0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Makoto

Klausimai ir neaiškumai
« Prieš 14 metus »
Nepykit, kad sukuriu naują temą, bet neradau kitos temos, į kurią galėčiau kreiptis dėl neaiškumų forume.
Šią temą vėliau galėsit ištrinti, jeigu ji jums per daug trukdo.

Taigi, kadangi priklausau naujokų grupei ir man nėra viskas čia aišku, tai užduosiu kelis klausimus.

Kada vyksta pamokos? Nesuprantu, jos vyksta grynai bet kada ir gali dalyvauti tik užtaikęs progą ar yra tam tikros dienos ar valandos, kada būtent vyksta tokia ir tokia pamoka, kad visi žinotų ir visi spėtų ateiti?

Toliau pinigai. Kiek supratau, pas jus yra kelios valiutos, bet ar yra kur nors surašyta, kiek vienas Galeonas yra Siklių, Knutų, etc.? Nes aš neradau.

Ir kam reikalingi Taškai?

Kol kas tiek.
Beje, kietas forumas. x]

*

Varlius

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #1 Prieš 14 metus »
Pamokos vyksta, bet kada. Jas sukuria tada kai profesorius turi laiko, tad gali būt bet kada :) Į jas irgi eiti galima bet kada, jei, kai turi laiko.

O taškus užsidirbi pamokoj, koledžas surinkęs daugiausiai taškų laimi tais mokslo metais.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #2 Prieš 14 metus »
Gal galima paklausti, ar skaitei HP knygas? :) Manau, ten ne vieną kartą buvo parašyta, kiek knutų sudaro vieną siklį ir pan. Jei neskaitei, tai....

Vienas Knutas:
1 knutas
0.03448 Siklio
0.002028 Galeono
Vienas Siklis:
29 Knutai
1 Siklis
0.002028 Galeono
Vienas Galeonas:
493 Knutai
17 Siklių
1 Galeonas

Lentelę paėmiau iš Wikipedijos.

*

Makoto

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #3 Prieš 14 metus »
Skaičiau, bet ne visas. O skaičiau senai. Gyvenime reikia tiek daug dalykų atsiminti, kad tokioms valiutoms nebelieka vietos atmintyje ^^

Dėkoju už atsakymus. *nusilenkia*

---------------------------------------------------------

Beje, sorry, kad vėl prisikabinu, bet..

Vos užsiregistravus čia ir perskaičius visus punktus, ką užsiregistravęs narys turėtų daryti, man vienas dalykas susikirto su logika. Parašyta, kad pats pirmas post'as turi būti jūsų veikėjo kelionė į Hogvartsą, o tik po to susikuriamas veikėjas. Tai.. kaip tavo veikėjas gali išvis kažkur vykti, jei jo dar nėra?

Šito klausimo nepriimkit kaip kokio puolimo, man tik labai keista pasidarė.

*

rulonaS

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #4 Prieš 14 metus »
Veikėją susikursi mintyse, aprašysi jo kelionę į Hogvartsą, o po to užpildysi anketą priekiniam hole.
Nors šiaip nežinau... Apsižiūrėjau jog pati tos kelionės ten neparašiau, ai, nesvarbu, nieks už tai nemuš  :D

*

Vanessa Williams

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #5 Prieš 14 metus »
Tai gi niekas nežiūri kuri tema pirmesnė :D aš manau. Rašyk pirma apie herojų, jei tau taip lengviau :)

*

Makoto

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #6 Prieš 14 metus »
Aš šiaip viską jau parašiau. Ir kelionę, ir veikėją. Tik ta tvarka keistoka atrodė. xD

*

godux

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #7 Prieš 13 metus »
Man viskas atrodo normalu. Iš pradžių Tu atvyksti į Hogvartsą, o po to, ten atvykusi, visiems prisistatai. :)

*

ieva

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #8 Prieš 13 metus »
o , kaip  gauti  leidimus į kiauliasodį  ?

*

rulonaS

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #9 Prieš 13 metus »
ieva, pasižiūrėk šitoj temoj.

*

dziulgint99

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #10 Prieš 13 metus »
Ir man truputį neaišku kaip gauti pinigų. Parašyta, kad gausi atlikdama užduotis, bet aš nesigaudau (beje, kur rodo kiek turi pinigų? Atsiprašau, už beviltišką žioplumą  ;D

*

Neprisijungęs Stela Vy

  • V kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #11 Prieš 13 metus »
Pinigai Skersinem Skersgatvį, Gringotse (ar kaip jis ten). Turi šimtą galeonų. Kelis galeonus pasikeisk į knutus ir silkius.

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #12 Prieš 13 metus »
Dziulgint, tau būtų daug lengviau jei padarytum paskirstymo testą ir priklausytum koledžui. Tuomet pagal tavo spalvą ir koledžo vadovą, susirastum užduotis kurias reikia atlikti.
Jei kas neaišku, siųsk PM :)
Still no.

*

profesore Maljana

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #13 Prieš 13 metus »
Ar galima butu sia savaite rasyti be nosiniu ir t.t ? Mano kompas sugedo, o bibliotekoj nera instaliuota lietuviu k. :(

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #14 Prieš 13 metus »
Tada verčiau palaukti, kol sutaisys kompiuterį. Yra sutarta, kad visi rašom lietuviškomis raidėmis, todėl išimčių nedarome tam, kad nekiltų barnių ir nesklandumų tokių kaip: "kodėl jis rašo taip, o aš negaliu rašyti?" O be to, po to visi taip pradėtų teisintis, todėl verčiau pakentėti.
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.