0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Zelig Reiher

Pirmoji pamoka visiems kursams
« Prieš 3 metus »
Langai buvo padengti plonu garo sluoksniu, kuris, veikiamas dar esančios ir mielai šildančios saulutės, iš lėto tirpo ir kondensavosi į mažutelaičius rasos lašelius; jiems neišlaikius savo pačių svorio šie imdavo skubiai ridentis stiklo paviršiumi, palikdami skaidrius takelius. Pirštu perbraukęs juos, vyriškis pajuto sausą šaltumą ant savo odos, kuri,kaip atsaką į staigų temperatūros pokytį, paskleidė signalus jo nervais, ir tuomet tas šaltukas nejučia pasklido po visą jo kūną. Atsitraukė per kelis žingsnius nuo lango ir nejučia priglaudė delną prie kairės akies, kuri buvo paslėpta ilgesnėmis plaukų sruogomis ir tamsiu, tam specialiai pasiūtam, akies raiščiu. Buvo taip gana nemalonu matyti mokinių žvilgsnius, kurie tik ir įsmigdavo į jo sudarkytą veido dalį, todėl tiesiog ėmė ir paslėpė ją nuo aplinkinio pasaulio; juk pamokoje svarbesni yra kiti dalykai, altruizmas, kilniadvasiškumas ir kitokie įvairūs dalykėliai, kuriuos taip išaukština visi, kas netingi.
Pilnai atsisukęs į klasę Izaac visų pirma išstumdė mokyklinius suolus į šonus, ir iš jų sudarė tam tikrą savotišką tvorelę, kuri driekėsi nuo pat sienos, kurioje žioėjo plačios durys į kabinetą, iki pat tų sienų pačioje klasės gilumoje. Vienu riešo mostelėjimu ant langų užsitraukė tamsios aksominės užuolaidos, kurių dėka visa šviesa iš lauko buvo išguita lauk. Vietoje to, liepsna užsižiebė senamadiški šviestuvai kybojantys prikabinti prie lubų ir dešimtys žvakidžių prikabintų prie sienų; visoje patalpoje buvo pakankamai šviesu, tačiau tas šešėlių žaismas, sukeltas ugnies atšvaitų, vis vien sukūrė tam tikrą atmosferą. O be visų viduryje esančių stalų, kabinetas dabr atrodė itin erdvus ir platus, daug vietos išsiplaikstyti ir dirbti. Nors, galbūt, vos įžengus vidun kas nors galėjo pagalvoti, jog atsidūrė arba labai steriliame ir tvarkingame kankinimų kambaryje  arba kokioje nors bauginančioje požeminėje arenoje. Arba tiesiog šiaip kokiame ne itin ryškiame mokyklos kampelyje.
-Sveiki atvykę, mokiniai, - profesorius prabilo susirinkus visiems mokiniams ir pagaliau užsivėrus durims, kurios tyliai, be garso klaktelėjo ir užsirakino. Vyriškis sukryžiavo rankas už savęs ir, už nugaros besiplaikstant palto-- arba trenčkoto kaip vieni pasakytų-- skvernams, nužengė į patį erdvės vidurį ir akimis bei vos pastebimu smakro kilstelėjimu pakvietė mokinius ateiti arčiau jo.
-Malonu jus matyti dar kartą susirinkusius čia, - pradėjo savo prakalbą. -Tiems, kurie manęs nepažįsta, prisistatysiu. Esu Izaac Reinher, jūsų kerėjimo profesorius. Galite į mane kreiptis tik 'profesoriau' arba 'profesoriau Reinher', - greitai nužvelgė kelis veidus minioje, - Tą taip pat gali prisiminti ir vyresni mokiniai, - užbaigė.
-Taigi, nieko nelaukdamas pradėsiu pamoką, - greitai rankomis mostelėjo į kairę ir į dešinę  iš karto, ir kiekvienoje pusėje, ant staliukų, atsirado po krūvelę kortelių, kurios buvo užverstos ir dar perlenktos per pusę.
-Susiskirstykite į poras ir kiekvienas iš jos paimkite po kortelę iš skirtingų pusių. Vienam vaikui turi tekti po dvi korteles iš skirtingų krūvelių. Taip pat kortelių dar neatverkite, -gana skrupulingai pradėjo aiškinti, tačiau būkime atviri, tikrai nenorėjo imti ir kartoti banalių dalykų vėl ir vėl.
-Kuomet tai atliksite, galėsime pereiti prie kitos dalies. Na, o dabar, - vėl sukryžiavo rankas už nugaros. -Gal kažkas nutuokia, kas yra polimorfija?

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
   Bethany įžengė į kažkaip nejaukiai erdvų ir tuštoką kerėjimo kabinetą. Langai užtraukti, suolai atstumti. Atrodo, kad ši pamoka bus gana rimta ir įdomi. Šyptelėjus mergina priėjo arčiau žvakių ir pradėjo šildytis rankas, nors žinojo, kad tai atrodė gana keistai. Kiek vėliau, kai visi mokiniai jau buvo susirinkę, ji prisislinko arčiau profesoriaus ir ėmė kuo atidžiau jo klausytis, tačiau vis tiek beveik nieko nesuprato. Vis gi, kažko klausti nedrįso.
   Apsidariusi ji nepamatė nei Andromedos, nei Lisettės. Gal jinai žliba? Nors matė kaip ir gerai, jokie sutrikimai nepasireiškė. Tačiau mokinių buvo gana nemažai, todėl Andi ir Lis galėjo kažkur pasimesti. Nutraukusi mintis apie poras Betė stengėsi išmąstyti kažką logiško ar įtikinamo, nors sekėsi nekaip. Bet juk visi klysta, tiesa?
   - Gal būt polimorfija yra kerėjimas, pasitelkiant kortas? Arba pasitelkiant ateities būrimą? Eee... Nors tai kažkaip nelogiška.
   Rudaplaukė staigiai nutilo ir nuleido galvą. Kad ir kaip stengėsi atsakyti normaliai ir teisingai, tačiau sumalė tik tokį šūdą. Dabar beliko tikėtis, kad manęs neišjuoks, ir, kad mane suras Andi arba Lis.
   
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Bethany Landworth »

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

 • III kursas
 • *
 • 58
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • probably gonna kick your ass
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Atvirai pasakius, Freya šiek tiek prisibijojo profesoriaus Reinher. Ne, ne dėl jo akies raiščio ar kokių fizinių savybių -  nuo vyro tiesiog sklido nekokia.. aura? Nyxa įkvėpusi pastūmė kerėjimo kabineto duris ir įžengė į erdvų kabinetą. Jame tvyrojo keista atmosfera - nebuvo matyti nei spindulėlio saulės šviesos, tačiau nuo tuzinų žvakių ir šviestuvų sklido pakankamai šviesos, jog viską matytum aiškiai. Įėjusi Nyxa pažvelgė Reinher tiesiai į akis - na, akį - ir drąsiau, negu manė galinti, pasisveikino. Atsisėdusi į vieną iš neįprastai sustumdytų suolų Freya laukė pamokos pradžios -  šiai prasidėjus, mergaitė įdėmiai klausėsi vyriškio. Ooooo vargeli.. kas šiais metais  darosi profesoriams su darbu poromis?! - Freya šiek tiek suirzo - iki šiol porininkų susiradimas pamokų metu buvo beprotiškai sunkus.. Nyxa greitai apsidairė, tačiau pažįstami veidai už akių neužkliuvo. Velnias. Mergaitė įsistebeilijo į ant staliukų atsiradusias perlenktas ir užverstas korteles. Tamsiaplaukė nusprendė dėmesį sutelkti į profesoriaus ištartą savoką.
- Na, poly , jei neklystu, graikiškai reiškia daug. Na, o kita žodžio dalis reiškia keisti, tai galbūt.. - Freya karštligiškai stengėsi suformuluoti tinkamą atsakymą ir rasti nelabai kvailai skambančius žodžius tarp išsibarsčiusių minčių, - Galbūt vienoje iš krūvelių yra keli daiktai, kuriuos, panaudoję kerus, turėsime poroje sujungti į kitus du daiktus, esančius kitoje kortų krūvelėje?..
Tai skambėjo visiškai nelogiškai. - mintyse subarė save varniukė. Na, ji tikėjosi, kad bent už šį gana vargingą bandymą atsakyti profesorius, jos pagailėjęs, įmes taškelį į jos koledžo sąskaitą..
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Klarė vos ne bėgdama skubėjo į kerėjimo pamoką. Tad antrakursė nustebo, kad atėjusi turėjo dar daug laiko. Tik įžengusi į kabinetą grifiukė pastebėjo neįprastą aplinką. Kabineto langai buvo užtraukti šviesos nepraleidžiančiomis storomis užuolaidomis. Suolai buvo išstumdyti, o vietoj saulės šviesos degė žvakės. Mergaitė mėgo žvakių apšvietimą. Jos skleidė malonią šilumą, liepsnos šokis ramino ir skleidė pozityvias bangas.
Grifė apsižvalgiusi pasilabino su profesoriumi. Ji džiaugėsi matydama pažįstamą veidą, antraisiais Klarės mokslo metais labai daug jau spėtų pamėgti profesorių pakeitė kitais.
Išklausiusi užduotį mergaitė nežinojo, su kuo galėtų dirbti, tad nutarė visų pirma atsakyti į profesoriaus užduotą klausimą.
- Nesu tikra, bet pagal pavadinimą bandau spėti, jog polimorfija galėtų būti gebėjimas egzistuoti daugiau nei viena forma vienu metu.
Tikėdamasi, kad siaubingai neprašovė Klarė dairėsi porininko. Tačiau šiandien nesijausdama labai drąsia, kad ką užkalbintų pati, tiesiog mindžikavo vietoje.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Jay Reye

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • HB2 - gėrio pusė
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Andromeda, apsisiautusi lengvai plevenančia uniforma, nuskubėjo į kerėjimo kabinetą. Jautėsi neramiai, nes ši pamoka reikalavo daug kantrybės, o žaliaakė jos turėjo nedaug. Taigi, buvo beveik įsitikinusi, kad susimaus.
Įžengusi į klasę be galo nustebo: langai buvo užtraukti užuolaidomis, o suolai išstumti į klasės pakraščius. Liepsnojo žvakės ir deglai. Visa tai Andi dar labiau šiurpino - atrodė, kad pamoka bus labai svarbi.
Pasisveikinusi su profesoriumi, kiek krūptelėjo, suvokusi, kad durys užsirakino. Tuomet, profesoriui pakalbėjus, pamėgino bandyti laimę:
- Gal polimorfija yra visi kerai, padauginantys daiktus?
Atsakiusi į klausimą, na, gal tik patikslinusi kitų mokinių atsakymus, ėmė dairytis pažįstamos personos poriniam darbui. Laimei, pastebėjo Bethany, tad nieko nelaukusi nužingsniavo prie jos.
- Sveika, - nusišypsojo. - Nori dirbti poroje?
"Earth" without "art" is just "eh"...

*

Neprisijungęs Margo Diuken

 • VII kursas
 • *
 • 385
 • Taškai:
 • popsas užkniso juodai
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
 Niekada nenuleisk rankų, tiesa? Na, Margo nusprendė dar kartelį pabandyti ir suteikti dar vieną šansą kerėjimui, nors paskutiniai judviejų susitikimai baigėsi ne kaip. Tiesą sakant taip tęsiasi nuo pat pirmojo, o ir pačiai merginai šis dalykas atrodo nereikalingas, juk visko galima išmokti apsiribojant vien magijos istorija, astronomija ir herbologija, na, dar įmanoma ištverti gyvūnus, revoliucijai gali praversti, o čia tik tas pats per tą patį, bet gi reikia nepasiduoti, niekada nesakyti niekada ir panašūs kliedesiai (iš tiesų, tai ji čia eina tik tam, kad pagerintų lankomumą. Taip, taip, dar vienas nereikalingas kliedesys.).
 Labai nepatenkinta ir vis dėl to nesugebėjusi teigiamai nusiteikti varna atslinko ir susmuko suole. (Nesvarbu, kad jis buvo kažkur ne ten, niekas nesutrukdys Margo susmukti.) Jau nuo pat pirmosios sekundės buvo pasiruošusi tyliai dūsauti pasirėmus galvą, kad ta nenudribtų ir apsimesti nagrinėjant vadovėlį, kai tuo tarpu tiesiog spoksos į vieną tašką nemirksėdama ir mąstys, kaip greičiau dingti iš šio Dievo pamiršto kampelio. Užduotis verčianti dar ir judintis iš didžiųjų dūsulių šventovės nė kiek negerino situacijos.
 -Kortelė numeris vienas, kortelė numeris du... - sumurmėjo laaaabai lėtai, bet vis gi įprastai išdidžiai (juk čia Margo!) atsidaigojusi į klasės priekį. -O čia bus ir pora... - kaip įmanydama maloniau tokioje aplinkoje patempusi vieną lūpų kamputį į viršų penktakursė priėjo prie kiek jaunesnės, bet, atrodo, ne ką labiau patenkintos merginos. -Taip. Khm. Gal poruojamės? Oi, skamba prastai. - tarė su kažkokia užslėpta krizenančia intonacija. Nuskambėjo tikrai prastai. -Na supranti, ką norėjau pasakyti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Margo Diuken »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Nicole Fields

 • III kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
     Klasė buvo pilna mokinių ir Nicolė galėjo visiškai pasislėpti už priešais sėdinčio aukšto antrakursio nugaros. Ji šiek tiek prisibijojo profesoriaus, tad gal geriau bus, jei šis jos nepastebės, bent kol kas. Šalia jos tyliai sėdėjo jos draugė Elė. Išgirdusi klausimą apie polimorfiją ji tik tyliai prunkštelėjo – ir vėl ne jos klausimas. Kaip visada šiais mokslo metais. Nicolė jau pradėjo kažką įtarti, ar tik kažko neatsitiko jos geriausiai draugei, anksčiau buvusiai tokiai energingai ir stropiai. Tada ji susikoncentravo į klausimą. Polimorfija... Labai girdėtas pavadinimas. Ji paklausė kitų mokinių atsakymų, ir kai kurie jų pasirodė labai įdomūs ir netgi labai tikėtini. Tada Nicolė nusprendė išbandyti savo jėgas – jos taktika bandyti net ir nesant užtikrintai jau seniai pasiteisino, tad ji surizikavo:
     – Galbūt polimorfija yra sugebėjimas užkerėti kelis daiktus vienu metu?
     Mergaitė atsikvėpė ir po kelių minutėlių atsisuko į savo porininkę:
     – Gal jau laikas išsirinkti korteles?
     Nicolė ištraukė po kortelę iš jau kiek apmažėjusių krūvelių ir pasidėjo jas ant stalo. Elė neatrodė labai entuziastinga. Ji keistai šyptelėjo ir tarė:
     – Tikiuosi, čia nebus kokių bukaprotiškų daiktų, kuriuos turėsim užkerėti dar bukaprotiškesniais kerais, pavadinimų.
     – Ei, nekalbėk taip! – to visai nenorėdama Nicolė įniršo ant savo draugės. Kas jai atsitiko?! Juk visai neseniai kerėjimas buvo Elės mėgstamiausia pamoka, o dabar ji šitaip tyčiojasi iš šio dalyko! Nicolė slapčia su nerimu pažvelgė į draugę (ši rakinėjo atsilupusią nago odelę ir nerodė jokio susidomėjimo lapeliais) ir ėmė laukti tolesnių pamokos nurodymų.

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

 • VII kursas
 • *
 • 622
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Kerėjimo pamoka, jau rudeniui einant į pačią pabaiga buvo ir pati pirmoji, kurioje mergina apsilankė - neįprasta turėjo būti, kad energijos užteko ateiti tik čia, galbūt prie to prisidėjo ir tas faktorius, kad pamoka nebuvo pats pirmas dalykas ankstyviausiame ryte. O gal ir tai, kad ruduo ėjo paabigon, ir klastuolė pagaliau galės pradėti nešioti mandrus šalikėlius ir mandresnius golfus, kurių, atvirai sakant, pakęsti negalėjo, tačiau nešioti privalėjo - žinoma, nebent norėjo gauti žvilgsnius, tarsi ji čia būtų savižudė.
Klasės atmosfera, žinoma, jei būtų toks žodis, iškarto pavadintų ją Izaac'iška - kas jai tiko visu kaupu su samteliu. Ne ji viena kažką slėpti nuolatos norėjo ir turėjo nuo kitų akių - nors mielojo Izaac atveju tai buvo kiek problematiškiau. Ir ne taip lengvai paslepiama.
Linktelėjusi tarsi pasisveikinimą, bet daug nesivargindama jo erzinti nuolat naudojant jo vardą - ir gerai, nes vėl kasmetinis priminimas nuskambėjo iš vyriškio lūpų - Karasuna įsitaisė tarp to, ką normaliomis aplinkybėmis išeitų pavadinti "vidurinės eilės suolais", akimis apžvelgdama veidų kalnus. Nepažįstama, nepažįstama, nepažįstama, Margutis, nepažįstama, nepažįstama.. Tikriausiai reikėjo dažniau lankyti pamokas - nors keli veidai atrodė ir kažkur kažkada ir kažkaip regėti, tačiau nebūtų to užtikrintai pasakius. Nors, ir vėl - koks skirtumas? Nematė prasmės įsiminti nereikalingų mokinių veidus.
Su Izaac mostelėjimu ir kortų atsiradimu mergina atsišliejo nuo suolo, į kurį atsirėmė - dėmesį perkreipė į perlenktas kortas. Nagi nagi, ne veltui vyriškis buvo tikriausiai jos mėgstamiausiais gyvasis visoje pilyje - ne veltui jis nuolat kažką sugalvodavo nustebinančio ar kiek išskirtinesnio.
Išskyrus, žinoma, grupinį darbą. Vos susilaikė nepavarčius akių - siaube siaubingesnis siaubingiausiais, sėkmė tikrai nėra jos pusėje, ypač sugebėjus ateiti į pamoką taip, kad pažįstą tik vienintelę varnę, su kuria būnant atsiranda ir norėtai, ir nenorėtai prikrėstų aibių. Ir šiokių anokių sprogimų.
Jau norėjo suktis, susirasti Margo mokinių suirutėje, tačiau alkūne kažką užkliudė - apsisukus pastebėjo dar vieną varnę, vieną iš jaunėlių, kurios dar buvo pilnos vilties ir norų reiškėsi pamokose.
-Nori dirbti kartu?- užklausė, nematydama jokios galimos porininkės šalia jos. Dėvima uniforma skelbė ją esant vardu Freya - dar viena nežinomybė nepažįstamųjų jūroje, tačiau gi vyresnieji turi pagelbėti saviems jaunėliams, kurie kažkada perims jų tingumą ir nepakantumą, taip perduodami jį kitai, dar jaunesnei ir tik ateiti besiruošiančiai kartai.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Skylar Winterrose

 • I kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • hey there.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Juodaplaukė kurį laiką buvo nuleidusi galvą ir karštligiškai bandė suformuluoti atsakymą. Mergina nedrąsiai pakėlė ranką ir prakalbo:
-Na. Galbūt tai yra,- ji paskutinį kartą pagalvojo ar tikrai nori tai sakyti.- Galbūt polimorfija yra daikto reikšmės pakeitimas arba pakoregavimas? Turiu omeny...
Ką čia nusišneku?
-Atsiprašau,-susigūžė grifiukė susigėdusi savo atsakymo.
Ji liūdnai palingavo galvą ir nudelbė savo akis žemėn. Mergina išsigandusi apžvelgė klasę norėdama įsitikinti, kad niekas į ją paniekinamai nežiūri. Šiek tiek apsiraminusi juodaplaukė įsikniaubė į knygą ir pasižadėjo sau daugiau šią pamoką, niekieno nepaklausta nekalbėti. Gal ir pavyks ištempti likusią pamoką neapsikvailinus?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Skylar Winterrose »

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
Klausydamasi profesoriaus, Dawn vis pažvelgdavo pro langą. Merginos vidų griaužė nostalgija. Vasara, draugai - žodžiai, kurie palietę merginos ausis sukeldavo įvairias emocijas. Dabar ji žinojo, jog turės vėl visus metus ilgėtis namų, savo mylimiausių katinų. Dawn akys sudrėko, bet ji greitai jas nusivalė ir stengėsi galvoti tik apie pamoką. Dauguma mokinių jau atsakinėjo, o Dawn net nežinojo apie ką. Ji tylėjo ir su savo nagais raižė savo inicialus suole. Staiga ji išgirdo, jog reikės ieškoti poros šiai pamokai ir mergina vos nesuaimanavo. Dawn susinervino ir pajuto, kaip suskaudo nagą. Iš nago pradėjo bėgti kraujas ir varnė greitai paslėpė rankas po suolu. Ji jautė, kaip nagas pulsuoja ir mergina stengėsi neatkreipti į save dėmesio. Antrakursė peržvelgė klasę, norėdama atrasti tokių "likimo nuskriaustųjų"- kaip ir ji pati. Na, palauksiu minutėlę ir eisiu ko nors užkalbinti,-pagalvojo ji ir parėmė savo galvą kita nesužeistąja ranka.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1268
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Oho.. Kas čia per pasikeitimai.. grifo dėmesį pakliuvus į kerėjimo kabinetą išsyk patraukė kitaip sudėlioti suolai. Netrukus atsirėmęs į vieną iš jų, penkiolikmetis liko laukti pamokos starto. Po kelių minučių nuskambėję varpo dūžiai skelbė apie dar vienos Kerėjimo pamokos pradžią. Juodaplaukis nesusilaikė nesusijuokęs. Jį nežinia kodėl, bet sugebėjo prajuokinti Izaac su savo nurodymais, kaip į jį vertėtų kreiptis. Visi kvaili krizenimai, bevik iš nieko, liovėsi, vos tik profesorius ėmė aiškinti praktinę dalį. Kai buvo viskas pasakyta, beliko tik pasiimti porą kortelių, ką ir padarė nieko nelaukdamas vaikinas, bei susirasti sau porininką ir atsakyti į klausimą, pateiktą mokytojaus.
- Polimorfija, tai gal kokia nors kerų atmaina, kuri leidžia sujunktu du ar keletą objektų į vieną?- kone sunkiausio klausimo pamokoje greičiausiai sulaukė šiais mokslo metais Edgar'as, nes dėl savo atsakymo korektiškumo jis nebuvo tikras. Galiausiai Jeffter'is ėmė dairytis savo bendrakursės, su kuria norėjo kartu atlikti praktinę užduotį.

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

 • III kursas
 • *
 • 58
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • probably gonna kick your ass
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
Freya išgirdo šalia nuskambėjusį balsą.
- Nori dirbti kartu? - abejingas, tingus tonas. Pakėlusi galvą Nyxa akimis užkabino merginos veidą, tačiau dėmesį sutelkė į jos mantiją.
Klastuolė. Penktakursė. Junko Enoshima. Keistokas vardas. Man patinka. - varnės mintyse greitai susidėliojo akivaizdžiai matomi faktai.
- Žinoma. - linktelėjo varnė ir laukė, kol vyresnėlė prisės šalia.
Netikėtai Freyos dažniausiai toks koncentruotas susikaupimas pranyko - mintis vėl užvaldė tas keistas jausmas, jau pasireiškęs Starko ANJM pamokoje. Šį kartą mergaitė tai pajuto prieš užvaldant ją - Freya įkvėpė ir užmerkė akis. Ir štai, lo and behold , Nyxa vėl stovi vidury klasės. Jos kūnas vis dar pasilikęs kėdėje, tačiau visas vaizdas aplink sustingęs. Kadras iš filmo. Sustingusi klastuolė, vidury žodžio sustoję gana juokingai atrodantys mokiniai, bestovintis piratiškai atrodantis mokytojas.. Ir kiekvienos savo ląstelės, molekulės, atomo jutimas. Varnė pabandė pajudinti pirštų galiukus ir pasukti galvą - galvoje, rodos, įvyko sprogimas, o pirštuose užvirė lava. Visu kūnu pasklido nepaaiškinamos energijos pliūpsnis, nukratęs tamsiaplaukę iki sielos gelmių.
Freya mintyse suklykė ir užmerkė akis.
Atsimerkė jau savo kūne. Pasukus galvą nebuvo akinančiai baltos šviesos, tik netoliese esanti Enoshima. Pirštai spaudė plunksną, kol krumpliai pabalo ir nagai paliko pusmėnulio formos žymes delne. Mergaitė sunkiai nurijo seiles - jautėsi visiškai išsekusi.
Tai jau antras kartas, kai tai atsitiko. Freya perskaitė dešimtis knygų, tačiau negalėjo išsiaiškinti, kas per velnias su ja vyksta. Mintyse varnė pasižymėjo, jog būtina vėl nueiti į biblioteką..
Nyxa tikėjosi, jog klastuolė nepastebėjo jos vos milisekundę trukusio nuotykio ir staigaus veido išraiškos bei elgesio pasikeitimo. Nyxa atsikrenkštė ir atleido pirštus, laikančius vargšelę juodą plunksną.
- Taigi. Kortos. - vis dar prikimusiu balsu prabilo varnė, atsisukusi į stoviniuojančią penktakursę. - Kiek supratau, kiekviena turim paimti po dvi korteles iš kiekvienos krūvos?
Nyxa bandė rodyti nors minimalų susidomėjimą, tačiau jei kerėjimo pamoka būtų Žemė, jos mintys skraidžiojo kažkur ties Saturno ratais. Laukdama atsakymo, Freya pradėjo laibais, sušalusiais pirštais tyliai barbenti į stalą.
Ramybės nedavė mintis, jog šįkart aplankęs „priepuolis" tęsėsi kur kas ilgiau, nei pirmąjį kartą. O jei trečiąjį, vienuoliktąjį ar šimtą šeštąjį kartą nebegalės grįžti atgal į savąjį kūną?..
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
Alisa nustebusi įėjo į atsinaujinusį kabinetą. Jai šie atnaujinimai labai patiko. Švilpei ar taip tik pasirodė, ar kas čia pasidarė, o gal taip ir buvo kabinetas atrodė šiek tiek jaukiau. Laukdama varpo trylikametė atsisėdo į suolą netoli durų ir kai nuskambėjo varpas įdėmiai klausėsi profesoriaus. Tai buvo vienas iš mėgstamiausių jos profesorių. Jai ir pamoka ne ką mažiau patiko - kerėjimas, tie visi burtažodžiai... Ji išgirdo profesoriaus klausimą ir klausėsi kitų mokinių. Alisa pripažįsta - ji žodį poliformija girdėjo pirmą kartą. Tačiau ji nusprendė labai surizikuoti ir pakėlė savo ranką:
- Galbūt poliformija yra kaip daikto klonavimas? Galbūt tai yra jo kaip ir padauginimas ar kažkas panašaus dar galbūt pakeičiant daikto spalvą ar ką nors.
Atsakiusi Alisa nieko nelaukdama padarė užduotį. Ji nuėjo prie stalo ir paėmė kortas. Ji jas pasidėjo ant suolo ir apsidairė aplink klasę. Jos akys užkliuvo už vienos antrakursės varnanagės kuri buvo jos gera draugė. Ji jai nusišypsojo ir prie jos lėtai priėjo:
-Sveika. - pasakė Alisa. - Gal norėtum dirbti kartu?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Alisa Faun »

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • Prekybininkė
 • ****
 • 313
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
Kerėjimas... Vien pats žodis suteikė šiokią tokią pagarbą. Tie visi teiginiai, pavadinimai antrakursei buvo nesuprantami. Grifė čia buvo jau ilgai, bet nieko labai dominančio neišgirdo. Kadangi atsibodo tyliai sėdėti, Claudie nieko gero nesugalvojus pakėlė ranką ir ėmė kalbėti:
-Manau tai yra kokia nors kerų rūšis, kuri gali padėti būti keliose vietose tuo pačiu metu. Na, panašiai kaip Hermiona Įkyrėlė turėjo laikroduką, su kuriuo galėjo būti dviejose pamokose iš karto.
Nė nesižvalgydama ėmė ieškotis porininkės ar porininko. Pagaliau pirma kartą Klarė buvo kol kas viena. Apsidžiaugusi sėkme atsistojo ir tyliai nutipeno link grifės. Tada staigiu judesiu uždengė rankomis akis:
-Norėsi su manimi dirbti kartu?- paklausė pakeitusi balsą į švelnesnį ir tuo pačiu aukštesnį.
Kad tik neatpažintų rankų. Šiaip esam pažįstamos, bet manau rankų neįsiminė. Balsas kelia didesnįę grėsmę būti atpažintai.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

 • VII kursas
 • *
 • 622
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 3 metus »
Atsirėmusi į Freyos užsiimtą suolą, mergina dar kartą permetė akimis reginį, vykstantį priešais - smulkūs pokalbiai mokinių, kurie jau susirado porą ir baimės pilnos akys (ir kelnės, bet to dėl etiškumo tiesiog neminėkime) tų, kurie šios neranda. Siaubas siaubas, tikriausiai dėl tos pačios priežasties dauguma ir nemėgo grupinių užduočių - prieš šias paskelbdami profesoriai visad turėtų susiskaičiuot mokinių skaičių, kad neliktų nuskriaustų, o pats ieškojimo procesas išsunkia tiek, kad nebesinori atlikti tolimesnio darbo.
Trumpai tariant - košmaras.
Porininkės balsui privertus atsisukti atgal - kodėl ji laikė plunksną? Nebent pataikė susiporuoti (ak, kaip prastai skamba!) su gabia ir viskuo besidominčia mokine, kas net nežinia, džiaugsmas ar kančia - ir išklausius jos pastabų, ir pati klastuolė akimirkai susimąstė. Atvirai, reikės Izaac pasakyti, kad dėsto jaunuomenei, tad bent kalbėtų supaprastintai ir taip, kad ką tik prabudęs suprastų - nes, tiesiai šviesiai sakant, dauguma jų tokie ir buvo.
-Aš supratau, kad pasiimti vieną tau, vieną man, kad išviso būtų poroje keturios?- suraukė antakius, įsistebeilydama į perlenktų it knygutė kortų krūvelę dešinėje pusėje,- Na, žinai, su tuo visu perlenkimu. Nors tikriausiai derėtų pasiimti bent po vieną iškart, nemanai? Visuomet bus galima nusigriebti ir po kitą.
Pasukiojusi kaklą į vieną ir į kitą puses, tarsi pasiruošdama nenorėtam, bet būtinam darbui, mergina padarė kaip ir sakė - greitu žingsniu nuo tolimesnės, dešinėje pusėje įsitaisiusios krūvelės pačiupo vieną sau, kitą Freyai, kuriai paliko pareigą susiprasti pačiai ir paimti dvi korteles iš kitos krūvelės. Abi dešiniosios krūvos padėjo ant jaunėlės stalo, pati atsisėdo ant šalimais niekieno neužimto stalo - vieną užlenktą kortą pastūmė arčiau merginos, kitą pasiliko arčiau savęs.
Atsiduso, dar kartą įsistebeilijo į žvakių skleidžiamos šviesos kontūrus. Taigi, kas toliau?
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”