0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #780 Prieš 4 metus »
Galbūt forumą atidarai adresu https://interaktyvus.hogvartsas.lt? Turiu omeny, kad pradžioje HTTPS, o ne HTTP?

Saugiu protokolu šiuo metu pelėdynas nepasiekiamas.

*

Neprisijungęs Leia Sunflower

  • I kursas
  • *
  • 0
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • miau bananinis pienas!
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #781 Prieš 4 metus »
Sveiki, man trūksta pinigų susipirkti prekėms. Ar galite pridėti?

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #782 Prieš 4 metus »
Sveiki, man trūksta pinigų susipirkti prekėms. Ar galite pridėti?

Sutvarkyta.

*

Neprisijungęs Tae Yeon Min

  • Bibliotekininkas
  • ****
  • 278
  • Lytis: Vyras
  • you need to calm down
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #783 Prieš 4 metus »
Ar galima yra iš mokinio virsti pilnateisiu burtininku prašokant vieną kursą? Ar būtinai reikia pereiti visus septynis?
민태연


*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #784 Prieš 4 metus »
Ar galima yra iš mokinio virsti pilnateisiu burtininku prašokant vieną kursą? Ar būtinai reikia pereiti visus septynis?
Su preke galima prašokt tiek kursų, kiek nori, tik, jog taptum suaugusiu reikės praeiti septintą kursą.

*

Neprisijungęs Tae Yeon Min

  • Bibliotekininkas
  • ****
  • 278
  • Lytis: Vyras
  • you need to calm down
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #785 Prieš 4 metus »
Nei vienas mano personažas, išskyrus šį, nemato Kiauliasodžio lentos. Esu visiškai tikra, kad visiems kadaise šią lentą atrakinau pirkdama leidimą į Kiauliasodį, to nereikėjo daryti pakartotinai. Aurorai galėčiau leidimą parūpinti pagal taisykles, bet Firielė ir Gabrielė - suaugusios burtininkės. Ar nebūtų galima kaip nors šito sutvarkyti, ar turėčiau viską vykdyti iš naujo pagal įprastas procedūras?
민태연


*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #786 Prieš 4 metus »
Nei vienas mano personažas, išskyrus šį, nemato Kiauliasodžio lentos. Esu visiškai tikra, kad visiems kadaise šią lentą atrakinau pirkdama leidimą į Kiauliasodį, to nereikėjo daryti pakartotinai. Aurorai galėčiau leidimą parūpinti pagal taisykles, bet Firielė ir Gabrielė - suaugusios burtininkės. Ar nebūtų galima kaip nors šito sutvarkyti, ar turėčiau viską vykdyti iš naujo pagal įprastas procedūras?
Ta prasme atrakinai Kiauliasodžio temą su vienu leidimu visiems personažams?

*

Neprisijungęs Tae Yeon Min

  • Bibliotekininkas
  • ****
  • 278
  • Lytis: Vyras
  • you need to calm down
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #787 Prieš 4 metus »
Ta prasme atrakinai Kiauliasodžio temą su vienu leidimu visiems personažams?

nežinau net, argi taip veikia? kiekvienam su atskirais leidimais turbūt. esmė, kad po paskutinio atnaujinimo (kai atsirado tie nauji personažų profilių dalykai), Kiauliasodis dingo, nors prieš tai visi personažai turėjo prieigą prie jo. O kaip su Kyden buvo, aš neprisimenu, ar iš naujo pirkau.
민태연


*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #788 Prieš 4 metus »
nežinau net, argi taip veikia? kiekvienam su atskirais leidimais turbūt. esmė, kad po paskutinio atnaujinimo (kai atsirado tie nauji personažų profilių dalykai), Kiauliasodis dingo, nors prieš tai visi personažai turėjo prieigą prie jo. O kaip su Kyden buvo, aš neprisimenu, ar iš naujo pirkau.
Na, pagal Gabrielles ir Firielės personažus matau, kad prieš profilių atnaujinimą tikrai jos neturėjo prieigos prie Kiauliasodžio.

*

Neprisijungęs Tae Yeon Min

  • Bibliotekininkas
  • ****
  • 278
  • Lytis: Vyras
  • you need to calm down
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #789 Prieš 4 metus »
Na, pagal Gabrielles ir Firielės personažus matau, kad prieš profilių atnaujinimą tikrai jos neturėjo prieigos prie Kiauliasodžio.

okei, gali būt mano klaida.
민태연


*

Neprisijungęs Tae Yeon Min

  • Bibliotekininkas
  • ****
  • 278
  • Lytis: Vyras
  • you need to calm down
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #790 Prieš 4 metus »
nors šiaip ne, negali būti, kad neturėjo prieigos. žinoma, tie postai dvejų metų senumo, tačiau Kiauliasody jų yra, rašytų iš Gabrielės ir Firielės prieigų. Tad nebent per tuos dvejus metus įvyko dar koks nors didelis atnaujinimas, kurio pasekmė buvo ta, kad prieiga dingo.

Žinoma, gali būti ir taip, kad aš neteisi, remdamasi dvejų metų senumo postais. Nors dabar jau ne tiek svarbu gauti tą leidimą, paprasčiausiai noriu išsiaiškinti, kodėl jo nebėra.
민태연


*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #791 Prieš 4 metus »
nors šiaip ne, negali būti, kad neturėjo prieigos. žinoma, tie postai dvejų metų senumo, tačiau Kiauliasody jų yra, rašytų iš Gabrielės ir Firielės prieigų. Tad nebent per tuos dvejus metus įvyko dar koks nors didelis atnaujinimas, kurio pasekmė buvo ta, kad prieiga dingo.

Žinoma, gali būti ir taip, kad aš neteisi, remdamasi dvejų metų senumo postais. Nors dabar jau ne tiek svarbu gauti tą leidimą, paprasčiausiai noriu išsiaiškinti, kodėl jo nebėra.
Taip Tavo personažai turėjo prieigą prie Kiauliasodžio, nes priklausei grupėms, kurios suteikė teisę matyti šias temas. Pavyzdžiui GM, mokytojų grupėms.

*

Neprisijungęs Tae Yeon Min

  • Bibliotekininkas
  • ****
  • 278
  • Lytis: Vyras
  • you need to calm down
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #792 Prieš 4 metus »
Aišku. Ačiū.
민태연


*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #793 Prieš 4 metus »
Ar būtų galima grįžti į mokinius? Ar ta galimybė yra tik profesoriams?
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #794 Prieš 4 metus »
Ar būtų galima grįžti į mokinius? Ar ta galimybė yra tik profesoriams?
Nuo šiol tapti mokiniu reikia perkant prekes. Tam reikia koledžo ir kurso keitimo prekių.