0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #720 Prieš 5 metus »
Man trūksta pinigų prekėms  :(

Dabar turėtų užtekti.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #721 Prieš 5 metus »
Sveiki. Egzaminų laikotarpiu nebūsiu prisijungęs prie Interaktyvaus Hogvartso. Tai man nebus taip, kad nebūsiu perkeltas į kitą kursą?
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #722 Prieš 5 metus »
Į kitą kursą keliami visi, surinkę bent 50 taškų, ir užsiregistravę ne vėliau kaip prieš mėnesį. Nepriklausomai nuo to, ar yra egzaminų metu prisijungę ar ne :)

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #723 Prieš 5 metus »
Ačiū už informaciją
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

geltonatulpė

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #724 Prieš 5 metus »
Prašau ištrinti šią paskyrą su dviem personažais - Moon Eunji ir Iris Amherst.

*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 270
  • Lytis: Moteris
  • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #725 Prieš 5 metus »
Sveiki! Iš savo vieno personažo (Keito) sąskaitos bandžiau pervesti 81 galeoną į savo kito personažo sąskaitą (Remmy). Galeonai nusiskaičiavo, bet Remmy sąskaitoje pinigų nėra. Net nežinau ką daryti :D

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #726 Prieš 5 metus »
Sveiki! Iš savo vieno personažo (Keito) sąskaitos bandžiau pervesti 81 galeoną į savo kito personažo sąskaitą (Remmy). Galeonai nusiskaičiavo, bet Remmy sąskaitoje pinigų nėra. Net nežinau ką daryti :D

Sutvarkyta.

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #727 Prieš 5 metus »
Tai sveiki visi, kadangi esu naujoke :) aš turiu klausimus. 1. Kaip galima užsidirbti pinigus? Turiu omenį dabar? 2. Kada vyksta pamokos?  Kaip ir viskas ačiū už dėmesį ;)                                                                                                                                                                                                                                                               

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #728 Prieš 5 metus »
Tai sveiki visi, kadangi esu naujoke :) aš turiu klausimus. 1. Kaip galima užsidirbti pinigus? Turiu omenį dabar? 2. Kada vyksta pamokos?  Kaip ir viskas ačiū už dėmesį ;)                                                                                                                                                                                                                                                               

Pinigus galima užsidirbti rašant postus pamokoje ar Rpg.

Pamokos prasideda nuo rytojaus,  bet bus kiek žinau tik viena nuo ryt. Kitos prasidės šiek tiek vėliau.
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #729 Prieš 5 metus »
Aš nesuprantu, ką reiškia, kad negalima atskleisti savo tapatybės namų darbuose. Ir kaip jie anoniminiai, kaip tada profesoriai už juos personažui skiria taškus? Gal man kas paaiškintų? Ačiū

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #730 Prieš 5 metus »
Aš nesuprantu, ką reiškia, kad negalima atskleisti savo tapatybės namų darbuose. Ir kaip jie anoniminiai, kaip tada profesoriai už juos personažui skiria taškus? Gal man kas paaiškintų? Ačiū

Namų darbų užduotyje negali įrašyti savo vardo Anika Alanis ar kaip nors kitaip profesoriui išsiduoti, kad šitą darbą atlikai tu (pvz. užuominomis).

Profesoriaus skiriamą balą ir tavo profilį susieja namų darbų sistema. Taip yra suprogramuota, kad profesoriams mokinių vardai nėra rodomi, bet sistema žino, kuris tiksliai mokinys yra vertinamas.

Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #731 Prieš 5 metus »
kadangi esu naujoke tai nieko beveik nežinau , ta užduosiu kelis klausimus.
1. Kada prasideda pamokos???
2. Kaip galima užsidirbti pinigu???
3. O užduoda namu darbu????
kaip ir viskas  :) ačiū už dėmesį.. ;)                                                                                                                                                                                               

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #732 Prieš 5 metus »
kadangi esu naujoke tai nieko beveik nežinau , ta užduosiu kelis klausimus.
1. Kada prasideda pamokos???
2. Kaip galima užsidirbti pinigu???
3. O užduoda namu darbu????
kaip ir viskas  :) ačiū už dėmesį.. ;)                                                                                                                                                                                               

1.Mokslo metai prasidėjo šiandien, bet pamokos prasidės vėliau.
2. Rašant Rpg arba pamokose postus.
3. Taip namų darbus užduoda.
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #733 Prieš 5 metus »
Sveiki visi, kaip žinau už žinutes galima gauti pinigu. Ir man rodo apačioi pinigus kad už žinute gausiu bet nežinau kodel bet negaunu aš :'( o man dar liko nusipirkti 1 preke kad galečiau pradeti zaidima.. ką daryti???

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Klausimai ir neaiškumai
« Atsakymas #734 Prieš 5 metus »
Sveiki visi, kaip žinau už žinutes galima gauti pinigu. Ir man rodo apačioi pinigus kad už žinute gausiu bet nežinau kodel bet negaunu aš :'( o man dar liko nusipirkti 1 preke kad galečiau pradeti zaidima.. ką daryti???

Jei neužtenka pinigų visada gali kreiptis į, bet kokį prisijungsi žmogų. Kiek tau trūksta pinigų galėčiau persiųsti? (Raštelk į AŽ)
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės