Renginiai
  • Vasario 11 d. - Egzaminai
  • Vasario 11 d. - Profesorių atranka
  • Vasario 18 d. - Atostogos
  • Kovo 01 d. - Naujų mokslo metų pradžia
Aktyvios pamokos
  • Šiuo metu aktyvių pamokų nėra.

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

• VI kursas
  • *
  • 485
  • Taškai: 279
  • Lytis: Vyras
Ats: Miško pakraštys ir giluma
« Atsakymas #120 Prieš 1 savaitę »
Elijah plačiai nusišypsojo išgirdęs merginos žodžius.
- Aš jau seniai atitrūkęs, - šyptelėjo vaikinukas, tačiau tai tiesa, jis visad nerdavo "stačia galva" į pavojus ir tai turbūt vampyrų bruožai, juk jei jis nejaus pavojaus, pasidarys per daug nuobodu gyventi, o tai tikrai tiesa. 
- Na taip taip, elgiesi gražiai ir erzini mane, - kilstelėjo lupų kampučius ir nužvelgė merginą, tačiau jis net nepajuto, kaip greit pats susierzino.
- Tau džiugu girdėti, man džiugu sakyti, - su šypsena veide kalbėjo Elijah, tačiau jis jautė, kad tuoj taps visiškas meilikautojas.
- Klysti, - atšovė vaikinukas, Luna per šešeris metus, visada su juo elgėsi meiliai ir gražiai, jam neteko prisiminti akirmirkos, kai ji buvo šalta, na apart to, kai jie buvo susipykę..
- Puiku, tu ji atgausi, rytoj aš tau jį gražinsiu... - Žvilgtelėjo į merginą ir jautėsi laimingas girdėdamas merginos balsą.. - Šaunu, kad tau jis patiko.. - išlemeno Chris' as ir pažvelgė į savo vilkiūkštę.
- O jei pasakysiu, kad nenoriu? - Bandydamas dar užlaikyti mėlynakę kažką ten burbėjo vaikis, tačiau rodos jai nemotais.
- Kodėl būtina? - Vos spėjo paklausti ir greit nusekė paskui Luną dar spėdamas pagauti ir jos ranką.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017