0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 433
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Londono kanalizacija
« Atsakymas #45 Prieš 2 metus »
Porą dienų Bretas jautėsi visiškai patenkintas gyvenimu. Susirado šiokią tokią nakvynės vietą, kurią galėjo sau leisti. Svarai maloniai šiugždėjo kišenėje, o jau pirmąjį vakarą po absurdiško įvykio kapinėse pavyko rasti išties žavingą panelę, kuri sutiko apsilankyti geidžiamiausio Britanijos bomžo viešbučio kambaryje. Taigi viskas atrodė ne taip jau ir blogai. Deja, pinigai greitai baigėsi, o iki "susitikimo" buvo likusios dar kelios dienos. Per jas reikėjo prasimanyti arba maisto, arba darbo, kuris būtų apmokamas būtent taip. Miego vieta vyrukui pernelyg nerūpėjo: bus gerai ir patiltė. Jeigu susiras mergaitę, norinčią praleisti laiką kartu, netgi nebus šalta. Vis dėlto su maistu taip paprasta nebuvo.
Gyvenimas iš viso nebuvo lengvas. Vieną rytą pradėjo siaubingai lyti, ir Bretas nutarė, kad jo žavų veidą prakeiktas lietus gali pernelyg sugadinti. Tuo metu tūnojo kažkokioje nutriušusioje kavinukėje, bet netrukus buvo iš jos išvytas. Nenorėjo sušlapti, tad pastebėjęs kanalizacijos dangtį visai susidomėjo. Žinoma, tokia perspektyva žavaus jaunuolio pernelyg nežavėjo, tačiau geriau blogiau negu nieko. Taigi jau visai netrukus Brett O'Connor žingsniavo kanalizacijos vamzdžiu. Kvapelis čia tikrai buvo nekoks, tačiau bent jau nešlapo galva. Nuotaika šiek tiek pasitaisė.
Deja, nepanašu, kad geidžiamiausiam Britanijos bomžui lemta tą dieną išties pasijusti gerai: iš kažkur atsiradęs prasmirdęs senis pradėjo reikalauti pinigų. Suprantama, Bretas jų neturėjo, tad jį apėmė puikiai pažįstamas jausmas - įsiūtis. Taip nieko ir nepasakęs nepažįstamam žmogui pradėjo jį paprasčiausiai talžyti. Tas rėkė taip, kad aidėjo visa kanalizacija, bet rudaplaukiui tokios smulkmenos nerūpėjo. Vyriškiui pargriuvus pradėjo jį spardyti. Pajutęs, kad anas nebejuda apčiupinėjo kišenes ir vienoje jų rado apipelijusią batono riekę. Tai buvo ne toks ir blogas maistas, tad skubiai ją pasiėmė. Suprato, kad pagaliau galės pasidžiaugti vakariene. Laukė viena smulkmena - reikėjo pašalinti kliūtį senio pavidalu. Dar kelis kartus stipriai spyręs Bretas nutarė, kad jis nebegyvas. Tai gal kiek sutrikdė, bet vyrukas tik gūžtelėjo pečiais ir įmetė žmogų į smirdantį vandenį. Jeigu dar buvo gyvas, netrukus vis tiek paskęs. Toks variantas buvo tinkamas: dabar niekas neatims skanaus kąsnelio.
Lėtai kramtydamas pelėsiais atsiduodantį batoną Bretas slankiojo po kanalizaciją. Priėjęs vieną dangtį pamatė, kad lauke jau šviečia saulė. Daugiau čia nebuvo ko veikti. Vyrukas susirado kopėčias ir nesunkiai užlipo į viršų. Patirtis nebuvo smagi, tačiau viena buvo aišku: jeigu visiškai nebus kur dėtis, Londono požemiuose galima ir pagyventi.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 433
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Londono kanalizacija
« Atsakymas #46 Prieš 1 metus »
Nuolat besikeičiantis oras tiesiog vedė Bretą iš proto. Atrodė, kad šviečia saulė, kas leido išeiti į miestą ir medžioti paneles ten. Deja, vos tik kokią dailesnę nusižiūrėjus būtinai turėdavo pradėti lyti, kad Bretui tektų slėptis kokioje nors kavinėje ar bare, kur viskas tiesiog nepadoriai brangiai kainuoja. Kodėl negali visada tiesiog šviesti saulė ir būti vasara? Būtų žymiai geriau.
Kad ir kaip ten bebūtų, dabar ir vėl buvo pradėję lyti, tad geidžiamiausias Britanijos bomžas susirado artimiausią kanalizacijos dangtį ir nusileido į nelabai maloniai kvepiantį vamzdį. Kvapas buvo bjauresnis netgi už O'Connor šeimos namų, tad Bretas susiraukė. Vis tik vylėsi čia užtrukti tik tiek, kiek tęsis lietus. Vėliau keliaus atgal į paviršių ir ten galiausiai susiras kokią nors itin žavią panelę. Tokią, kuri sutiks susipažinti artimiau ir geriausiu atveju pakvies į savo namus. Keli svarai kišenėje mėtėsi, bet kažin ar to užtektų užsisakyti bent jau padoriam viešbučio kambariui. Ne, geriau pinigų tokiems niekams nešvaistyti. Na, blogiausiu atveju Bretas su tikra gražuole laiką gali praleisti ir po tiltu.
Netrukus viskas kardinaliai pasikeitė. Rudaplaukis nepastebėjo, kaip prie jo kažkas priėjo - vietiniai kanalizacijos gyventojai sugebėjo vaikščioti itin tyliai. Vienas iš užpuolikų šniojo į galvą, antrasis tuo metu pradėjo raustis kišenėse. Bretas bandė priešintis, tačiau tai buvo sudėtinga - smūgis buvo nemaloniai tikslus, tad netrukus viską užtemdė skausmas.
Vos po kelių akimirkų geidžiamiausias Britanijos bomžas buvo įmestas į kanalizacijos vandenį, o užpuolikai dingę.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1800
Ats: Londono kanalizacija
« Atsakymas #47 Prieš 1 metus »
Lijo. Bet Auris nematė, nejuto lašų, kurie skalbė jam veidą. Vaikinas bėgo kažkokiomis gatvėmis. Visai išklydo iš pažįstamų vietų. Greičiau, Greičiau. Gynė save mintimis. Bėgo ir taškė susidariusias balutes. Net nebežiūrėjo ar kas nors vejasi. Bet tikriausiai taip. Nors negirdėjo žingsnių. Bet burtininkai gali prisivyti ir kitais būdais. Ne vien bėgdami. Tai jį vertė dar sparčiau skubėti. Nors jau skaudėjo šoną. Staiga pamatė atvirą kanalizacijos šulinį. O ta baimė taip suėmė, kad net negalvojo ką daro. Gerai, pasislėpimui tiks. Jie čia neis manęs ieškoti. Kaip nenusirito keberiodamasis kopėtėlėmis žemyn buvo neaišku. Mat be galo skubėjo, o pirštai buvo slidūs nuo lietaus. Ir net nusileidęs negalėjo nurimti. Ėmė skuosti toje tamsoje kažkur tolyn. Bet tai truko neilgai. Į nosį lyg kumščiu šniojo baisi smarvė, į kurią apniktas siaubo nekreipė dėmesio. Ir susimiglojęs Senklerio protas regis pabudo iš košmaro. Vaikinas sustojo. Ir susivokė kas su juo atsitiko.
Po to užpuolimo parke tapo dar atsargesnis. Bet iš namų kartais vis tiek trumpam tekdavo išeiti. Šį kartą būtinai reikėjo šį tą nusipirkti. Negalėjo užsikalti namuose todėl, kad jo giminaičiai ir Dori motinos priešai persekioja. Eidamas gatve žmonių minioje pastebėjo pažįstamą Grėhemo figūrą. Tas nusišypsojo ir tada Aurį apėmė baisinga panika, siaubas, baimė. Tokia klampi, kad atrodė, jog ją galima paliesti ir jis kaip įkirptas pasileido bėgti. Bėgo nežiūrėjo kur ir atsirado čia. Prakeiktas mulkis. Kvaili iliuziniai kerai. Kaip aš galėjau jiems pasiduoti?
Staiga pasirodė, kad kažką nugirdo. Įsiklausė. Dabar jau rankoje tvirtai spaudė lazdelę. Jei tai visgi tu Grėhemai...
- Lumos. - Sumurmėjo. Reikėjo šviesos. Ir pradėjo eiti to garso link. Pamatė visai ne savo priešą o kažkokį žmogų, kuris skendo purviname, šlykščiame vandenyje. Jį net nupurtė pagalvojus apie tokią baigtį. Bet ir liestis prie to žmogaus nenorėjo. Dvokas čia buvo dar tirštesnis, atrodė, kad susivems vietoje. Man reikia dingt iš čia. Pagalvojo. Bet nesijudino. Dveji metai praleisti mokykloje įpratino padėti kitiems. Ir Auris priėjo dar arčiau. Pasilenkė, sučiupo žmogų už drabužių ir išvilko iš vandens. Teko ir pačiam ten įbristi. Ir tik kai išvilko jį pamatė ką ištraukė. Net norėjo atgal įstumti. Jau pasigailėjo, kad atsirado čia. Iš kur šitas tipas amžinai atsiranda? Siuto.
- Anapneo. - Sumurmėjo dėl visa ko, kad jei plaučiuose buvo vandens jis galėtų dabar kvėpuoti. Nutarė, kad tokios būūklės gal nepastebės lazdelės. O jei ir taip, tai Auriui nusišvilpt.
- Nu kaip gyvas? - Pasiteiravo. Dabar troško tik dingti namo ir skalbti drabužius ir praustis kelias valandas. Jautėsi toks purvinas nuo šitos kanalizacijos.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 433
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Londono kanalizacija
« Atsakymas #48 Prieš 1 metus »
Jeigu Bretas būtų supratęs, kas vyksta, tikriausiai būtų gerokai išsigandęs. Žinotų, kad visai netrukus nusibaigs, o galas bus tikrai ne toks, kokio geidžiamiausias Britanijos bomžas norėtų. Gal ir gerai, kad jis buvo praradęs sąmonę - tai būtų labai sumenkinę šio žavaus jaunuolio pasitikėjimą savimi.
Vyrukas atsimerkė ir pirmas dalykas, kurį pamatė, buvo raudonplaukis kvailys, kuris nesugeba nei muštis, nei kabinti panelių. Norėjosi pašokti ant kojų ir žiebti į snukį, bet tam nebuvo jėgų.
- Tu... - pradėjo Bretas, bet laiku susiprato: ko gero, šitas nevykėlis ką tik jam padėjo. Tai buvo blogiau negu būti sudaužytam ir plaukti pasroviui. Nors... Gal ir ne, vis dėlto dabar rudaplaukis buvo gyvas ir galėjo tikėtis vakare susirasiantis kokią dailią panelę, kuri sutiks susipažinti artimiau.
- Gyvas, - pagaliau teikėsi atsakyti į klausimą. Daugiau nieko nepasakė. Supratimas, kad dabar bus skolingas šitam amžinai ne vietoje ir nelaiku pasirodančiam kvailiui, buvo tiesiog šlykštus. Bretas gulėjo ir juto, kad pamažu pradeda drebėti - kanalizacijos vanduo nebuvo labai šiltas. Mintyse kelis kartus nusikeikė ir prisivertė atsisėsti. Nužvelgė tą, kurį kažkada seniai praminė Brendanu, ir nejučia išsišiepė. Jis taip pat buvo šlapias. Be to, ką toks "šaunus" vyriokas veikia Londono kanalizacijoje?
- Grįžai namo? - burbtelėjo. Suprato, kad turėtų būti dėkingas, bet tiesiog negalėjo to pripažinti. Geriau jau nusikąs pirštą. - Gerai jau, aš... Atsiprašau, - nenoromis pridūrė vildamasis, kad tai privers raudonplaukį elgtis bent kiek mandagiau. Dafydd bent į žmogų buvo panašus, o šitas... - Ačiū, - dar pasakė. Kad ir kaip nenorėjo to daryti, negalėjo pasirodyti esąs siaubingai nemandagus. Nežinia, ką tokia proga tas nevykėlis sugalvotų pasakyti.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1800
Ats: Londono kanalizacija
« Atsakymas #49 Prieš 1 metus »
Ar reikėjo sakyti, kad diena buvo šlykšti? Tikriausiai ne. Pirma, prakeiktas Grėhemas užkerėjo iliuziniais kerais ir jis bėgo kaip beprotis nuo nieko. Ir dar atsirado šioje nuostabioje vietoje. O antra, pasipainiojo Fredis. Ir mat dar nepatenkintas atrodė.
- Aš, aš. Kas nepatinka? - Sumurmėjo Senkleris. Bet po kelių akimirkų nusijuokė.
- Namo sakai... O ką, daug erdvės, nuosavas baseinėlis. Puiki vieta apsistoti. - Bet juokinga buvo tik labai trumpai, nes vėl pasidarė bloga. Norėjosi kuo greičiau mauti iš šitos bjaurios skylės.
- O ką pats čia veikinėji? Bandysiu spėti. Tikriausiai taip ką nors užknisai, kad vargšas žmogus nutarė pasiųsti tave į aną pasaulį. Teisingai? - Fredis atsisėdo. Vadinasi, galės ir eiti. Auriui pamažu pradėjo darytis šalta. Išgirdęs padėką tik linktelėjo ir pasakė.
- Gali atsistoti? Noriu dingt iš čia kuo greičiau.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 433
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Londono kanalizacija
« Atsakymas #50 Prieš 1 metus »
Aišku, susitikimas su šituo negalėjo būti geras. Bjauriausia buvo tai, kad Bretas tarsi liko skolingas. Nė už ką nesinorėjo to pripažinti, tačiau buvo būtent taip. Apie tai net pagalvoti buvo šlykštu. Tiesa, neatrodė, kad Brendanas būtų labai laimingas. Būtum žinojęs, kad čia aš, būtum palikęs nuskęsti, ar ne? mintyse nusišaipė Bretas ir pajuto šiokį tokį pasitenkinimą. Tegul tad kvailelis nevadina čia nežinia kokio didvyrio. Tuo labiau, kad rudaplaukis dar ir pats būtų galėjęs išsigelbėti. Na, arba bent jau tuo labai norėjo tikėti.
- Ne tavo reikalas, ką aš čia dariau, - burbtelėjo geidžiamiausias Britanijos bomžas ir apsižvalgė ir pasvarstė, ar verta bandyti atsistoti. Vis dėlto šitą idėją skubiai atmetė - ką gali žinoti, kaip seksis tą padaryti, o prie šito idioto geriau neparodyti silpnumo. Užteko jau to, kad nepavyko suvaldyti drebulio. - Žiūrėk, kad tavęs paties į kitą pasaulį nepasiųsčiau, - negarsiai pridūrė.
Išgirdęs dar vienus Brendano žodžius nesusilaikęs nusikvatojo. Nuo to pradėjo skaudėti šoną, bet Bretas nekreipė dėmesio. Ak, koks jis vis dėlto nevykėlis!
- Jeigu jau tokia puiki vietelė apsistoti, tai kam tau kuo greičiau iš čia lėkti? Pabūnam dar. Susipažinkime artimiau.
Pakėlęs akis į raudonplaukį bandė suprasti, ko galima tikėtis toliau. Vylėsi, kad nepradės jo daužyti, mat dabar muštis visai neturėjo jėgų. Anas neatrodė labai piktas, labiau viskuo nepatenkintas. Tiesa, gal ir ne viskuo, o tik tuo, kad iš vandens ištraukė ne ką kitą, o geidžiamiausią Britanijos bomžą. Tai buvo ne taip ir blogai, tik kol kas Bretas nesugalvojo, kaip būtų galima pasinaudoti situacija.
- Tai ką pats čia veiki? - po kiek laiko tylaus sėdėjimo paklausė. Stotis vis dar nebandė.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1800
Ats: Londono kanalizacija
« Atsakymas #51 Prieš 1 metus »
Bjaurybė Fredis ėmė spyriotis. Nejau jam čia taip patinka? O gal negali atsikelti ir bijo nudribti? Būtų smagus vaizdelis.
- Eik tu... Negąsdink gerai? Atsirado siuntėjas... Verčiau keltumeisi  ir dingtume iš šitos skylės. O gal tu negali? Duok ranką, pakeliu tave ir varom. Tada skirstomės. - Auriui čia visai nepatiko. Buvo per daug uždara. Auris nemėgo būti priremtas prie sienos, nemėgo jausmo, kai negali pajudėti. Lygiai taip pat nemėgo ir tokių uždarų patalpų. Čia aišku buvo vietos. Bet jei būtų siauriau...
- Aš čia... Nieko įdomaus. Pasidariau mažą ekskursiją ir man atrodo, kad pats metas kilti į viršų. Kad ir kokia žavi ši vietelė, visvien turi tam tikrų minusų. Bet matau tau čia kaip tik ar ne Fredi? - Aurio galvoje sukosi bjaurios ir purvinos žiurkės. Jis svarstė, kad jų čia daug. Grėhemas atsiims už šitą ekskursiją. Piktai pamanė.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 433
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Londono kanalizacija
« Atsakymas #52 Prieš 1 metus »
Brendanas, aišku, neišsigando. O gal tik parodė, kad neišsigando? Vis dėlto praėjusio susitikimo metu neblogai nukentėjo, tad dabar turėtų jaudintis, kad nenutiktų tas pats, ar ne? Iš tokio bailio daugiau nebuvo ko tikėtis, taigi geidžiamiausias Britanijos bomžas galiausiai įtikino save, kad raudonplaukis kvailys paprasčiausiai apsimeta neišsigandęs.
Kažkur smegenyse krustelėjo mintis, kad jeigu ne šitas nevykėlis, jis pats jau būtų nuskendęs. Vis dėlto taip paprastai pripažinti, kad Brendanas padarė kažką gero, tiesiog nebuvo galima. Bretas tikrai neleis kažkokiam kvailiui suprasti, kad jaučiasi skolingas. Problema buvo ta, kad vyrukas būtent taip ir jautėsi.
- Apsispręsk, ar tau patinka čia, ar ne, - burbtelėjo Bretas. Nieko protingiau nesugalvojo, tad reikėjo atsikirsti bent jau taip. Bejėgiškumas tiesiog vedė iš proto, bet net ir pykti nebuvo prasmės - geidžiamiausias Britanijos bomžas juto, kad pašokti ir gerai apdaužyti šitą kvailį dabar jis tiesiog nesugebėtų. - Be to, aš Bretas, - piktokai pridūrė po kurio laiko.
Stengėsi ignoruoti nemėgstamą žmogų, tačiau sėdėti purviname kanalizacijos vamzdyje taip pat nebuvo labai viliojanti perspektyva. Reikėjo bandyti stotis, tik kažkaip reikėjo tą padaryti nepaprašius Brendano pagalbos.
Giliai įkvėpęs Bretas sulenkė kojas ir atsargiai pakilo nuo purvinų vamzdžio grindų. Atrodė, kad viskas bus gerai, tačiau vos spėjo išsitiesti, pasidarė keistai bloga. Vyrukas prislinko prie vamzdžio ir įsitvėręs viena ranka pradėjo bjauriai vemti. Ir pačiam buvo keista, kad gali tą padaryti, mat jau senokai nieko neturėjo burnoj.
- Tu eik, - galiausiai sugebėjo sušvokšti. - Gyvensiu.
Galbūt jam ir reikėjo pagalbos, bet visiškai nenorėjo jos sulaukti iš to prakeikto raudonplaukio.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1800
Ats: Londono kanalizacija
« Atsakymas #53 Prieš 1 metus »
Fredis ir toliau vaidino nesužalojamąjį terminatorių. O Auris vis labiau mąstė, kad reikia jį palikti čia ir mauti savais keliais. Gal surasti Grėhemą ir paguldyti jį į ligoninę artimiausiems metams.
Bet greitai Fredis liovėsi spyriotis.
- Baisiai malonu susipažinti. Aš Auris. - Pasakė Fredžiui. Tai yra Bretui. O tuomet jau jis ėmė stotis. Ir Auriui teko pripažinti, kad jau ko ko, bet ištvermės ir užsispyrimo jam netrūksta.
Atsistojęs Fredis neatrodė gerai. Auris pagalvojo, kad neįsivaizduoja kaip gi jis išlips iš kanalizacijos tomis slidžiomis kopėčiomis. Bet greit tapo aišku, kad iki kylimo viršun teks ilgai palaukti.
Rudaplaukiui pradėjus vemti Senklerį baisiai sutampė blogulys. Jau ir taip čia buvo nekas. O dar šitas vaizdas... Teko susiimti, kad nepasektų Breto pavyzdžiu.
Kas jam? Ar apsinuodijo vandeniu? Ar šiaip pasidarė bloga. O gal jį kas sumušė, sutrankė galvą, gal krisdamas susitrenkė ją ir gavo smegenų sukrėtimą. Jei ten yra ką sukrėst žinoma... Reikėjo kuo greičiau keberiotis iš čia.
- Nepradėk gerai? Išeisiu, kada man reikės išeiti. - Dabar temti iš čia jo negalėjo. Reikėjo palaukti, kol praeis.
- Ar prisimeni, kai kritai. Ar susitrenkei galvą? - Bandė tikslintis kas čia nutiko.
- O gal tau kas nors ją sutrenkė? Jei taip, tai teks keliauti į ligoninę. Arba kažkur, kur galėsi pagulėt porą dienų.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 433
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Londono kanalizacija
« Atsakymas #54 Prieš 1 metus »
Bretas neturėjo jėgų klausytis nelemto Brendano ironijos. Norėjo gerai jam trinktelėti, bet net ir tam nebuvo energijos. Vyriokui prisistačius geidžiamiausias Britanijos bomžas kiek nustebo. O kokie mes malonūs mintyse nusišaipė, bet garsiai nieko nesakė.
Pagaliau nustojo vemti ir atsitiesė. Žvilgtelėjo į Aurį. Atrodė, kad jis tuoj paseks tuo nelabai maloniu pavyzdžiu, bet kol kas lyg ir laikėsi. O tada... Argi jam parūpo, kas atsitiko Bretui? Problema ta, kad pastarasis visiškai nenorėjo jaustis skolingas.
- Jiems labiau rūpėjo mano kišenių turinys, o ne galva, - burbtelėjo. Tiesą sakant, neįsivaizdavo, ar gavo per makaulę, bet nenorėjo prisipažinti.
- Pagulėsiu namuose, man tereikia išlipti į viršų, - sunkiai pridūrė rudaplaukis ir atsiduso. Viską skaudėjo, bet labiausiai norėjosi, kad naujasis pažįstamas pagaliau iš čia išsinešdintų.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1800
Ats: Londono kanalizacija
« Atsakymas #55 Prieš 1 metus »
Kadangi Fredis, tai yra Bretas nustojo vemti reikėjo skubintis kuo greičiau ir iš čia išsinešdinti.
- Gerai. Susitarkim taip. Aš tau padėsiu iš čia išsikrapštyti. Ir mudu pamiršim šį susitikimą. Kaip tau? - Kažkas vadinasi jį čia įmetė. Tas kažkas galėjo ir sugrįžti. Auris apsidairė, tik nieko ypatingo nepastebėjo. O jei kur nors lauks Grėhemas? Jeigu užklups mane su šituo žiobaru kas tada? Na, tada aš jį paliksiu ir pabėgsiu. Paprasta.
- Tai dabar neturi pinigų? Ar toli nuo šios vietos gyveni? Tau reikia persirengti , atrodai nelabai gerai. Jeigu reikia galiu padėti parvažiuoti namo. - Kokį velnią aš čia dirbu? Savęs klausė Auris. Nors nutarė pabėgti, jei kartais Grėhemas pasimaišytų jautė, kad greičiausiai to nepadarytų ir siuto ant savęs už tokį kvailumą. Ir viskas tik dėl to kvailo sprendimo dirbti mokytoju. Kokį šimtąjį kartą atėjo mintis, kad reikia tą darbą mesti, kol visai nesuskystėjo. Bet ta mintis kaip atėjo, taip ir praėjo.
Tada, po dar kelių akimirkų nutarė, kad šie klausinėjimai yra veltui. Verčiau imtis reikalo iškart.
- Nutarta. Einam. - Pasakė, užsidėjo nekaip atrodančio vyruko ranką ant peties ir nusitempė jį tolyn.
Paskui padėjo jam iš ten išlipti ir jie išlindo iš kanalizacijos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Auris Senkleris »