0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • *****
  • 711
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #450 Prieš 8 metus »
Ne, ne pas tave vieną. Arwen yra pranešusi apie tai:
http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=11.msg78651#msg78651

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #451 Prieš 8 metus »
Sveiki. ((Vėl aš  :D )) Šį kartą tokiu klausimu: ar galima pamokoje rašyti du post'us iš eilės?
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #452 Prieš 8 metus »
Sveiki. ((Vėl aš  :D )) Šį kartą tokiu klausimu: ar galima pamokoje rašyti du post'us iš eilės?
Ne.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #453 Prieš 8 metus »
Šiaip galima, jeigu laiko tarpas tarp jų yra ne mažiau nei viena reali diena. Puf.

O aš norėjau paklaust, ar čiato išvis dabar nebebus? Jei nebus, tai malonėkti sugrąžinti blevyzgas, o jeigu bus, tai ar labai negreitu metu?
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #454 Prieš 8 metus »
O aš norėjau paklaust, ar čiato išvis dabar nebebus? Jei nebus, tai malonėkti sugrąžinti blevyzgas, o jeigu bus, tai ar labai negreitu metu?
Bus bus :) Dirbam ties šitu, tik nespėjam visko :/ Chatas - prioritetinis darbas. Optimistinis variantas - kita savaitė.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #455 Prieš 8 metus »
Sveiki! Turiu klausimą... Kada baigsis šie mokslo metai? Ir ar čia būna atostogos? ((Klausiu dėl smalsumo, o ne, kad pabodo mokytis :D))
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #456 Prieš 8 metus »
Sveiki! Turiu klausimą... Kada baigsis šie mokslo metai? Ir ar čia būna atostogos? ((Klausiu dėl smalsumo, o ne, kad pabodo mokytis :D))
Mokslo metai paprastai trunka maždaug 3 mėnesius. Pagal metų laikus (sezonus). Tačiau šie mokslo metai truks šiek tiek ilgiau (iki gegužės mėn.), kadangi žiemos sezonas po forumo atnaujinimo būtų buvęs trumpas, vos mėnuo.

Atostogos būna po mokslo metų, trunka apie savaitę ;)

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #457 Prieš 8 metus »
Aišku tada ;)
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #458 Prieš 8 metus »
Hm, čia kažkaip gal ne čia, bet nusprendžiau, kad čia... Kažkaip labai užkliuvo, kad mokiniai, neatėjus atostogoms, rašo pasaulio temose, t.y, miestuose ir Kiaurame Katile.. Ar tai nėra nelabai leistina? (nes mano laikas mes taip nedarydavom)
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #459 Prieš 8 metus »
Sveiki, as cia nauja tai noriu paklaus kaip cia efektiviai pinigu uzsidirbti? Nes su pirma rimta uzduotimi ( pirmakursio pirkiniu isigijimas) uzstrigau... Liko dar kokie 5 pirkiniai, o as beveik visiskai neturiu pinigu, nors stengiausi taupyt ir rast pigesniu variantu sendaikciuose :/

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #460 Prieš 8 metus »
Hm, čia kažkaip gal ne čia, bet nusprendžiau, kad čia... Kažkaip labai užkliuvo, kad mokiniai, neatėjus atostogoms, rašo pasaulio temose, t.y, miestuose ir Kiaurame Katile.. Ar tai nėra nelabai leistina? (nes mano laikas mes taip nedarydavom)
Na, tas nėra labai gerai, bet kol kas neturim efektyvaus būdo tam sustabdyti ar sureguliuoti. Tuo galėtų užsiimti moderatoriai, bet vargu, ar ilgai moderatoriai norės stebėti ir tikrinti, ar temoj parašęs žmogus tikrai gali ten rašyti. Ateityje sugalvosime kokį nors programinį sprendimą, kaip apriboti, kada galima ten rašyti, o kada ne ;)



Sveiki, as cia nauja tai noriu paklaus kaip cia efektiviai pinigu uzsidirbti? Nes su pirma rimta uzduotimi ( pirmakursio pirkiniu isigijimas) uzstrigau... Liko dar kokie 5 pirkiniai, o as beveik visiskai neturiu pinigu, nors stengiausi taupyt ir rast pigesniu variantu sendaikciuose :/
Efektyvus būdas - rašyti ilgas ir kokybiškas RPG žinutes ;) Papildomai pinigų galima gauti konkursuose ar renginiuose.
Šiuo metu Tu turi 13 galeonų. Jų turi būti užtektinai likusioms prekėms. Peržiūrėjus Tavo kišenę iš pirmo žvilgsnio nesimato, kad būtum nusipirkus kažką netinkamo. Bandyk pirkti kitus trūkstamus daiktus, o jei išties trūks pinigų, tuomet parašyk - patikrinsim iš naujo.

*

Neprisijungęs Aretha Leverett

  • I kursas
  • *
  • 149
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Be so good they can't ignore you
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #461 Prieš 8 metus »
Rašau postus rpg temose, bet bendras postų skaičius nekinta, o išlieka toks pat, nepaisant, jog parašau naują. Įmanoma pataisyt šitą problemėlę?
Stars like her are more than just light. Touch her and you'll blister. Love her and you'll burn.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #462 Prieš 8 metus »
Rašau postus rpg temose, bet bendras postų skaičius nekinta, o išlieka toks pat, nepaisant, jog parašau naują. Įmanoma pataisyt šitą problemėlę?
Kurioj konkrečioj temoj parašius žinutę, jų skaičius tavo profilyje nepadidėjo?

*

Neprisijungęs Aretha Leverett

  • I kursas
  • *
  • 149
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Be so good they can't ignore you
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #463 Prieš 8 metus »
Tokiose temose kaip "Aš noriu.." ; "Požemiuose".
+ ir šitoje. Kai parašiau čia postą - skaičius nepakito. Dar jaučiu ir kelis kartus parašius pamokoje niekas neįvyko
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Aretha Leverett »
Stars like her are more than just light. Touch her and you'll blister. Love her and you'll burn.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #464 Prieš 8 metus »
Žinučių skaičius didėja tik rašant RPG temose. Ši tema, "Aš noriu" ir panašios nėra RPG temos, tad skaičius jose rašant ir neturi didėti ;)

Požemiuose ir atsitiktinėj temoj parašius žinučių skaičius padidėja. Jei rasi RPG temą, kurioje iš tiesų nedidėja, parašyk.