0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

• I kursas
  • *
  • 167
  • Taškai: 12
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #465 Prieš mėnesį »
- Galėtum ir nebijoti, nieko blogo aš tau nedarysiu.. Žmonių neskriaudžiu.. Be to aš džentelmenas ir merginos tikrai neskriausčiau, tu iš dalies skaudini mane.. - liūdnokai tarė vaikis, - Jaučiu tavo baimę, tačiau nereikia manęs bijoti.. įtikinėsiu tol, kol pasitikėsi.. Juk kai mane apipylei miltais, galėjau jau tada tave sužeisti, tačiau to nenorėjau, nes man iš dalies patikai kaip draugė, o dabar tu manęs bijai, kai tave apgyniau.. nuo šitų? - Rodydamas pirštais į vilkus klaustelėjo vaikis.. Na ir įdomios tos merginos, apgink jas, saugok, padėk, tai ne jos atsilygins skaudžiais žodžiais ar veiksmais..
- Nereikia atsiprašinėti, ten tik mini pokštas ir tiek.. Tada sureikšminau, nes buvau pervargęs nuo egzaminų ir kitokio mėšlo.. - šyptelėjo vaikis, - kai grįžau į kambarį, man tiesiog juokas ėmė..
- Tu džiaukis, kad tie vilkai tavęs nepapjovė, be to vienos tavęs negaliu palikti, jei lauksim kartu, nežinai kokie pavojai gali tykoti iš pakampių, o kad būtų drąsiau tau su manim, gali manęs ko nors klausti, kas tave užtikrintu, kad tavęs neskriausiu.. Juk net nežinau kiek čia reiks tupėt ir laukt tavo draugo.. - linksmu tonu kalbėjo vaikis ir žvelgė į merginą, - Šalta? - Nusiėmęs savo megztinį ištiesė merginai, nes žemė iš dalies buvo šalta, o kur ji jį pasidės jam buvo nesvarbu ar ant žolės ar apsirengs..

*

Neprisijungęs Clemence Ameli Martes

• III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • daddy, just one more time
« Atsakymas #466 Prieš mėnesį »
  Clemencijai tas ginčas (??) kuo toliau tuo labiau pradėjo tiesiog erzinti. O dar tas žodis "neskriausiu" skamba pernelyg pedofiliškai!
 - Aš tik pasakiau tai, ką galvoju. - Galėtų visą litaniją pasakyti, kodėl ji yra teisi. Juk apsauga gėdos nedaro, tiesa? Plius, blondinė jį sutiko tik antrą kartą. Nuo kada žmonės tokie naivūs, jeigu kažkas rimtai dabar patikėtu Elijah žodžiais? Taip, taip, Clem labai dėkinga už tai, ką jis padarė ir labai blogai jaučiasi už tai, ką ji buvo padariusi prieš tai. Bet naujiena, kad šis vienais metais jaunesnis berniukas yra vampyras, siekia viršūnę to, kas buvo.
  Labai ačiū, kad dabar naktis ir dėl to dabar tamsu, nes tas tamsumas puikiai slepia rudaakės nepatenkintą veidą. Informacija kuri susikaupė per tokį trumpą laiką truputi pakuteno mergaitės nervinę sistemą. Tas prakeiktas laiškas tikrai to nebuvo vertas.
  Ameli tik linktelėjo šiam duodant megztinį. Kelias sekundes pasijautė nejaukiai, kai tas "džentelmenas džentelmeniškai pasielgė", bet jai tai tik į naudą.
 - Matyt, turbūt gyvenimo neturi, jeigu nori praleisti su manim laiką čia. Aišku, aš pasistengsiu nežiūrėti į tokį dalyką, kad kažkoks random berniukas nori palaikyti kompaniją man dar ir naktį, miške. Ne, ne tai tikrai ne keista. - Sakant paskutinį sakinį dar pakeitė savo balso toną kas pridėjo sarkazmo jos žodžiuose.
 - Tai ką, biče, gero pasakysi?

*

• I kursas
  • *
  • 167
« Atsakymas #467 Prieš 4 savaites »
Elijah pavargo ją įtikinėti, nes suprato, kad tai daryti nėra tikslo, ji vistiek savo burbės.. Negi rimt atrodau toks, baisus ir žiaurus.. Ar visus tas žodis vampyras taip gąsdina. Paskutinį kartą aš jį kam nors sakiau, geriau aš jį nutilėsiu ir nieks to nežinos, kitaip mane visi atstums šioje mokykloje..
- Okay nieko nebesakysiu... - nutęsė vaikis ir nutylo, sedėjo tik tam, kad apgintu merginą, jei to dar prireiks, nes nenorėjo, kad vilkai ją prarytu gyvą..
- Mano gyvenimas bus amžinas, tad nieko neprarasiu būdamas čia.. - nutęsė vaikinas.. - Jei nepatinka galiu išeiti, jai maišau.. - užbaigė.. Vaikinas jautėsi kiek įsižeidęs.. Turbūt geriau būtų ją vilkai suėdę..
- Kas čia bus gero, sėdėti su pačia nemandagiausia sutikta mergina ir dar tokia keista.. tačiau gal visai ir nieko, daug tiesos apie save išgirdau.. - su šypsena ir šiokiu tokiu sarkazmu kalbėjo Elijah.. - Šiaip jai rimtai nieko gero, tingiu aš mokytis, visko tingiu.. Arba tiesiog nenoriu, namų darbų net nedarau.. esu "pavyzdingas" mokinys, - nusijuokė jaunasis vampyras, - o pas tave kas gero?

*

• III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
« Atsakymas #468 Prieš 3 savaites »
 - Hahahah koks geras prikolas. - Nusivaipė. - Šiaip, iš dalies tiesa. Tavo gyvenimas amžinas. Nežinau ar tau čia sekasi ar ne. Na, jeigu visą savo gyvenimą praleidinėsi kartu su gražiomis merginomis, naktį ir miške, kol šios laukia kažkokio paslaptingo laiško savininko, tai skamba tikrai neblogai. - Pažiūrėjus į tą "amžinąjį vampyrą" pakėlė antakius ir išpūtė lūpas.
 - Jezzz, chill woman. Kur tu matai nemandagumą? Gal tik tiesą? - Nusijuokė. Kokia aš nemandagi, kad net pasidomėjau kaip jam sekasi. - Na taip, juk vampyrai gali ir nesirūpinti mokslais, jie gali maistą gauti tiesiog sumedžioję kokį gyvūną, arba pardon, žmogų. - Dar plačiau nusišypsojo, nepagailėjus sarkazmo. - Vat tarkim man, mirtingajai.. - Truputi nutilo. - Nors žinai, šiaip man irgi nusispjauti ant mokslų. Vis tiek būsiu kokia nors "maximos" kasininkė žiobariškoje parduotuvėje. Nieko įspūdingo ir nuostabaus. - Labiau įsipatogino savo sėdimoje vietoje, juk jeigu duoda megztinį, reikia jį išnaudoti su nauda. - Kas pas mane gero? Hmm, viskas įprasta. Tik buvo vienas berniokas kuris mane papjovė, po to susipykau su dar vienu bernu ir dar buvau sutikus dar kelis bernus kurie nuogi maudosi ežere. Truputi sutraumavo mano vaikystę. Kažkaip man su "vyriškos lyties atstovais", - sakydama pakeitė savo balso toną, - nelabai sekasi.

*

• I kursas
  • *
  • 167
« Atsakymas #469 Prieš 3 savaites »
- Gerai, kad tai būtų tik prikolas, - šiek tiek nusiminė Elijah.. - Tiesa sakant visiškai nesiseka, norėčiau mirti, nes praėjo tik vienuolika metų, kurie mane jau užknisė, - susinervavęs užbaigė grifas.. - O dėl gražių merginų tai taip, jai jos bus visada šalia, tai super, tada ir amžinybė neprailgs, - kiek ant juokų nusivaipė rudaplaukis.
Vaikinas iš tiesų nelabai mėgo merginų, jos jį jau ėmė įkyrėti, kur pasisuksi ten priešingos lyties atstovas, gal šioj mokykloj visi vaikinai jau išmirė arba mergos čia valdo..
- Jo jo tiesą, - nutęsė Dawson' as.. - O dėl mokslų tai ne dzin, norisi pramokti magijos, juk tai daro dar stipresnį, - kiek surimtėjęs burbtelėjo grifas.. - Be to, juk mokslai nėra blogai ir jų nebus per daug, mokaisi ar ne, vis tiek kažką išmoksi.. Atsėdėjęs pamokoje ir tai kažką sužinai, išgirsti ir tai lieka tavo galvoje.. - apsimesdamas dideliu mokslinčium užbaigė Chris' as.. O išgirdęs apie maitinimasi tik atsidūso ir nieko nebesakė, nes žinojo, kad tai beviltiška..
- Nori mokaisi nori ne, - nusijuokė vaikis ir apsidairė aplinkui, tačiau net nesimatė, kad ten kažkas ateis.. - tu tikra, kad čia dar kažkas ateis? Ar iki ryto čia taip prasėdėsim.. Nors aš taip ar taip nemiegu tai man vienodai, bet tau? - Apsimesdamas, kad jam rūpi pasidomėjo Elijah, norėdamas apsimesti gan padoriu vaikinu, nors šis toks tikrai nebuvo, tačiau su merginomis jis stengėsi elgtis mandagiai...
- Papjovė? - Netyčia suprunkštė vampyras, vaikinai pjauna merginas.. - Ech, pas tave panašiai kaip pas mane, tik man su mergomis tas pats, apspitę iš visų pusių, kur pasisuksi ten mergiotę sutiksi, kaip jos mane jau užkniso.. Aišku ne visos, tačiau tos, kurios ant kaklo kariasi..

*

• III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
« Atsakymas #470 Prieš 2 savaites »
 - Fufufu, kalbi kaip koks varnius. "Mokslai nėra blogai", - truputi pakėlė savo balso toną ir parodė su pirštais kabutes sakydama paskutinį sakinį. - Ar man pradėti vemti? - It pamaiva mergiotė nusivaipė.
  Šioji blondinukė netgi nepastebėjo, kaip su šiuo vampyru įlindo į dialogą. O iš išvaizdos nepasakysi, kad šis ale labai geras ir padorus berniukas yra vampyras, kurie maitinasi krauju. Clemencijai tai buvo ne tik ne priimtina, bet ir kažkiek šlykštu. Ar tai vadinama burtininkų "rasizmu"?
 - Net nežinau. Pem ant pem. Galvoju, kad gal palauksiu dar kažkiek ir eisiu tada. Nelabai šiaip man rūpi, ko iš manęs žmonės nori. Jų problemos, ne mano. - Pakeitė savo sėdėjimą, dabar ji apglėbė savo kelius. - Ir, aš visiškai neprašiau, kad čia pasiliktum. Todėl čia jau tavo problemos. - Su tokiu žaismingu balseliu tarstelėjo.
 - Taip papjovė. Pirma gi užpuoliau, tai tas iš kažkur ištraukęs peilį mane tiesiog papjovė. Eh, geri laikai. - Į tokią situaciją reaguoją ne taip kai reikia. - Vaje, tai gal man tave vadinti alfa patinu? - Pašiepė bernužėlį. - Nors, neesi vilkolakis. Bet koks skirtumas? - Clemencijos veide atsirado šypsena. - Nu, bet va kaip tau blogai. Žinai, aš juk mergaitė irgi. Bet tu pats prisiprašei, kad man palaikytum kompaniją. Tai gal su kitom irgi taip? - Su pirštu pradėjo sukioti savo plaukus. - Ant kaklo kariasi? Žinai, geriau net nesigilinsiu. Ir, mane irgi užkniso tai, kad čia labai daug merginų. Aišku, aš dažniausiai sutinku bernus, bet aš bent su jais bent kažkaip sutariu. O tos tai matku bože. Juk matai, kokia aš draugiška esu tau? - Nepagailėjo sarkazmą.

*

• I kursas
  • *
  • 167
« Atsakymas #471 Prieš 3 dienas »
- Nori vemt, vemk, - pašaipomis nutęsė Chris' as.. Jis bandė elgtis taip, kaip elgėsi Clemence, jam tai atrodė nei priimtina nei nepriimtina, tiksliau buvo visiškai dzin.. Jis manė tik tiek, kad mergina sunkaus charakterio ir nėra lengvabūdė, kaip daugelis šioje mokykloje, o tai jį ir žavėjo..
- Sakai tau nerūpi ko iš tavęs nori žmonės, ane? - Šyptelėjo Dawson' as, - jei nerūpėtu, kaži ar būtum čia atėjus, o dabar dar ir laukus.. - kilstelėjęs antakį dar kartą nusišypsojo ir kilstelėjo galvą. Pilnatis.. miške šiandien pavojinga.. 
- Amm.. - tik numikė vaikis išgirdęs merginos reakciją į jos pačios muštynes, kurių jau taip ir pavadinti negalima, tiksliau ten ne muštynės, o skerdynės buvo.. - Ech.. - kilstelėjo lupų kampus.. - tikrai nesu alfa patinas.. nors jai norėčiau laisvai galėčiau būti, - taip pat su sarkazmu kalbėjo jaunasis vampyras..
- Hmm.. Ne su kitom kitaip, dažniausiai sutiktos panelės būna silpnos... Dėl visko verkšlena ir panašiai, tas žiauriai užknisa.. Atrodo pakliūvau į merginų stovyklą atvykęs į Hogvartsą... - nusikvatojo berniūkštis ir vėl pažvelgė į klastuolę..
- Na pakankamai draugiška manau esi, - taipogi su sarkazmu atsakė ir Elijah.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017