3
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Seidė Kopas

 • IV kursas
 • *
 • 30
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
          Išoriniame pasaulyje karaliavo saulėtas pavasaris. Šiandieną oras buvo ypač geras, kvepėjo gėlėmis ir lietumi, bet Sadie neturėjo galimybės tuo pasidžiaugti. Vietoje to, kad nerūpestingai leistų laiką vaikštinėdama po Hogvartso apylinkes arba palei žvilgančią ežero pakrantę, ji turėjo sėdėti tvankioje klasėje, nepatogiame suole ir klausytis klausimus užduodančių mokytojų.

          Kerėjimo pamoka Sadie patiko, o tai, kad ji bus susijusi su astronomija – nelabai. Grifiukė nebuvo nusiteikusi nei prieš šį dalyką, nei prieš jo dėstytoją, bet astronomija jos tiesiog nedomino. Spoksodama į priekyje stovinčius profesorius, mergaitė net klasės gale galėjo jausti tvyrančią įtampą ir nejaukumą, kuris ją pačią privertė pasijusti nemaloniai. Sadie pasimuistė kėdėje ir numetė rankoje laikytą rašaluotą plunksną, su kuria ant nedidelio popieriaus lapelio braižė įvairias figūras. Pagriebusi popiergalį jį sulankstė ir įkišo tarp vadovėlio puslapių. Tuomet nusižiovavo ir įsmeigė akis į profesorius, stengdamasi kuo labiau susikaupti. Išgirdusi mokytojų klausimus ji suskubusi pakėlė ranką ir tarė:

- Žvaigždės kūrimo kerai yra nepaprastai sunkūs. Jiems tikrai reikia didelio pasiruošimo. Burtininkas, kuris nori išbandyti šį burtą turi būti pakankamai galingas ir patyręs, daug išmanyti apie įvairius dangaus kūnus. Iš pradžių reiktų pabandyti sukurti smulkesnius pavyzdžius, galbūt kometas arba asteroidus, taip pat reikia labai gerai įsivaizduoti tai ką norite išburti. Žvaigždžių kūrimas labai pavojingas, nes vienintelis netinkamas judesys, netaisyklingai ištartas žodis arba netaisyklingai ir neryškiai įsivaizduotas kūnas - gali baigtis tragiškai. Žvaigždės gali susprogti, atsirasti bet kurioje vietoje, arba būti iškreiptos mūsų pačių vaizduotės. Štai kodėl daugeliui juodųjų raganių ir raganų niekada taip ir nepavyko išburti tokios žvaigždės, kokia turėtų būti. Tiesiog mintys turi būti išvalytos, ramios, o Juodaja magija užsiimantys burtininkai dažniausiai turi labai negerų kėslų.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • III kursas
 • *
 • 92
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Monica Lilly Moonlight, knygomanė ir filmomanė ♥
Monika atėjo į klasę ir tikrai nudžiugo išgirdusi klausimą, pamokos tema ją sudomino. Juolab kad mergina buvo tikrai geros nuotaikos, nepaisant neseniai užpuolusios ligos. Dabar M. L. Mėnesiena jautėsi puikiai.
- Hmm... Manau, kad prieš susisiekiant su žvaigžde būtina atsikratyti blogų pojūčių, minčių, ypač - melo... Gal skamba, na, banaliai, bet žinau, kad žvaigždės yra be galo jautrios ir tiesmukiškos, jei tik jas supranti, ir, nepaisant jų stulbinamos galios, jas savotiškai - žvaigždiškai - nuliūdinti labai lengva, - įsikarščiavusi aiškino Monika mokytojai.
Tarsi pajutusi, kad turėtų tęsti, pridūrė:
- Juk žvaigždės irgi turi sielą, tik jautresnę, įžvailgesnę, ir kaip čia pasakius, protingesnę, - o varge, pagalvojo Lili, kokią nesąmonę pasakiau... - Jos yra patys mistiškiausi padarai burtų pasaulyje, - padarai?? Rimtai, Monika? - Na, ne padarai, bet... Galime jas vadinti ir sielomis, nes gyvos yra tik žvaigždžių sielos.... Ar ne?
Ji labai nekantravo pradėti susisiekimą su žvaigžde.
The closer you look, the less you will see ♦

*

Zelig Reiher

Idiliškai paslėpęs rankas tamsaus švarko kišenėje, --paltas kažkur juk gi prašapo-- profesorius atidžiau nei įprastai klausėsi mokinių atsakymų, mintyse ramiai susidėliodamas pliusus ir minusus kiekvienam iš jų; jeigu kurio nors vaiko išmąstymas buvo itin taiklus ir gerai pasakytas, vyriškis netgi patenkintai, vos vos pastebimai linktelėdavo galva. Bet kodėl gi šiandien jis buvo toks atidus ir kruopštus? Na, galbūt tiesiog klasėje nebuvo itin didelių trukdžių, o gal tiesiog saulės spinduliai maloniai padidino vitamino D kiekį gyslose, kuris nuvarė visas pavasarines ir kitokias depresijas į šoną. Arba tiesiog šiek tiek įsižeidė-- nors gi dėl ko jam įsižeisti? Kol kas mokslas tos priežasties neįrodė. Gaila.
-Kaip visada, jūsų, tikiuosi, gerai apgalvoti atsakymai yra labai arti tiesos, arba yra tiesa, - prabilo, išeidamas kiek į priekį, arčiau vidurio. Galbūt elgėsi kiek pernelyg ekspresyviai, tačiau tam turėjo pagrindo.
-Žvaigždė, kaip žinote, tėra didžiulė, tiesiog masyvi švytinti dujų sfera, bent jau grindžiant žiobarų mokslu. Tačiau tiems, kurie mato ir jaučia daugiau, žvaigždės yra esybės, magiški sutvėrimai, kurie gali būti sukurti tam tikromis aplinkybėmis ir tam tikru laiku. Retas burtininkas sugeba sukurti mąstančią žvaigždę, tačiau, kaip minėjo profesorė Kannazuki, - akimirką germaniškų šaknų liežuvis norėjo imti ir sukliūti tardamas kiek nepažįstamos kalbos pavardę, tačiau paskutinę sekundę ėmė ir susitvardė. - Tai yra įmanoma, - išsitiesė ir atsikvėpė prieš tęsdamas litaniją. Izaac manymu, paaiškinimo dalis buvo pati nykiausia; galbūt reikėjo imti ir sukurti kokį tai vaizdinį paveikslą? Kokią diagramą? Gyveni žmogus ir mokaisi.
-Tačiau tokie paprasti burtininkai kai jūs, ir, matyt, aš, negali leisti sau tokios prabangos kaip naujos žvaigždės sukūrimas. Taigi, - iškėlė vieną pirštą į orą, tarsi keldamas retorinį klausimą. -Ką gi daryti? Yra vienintelis, pagrindinis dalykas, kurį reikia atlikti prieš buriant. Visa kita yra spontaniška, kaip ir visa mūsų egzistencija, - gūžtelėjęs pečiais išsitraukė lazdelę ir ją mostelėjo.
-Mutuari Orion, - ramiu, monotonišku balsu ištarė ir po kelių, ilgų sekundžių, per kurias oras aplink vyriškį staiga labai sušilo, netgi ėmė savotiškai dūgzti, staiga iš, rodos, aplinkoje esančio nieko pradėjo formuotis galybė daugybė mažų švytinčių švieselių, kiekviena skirtinga ar panaši spalva ar aura; jos palaipsniui vis plėtėsi ir plėtėsi, tačiau profesoriui kryptelėjus riešu jos stojo didėti ir liko kyboti ore. Vyras sugriebė vieną iš kelių tuzinų šviesų it kokį teniso kamuoliuką ir šyptelėjo.
-Svarbiausia yra išsirinkti žvaigždę, kurią pasiskolinsite, trumpesniam ar ilgesniam laikui, o tuomet tiesiog ištarkite Mutuari ir žvaigždės arba žvaigždyno vardą, - sausokai paaiškino. - Aš asmeniškai pasiskolinau visą žvaigždyną -- Oriono žvaigždyną-- todėl mano pakviestos žvaigždės tebūtų geros kaip, tarkim, šiltos, mielos lemputės, kurios kaip gyvūnėliai galėtų šildyti tamsiomis ir lietingomis dienomis. Jos tam tikram laikui, arba jeigu atšauksite kerus, priklausys jums, - vos nenusijuokė iš tam tikros, jam vienam suprantamos ironijos. - Taip yra, nes išsikviečiate tik labai mažą esybę žvaigždės, o šios iš prigimties nėra pagiežingos. Tačiau, - paleido rankose laikomą būtybę ir šioji vėl nuplūduriavo į orą. - Jeigu esate specifiškesni ir iš tam tikro žvaigždyno pasikviečiate tam tikrą žvaigždę, jūsų kerai tampa labiau koncentruoti ir jūsų pakviestoji jau gali ateiti su savo norais ir charakteriais, gali netgi su jumis bendrauti --apie tai pratęsiu vėliau pamokoje-- tačiau dažniausiai jos paklūsta pakvietusiojo valiai. Yra ir išimčių, tačiau profesorė Kannazuki jums apie tai paaiškins plačiau, taip pat, manau, padės jums jeigu nesate tikri, kokią žvaigždę pasirinkti, -kostelėjęs užbaigė ir vėl paslėpė rankas kišenėse, tarsi be žodžių klausdamas, ar yra neaiškumų ir laukdamas kolegos įsiterpimo.

*

Neprisijungęs Nana Kannazuki

 • V kursas
 • *
 • 51
 • Taškai:
 • Do I not live? Badly, I know, but I live.
Mergina (moteris? padėkite, prašau, jai kartą apsispręsti) vos susilaikė nevyptelėjus iš kelių mokinių žvilgsnių, vos įžengusių pro kabineto slenkstį ir ją užmačiusių - tos kelios poros akių, kurios akimirkai sušvytėjo vien dėl to, kad pamatė ir ją esant šalimais kerėjimo profesoriaus, tarsi gera beržinė košė įkrėtė Nanai drąsos; nors gal tokiu atveju ir atrodytų, kad ji ir buvo toji, kuri šią pateikė kitam, taip pasijausdama per kruopelytę geresnė ir kažkuom tai  viršesnė.
Žinoma, ji tikrai nebandė konkuruoti su kiek labiau į priekį išėjusiu kolega, tai būtų tiesiog kvaila. Gi ir patirtis mokymo jų buvo skirtinga (ką apie amžių ten kalbėti jau), ir, regis, vyriškiui mokymas buvo visai smagus širdžiai dalykas, net jei retas imtų tuo pasakymu jos abejoti ir teigti, kad jo violetinėms akims tiesiog patiko regėti užduočių nesuvokiančius ir kenčiančius dėl jo grėsmingos auros mokinius - nors gal abu variantai turėjo ir savų tiesų, ir melų, ką ten ir težinosi. Nesistengė per daug gilintis ir suprasti žmogų, su kuriuo, kad ir nevisapusiškai noroms, turėjo ir tebeturi bendrauti ir kažkaip gerai koordinuoti tam, jog pamoka nenueitų šuniui ant uodegos, o vėliau bendrauti ir plepėti apie tai, kaip ši nusisekė ar nepavyko.
Kiek nustebusia išraiška klausėsi teorinės dalies - regis, vyriškiui tiesiog knietėjo imti ir išaiškinti viską vienam - tačiau labiau stebino paprastutis faktas, kad imk ir kraipyk tiesiog galvą į šonus - pasirodo, ne viena ji teorinę dalį darė tokią ilgą, kad net ant pergamento surašyta ji netilptų danguje - ir šis ją perpildė žodžiais ir visokeriausiais paaiškinimais, kurių dauguma kitiems buvo neįkandami. Kita, kas netikėta pasirodė jai - dar būtų paėmus ir šyptelėjus, tačiau profesionalumas, profesionalumas - tebuvo paprastas faktas, kad vyriškis taip puikiai žinojo teoriją, kuri lengvai sprūdo iš jo lūpų; iš to, kokias žinias astronomijos nešiojo Hogvartso mokiniai spėjo, kad kolega turėjo daryti savas paieškas tema, kurią dėstys - net jei ir būtų paprasčiausiai galėjęs viską palikti jai, gi jos specialybė buvo astronomija, ji visą tą žinojo taip pat gerai ir atmintinai, kaip Gamtos Įsakymus.
Regis, teks pripažinti - konkurencija, kad ir labai maža, vis vien tarp abiejų profesorių sklendė ore. Ką padarysi, toks tikriausiai ir tebuvo suaugusių gyvenimas - net jei dar ir jaunystėje skaitytųsi esanti jinai, profesorės rolę užsiėmusi mergina jautėsi, lyg būtų prisidėjusi kelis papildomus metelius.
Net nepajuto, kuomet teoriją pakeitė praktikos pavyzdys, tikriausiai profesorių Reinher ir teks kaltinti, kad teoriją žvaigždžių ir burto astronomiškąją pusę atpasakojo net per gerai; žiūrėjo, kaip šisai mosteli lazdele, kaip klasė sušyla ir šiek tiek pašviesėja. Orionas - neblogas pasirinkimas, tačiau mergina vos susilaikė tyliai nesukrizenus iš to, kad tikriausiai to nė nežinodamas, kolega į rankas paėmė Mintaką, viena įnoringesnių ir ryškesnių - ant tiek ryški, kad ir plika akimi pamatytumei - žvaigždžių. Net pasigailėjo, kad tenka mokyti lengvąjį burto variantą, gi būtų smagu pamatyti išlendantį ir žvaigždės charakterį.
-Tiesa, teorijoje vieni buvote kiek teisingesni, kiti mažiau, tačiau žvaigždžių asmeninis charakteris, iškvietimo vieta ir išsidėstymo pozicija yra patys svarbiausia punktai, į kuriuos atsižvelgti reikia norint gauti gerų rezultatų - žinoma, su vienomis žvaigždėmis ir žvaigždynais tai sunkiau, su kitais lengviau, tačiau kaip minėjo brangus kolega,- šyptelėjo, kiek atsikvėpdama. O visai ir malonu buvo, kai kažkas kitas išdėsto beveik visą teorijos dalį - net jei mergina buvo tikra, kad tokia pati teorinė litanija išeis ir iš jos lūpų,- Tiesa, išskirsiu kelias žvaigždes ir silpnesnius žvaigždynus, kuriuos išsikviesti čia bus daug parankiau.
Ranka pasigriebė lazdelę, greitu mostelėjimu sukurdama visai pusę velnio naktinio dangaus skliautą ten, kur turėtų būti lubos - tas kažkiek palubėje pritemdė aplinką, tačiau trumpam - vyriškio išburtas žvaigždynas išsidėstė taip, kaip priderėjo, pagal vietą ir žvaigždžių, ir apskritai viso žvaigždyno, kartu suteikdamas ir blankų švytėjimą.
-Tiesa, dar vienas punktas, kurio galbūt dar nesupratote - kartu su burtažodžiu tariant ar žvaigždę, ar žvaigždyną, reikia tarti šios lotinišką pavadinimą. Pradedant nuo pastarojo, patarčiau rinktis arba Stalkalnio, lotyniškai - Mensa, arba Tapytojo - Pictor žvaigždynus. Iš žvaigždžių, Skraidančiosios Žuvies žvaigždynui priklausanti Epsilon Volantis ir Luyteno žvaigždė, Mažojo Šuns žvaigždynui priklausanti, bus jūsų geriausias pasirinkimas. Aišku, tai tik mano siūlymai, rinkitės ir bandykite ką norite, vis per stiprių dangaus kūnų su savo magiškomis galiomis neiškviesite, ar juolab su burtu, kuris jums pateiktas, tačiau keturieji mano išvardinti yra tie, kurie iš pirmo, antro ar trečio karto tikrai jums pavyks be jokių komplikacijų, nepriklausant nuo kurso - tad tikriausiai parankiausiai būtų bandyti vieną mano pasiūlytų, o tuomet pereiti prie kokio savo asmeniškai norimo sukurti bandymo,- giliai atsikvėpė, veidą papuošė šypsenėlė,- o dėl išimčių, žinoma, šių yra, tačiau tikriausiai visi po tokių ilgų teorijos monologų nekantraujate imti ir pradėti dirbti, tiesa? Tad jei bus įdomu, nebijokit užklausti, tačiau verčiau pradėkite jau praktiką - dangaus skliautas sukurtas, kad tiesiog būtų daugiau estetikos, o žvaigždės atrodytų tvarkingiau, tačiau nepatarčiau laikyti jų sukurtų ilgesniems negu trijų minučių tarpams - žvaigždei ar žvaigždynui panaikinti burtas yra reditus, o dabar - sėkmės.
Kiek giliau įkvėpė, žiūrėdama tai į vaikus, tai į labiau scenon įsiveržusį kolegą - ką gi, regis, atėjo laikas pailsėti ir jų gerklėms.
I would like to forget everything, to forget myself and to forget the world

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020