2

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

• VII kursas
  • *
  • 533
  • Taškai: 16
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #255 Prieš 1 savaitę »
Nustebinti Elijah buvo sunku, tačiau šiai keistai moteriškei vieni juokai. Jos elgesys nebuvo toks, koks pridera Magijos Ministerijos darbuotojai, TAČIAU rudaplaukiui buvo daug lengviau su ja bendrauti.
- Na, aš net retkarčiais pamirštu, kur dirbi, - nusišypsojo, kai šioji trinktelėjo į petį, - mušiesi? - Kiek "surimtėdamas" burbtelėjo šis. - Pikta? Tai gal man geriau neprisikalbėti.., nors tu atrodai labai gera.. - bandė įtikti priešais stovinčiai moteriškei. 
Vaikinas užsiminęs apie gyvenimą kupiną įvairių kriminalų, užmatė merginos miną, kuri prašyte prašė papasakoti, tačiau ar Grifas buvo tam pasiruošęs? Pasakoti savo gyvenimo istorijas, kažkokiai keistai moteriškei, kurią ką tik sutiko. Na jai labai norėsi, paprašysi, - pamąstė vaikinukas ir jau buvo prasižiojęs kalbėti, tačiau vėl užsičiaupė.
- Tai ir dabar jie kala į galvą šitą nesąmonę.. Tačiau ar jų kas klauso, tuo labiau aš, - ranka braukdamas per plaukus, kurie buvo per ilgi, tarstelėjo Chris' as. - Na į "suaugusį", - ore su rankomis "nupiešė" kabutes, - reikia kreiptis jūs, bet jei TU nori, - pabrėžė paskutinius du žodžius ir  nutęsė, - man nesvarbu. Nesu aš mandagus, tad man vienodai žydi sodai, - pajuokavo Dawson' as ir pakartojo savo klausimą.
- Kuo vardu? - Pakeitė klausimo formą. - Aš Elijah Chris Dawson, malonu. - Ištiesiąs ranką pasisveikinimui, šyptelėjo.

*

Neprisijungęs Melisa Keyes

• Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovė
  • *
  • 77
  • Lytis: Moteris
  • Saulėlydis gilesnis nei saulėtekis
    • wattpad
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #256 Prieš 1 savaitę »
  Raudonplaukei garbanei buvo smagu pasikalbėti su kažkuo, kas nebuvo už ją labai vyresnis. Rodos, užsinorėjo grįžti čia, į Hogvartsą.
- O taip, aš esu tiesiog Kung Fu meistrė ir visus iš eilės sudaužau kaip obuolius,- sarkazmo nepagailėjus Melisa žaismingai pavartė akis ir pakraipė galvą.- Nu, ot, parazitas, a?- prabilo garbanė tarmiškai.- A ne gėda man, tokiai svarbiai personai,- pamosavo rodomuoju pirštu ir kiek susikūprino, jau dabar šnekėjo kaip vyresnio amžiaus močiutė.- Bandyt įtikt? Ne ne. aš juokauju, atsiprašau, nepagalvok, kad aš jau visai kvaištelėjusi,- nusijuokė raudonplaukė.
  Šįkart Melisa jautėsi super laisvai, jai nerūpėjo šio vaikino nuomonė, na, ta nuomonė, kuri galėtų įžeisti ar priversti ją sudaužyt jį kaip obuoliuką. Ahaa, tai ši nesąmonė dar egzistuoja...
- Tačiau ar jų kas klauso, tuo labiau aš,- išdidžiai pakartojho vaikino žodžius Melisa ir dramatiškai perbraukė ranka per savo plaukus.- Prašyčiau, 'tu', būtų labai gerai,- nusišypsojo.- Aš Melisa,- mirktelėjo trumpam.- Na, jeigu jau tiek pas tave to oficialumo, tai, na, aš Melisa Keyes,- greit pamirksėjo savo akytėmis ir nukreipė galvą.- Tai ką man dabar daryt su tavim, a?
kodėl kas nors yra, kodėl aš pats esu

• Hogvartsas.LT © 2007-2019