0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

  • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovas
  • *
  • 273
  • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Tauerio tiltas
« Atsakymas #120 Prieš 6 mėnesius »
Ilgą laiką Bretas šaldamas stovėjo šešėlyje. Darėsi vis vėsiau, bet vyrukas neabejojo - dėl tokios gražuolės verta šiek tiek pakentėti. Vos tik ji išlips į krantą, jiedu vienas kitą sušildys, ir bet kokie laikini nepatogumai bus paprasčiausiai pamiršti. Taigi tereikėjo šiek tiek pakentėti.
Kadangi neabejojo, kad baltaplaukė pasirinks artimesnįjį krantą, kurį laiką į vandenį net nežiūrėjo. Neįsivaizdavo, kaip toli nuo jo ir, žinoma, sausumos panelė išniro, tad nesistebėjo, kad laukti reikia ilgiau. Be to, ji buvo tik gležna gražuolė, galbūt sunku kovoti su didelės upės srove? Galiausiai į galvą atėjo mintis, kad galbūt reikėjo padėti jai parplaukti į krantą. Šiaip ar taip, tokiu atveju panelė būtų priversta jausti dėkingumą. Ir ne bet kam, o geidžiamiausiam Britanijos bomžui.
Su šia žavia mintimi vyrukas pažvelgė į upę ir, savo siaubui, pamatė, kad gražuolė nuplaukė į priešingą krantą. Ji buvo taip toli, kad jau nieko negalėjai padaryti. Šokti į šaltą vandenį rudaplaukis nė nesiruošė, o perbėgti per tiltą pakankamai greitai buvo tiesiog neįmanoma. Tai buvo labai apmaudu, o visai netrukus Bretą aplankė ir labai gerai pažįstama emocija - siaubingas įniršis. Aplinkui nebuvo nė vieno žmogaus, kuriuo būtų galima pasinaudoti pykčiui išlieti, tad geidžiamiausias Britanijos bomžas trenkė kumščiu į metalinę tilto konstrukciją. Tai, deja, visiškai nepadėjo, mat prie įsiūčio prisidėjo ir skaudanti ranka. Bretas nė kiek neabejojo: jeigu dar kada nors susitiks šitą gražuolę, nežiūrės, kad ji pasižymi dailiu veideliu. Ne, parodys jai, ką reiškia įsiutinti Brett O'Connor.
Kiek laiko dar pastovėjęs po tiltu vyrukas netrukus nurimo ir, regis, pamiršo, kodėl ką tik buvo toks piktas. Dabar reikėjo išlįsti į saulę ir ten apšilti ir išdžiūti. Kai tą padarys, galės ir toliau trintis gatvėmis, kol pagaliau susiras kokią normalesnę panelę, kuri susipras, kad jai dėmesį rodo ne kas kitas, o geidžiamiausias Britanijos bomžas. Su ta mintimi žavusis vaikinas paliko patiltę ir netrukus kuo ramiausiai nužingsniavo paupiu tolyn.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):