0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Irish wolfhound

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
Kira vilko kojas į Kerėjimo pamoką. Susivėlę ilgi, juodi plaukai it šydas dengė išbalusią antrakursės odą ir pajuodusius, nuo miego trūkumo, paakius. Nusmukę akiniai vos laikėsi ant nosies galiuko ir žalios, it smaragdai akys buvo visiškai tuščios. Tas bukas žvilgsnis priversdavo hogiečius nusukti akis ir nejaukiai jaustis šalia klastuolės.
Mori visą savaitę kamavo košmarai. Mergina sapnuodavo kraują, pūvančius lavonus ir mirtį. Tai slėgė ir suteikė nesaugumo jausmą. Ji praleisdavo pamokas ir neišlysdavo iš klastūnyno miegamojo. Susisukusi į kamuoliuką drebėdama po stora, pūkine kaldra, vis burbėjo panosėj, taip bandydama nusiraminti. Galų gale suprato, jog reikia prasiblaškyti, kad visai neišprotėtų.
Įėjusi į klasę tamsiaplaukė pamatė vorele išdėliotus suolus, aplink kuriuos jau būriavosi grupelės mokinių. Tamsios, sunkios užuolaidos dengė langus, neįleisdamos nė menkiausio saulės spindulėlio. Kira atsipūtė, nors kabinetą apšvietė senamadiški šviestuvai, tačiau tokiam apšvietime niekas nepastebės juodų pusmėnulių po akimis ir užtinusio nuo ašarų veido. Apsidairiusi susirado laisvą suolą. Tai turbūt buvo vienintelis suolas prie kurio nesibūriavo hogiečiai.
Vos tik profesorius užsiminė apie darbą porose Mori giliai atsiduso. Puiku! Dabar dar ir porą reikės susirasti. Suirzusi antrakursė pradėjo dairytis ieškodama poros. Daugelis jau buvo susiradę porininką. Mori vylėsi, jog neliks viena ir pasitaisiusi nuo nosies krentančius akinius apsidairė ieškodama poros.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Kira Mori »

*

Neprisijungęs Elna Klumpar

 • V kursas
 • *
 • 159
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • ...
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
  Norėtųsi paklausti, koks velnias velka Elną į kerėjimo pamoką, bet beprasmybių beprasmybė, nes jei sakant tiesiai šviesiai kerėjimas jai patiko. Visas tas lazdelių mosavimas, mažai teorijos, ir kaip sakant to viso kito nuobodaus mėšlo nebvuvimas jai patiko. O galbūt varnei patiko profesoriaus sukuriama aplinka? Turbūt neįmanoma gauti tikslaus atsakymo, nes jos galvoje didesnė netvarka negu eilinio netvarkingo, maištaujančio paauglio kambaryje.
  Kažkokių antgamtinių jėgų nešama su savo išsidraikusiais plaukais ir keliais dydžiais per dideliais drabužiais, trečiakursė atsibaladojo į kabinetą ir užmetė akis į kažkaip labai jau keistai sustumdytus stalus. Trūktelėjusi pečiais jau norėjo eiti prie profesorių ir klausti, kas čia dabar per cirkai, kodėl strazdanotoji negali normaliai išsidrėbti viduriniame vidurinės (pagaunat? žodžių žaismas) eilės suole ir dėl kokios priežasties varnė negali sėdėt viską ignoruojat, kol neprasidės praktinė užduotis? Bet, ak, ak, ir durniui aišku, kad ši pamoką turbūt ir bus vien praktika. Koks atradimas! Nusprendusi neiti prie suolų, trylikametė žengė kelis žingsnius atgal, dirstelėjo per petį, kad įsitikintų, jos siena ją pasitinka ir jos nugara susidūrė su tamsaus kambario siena.
  Štai ir nemieli, nelaukti varpo dūžiai. Štai ir profesoriaus balsas. Vienintelis žodis, kurį mergina pagavo su savo ausimis buvo "poromis". Atrado daug ką, tai nuliūdino, bet tik ne mūsų draugiškąją Elną. Ne ne.
  Kam klausytis ką kalbą gerbiamasis mokytojas? O gi niekam! Gi smagu visą pamoką nesuprasti, kas per šūdas čia vyksta.
  Tyliai mestelėjus meh, mergaitė pradėjo nuodugniai ir įžūliai tyrinėti moksleivius esančius klasėje. Grifai netinka, čia nah... Ooo, ką čia matom. Tik bum bam bum! Ją pažadino kažkieno klausimas. Staigiu judesiu atsisukusi ir išvydusi merginą Elna sukrizeno ir vis dar šypsodamasi atsakė:
-Poruojamės? Che, geras žodis, o šiaip žinoma galim dirbti poroje. Ir tik nieko nešvankaus. Įspėju, kad su manim dirbti yra ne kas ir net dabar gali, tai pastebėt, nes paklausiuuu... Ką tiksliai daryt be poravimosi, taip ir neišgirdauu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elna Klumpar »
Buvo: Blogio pusė
Dabar: Neutrali

Gyvenimas – repeticija spektaklio, kuris neįvyks.

*

Irish wolfhound

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
Kiros žvilgsnis užkliuvo už varnanagės, iš pirmo žvilgsnio linksmos ir šiek tiek vejavaikiškos, kuri taip pat ieškojo poros.
Ji nemėgdavo pirma užkalbinti žmogaus, dažniausiai nežinodavo kaip kreiptis ar ką sakyti. Matyt, prisibijojo būti atstumta. Ar tiesiog nesmagiai jaustis ir graužti save už tai, jog nemoka tinkamai bendrauti. Dažniausiai laukdavo, kol ją užkalbins ar tiesiog nedirbavo porose. Mori mama sakydavo, jog tai lengviausias kelias, prilygstantis pasidavimui. Šį kart ji nenorėjo pasiduoti. Tad įkvėpusi troškaus kabineto oro atsistojo ir nusliūkino prie varnės.
 Mori tyliai priėjo ir pasiūlė merginai dirbti kartu. Ji sutiko, prieš tai paminėjus, jog su ja lengva nebus. Na, su niurzga Mori taip pogi lengva niekada nebūna. Tad priėjusi arčiau ir įsmeigusi savo žalias it smaragdai akis tamsiaplaukė dar kartą paaiškino užduotį savo porininkei:
- Na, manau, dabar turėtume traukti korteles. Kiekviena po vieną iš abiejų krūvelių. Taip, kad turėtume 2 kortas, - sumurmėjo klastuolė galva rodydama į dvi, skirtingose suolo pusėse esančias kortų kalades.
Mergina ištraukė, kaip visad drebančią ranką iš po per didelio juodo apsiausto rankovės ir greitai pasiėmė pirmas, krūvelių viršuje buvusias kortas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Kira Mori »

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
Žaliaakė užsispoksojo kaip kiti mokiniai dalinasi poromis. Staiga žalias akis uždengė smulkios rankytės Klarė net krūptelėjo.
Mergaitė suko galvą, kas galėtų slėptis jai už nugaros. Jausdama, kad rankos kilo tarsi Klarei už pečių, dvylikametė suprato, jog žmogus greičiausiai už ją žemesnis. Balsą aišku pakeitė prieš šnekindama. Pasirinkimas, žinoma mažas, nes mažai kas galėjo taip nerūpestingai prieiti prie grifiukės.
- Claudie, žinau, kad čia tu... - tikėdamasi, kad neprašovė Klarė ryžtingai spėjo. - Aišku, kad norėsiu. - Išsisukdama iš rankų tarstelėjo bendrakursei. - Eime traukti kortelių.
Rodydama pavyzdį jaunoji Karter priėjo pries suolo su dviejomis krūvelėmis ir išsitraukė iš kiekvienos jų po kortelę, neimė nuo pat viršaus, nes taip esą buvę nuobodu.
- Įdomu, ką darysim per praktiką... - Atsiremdama į vieną iš pristumtų suolų Klarė kuždėjo draugei.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Tracee Korrine Shillady

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 3 metus »
Tracee laukė šios pamokos jau dar palyginus mažą dalį mokslo metų, bet vistiek tas ilgas didžiosios rudens dalies laikas praėjo kaip 5 milisekundės, neskaitant kitų pamokų. Tracee Alethea, kad šią dieną bus ilgai lauktoji pamoka sužinojo tik prieš kelias dienas. Ji labai norėjo pademonstruoti visiems savo per vasarą iš knygų surinktas žinias. O per vasarą knygas skaityti Tracee turėjo daug laiko kadangi ji niekur nevažiavo atostogauti (nors tėtis su broliu ir važiavo, bet kažkas turi likti su močiute namie). Taigi ji perskaitė 8 knygas ir pusė iš jų buvo atvežtos jos tetos Petijos iš Bulgarijos, tik mergaitė nesuprato kodėl jos buvo parašytos angliškai.
Mergaitė atėjusi į klasę pastebėjo gana ryškius pasikeitimus. Jai šie pakeitimai labai nerėžė akies, tačiau ji buvo pripratusi prie kiek šaltesnės aplinkos. Bet nuomonė su laiku keičiasi... - galvojo Varniukė kai ji suprato, kad kabinetas jai pradėjo patikti galbūt per daug.
Tracee maloniai pasisveikino su mokytoju. Ji nudrožė į klasės galą, kad nereikėtų labintis su mokiniais kurių net nelabai pažįsta, kadangi Tracee nebuvo linkusi megzti naujų pažinčių. Ji buvo uždaraus būdo. Ji klausėsi mokytojo ir žvelgė į ant stalo atsiradusias kortas.
Ji išgirdusi, kad reikės dirbti grupėse išleido gilų atodusį ir pirmiausia nuėjo pasiimti kortų. Ji greitai jas paėmė ir parbėgo atgal prie savo suolo. Mergaitė sėdėjo susigūžusi... Galbūt nereikės jai daryti su kuo nors, jei klasėje visi bus poromis, o tik ji bus vienintelė likusi. Galėčiau netgi viską viena atlikti...
Tačiau netrukus ji prieš save išvydo pažįstamą veidą. Tai buvo Alisa. Jos kaip ir draugė iš Švilpynės.
- Labas, kaip ir manau galėtume kartu dirbti. - atsakė jai Varniukė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Tracee Alethea Rayne »

*

Neprisijungęs Margo Diuken

 • VII kursas
 • *
 • 385
 • Taškai:
 • popsas užkniso juodai
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 3 metus »
 -Gali naudotis juo. - nusišiepė puse lūpų. Pasirodo jos nuotaiką ne taip ir sunku pataisyti. O gerų žodelių negaila. Ypač tokioms pačioms varnoms. Tegul semiasi ir turtina žodyną. Vėliau gali praversti. -Oi, ne. Šiuo atžvilgiu aš vintažinė. - šitai galėjo net aklas pastebėti. Languota sagutėmis susagstyta, lengvai krintanti suknelė su apykakle tikrai nebuvo paskutinis mados klyksmas. -Turėtum būt kiek vyresnė, berniukas, o čia - šokiai. - nusijuokė. Skamba atgyvenusiai, bet tai merginai atrodė daug priimtiniau negu šiuolaikinės tradicijos. O ir senienos buvo dar vienas jos pomėgis. Pavyzdžiui lagaminai. Seni, nedideli, elegantiški - kas gali jų nemėgti?
 -Ak, aš irgi dažnai nesiklausau. Reikia pasiimti korteles. Turbūt dvi. Nežinau. Aš pasiėmiau dvi, o ar dvi apskritai - po vieną iš kiekvienos krūvelės, ar po dvi iš kiekvienos... Na, apsimeskim, kad čia ne mano reikalas. - kalbėdama pasistiebė savo rudais suvarstomais aulinukais ir atsisėdo ant nustumto stalo. -Ir dar reikėtų tarti kokį žodelį apie polimorfiją. - taip įsitaisiusi ant ne visai tam skirto baldo Margo nukreipė žvilgsnį į klasės priekį. -Polimorfija turbūt kažką slopina. Ir turbūt čia buvo eilinis Margutės nusišnekėjimas, bet ką padarysi.
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

 • III kursas
 • *
 • 58
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • probably gonna kick your ass
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 3 metus »
Freya jautė šiokį tokį nepatenkintą sumišimą, kai Junko atsisuko į ją, laikančią plunksną. Idiotė, mintyse mergaitė supeikė save. Klastuolės tarti žodžiai slydo per ausis - varnė, rodos, išgirdo vieną žodį iš dešimties. Tačiau dėl kažkokių nelemtose pamokose įgautų bandos instinktų Freya aklai pasekė Junko pavyzdžiu - iš kairėje esančios krūvelės paėmė dvi korteles (logiškai mąstant, vieną sau, kitą porininkei), vieną iš jų paslinko vyresniosios pusėn ir klestelėjo atgal į suolą, šalia kurio dabar buvo įsitaisiusi ir Junko.
Nuo šios sklido grynas nuobodulys ir nepasitenkinimas.. kažkuo. Be to, kokio velnio penktakursė klastuolė pasiūlytų dirbti antrakursei varnei? Šis klausimas Nyxai nedavė ramybės gal pusę sekundės ir velniškai įkyrus balselis nutilo, paskendęs karštligiškai besikeičiančių minčių kebeknėje. Freya nežinojo, apie ką šnekėti, ir ar išvis šnekėti, su Junko. Prisistatymas būtų beprasmis - come on, tam yra vardai ant mantijų - o ir apskritai Freya nebuvo nagi, bendraukime, nuotaikos.
Varnė tiesiog pakėlė akis nuo kortų ir laukė Reinherio nurodymų. Į galvą šovė kvaila ir visiškai beprasmė mintis.
Freya niekada nemokėjo žaisti kortomis.
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

 • VI kursas
 • *
 • 162
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 3 metus »
 Į kabinetą mažoji įpuolė uždususi. Bene visą pertrauką praleido lauke ir vos spėjo atsitokėti, kad tuoj prasidės pirmoji jos pamoka. Labai nekantravo, o vėluoti pačią pirmą dieną nesinorėjo. Laimei, pavyko laiku pasiekti klasę. Nė nesusimąstydama jau norėjo sėstis į suolą, tačiau vidury klasės jų nebuvo. Sutrikusi paėjo į klasės priekį ir mindžikuodama vietoje ėmė laukti pamokos pradžios.
 Profesorius Norai nepatiko. Jis atrodė piktas, toks, kuris nė už ką neleis žaisti per pamokas. Turbūt reikės sėdėti sudėjus rankutes ant suolo ir tylėti visą pamoką. Ak, taip, suolų gi nėra. Atsiduso. Nemėgo ilgai stovėti vietoje, tad, nekreipdama dėmesio į galimai purvinas grindis bei būrį mokinių šalia, klestelėjo ant žemės, parietusi po savimi kojas.
 Gerai nors tiek, kad ilgai laukti neteko, mat profesorius tuoj pat pradėjo pamoką. Varnė - nors niekada neturėjo bėdų su naujų pažinčių užmezgimu - vis dėlto sutriko. Dar sykį. Daugumą vaikų jau stovėjo poromis ar būreliais. Jei mažajai prieiti prie žmogaus ir jį užkalbinti buvo paprasčiausiais dalykas, taip prieiti prie krūvelės vaikų buvo jau nebe taip paprasta. Užtat energingai pašoko ir tuoj pat atsirado šalia staliuko. Paėmė dvi korteles sau - po vieną iš kiekvienos pusės. Ėmė viltingai žvalgytis aplinkui save, gal akys užklius už kokio vienišo mokinuko, prie kurio būtų galima prieiti.
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 3 metus »
   Trečiakursė neramiai trypčiojo vietoje ir žvalgėsi. Na kurgi ta Lisettė? Kur Andromeda? Jos akys niekaip neužkliuvo už draugių. Mokinė prikando lūpą. O gal jų čia net nėra? Tačiau, galiausiai, Betė pamatė Andromedą ir nusišypsojo.
   - Labas labas. Aišku, kad noriu dirbt poroj. Su kuo gi daugiau būčiau, jei ne su tavim? - Bethany akimirkai prisiminė Lis, tačiau jos čia, deja, nematė. - Tai... Pradėsim?
   Ilgaplaukė priėjo prie kairiojo stalelio ir apžvelgė kortas. Šiek tiek pagalvojus paėmė pasislėpusią apačioje. Tada nužingsniavo prie dešiniojo staliuko ir vėl apžvelgė kortas. Ir, kaip bebūtų keista, sau patinkančios nerado. Visos buvo kažkokios... Įtartinos. Negeros. Blogos. Neviliojančios. Bet ką ji čia sapalioja? Normalios tos kortos. Betė ėmė raustis krūvelėje, o po gerų trisdešimt sekundžių pačiupo šone gulinčią paplyšusią vargšelę. Ir kaip tavęs anksčiau nepastebėjau? Tu pati geriausia. Kitos kortos nenormalios ir blogos. Bethany priglaudė savo kortą prie žando ir pamylavo. O tada, susivokusi, ką daro, droviai nusišypsojo Andromedai ir ėmė laukti sekančios užduoties.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1081
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • i am so tired of love songs.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 3 metus »
Kiyomi paskubomis įbėgo į kabinetą, kuris jos laimei buvo netoli bendrojo kambario (turbūt, kad visi kabinetai yra arti vienas kito, tad atstumas nesiskiria) ir pažvelgė per suolus, kuriuos jos nelaimei (taip, šįkart nelaimei!) profesorius buvo sustumdęs prie sienų. Eh, vargas... O juk taip norėjosi prisėsti ir pailsinti kojas. Trečiakursė pastebėjo, kad dauguma sėdi ant stalų, tada pati išmokusi kopijavimo meno, klestelėjo ant medinio paviršiaus. Išgirdusi klausimą ir užduotį pasiskirstyti poromis, atsistojo ir beveik panikuodama, kad nesuras poros, pamatė jaunesnę bendrakoledžę, kurios anksčiau nepastebėojo.O gal ji naujokė? Lėtai prsilinkusi iš už nugaros, nes kitaip būtų sutrukdžiusi atsakimų laviną, priėjo prie varniukės ir stengdamasi neišgąsdinti, prabilo:
-Sveika. Aš Kiyomi, Kiyomi Harley Bith. Trečiakurė iš varno nago,- kaip visada ir visiems prisistatė Harlė,- esu gana kalbi, tad nepyk jei iš karto neisiu prie reikalo. Kaip matau, dar neturi su kuom dirbti. Ar norėtum kartu?- laukdama atsakymo, Kiy pradėjo niūniuot kažkokią Bethoveno (žiobarų kompozitoriaus) melodiją.
so, tell me, what is that you truly desire?

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

 • VI kursas
 • *
 • 162
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 3 metus »
 Mažylė net krūptelėjo, kai iš už jos nugaros prabilo kažin koks mergaitiškas balsas. Atsisukusi pamatė jo savininkę - irgi varnanagę. Apsidžiaugusi išsiviepė. Išklausė jos prisistatymo džiaugsmingai linksėdama galva. Kaip puiku! Dar vienas kalbus žmogus, tad nereikės visąlaik tylėti arba kalbėti jai vienai.
 - Labas, o aš Nora, pirmakursė, irgi iš Varno Nago! - nusišypsojo, su entuziazmu prisistačiusi, - Nepykstu, aš irgi plepi, tai man tai netrukdo, gal taip tik, kalbėsiu daugiau už tave, - draugiškai nusijuokė, kaip buvo įpratusi lydėti bene kiekvieną savo pasisakymą, - Taip taip taip, labai norėčiau dirbti kartu, ačiū, kad paklausei! - džiaugsmingai šūktelėjo ir iš karto apkabino naująją draugę.
 Supraskit, draugu vadino kiekvieną žmogų, kurį nors mažumėlę pažinojo. O būdama kol kas tik dešimtmetis vaikas, pažintį suprato kaip vardo ir gal amžiaus (nors net nebūtinai) žinojimą.
 Truputį susigėdusi atšlijo ir nuraudo. Suburmėjo po nosimi kažką, ką buvo galima suprasti kaip "Atleisk", tačiau jau po akimirkos veidą vėl nušvietė šypsena. Dirstelėjo į merginos rankas. Jose nebuvo kortelių.
 - O, tu dar nepasiėmei kortelių. Profesorius - piktai pašnairavo jo pusėn - liepė paimti sau po dvi korteles, - nutaisiusi vaikiškai protinga fizionomiją pareiškė, - aš jau pasiėmiau, - parodė į rankoje laikomas korteles, - tai spėju, reikia ir tau paimt.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Nora Kühnemund »
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

 • ****
 • 360
 • Lytis: Moteris
 • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 3 metus »
Juodi aukštakulniai bateliai kaukšėjo į akmenines grindis. Palei sienas nuslinkdavo šešėlis. Nežinodamas pamanysi, jog čia kokia viduramžių ponios dvasia susiruošė pasivaikščioti. Deja, tiems manantiems tektų gerokai nusivilti, nes tai tebuvo Caroline - juodaplaukė rudaakė garbanė be jokios šilumos akyse. O ką jau padarysi. Apsivilkusi savo įprastine uniforma (juoda neilga aptempta suknele) penktakursė grifė greitai žingsniavo koridoriumi. Viena vertus, pamokose ji rodytis neturėjo nė mažiausio noro. Kitavertus, reikia pasirodyti pasauliui, jog ji nors fiziškai gyva. Nors ir tai jai nelabai rūpėjo. Liaudiškai tariant, koks velnias ją nešė į šitą galerą, penktakursė pati žalio mėlyno raudono ar kokios kitokios spalvos supratimo neturėjo.
Jau priartėjusi prie kerėjimo kabineto Carol stabtelėjo. Iš miniatiūtinės kišenėlės išsitraukė nedidelį buteliuką. Apvertė. Delne atsirado kelios piliulės. Nurijusi jas Carol lengviau atsiduso - nors nesivaidens.
Kabineto vaizdas galutinai nuramino priekaištauti pradėjusią sąžinę - tokioje aplinkoje merginos vaizduotė būtų tik dar labiau įsisiūbavusi ir pridariusi visiems bėdos. Pasiklausiusi įprastinės įžangos į pamoką mergina kilstelėjo akis ieškodama pažįstamų veidų. Pastebėjo Edgar'ą. Ilgai negalvojusi priėjo arčiau, pakeliui automatiškai pasigriebdama dvi korteles. Kam jos reikalingos, žino tik tas, kur aukščiau sėdi ir kartais, kai geresnė nuotaika užeina saugo mus. Na, dar nebent profesorius Reinher, kuris, būtų logiška manyti tas korteles ir paruošė. Nuo medikamentų (kas, kad žiobariški) merginos mintys imdavo suktis kaip pašėlusios.
 - Laaabas,- kiek nutęsdama pirmąjį skiemenį pasisveikino Carol. Gal net ne tokiu bejausmiu balsu kaip įprastai. Ir tik ji viena (na, gal dar minėtasis asmuo iš aukščiau) žino, jog to priežastis - elementariausi medikamentai. Juk žiobarų medicina kartais ir naudinga. Na, bent jau Carol taip manė.
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Prisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1268
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 3 metus »
Mokinių klasėje buvo tikrai daug, todėl grifui buvo ganėtinai sunku pamatyti ieškomą asmenį. Kad ir kaip juodaplaukis dairėsi, pamatyti Carol nesugebėjo. Bet ji pasirodo, jį užmatė tarp gausybės mokinių. Jos pasisveikinimas, privertė atsisukti penktakursį.
- O, labas!- apsidžiaugė, - Jau ėmiau galvoti, kad neatvykai į pamoką. Ir tarp kita ko ieškojau tavęs, nes jei sutinki, tai norėčiau atlikti darbą kartu su tavimi,- mirktelėjo po linksmai išbertų žodžių draugei.
Penkiolikmečio bendraamžė atrodė šiandien irgi ne tokia, kaip prieš keletą dienų. Ji vaikino akimis buvo nebe tokia susikausčiusi ir pati susirado jį, o juk prieš tai jis visur ją surasdavo, bet gal tai būdavo tiesiog atsitiktinumas, nes visur juk jis ją pastebėdavo pirmas, o ne ji jį, kaip būtent nutiko šį sykį.

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 3 metus »
Dawn sėdėjo savo suole, vis žvilgtelėdama į mokinius, kurie jau susirado savo poras. Mergina pajuto, kaip sudūrė smilkinį ir jį patrynė. Velnias, regis reikia eiti ieškoti su kuo dirbti. Varniukė vos ne vos išsiraitė iš savo suolo ir atsiduso. Kodėl taip sunku bendrauti su žmonėmis? Nagi, prieini prie žmogaus, pasakai kelis žodžius ir viskas...-Dawn save drąsino. Už antrakursės akių užkliuvo kita mergina, kuri dar neturėjo poros ir Strain ruošėsi eiti link jos, tačiau nespėjo, nes ją jau užkalbino kita bendraamžė. Viskas gerai, šioje klasėje ne trys mokiniai, o daugiau, pasižvalgyk... Praėjus kelioms minutėms mergina visiškai prarado viltį, tad atsisėdo atgal į suolą. Būtų labai gėda, jeigu turėčiau eiti pas profesorių ir sakyti, jog nesuradau poros. Būčiau didžiausia nevykėlė. Dawn įkvėpė ir sušuko:
-Ar yra tokių, kurie dar neturi poros??

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1081
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • i am so tired of love songs.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 3 metus »
Trečiakursė smalsiai dairėsi po patalpą, laukdama kitos varniukės atsakymo. Išgirdusi kiek tyloką jos ausiai, bet pilną entuziazmo ir pozitivumo prisistatymą, liovėsi niuniavusi ir pasisuko į naująją draugę (turbūt neprieštarautų, kad ją pavadino drauge)
-Malonu, Nora,- skaisčiai šyptelėjo ta, kuri jau lygiai savaitę neparodė savo baltų dantukų,- ir aš džiaugiuosi, kad tu sutikai dirbti kartu, nes man nelabai patinka būti poroje su kito koledžo moksleiviu. Na, o kaip tau čia - Hogvartse? Kaip koledžas? Kaip draugai?- užkalbino Kiyomi.
-Ak, taip!- pamiršau korteles, kurias einu pasiimti. Palauk čia,- linktelėjo Norai ir pagriebusi korteles, greit grįžo atgal pas savo draugę,- grįžau,- antroji šypsena buvo dvigubai nuoširdesnė.
so, tell me, what is that you truly desire?