0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 7 metus »
Klarė pamastė ką vertėtų pasakyti ir galiausiai pakėlė ranką.
- Esu gimusi per mėnulio pilnatį, todėl esu ypač jautri mėnulio fazėms. Per pilnatį esu irzli ir negaliu užmigti, per jaunatį taip pat jaučiuosi keistai. - Klarė pagalvojusi susidėjo rankas ant krūtinės, nebuvo labai jauku atskeisti faktus apie save. - Kalbant apie zodiaką: mano Saulė avine, todėl esu daugiausia valdoma Marso, kuris šiaip jau laikomas vyriška planeta. Keli svarbiausi aspektai, kad mano Mėnulis buvo Skorpione, o Ascendentas - dvyniuose, tad esu pakankamai sunkaus charakterio. - Klarė nuraudo, ji žinojo, jog labai mažai su kuo sutarė, kad ir kaip stengtųsi, jos užsispyręs būdas vis išlįsdavo. - Taip pat savo horoskope turiu net šešias konjunkcijas, vadovėlyje skaičiau, kad net trys yra daug, toks žmogus laikomas ypatingu, tad net nežinau kaip traktuoti savo atvejį, ir kada nors galbūt norėčiau tai panagrinėti... - grifė raudo dar skaisčiau.
Nusprendusi, kad šneka per daug užtilo ir tyliai susisupusi nematomame burbule klausėsi pamokos.

((1 taškas už teorinę dalį))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Nana Kannazuki »
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 7 metus »
Eidamas į Astronomijos pamoką Jeffter'is nė nenumanė, kad bus pasikeitusi šio dalyko dėstytoją. Nors jį stebino, tai kad pamoka prasideda dienos metu, tai vylėsi, kad pirmoji pamoka ilgai neužtruks arba bent jau nereikės nieko daryti. Kažkodėl, kaip pirmąją dieną penktakursis jautėsi kiek nuvargęs. Bet tik spėjo įžengti į kabinetą penkiolimetis, jam iškart akys šoko ant kaktos, kai pamatė kažką naują sėdintį už profesoriaus stalo. Net sekundėlei sudvejojo ar netyčia čia kažkas nekrėčia kokios išdaigos, tačiau veidas buvo nematytas, o jog ji būtų pirmakursė - toli gražu. Atsisėdęs į vieną iš pirmųjų suolų laukė pamokos pradžios. Šiai netrukus prasidėjus žaliaakis klausėsi pritariamai linksėdamas galvą, tačiau jam viskas atrodė paistalai iki to "trečia". Pagriežtėjus profesorės tonui, grifas truputėlį stingo vietoje, ir po keletos sekundžių tik susijuokė per nosį o kas, jei nenoriu, bet reikia? Aišku, pamoka jam patiko, tiesiog šiandieną jau nebebuvo ant tiek jėgų, kad kažką galėtų rimtai priimti. Vaikinas išgirdęs, jog bus pradėta pamoka nenoriai papurtė galvą į šonus. Norėjo jis jau drėbti klausimų laviną profesorei, bet nespėjo, nes šioji lyg nelaukusi klausimų išsyk ėmė toliau dėstyti. Na, užduotis neatrodė sunkoka, bet penktakursis buvo įsitikinęs, jog nupjaus ir į lankas, bet kaip ir seniau, taip ir dabar suvokė, jog geriau kažkas negu niekas.
- Mano zodiako ženklas yra skorpionas. Taigi, žinote, jog planeta priklausanti marsas,- kiek pirštinuota ranka patrynęs smakrą ir prisimerkęs pamąstė ėmė pilti toliau, kas tik šovė į galvą, - Taigi.. Mano ženklas taip pat yra vandens ženklas, todėl kaip sako turėčiau geriau valdyti kerus susijusius būtent su vandeniu, tačiau ugninius valdau lygiai taip pat gerai. Tikriausiai viską valdau vienodai gerai,- dabar net pats nusikvatojo iš savo perdėtumo ir pasikrapštęs žalsvas akis nebepradangino šypsnio iš veido,- kas liečia kerus, tai juos stiprina ir skorpiono žvaigždynas, jei būni toje vietoje, iš kurios gali jį regėti..- dar lyg ir norėjo kažką pridurti, tačiau viskas taip ir pasiliko ant liežuvio galo.

((0.5 taško už teorinę dalį; 1 taškas už įdomų ir ilgą post'ą))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Nana Kannazuki »

*

Neprisijungęs Dawn Strain

  • ****
  • 228
  • Lytis: Moteris
  • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 7 metus »
Dawn, išgirdusi mokytojos pastabą, greitai susirado vietą ir atsisėdo šalia kitos mokinės.Šaunu. Zodiakai. Jai žandai paraudonavo, kai profesorė užsiminė apie horoskopų skaitymą žurnaluose. Taip, mergina mėgdavo skaityti žurnaliukuose jos zodiaką ir vis tikėdavosi, kad jame bus parašyta, kaip "po kelių dienų jus aplankys svajonių vaikinas ant balto žirgo". Tačiau varniukei augant, ji vis mažiau tikėdavo horoskopais, kol galiausiai tai atrodė jai visiška nesąmonė, kai perskaitė, jog merginai grės mirtinas pavojus. Antrakursė, išgirdusi profesorės klausimą, tučtuojau pakėlė ranką ir laukė, kol jai leis atsakinėti.
-Skaičiau, jog žmogaus kraujyje yra medžiagos, kuri yra ir žvaigždėse, neprisimenu, kaip tiksliai vadinasi. Aaa, planetos taip pat dar didžiulę įtaką žmonėms, jų charakteriui. Pavyzdžiui, Saulės įtakoje žmonės yra išdidūs, dvasingi, o Saturno įtakoje - užsidarę, nelinkę bendrauti. Aš pati esu Veneros įtakoje, o tai reiškia, jog esu impulsyvi. Ir apskritai, mėnulis turi didžiulę įtaką, nes per pilnatį žmonės pasiverčia į vilkolakius, arba paprastam žmogui gali atrodyti, jog tą naktį blogiau miegasi ir panašiai.
Patenkinta savo atsakymu, Dawn nuleido ranką.

((1 taškas už teorinę dalį))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Nana Kannazuki »

*

Lilith Toujou

Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 7 metus »
Pirštais švelniai paslėpė savo šypseną, kuri nesusilaikiusi pražydo merginos lūpose. Negalvodama palinko kiek į priekį, arčiau profesorės, kurios veide žaidė kelios emocijos; jos visos siaubingai masino Lilith, taip ir dabar norėjosi, kad vietoje saulės danguje spindėtų mėnulio skliautas, kuris tuos jausmus tik dar labiau pagyvintų; nuspalvintų visas spalvas aplink nuostabiai paslaptinga, rafinuota palete. Atsiduso. Tačiau dabar juk pamoka, todėl reikia piktai suraukti antakius ir kibti į pamoką.
-Mūsų manymu, horoskopai, esantys, pavyzdžiui, žurnaluose, tėra vaikų žaidimas, - prabilo švilpė, vis dar naudodama tam tikrą specifinę kalbėjimo manierą. - Kiekvienas žmogus yra individualus, todėl tie dalykai, kurie apibendrina kiekvieną zodiako ženklą, yra pernelyg pragmatiški ir abstraktūs, - nuleido vieną ranką žemyn ant suolo paviršiaus ir melsvai nulakuotu trumpu nagu kelis kartus kaukštelėjo, tarsi patvirtindama savo požiūrį.
-Žmogus asmeniškai savęs negali analizuoti, mat dažnai apie save galvoja iš visiškai kitos pusės, tarsi matydamas save iškreiptų veidrodžių kambaryje. Tačiau, aš pernelyg krypstu nuo temos, atleiskite mums, profesore, - staiga prajuko Lilith ir skubiai pasitaisė savo sidabrinės žuvytės formos auskarą, tarsi norėdama padaryti pauzę.
-Mes esame Dvyniai, gimėme veikiamos Saulės, - sučirpsėjo, gyvai ir mielai. - Tačiau šiaip Dvyniai yra oro ženklas, saugomas Merkurijaus, o kaip žinoma, ši planeta yra kitaip vadinama, na, proto planeta. Žinoma, -kilstelėjo galvą, ir šyptelėjo, - Egzistuoja daugybė kitų faktorių, kurie nulemia žmogaus elgseną, charakterį ir kitką, jeigu mes žvelgsime į viską iš astrologinės pusės. Tačiau, aš tikiu, kad mums profesorė labai gerai paaiškins viską, hm?- kiek nesklandžiai baigė, skubotai, tarsi vaikas, turintis saldainį užantyje, bet jausdamas progą gauti dar vieną saldėsį.

((1 taškas už ilgą ir įdomų post'ą, 1 - už teoriją))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Nana Kannazuki »

*

Neprisijungęs Sara Nikolė Keyes

  • ***
  • 187
  • Lytis: Moteris
  • Alive or just breathing?
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 7 metus »
Naujoji astronomijos profesorė ėmė patikti Sarai, dėl to jog ši atvira ir nuoširdi ir dar netradicinė, juk nekiekviena profesorė gali per pamoką pasiūlyti arbatos, kakavos ar kažko atsigerti. Norėjusi sutikti profesorės akis, mergaitė nedrąsiai pakėlė ranką ir prabilo kimiu mergaitės balseliu:
-Gal galėčiau gauti arbatos, profesore?
Išgirdusi pirmąjį pamokos klausimą šiek tiek pagalvojusi, netrukus išreiškė savo nuomonę:
-Aš deja žinau, tik savo zodiako ženklą. Bet manau, kad kai pasikeičia planetų išsidėstymas, gali pakisti mūsų nuotaika, elgesys, mityba ir svarbiausi mūsų gyvenimo dalykai gali labai stipriai pasikeisti, jei pasikeistų planetų išsidėstymas,-Sarai nutilus, šioji atsikosėjo ir kvėpavo giliai, bet po truputį kvėpavimas išsilygino.

((0.5 taško už teoriją))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Nana Kannazuki »
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.-Norman Cousins

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

  • VI kursas
  • *
  • 256
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 7 metus »
   Bethany sėdėjo tyliai kaip pelytė ir laukė nuobodžiosios ir sunkiosios teorinės dalies. Tiek ilgai laukė, kad net pražiopsojo. Daugelis mokinių jau buvo pasisakę, tačiau trečiakursė vis tiek pabandė kažką išmislyti.
   - Amm... Na, mano zodiakas yra liūtas, o planeta, lygtais, Saulė, stichija - ugnis, o su kokiu žvaigždynu esu susijusi, tai nežinau. Šiaip esu girdėjusi, kad mėnulis labai mus įtakoja. Dienomis ir naktimis, kada šviečia pilnatis, dažniausiai esame neramūs, negalime užmigti, susikaupti. Žmogus yra gamtos dalis, tad, jei Mėnulis savo gravitaciniu lauku judina jūras ir vandenynus, teoriškai pilnatis gali veikti ir žmones, juk 70 procentų žmogaus kūno sudaro vanduo... Ehm, taip pat girdėjau, kad nuo zodiako ženklo, planetos, stichijos ir žvaigždyno priklauso žmogaus charakteris bei ateitis, o visą kitą jau pasakė kiti mokiniai...
   Dar kart apgalvojusi, ką pasakė, grifė pasidėjo galvą ant stalo ir stengėsi (nors labiau vaidino, kas stengėsi) sugalvoti kažką, ko dar niekas nėra pasakęs, bet, atrodo, viskas buvo paminėta.

((0.5 taško už teorinę dalį))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Nana Kannazuki »

*

Neprisijungęs Mila Rozan

  • III kursas
  • *
  • 18
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 7 metus »
Pirmakursė Mila Rozan įžengusi į astronomijos kabinetą pradėjo žvalgytis po kabinetą. Mhm...Astronomijos kabinetas toks nykus... Mila mėgo girdėti kuomet slapta nuo tėčio mama jai pasakodavo apie astronomiją ir jos paskirtį. Nuo to laiko Mila buvo įsitikinusi, kad astronomija bus jos mėgstamiausia pamoka. Mila vis dar stebėjo patalpą kuomet jos žvilgsnis užkliuvo už jos pirmosios astronomijos mokytojos Nanos Kannazuki. Jai ta moteris iš karto pasirodė tokia savita, bet tuo pačiu labai sąžininga ir miela. Mila buvo maloni todėl tik pamačius savo naująją profesorę pasisveikino:
-Laba diena, profesore, malonu su jumis susipažinti.-Mila nusišypsojo profesoriai ir pradėjo ją ,,nagrinėti''. Ji apžvelgė profesorės drabužius ir jos veido bruožus kurie jai pasirodė gan išraiškingi. Mila stengėsi išsivaizduoti profesorę su plačia, plačia šypsena, nes kol kas profesorė buvo rimta ir susimasčius. Mila patraukė savo žvilgsnį nuo profesorės ir pradėjo apžiūrinėti kitus vaikus kurie sėdėjo šalimais.
Pelenų plunksna raižo mano skruostus, amžinybė leidžia juoktis, tik nieko gero nesako skausmas veriantis man širdį...

*

Neprisijungęs Nana Kannazuki

  • V kursas
  • *
  • 51
  • Taškai:
  • Do I not live? Badly, I know, but I live.
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 7 metus »
Tik jai pačiai išgirdus savų lūpų beriamus klausimus Nana sudvejojo pamokos tema - žinoma, dar sykį kartojant, gi retas profesorius, kad ir pareigomis ne itin besidomintis norėtų užkrauti kažką nesuprantamo, per lengvo arba varančio žiovulį saviems mokiniams, ir, žinoma, buvusi varnė nebuvo išimtis šiuo atveju. Galbūt todėl teorija ir buvo jos mylimiausia dalis - jeigu žmogus, ar net ir informacinės knygos autorius, turi užsivedimo ta tema, tuomet kas be ko, tai bus savotiškai įdomu. Neprivalėjo egzistuoti kažkokie tarpai tarp mokėjimo aiškinti ir nesupratimo ką aiškini - teorija yra teorija, ir tai dažniausiai buvo paprasti tam tikros srities faktai, kuriuos pats moki taip, kad naktį prabudintas atsimintum. Tad galbūt todėl, vos teorijos klausimui išsprūdus iš jos lūpų, o mokiniams ėmus reikšti visokeriausius atsakus, Nana pasijuto savotiškoje aklagatvėje.
Ir kaip, velniai gailestingi ir Dievai atlaidūs, jinai ims ir išaiškins praktiką? Kai pati mokėsi to, žinoma, buvo aišku - mokytojas jos buvo knygos, o turėdama užsidegimo, viskas jai veikdavo "arba pavyksta taip, arba bandai kitu būdu" principu - o dabar? Žinoma, kažkaip išaiškins - to nepadaryti nebuvo kaip galimas variantas. Giliai įkvėpė, atsiduso. Vargeli, nuostabi pirmos pamokos pradžia - nors ir vėl, jinai nebuvo tobula. Ypač kitų mokyme.
-Kiek girdėjau, panelė Amneta plačiausiai pasakė tema, kuo kiti dangaus kūnai, specifiškai Mėnulis, veikia mus kasdieniškai - manau, kad nors ir ne visi, bet tikrai dauguma gali pritarti su jos pasakyta informacija, kad per pilnatį bus kitokia savijauta, nei tarkim, per kokią delčią. Ir, kaip panelė la Claire išsireiškė geriausia ta tema, zodiakai ne visuomet bus pilni tiesos. Nors, kad būtumėm dvynys zodiake, tikrai nereik turėt dvynio šeimoje,- net tylomis sukrizeno į tokį mokinės pareiškimą. Emocingas išsireiškimas, tai tikrai - nors tokia susikurta atmosfera jai ir savotiškai patiko, kad bent jau mokiniai - kad ir vienas, net ir to būtų užtektinai - jautėsi užtektinai atsipalaidavę, kad galėtų save reikšti pamokoje be jokių kaprizingų ir bergždžių agresijų,- Tuojau pat ir pavyzdžių duosiu, tačiau,- net antakį pakėlė - kas jau kas, bet tikrai to nesitikėjo. Keista, keista, kažkaip net netikėjo, kad taip gali būti - pasirodo, kad buvo klaidinga tuoju atžvilgiu,- Panele Portendorf, na ką gi, pasirodo, kad dar tik pirmoji pamoka, o jau į skolas veliuosi aš. Žodžio švento nelaužanti esu aš, tad jei kada realiai norėtumėt šiuos atsiimti, arbatos ir pyrago pavidalu ar piniginiu, prašom mane susirasti kabinete.
Nusišypsojo - nerimas dėl praktikos vis dar kybojo širdyje, tačiau buvo smagu klausytis kitų nuomonių, iškalbų ar savų ne tik zodiako ženklų, bet ir planetų globėjų. Rodos, pagaliau ir suprato, kodėl Kasiopėja taip karingai užsiėmė šią pamoką, bent jau tuo atveju, jei ir pati jautėsi taip pat.
-Taigi, teorijai pavyzdys - pati asmeniškai esu svarstyklės, kas dar dažniau yra asocijuojama su meile. Meilės ženklas, taikos ženklas, nepakenčia barnių, vienatvės.. Realiai, dar savotiškai nepykčiau, jeigu svarstyklės nebūtų patapusios stereotipiniu meilės, dažnai net aistros ar vien tik seksualinės meilės simboliu. Štai, dar vienas pavyzdys, kodėl zodiakai neapibūdina visko - tačiau, kaip panelė Gren pusėtinai sakė, dažniau tai būna smulkios dalelės. Bruožai, dažnai aptinkami daugybėje žmonių, poelgiai, kurie išsiskiria kiek labiau nei kituose žmonėse - visa tai dažnai tėra ženklai, leidžiantys "suskirstyti" - kabutėse, didžiulėse kabutėse - žmones į tuosius bruožus, kurie tinka specifinei zodiakų grupei.
Akies krašteliu pažvelgė į kalbančią Lilith, akimirkai užsinorėdama perbraukti per šios švelnius tamsius plaukus, vėl nakties tamsoje persimesti žodžiais, kurių struktūra net ir didžiausiam romantikui būtų neįkertama. Užsinorėjo fėjų. Kaži, ar gyvos ir mažytės fėjos siaubingai kabinetą sujauktų?
-Panele Karter, šešios, mh.. Žinoma, tai daug, ir negaliu sakyti pilnai užtikrintai, tačiau magiškus padarus ar gyvūnus tai gali veikti savotiškai kitaip, ar net ir turinčius kokio aiškiai atgamtiškesnio kraujo savyje. Nors ir vėl, tuo atveju nesu domėjusis siaubingai daug - pati turiu tris, kas, kaip minėjot, yra savotiškai išskirtinesnio, ir jei norit, galit bet kada užsukti į kabinetą, durys praviros, mielai pasišnekėčiau daugiau šia tema.
Išklausiusi dar kelis mokinius - Dievai ir Motina Gamta telaimina ją, bet jautė, kaip gerklė ir šios jutimas eina prie galutinės ribos. Kalbėti, žinoma, buvo smagu - ypač tema, kurią veik dievini - tačiau taipogi smagu buvo gebėti prakalbėti, tad išgirdusi mokinės norą arbatai, profesorė tik džiaugsmingiau atsikvėpė - gaus ir trumpam pailsėti, ir pati išdžiuvusią gerklę sudrėkins šiltu gėralu.
Linktelėjusi į paprašiusios mokinės pusę ir trumpam atsiprašiusi Nana išlėkė iš kabinėto - kelių akimirkų tarpe atsidūrė savame kabinete, užkaitė vandens, supylė šį į juodą arbatinuką, paruošė apie septynis - ironiška, argi ne? - puodelius, į kurių du įmetė kelis susuktus ulongo arbatmedžio lapus. Būtų visai mielai atsigėrusi mačios, kad ir arbatinukas, ir puodeliai buvo įprastiniai japoniški, tai kodėl gi nėjus ir su arbata iš šalies, iš kurios esi kilusi? Tačiau, žinoma, tai buvo tiesiog bereikalingas vargas, kartu ir būtų supratusi sutrikusių mokinių žvilgsnius, kol pati gers keistai ryškiai žalią arbatą. Lazdelės mostu pakėlė likusius puodelius ir arbatinuką su karštu vandeniu į orą, skraidindama šiuos priešais save, kol du pilnus arbatos puodelius - vieną savo, kitą mokinės - nešė rankoje. Šios toks poilsis geriau nei jokio, tiesa?
-Gerai, tęsiame toliau,- pastatė arbatos puodelį ant mokinės stalo, greitomis šią užkalbindama,- Nežinau, ar ulongo arbata tavo mėgstama ar girdėta, tačiau kitos, atleisk, neturėjau.
Greitomis ir pati pasivogusi kelis gurkšnius iš savo puodelio, profesorė pastatė šį ant stalo, kartu prie kitų puodelių, vėl atsisukdama į jaunesnių už ją pačią mokinių veidus.
-Visi, galima sakyti, buvot viena, kita ar trečia prasme teisūs, ypač džiugina, kad žinot ir papildomos informacijos astrologijos tema. Ir dabar praktika - realiai, tai bus tik dar daugiau pasakojimo iš mano pusės, ir nesu tikra, ar sugebėsiu viską tiksliai ir aiškiai išaiškinti, kad nesidrovėkit klausti - ar net ir pavyzdžio paprašyti, mielai tą parodysiu. Ir tiesa, jei dar kas norit arbatos, nesidrovėkit ir pasiimkit.
(((Jei kas siaubingai tingit skaityti, nuo čia prasideda praktikos aiškinimas))
Automatiškai suplojo rankomis, galbūt taip stengdamasi sudėlioti savas mintis - pasičiupusi kreidos gabaliuką perbraukė per šią vertikaliai, ir padėjo kelis trumpus horizontalius pagaliukus.
-Taigi. Kaip yra planetos globėjos, kurios, kaip aišku, savotiškai globoja jūsų ženklą, dažnai ir yra tiesiogiai susietos su jumis. Jeigu zodiakas yra toks jūsų atitikmuo,- bakstelėjo į žemiausiai esantį pagaliuką,- o jūsų savęs pažinimas per gyvenimo eigą - šitas,- bakstelėjo į kitą, kiek aukščiau esantį,- tuomet pažinimas savęs pagal planetas ir žvaigždes būtų čia,- vidury tarp abiejų kitų, kur ilsėjosi trečias pagaliukas, Nana šį kelis kart apibraukė, tarsi pritraukdama dėmesį,- Tarkim, savy jūs turite gabaliuką kitų - draugų, šeimos narių. Tas pats ir su žvaigždėmis ar planetomis, ir dažnai, bet tikrai ne visada, pastarosios būna zodiako planeta globėja. Su žvaigždėmis kiek sudėtingiau, nes dažnai šios būna priskirtos jums remiantis kitais aspektais. Kadangi burtininkai daugumoje dalykų yra pažengę daug labiau nei žiobarai,- net pajuto kartumą burnoje vien tą tardama, skambėjo kažkaip savotiškai keistai,- todėl galima net užmegzti pokalbį su tąją planetos - arba žvaigždės - dalimi, kuri slypi jumyse. Bet vien todėl kad pokalbis yra užmegztas, tai nereiškia, kad kalbatės su savimi - ar kad kadangi kalbatės su savo dalimi, jums negresia jokie pavojai iš to darymo.
-Gerai, daug nedaugžodžiaujant - žvaigždėms yra skirtas burtažodis stiderques, planetoms - steripse. Šį kartą leisiu pasirinkti, kurį norite daryti - planetos yra lengviau, todėl jas labiau patarčiau daryti jaunesnio kurso mokiniams, pasirinkimo teisė labiau tiktų vyresnėliams. Nors galite daryti ir abu, kaip norite. Ištarus burtą sėkmingai jūsų vizijos laukas turėtų iškarto arba aptemti, arba pasidaryti siaubingai ryšku - bet tai tik kelių sekundžių efektas, tuomet atsidursite arba planetoje, kuriai priklausote, arba žvaigždėje. Prieš jus tikriausiai - negaliu sakyt užtikrintai, bet spėju - būsit jūs pats, kas bus jumyse esantis dangaus kūnas. Jūsų tikslas - padaryti jį savu draugu, susipažinti, užmegzti ryšį. Pasikartoju, vien todėl, kad kažkas yra jūsų dalis nereiškia, kad yra nusiteikęs draugiškai, prisiminkit ką. Užduotis skaitysis užbaigta tuomet, kai planetai arba žvaigždei jus priėmus gausit iš jos mažą dalį, dažniausiai uolienos, mineralo ar kristalo gabaliuką iš tos planetos ar žvaigždės, arba jeigu ji jūsų nepriims ir jums iškils pavojus, tačiau kadangi jus stebėsiu, pasistengsiu iš šio ištraukti kaip galima greičiau.
Atsiduso. Tas arbatos gurkšnis, regis, nė velnio nepadėjo - dar vienas gražumas, pirma pamoka, o ji prisičiulbės tiek, kad kitądien neprakalbės.
-Praktikiniai aiškinimai ne man, tad jeigu yra kokių neaiškumų, nesidrovėkit klausti ar paprašyti pavyzdžio, su mielu noru tokį pateiksiu.


((Rimtai, jeigu kam reikia kokio paaiškinimo - arba apsireikškite per AŽ, arba savame poste paprašykit pavyzdžio ar kažko panašaus. Dialogas, kuris bus planetoje\žvaigždėje gali būti vieni klausimai, tarkim "kodėl tu esi mano planeta\žvaigždė?", gali būti grynas monologas iš jūsų pusės, galit sugalvoti ką kito - nebijokit būti kūrybingi, aprašyti ir vietovės, kurioje atsidursite arba to, kaip jūsų veikėjo planeta globėja nėra planeta, su kuria susidurs.. Užduotį prašyčiau atlikti per 3-4 post'us.))
I would like to forget everything, to forget myself and to forget the world

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 7 metus »
Išklausiusi profesorės kalbą Klarė iškart užsirašė abu burtažodžius. Kaip esančiai jaunesniąjame kurse ji turėjo naudotis tik susietu su planetomis. Tačiau, kadangi astronomija jaunąjai grifiukei patiko, ji tikėjosi galbūt kada nors išbandyti ir antrąjį burtažodį.
Kelias minutes antrakursė kaupėsi. Užduotis atrodė įdomi, tačiau labai paslaptinga, todėl rusvaplaukė ją pasitiko gana nedrąsiai. Juolab, kad profesorė perspėjo, kad gali sutikti beveik bet ką.
... na ankščiau ar vėliau teks pradėti, tik gadinu laiką, kurio po to galiu pritrūkti.. Tokius žodžius sau ištarusi žaliaakė nutarė pradėti. Pasižiūrėjusi į užsirašytą burtažodį Klarė ištarė jį ir garsiai:
- Steripse. - Ištarė jaunoji Karter. Žodžiams aiškiai suveikus merginos skrandis pasileido šuorais toliau jos, tarsi kristų iš didelio aukščio. Tačiau daugiau nieko neįvyko. Grifė nutarė taip lengvai nepasiduoti:
- Steripse. - Šįkart ištarė šiek tiek griežčiau, tarsi tonas padėtų priversti kerus suveikti geriau. Vėl pajutusi keistą jausmą antrakursė galvojo, kad vėl bus taip pat ir nieko neįvyks, tačiau akimirkos bėgyje Klarės akyse aptemo, tarsi alpstant. Kūną tarsi kas sunkaus užspaudė, vaizdui po truputėlį ryškėjant mergaitė ėmė džiaugtis, tačiau išgirdo balsą, tarsi kalbantį jos pačios mintimis. Tau čia ne vieta! ir Klarė tarsi krisdama sumirksėjusi atsidūrė savo suole.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 7 metus »
Lisette įdėmiai klausėsi profesorės, tačiau, rodos, nesuprato beveik nei vieno jos žodžio. Nors rausvaplaukė ir mėgo astronomiją, tačiau dabar jai visa ši pamoka atrodė it koks kosmosas (ironiška, mat astronomija susijusi su kosmosu, tačiau toks išsireiškimas reiškė, jog klastuolė visai nieko nesuprato). Laimei, Lisette sugebėjo išgirsti burtažodžius, kurie, kaip tikėtasi, ir padės suprasti rausvaplaukei, kas čia per painiava. Kadangi klastuolė taip ir nesuprato, kas įvyks, kai ši ištars burtažodį, nenuostabu, kad šiek tiek jaudinosi. Lisette užsikišo rausvą plaukų sruogą už ausies ir gan nedrąsiai išsitraukė burtų lazdelę iš vidinės apsiausto kišenės. Giliai įkvėpusi bei dar kartą akimis perėjusi per klasę, klastuolė švelniai mostelėjo lazdele tardama:
-Steripse,- ištarė ganėtinai nedrąsiai ir neužtikrintai, tad nenuostabu, jog nieko ir neįvyko. Lisettei atrodė, kad visiems jau seniausiai pavyko teisingai ištarti burtažodį ir beveik baigti užduotį, tad mergaitė susiėmė ir švelniai mostelėjusi lazdelę drąsiai ištarė:
-Steripse!- klastuolei ėmė suktis galva, o ryški šviesa, rodos, ją apakino. Laimei, viskas vyko itin trumpai ir dabar rausvaplaukė buvo jai visai nepažįstamoje vietoje.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 7 metus »
Klausydamasi mokytojos Claudie vis labiau niaukėsi. Kažkaip užduotis jai atrodė įtartina. Visi tiek keliavimai į planetas, žvaigždes... Jai viskas paprasčiausiai atrodė nelogiška, nusižengia biologiniams dėsniams. Išklausiusi iki galo užduotį pastebėjo, kad kiti jau bando burtažodžius. Reik greičiau klaust, kad kiti išgirstų... O kas, jei keli mokiniai iškeps?
-Profesore, aš šia užduotimi abejoju. Juk žvaigždės yra didžiuliai įkaitusių dujų kamuoliai. Jeigu kas prisiartins prie jų, tai turėtų būti labai karšta. Tiksliau net nespėtų prisiartinti, o iškeptų. Ar jūs neabejojate, kad viskas baigsis gerai? Be to, kitose planetose yra kitoks oras. Mokiniai gali prisikvėpuoti azoto ir uždusti. Bet turbūt nespės. Žemės trauka yra stipriausia, ka daugybė mokinių turbūt išlėks į kosmosą ir žus,- šiek tiek drebėdama iš pykčio ir baimės grifė kalbėjo toliau.- Rodos jūs nepasakėte kaip grįžti atgal. Ar jūs pati visus mokinius sugrąžinsite?
Lyg ką prisiminusi mokinė tarė dar šį tą:
-Na, čia mano smalsumas. Aš taip esu girdėjusi. Atleiskite, jeigu ką nors pasakiau ne taip... Tiesiog norėjau įsitikinti.
Claudie užsikėlė koją ant kojos. Kai nervindavosi, jai visada tai šiek tiek padėdavo. Šį sykį nervinosi stipriai. Jos kalba galėjo įžeisti mokytoją, bet tikėjosi, kad taip nenutiko. Viską galės sužinoti tik iš profesorės atsakymo...

((0.5 taško už įdomų post'ą))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Nana Kannazuki »
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 7 metus »
((Apsimeskime, kad dar praktika? :'-)) Atsiprašau, labai norėjau pasireikšt, nors ir pavėlavus, tikiuosi, per galvą negausiu? Be to, manykim, kad čia jau praktikuojuosi. Nes pabaigoje bandau tai daryti :'-)) ))

Visi klegėjo, visi norėjo pasisakyti, juk šitoks įvykis - astronomija! Pasakojo, dėstė savo mintis vienas paskui kitą, vieno žodžiams dar nespėjus išsisklaidyti klasėje, jau tarškėjo kitas ir taip ilgai ilgai. O gal taip tik pasirodė, nes prie dar niekam nežinomų Margo savybių galime paminėti, kad ji baisiai nemėgsta laukti ir yra per išdidi, kad šoktų iš suolo, verstųsi per galvą, liptų ant jų kitiems (na šitai galėtų, bet tik tiesiogine prasme, o čia pamoka, taigi, geriau nerizikuoti) ir žūtbūt išrėktų savo mintyse kruopščiai pasirašytą kalbą garsiausiai. Šitą, žinoma, nesunku pastebėti, bet kiti gali pamanyti, kad ji tiesiog nieko nesugalvoja, arba, kad yra nedrąsi ar labai jau kukli, bet taip nėra. Ne. Ji tiesiog išdidi. Kiti šnabždasi, kad puikybės įsikūnijimas ir visi bla-bla apie gryną kraują, tai, aišku, tiesa, bet net pamiršusi mėlyną kūno skystį ji gali puikuotis savimi. Kam trukdo lai pasitraukia, o Margo tuo momentu gudriai nusišypsos, patenkinta žvilgtelės pro lėtai nusileidžiančias blakstienas ir nužingsniuos aukštai iškėlusi galvą. Tai užprogramuota jos kraujyje. Tame mėlyname skystyje, kuris tik prideda puikybės. Kaip bebūtų, juk jis mėlynas.
Taigi, tyrinėdama dėl patrauktų rankovių apnuogintas venas varna klausėsi. Kaip visada nešoko, nesivertė, nieko nedarė, tik atrodė puikiai. Ir išdidžiai. Jautė vieną kitą piktą žvilgsnį, bet čia tik pavydas, vien apie tai pagalvojus kvatotis norisi, bet penktakursė tik vedžiojo pirštu savo venas ir paslaptingai šypsojosi.
 -Nuostabu. - sumurmėjo visai klasės gyvasčiai išsisunkus ir pagaliau nutilus. Negali būti nieko nemalonesnio negu pradėti savo kalbą ir būti nutrauktai garsiau rėkiančiojo. -Žvaigždės ir kiti kosminiai kūnai glaudžiai susiję su Žeme bei jos gyventojais. Juk dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos, ką? Taigi, dauguma tą likimą ir bando nuspėti su žvaigždžių pagalba. Daug kas tai minėjo, todėl nesikartosiu, juk visiems aišku, kad yra daug būdų ir daug subtilybių. Seniau, o ypač Graikijoje buvo labai madinga užtvirtinti pranašystes planetų išsidėstymu. Tokios pranašystės neišsipildo, kol planetos kaip nors neišsirikiuoja, o ir išsirikiuoja ne visada būtent taip, kaip pasakyta pranašystėje, nes pranašystę sukūręs blogai apskaičiavo arba planetas paveikia išorinės jėgos. Planetų ir žvaigždžių išsidėstymu remiasi ir nemažai burtų, ypač stiprinančių galias arba neleidžiančių sulaužyti susitarimų. Gal neišsiplėsiu, nes matau, - nepatenkintai kilstelėjo antakį. -Kad daugumai tai neįdomu. Trumpai drūtai, be likimo žvaigždės ir planetos turi ir daugiau galios: gali paveikti pranašystes, sustiprinti galias, burtažodžius, pažadus, išlaisvinti ar uždaryti juodąją magiją bei jos kūrinius...
Astronomija, kaip ir Magijos istorija buvo Margo silpnybė, tad mergina būtų kalbėjusi visą naktį ir neišsisėmusi žinių ar kvapo. Dėl šios silpnybės su ja niekas nebenori eiti į biblioteką, nes kas antra bendražygio pakelta ir pasiūlyta knyga būna dedama atgal ir palydima varnanagės žodžiais "šitą jau skaičiau".
 -Ak, taip, praktika. - suniurnėjo panosėje, sugrįžusi iš apmąstymų, planų ir svajonių, apie ką, deja, ne kiekvienas mirtingasis gali sužinoti. -Pažiūrėkimi, "stiderques"? Kur mano lazdelė? - ar jau minėjau, kad Margo dar ir išsiblaškiusi? Labai dera su potraukiu žvaigždėms, ką?
Klasėje vienas po kito pasigirdo pokštelėjimai - pradinukai bando burtažodžius - o jau patyrusiems save priskyrusi Margo kuprinėje kuičiasi lazdelės.

((1.5 taško už ilgą ir įdomų post'ą))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Nana Kannazuki »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 7 metus »
Kelias minutes Klarė mastė kas įvyko. Matyt nuo pat pradžių grifei pavyko susisiekti su savąja planeta, tačiau toji nebuvo labai draugiška antrakursės atžvilgiu.
Klarė susikaupė ir pasitikėdama profesorės žodžiais nusprendė pabandyti dar kartą, juk ji minėjo, jei ką ištrauksianti mokinius ankščiau, nei kas blogo spės nutikti.
- Steripse. - Aiškiai ištarė žaliaakė. Šįkart viskas vyko greičiau nei pirmą kartą, akyse aptemo, skrandis prisiplojo, vaizdas išryškėjo jau po kelių akimirkų. ... ir vėl tu... Klarė išgirdo savo galvoje, ir pajuto, tarsi kas ją norėtų išstumti lauk, tačiau šįkart ji buvo geriau pasiruošusi.
- Nepavyks. - Antrakursė ištarė šešėliui, matomam priešais esame raudonai rudame fone.
Tai ištarus fonas dar labiau paraudonavo ir šešėlis prislink dar arčiau. Jis tarsi degė karščiu. ... aš tau pasakiau, kad dingtum iš čia...
- Kodėl!? - Supykusi kiek per garsiai kalbėjo dvylikametė. Šešėlis buvo bent perpus aukštesnis už mergaitę. ... nes tau nevalia...
Šešėlis išsisukinėjo, ir Klarė jautė kaip jos kūnas kaista nuo aplinkoje ir ypač nuo šešėlio, tarsi pirtyje. Buvo labai karšta, ir uniforma ant jaunosios grifukės kūno lipo kaip bitė prie medaus.
- Nes tau nevalia? - Balsiai pakartojo rusvaplaukė šešėliui. - Penkiamečio žodžiai.
Grifė, matyt šešėlį kaip reikalas įsiutino, mat šis prilekė prie pat jos ir juoda beveide galva prisikišo prie dvylikametės. ...pati prisiprašei...
Klarės veidas tarytum lydėsi, ji bandė pabusti, tačiau nepavyko...
- Kodėl tu taip darai? - Skausmo perkreiptu veidu žaliaakė kreipėsi į esybę. ... todėl, kad tokie kaip tu, tokiais metodais mane erzina...
- Bet šiuos kerus išmėginti man pasiūlė profesorė... - teisinosi mergaitė.

((1 taškas už ilgą ir įdomų postą))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Nana Kannazuki »
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Nana Kannazuki

  • V kursas
  • *
  • 51
  • Taškai:
  • Do I not live? Badly, I know, but I live.
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 7 metus »
Pagaliau jokio kalbėjimo - tegul Vėjų Dievai šią pasmerkia į kitus kraštus griausmingai krist, bet mintyse jau kalėsi lenteles su didžiuliais raudonais šauktukais, kad daugiau nebekalbės tiek daug. Ačiū labai, bet ne.
Atsirėmusi į savą medinį stalą Nana lėtai apžvelgė mokinius, bandančius suvirškinti dar didesnį informacijos kiekį ir pagauti tą akimirką, kai smegenėlės suvirškins žodį "burtas" ir "praktikos metas" - kaip tuomet jauni veideliai ima akimis kuistis po aplinką ieškantis lazdelės.. Atvirai, tai buvo savotiškai įtraukiantis pojūtis, tiesiog turėti absoliučią valdžią prieš kažką kitą, ypač regint, kaip jie seka tavas komandas.
Keistas, keistas jausmas.
Viena ranka apsikabino jau lėtai atšalti pradedančios arbatos puodelį, skvarbių mokytojauti pradėjusių akių žvilgsnį perkeldama ant juodo puodelio, prie kurio viršaus matėsi raudono lūpdažio žymė. Net užmiršo, ant kiek netvarkingai ar "savaitgališkai" galėjo atrodyti - na, ką gi. Toks gyvenimas ir taip toliau tąja eiga, o savo patogumo į kitų įprastą reginį jinai tikrai nekeis. Velniop.
Paskendusi svajose išgirdo klausimą - tylų, tarsi nedrąsų. Balsą susiejo su mokine, nuo kurios pradėjo teorinį pasakojimą iš savos pusės - lengvai šoktelėjus nuo "aukštesnės pareigų einančios aka mokytojo" pakylos klasėje priėjo prieš šios, pasilenkdama prie jos suolo. Nesinorėjo trukdyti kitiems, nors visai tobulai ir būtų, jeigu šie net nebūtų išgirdę Amnetos nuogąstavimų - o gal ir gerai, tuomet galėtų visiems garsiai paaiškinti. Bet ir vėl, gerklė.. Ak, sunkus tas mokytojo gyvenimas.
-Kalbi teisingai,- veidą papuošė maža šypsenėlė, gal tik tam, kad padrąsintų grifiukę,- ir tavo baimės būtų paremtos, tačiau į kosmosą, į kitas planetas ar žvaigždynus keliauti nekeliausime. Man atrodo, net ir burtininkų keliavimas tiesiogiai į kitas kosmoso vietas yra paremtas labiau minčių nei kūniškuoju keliavimu, o mintims, kaip bekūnei daliai, todėl nesklandumų ir neiškyla.
Ligi tol į mokinę žiūrėtos akys nukrypo į viršų, naujoji profesorė užsigalvojo - žinoma, tiesiog nuraminus Amnetą viskas išsispręstų taip ar anaip, tačiau norėjosi, kad jaunesnioji mokinė tikrai viską suprastų pati, kad būtų užtikrinta, o ne vien pasikliautų nepažįstamos žodžiu. Pirštais automatiškai tyliai ėmė barškenti į šios stalą - prasto įpročio pasekmė.
-Kai gimei, buvai automatiškai susieta ir su žvaigžde, ir su planeta, ir net su kitu aibių dalykų, kurie dabar nėra itin svarbūs - panašiai, kaip esi susieta su savo motina ar savo tėvu genetikos pagalba. Pats burtas, kartu ir užduoties tikslas yra susisiekti su planetos, tikriausiai šią imsi, tiesa? dalimi, esančia tavimi - tad pati kelionė bus verčiau į tavo pasąmonės užkampius, kur šioji ir slypi, nei į tikrą kosmosą.
Buvusi varnė atsitiesė iš savos vietos, dar kartą apsižvalgė aplink - tikėjosi, kad grifė suprato jos paaiškinus, vis vien stresas ir baimės ne itin pridėtų pliusų ne tik prie pamokos mėgimo, bet kartu ir užduoties pasisekimo, o tokie faktoriai gi ypatingai kenkia ir kasdieniškame gyvenime..
Akims užkliuvus už į burtą - ir save, žinoma - pasinėrusią mokinę, Nana kurią laiką šią stebėjo. Neatrodė kaip pati gražiausia ar maloniausia viso pradžia - žinoma, taip galėjo būti, ypač dažnai, kai pats žmogus su savimi nėra tobuliausias derinys. Gi ironiška, kad kitus, rodos, net geriau už save suprantame.
Laukdama arba dar klausimų iš grifės, arba patvirtinimo, kad viskas gerai, greitomis mergina apsisuko aplink, švelniai paglostydama per pradėjusios praktiką mokinės plaukus - galbūt niekuo ir nepagelbės, vis tiek fizinis kūnas ne taip ir persimeta į erdvę, kurioje vyksta susitikimas, tačiau kažkas širdy tiesiog vertė bent kaip merginą nuraminti jai nesutrukdant dirbti. 
I would like to forget everything, to forget myself and to forget the world

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 7 metus »
Tikriausiai ilgai, kaip niekada, grifui teko klausytis atsakinėjančių mokinių kartu su profesorės komentarais į jų atsakymus. Jau net pavargo vaikinas ramstytis nuo vienos rankos ant kitos. Tačiau galiausiai ištvėręs ganėtinai ilgoką, bet ne tokią ir nuobodžią, teorijos dalį, Edgar'as sulaukė ir to momento, kai Kannazuki priėjo prie praktinės dalies. Pastaroji skambėjo itin įdomiai. Savita planeta ir žvaigždė, su kuria teks pabendrauti. Tai keistai skambėjo, bet traukė nemenkai. Vyresnėliams buvo suteikta teisė pasirinkti, su kuo bandyti susisiekti. Tai gal kiek kišo koją juodaplaukiui. Jis mėgo imtis tą, kas yra sunkiau, tačiau šis atvejis buvo kitoks. Moksleivį laubiau traukė planetos nei žvaigždės, todėl jis dabar turėjo rinktis tarp užduoties sudėtingo ir objekto patikimo. Vis gi per daug ties svarstymais penktakursis neužsisėdėjo. Nusprendė, kad dabar bus geriausiai imti mėgstamą dalyką ir su juo atlikti viską ką gali geriausiai negu imti sunkesnį ir nebūti užtikrintam dėl nepriekaištingo užduoties atlikimo.
- Steripse- pasiruošęs ištarė grifas.