0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

• VII kursas
  • *
  • 221
  • Taškai:
  • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #870 Prieš 3 savaites »
Sveiki, o kaip prisegti nuotrauką siunčiant profesoriui/profesorei namų darbus, kur prašo pvz nupiešt ką nors?

Nuotrauką gali įkelti į kažkokią svetainę, pavyzdžiui ImgBB, ir tuomet nukopijavusi nuorodą, ją pateikti, kaip namų darbą.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

• V kursas
  • *
  • 114
  • Taškai:
  • Pirmoji taisyklė - nėra jokių taisyklių
« Atsakymas #871 Prieš 2 savaites »
Hola!
Aš turiu tokį klausimą: ar yra kaip nors įmanoma pasidaryti, taip, kad į paštą neitų jokie pranešimai, kai kažkas atsako į Tavo parašytą temą? Labai paštą užteršia ir erzina kai eina pranešimai, nors RPG toje temoje baigei jau prieš metus  :(

Nėra nieko stipriau už norą gyventi

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

• Hogvartso direktorė
  • *
  • 700
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
« Atsakymas #872 Prieš 2 savaites »
Hola!
Aš turiu tokį klausimą: ar yra kaip nors įmanoma pasidaryti, taip, kad į paštą neitų jokie pranešimai, kai kažkas atsako į Tavo parašytą temą? Labai paštą užteršia ir erzina kai eina pranešimai, nors RPG toje temoje baigei jau prieš metus  :(

Standartiškai jokie pranešimai neina į paštą. Jie siunčiami tik tuomet, jeigu pati įsijungi juos prie norimos temos :)

Visas užsiprenumeruotas temas gali rasti savo profilyje: Keisti profilį -> Pranešimai. Čia gali nuimk varnelę nuo Įjungti pranešinėjimą, kai atsakote į kokią nors temą. ir gali atšaukti nereikalingų temų prenumeratas.

Ir kai rašai atsakymą į kokią nors temą, pažiūrėk prie Papildomi nustatymai, kad nebūtų varnelės prie Pranešti apie atsakymus. Lygiai taip pat ir kuriant naują temą - standartiškai varnelė nebūna uždėta.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

• V kursas
  • *
  • 114
  • Taškai:
  • Pirmoji taisyklė - nėra jokių taisyklių
« Atsakymas #873 Prieš 2 savaites »
Standartiškai jokie pranešimai neina į paštą. Jie siunčiami tik tuomet, jeigu pati įsijungi juos prie norimos temos :)

Visas užsiprenumeruotas temas gali rasti savo profilyje: Keisti profilį -> Pranešimai. Čia gali nuimk varnelę nuo Įjungti pranešinėjimą, kai atsakote į kokią nors temą. ir gali atšaukti nereikalingų temų prenumeratas.

Ir kai rašai atsakymą į kokią nors temą, pažiūrėk prie Papildomi nustatymai, kad nebūtų varnelės prie Pranešti apie atsakymus. Lygiai taip pat ir kuriant naują temą - standartiškai varnelė nebūna uždėta.
Ačiū!

Nėra nieko stipriau už norą gyventi

*

Neprisijungęs Matthew Turner

• Herbologijos profesorius
  • *
  • 505
  • Lytis: Vyras
  • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
« Atsakymas #874 Prieš 2 savaites »
Ačiū!

Galima pasidaryt ir kad neitų pranešimai, kai PM parašo tau kas nors. Ir gali pasidaryt, kad, pvz., kai parašo į Nikolę, neateis, bet kai parašo į Vėtrūnę, ateis. (in case šitie irgi trukdo) *mano smile*