0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #45 Prieš 12 metus »
Reputaciją keičia kiti forumiečiai. Pagal simpatijas ir antipatijas, manau :) O pakelt gali tik kiti žmonės, prisijungimas neturi reikšmės :)
(Tokiu atveju aš labai nemėgiama kažkieno, nes nuo vakar -4 pas mane :D)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Lurida Revendž »

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #46 Prieš 12 metus »
O kaip galima tada kitiems žmonėms pakelti reputacija?  :o Kažkur paspausti like ar ką?  ;D  ;D
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #47 Prieš 12 metus »
Posto kairėj pusėj yra rodyklės. Žalia ir raudona. Jas spaudžiant ir keičiasi reputacija :)

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #48 Prieš 12 metus »
Posto kairėj pusėj yra rodyklės. Žalia ir raudona. Jas spaudžiant ir keičiasi reputacija :)

Žalia, rodanti į viršų, pakelia (+1). Raudona, rodanti žemyn, sumažina (-1) :)

*

Neprisijungęs Sadoko Miraclle

  • V kursas
  • *
  • 67
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #49 Prieš 12 metus »
Jau nejuokais nervina. Kaip taškų užsidirbt? pamokos vedamos tik 1-4 kursam..;DD

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #50 Prieš 12 metus »
Ir tai ne visi mokytojai veda... Deja, nekokia situacija. Belieka viktorina ir žaidimas "Kas aš?", nes už juos duodami taškai :)

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #51 Prieš 12 metus »
o kur rasti tas rodykles reputacija kur pakelia ?
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #52 Prieš 12 metus »
Rodyklės buvo ankstesnėje forumo versijoje :) Dabar yra širdutė. Kiekvienos žinutės kairėje pusėje.

*

expresyte

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #53 Prieš 12 metus »
Norėčiau paklausti, kodėl manęs neįleidžia į Kiauliasodį nors turiu leidimą iš preito forumo? Iškarto ačiū už atsakymą  :)

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #54 Prieš 12 metus »
Norėčiau paklausti, kodėl manęs neįleidžia į Kiauliasodį nors turiu leidimą iš preito forumo? Iškarto ačiū už atsakymą  :)
Visi tie „leidimai“ buvo panaikinti. Dabar reikia nusipirkti normalų ;)

*

Aivy Stranger

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #55 Prieš 12 metus »
Noriu pasitikslinti: King Krosso nurodymų temoje yra toks sakinys: "Kiti vartotojai gali pratęsti istoriją atsakydami į pirmąją žinutę." Ar tai reiškia, jog galiu bet kurio veikėjo temoje parašyti, kad įlipu į tą pačią kupė ir kalbuosi su juo...? Ar kaip? ???

Ir dar... Būtų galima gauti prierašą virš avataro, kad esu 1 kurse?  ;) Ačiū. ;)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Aivy Stranger »

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #56 Prieš 12 metus »
Noriu pasitikslinti: King Krosso nurodymų temoje yra toks sakinys: "Kiti vartotojai gali pratęsti istoriją atsakydami į pirmąją žinutę." Ar tai reiškia, jog galiu bet kurio veikėjo temoje parašyti, kad įlipu į tą pačią kupė ir kalbuosi su juo...? Ar kaip? ???

Ir dar... Būtų galima gauti prierašą virš avataro, kad esu 1 kurse?  ;) Ačiū. ;)
Neatsimenu, kad kažkada rašiau tokį sakinį  ;D Bet jei rašiau, tai tikriausiai galima parašyti, jog įlipi, pasisveikini ir pan. Bet negarantuoju, kad temos autorius prisidės prie RPG, nes dažniausiai žmonės tik parašo žinutę toj temoj ir pamiršta. Bet čia tik RPG istorijos pratęsimas. Savo atvykimą į Hogvartsą vis tiek reikia rašyti.

Jei kurso užrašo nori, įrašysiu ;)

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #57 Prieš 12 metus »
Ar dar už postą gauni vieną galeoną kaip seniau? Jei ne tai kodėl?

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #58 Prieš 12 metus »
Už postus nieko neduoda. Nusprendėme, kad 1 galeonas yra per daug. Prieš forumo atnaujinimą visi turėjo kosmines sumas, o nebuvo, kur jas išleisti. Jeigu duotume galeonus, reikėtų kelti prekių kainas iki tūkstančio ir daugiau. O to nenorime. Kai turėsime laiko, bandysime padaryti, kad už žinutes duotų smulkesnę valiutą - knutus ar siklius. Bet nepažadu, kad pavyks tą įgyvendinti.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #59 Prieš 12 metus »
O tai kaip mums - naujokams gauti galeonų ? :)