0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

 • VI kursas
 • *
 • 162
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 3 metus »
 Raminimas, kad nuo kaktuso dar niekas nemirė, mažosios visai neramino. Reiškiasi, ji gali būti pirma. Na, profesorė nepasakė, kad niekas negali mirti, reiškias, tokia galimybė egzistuoja. Vis dėlto klusniai leido sutvakyti žaizdas. Skystis iš pradžių sukėlė perštėjimą, nuo ko mažė suraukė kaktytę, tačiau greitai nemalonus skausmas nuslūgo, jo vieton atėjo šaltukas, apėmęs rankytę. Tačiau greitai ir šis išgaravo, žaizdelės susitraukė, prieš tai išplaukus visiems pūliams.
 Sveikąja ranka nubraukė ašaras, vis dar plūduriuojančias akių krašteliuose. Vietoj įprastinio "ačiū" apkabino mokytoją ir nubėgo prie lentynų, ieškoti saugesnių gėlių. Netrukus rado - iš vieno kotelio augo daug daug mažyčių žiedelių, panašių į ramunėles, tik melsvos spalvos. Nudžiugusi, įsidėmėjo gėlės pavadinimą - nutarė šįkart neliesti, nes gal tai dar vienas piktas augalas, niekada negali būti tikras. Grįžusi savo vieton susidaro rastą gelelę žinyne ir susirašė reikiamą informaciją.
Citata
Piktoji dulkialapė
1. Vienetinė
2. Magnolijinė
3. Kotas spygliuotas
4. Daugialapė
5. Lapai nuodingi
6. Smulkiaūgė
7. Gaubtasėklė

Ypatingoji šulakė
1. Krūminė
2. Smulkiažiedė
3. Įvairiaūgė
4. Astražiedinė
5. Vaistinė
6. Smulkialapė
7. Daugiažiedė
8. Plonastiebė
Jau linksmai pašokinėdama nunešė savo ritinėlį profesorei, padėjo ant jos stalo. Dar kurį laiką pamindžikavo vietoje, pakreipusi galvelę nužiūrinėdama profesorę. Po to greitai grįžo į savo vietą laukti skambučio.
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!

*

Neprisijungęs Gvendolina Linder

 • V kursas
 • *
 • 100
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 3 metus »
Pirmakursė varnė nusišluostė ašaras ir maloniai apkabino profesorę. Taip padėkojusi mergaitė šiek tiek nustebino Gvendoliną ir priminė, kad ji čia ne vien dėl dėstomo dalyko.
Šiltnamius jau pasiekė mokyklos varpo aidas skelbiantis pamokos pabaigą ir kažko (kas žino?) pradžią.
- Ačiū, kad dirbote! - šūktelėjo ji mokiniams ir nusišypsojo leisdama jiems eiti.
Lazdelė atsidūrė merginos rankoje ir darė tvarką šiltnamyje. Po kelių minučių čia tvyrojo tvarka ir harmonija kuri priminė jaukų rojaus kampelį. Gvendolina apsisuko ant kulno, švystelėjo sijonu ir dar vienu lazdelės mostu pradarė šiltnamio stoglangius. Į vidų pradėjo skverbtis gaivus pavakario oras. Profesorė Linder giliai įkvepė ir prie savo ažuolinio stalo pradėjo taisyti suneštus darbus. Kai mergina susidoros su šia užduotimi, suklijuos lapelius prie vazonų ir keliaus į savo kambarį išgerti arbatos, o gal net paskaityti knygos. 

Savo taškus galite pasižiūrėti temoje Informacija. Ačiū už pamoką!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Gvendolina Linder »