0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #30 Prieš 12 metus »
Ehei, kodėl man šaukyklos kai prisijungiu nerodo? :D
Gal MM nariams nėra uždėta privilegija matyti šaukyklą? Pažiūrėsiu, kai būsiu prie kompo. Per telefą nelabai išeina patikrint ;)

Papildyta: Prieš 12 metus
Mery, dabar pažiūrėk, ar rodo :)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Arwen Evenstar »

*

Gintaryte

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #31 Prieš 12 metus »
O kodėl dabar jokie konkursai nevyksta? Gal galit kas padaryti, nes norėtųsi užsidirbti galeonų, a tai su pranešimais kuriuose reikia parašyti po 5 eilutes sunku užsidirbti galeonų reikmenims...

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #32 Prieš 12 metus »
Galeonų galima užsidirbti verčiant straipsnius, siūlant ir įgyvendinant konkursus, kuriant RPG istoriją (t.y. dalyvauja bent du žmonės)... Dar galima viktorinoj, bet, kadangi esi mokinė, gautum ne galeonų, o taškų koledžui :)

*

Neprisijungęs Sadoko Miraclle

  • V kursas
  • *
  • 67
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #33 Prieš 12 metus »
Mano manymu smagiau būtų jai nebūtų tų atskirų kursų ;D Kažkaip ir mokytojam daug darbo, ir žmonės atsiskiria labai, na nežinau čia tik mano nuomonė tokia, gal kur rasčiau paaiškinimu savo durnai galvai kam čia taip?;)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Sadoko Miraclle »

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #34 Prieš 12 metus »
Ir aš esu mąsčiusi apie variantą, kad nebūtų kursų. Bet neatsimenu, kas ką pasakė, kodėl tie kursai turi būti  :-[

*

Neprisijungęs Elena Cholmondeley

  • VII Kursas
  • *
  • 447
  • Taškai:
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #35 Prieš 12 metus »
O yra kiauliasodis?

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #36 Prieš 12 metus »
Yra, tačiau tam, kad į jį gautum leidimą, turi atitikti reikalavimus.

http://forumas.hogvartsas.lt/index.php?topic=476.0

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #37 Prieš 12 metus »
Ir aš esu mąsčiusi apie variantą, kad nebūtų kursų. Bet neatsimenu, kas ką pasakė, kodėl tie kursai turi būti  :-[
Manau, buvo nuspręsta, kad atsisakyti kursų yra tas pats kaip atsisakyti pamokų - nelogiška :) Vis gi stengiamės, kad čia būtų kaip Hogvartse...

*

Neprisijungęs Elena Cholmondeley

  • VII Kursas
  • *
  • 447
  • Taškai:
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #38 Prieš 12 metus »
Kokio aš kurso? Pirmo?
O jei nori pereiti į kitą kursą, reikia laikyti ten kažkokius egzaminus?
P.S. Gal galėtumėte patvirtinti leidimą į kiauliasodį?

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #39 Prieš 12 metus »
Kursas pirmas
Norint pereiti egzaminų nereik. Tiesiog mokslo metų pabaigoj perkeliami aktyvūs. Bet mokslo metai neseniai prasidėjo, tad dar kurį laiką teks pabūti pirmam kurse :)
P.s. Tavo leidimas jau senokai patvirtintas
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Lurida Revendž »

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #40 Prieš 12 metus »
Sveiki!  ;) Norėčiau paklausti,jei visą mėnesį (tai yra visą liepą) negalėsiu būti prie kompiuterio,o tai reiškia (nebūsiu prisijungusi prie Hogvartso.lt. ir nedalyvausiu pamokoje  :'( ), manęs neperkels į II kursą,nes nebūsiu aktyvi? Ir ar gali pašalinti anketą,kad taip ilgai  nebuvau prisijungusi?  ??? 
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #41 Prieš 12 metus »
Anketos šalinamos tik tada, kai neaktyvus žmogus per kelis mėnesius neparašo nė vienos rpg žinutės (t.y. Prie pranešimų skaičiaus puikuojasi apvalus nuliukas). Tavo atveju toks dalykas negrės nė po metų ar dviejų nesilankymo :)
Manau, kad esi pakankamai aktyvi, kad būtum perkelta. Deja, kitų mokslo metų gali tekti palaukti ne vieną mėnesį, tad gali nesijaudinti :)

*

Neprisijungęs Sadoko Miraclle

  • V kursas
  • *
  • 67
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #42 Prieš 12 metus »
Manau, buvo nuspręsta, kad atsisakyti kursų yra tas pats kaip atsisakyti pamokų - nelogiška :) Vis gi stengiamės, kad čia būtų kaip Hogvartse...
Betai siaubas kažkoks pamokos vedamos daug maž 1-4 kursam, čia kažkokia pieva, sedėt karočia gal mėn ir tikrint ar kas nevedė pamokos, ankščiau visai kas kita..;d Namų darbai irgi, taškų noris juk, nd - 1-4 kursam, pamokos irgi, nes mokytojai pradeda vesti pamoką 1-4, o toliau tingi turbūt..;D

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #43 Prieš 12 metus »
Deja, taip jau yra... Trūksta aktyvumo, akivaizdu. Viltys dedamos į vasarą. Jau kaip ir atostogos prasideda visiem. Gal atsiras netinginčių užsiimti pamokomis...

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #44 Prieš 12 metus »
Sveiki,dar kartą. Iškilo klausimas: Kodėl mažėja reputacija? Kaip ją galima pasikelti? Ar kai nebūsiu ilgai prisijungusi,man sumažės reputacija..?  :o
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.