - gūžtelėjo pečiais, - o tu?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #44 Prieš 5 metus »
-Tai visgi yra kažkas, ką slepi?-Elridės akys sužibo, ji nusprendė, kad vaikinukas nebe išsisuks, nors norėjo liautis, kadangi pačiai atsibodo.-Na, tai, priklausys ko norėsi...-patraukusi pečiais baltapūkė nenuleido akių nuo Grifo.
-Pagal tavo elgesį, taip,-toliau šaipydamasi panelytė svarstė, ar jai iš tikrųjų pavyks kažką išpešti? Ji nebenorėjo praleisti nieko įdomesnio, norėjo viską žinoti, jei tik turėjo galimybę.
-Na, tai visgi, ką tada veiki Hogvartse?-mergaitė žengė žingsnį taip priartėdama prie Elijah ir šyptelėjo. Jos galvoje šmėstelėjo mintis, kad ji pablūdo ir elgiasi kvailai, bet toji mintis labai greit išgaravo iš galvos ir buvo pamiršya.
Grifiukė susiraukė. Kodėl ji turėjo linksminti tą nelemtą berniukštį? Na, bet ką gi, Elridė nusprendė, kad galima pasilinksminti burtų lazdele ir tai bus įdomiau už veiklas, kad ir kokias Elijah galėtų sugalvoti.
-Na, o burtų lazdelę turi?-praignoruodama klausimą, kaip jai sekasi burti Grifiukė uždavė dar vieną. Jos galvoje sukosi visokiausios idėjos, tačiau visos buvo susijusios su magija.