0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

 • II kursas
 • *
 • 86
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė miško proskynoje
« Atsakymas #45 Prieš 2 mėnesius »
Linktelėjęs prisistačiusiam klastuoliui vaikis pasistengė užfiksuoti jo vardą. Nors jis vaikiui eilinį sykį atrodė gan sunkus. Kaip jis ten tariasi... Eh, ką aš darau, juk tai toks paprastas vardas!
-O jetus... Kiek klausimų,-nusijuokęs pareiškė šis ir pasistengė užfiksuoti kiekvieną.-Tai... Pirmiausia Hogvartsas?- pasitikslinęs berniukas tęsė.-Na nežinau... Patekau čia per prievartą, bet tikėjausi kažko blogesnio... Aham, toliau pamoka? Turbūt Ateities būrimas, nežinau, man labai įdomi ir na, kaip žmogus gali nenorėti sužinoti, kas jam nutiks? Manęs turėtų laukti nuotykiai... Nors tiksliai nebeatsimenu, ką ten pamokoje išsibūriau,-pabaigęs tema apie pamokas Suzu teko šiek tiek atsikvėpti. Jis nebuvo pratęs pyškinti tiek daug žodžiu be jokių pertraukų, bet nekalbėsiu ilgiausiom pauzėm.
-A, toliau... Laisvalaikis? Tai laisvalaikiu kvėpuoju,-dar kartą nusijuokęs pasakė šis. Ir iš tikrųjų jis sakė tiesą, mat po pamokų nieko neveikdavo, tik va, eilinis stebuklas, kai sugalvojo išeiti pasivaikščioti ir apžiūrėti visokiausius augalus. Visgi svajonėms reikia ruoštis iš anksto, o jei nepažins augalų, tai nežinos, ką turėtų dėti į eliksyrus.
-Na, o tu?-pagaliau atsipeikėjęs paklausė berniukas.-Beje, ką čia veiki?-apsidairęs aplink, rodos, apleistą pavėsinę paklausė Suzu. Jam atrodė kiek keista, kad būtent tokioje vietoje sutiko žmogų, nors nieko blogo neturėjo omeny. Pavėsinėje jam patiko ir buvo gan jauku.
kuso kurae <3

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • VI kursas
 • *
 • 169
 • Taškai: 72
 • Lytis: Moteris
 • Nėra taisyklės be išimties.
Ats: Pavėsinė miško proskynoje
« Atsakymas #46 Prieš 5 dienas »
Sugrįžusi į Varno Nago bendrąjį kambarį rudaplaukė padėjo visas knygas ant spintelės ir užuot ėjusi ruošti namų darbų ir mokytis rytdienos pamokos mergina išsitraukė lanką ir strėles. Padėjusi šiuos ant savo lovos mėlynakė nusivilko Varno Nago uniformą ir pakeitė šią šviesiais džinsais bei juoda palaidine. Nors lauke oras vis labiau vėso, tačiau šalta dar nebuvo. Žvilgtelėjusi į veidrodį jaunoji ispanė surišo ilgus, rudus plaukus aukštai į uodegą ir užsivilko juodą, odinį švarką su ant nugaros išsiuvinėtais savo vardo ir pavardės inicialais. Pagriebusi ant lovos gulintį ginklą Davina pasuko koridoriaus link. Nė pati nepajuto, kaip greitai žingsniuodama atsidūrė lauke. Neramiam vėjui ėmus draikyti merginos plaukus ši kilstelėjo savo lūpų kampučius ir sumažinusi greitį ėmė žingsniuoti Uždraustuoju mišku. Ilgai negalvojusi, kur geriausia būtų pasitreniruoti, šešiolikmetė pasuko link dar niekada nelankytos vietos. Priėjusi pavėsinę mėlynakė nužvelgė šią ir kelias akimirkas dvejojusi galiausiai išsitraukė savo burtų lazdelę, ir sušnibždėjo burtažodį.  Ant netoliese esančio medžio atsirado šaudymui skirtas taikinys. Atsitraukusi kelis žingsnius rudaplaukė paslėpė savo burtų lazdelę ir kilstelėjo ranką, kurioje laikė lanką. Kita ranka ištraukusi strėlę mergina nusitaikė į taikinį ir įtempusi lanką paleido šią skrosti orą. Nė nespėjus mirktelėti juodagalvė strėlė įsmigo tiesiai į taikinio vidurį. Šyptelėjusi jaunoji ispanė ištraukė dar vieną strėlę ir kelias akimirkas bandžiusi nusitaikyti paleido ir šią. Juodagalvė strėlė švilpdama įsmigo į taikinį perskirdama pirmąją per pusę.

*

Neprisijungęs Kyden Byrne

 • VI kursas
 • *
 • 216
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • hello, yes, gladly
Ats: Pavėsinė miško proskynoje
« Atsakymas #47 Prieš 4 dienas »
Buvo vien iš tų retų dienų, kai Kaidenas nusprendė dėvėti apsiaustą, o ne žiobariškus drabužius, į kuriuos profesoriai ir kiti mokykloje bent šiokią tokią valdžią turintys asmenys žiūrėjo įtartinai atlaidžiai. Nebuvo taip, kad varnas neapkęstų oficialios burtininkų aprangos, žiobariški apdarai paprasčiausiai buvo šiek tiek patogesni tam tikrose situacijose. Pavyzdžiui, per mirti pradėjusią žolę bėgant nuo kalno į mišką. Apsiaustas plaikstėsi aplink ir pynėsi tarp kojų, visas judėjimas reikalavo tam tikro atsargumo. Tačiau Kaideno akimis, niekas negalėjo prilygti jausmui, kurį sukėlė švelnus rudeniškas vėjelis, glostantis nuogas po apsiaustu kojas. Tokiomis akimirkomis jis imdavo pamažu suvokti, kodėl kai kurios merginos taip vertina sukneles ir sijonus. Tokie drabužiai tam tikra ir kartais labai tiesiogine prasme išlaisvina.
Pasiekęs miško pakraštį, Kaidenas atidavė kelias sekundes atokvėpiui, o tada vėl pasileido bėgti. Širdis kaip pašėlusi dunksėjo krūtinėje, smilkiniuose jautė pulsuojantį kraują. Medžių ir krūmų šakos kabinosi už apsiausto klosčių ir rankovių, batai slysčiojo ant jau nukristi spėjusių lapų. Vos tik akiratyje pasirodė pavėsinės kontūrai, varnas sulėtino tempą, galiausiai ėmė žingsniuoti. Beveik pasišokinėdamas. Proskynoje atsidūrė kaip tik tą akimirką, kai antroji Davinos strėlė įsmigo į taikinio centrą perskeldama pirmąją. Kaidenas šyptelėjo. Delne sugniaužė lazdelę tam atvejui, jeigu išsigandusi mergina nuspręstų paleisti strėlę į jį, ir garsiai prabilo:
- Šaudai daug geriau, nei tada, kai paskutinį kartą matėmės.

((apsimeskime, kad paskutinis kartas buvo kažkada seniai ir taip toliau ir panašiai))

well fuck me twice on sundays

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • VI kursas
 • *
 • 169
 • Taškai: 72
 • Lytis: Moteris
 • Nėra taisyklės be išimties.
Ats: Pavėsinė miško proskynoje
« Atsakymas #48 Prieš 4 dienas »
Žiūrėdama į ką tik įsmigusią strėlę Davina kilstelėjo savo lūpų kampučius. Regis, atostogų treniruotės dar labiau patobulino taiklumo įgūdžius. Išgirdusi balsą sau už nugaros mergina nežymiai krūptelėjo ir atsisuko. Netoliese stovėjo aukštas, rudaplaukis vaikinas. Išvydusi Kaideną mėlynakė plačiai nusišypsojo. Nesitikėjo dar kada išvysti šį varnanagį. Po paskutinio karto prieš penkerius metus jaunoji ispanė rudakio daugiau nebematė. Dabar šis buvo labiau suaugęs ir pasikeitęs.
-Kaidenai, smagu tave matyti,-Davina apdovanojo varnanagį žavia šypsena ir žvilgtelėjo į rankoje laikomą burtų lazdelę. Supratusi, jog rudakis nenorėjo būti netyčia pašautas mergina nuleido lanką. Žinoma, rudaplaukė nė nebūtų šovusi į Kaideną, tačiau lankas didelio pasitikėjimo kitiems nekėlė. Nusukusi žvilgsnį nuo vaikino rankose laikomos burtų lazdelės Davina kilstelėjo galvą ir įsmeigė žvilgsnį į varną.
-Maniau, kad nebepamatysiu tavęs,-šyptelėjo mėlynakė.

*

Neprisijungęs Kyden Byrne

 • VI kursas
 • *
 • 216
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • hello, yes, gladly
Ats: Pavėsinė miško proskynoje
« Atsakymas #49 Prieš 3 dienas »
Lazdelė dingo apsiausto klostėse vos tik mergina nuleido ginklą. Nemanė, kad iš tikrųjų būtų šovusi, bet atsargumo priemonių imtis reikia visais laikasi. Kaidenas jautėsi per jaunas ir per gražus mirti. Tykiu šyptelėjimu atsakęs į neįtikėtiną Davinos šypseną, varnas demonstratyviai nusilenkė vėstelėdamas atgal apsiausto skverną, šis užsikabino už krūmo, tačiau žavusis jaunuolis apsimetė nepastebėjęs; juk negalima atsisakyti vaidmens dėl tokių mažulyčių nesklandumų. Vos tik nusilenkimais apvilktas pasisveikinimas baigėsi, Kaidenas elegantiškai nukabino apsiaustą nuo krūmo ir delnu nubraukęs nematomas dulkeles pažvelgė į be galo seniai matytą merginą. Savo žvilgsnio jis nesidrovėjo, atvirai nužvelgė Davinos veidą, kūną. Ji buvo graži, jeigu pasitikėtume Kaideno grožio suvokimu, dar gražesnė nei tada, prieš penkerius metus. Tačiau tokius pastebėjimus varnas nusprendė pasilaikyti sau.
- O, manęs nepamatyti gana sudėtinga, jeigu leisi taip teigti, - nusišypsojo baltadante šypsena. - Štai aš čia, ir tu vėl mane matai. O šiaip, ar neatrodo keista tai, kad per penkerius metus mokydamiesi ten pat, vienas kitą tiesiog.. praleisdavom pro akis? - klausimas buvo retorinis ir atsakymo sulaukti Kaidenas nesitikėjo. Perbraukęs ranka per plaukus ir perkėlęs svorį ant kitos kojos, su vos girdimu rūpesčiu balse paklausė:
- Kaip tu laikaisi? Ar laikaisi?

well fuck me twice on sundays

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • VI kursas
 • *
 • 169
 • Taškai: 72
 • Lytis: Moteris
 • Nėra taisyklės be išimties.
Ats: Pavėsinė miško proskynoje
« Atsakymas #50 Prieš 2 dienas »
Pastebėjusi neįprastą vaikino pasisveikinimą mergina nusijuokė ir atsakydama pati pritūpė, lygiai taip, kaip visos kilmingos damos per filmus. Žinoma, Davina nevilkėjo akį traukiančios suknelės ir aukštai iškėlusi galvos nebuvo. Priešingai, rankose laikė lanką ir vilkėjo motociklininko stiliaus švarką, tad tetrūko plieninio žvėries ir būtum galėjęs palaikyti šią mėlynakę kokia nors antgamtinių būtybių medžiotoja. Išgirdusi pirmuosius Kaideno žodžius šešiolikmetė, tik šyptelėjo. Abejojo, jog vaikinas tikisi išgirsti atsakymą, be to, nė nežinojo, ką vertėtų atsakyti. Su varnu nesimatė penkerius metus nė nežinodama kodėl. Tiesa, šio neteko sutikti pamokose, lygiai taip pat, kaip ir apylinkėse, tačiau vis dėl to, Kaidenas visą šį laiką buvo Hogvartse. Nustūmusi visus spėliojimus į šalį rudaplaukė žvilgtelėjo į vaikiną išgirdusi šio klausimą.
-Ar mergina stovėdama su lanku ir šypsodamasi gali laikytis blogai?-kilstelėjo savo lūpų kampučius atsakydama klausimu į klausimą,-o tu? Kur buvai dingęs?

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017