0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Karina Kalinskaitė

 • III kursas
 • *
 • 28
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Buka kaip tapkė.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 4 metus »
Galiausiai kai Karinai, gal viena iš tų, kuriuos ji pažįsta, padavė meškiuką prisidėjo prie visų ir ėmė bandyti burti. Jos rankos drebėjo, o pirmakursio lazdelė, kuri aiškiai skyrėsi nuo vyresnių kursų moksleivių - vos pastebimai virpėjo. Tai buvo pats pirmas kartas kai ji naudojosi ja.
Ištarusi burtažodį ir nukreipusi lazdelę į meškiuką, ėmė laukti kas bus. Aplink meškiuką susidarė oro sūkurys bei  ėmė keisti spalvas, kol galiausiai pamatė žalią bei auksinę - Klastūnyno spalvas. Karina toliau laukė kas bus. Pamirguliavus spalvoms, oro sūkurys sprogo bei dingo. Nors Karina nebuvo jautri ar viena iš tų, kurie dėl visko kas nepavyko nusimena - šįkart ji palūžo. Ištarė burtažodį dar kartą - vėl sūkurys, tik dabar visų vaivorykštės spalvų. Netrukus prieš meškiuką atsirado vaizdas. Kelis sykius pamirkčiojęs dingo. Tai galutinai palaužė ją, tačiau ji vėl bandė bei tarė burtažodį. Tuo metu mokytoja ėjo per klasę žiūrėti kaip kam sekasi. Pamačiusi Kariną, nusišypsojo bei priėjo prie kito mokinio padėti jam teisingai nukreipti lazdelę į meškiuką, taip ir nieko jai nepasakiusi. Karinai jau kaupėsi ašaros, bet verkti nesiruošė. Ir šis, paskutinis bandymas buvo sėkmingas - prieš meškiuką atsirado ekranas ir ėmė rodyti vizijas. Netgi spalvotas, kai daugeliui rodė juodai baltas. Su ašaromis akyse ši nusišypsojo.
- Pirmakursei šitaip pavyko! - tarė kažkas iš klasės galo, nes ši stovėjo priekyje. Nusišluosčiusi ašaras kuo greičiau bei nepastebimiau, atsisuko į galą. Tačiau žmogaus, kuris tai pasakė pastebėti nepavyko. Gal man reikėtų kam nors padėti? Nors man tai išėjo ne iš pirmo karto, bet aš džiaugiuosi, jog pavyko! Nuskambėjo Karinos mintys galvoje bežiūrint į meškiuką, o vizija jau buvo dingusi. Meškiukas nusišypsojo akimis. Arba jai pasirodė.
Tamsa ne visada bloga. Ir šviesa ne visad gera.

*

Neprisijungęs Maya Elia Johnson

 • II kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Bla bla bla
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 4 metus »
Ateities būrimas - Mayai atrodė viena paslaptingiausių ir įdomiausių pamokų.
Burti ateitį, ypač jai buvo iššūkis. Tačiau ji iššūkį priėmė. Pasižiūrėjusi į vyresnius, ar į kitus moksleivius nukreipė lazdelę, kuri kaip ne keista nei drebėjo ar virpėjo kaip kitų pirmakursių. Ji su burtų  lazdele jautėsi užtikrintai. Bei pasirengusi pamatyti netolimą ateitį,  kurią turi parodyti meškiukas, nelabai garsiai sušuko :
- Testimonium!
Meškiuką į stalo kraštą pastūmė vėjo sūkurys, tačiau ji pamatė vaizdą - ateities vaizdą. Nepatikėjusi, jog jai pavyko, iš nuostabos rankomis užsidegė burną - nenorėjo, jog ją pavadintų kvailele, kuri pirmą kartą burtažodžio veikimą pamatė. Tačiau pajautė švelnų mokytojos žvilgsnį bei kaip mat nurimo. O kokia ateitis jos laukia - ji nepastebėjo, nes ją sudomino lauke keistai siūbuojančios medžių šakos.
Honey, every day is beautifull. Smile and make day fantastic!™

*

Neprisijungęs Alisa Feles

 • III kursas
 • *
 • 39
 • Taškai:
 • To late darling
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 4 metus »
,,Įdomu, ką aš pamatysiu“,- dabar jau klausė savęs Liza. Ji net neabejojo, kad ateitį pamatyti bus smagu. Gal net galės pakeisti kai kuriuos įvykius. Bet ar taip galima?  Juk jei tau reikia kur nors nugriūti tai reikia, bet varniukei tai nerūpėjo. Mergaitė į vieną ranką paėmė Juodį (taip mergaitė pavadino savo tedį) o į kita ranką paėmė savo burtų lazdelę. Liza stipriai laikė suspaudusi rankoje meškiną, nes bijojo, kad jei jai nepavyks ištarti burtažodžio meškinui kas nors nutiks, nes ji per tokį trumpą laiką prisirišo prie meškino. Nors tai tikriausiai buvo nepatartina. Ji pridėjo lazdelės galiuką prie  Juodžiaus ir ištarė:
-Testitmonium- nieko, bent gerai, kad meškinas liko sveikas.
-Testimonium,- vėl pakartojo mergaitė, dabar tardama burtažodį aiškiau ir lėčiau. Bet vis tiek nieko.
,,Tikriausiai per greit ištariau‘‘- bandė raminti save mergaitė, bet matėsi, kad viduje ji kaupia pyktį ant savęs. Jai dažnai taip nutikdavo. Gal mergaitė tiesiog nenorėjo išsiskirti su meškinu? O gal ji tikrai blogai pasakė burtažodį? Šie klausimai jai vis iškildavo kai jai nepavykdavo pamatyti savo ateities ir vėl. Buvo net keista kaip jai jau penktą kartą nepavyksta. Juk ji iš Varno Nago koledžio, o ten patenka tik protingi burtininkai ir raganos.  Tikriausiai tai buvo klaida. ,,Bet ar taip  gali nutikti?“ – ir vėl Liza klausinėjo savęs klausimų į kuriuos negalėjo atsakyti. Mergaitė dar kartą pabandė ištarti tą nelemtą burtažodį:
-Testimonium,- rimtu balsu pasakė varniukė.
Meškiuko akys pradėjo keisti spalvą. Jos pasidarė tamsiai tamsiai mėlynos. ,,Gal jos pasikeičia į tavo mėgstamą spalvą?‘‘- pamąstė mergaitė. Tas keistas sliekas pradėjo kilti aukščiau ir ties mergaitės akimis sustojo. Sliekas pradėjo panašėti į plokščią blyną. Tame blyne matėsi neryškus vaizdas.  ,,Gaila, kad tik viena akis‘‘- svajojo Liza. Bet nespėjus jai įsisvajot kai pradėjo rodyti jos ateitį.
 Rodė kaip mergaitė sėdi pamokose. Lizos tai nenustebino, nes tai buvo ir taip aišku. Paskui mergaitė sėdi bibliotekoje ir skaito. Dar vėliau mergaitė pargriūva ir eina šlubuodama į bendrąjį kambarį. ,,Tai galėsiu pakeisti‘‘- besijuokdama sušnibždėjo sau.  Kai holograma artėjo prie pabaigos mergaitė matė kaip ji vaikšto su kažkokia mergaite, bet nematė jos veido.
-Ne, tik neišsijunk!- sušuko per visą klasę mergaitė. Keli mokiniai net į ją atsisuko.  ,,Aš susirasiu draugų?“- susimąstė Liza.  Bet dabar ji taip nenorėjo išsiskirti su savo Juodžiu. Ji tikėjosi, kad tedis nemelavo.
Kai gali išsikviesti bet kokią knygą, daiktą ar gyvūną vienu burtų lazdelės mostelėjimu ir burtažodžiu „Accio!“, kai gali bendrauti su draugais ir pažįstamais per pelėdą, ugnį, Gynėją, Žvieglį, magiškus daiktus (pvz. monetas) ar nukeliauti oru ir bendrauti asmeniškai, kai nuotraukos laikraščiuose juda, o kasdieniai daiktai moka kalbėti, tada internetas nebeatrodo itin įspūdinga vieta.
    — J. K. Rowling

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 452
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 4 metus »
Tedžiai?- nusistebėjo Lisette. Ji niekada nebuvo girdėjusi, kad kas nors šitaip vadintų meškiukus. Tačiau istorija apie šiuos būrimui skirtus pliušinius žaislus, mat pasakojimai apie Tomą Ridlį itin traukė rausvaplaukę. Baigus mokytojai kalbėti, Lisette atsistojo ir nuėjo meškiukų dėžės link. Joje buvo daugybė įvairiausių meškiukų, tačiau klastuolės mėlynų akių žvilgsnį kliudė baltas meškiukas rausvais marškinėliais.  Klastūnyno atstovė švelniai suėmė meškutį rankomis ir nusinešė prie savo suolo. Lisettei patiko šis meškiukas, ganėtinai panašų jai seniai buvo padovanojęs senelis. Rausvaplaukė, viena ranka prilaikydama meškutį, kita užsikišo rausvą plaukų sruogą už ausies.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarisa Horasija

 • VI kursas
 • *
 • 154
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • There are no winners. Only survivors.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 4 metus »
Pamačiusi savo ateitį mergaitė kiek nustebo, bet netrukus, kad nenobodžiauti nusprendė dar kartą  išsiburti sau netolimąją ateitį.
Klarisa vėl į vieną ranką paėmusi savo burtų lazdelę, o į kitą ranką paėmusi rožinįjį meškiuką, mergaitė ištarė ateities burimo užkeikimą testimonium.
Tedžio akys pradėjo raibulioti ir po kiek laiko atsirado ateities holograma. Vaizdas nebuvo toks ryškus, kaip pirmoje hologramoje. 
Ateities vaizdas neryškiai parodė didžiąją Hogvartso salę, varniukę...
Su grifiuke?
Varnanagė labai nustebo dėl pamatytos grifų gūžtos atstovės savo ateityje,nu bet ką padarysi, juk yra toks posakis žiobarų pasaulyje "Ateities nepakeisi"
Klarisa netyčia garsiai nusijuokė, bet netrukus paraudusiais žandais, nutilo ir sekė hologramos vaizdus.
Hologramoje matėsi vien juoduma.Naktis-mintis šovė į Klarisos, netrukus varno nago atstovė hologramos juodumoje toji išvydo du lieknos figūros siluetus. Deglų apšviestame plote išryškėjo veidų kontūrai.
Išryškėjus veidams pasimatė Klarisos ir dar vienos varnanagės - Džiulietos veidas, jos bėgo tyliais, tamsiais mokyklos koridoriais.
-Šaa, dar kažką pažadinsi, tada mums bus riesta,-hologramoje Klarisa tildė draugę.
Mergaitės pasiekusios žiobarotyros kabineto duris, jas su burtažodžiu alohomora. Kabineto sienos, visi daiktai buvo apdengti plonyte dulkių skraiste.
-Tai prisimeni, kur pasidėjai tą pergamentą?-ateities Klarisa pašnibždomis pasiteiravo Džiulietos.
Hologramoje Džiulieta pradėjo kuistis po visus daiktus, knygas, suolus, kol iš po vienos knygos apie žiobarus, ištraukė jau spėjusį pageltonuoti, susiglamžyti pergamento lapą.
-Na, greičiau keliaujam,- Klarisai ateityje sušnibždėjus paraginimą, holograma išnyko ir teliko juodos tedžio akytės su kuriomis galima sužinoti ateitį.
Varniukė išgirdo kažkokį neaiškų plyšimo garsą, apieškojus kabinetą akimis, Klarisa nieko neišvydo, netrukus suprato jog garso šaltinis yra kažkur netoli jos pačios. Trylikametė pažvelgusi žemyn, stalo link, išvydo suplyšusį meškiuko pilvą.
O man jis labai patiko-trečiakursė atsiduso ir nusprendė pranešti profesorei.
"Your naked body should only belong to those who fall in love with your naked soul." -Charlie Chaplin

*

Neprisijungęs Lupa Heft

 • III kursas
 • *
 • 27
 • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 4 metus »
Lupa visą pamoką tylėjo. Ji pirmą kartą per pamoką neatsakė į mokytojos užduotą klausimą. Leido pasireikšti kitiems mokiniams. Kai mergina išgirdo, jog šiandien visi burs ateitį iš pliušinių meškiukų, ji labai nustebo. Kažkokia nesąmonė. Juk čia vaikų žaislas! Kaip jis gali būti susijęs su ateities būrimu?
Švilpė gavo labai gražų meškiuką: jis turėjo rudą kailiuką, dideles juodas akutes, maža nosytę ir buvo apvilktas geltonos spalvos languotais šortukais. Lupa net nepajuto, kaip jos veide atsirado šypsena. Netrukus mergina pamatė, jog kiti mokiniai jau kaip tik traukiasi savo burtų lazdeles ir ruošiasi pamatyti savo ateitį. Lupa taip pat nieko nelaukė. Išsitraukusi savo lazdelę nukreipė tiesiai meškiukui į veiduką ir ištarė: Testimonium. Švilpė kelias akimirkas palaukė, bet, deja, nieko neįvyko. Tiesiog nuostabu. Profesorė sakė, kad čia labai lengvas burtas. Tai kas iš manęs bus, jeigu aš net lengvučio burto nesugebu taisyklingai atlikti? Lupa nusiminė, bet nusprendė, jog reikia pabandyti dar kartą. Bandė antrą, trečią - bet nieko. Na, paskutinis kartas. Juk sakoma - trečias kartas nemeluoja, o ketvirtas garantuoja. Mergina mintyse nusiteikė ir ištarė: Testimonium. Pagaliau, po šitiekos bandymų, švilpė pamatė mėlyno atspalvio šviesą, sklndančią iš meškiuko. Lupa matė save sėdinčią savo koledžo bendrajame kambaryje. Ji bendravo su jai dar iki šiol nepažįstamu vaikinu. Aš jį jau kažkur mačiau. Ak taip! Jis pirmakursis. Kai Lupa pamatė, jog jos atvaizdas hologramoje atsisveikino su vaikinu ir išėjo - vaizdas nutrūko.
Mergina buvo patenkinta tuo, ką pamatė. Tik įdomu, kaip aš susipažinsiu su tuo vaikinu?

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

 • III kursas
 • *
 • 58
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • probably gonna kick your ass
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 4 metus »
Ryškus šviesos blyksnis - tai buvo pirmas dalykas, kurį Freya pamatė hologramoje. Mergaitė net turėjo prisimerkti, tačiau vos po akimirksnio šviesa nublanko. Stipriai suėmusi meškiuką į rankas, Nyxa įdėmiai įsižiūrėjo. Ir pamatė.. save? Aplink vienišą mergaitę vaizdas buvo nublankęs, bet buvo galima suprasti, jog ji stovi klasėje. Taip, tai turėjo būti ji - ta pati susivėlusi ševeliūra, garbanoti plaukai, sukelti į turbūt netvarkingiausią kuodą pasaulyje, ir akys - purpurines, jau įkyrėjusias akis ji matė pernelyg aiškiai. Mergaitė hologramoje į kažką tiesė ranką - kažką, ko Freya negalėjo matyti - ir atrodė tokia sužavėta, apkerėta, nepaprastai sudominta tuo kažkuo, jog nekreipė dėmesio į aplink kylantį šurmulį. Staiga hologramoje pasirodė akys. Freya atšoko - tai nebuvo žmogaus akys, ne, tai buvo siauros, juodos gyvatiškos akys. Kaip sukaustyta Nyxa žvelgė į save - save artimoje ateityje. Stebėjo, kaip ant jos rankos hologramoje pradėjo šliaužti gyvatė - baltu, blizgančiu kūnu ji vijosi aplink mergaitės pirštus, riešą, dilbį, alkūnę.. Prišliaužė iki peties. Ir tada gyvatė atsitraukė. Pavojingas, gąsdinantis gyvūno manevras - pasiruošimas kirsti, ilčių iškišimas pasiruošiant suleisti nuodus. Freya matė hologramoje atsiveriantį stingdantį vaizdą ir net nepajuto, kaip sulaikė kvapą. Gyvatė staigiai pajudėjo ir.. viskas dingo. Vaizdas užgeso, o meškiukas vėl tapo besielis.
- Ne, ne, ne! Turi parodyti daugiau! - atsitokėjusi Freya iš visų jėgų purtė niekuo neprasikaltusį vargšą meškiuką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • Prekybininkė
 • ****
 • 316
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 4 metus »
Žinant, kad Claudie dažnai pražiopsodavo kažką arba atlikdavo ne taip, tai neatrodė keista. Bet... Šį kartą ji jau norėjo pasiduoti, bet kažkas lyg traukė ją virvele prie meškučio. Jis jai pasirodė dar mielesnis nei anksčiau, o mažos juodos akutės į ją taip gražiai žvelgė... Nagi, Claudie susiimk. Juk tau turi pavykti. Neatsispyrusi traukai ji vėl įbedė lazdelę į Tedžio pilvą ir aiškiai pasakė burtažodį:
-Testimonium.
Deja, meškiuko akys šiek tiek žybtelėjo, bet vėl pasidarė juodos. Atrodė, kad meškis liūdi. Nagi, man tikrai turėtų pavykti... Dar šiek tiek ir būsiu atlikusi užduotį! Ryžto kupina mažoji grifė pakartojo veiksmą jau kelintą kartą: lazdele prilietė rudą meškiuką ir ištarė burtažodį:
-Testimonium!- šį sykį jis suskambėjo garsiau ir aiškiau nei praeitus kartus. Meškiuko akys nušvito ir jau matėsi laukelis, kuriame judėjo pirmasis vaizdas. Man pavyko! Pagaliau pavyko! Mergaitės veide žaidė šypsena, o ji pati vos išsėdėjo ant pufo. Taip nekantravo pamatyti kaip baigsis šis ateities būrimas.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

 • III kursas
 • *
 • 58
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • probably gonna kick your ass
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 4 metus »
„Kas, vardan prakeiktos Merlino barzdos, čia buvo?!" - mintyse keiktelėjo Freya.
- Testimonium! Testimonium! Tes..Testi.. - iš pradžių mergaitė bandė dar kartą išburti ateitį, tačiau paskui žodžiai pradėjo strigti gerklėje.
Mergaitė atsitiesė kėdėje, paleisdama vargšą supurtytą meškiuką. Rankomis perbraukusi per netvarkingus plaukus, sumišusi bandė mintyse logiškai sudėlioti žinomus faktus. Taigi, Freya bus pamokoje, kai iš kažkur atsiras kažkokia gyvatė, su, rodos, labai realiu planu ją nužudyti. Ar bent jau apnuodyti.. O gal Nyxa jau buvo apkerėta? Kaip kitaip ji galėjo leisti didžiulei, tikriausiai mirtinai gyvatei šliaužti ranka?! Galbūt Confundo, ar.. ar Stupefy, arba.. mergaitė papurtė galvą.  Ne, tam turi būti visiškai logiškas paaiškinimas. Mergaitė nusprendė išmesti hologramoje matytą vaizdą iš galvos -  Nyxa tvirtai tikėjo, jog kas turi įvykti - įvyks. Prieš tai tamsiaplaukei į galvą toptelėjo mintis:
- Profesore, o ar hologramose matomos pranašytės visada išsipildo? - kilstelėjusi ranką paklausė varniukė.
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

Neprisijungęs Klarisa Horasija

 • VI kursas
 • *
 • 154
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • There are no winners. Only survivors.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 4 metus »
Po pliušinio žaislo suplyšimo, mergaitė pakėlė akis pilnas vilties į profesorę, atsistojo nuo kėdės ir nuėjo tiesiu taikymu pas profesorę ir pradėjo kalbėti, nors tiksliau prašyti pagalbos.
-Profesore, man suplyšo meškiukas,-pranešė profesorei ir patikislino tedžio suplyšimo informaciją, mat Klarisa manė, kad profesorė paklaus kaip tai nutiko,-Tedis suplyšo, kai aš jį antrą kartą panaudojau. Be to, profesore, ar visos pranašystės matytos hologramoje įvyks artimoje ateityje?
Mergaitė neramiai suko ratus aplink savo ašį, kai sustojo sukusi ratus varnanagės galva pradėjo suktis kaip kokia planeta aplink Saulę. Trylikametės galvai pabaigus suktis, mergaitė perkelnėdavo svorį tai ant vienos kojos, tai ant kitos.
"Your naked body should only belong to those who fall in love with your naked soul." -Charlie Chaplin

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • Prekybininkė
 • ****
 • 316
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 4 metus »
Vos nusėdinti vietoje grifiukė stebėjo ekranėlį. Šiek tiek prasisklaidžius tamsai, ji išvydo Rugsėjo pirmosios puotą. Bet juk ši puota jau įvyko? Kas gi galėjo nutikti? Paskirstymo kepurė buvo uždėta ant kažkokios mergaitės, kuri veido bruožais priminė Claudie. Sesė. Čia mano sesė. Paskirstymo kepure kažką šūktelėjus, sesutė nubėgo. Holograma užtemo. Amnetai jau norint nusivilti, ji vėl tapo šviesesne. O gal dar viskas nesibaigė?
Antrakursė toliau stebėjo tedžio akis. Jos priminė kažkokį kabinetą... Jame stovėjo keturios mergaitės. Viena aukštesnė, dvi mažesnės ir viena pati mažiausia. Visos jos buvo gan panašios, tik kai kurie veido bruožai skyrėsi. Pusseserės Alisa ir Charlottė, aš ir... Mano sesutė Jasmina. Visos keturios drauge... Skirtingi koledžai, skirtingi charakteriai vienijo jas visas. Nors Charlottė jau buvo profesorė, bet širdyje vis dar priklausė Varno Nagui... Taigi, visos jos sėdėjo kartu ir draugiškai šnekučiavosi.
Antrą kartą aptemus vaizdui, pasirodė trečiasis paveikslėlis. Grifų Gūžtos bendrąjame kamberyje Claudie kalbėjosi su kitomis koledžo mokinėmis. Čia Klarė... Šiek tiek prisimerkus įžiūrėjo ir kitas mokines. Čia, man rodos Žaneta. Atokiau sėdi ir kalbasi Bethany su Andromeda. Mirjam ir Carol nesimato... Vos spėjus apžiūrėti, holograma dingo.
Na, rodos viskas gerai. Matosi, kad sesei sekasi gan neblogai, o ir taip šaunus būrimas...- taip bemąstydama antrakursė vėl atsirėmė į sieną už pufo. Meškučiui staiga nukritus, jį pakėlė. Apžiūrėjus rudžiuką dar kartą, apsižvalgė ir pradėjo laukti. Nežinia ko- ar naujos užduoties, ar pamokos pabaigos. Priverstinai turi tikėti tokiais būrimais, kurie žada daug gero ir gražaus.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler