0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VII kursas
 • *
 • 435
 • Taškai: 24
Ats: Karališkoji Grinvičo observatorija
« Atsakymas #45 Prieš 9 mėnesius »
   Erka apsidžiaugė kai Auris sutiko kartu nueiti į planetariumą.
- Puiku. Ačiū, - tarė violetinplaukė kai Auris papasakojo kaip laikosi jos augintiniai. Tada jie pradėjo eiti.
- Ai. Nieko nenutiko per vasarą. O dar bent kelias valandas tikrai nepasiges. Na, o po to jau teks grįžti nepastebėtai. Dažniausias nepasigenda tris penkias valandas. Kai išeinam niekada nepastebi. Pastebi tik kai grįžtam, - papasakojo violetinplaukė.
  Ji vėl pagalvojo apie vaikų namus. Buvo gera, bent trumpam iš ten pabėgti. Aišku neilgai, nes tikrai galėtų jos pasigesti. Vienintelis blogas dalykas šioje akimirkoje buvo tai, kad ji baigsis ir vėl teks grįžti į tą pragarą. Tai jos nė kiek nedžiugino. Mintys apie tai ją liūdino. Ji pabandė mintis nukreipti kažkur kitur, bet jai visiškai nesisekė.
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 698
Ats: Karališkoji Grinvičo observatorija
« Atsakymas #46 Prieš 9 mėnesius »
Jie abu išėjo iš bibliotekos. Nors Auriui vis atrodė, kad jo patogioji vieta jį šaukia atgal. Kviečia sugrįžti ir tęsti pradėtą skaityti knygą, vaikinas ėjo tolyn.
- Tai niekas nežino, kad tu kažkur viena klaidžioji? - Prabilo raudonplaukis. Tai buvo negerai. O jeigu kas nors Erkai nutiktų? Kas tada? Kas praneštų į tą įstaigą? Kokia ji vieniša turėtų būti. Pamanė Auris.
Pagaliau jie pasiekė planetariumą.
- Tau patinka astronomija? - Paklausė jis. - Ar dažnai čia ateini? - Dar pridūrė.
Nors diena buvo karšta, čia buvo ganėtinai vėsu. Ramu, Auriui čia buvo jauku. Visai nesinorėjo vėliau drožti į tvankų lauką.
- Ar tu mėgsti ledus? - Staiga paklausė. Pagalvojo, kad gal vėliau galėtų nusivesti ją į kokią netolimą ledainę. Paskui dar pagalvojo apie tai ar jai nieko netrūksta. Mokslo metai pamažu juk artėjo. Ir jai vėl reikės apsipirkti.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VII kursas
 • *
 • 435
 • Taškai: 24
Ats: Karališkoji Grinvičo observatorija
« Atsakymas #47 Prieš 9 mėnesius »
  Jie ėjo tolyn. Violetinplaukės dabar biblioteka visai nebetraukė. Ji norėjo tik nueiti į planetariumą. Kurio link dabar ir ėjo. Tai kolkas buvo jos vienintelis tikslas.
- Na... Taip. Niekas nežino, - į jo klausimą atsakė violetinplaukė. Niekas iš tiesų nežinojo, kad ji išėjo. Bet Erkai šiuo metu tai nė kiek nerūpėjo.
  Galiausiai jie pasiekė planetariumą. Čia buvo gera. Klastuolei čia labai patiko. Ir ji nė už ką neketino leisti kam nors to sugadinti. Niekam. Niekada. Pagalvojo violetinplaukė ir dar kartą apsidairė planetariume. Čia buvo milijoną kartų geriau nei bibliotekoje. Čia buvo vėsu. Ir tuo Erka džiaugėsi, nes nekentė karščio. Jos dabar karštas laukas nė kiek neviliojo. Man reikėtų ledo. Pagalvojo ir išgirdo Aurio klausimą. Ledo, o ne ledų. Vėl pagalvojo. Erka nemėgo ledų. O tada prisiminė, kad neatsakė į ankstesnį klausimą.
- Astronomiją mėgstu, bet čia ateinu retai. Ne itin dažnai pavyksta išsmukti iš vaikų. O ledų visai nemėgstu, - tarė ir tada prisiminė kokia šiandien diena.
- Ar šiandien rugpjūčio antroji? Taip. O ne. Vaikų namų direktorės gimtadienis. Atsiprašau, bet mums būtina ją pasveikinti. Iki, - susijaudinimo kupino balsu pasakė violetinplaukė ir išlėkė iš observatorijos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Erka Forrm »
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes