2
2

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Luna Night

  • II kursas
  • *
  • 24
  • Taškai:
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams - seminaras
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Mokinukė ilgai sėdėjo tylėdama ir tiesiog klausėsi kitų burtininkų atsakymų ir po truputį užverdančios diskusijos. Visgi kuo toliau, tuo labiau šio seminaro tema mergaitei atrodė įdomi ir įtraukianti. Tiesa, reiktų paminėti, kad vienuolikmetė turėjo savitą požiūrį tiek į juodąją magiją, tiek į ja užsiimančius burtininkus. Kurį laiką baltaplaukė rimtai svarstė, ar derėtų savo nuomonę pasakyti garsiai, o gal verčiau patylėti, bet bent tikrai nebūti pasmerktai. Iš kitos pusės - koks gi skirtumas. Ji čia atvyko ne draugų ieškoti, o gal jos požiūris kažkam kitą privers susimastyti.
- Tiesą pasakius, - pradėjo Šiaurės mergaitė gan nedrąsiu balsu. Vėliau kostelėjo ir jau kur kas drąsiau prabilo. - Tiesą sakant nelabai suprantu, kas išvis skiria juodąjį magą nuo "baltojo". Žinoma, yra trys nedovanotini kerai, kurie turėtų parodyti aiškų skirtumą, tačiau jei kiekvienas, naudojantis žudymo kerus automatiškai tampa juoduoju burtininku, tai kiek tada tokio "blogio" turime tarp aurorų? Juk daugelis jų yra nužudę žmogų ir ne vieną, dar blogiau, už tokį žudymą jie būna paskelbti didvyriais. Ir taip, suprantu, jog galite sakyti, jog aurorai žudo "blogiukus", bet kas pasakė, kuris žmogus yra blogietis, o kuris gerietis, koks požiūris teisingas, o koks ne. Juk tie, kuriuos mes laikome "blogiukais" lygiai taip pat kaip ir mes kovoja už savo įsitikinimus, kuriuos laiko teisingais, galų gale už savo šeimą, draugus, artimuosius. Jie lygiai tokie pat ištikimi saviems, kaip ir mes saviesiems, lygiai taip pat moka mylėti, turi šeimas, vaikus. Jie tokie pat, visai tokie pat kaip ir mes. Jie irgi kovoja už tiesą ir teisingumą, tik tai ką jie laiko tiesa skiriasi nuo to, ką laikome mes. Taigi kas nusprendė, kuris požiūris teisingas, o už kokį tu nusipelnai mirties?
Mergaitė nutilo. Ji įdėmiai stebėjo benrdaklasius savrstydama kokią reakciją jos žodžiai iššauks.

---
Papildomi 2 taškai už labai įdomias mintis. /Starkas
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

  • ***
  • 171
  • Lytis: Vyras
  • i don't wanna go, mr. stark
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams - seminaras
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
 Starkas tylėdamas besiklausė mokinių minčių, tik retsykiais linksėdamas galva ar įterpdamas tylų "mhm", kaip pritarimo ar daugiau supratimo ženklą. Nors pats nesutiko su daugeliu mintimis, tačiau to afišuoti neskubėjo - visgi, jie dar vaikai ir tikrai kitaip žvelgia į pasaulį nei jis, kuriam teko nemažai išvysti ir išgyventi, turint omeny jo vis dar jauną amžių. Tik viena klastuolė, kuri prieš tai tik klausėsi, atkreipė jo dėmesį itin įdomiomis mintimis.
 - Ką gi, panele... - nutilo, dirstelėdamas į kortelę su vardu, prisiūtą ant mergaitės uniformos, - panele Night, negalėčiau pasakyti, kad visiškai nesutinku su tavo nuomone. Taip, iš tiesų, negalima brėžti kokios linijos, skiriančios blogus ir gerus, tai tiesa. Ir taip, aurorai irgi naudojasi juodąja magija. Bet norėčiau pažymėti, kad jie tai daro tik gindamiesi patys ar gindami kitus. Pagrindinis skirtumas tarp gerų ir blogų yra, sakyčiau, priežastis, dėl kurios tas ar anas naudoja juodąją magiją. Jei tai tėra gynyba ar artimųjų saugojimas ir panašiai, tada viskas tvarkoje ir tokiais atvejais Nedovanotini kerai turėtų būti dovanojami. Tačiau visai kitas reikalas, jei kas nors žudo vien iš malonumo žudyti; tokius žmones vargu, ar pavadintumėt gerais. Arba dėl kokių perkreiptų ideologijų, kaip kad kraujo grynumas ir panašiai.
 Vaikinukas nutilo, leisdamas susirinkusiems suvirškinti jo žodžius. Po trumpos pertraukėlės prisiminė, kad jam buvo užduotas klausimas, į kurį vis dar neatsakė.
 - Panele la Claire, tiesą pasakius, nėra tokio burtažodžio, kurį norėčiau panaikinti. Visi jie yra reikalingi, visus galima pritaikyti geriems tikslams. Taip, net juodąją magiją. Sakyčiau, blogus kėslus turintys žmonės šiaip ar taip rastų naujų kankinimo ar žudymo priemonių, o tada jau kitiems būtų daug sunkiau jiem pasipriešinti. Be to, - staiga nutilo, nes jo žodžius pertraukė varpas. - Gerai, ties tuo mūsų seminaras ir pasibaigs. Tikiuosi, jog nors kruopelytę naudos jis jums atneš. Iki susitikimo kitą sykį, viso gero. - nusišypsojo ir atidarė klasės duris.
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

 

  • Hogvartsas.LT © 2007-2019