0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Paul

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #90 Prieš 4 metus »
Aš žinau kad esu nebjauri, o normali, na gerai, jo nuomone graži. Kodėl jis turi tai kartoti? Gal mano kad save nuvertinu? Nesąmonė!
Varnanagė kiek palaikė šypseną ir atsitraukė. Nors šypsena veide užgeso, akys linksmai žiburiavo. Emma pratarė:
-Na, dabar mano eilė pasakyti, kad nebūtum drovus.
Apsikeitėm vaidmenimis. Niekada nebūčiau pamaniusi, kad sutiksiu Alekso brolį dvynį ir kad jis toks...mielas?...draugiškas? Rudaplaukė įdėmiai pasižiūrėjo į berniuką:
-Aš pasakiau savo nuomonę apie tave, o tu apie mane. Taigi...-atsikvėpė, jos balse girdėjosi draugiškumo ir nuoširdumo gaidelės,-...jau buvome pradėję klausinėti vienas kito, gal nori pratęsti?-varnanagė skėstelėjo rankomis ir atsiduso.
Tikėkimės, kad nieko nesugadinau. Visai nenoriu pyktis.

*

Angelina Presley

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #91 Prieš 4 metus »
  Vaikinukas toliau stebėjo mergaitę su menka šypsenėle veide. Tiksliau žiūrėjo į jos gražias akis, kadangi nenorėjo, kad ji nesusipatogintų jeigu Julian nužiūrinėtų ją.
  - Šiaip aś niekada nebūnu drovus. Nežinau kas čia dabar man pasidarė. - Tarė berniūkštis pasikasydamas pakaušį ir prunkštelėdamas iš savo elgesio. Jis pats nesuprato kodėl pastaruoju metu šis esąs toks drovus.
  Dar prieš kelias dienas galvojau, kad niekada nesusirasiu gerų draugų ar merginos kuri iškart kristų į akį. Na klydau. Emma galiu vadinti abėjais variantais. Pagalvojo jaunasis klastuolis ir linktelėjo pritardamas savo mintims.
  Mergaitės gan įdėmus žvilgsnis kiek sudomino vaikinuką ir jis pasukęs galvą šiek tiek į šoną pradėjo įdėmiai klausytis ką ši pasakys. Išklausęs tiesiog linktelėjo ir tarė su šypsenėle veide :
  - Žinoma, kad galim pratesti.
  Rudaplaukio veide švietė menka, draugiška šypsenėlė, kuri tikriausiai buvo skirta varniukei. Na ne tikriausiai, o ištiesų buvo skirta. Visgi jaunoji mergaitė tikrai krito Julian'ui į akį, ką šis bandė paslėpti nuo jos.
  - Tik manau mums reiktų pasirinkti kokią kitą vietą. Na žinai. Čia pilna voratinklių, vorų, vabaliukų, dulkių ir net kelios žiurkės bei daug kitų tikrai nemalonių dalykėlių. Tad manau tau kaip merginai čia tikrai neturėtų būti pati maloniausia vieta. Net man čia nėra labai malonu. - Tarė berniūkštis prunkštelėdamas iš savo žodžių, bet vis dėl to pasakydamas tai ką norėjo pasakyti.

*

Paul

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #92 Prieš 4 metus »
Emma jautė, kad klastuolis vėl žiūri į ją, bet nekreipė dėmesio. Šįkart žinojo, kodėl žiūri. Bet negi gražesnių, mielesnių nematęs?! Nors Julian spigino į akis, varnanagė susinepatoginusi pasuko galvą ir pradėjo žiūrėti į tamsų koridorių berniukui už nugaros. Ir taip pasielgė net ne dėl to, kad būtų susidrovėjusi, bet dėl to, kad jai nepatiko būti nuolatos stebimai.
Vis dėlto išgirdusi klastuolio sutikimą rudaplaukė grąžino akis į Julian'o veidą ir nustebo jame išvydusi šypsenėlę. Lyg keisto prunkštelėjimo nebūtų užtekę. Na gerai... Emmos galvoje ėmė suktis įvairūs varžteliai ir įrenginiai, stengdamiesi sugalvoti kuo įdomesnį klausimą. Vos tik sugalvojus tokį, varnanagė iš klastuolio sulaukė pasiūlymo nueiti kur nors kitur. Iš tikrųjų, čia šiek tiek nejauku...
Dar vienas Julian'o prunkštelėjimas nutraukė kitas mintis ir rudaplaukė kiek šyptelėjusi tarė:
-Gerai, kokią siūlai vietą? O čia iš tiesų nėra geriausia vieta...-pridūrė škotė ir pabandė susigaudyti, iš kur buvo atėjusi.
-Ai, beje, jau sugalvojau klausimą: koks tavo mėgstamiausias burtažodis?-dar pridėjo Emma ir atsisuko į rudaplaukį, nes jau buvo spėjusi nueiti keletą žingsnių.

*

Angelina Presley

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #93 Prieš 4 metus »
  Vaikinukas apsižvalgė. Čia tikrai nebuvo pati maloniausia vieta. Nuo dulkių jam jau norėjosi čiaudėti, bet jis sulaikė čiaudulį. Visur buvo pilna voratinklių, vorų, dulkių, vabaliukų ir net žiurkių.
- Nebijai viso to? Nes dauguma merginų tai pamačiusios pradėtu cypti ar daryti bele žino ką. Smagu, kad tu ne kaip jos. - Paklausė ir tarė Julian su menka šypsenėle veide. Merginos susikaupęs veidas atrodė ypač gražus jam. Ji atrodo taip gražiai kai yra susikaupusi. Pagalvojo vaikinukas ir papurtė galvą. Gana viso to svaigimo. Mes susitikom tik šiandien. Negaliu spoksoti taip į ją. Jai jau darosi nepatogu. Subarė save jaunasis klastuolis mintyse ir linktelėjo pritardamas, kad varniukei turėjo pasirodyti keistai. Na bent jau Julian'as taip manė...
  Staiga išgirstas merginos balsas išsklaidė visas Gilberto mintis ir visus jo apmąstymus. Vaikinukas pradėjo mąstyti kur gi galėtų nusivesti mergaitę. Tada śis prisiminė vietą prie ežero pakrantės. Po medžiu, bet tada suprato, kad ten dabar nebus gražu, kadangi saulė dar nesileidosi. Tuoj pat vaikinukas prisiminė apie daug tikrai neblogų vietų Hogvartce, kuriose retkarčiais apsilankydavo. Tad rudaplaukis nusprendė jas išvardinti merginai ir duoti teisę rinktis Emmai.
- Na mano pasiūlymuose būtų : muzikos instrumentų salė, marmurinis kambarys, balkonas, stogas. Bent ant stogo kiek pavojinga. Nors dabar vasara ir neslydu, bet vistiek nuo ten galima nusiristi. Nors aš gan dažnai ten einu ir neikarto nenusiritau. Tad rinkis kur nori eiti. - Su šypsenėle veide tarė vaikinukas. Ištiesų jis kiek bijojo, kad mergaitė susižeis, tad ant stogo tikrai nenorėjo eiti su ja. Jis net pradėjo gailėtis, kad pasiūlė ten eiti...
  Iśgirstas jaunosios varniukės klausimas privertė Julian'ą nusišypsoti vėl ir susimąstyti.
- Na manau avis, defodio ir erecto, - Galiausiai kiek pamąstęs tarė vaikinukas, - O tavo? - Taip pat pasidomėjo šis įdėmiai pažvelgdamas į banguotų plaukų savininkę.
 

*

Paul

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #94 Prieš 4 metus »
Tamsiame koridoriuje buvo nemažai įvairių vabzdžių ir vorų. Tačiau Emma susilaikė nenusipurčiusi ir nepabėgusi. Brr... Varnanagė juos buvo pamačiusi neseniai, kai klastuolis užsiminė apie šios vietos nejaukumą.
Ji šyptelėjo, sulaukusi klausimo apie tai:
-Bijau... Tačiau kol tie padarai nėra ant manęs, viskas gerai. O jei bent vienas atsirastų...,-rudaplaukė papurtė galvą,-...nemanau, ar jis išliktų gyvas...
Išklausius visą pasiūlymų virtinę škotė užsinorėjo ant stogo. Na ir kas, kad pavojinga. Jeigu Julian nenusirito, tai ir aš ne. Bet mergaitė prisiminė, kad tenai turėtų būti žvėriškai karšta, nes diena tikrai nebuvo iš vėsiųjų. Taigi, ši mintis buvo atmesta. Emmos netraukė ir instrumentų salė, o apie balkoną nenorėjo net pagalvoti. Tenai turbūt ne ką vėsiau nei ant stogo. Nors neįsivaizduoju, kur balkonas galėtų būti.
-Ant stogo per karšta, kitur nevilioja, tad lieka marmurinis kambarys.-garsiai savo mintis išdėstė mergaitė.
Mano mėgstamiausi burtažodžiai? Hmm... Varnanagė susimąstė ir galiausiai prabilo:
-Na, tikriausiai Avis ir Expecto Patronum, nors dar nemoku iššaukti Gynėjo. Įdomu, koks jis...
Staiga rudaplaukė kažką pajuto. Ji susiraukusi pasižiūrėjo į savo kairę ranką. Ant jos ropojo mažytis voriukas. Emma akimirksniu išsitraukė lazdelę ir tarė, nukreipusi galiuką į vorą:
-Stupefy.
Nelaimingasis bestuburis sustingo ir mergaitė lengviau atsidususi nukratė jį nuo apsiausto. Po to pažvelgė į klastuolį:
-Matai, vorų aš bijau mažiau nei kitų. Vorai tokie... aiškesni. Visada turi 8 kojas ir stambų kūną, o visokių vabaliukių nesuprasi, kai kurie dar ir sparnus turi... Jei žinai kelią, vesk į marmurinį kambarį,-varnanagė pakreipė kalbą kitur.
-Ak, taip, klausimas. Emm... Kokia nemėgstamiausia vieta Hogvartse? Be to, kitą kartą sugalvok savo klausimą, nes darosi neįdomu atsakinėti į savo klausimus.

*

Angelina Presley

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #95 Prieš 4 metus »
- Kitos vien pamačiusios juos bėgtų kuo toliau nuo šios vietos ar net išsikraustytų iš Hogvartco, - Tarė nusijuokdamas vaikinukas, - Gal kiek ir perdedu, bet, kad bėgtų iš šios vietos tai tikrai, o dėl išsikraustymo nežinau. - Vėlgi tarė Julian'as truputį nusišnekėdamas.
- Biški nusišnekėjau. - Prisipažino jis pasikasydamas pakaušį ir dėdamas žingsnī po žingsnio pažvelgė į mergaitę. Ji kai yra užsimąsčiusi yra labai graži. Nors ką aš sau meluoju? Ji man visad atrodo graži. Pagalvojo vaikinukas su šypsena veide žvelgdamas į mergaitę, o tada susiprotėjęs papurtė galvą ir vėl pažvelgė į priekį.
- Žinoma, kad žinau. Jeigu nežinočiau tai net nesiūlyčiau. Eime - Tarė linksmu balso tonu jaunasis klastuolis. Jis net pats nesuprato kodėl jo balso tonas buvo linksmas.
- Aš moku išśaukti gynėją. Jeigu nori kada galiu pamokinti ir tave. Na žinoma jeigu pavyktų, nes nežinau ar tai sugebėčiau. Bet nebandęs nesužinosi. - Tarė vaikinukas kalbėdamas apie gynėją ir trūktelėdamas pečiais. Tai mebuvo koks nerūpestingas gestas, o tiesiog nieko nereiškiantis gestas.
- Nemėgstamiausia vieta? Hmm. Net nežinau. Leisk man pagalvoti, - Susimąstęs tarė vaikinukas prieš tai pasitikslindamas ar būtent toks yra klausimas, - Manau, kad šiltnamis/herbologijos kabinetas. Nežinau kodėl, bet man tiesiog ten nepatinka. - Tarė rudaplaukis ir pažvelgė į Emmą galvodamas klausimą jai.
- Tau tas pats klausimas plius dar vienas. Kokie tavo hobiai ir talentai? - Tarė bei pasiteiravo Gilbertas...

*

Paul

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #96 Prieš 4 metus »
Emma pasižiūrėjo į klastuolį lyg į pusprotį, tačiau tokiu jo tikrai nelaikė:
-Tikrai nusišnekėjai.
Varnanagė ėjo šalia Julian'o. Jam prabilus apie Gynėją škotė staigiai pasuko galvą į berniuką. Iš tikrųjų jis gali tai padaryti? Negi pirmakursis, na gerai, beveik antrakursis gali iššaukti Gynėją? Rudaplaukė nepatikliai pažvelgė į klastuolį, bet nieko nesakė.
Išgirdusi klastuolio nemėgstamiausią vietą Emma prunkštelėjo, bet greit surimtėjo, kai gavo du klausimus:
-Taip nesąžininga! Tu turi atsakyti į vieną klausimą, o aš į du!- pasipiktino mergaitė, tačiau balse galėjai girdėti linksmumą.-Na gerai... Nemėgstamiausia vieta tai turbūt ši, nes kitokios nemalonios nežinau. Toliau... man patinka knygos, herbalogija, praktika, ne teorija. Na, gal dar žvaigždžių stebėjimas. O iš talentų...,-rudaplaukė susimąstė,- net pati nežinau kokius turiu...-varnanagė nusišypsojo, tačiau šypsena greitai pavirto į žiovulį.
Emmą kažkodėl ėmė marinti miegas, tad ji iš lėto tarė:
-Taigi tau tas pats klausimas...Ir...
Kas...man...darosi? Pala, aš neturėčiau norėti...miego... Pilkai mėlynai žalios akys lėtai užsimerkė, galva nusviro, bet kūnas liko stovėti it įbestas.

*

Angelina Presley

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #97 Prieš 4 metus »
  Merginai nustebus, bet nieko nesakius vaikinukas nusijuokė. Žinoma. Jis suprato jos nustebimą. Gi kas gali patikėti, kad beveik antrakursis berniukas gali iškviesti gynėja? Tai ištiesų sunku įsivaizduoti, bet Julian'as tikrai galėjo iššaukti gynėja ir nieko gyvu nemelavo bendraamžei.
- Nejaugi netiki manimi? Tai gal tau įrodyti? Nes tikrai galiu tai padaryti ir nieko gyvu tau nemeluočiau. - Tarė berniūkštis su šypsenėle veide. Jeigu netiki tai įrodysiu. Man tikrai nesunku. Žinoma jeigu ji tik norės. Pagalvojo berniukas ir linktelėjo pritardamas savo mintims.
- Upsy? - Nekaltai tarė Gilbertukas ir nusijuokė bei pavėlė Emmos plaukus.
- Tai nesąmonė. Aş tikrai tikiu ir žinau, kad kažkokių talentų tikrai turi, tad nemeluok man ir sakyk. - Tarė kiek pasipiktinęs berniukas suraukdamas antakius. Bet greitai jo piktą veido mimiką vėl pakeitė menka šypsenėlė veide. Jis prie varniukės jautėsi laimingas. Tarsi būtų savo namuose, kurių dėja neturi. Jai atrodo tarsi Emma būtų jo namai ir jis pats nežinojo kodėl...
  Staiga jaunasis klastuolis pastebėjo, kad banguotų plaukų savininkė jautėsi prastai, tad, kad kartais apalpusi nenukristų šis atsargei apkabino jos liemenį bei sustojęs eiti priglaudė ją prie savo krūtinės.
- Atleisk. Tiesiog nenoriu, kad nukristum jeigu pasijaustum blogiau. Geriau eime pas seselę. Į tą marmurinįkambarį galėsim nueiti ir kitą kartą. Dabar svarbiau tavo sveikata ir savijauta. - Tarė klastuolis su aiškiu susirūpinimu balse...

*

Paul

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #98 Prieš 4 metus »
Emma iš lėto atsimerkė. Pamažu grįžo garsai ir pojūčiai. Jautėsi, kad būtų giliai miegojus, bet nieko neprisiminė. Staiga rudaplaukė pajuto, kad yra kažkieno glėbyje ir išgirdo paskutinius Julian'o žodžius. Varnanagė susierzinusi tarė ir išsilaisvino iš vaikinuko glėbio:
-Ne, man viskas gerai. Jaučiuosi puikiai.
Po kelių sekundžių prisiminė, kad prieš visą tą miegą norėjo, kad klastuolis iššauktų Gynėją, tad malonesniu ir susidomėjusiu balsu tarė:
-Tai sakei, kad gali...,-Emma tikėjosi, kad Julian supras, apie ką ji kalba,-... tai įrodyk. O tas... miegas...taip man kartais nutinka. Iš niekur nieko, bet kurioje vietoje, bet kuriuo metu apsunksta galva ir aš užmingu.-rudaplaukė linksmai numojo ranka.
Tačiau akimirksniu škotė prisiminė, kad prieš tą nutikimą klastuolis suvėlė jai plaukus ir dar nusijuokė, kada varnanagės mintys ir veiksmai buvo sulėtėję. Atsidususi mergaitė susitvarkė savo plaukus ir nepatenkinta tarė:
-Ir daugiau niekada neliesk mano plaukų. Ir koks mėgstamiausias metų laikas? Šito jau manęs klausei, todėl šįkart neužpulsi dviem klausimais,-Emmos nuotaika pasitaisė.

*

Angelina Presley

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #99 Prieš 4 metus »
  Vaikinukas susirūpinęs laikė Emmą savo glėbyje. Ji šiuo metu atrodė tokia trapi ir pažeidžiama, tad Julian'as laikė ją labai atsargei ir gan stiprokai. Mergaitei išsilaisvinus iš śio glėbio, Gilbertukas pajuto menką tuštumos jausmą, kurio pats nesuprato...
- Tau tikrai viskas gerai? Nenoriu, kad tau kasnors nutiktų. - Rimtu balso tonu tarė berniūkštis rūpestingai pažvelgdamas į varniukę.
- Taip. Aš galiu išśaukti gynėją. Tik nori, kad tai padaryčiau būtent čia ar kurnors kitur? - Pasiteiravo šis, - Emma, tai tikrai nėra kažkas rimto? Man tu růpi ir tikrai nenoriu, kad tau kasnors nutiktų. - Růpestingu balso tonu tarė vaikinukas dar kartą nužvelgdamas mergaitė ir taip tarsi įsitikindamas ar jai tikrai viskas gerai.
  Emma'i pradėjus tvarkytis savo suveltus, rudus, banguotus plaukus Julian'as nusijuokė ir nekaltučiu žvilgsniu pažvelgė į merginą.
- Atsiprašau, teta. Daugiau ŠIANDIEN taip nedarysiu. - Vaikišku balseliu tarė Gilbertukas ir pats nusijuokė iš to.
  Gautas klausimas privertė jaunąjį klastuolį susimąstyti. Galiausiai po maždaug 2 minučių tylos ir jo mąstymo, Julian'as tarė :
- Aš manau, kad žiema ir ruduo. Tai tiesiog gražiausi metų laikai mano akiai. Sakyčiau ir pavasaris, bet tada viskas žydi, kas man kažkodėl nelabai patinka. Tad mano atsakymas bus žiema ir ruduo. - Tarė berniūkśtis ir nusişypsojo, o tada prisiminė, kad taip pat turi sugalvoti mergaitei klausimą.
- Tavo klausimas. Hmm... - Mąstė rudaplaukis suraukdamas savo antakius, - Va. Kokios tavo mėgstamiausios gėlės? - Pasiteiravo šis. Man šito jos atsakymo gali kada ir prireikti. Pagalvojo klastuolis ir plačiau nusišypsojo.

*

Paul

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #100 Prieš 4 metus »
Emma keistai pažvelgė į Julian'ą. Negi jis nesupranta, kad vis klausinėdamas apie mano savijautą klastuolis įrodo, kad nepasitiki mano žodžiais. Tiesą sakant, aš irgi netikėjau, kad jis gali iššaukti Gynėją. Taigi varnanagė nieko neatsakė. Tik kiek pagalvojusi tarė:
-Jei tau tinka, gali čia.
Berniukui atsakius, kad tik ŠIANDIEN nevels plaukų mergaitė susiraukė. Negi jo niekas nemokė mndagumo? Bet nieko nesakė. Gal tik pajuokavo? Pažiūrėsim.
Rudaplaukė atsiduso. Mėgstamiausios gėlės? Kaip jam pasakyti, kad tokių neturiu? Po to dar pasakys, kad meluoju...
-Na gerai... Man patinka įvairiausios pievų gėlės.-nutilusi škotė pabandė prisiminti kelių augalų pavadinimus.-Em... Kvapioji našlaitė, pievinis snaputis... Noriu būti sąžininga, tai dar neatsakei į savo paties klausimą,- nusišypsojo Emma,- Kokie tavo hobiai ir talentai?

*

Angelina Presley

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #101 Prieš 4 metus »
- Atleisk. Tiesiog man tu tikrai růpi ir nenoriu, kad tau nutiktų kasnors blogo. - Kiek susigėdęs tarė berniūkštis pažvelgdamas į mergaitę. Dieve, iš kur ji gavo tokį grožį? Paklausė berniukas savo mintyse. Julian'ai, visai suskydai. Susidaro toks įvaizdis, kad Emma yra pirma tavo sutikta mergina pasaulyje. Nealpk taip dėl jos. Štai ir gryžo Gilberto vidinis balselis. Jis jau pradėjo užerzinti jaunąjį klastuolį, kadangi kišasi kur nereikia. Visai kaip Martin'as. Pagalvojo vaikinukas ir norėjo prunkštelėti, bet susilaikė nuo to.
- Perspėju. Neišsigąsk jeigu nukrisiu, apalpsiu ar pasijusiu silpnai. - Tarė berniůkštis perdaug nebijodamas dėl to.
- Bet šeip manau mums užtenka ir vieno, kuris neseniai blogai pasijautė. Prižadu, kad tau parodysiu tai, kai susitiksim kitą kartą. Sutarta? - Paklausė geriau pamãstęs Julian'as.
- Tiesa. Pievų gėlės yra tikrai gražios. - Pritarė berniukas mergaitei. Gavęs klausimą šis gerai pamąstė.
- Na. Žinau, kad tau žiobariška, bet groju gitara ir tuo pačiu dainuoju, retkarčiais mėgstu paskaitinėti knygas. Šiaip esu labai bendraujantis ir mėgstu bendrauti ir kartais pajuokauti. Taip pat gan dažnai mėgstu prisidirbti. Na žinai kaip būna. Gi netyčia, - Nusijuokė jaunasis klastuolis tardamas, - Na kaip ir viskas. Rodos kažką pamiršau, bet dabar jau tikrai neprisiminsiu. - Tarė berniūkštis pažvelgdamas į Emmą.
- Žinai. Kad ir kaip norėčiau pasilikti, bet man jau būtų pats tas laikas eiti į savo kambarį. Šiandien dar turiu işmokti ir išanalizuoti vieną burtažodį, ko tikrai negaliu atidėti kitai dienai. - Liūdnu balso tonu tarė bernuželis liūdnai atsidusdamas...

*

Paul

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #102 Prieš 4 metus »
Emma pažvelgė į Julian'ą. Šis tikrai neatrodė tuoj nualpsiantis, kaip ką tik pasakė. Keistuolis. Ar jis taip sako, norėdamas mane... nuraminti? Bet varnanagės mintis nutraukė klastuolis. Įdėmiai išklausiusi berniuko mintis ji ramiai atsakė:
-Sutarta. Tik...aš nepasijaučiau blogai, tiesiog mano kūnas nusprendė kelias sekundes pailsėti.
Škotė nusijuokė. Vadinasi, mūsų susitikimas eina į pabaigą. Ką gi, buvo visai malonu. Rudaplaukė kiek nustebo sužinojusi, kad Julian groja gitara. Tikrai nebūčiau atspėjusi...
-Netyčia mėgsti prisidirbti?-netikėdama savo ausimis paklausė Emma ir nusišypsojo.
Varnanagė šiek tiek nuliūdo, kai klastuolis pasakė, kad jam jau laikas eiti. Tiktai dar susitiksime... Ir ne vieną kartą.
-Iki...-ištarė truputėlį apgailestaudama rudaplaukė ir apsisukusi iš lėto nuėjo link Varno Nago bendrojo kambario.

*

Angelina Presley

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #103 Prieš 4 metus »
- Na tada manau turėtum būti atsargesnė. Jeigu taip nutiks kitą kartą manęs gali nebūti šalia ir tu kąnors susižeisi. - Rūpestingu balsu tarė Julian'as. Visgi šis buvo įsižiūrėjas mergaitę, bet stengėsi tai slėpti.
- Na žinai. Būna kai noriu arba tiesiog netyčia iş burnos işeina koks nors blogesnis komentaras ir ups? - Nusijuokė tardamas jaunasis klastuolis ir pasikasė pakaušį, taip vaidindamas mielutį, nekaltą berniuką.
  Vos mergaitė su juo atsisveikino ir pradėjo žingsniuoti savo keliais, Gilbertui atsirado noras ją apkabinti ar net pabūčiuoti. Bet jeigu ji mane atstums ir daugiau gyvenime nenorės matyti? Paklausė savęs mintyse rudaplaukis. Kvaily, eik ir padaryk tai ką nori. Bus kaip bus. Svarbu padaryk tai. Ragino Julian'ą vidinis balselis. Berniůkštis nieko nelaukęs pasivijo mergaitę ir apkabino ją. Atsitraukęs pakštelėjo jai į skruostą ir mielai bei plačiai nusişypsojo.
- Iki kito susitikimo, gražuole. - Tarė šis bei nusisukęs greit nuėjo į klastunyno bendrąjį kambarį...

*

domutis

Ats: Tamsus koridorius
« Atsakymas #104 Prieš 3 metus »
Šiame koridoriuje neapseisi be Lumos tad jaunasis Grifas išsitraukė lazdelę ir pasakė:
-Lumos.
Koridoriuje pasidarė šviesiau.Koridorius buvo labai apleistas toks jausmas kad jis buvo sudegęs.Koridoriumi vis prabėgdavo viena kita žiurkė.Domantas mintyse galvojo Gerai ,kad Grifų Gūžtos bendrajame kambaryje žiurkių nėra.Koridoriuje nebuvo nei vienų durų nei vieno paveikslo tiesą sąkant vaikščioti po tamsujį koridorių buvo neidomu,bet Domantas neturėjo ką veikti todėl ir slampinėjo po koridorių.Koridorius buvo gana ilgas.Domantas niekaip nesuprato kokia šio koridoriaus paskirtis yra kažką girdėjes apie šį koridorių ,bet tiksliai nepamena.Perėjas koridorių skersai išilgai pasuko link Bibliotekos.