0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klarisa Horasija

  • VI kursas
  • *
  • 154
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • There are no winners. Only survivors.
Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #15 Prieš 7 metus »
Mergaitė vėl nuėjo į olos centrą, Klarisa pamatė akinančią partnerės šypseną ir iš karto išgirdo klausimų laviną.
-Ne, žinoma neabejoju,-pradėjo prieštarauti Claudie,-Kuo daugiau planų, tuo geresnė buveinė taps dar jaukesne ir geresne. Juk mes čia grįšime vėl ir vėl, ir vėl kol bus jauku ir gera. Žodžiu kol ola taps pati pati pati geriausia,-trylikametė nedrąsiai šyptelėjo ir tyliai sukikeno, staigiai užsidengė lūpas su savo delnu.
Šviesiaplaukė kostelėjo ir toliau trypčiojo vienoje vietoje, netrukus ji pradėjo nervingai vaikštinėti po olą, greitu metu varnanagė išgirdo keistą sakinį „nebent batai nukris“. Mergaitė kiek per garsiai prunkštelėjo, bet spėjo susivaldyti nesijuokus, po minutės nejaukios, Klarisą trikdančios tylos mergaitė išgirdo Claudie pasitaisymą.
-Žinoma, kad noriu tęsti šį darbą, juk mes net neįpusėjome. Ir atleisk, kad prieš tai nusijuokiau, tik kiek keistas sakinys pasiekė mano ausis.
"Your naked body should only belong to those who fall in love with your naked soul." -Charlie Chaplin

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #16 Prieš 7 metus »
Prikalbėjusi nesąmonių Claudie jau nebebijojo.
-Tai jau einam?
Šiek tiek luktelėjusi lyg laukdama draugės bandė gražiai išlipti iš olos, kad dar labiau neišsipurvintų drabužių. Atsargiai kilstelėjusi apsiaustą pasilenkė ir atsargiai lindo iš tos drėgonos ir purvinos vietos. Na, jai nebuvo labai svarbi drabužių išvaizda, žiobariškame pasaulyje ji net neieškodavo ką rengtis. Tiesiog apsirengdavo pirmus pasitaikiusius, šiek tiek suderintus drabužius, o dabar norėjo tiesiog pareiti į bendrąjį kambarį švari, nemurzina. Bet tai teliko svajone. Mergaitė užsikabino už apsiausto ir išvirto iš olos. Spėjusi tėkštis pilvu ant dar šiek tiek įšalusios žemės ji dar labiau išsipurvino. Sudie, svajone būt švariai. Šiandien reiks praustis ir skalbti drabužius... Dar šiek tiek pamurmėjusi po nosimi ir mintyse išvadinus save kerėpla, ji kai ką prisiminė:
-Klarisa, o kada vėl čia susitiksime. Manau, kad rytoj po pamokų. Būtų puiku susitikti čia. Gal kai ateisim iškart pradėsim dirbti. Ką manai?
Dar nesulaukisi atsakymo pradėjo eiti link mokyklos. Svarbu, kad nepamirščiau paieškoti burtažodžių...
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Klarisa Horasija

  • VI kursas
  • *
  • 154
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • There are no winners. Only survivors.
Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #17 Prieš 7 metus »
-Einam,-tyliai prabilo,lyg eitų į mirtį, nuo šios minties Klarisa nežymiai nusijuokė.
Mergaitė sekė grifiukę link landos oloje-išėjimo/įėjimo.
Eidamos link Hogvartso mokinukės pradėjo kalbėtis, o Klarisa atsakinėjo į kelis Claudie klausimus:
-Rytoj po pamokų? Gerai. Pavyzdžiui, kuri pirma ateis galės jau pradėt trypti žemę, o kita kai ateis, rauti šaknis ar panašiai. Tik reikės mums nueiti į biblioteką, tai gal tada susitikime rytoj po pamokų bibliotekoje pasieiškot užkeikimų, o poryt po pamokų  galėsim čia sugrįšt į olą su teritoriją apsaugančiais kerais,-išdėstė savo nuomonę varnanagė ir toliau ėjo tyloje, mintyse susidarinėdama sąrašą darbų, kurios reikės padaryti nuo grįžimo šiandien į mokyklą iki susitikimo su grife oloje.
1. Nueiti miegoti.
2.Atsikėlus nueiti į biblioteką susitikti su Claudie ir susirasti kerų apsaugančių nuo nepageidaujamų svečių. Ir turbūt viskas...sąrašas baigtas.
"Your naked body should only belong to those who fall in love with your naked soul." -Charlie Chaplin

*

kablelis

Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #18 Prieš 5 metus »
Oras buvo puikus. Saulė tiesiog kvietė maudytis. Tad Stevie pasiėmė maudymosi kostiumėlį ir patraukė link ežero. Tačiau geru oru džiaugėsi visi - ežero pakrantė buvo tirštai užsėsta mokinių. Tad Stevie patraukė tolyn, tikėdamasi rasti kokią tuštesnę vietelę, nes jai nepatiko maudytis ten, kur buvo daugybė žmonių.
Po kiek laiko mergaitė pamatė kažką tamsuojant. Susidomėjusi ji priėjo ir pamatė, kad tai yra jai iki tol nematytas namelis. Kas buvo įdomiausia, jis buvo oloje. Stevie susidomėjusi įėjo į vidų. Nepaisant gražios dienos, ten buvo gana vėsu. Tad mergaitė skubiai išėjo į lauką. Atsivėrė labai gražus vaizdas, tad Stevie prisėdo paspoksoti į ežerą. Buvo šilta ir labai gera. Mergaitė sėdėjo ir mėgavosi akimirka.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #19 Prieš 5 metus »
 Mayra mergaičių kambaryje susidėjo į mažą katės formos kuprinytę megztinį, rankšluostį bei laisvas kelnes. Jos liesą kūnelį dengė per dideli marškinėliai ir šortai. Mergaitė patraukė ežero link.
 Buvo karšta bei giedra diena. Saulė ritinėjosi žeme, dūzgė bitės, čiulbėjo paukščiai ir aplinkui buvo grupelės mokinių, sugalvojusių pasimaudyti. Mayra nežinojo, ar tikrai to nori, bet irgi patraukė maudytis, tik kuo toliau nuo svetimų akių, nors ir saviems ji neleido matyti kaip ji atrodo.
 Kol atėjo iki pamiškės, kur buvo mažiau mokinių, Mayra paduso ir vos pavilko kojas. Nors juodaplaukės nugara žliaugė prakaitas, jai vis dar buvo šalta. Galiausiai, sustojusi mergaitė apsidairė ir pastebėjo rudaplaukę, maždaug jos amžiaus mergaitę. Sudvejojusi klastuolė žengė link nepažįstamosios.
-Labas?-pašaukė mergaitę Mayra.-Tu čia maudysies?
Tik dabar juodaplaukė pastebėjo, kad kita mergaitė su maudymosi kostiumėliu ir panoro sau pliaukštelėti per veidą. Juk žinoma ji čia maudysis. Ko dar klausinėji kvailų klausimų. Priėjusi arčiau mergaitė pamatė namelį oloje ir sustojusi išleido tylų ,,vau".

*

kablelis

Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #20 Prieš 5 metus »
Stevie buvo giliai susimąsčiusi, kai staiga išgirdo, kad kažkas su ja šnekasi. Ji kiek nustebo, kad čia kažkas atėjo, bet neišsigando. Grifiukė pamatė, kad tai jai iki šiol nematyta mergaitė. Panašu, kad jos yra maždaug vienodo amžiaus, tad Stevie tikėjosi, kad galbūt pavyks susidraugauti.
- Sveika, - pratarė ji. - Aha, galvoju. Kitur per daug žmonių. Beje, aš Stevie iš Grifų Gūžtos trečio kurso. O tu?
Kurį laiką Stevie pamindžikavo vietoje ir nežinojo, ką daryti. Ji jau ketino eiti maudytis, bet atėjusi mergaitė ją kiek sutrikdė.
- Pastebėjai šitą namelį? - paklausė grifiukė. - Ten labai įdomu. Tik visai šalta. Bet patariu užeiti, tikrai verta.
Stevie dar kurį laiką pastovėjo ir galiausiai nutarė eiti maudytis - ir nesvarbu, ar atėjusioji prisijungs, ar ne.
- Einu maudytis. Prisijungsi?

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #21 Prieš 5 metus »
 Supratusi, kad privertė kitą mergaitę jaustis nepatogiai, Mayra nunarino galvą ir jau norėjo eiti šalin, bet rudaplaukei ją užkalbinus, ji sustojo ir atsisuko.
-Mayra. Ne Marya ar kaip kitaip, o Mayra. Iš Klastūnyno,-droviai tarė mergaitė užsikišusi sruogą už ausies. Jai buvo taip nepatogu, o įtampa buvo apčiuopiama ore. Paklausius Stevie patarimo Mayra priėjo prie namelio.
-Ai, žinoma, eisiu maudytis,-klastuolė droviai nusišypsojo grifei.-Tik pažiūrėsiu, kaip atrodo tas namelis iš vidaus.
 Įėjus į namelį, mergaitę pasitiko šalčio banga ir ji pradėjo kalenti dantimis. Sienose matėsi šaknys ir stovint ant akmens šalo pėdos.
 Vėl išėjus į lauką, Mayrą šįkart pasitiko karščio banga ir kalenimas dantimis baigėsi. Pasidėjusi savo daiktus ant pievelės, mergaitė su visais rūbai įlipo į vandenį ir įbridusi iki juosmens, pradėjo plaukti. Atsivertusi ant nugaros, ji laisvai plūduriavo, tikėdamasi, kad grifė ją užkalbins, nes mergaitė jautė, kad nori išsikalbėti kažkam.

*

kablelis

Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #22 Prieš 5 metus »
- Malonu, Mayra, - pratarė Stevie.
Kai klastuolė išėjusi iš namelio nuėjo maudytis, grifiukė gerokai nustebo. Ji niekada nemėgo maudytis su rūbais, o ši klastuolė tą padarė net nesudvejojusi...
- Jeigu nori persirengti, gali tą padaryti namelyje, - pasiūlė Stevie, nepagalvojusi, kad dabar jau kažin ar yra skirtumas, kai rūbai šlapi. - Arba aš galiu palaukti namelyje.
Gūžtelėjusi pečiais mergaitė nuėjo į vandenį. Jis jau buvo vėsesnis negu vasarą, tačiau dar tikrai šiltas ir kurį laiką Stevie pasimėgaudama plaukiojo. Po kiek laiko ji priplaukė prie Mayros ir paklausė:
- Tau patinka Hogvartse? Aš ilgą laiką negalėjau susirasti draugų. O ir dabar nesijaučiu labai pritapusi savo koledže... Bet vis dėlto čia smagu. Galima daug nuotykių patirti.
Stevie labai norėjo susibendrauti su naująja pažįstama, dėl to tikėjosi, kad ji atsakys į klausimus ne dviem žodžiais, tad išsitiesė vandens paviršiuje ant nugaros ir pradėjo ramiai laukti, kol klastuolė ką nors atsakys.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #23 Prieš 5 metus »
 Stevie priplaukus prie Mayros, ši krūptelėjo, nes nesitikėjo, kad nepažįstamoji prieis, tiksliau, priplauks taip arti. Klastuolė save laikė šlykščia švaistūne, kuri nesugeba normaliai pavalgyti, tad kas gi su tokia bendrautų? Na, jos nuomone, bent jau normaliai atrodė, nors visi kiti jai sakė, kad ji panašesnė į mirtį negu į žmogų, juo labiau į mergaitę. Stevie paklausus apie Hogvartsą, Mayra susimąstė. Ar jai čia patinka? Galiausiai suformulavusi atsakymą, klastuolė atsistojo ir, drebuliui praėjus jos kūnu, tarė:
-Hogvartsas... Man nesijaučia kaip namai. Galbūt todėl, kad niekur nesijaučiu kaip namuose, net ir savo kūne. Draugų kaip ir neturiu, nors mūsų visas koledžas kaip ir visi pažįstami,-Mayra pradėjo žaisti su vandens paviršiumi,-Vienintelis, kas į mane atkreipia daugiau dėmesio tai mano pusbrolis Markas ir tai tik dėl to kad taip atrodau. Prašau, papasakok man apie savo šeimą.
Mayra trumpam paniro po vandeniu, kad nusiplautų grasinančias išbėgti ašaras.

*

kablelis

Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #24 Prieš 5 metus »
Kaip atrodai? pagalvojo Stevie, kol Mayra kalbėjo. Ji nė nebuvo atkreipusi į tai dėmesio, tačiau kai klastuolė užsiminė, Stevie pažvelgė į ją atidžiau. Gal dėl to ji ir maudosi su rūbais?
Grifiukė susimąstė. Ji įtarė, kad galbūt mergaitei nejauku, kad ji priplaukė taip arti. Tačiau jeigu dabar pasitrauks, atrodys dar keisčiau... Tad Stevie stengėsi atrodyti kuo natūraliau, nors pati jautė, kad iki natūralaus būvio jai labai toli.
Mes irgi pažįstami, tačiau tai nėra draugai pagalvojo Stevie, bet nutylėjo, nes jai pasirodė, kad Mayra ir taip liūdna, tad nesinorėjo jos dar labiau liūdinti.
- Mano šeima?.. Hmm... Nežinau net, ką pasakoti. Gyvename Guernsey saloje. Turiu du jaunesnius brolius, jie dvyniai, mokosi pirmame kurse. Mes puikiai sutariame, esame geri draugai. Taip kad kaip ir turiu Hogvartse draugų dabar. Tėvai burtininkai.
Stevie nelabai mėgo kalbėti apie savo šeimą, nes jai visad atrodė, kad jos šeima yra be galo nuobodi. Mergaitė apiplaukė kelis ratus ir, grįžusi prie klastuolės, paklausė:
- O kokia tavo šeima? Minėjai pusbrolį, bet gal turi ir brolių ar seserų?

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #25 Prieš 5 metus »
 Išnirusi, Mayra perbraukė ranka plaukus, iš jų nubraukdama vandenį kartu su kuokštu plaukų.
-Mano šeima...-susimąstė klastuolė.-Mano šeima maža, tik mama ir aš. Tėtis mirė kai buvau maža, tad nelabai ką atsimenu. Tik tai, kad slėpiausi spintoje. Ir po to... Burtažodžius... Namai atrodė kaip po kokio uragano tada... Bet tėčio neprisimenu beveik...
Mayra pradėjo plaukti atbula, vis dar kalbėdama, bet kuo toliau, tuo tyliau. Galiausiai ji suprato, kad Stevie jos visiškai negirdi ir pratęsė savo pasakojimą jau pakankamai garsiai.
-Mano mama turi seserį ir brolį. Mano dėdė nusižudė prieš man gimstant, tad jo nepažinojau, o teta, na ji yra mano pusbrolio Marko ir pusseserės Marijos mama. Marija turėtų kitais metais atvykti į Hogvartsą, jeigu neišsikraustys į Prancūziją. Tai tiek apie mano šeimą. O dabar papasakok apie save. Ką mėgsti veikti? Kokia tavo mėgstamiausia knyga ir spalva?
Mayra po tokio monologo, priplaukė prie grifės ir atsigulė ant nugaros.

*

kablelis

Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #26 Prieš 5 metus »
Stevei Mayros šeimos istorija pasirodė labai liūdna. Gal dėl to ji yra tokia... Keista? susimąstė Stevie, bet garsiai nepasakė nieko. Ar aš ne taip supratau, ar jos tėtis padarė kažką, kas jį pražudė? paklausė savęs mergaitė, tačiau garsiai šito klausimo ištarti nesiryžo.
Stevie jau norėjo lipti iš vandens, kai ją sustabdė klastuolės klausimai.
- Labai didelę dalį laisvo laiko praleidžiu miške. Be galo mėgstu gamtą. Mes gyvename mažo miestelio pakrašty, tad miškas man yra visai arti namų. Be to, gyvename nedidelėje saloje, kas reiškia, kad netoli yra jūra, be to, mano miške yra ir ežeras. Tad dažnai maudausi.
Stevie dar šiek tiek paplaukiojo ir, atsigulusi ant nugaros, žiūrėdama į debesis, prabilo vėl:
- Aš neskaitau. Visiškai. Nebent vadovėlius mokykloje. Bet irgi ne.
Stevie nusišiepė. Ji pamiršo paskutinį Mayros klausimą, tačiau kurį laiką patylėjusi, prisiminė ir pratarė:
- Vienos neturiu. Tačiau galbūt labiausiai žalia, ji man primena gamtą. Tačiau, pavyzdžiui, drabužių žalių nemėgstu, neįsižeisk, tai nieko neturi bendro su Klastūnynu.
Grifiukė pasvarstė, ar ko nors paklausti, ar ne, tačiau staiga ji sugalvojo, kad nori vėl užeiti į tą namelį, tad pradėjo plaukti link kranto. Po kiek laiko atsisukusi į klastuolę Stevie pasakė:
- Aš noriu dar kartą apžiūrėti tą namelį, manau, ten turėtų būti tikrai įdomu. Nori prisijungti?

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #27 Prieš 5 metus »
 Besiklausydama Stevie pasakojimo apie namus, Mayra suprato, kad pavydi mergaitei ramaus gyvenimo saloje. Pati gyvendama mieste, ji matė mažai gamtos, o dar mažiau joje buvo. Beplūduriuojant mergaitė jautė, kaip šaltis skverbiasi į jos liauną kūnelį. Nuo pasakymo apie vadovėlius, Mayra nusišypsojo. Jai patiko skaityti, bet pastaruoju metu jai visiškai nėjo susikaupti, tad ir pamokos nuo to kentė. Grifei pasiūlius lipti iš vandens ir nueiti į ledinį, tai yra, olinį namelį, Mayra padvejojo, bet sutiko. Vis geriau, negu mirkti vėsiame vandenyje.
 Išlipus iš vandens, papūtė vėjas ir Mayra pradėjo drebėti. Greitai nužingsniavusi prie savo kuprinės, ji dar greičiau persirengė. Pagaliau kažkiek apsaugota nuo vėsaus rudeninio vėjo, Mayra nusekė paskui Stevie į olinį namelį, visą tą laiką tylėdama.
 Namelyje buvo vėsu, bet tik kojoms, nes Mayra buvo su šiltu vilnoniu megztiniu. Atsisėdusi ant grindų, ji išsitraukė termosą su karšta arbata ir pasiūlė grifei:
-Nori arbatos?

*

kablelis

Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #28 Prieš 5 metus »
Mergaitėms išlipus iš vandens, Stevie pasigailėjo, nes vandenyje buvo gerokai šilčiau - nesijautė bjauraus vėjo. Vis dėlto grifiukė buvo pernelyg užsispyrusi, kad dabar ką nors keistų, be to, ji nenorėjo parodyti, kad jai šalta. Kol klastuolė greitai persirengė, Stevie tik nusišluostė ir ant viršaus užsimetė megztinį ir kelnes. Nebuvo labai šilta, bet tverti galima.
Mayra nesakė nieko, Stevie irgi tylėjo, tik apžiūrinėjo namelį. Iš lauko jis neatrodė kuo nors ypatingas, tačiau viduje, geriau įsižiūrėjus, ant sienų buvo galima pamatyti įvairių meno darbų. Daugiausia tai buvo freskos, tačiau kai kur matėsi pritvirtinti drožiniai ar netgi skulptūrėlės, pagamintos iš medžiagos, kurios Stevie nepažino.
Grifiukė jau norėjo lįsti į namelio gilumą, kur buvo tarsi atskiras kambarys, tačiau tada Mayra pasiūlė arbatos.
- Ką gi, gerai. Ačiū, - atsakė Stevie ir prisėdo šalia. - Įdomus namukas, ar ne? Įdomu, kas gi padarė visus šituos meno dirbinius.
Stevie kurį laiką tylėdama gėrė arbatą. Ją pabaigusi, vėl atsistojo ir paklausė Mayros:
- Eisiu į tą kambarį. Eisi su manim?

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Olinis namelis
« Atsakymas #29 Prieš 5 metus »
 Gurkšnodama karštą arbatą, Mayra jautė, kaip ji keliauja link jos skrandžio ir pripildo jį šiluma. Sušilusi, klastuolė pradėjo apžiūrinėti namelį. Ant sienų buvo apsilaupiusios freskos, kuriose buvo vaizduojami įvairūs žmonės. Mayros akys užkliuvo už Mirties Valgytojų ženklo. Priėjusi arčiau ji jį prilietė ir pajuto, kad jos viduje nori prasiveržti kažkokie prisiminimai, bet kažkas jiems kliudė. Nesijaudink. Tau nereikia to žinoti. Kas tu? Tavo sergėtoja. Tau nereikia nieko daugiau žinoti, Mayra. Sustingusi mergaitė juto, kaip baimė pamažu apima ją, bet Stevie pasiūlymas išblaškė ją bei kitas bekylančias mintis.
-Žinoma, eime,-pritarė grifės minčiai klastuolė. Ji tikėjosi, kad tai nebus vienkartinis nuotykis ir ji dar sutiks šią mergaitę. Nusekusi paskui Stevie į tamsą, Mayra kuprinės šone sugrabaliojo lazdelę bei ją užžiebė:
-Lumos.
Melsva šviesa apšvietė dar geriau išsilaikiusias freskas, kurios, kaip manė Mayra, vaizdavo Hogvartso mūšį, įvykusį 1998 metais. Pati nustebusi, kad žino šį faktą, juodaplaukė nuėjo į kambarėlio vidurį. Kai kur sienose buvo nišos, o jose - įvairių įžymių to meto burtininkų statulėlės.