0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

 • VI kursas
 • *
 • 162
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 3 metus »
 Naujoji mergaitė labai gražiai šypsojosi ir jos nuoširdi šypsena be proto patiko Norai. Kaip puiku, kai žmonės šypsosi, o ne vaikšto susiraukę it džiovinta slyva ar razina. Galvoje šmekštelėjus tokiam palyginimui mergytė susiraukė - labai jau nemėgo džiovintų vaisių, tad vien mintis apie juos sukėlė pasišlykštėjimą. Žinoma, raukšlės iš kaktos dingo taip pat greitai (o gal net greičiau), kaip atsirado - niekada neigiamos emocijos joje ilgam neužsilaikydavo.
 - O, o kodėl taip? - smalsiai pasiteiravo. Jai porininko koledžas jokio skirtumo nedarė, nors tai gal tik dėl to, kad mokykloje buvo dar neilgai ir daug žmonių nepažinojo, tad kol kas siauro pažįstamųjų rato neskaldė koledžais, - O Hogvartsas man laaabaai patinka! - vos pradėjus kalbėti apie pilį, jos melsvose akutėse atsirado džiaugsmo kibirkštėlės, - Čia tiek daug visko įdomaus, pilis tokia be proto graži ir didelė, ir aš tiesiog ją myliu, ir, ir - pritrūkus  oro plaučiuose (ir žodžių savo įspūdžiams aprašyti), staigiai nutraukė mintį vidury sakinio. - Koledžas labai patinka, tik sesė sako, kad netinku būti Varno Nage, nes nesu protinga, - gūžtelėjo pečiais, visai nenusiminusi dėl šios priežasties, - Na, nežinau, ar tai tiesa, kaip tu manai? Bet man patinka varniai, visi tokie draugiški, net jei ir protingesni už mane, tai turbūt gerai, -  nusijuokė, pati susipainiojusi savo mintyse.
 Smalsiai pakreipusi rudomis kasomis įrėmintą galvytę stebėjo naująją draugę, kol šioji ėjo pasiimti kortelių.
 - Na va, kaip tu greitai susitvarkei, - džiaugsmingai pareiškė, vėl nusijuokusi ir net pašokusi, - Kažin, ką mum reikės su jomis daryti? Taip norėčiau pažiūrėti, kas jose parašyta, bet profesorius uždraudė, po to dar supyks, ims barti ar gal dar ir nubaus, - suraukė kaktytę, - Man jis toks piktas dėdė atrodo, o tau? - tyliai sušnabždėjo, pasilenkusi link trečiakursės, - Nežinai, jis toks tik atrodo ar ir yra? Tu čia jau nebe pirmus metus mokaisi, turi žinoti, argi ne? - šyptelėjusi, pažvelgusi iš apačios į Kiyomi.
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!

*

Neprisijungęs Jay Reye

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • HB2 - gėrio pusė
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 3 metus »
Andromeda linktelėjo galvą, taip parodydama, jog yra pasiruošusi pradėti užduotį.
Kol Betė apžiūrėjo ant kairiojo staliuko gulinčias kortas, Andi apžiūrinėjo dešiniąsias. Rinkosi atidžiai, nes tai, galbūt, nulems tolesnius pamokos veiksmus ar sėkmę. Paėmus ketvirtą nuo galo kortą, suspaudė šaltame delne ir žvilgtelėjo į draugę. Šioji priėjo prie stalelio, prie kurio buvo žaliaakė. Bet bendraamžės rankose nebuvo jokio kortos silueto ar kažko bent kiek panašaus į ją.
Tad šviesiaplaukė užleido Bethany vietą ir pati priėjo prie kairiojo stalelio ir vėl ėmė apžiūrinėti kaladę. Pasilenkus prie stalelio, palaidi sidabrinio atspalvio plaukai lengvai peršoko per pečius ir it užuolaidos uždengė mergaitės veidą nuo svetimų žvilgsnių. Grifė atsiduso ir vėl perkėlė plaukus į jų vietą - ant nugaros.
Tada pasiėmė labiausiai nutrintą kortą ir įdėjo į kitą delną, žvilgtelėjusi į Bethany. Draugė prie skruosto spaudė paplyšusią kortą. Andromeda lengvabūdiškai šyptelėjo ir galva paragino imti antrąją.
"Earth" without "art" is just "eh"...

*

Zelig Reiher

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 3 metus »
Atlaidžiai šypsodamas pusę lūpų profesorius išklausė visų mokinių atsakymų, kad ir kokie netikslūs jie būtų; juk tai yra dalis viso mokymosi ir mokymo proceso.
-Dalis iš jūsų buvo gana arti tiesos, -visiems baigus atsakinėti prabilo vyriškis. -Polimorfija, galima taip sakyti, yra pigi kopija kitos rūšies kerų,- čia jis padarė trumputę pauzę ir tuomet tęsė toliau, lėtais žingsniais artėdamas prie vieno iš suolų su kortelėmis.
-Visi, manau, žinote apie Animagus ir Animagiją. Polimorfijos kerai buvo sukurti burtininkų, kurie itin norėjo apeiti taisykles ir pavirsti gyvūnais visiškai be jokių pastangų, treniruočių ar rizikos. Tačiau rezultatas buvo kiek kitoks, - lengvu, greitu judesiu paėmė vieną kortelę ir ją atvertė, parodydamas ant balto popieriaus juodu rašalu išpieštą varną visiems klasėje esantiems mokiniams. -Polymorphus kerai iš esmės atlieka savo funkciją-- gali bet kokį žmogų paversti bet kokiu gyvūnu, - vyras staigiai nukreipė lazdelę į klasėje esančią klastuolę ir be žodžių panaudojo ant jos ką tik minėtus kerus. Pasigirdo garsus pokštelėjimas ir vietoje merginos ore plaikstėsi tamsiaplunksnis paukštis, tačiau tai tetruko vos kelias sekundes; po akimirkos varnas išnyko tamsių dūmų kamuolyje, kuris palengva sklaidėsi klasėje.
-Kaip matėte, kerai veikia labai trumpai, nors pakankamai pajėgus burtininkas gali prailginti veikimo laiką iki keliolikos sekundžių, jeigu to nori. Todėl šie kerai yra puikūs norinti suklaidinti priešininką arba sulaikyti jį-- žmogus, paverstas gyvūnu pats negali nei judėti, nei mąstyti, -ant suolo numetęs atgal kortelę, kuri palietus medinį paviršių plykstelėjo ugnimi ir ištirpo ore.
-Atverskite savo kiekvieno korteles, - paliepė. -Kiekvienas asmeniškai turi turėti dvi- vienoje bus pavaizduotas koks nors gyvūnas, o tuo metu kitoje bus magiškas gyvis, - trumpai paaiškino, labai nesigilindamas, kokie tai gyviai gali būti. -Tarp savo porų susitarkite, kuris pradės pirmas ir tuomet kibkite į darbą-- polimorfuokite vienas kitą. Tiesa, - tarsi tik tarp kito paminėjo. - Jokiais būdais nebandykite šių kerų ant savęs. Man nesinorėtų vesti jūsų į seselės kabinetą, -perspėjo vyriškis mokinius, užbaigdamas paaiškinimą tam tikra nemalonia gaidele.
-Galbūt kažkas turite klausimų?

//Taigi, kortelėse rasite gyvius, į kuriuos turėsite pakeisti savo porininką. Iš kiekvieno norėčiau po mažiausiai dviejų pakankamai ilgų žinučių. Jeigu kilo klausimų, galite klausti ir per PM, ir chat'e, jeigu esu online. Sėkmės.

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

 • VII kursas
 • *
 • 622
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 3 metus »
Caktelėjo liežuviu, vos profesorius pradėjo savo iškalbą - net ir atitempusi save į pamoką, jinai tiesiog nenorėjo imti ir pradėti darbo. Žinot, kaip tie įprastiniai žiobariūkščiai - ateina mokyklon, pasėdi, pamiega, pasėdi, ir išeina nei ką padarę, nei išmokė, tik išvargę. Taip pat, jei ne dar tingiau, jautėsi ir Karasuna.
Žinoma, vis vien praklausė Izaac aiškinimų - kad ir pusiau miegom, kad ir ne taip pilnai klausydamasi, ypač dabar, kai turi porininkę, kuri tikriausiai išgirs viską įdėmiau negu mirštančiojo paskutinių žodžių. Tema, aišku, buvo įdomi - net ir pagal burtininkų mokymosi programą einanti, ji vis vien turėjo savotiško žavesio, kurį galbūt suteikė pats Izaac su dažnai rūsčia išraiška ant veido. Užsimerkė, leisdama žodžiams slysti pro ausis..
Kol, žinoma, atsirado garsas. Tarsi apėmęs viską aplink ją, lyg būtų koks keisto tipo sprogimas. Būtų šokusi iš savo vietos, tačiau savigynos ir smalsumo instinktų mišinį nuramino su paprastu paaiškinimu, kad buvo pamoka, ypač kerėjimo. Suėmė žiovulys, buvo pradėjusi judinti ranką link burnos, kad mandagumo varoma šį prisidengtų - tačiau, žinoma. Žinoma.
Kokia staigmena.
Atsimerkus regėjo viską daug, daug geriau - net ir juodų dūmų dalelytes ir tarpelius. Jautė ir žvilgsnius, įsmeigtus į ją - ar ten, kur ši turėjo būti, jeigu mokinių akys dar kažką įmatė. Iškarto apėmė irzulys, susitvenkęs viduj dėl paprastos ramybės sutrukdymo. Jausdama, kaip šita forma po truputį nyksta, kaip galėdama greičiau sumosikavo sparnais, pasiųsdama dūmų debesį į profesoriaus pusę - pati per tą laiką žengtelėdama atgal ant suolo viršaus, šį kartą prasibudinus, susierzinus ir realiai išklausiusi likusių žodžių ir užduoties atlikimo punktų.
-Geraaai,- nutęsė, kelis kartus tankiai sumirksėjusi. Siaubas, rodos, kad miegojo užtektinai ir pusę velnio - tad iš kur kyla toks nuovargis ir tingulys?- Nori pradėti pirma, ar man?
Akimis permetė keturias korteles, vis dar užverstas ir išdėliotas šalimais viena kitos. Nebeišėjo prisiminti kur kuri ir iš kurios krūvos traukta buvo, tad tiesiog pirštą uždėjo ant vienos ir patraukė į savą pusę, atversdama taip, kad regėtų tik pati.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Elna Klumpar

 • V kursas
 • *
 • 158
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • ...
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 3 metus »
  Kelintą kartą Elna nukeliavo į savo vienaragių šalį ir ten šokinėdama pamiršo, kad yra pamokoje? Gerai, gal ji ir išklausiusi savo porininkės nuėjo ir pasigriebė tas kortas, bet tada vėl paskendo vaivorykštėse.
  Gerbiamasis profesorius turbūt kalbėjo kažką svarbaus, bet ar Klumpar gilinosi? Nelabai. Visiškai nenorėdama klausytis pradėjo savo laibais pirštais draskyti kortos nugarėlę. Varnė draugiškai šyptelėjo užduoties draugei ir tyliai tarė:
 -Tik dabar susivokiau, kad nežinau tavo vardo.
  Keli mokytojo žodeliai įkrito varniukei į ausis, bet daugiau... Ją iš jos fantazijų pakėlė kažkoks neįprastas garsas. Pastebėjusi ore varną, strazdanotoji truputį per garsiai nusijuokė. Elnai tai atrodė taip humoristiška, kad ji negalėjo nustoti krizenti. Gali būti, kad čia nieko juokingo ar linksmo, bet mergaitė norėjo išlieti viską per juoką. Vis geriau nei ašaros, argi ne? Protarpiais vis dar prunkšteldama, atsivertė tas neaiškias kortas. Galima skayti, kad čia toks mind blown, nes ji žinojo ką daryti!
  Vienoj kortoj dailiai nupieštas stovėjo vilkas. Cha, argi tai ne ironiška? O kitoj puikuodamasis savo ragu, stoviniavo vienaragis (kaip originalu!). Išgirdusi apie leidimą klausti Klumpė aukštai švystelėjo ranką ir be sutikimo, prakalbo:
-Profesoriau, o jei aš sėdėdama bendrajame kambary neturiu ką veikti, tai galiu pasiversti kate?
Atsakymas trylikametę nuoširdžiai domino, tad belaukdama jo, atsisuko į porininkę:
-Nori pradėti pirma?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elna Klumpar »
Buvo: Blogio pusė
Dabar: Neutrali

Gyvenimas – repeticija spektaklio, kuris neįvyks.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1080
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • i am so tired of love songs.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 3 metus »
Kiyomi nusišypsojo savo trečiąja vykusia šypsena.
-Na, matai, ne su visais kito koledžo moksleiviais sutariu, tad tik dėlto,- tarstelėjo Harley,- o šiaip manau, kad su šiom kortom reikės burti, tik man viskas labai panašu į ateities būrimą, o tau?- bet jai teko labai nusivilti, nes kortose buvo tik po gyvūnėlio atvaizdą, o ne paprastas kortas, iš kurių reikėtų burti ateitį.
-Na, dabar jau žinom ką reikės daryti su šiom kortom. Nori pradėti pirma?- paklausė, nes pati dar nebuvo nusiteikusi kažko burti. Atvertusi savo dvi kortas, pamatė gyvūnus, kuriais turės užburti Norą ir kiek pasigailėjo, atėjusi į pamoką. Vienoje kortoje žvilgėjo šlykščiai atrodančio driežo atvaizdas, kitame - dar nematytos fėjos. Arba bent manė, kad fėjos, nes buvo su sparnais ir visa spalvota.
-Pasirengusi?- paklausė Kiy ir pasiruošė būti užburta.
so, tell me, what is that you truly desire?

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • Prekybininkė
 • ****
 • 306
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 3 metus »
 Ne vienas turbūt yra patyręs tą jausmą, kai kam nors uždengi akis. Tada būna vienintelis tikslas- stengtis būt neatpažintam. Panašus jausmas persekiojo ir Claudie. Bet... Klarei atpažinus ją ir patraukus gležnas rankutes, pasigirdo atodūsis. Atsidusi Clau. Juk ji dar buvo beveik vaikas... Beveik. Šis žodis dažnai pakeičia prasmę. Grifė jau buvo sunkiame tarpsnyje, vaikiškumas išlįsdavo tik kartais. Dabar jau stengėsi atrodyti vyresne, nes to reikalavo amžius ir gan tvirtas ir stiprus charakteris. Taigi, buvo sunkus laiko tarpsnis. Mokinė atrodė ir kalbėjo lyg vyresnė, bet iš tiesų dar tebuvo dvylikos...
 Stebinčios partnerę tamsiaplaukės melsvos akys šypsojosi. Taip gera buvo matyti draugę besidarbuojančią. Tada atėjo ir pačios mergaitės eilė. Atsargiai perkėlusi kortas ji išsitraukė iš kiekvienos krūvelės po vieną. Kuo gi man teks paversti Klarę? Šiek tiek drebančios mokinės rankos atvertė vieną iš kortelių. Joje buvo pavaizduotas kažkoks gyvis, kurio mažoji raganiukė dar nebuvo mačiusi. Kitoje... Kitoje kortelėje lyg tikras buvo pavaizduotas pingvinas. Mokinė šiek tiek sumišo. Pingvinė? Kaip man Klarę paversti pingvine? Toks neįprastas gyvūnas... Šiek tiek nerimaudama, kad gali viską sumauti, o partnerei viskas pasiseks geriau, pasiūlė:
 -Klare, gal neatskleiskim viena kitai ką ištraukėm? Manau, kad bus įdomiau. Ir...- sunkoka buvo dėstyti mintis.- Gal tu pabandytum pirma? Tau dažnai sekasi geriau, tu greičiau išmoksti...
 Claudie jau nebesijaudino. Laukdama draugės atsakymo apsižvalgė kabinete, apžvelgė kitus mokinius. Rodos tuo metu niekas nebandė burti, nebuvo į ką žiūrėti. Dėl šios priežasties tamsiaplaukė vėl pažiūrėjo partnerei į akis.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Tracee Korrine Shillady

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 3 metus »
Tracee tikrai įdėmiai klausėsi profesoriaus. Jai jo kalba nežinojo kaip kitiems, bet atrodė įdomi. Neveltui Kerėjimas įdomiausia pamoka... - galvojo Varnanagė. Tracee tema labai sudomino, ypač kai profesorius parodė kaip pats jis tai padarė. Tracee iš karto užsimanė pati tai išbandyti. Ji iš karto pradėjo svajoti kokie gyvūnai gali būti kortelėse. Kaip norėčiau išsitraukti kokią papūgą...
Tracee kai profesorius baigė šnekėti atsisuko į savo porininkę ir jai pasakė:
- Na, tai gal tu pradėk. Tu vyresnė, geriau apie viską išmanai. - ištarė antrakursė Švilpei.
Tracee kol draugė žiūrinėjo kortelę žiūrinėjo aplinką ir kitus mokinius.
- Taip, aš jau pasiruošus. - pasakė Varnanagė. Ji nurijo seilę ir prisimerkė. Netrukus išgirdusi iš draugės lūpų burtažodį ji laukė, kad kažkas pasikeistų, bet viskas liko taip pat.
- Na, gal pabandyk dar kartelį? Arba aš galiu jei nenori pirma. - trumpam į porininkę atsisuko Tracee, bet netrukus vėl užsisuko, kad kartais ji nepamatytų jos veide atsiradusio baimės šešėlio... Netrukus sekančiam bandymui Tracee nukreipė savo žvilgsnį į grindis ir primerkė akis. 1...2...3... - ji skaičiavo mintyse.
Netrukus ji pajautė kaip keičiasi jos kūnas. Tracee nenumanė, kuo ją pavertė draugė. Ji pajautė, kad ji tik atsidūrė arčiau žemės ir vaikščiojo ant letenų. Ji buvo išsigandusi, todėl jai laikiną kūną sunkiai sekėsi valdyti. Ji aplinkui matė apsiblausiusį vaizdą ir pabandė žengti letena į priekį tačiau ji nespėjo, nes atvirto į savo kūną. Dvylikametė lyg trumpam prarado samonę, tačiau po kelių milisekundžių atsibudo ant grindų. Ji pamatė susidomėjusius Švilpės ir aplinkinių suolų savininkų veidus. Staiga varnanagė pajuto galvoje spaudimą. Ji nė nenumanė iš kur jis atsirado, tačiau jai galvos skausmas buvo milžiniškas. Gal praeis... - stengėsi į skausmą nekreipti dėmesio antrakursė.
- Man viskas gerai, puikiai... - pasakė nutęsusi paskutinį žodį antrakursė. - Na, dabar gal jau aš pabandysiu. - ištarė lėtai Tracee Alethea. - Ne, tikrai viskas gerai.
Tracee lėtai prie savęs prisitraukė kortelę. Stengdamasi negalvoti apie vis dar tą milžinišką galvos skausmą ją atvertė. O, ne... - atsiduso mergaitė. Ji kortelėje pamatė didelį, labai gražų nupieštą grifą. Ji atsiduso ir pasiėmė savo burtų lazdelę. 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Tracee Alethea Rayne »

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 3 metus »
Klarė stebėjo kaip korteles po jos traukianti Claudie šiek tiek jaudinosi. Draugės rankos atverčiant perlenktas pusiau korteles šiek tiek virpėjo, tarytum vėjo varpeliai sujudinti atdaro lango.
Draugei atvėrus korteles, antrakursė prisiminė, jog į savąsias, laikomas kairėje rankoje, ji dar net nedirstelėjo. Smalsumo vedama žaliaakė atvertė pirmąją kortelę. Sodo nykštukas? Jūs turbūt juokaujat... Paversti draugę nykštuku? , tikėdamasi, kad antroji kortelė, su paprastu gyvūnu slepia kažką geresnio ilgaplaukė atvertė ir ją. Bitė? Na bent jau skristi galimybę apturės... Gūžteldama pečiais galvojo dvylikametė.
- Galim nesakyti. Tada kita galės pabandyti spėti, kuo buvo paversta. - Susidomėjus idėja mergaitės akys suspindėjo. - Jei nori, aš galiu pradėti. - Kreipdama dėmesį į tai, kad draugė niekaip neatsipalaiduoja Klarė nutarė tarti dar keletą žodžių. - Ei, nebijok, juk mano įgūdžiai tikrai nesiskira nuo tavo.
Claudie atsisukus, kaštonplaukė išsitraukė lazdelę. Mintyse kelis kartus, kad padėtų susikaupti, grifė pakartojo burtažodį. Ištiesusi lazdelę prieš draugę jautėsi nejaukiai. Pirmąkart ištarė naujus kerus, galvodama apie pradžiai paprastesnį gyvūną - bitę.
- Polymorphus - ilgakasė ištarė šiek tiek abejodama savimi. Tad nenustebo, kad draugė taip ir liko stovėdama vietoje. - Pabandysiu dar kartą. - Žiūrėdama į mėlynas bendrakursės akis Klarė linktelėjo. - Jei man nepavyks, teks bandyti tau.
Uniformuota ištįselė plačiau atsistojo prieš žemesnę draugę ir dar kartą, šįkart drąsiai, be jokių pašalinių minčių galvodama apie bitę ištarė.
- Polymorphus. - Ir šalia stovinti grifiukė vos akimirkai patapo dviejų centimetrų dydžio dryžuotu vabzdžiu. Bitei atvirtus drauge, Klarei buvo labai smalsu.
- Koks jausmas? Ar pajutai kuo buvau tave pavertusi? - Domėjosi žaliaakė. - Dabar pabandyk tu! - Ramiai atsistojo ir laukė kol draugės kerai pasieks ją, ir smalsavo, kuo gi teks pabūvoti.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

 • ****
 • 360
 • Lytis: Moteris
 • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 3 metus »
Suaugusieji sako, jog kažkokie medikamentai, narkotikai ar kitokie kvaišalai nepadės pasijusti laimingesniam. Taip manantys prašome pasižiūrėti į Carol - paprastai juoda visomis prasmėmis mergina dabar gana patenkinta sukinėjo ant piršto juodų plaukų sruogą. Nesišypsojo, bet ir neliūdėjo. Toks paprasčiausias viduriukas.
 - Žinoma,- atsakė ji Edgar'ui ir paliko plaukus ramybėje: pradėjo kalbėti profesorius.
Šiaip merginos nejaudino, kalba kažkas ar ne, bet šįkart (matyt minėtų tablečių dėka) jos smegenis pasiekė faktas - kažkas kalba. Ir matyt nori būti išklausytas. Dėl vien tik velniams ir panašiems į juos padarams žinomos priežasties Caroline nutarė visgi paklausyti mokytojo. Vyro tembre kažkodėl įžvelgė milijonus nuotaikų ir balso atspalvių. Tatai, mieli skaitytojai, ką su žmogumi daro kvaišalai. Iš paprasčiausio užduoties paaiškinimo gali įskaityti ką tik nori. Mergina luktelėjo, kol mokytojas baigs kalbėti (juk buvo visai smagu išklausyti dar negirdėto balso) ir lėtai lėtai ištiesė ranką kortelių link. Net nuostabu, koks penkiolikmetės akimis buvo tobulas popierius. Baltas, be menkiausios dėmelės, visas tobulai lygus ir švarus - net gaila imti į rankas. Galiausiai nusprendusi, jog bus dar to popieriaus Carol atsivertė kortelę. Merginos nelaimei, į ją žvelgė pelėda. Na, nieko blogo prieš  šiuos žavius naktinius paukščius penktakursė neturėjo, bet... tik pelėda... tikėjosi kažko įspūdingesnio. Neaišku ko, bet norėjo. Ką gi, turės tikti ir ji.
Pakėlusi galvą nuo kortelių ji atsisuko į Edgar'ą.
 - Tau leidus...- tarstelėjo ji ne be šiokios tokios sarkazmo gaidelės balse tarstelėjo mergina ir mostelėjo lazdele. Polymorphus mintyse ištarė Carol.
Vos burtažodžiui pasiekus taikinį ji greitai ištiesė ranką į priekį, tikėdamasi, jog kerų poveikis bus pakankamas, kad draugas paukščio pavidalu galėtų atsitūpti jai ant rankos. Seniai penkiolikmetė svajojo apie pelėdą, tad nenorėjo praleisti progos ją palaikyti.
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

 • III kursas
 • *
 • 58
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • probably gonna kick your ass
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 3 metus »
Jei atvirai, Freya nelabai gaudėsi šioje pamokoje - tad tik aklai sekė profesorių ir klastuolę, bandydama suprasti jų sakomų žodžių esmę. Profesoriui aiškinant naujų kerų prasmę, šis pavertė Nyxos porininkę į... varną. Freya prunkštelėjo - paukštis - Junko buvo aiškiai nepatenkintas savo įgauta forma. Klastuolei po kelių sekundžių grįžus į savo žmogiškąją būseną, varniukė nesusilaikė nešyptelėjus. Porininkei prabilus, Freya nukreipė dėmesį nuo kerėjimo profesoriaus ir užmetė žvilgsnį jos link.
- Pradėk tu. - lyg mąstydama nosį suraukė Nyxa. - Na, vyresnė ir panašiai. Gal kažko pasimokysiu. - suburbėjo sau panosėje.
Kalbėdama tuo pat metu tiesė ranką link užverstų kortelių - ir per daug nemąstydama čiupo kairiąją sulenktą kortą. Prislinkusi prie suolo krašto ją atvertė. Na, ironiška, - mintyse pasigirdo pačios antrakursės ach, koks priekaištaujantis balsas. Kortoje puikavosi gyvatė. Na, come on, Klastūnyno atstovę paversti gyvate? Kaip ne-ti-kė-ta.
Freya atsilošė kėdėje ir laukė, kol Junko paleis į ją burtažodį. Na, penktakursei šie burtai turėtų būti vienas juokas, o suknista antrakursė tikriausiai turės ne tik užsitraukti gėdą (su šia mintim į galvą atėjo filme girdėtas posakis shame on you, shame on your cow. Nuostabiai tavo galva veikia, Freya, tiesiog nuostabiai), bet ir bandyti šimtą kartų, kol kažkas pavyks. Nusimato tiesiog puiki pamoka.
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • Prekybininkė
 • ****
 • 306
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 3 metus »
 Mokinė nė nespėjo apsidžiaugti, kad Klarė pirma išbandys kerus. Na, džiaugsmas buvo didelis, jis susimaišė su nerimu ir smalsumu, nes mokinė dar nežinojo, kokiu gyvūnu bus paversta. Taip, šį jausmą ne visi pažįsta. Jis apsireiškia tik kai kuriems žmonėms. Nors... Nors ne. Nors ir apsireiškia visiems, bet šiai grifiukei įpatingu stiprumu. Ir taip emocinga grifiukė daug labiau suregavo į šį jausmą. Atrodė, kad ji gyvena vien emocijomis viduje. Na, gal to taip nesimatydavo, nes antrakursė mėgino slėpti. Dėl puikių aktorystės įgūdžių jai tai džanai pavykdavo... Taigi, kuo Klarė mane pavers? Tiesiog netveriu kailyje sužinoti. Kaip ir dažniausiai, ji šypsojosi.
 Vos tik antrą kartą porininkė ištarė burtažodį, Clau pradėjo keistis. Žaibišku greičiu iš 155 centimetrų susitraukė į vos kelis, kurie ir buvo bitės ūgis. Kelis kartus sumojavus plonučiais sparneliais, tamsiaplaukė vėl atvirto į įprastą kūną. Netyčia ir nuostabos net prasižiojo. Susipratusi, kad vėl rodo savo blogą įprotį, iškart užsičiaupė. Netgi po buvimo vabzdžiu, aš tampu tokia pačia, su visomis savo ydomis ir blogybėmis...
 -Na....- po truputį pradėjo aiškinti Klarei.- Manau, kad tai- nuostabus jausmas. Tiksliai negaliu pasakyti, kuo buvai mane pavertus. Supratau tik tai, kad buvau skraidantis vabzdys... Parodyk.
 Mažoji raganiukė atsargiai paėmė kortą ir žvilgtelėjo į nedidelės bitutės atvaizdą. Bandydamasuprasti, kas ką tik įvyko, ji rinko žodžius tolimesniam atsakymui.
 -Bitutė... Tai buvo nuostabu!- neprisiminusi, kad klasėje ne jos vienos sušuko.- Ups... Gal jie nelabai supyko?- beveik šnibždėdama paklausė ir sukikeno.
 Vis dar abejodama, ar daro gerai, ji atsargiai pasiėmė savąją burtų lazdelę. Tikėkimės, kad tapdama bitute aš neišvargau. Būtų geriau, kad viskas praeitų sėkmingai. Amneta užsimerkė, susikaupė ir vėl prisiminė savo tikslą: paversti Klarę pingvine. Rankoje vis dar gniauždama kortą atsimerkė. Norėjosi prabėgioti akimis po klasę, bet nenorėjo sužlugdyti savo mėginimo. Tai jos šansas.
 -Polymorphus,- kiek per sausai ištarė mokinė. Vis dar matydama Klarę, kuri tuo metu gražiai žiūrėjo, Hogvartso mokinė vėl susiaupė ir bandė įsivaizduoti merginą pingvinės kūne. Pajutusi burtažodį tiek fiziniu kūnu, tiek širdimi ir siela, šį kartą ištarė garsiai ir aiškiai.- Polymorphus.
 Pagaliau!!! Kaip ir Klarei, jai pavyko iš antro karto. Stebėdama pavirtimą į žavią, juodai baltą pingviniukę, mokinukė džiaugėsi savo laime. Man... Man pavyko! Nors draugė ir spėjo atvirsti, bet manymas, kad ji dar neįvykdė užduoties nedingo.
 -Klare... Klare, ar man pavyko?- tiek abejingu, tiek nedrąsiu balsu paklausė.- Tai kuo tave paverčiau? Beje, dabar rodos tavo eilė paversti mane gyviu...
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

 • VII kursas
 • *
 • 622
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #42 Prieš 3 metus »
-Man tinka,- gūžtelėjo pečiais, išsitraukdama drabužiuose įsitaisiusią lazdelę - keliskart pamojo šia aplink, tarsi praktikuodamasi mostą, tarimą - po ly mor phus; poly morphus; polymorphus - ir prisimindama visus kerėjimo pagrindus, tik tuomet vėlei atsisukdama į porininkę,- Nesiseka kerėjimas ir apskritai burtai, ar paprastas kursų skirtumas verčia tave taip sakyt?
Giliai įkvėpė, užsimerkė, bandydama susikoncentruoti vien į burtą - Izaac panaudojo šį, regis, mintyse, tad tikriausiai jai, kaip vyresnei prieitų pareiga tiesiog atkartoti vyresniųjų pavyzdį, net jei pati nebuvo užtikrinta dėl savų įsitikinimų. Galėjo gi paprasčiausiai tą dalį pramiegoti.
Garsus Polymorphus išrėkimas nuskambėjo pačios merginos ausyse, o lazdelė švystelėjo ore, galiuku nukrypdama į jaunesnę varnę. Aplink pasklido garsaus pokštelėjimo garsas, šį sekė kitas ir dar kitas - tolimiau besitreniruojantys mokiniai. Kelis kartus greitomis sumirksėjusi klastuolė užmatė mažą vėžliuką, tupintį ten, kur ką tik buvo Freya - vienas, du, ir šis pavirto tankių juodų dūmų kamuoliu, iš kurio vėl išlindo antrakursės kontūrai.
-Nors kokia prasmė pačio burto, jei net stipriausieji išlaiko jį vos kelioms sekundėms,- skėstelėjo ranką, vėlei atsiremdama į suolą, atsiversdama antrąją - magiškų gyvūnų - kortelę ir net pakeldama antakį - neblogai, neblogai - užmačius šios turinį. Užverstą kortelę nuleido atgal ant suolo, vėl pratęsdama savo pasipiktinimo monologą,- Kas jau kas, bet jei į tave leis ar kulką, ar burtą, pats pirmas į galvą atėjęs dalykas nebus burtažodis, išlaikantis tave toje ar anoje išvaizdoje vos kelioms sekundėms.
Pavartė akis, per naujo užšokdama ant stalo - kas jau kas, ačiū, bet pavirtusi į mažą gyvį nenorėtų tėkštis iš pusantro metro ant žemės. Nors būtų visai ironiška, jei pavirstų, tarkim, žirgu. Būtų siaubingai juokinga, jei per tas kelias sekundes, kol būtų gyviu, sugebėtų ant žvakių liepsnos nusideginti karčius - nors bent sužinotų, ar "gyvūno žaizdos" pereina ir žmogiškajam pavidalui, nes, pagal visus logikos dėsnius, gi taip būti turėtų, tiesa?
-Mh, geeeerai, tavo eilė,- nutęsė, pusė lūpų šyptelėdama.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Irish wolfhound

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #43 Prieš 3 metus »
Kira stebėjo kaip porininkė drasko kortos nugarėlę, retkarčiais dirsteldama į profesorių. Varnei paklausus Mori vardo, ši tarstelėjo:
 - Aš Kira, - kaip visad šaltu tonu atsakė. Kadangi nenorėjo pasirodyti visiška atsiskyrėle, savo žodžius bandė sušvelninti vos matoma šypsenėle, - O tu kuo vardu? - mandagiai paklausė pašnekovės.
Tamsiaplaukė vis nedryso atversti savųjų kortų. Išgirdusi, jog teks, Polymorphus kerus naudoti vieniems prieš kitus, ji nežymiai suraukė nosytę. Vylėsi, jog nepridarys kokių nesąmonių. Mat ir taip, darbas porose, jos neikad nežavėjo. Mori buvo iš tų žmonių, kurie geriau dirbs vieni ir jei jau prisidirbs, tai prisiims visą atsakomybę. Nors klastuolė ir nenorėjo pripažinti, tačiau jai buvo svarbi aplinkinių nuomonė. Tad jau geriau Mori visi laikys paslaptinga atsiskyrėle, negu nevykėle, kuri nemoka kerėti.
Šiaip ne taip, mintyse melsdamasi, jog jai atiteks mėgiami gyvūnai, Kira atsivertė kortas. Vienoje puikavosi gyvatė, jos mėgstamiausias gyvūnas. Smauglys iškišęs dvišakį liežuvį atrodė didingas ir grėsmigas. Kitoje - akromantula. Ne itin patraukliai atrodanti būtybė su aštuoniom akim, spygliuotom kojom ir dar velniai žino kuo. Na, bent jau jos nuodai vertingi. Žmogėdra spoksojo į Kirą visom savo aštuoniom akim, kol tamsiaplaukei per nugarą bėgiojio šiurpuliukai. Klastuolė užvertė kortą.
Užsikišusi už ausų kelias nepaklusnes plaukų sruogas, ji dirstelėjo į porinninkės kortas. Na, matyt šiandien ma teks pabuvoti vienaragiu...
- Tad... Vis gi gal tu nori pradėti prima? - bandė išsisukti nuo užduoties antrakursė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Kira Mori »

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #44 Prieš 3 metus »
Alisa gaudėsi šioje pamokoje vidutiniškai. Ji nelabai buvo girdėjusi apie polimorfiją, bet vylėsi, kad toliau seksis geriau. Alisa iš profesoriaus aiškinimo pasirašė neilgą jo žodžių santrumpą, pasibraukė svarbiausius jos manymu žodžius ir stebėjo kaip profesorius tai pats padarė. Gal geriau leisiu savo porininkei pradėti pirmai... - nusprendė Švilpiukė atsisukdama į Varnanagę savo draugę. Ji jai šyptelėjo ir jau norėjo žiotis sakyti, kad ji pradėtų tačiau išgirdus jos žodžius Alisos liesi skruostai šiek tiek paraudo, bet ji pati paklausė Tracee ir paėmė vieną iš kortelių. Ji ją atvertė ir trumpam tyrinėjo gyvūną paveikslėlyje. Na, ne taip ir blogai - pamanė ji.
Jos kortelėje buvo pavaizduotas šuo. Veislės tiksliai nėjo nustatyti tačiau jis priminė Vokiečių bokserį ar didoką Džeko Raselo terjerą. Švilpė suprato, kad iš tikro šios veislės nelabai panašios tačiau ji iš viso žinojo tik kelias veisles.
Alisa pasiėmė nuo stalo krašto savo lazdelę tačiau saugumo ir mandagumo sumetimais pasiteiravo antrakursės:
- Tu jau pasiruošus?
Trečiakursė nusišypsojo išgirdusi atsakymą. Ji ištiesė savo lazdelę:
- Polymorphus! - sušuko mergaitė. Alisa stebėjo ją, sekundėlę palaukė rezultato. Gal truputį reikia palaukti.- pamanė tačiau niekas nepasikeitė.
- Na, gal aš dar kartelį pabandysiu. - Alisa nenorėjo pasiduoti taip iš karto. Ji dar kartą ištarė:
- Polymorphus!
Ji išvydo besikeičiančią Tracee Alethea. Netrukus prieš save ji išvydo šunį, bet po kelių sekundžių šuns nebeliko, o liko tik antrakursė mergaitė kuri gulėjo ant žemės. Alisa iš išgąsčio išsižiojo ir pripuolė prie Varnanagės:
- Labai atsiprašau! Tau viskas gerai?
Išgirdusi, kad jai viskas gerai Alisa atsiduso. Bet dar kartą pasiteiravo:
- Ar tikrai viskas gerai?

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Alisa Faun »