0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • Prekybininkė
 • ****
 • 312
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
Gal vis dėl to čia kerėjimo pamoka? Antrakursė pasitrynė akis. Ne, profesorė liko ta pati, klasė, meškučiai, mokiniai irgi. Tada supratusi, kad neklysta ir yra ateities būrimo pamokoje.
Claudie apžiūrėjo savo meškutį. Jis buvo rudas, panašus į visus žiobariškus meškučius. Tada žvilgtelėjo į kitų. Pirmą pamatė savo koledžo mokinį Edgar. Jis taip pat gavo tokį pat meškutį. Ir rodos burti jam pavyko. Atsidususi mažoji grifė išsitraukė burtų lazdelę ir prisiminusi burtažodį ištarė:
-Testimonium,- kaip ir tikėjosi, nieko neįvyko.
Gal aš kažką darau blogai? Susimąstymas atsispindėjo mergaitės veidelyje. Juk reikia lazdele rodyti į meškiuką ir ištarti burtažodį... Varna! Ant savęs supyko grifė. Prisiminusi, kad varnomis mokinius varnomis vadino jos anglų mokytoja žiobariškame pasaulyje, sukikeno. Kokia dar varna??? Grifė totališka! Kelių mokinių akys į ją atsisuko, kai ji dar kartą sukrizeno. Nebenorėdama atkreipti dėmesio, ji iš paskutiniųjų tvardėsi.
Šiek tiek susikaupusi dar kartą pabandė burti:
-Testimonium,- šį kartą buvo jau beveik pavykę, tik pritrūko valios ir pastangų.
Nusivylusi savimi grifė atsirėmė į už pufo esančią sieną.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Claudie Amneta »
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 227
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
Laikydama rankose meškiuką, Dawn pasijuto vėl septynerių. Jos meškiukas buvo su mėlyna suknele, o rožinis kaspinėlis ant galvos buvo pats mieliausias dalykas. Mergina paglostė meškiuką. Koks minkštas,-pagalvojo ji ir nusišypsojo. Testimonium kerus mergina girdėjo pirmą kartą, tad žinojo, jog bus daug vargo juos išbandant. Dawn siekė savo lazdelės, tačiau jos nerado. Nuostabu. Jeigu aš ir vėl pamečiau savo lazdelę... Varnanagė šiaip taip pakėlė savo sėdimąją nuo pufo ir pamatė, jog lazdelė gražiausiai guli ant žemės šalia pufo. Mergina iš palengvėjimo atsipūtė ir pasiėmusi lazdelę, ėmė burti meškiuką.
-Testimooooonium,- sušnibždėjo ji.
Meškiukas gulėjo kaip gulėjęs ir jokių hologramų nebuvo.
-Testimooooooonium,-garsiau išdainavo Dawn.
Pamačiusi, jog meškiukas nesiteikia parodyti jai ateities, mergina susmego pufe ir stengėsi apgalvoti, ką blogai daro.

*

Neprisijungęs Alisa Feles

 • III kursas
 • *
 • 39
 • Taškai:
 • To late darling
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
Meškiukai Lizai patiko, o ypač jos nuo vaikystės turimas meškiukas Puošeiva. Ji su tuo meškiuku eidavo visur:  į parduotuvė, į teatrą, pas draugus ir dar daug vietų, bet dabar kai pagalvoji jis jau senas  ir varniukė su juo jau nebežaidžia, bet ši pamoka vis tiek turėtų būti įdomi. O ypač todėl, kad meškiukai mieli ir gražūs. ,,Bet ar aš noriu sužinoti savo ateitį?“- Lizai iškart iškilo klausimas galvoje. O kas jei ji pamatys tai ko nereikia? O jei ji pamatys kaip miršta? Bet Liza greit nustūmė tas mintis į šalį, nes kitaip būtų jos fantazija įsisiautėjusi.  Mergaitė per daug užsisvajojo ir net nepamatė kaip beveik visi jos klasiokai puola prie dėžės su pliušiniais meškinais-  tedžiais. Liza greitu judesiu atsistojo ir nutipeno prie dėžės. Didelio pasirinkimo nebuvo, visi likę meškinai atrodė beveik vienodi.  Kol varniukė galvojo jos klasės draugai pasiėmė dar kelis meškinus ir dėžėje liko tik du tedžiai. Liza apžiūrėjo juos abu, nes norėjo pasiimti gražesnį. Ji paėmė meškiną į rankas ir apžiūrėjo jį. Jis buvo be vienos akies ir ausies, bet spalva buvo graži. Tedis buvo tamsiai juodas su mėlyna akimi. Buvo gaila to meškino,  bet matėsi, kad buvo ne kartą naudotas, bet mergaitė jį padėjo į atgal į dėžę ir pasiėmė antrą meškiną. Šis buvo niekuo neišsiskiriantis rudas meškinas,  atrodė kaip ką tik nupirktas iš žiobarų parduotuvės. Bet Lizai jis nepatiko ir jai buvo nesvarbu, kad jis buvo kaip naujas. Ji pasiėmė juodąjį meškiną ir greitu žingsniu nuėjo atgal į savo vietą. 
Kai gali išsikviesti bet kokią knygą, daiktą ar gyvūną vienu burtų lazdelės mostelėjimu ir burtažodžiu „Accio!“, kai gali bendrauti su draugais ir pažįstamais per pelėdą, ugnį, Gynėją, Žvieglį, magiškus daiktus (pvz. monetas) ar nukeliauti oru ir bendrauti asmeniškai, kai nuotraukos laikraščiuose juda, o kasdieniai daiktai moka kalbėti, tada internetas nebeatrodo itin įspūdinga vieta.
    — J. K. Rowling

*

Neprisijungęs Klarisa Horasija

 • VI kursas
 • *
 • 148
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • There are no winners. Only survivors.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
-Meškiukai?-tyliai nesupratusi paklausė pati savęs.
Mergaitė suprato, jog ji buvo teisi. Nors ir kaip keista, kad ateities būrimui naudojami žiobariški meškiukai - tedžiai. Klarisa nusprendė pamėginti laimę su šiais gražiais, minkštais, mielais meškiukais.
Pakilusi nuo tamsiai violetinio krėslo varnanagė nuėjo link meškiukų dėžės, išsiėmė rožinį meškiuką su žydrom letenytėm ir juodom, giliom akytėmis.
-Koks tu mielas,-varniukė žiūrėdama į meškiuko gilias akis, pritarė savo mintims.
Pasiėmusi iš dėžės pliušinį žaislą mergaitė pajudėjo link savojo violetinio krėslo, toji jį pasidėjo ant medinio kavos staliuko.
Varnanagė išsitraukė medinę burtų lazdelę iš Varno Nago uniformos, kelis kartus pamosikavo burtų lazdele, kad žinotų kaip mosikuoti kai reikės tarti burtažodį. Netrukus ji buvo pasirengusi ir su ryžtu ištarė užkeikimą:
-Testimonium,-tedžio akys pradėjo mirgulioti vaivorykštine spalva, bet po kelių sekundžių nustojo.
Ką darau netaip?-pradėjo nerimauti varniukė.
-Profesore, man neišein..-ant paskutiniojo žodžio trylikametė prisiminė, jog reikia lazdele bakstelti į meškiuką, o ji tiesiog mosikavo lazdele.
Kokia aš nevėkšla.-šviesiaplaukė šiek tiek nusivylė savimi.
"Your naked body should only belong to those who fall in love with your naked soul." -Charlie Chaplin

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1301
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 3 metus »
Atrodo baigiau vienas iš pirmųjų mažumėle patenkintas savimi juodaplaukis nužvelgė klasę, kurioje vis dar mokiniai bandė atskleisti savo poros savaičių ateitį. Pasigriebęs meškučiuką nuo stalo pakilo iš savo suolo ir palengvomis nunešė atgal į kampe stovinčią didelę dėžę, kurios dugne dar gulėjo keletas užsilikusių pliušinių žaislų. Numestelėjęs žaislą į jo vietą Edgar'as nežingsniavo į savo vietą. Manydamas, kad profesorė visgi nesupyks, jis priėjo prie vieno iš kabineto langų ir žvelgė į kiemą, esantį už lango. Laukdamas pamokos galo, penktakursis norėjo pasigrožėti rudeniniais saulės spinduliais ir silpno vėjelio kedenamais lapais, kurių dalis jau buvo nurudę ir vieną kitą iš jų, vėjas pasiimdavo drauge su savimi.

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 227
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 3 metus »
Varniukės ausis pasiekė burtažodžių murmėjimai, šioks toks šurmulys. Išgirdusi, jog šalia sėdinti mergina burtažodį taria visai kitaip, Dawn norėjo sau trenkti iš visų jėgų už tokį žiopliškumą. Štai kodėl... Mergina atsitiesė, išsitraukė lazdelę, bakstelėjo ja į meškiuką ir tarė:
-Testimonium
Meškiukas žiūrėjo į ją tokiu žvilgsniu, lyg sakydamas "nevykėlė". Taip, žinau.-pagalvojo ji ir giliai įkvėpė oro. Žiūrėdama, jog kitiems įvairios hologramos pasakoja ateitį, mergina neprarado vilties ir bandė dar kartą. Po kelių bandymų visada išeina.
-Testimonium
Dawn pasirodė, jog ji matė kažką žybčiojant, tačiau nusivylė, kadangi tai tebuvo šviesos atspindys stiklinėse meškiuko akytėse. Ji apgalvojo kiekvieną veiksmą, kurį darė ir kodėl jai niekas neišeina. Antrakursė, atrodo, jau baigė prarasti pasitikėjimą savimi.
-Testimonium,- sušuko ji ir iš meškiuko akių išlindo mažytė pentagrama, rodanti, kaip Dawn savo koledžo bendrajame kambaryje daro namų darbus. Na, tikėjausi kažko įdomesnio,-kupina džiaugsmo pagalvojo ji.

*

Neprisijungęs Danielle Felton

 • III kursas
 • *
 • 13
 • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 3 metus »
Pirmąją pamokos dalį į tai kas vyksta aplink dėmesio nekreipusi Danielle atsipeikėjo tik tada, kai jai į rankas pateko pliušinis meškiukas.
-Kas čia? Vaikų darželis? - tyliai sumurmėjo nužiūrėdama vatos gabalą, bet vis dėl to nusprendė pasiklausyti mokytojos žodžių. Laimei, kad išgirdo burtažodį. Atsidususi mergina išsitraukė lazdelę ir padėjusi meškiuką ant stalo nusitaikė į jį.
-Testimonium, - sumurmėjo ji, tačiau nieko neįvyko.
-Testimonium, - jau garsiau pasakė klastuolė, tačiau meškiukas tik nuslydo į šoną ir ant stalo liko nedidelis įbrėžimas.
-Testimonium! - galbūt kiek per garsiai ištarė Danielle paėmusi meškiuką į rankas, tačiau jis tik iškrito jai iš delnų. Supratusi, kad bent dabar nieko nepasieks ji sunėrė rankas ant krūtinės ir atsirėmė į sieną esančią už pufo.
Sweet as sugar, hard as ice. Hurt me once, I'll kill you twice

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 551
 • Taškai: 24
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 3 metus »
Klasei išdalinus meškučius, iki jos atkeliavo šlykščiai neoninis rausvas meškutis. Grifei meškučiai ir tiap buvo tapę gana kičiniais daiktais, todėl ši jų nemėgo, o dar ta šlykšti spalva. ...na, bent jau nebus gaila, jeigu nusprogs...
Klarė iš apsiausto kišenės išsitraukė lazdelę, kuri sau ramiai ilsėjosi, kol buvo nereikalinga.
- Testimonium! - ryžtingai išarė panelė Karter, tačiau meškutis, gulintis priešais merginą ant stalo, tik keistai, lyg nervų kratomas sujudėjo.
... ką gi, lengva nebus... Ilgaplaukė atsispyrė minčiai tiesiog nurauti meškinui skaisčiai geltonu kaspinu padabintą galvą.
- Testimonium! - Klarė bandė antrąkart, tačiau šįkart meškis atsidūrė ant grindų. Žaliaakė vos susilaikė noro užminti šį gauruotą pliušo ir vatos gabalą.
- Testimonium! - tęsė darbą mergina...
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 3 metus »
 Emocinės pusiausvyros atgavimas užėmė nemažai laiko. Apsidairiusi suprato, jog kai kurie mokiniai jau spėjo per tą laiką baigti užduotį. Pasistengė pernelyg dėl to nesinervinti, nes tik dar daugiau laiko iššvaistys, o jo ir taip nebuvo per daug.
 Reikia pabandyti dar sykį. Penktakursė save ramino, sakydama, esą niekada niekas nepavyksta iš pirmo karto. Tačiau buvo nelengva patikėti savo pačios įtikinėjimais, kurie net mintyse neskambėjo itin sąžiningai.
 Nuvijusi šalin mintis, vėl bakstelėjo pliušinį meškį. Šį sykį jos lazdelės galiukas palietė raudonspalvio žaislo nosį.
 - Testimonium - pabandė dar kartą, tačiau ir vėl nieko nepavyko.
 Tuoj turbūt įtūš. Iš besikaupiančio joje pykčio ėmė įnirtingai baksnoti niekuo nekaltą tedį burtų lazdele, vos ne šūkaudama burtažodį.
 - Testimonium, testimonium, testimonium, - kartojo tą patį žodelį, beveik mušdama žaislą medine lazdele.
 Net pati nepastebėjo, po kurio pakartojimo iš meškino akių ėmė sklisti blyški melsva šviesa, kuri netrukus susiformavo į žydrą ekraną. Varnanagė su palengvėjimu išpūtė visą orą iš plaučių, beveik drebančia širdimi laukdama rezultatų, kurie turėtų pasirodyti bet kurią akimirką.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Amy Miles

 • II kursas
 • *
 • 9
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Gamta sukūrė mirtį, kad turėtų daug gyvybės.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 3 metus »
Visą pamoką pratylėjusi ir praklausiusi mokytojos, Amy pagaliau prabudo iš savo apmąstymų. Klasei išsidalinus meškiukus, varniukė apžiūrėjo savąjį. Jis buvo rudu kailiuku, juodom kaip angliukai akytėm, o aplink jo kaklą buvo aprišta pilkšva juostelė. Mokytojai pasakius burtažodį, šviesaplaukė išsitraukė lazdelę ir ja pamojavo, kad priprastų ranka. Susikaupusi Amy pabandė ištarti burtažodį.
-Testimonium!- tyliai sušmabždėjo varniukė. Dėja nieko neįvyko. Kad ir kiek mergaitė bandė, bet jai neišėjo. Po dar kokių keturių bandymų jai pagaliau pavyko! Iš meškučio akių pradėjo sklisti iš pradžių neryški, vos įžiūrima švieselė, bet po kelių akimirkų ji išryškėjo ir prieš Amy akis iššoko žalsvai melsvas "ekranas".
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »
Nulla regula sine exceptione. – Cicero.

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 3 metus »
 Varnanagė įdėmiai stebėjo atsirandančius ant hologramos simbolius, nė nedrįsdama sumirksėti. Užsipildžius paskutiniąjai melsvo ekrano eilutei sutriko. Neturėjo supratimo, kaip turėjo atrodyti jos ateities pavaizdavimas, tačiau... na, švieslentėje nebuvo jokių žodžių ar vaizdų, tik nesuprantami Dallifrėjai simboliai, sudaryti iš begalęs skaičiukų. Panašius skaičių derinius buvo mačiusi kažkuriame žiobarų filme.
 Neturėjo jokio supratimo, ką visi tie skaitmenys gali reikšti. Būtų galėjus pasiklausti profesorės, tačiau nedrįso pakelti rankos, tad tik pasimuistė savo krėsle. Nutarė dirstelėti į vadovėlį. Hm, jame nieko panašaus nebuvo, tad paauglė kaip reikiant išsigando. Ypač, kad pastebėjo paskutinįjį pastraipos sakinį, skelbiantį, jog skaičių sekos hologramojo rodo tedžio gedimą. Gražiausia. Matyt, bus persistengusi bedaužydama pliušinį meškiną ir jį sugadinusi.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 551
 • Taškai: 24
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 3 metus »
Po gerų penkiolikos nesėkmingų bandymų Klarė atsilošė ant kedės ir pradėjo tampyti meškį į įvairias puses. ... mes su tavim nesutariam, tu rūžavas pūkuotas padare... galvoje keikė pliušinį žaislą kaštonaplaukė.
Antrakursei šie metai prasidėjo sunkiai. Pirmame kurse turbūt ją lankė naujokės sėkmė. Beveik viskas ką bandydavo, po karto ar kelių pavykdavo. Žaliaakė buvo pervargusi, mokslai jau pirmomis dienomis ją varė iš proto. Tačiau ji sugebėjo susikaupti ir tęsė darbą toliau.
- Testimonium! - meškio akys sužibėjo, tai pamačiusi Klarė ėmėsi atoveiksmio.
- Testimonium! - iš pliušinio žaislo akių pasirodė mėlyna šviesa ilgakasės veidą apšviesdama keista holograma.  Pamačiusi tik pamokas ir buvimą mokykloje Klarė nenustebo, nes toks ir buvo jos planas, net ne ateinančiai savaitei, o visam mėnesiui mažiausiai.
Džiaugdamasi, kad jai pavyko, Klarisa Karter laukė pamokos pabaigos su šypsena veide.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 3 metus »
 Pačiai atitaisyti savo klaidą prasmės nebuvo, nes tik dar labiau sugadintų, šįkart jau nepataisomai. O kol kas gal dar yra kokia nors galimybė suremontuoti prietaisą. Suremontuoti pliušinį žaislą. Taip, labai logiška.
 Užuot verkusi dėl sugadinto žaislo, nutarė pabandyti vėl. Iš dėžės pasiėmė dar vieną meškiuką, niekuo neišsiskiriantį smėlio spalvos lokiuką su mėlynais ir bronziniais langeliais siuvinėtu kaspinu. Koledžo spalvos, turėtų sektis geriau.
 Ironiška, tačiau ir šįsyk pavyko iššsaukti hologramą ne iš karto. Atrodytų, jau mokėjo taisyklingai ištarti ir laiku bakstelėti, tačiau melsva spindinti lenta atsirado tik po trečio bandymo. Dabar bent jau nesimatė jokių neaiškių skaičiukų. Dallifrėja tiesiog matė gana greitai besikeičiančius vaizdus, žmones, vietas ir įvykius. Rodės, artimiausiu metu nieko blogo jai negresė, bent jau didelio pavojaus neįžvelgė.
 Turėtų tikriausiai džiaugtis, tačiau puikiai žinojo, kad ateitis yra nepastovi ir gali nuolat keistis, priklausomai nuo žmogaus pasirinkimų bei kitų faktorių. Tad tik atsiduso iš palengvėjimo.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Klarisa Horasija

 • VI kursas
 • *
 • 148
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • There are no winners. Only survivors.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 3 metus »
Antrą sykį mergaitė ramiai ištarė burtažodį ir bakstelėjo lazdele į meškiuką.
Meškiuko akys pradėjo labai ryškiai raibulioti vaivorykštine spalva, šį kartą akys nenustojo raibulioti, o tik ryškėjo. Galiausiai pasirodė artimos savaitės holograma.
Fone išryškėjo Hogvartso sienų kontūrai, pamažu Klarisa pamatė ir  pati save einančią į Varno Nago bendrąjį kambarį. Bendrasis kambarys šį kartą atrodė kur kas ryškesnis nei tikrovėje, gal todėl kad čia ateitis.
Hologramoje varniukė matė, kaip ji pati darė dar jai nežinomus namų darbus.
Žiobarotyra-mergaitė pamatė ant pergamento didelėms raidėm išraižytą žodį "žiobarotyra".
-Taigi, darau namų darbus?-paklausė ateities panelė Horasija ir netyčia sukikeno.
Po kiek laiko hologramos vaizdiniai pasikeitė. Varno Nago bendrajame vyko nedidelis vakarėlis, na gerai didžiulė šventė vyko. Tik viena Klarisa sėdėjo ant savosios lovos mergaičių miegamajame ir vis darė tuos pačius žiobarotyros namų darbus. Holograma vėl parodė vakarėlį ir joje šokančias dvi drauges: Elną ir Džiulietą. Žinoma, ateities vaizdinyje Klarisa matė ir daugiau savo pažįstamų.
Meškiuko vaivorykštinės akys vėl keitė spalvą, bet šį kartą į natūrialią spalvą- juodą. Vaivorykštė tedžio akyse blėso, kol toji užgeso.
"Your naked body should only belong to those who fall in love with your naked soul." -Charlie Chaplin

*

Neprisijungęs Danielle Felton

 • III kursas
 • *
 • 13
 • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 3 metus »
Kiek laiko pasėdėjusi Danielle apsižvalgė ir suprato, kad jau nemažai mokinių sugebėjo pažvelgti į savo ateitį. Nors daugelis jų ir buvo vyresni už Daniellę, jos galvą vis tiek perskrodė mintis "jeigu pavyko jiems, pavyks ir tau". Lydima tos minties mergina atsitiesė, vėl paėmė meškiuką ir atsukusi lazdelę į jį giliai įkvėpė.
-Testimonium! - ištarė garsiai ir aiškiai, tačiau nieko neįvyko.
"Tau pavyks. Tau pavyks." vis kartojo tai sau mintyse.
-Testimonium, - pabandė dar kartą ir meškiuko akyse pasirodė mėlyna švieselė, tačiau nerukus dingo.
"Jau beveik. Tau beveik pavyko" mintyse pati save drąsino Danielle.
Mergina dar kartą įkvėpė ir atsukusi lazdelę tiesiai ten, kur pagal viską turėtų būti meškiuko širdis ar kažkas panašaus sumurmėjo
-Testimonium, - nors tai ištarė tyliau nei tikėjosi, bet iš meškiuko akių vis tiek sušvito mėlyna šviesa iš kurios netrukus susidarė ir nedidelis ekranas. Klastuolė kiek nusivylė nepamačiusi ten nieko įdomaus, tik save vaikščiojančią į pamokas ir darančią namų darbus. Nusivylusi Danielle padėjo meškiuką ant stalo ir saugiai paslėpusi lazdelę laukė kol baigs kiti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »
Sweet as sugar, hard as ice. Hurt me once, I'll kill you twice