1
1

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Adam Green

 • III kursas
 • *
 • 38
 • Taškai: 10
Ats: Senasis skyrius su burtų knygomis
« Atsakymas #75 Prieš 7 mėnesius »
Adam' as sukluso, jam visada buvo smalsu sužinoti dalykus, kurie susiję su pokštais.
- Tu iškrėtus pokštą? - Prunkštelėjo Adam' as, jis nemokėjo bendrauti su žmonėmis, tačiau nenorėjo jų ir įžeisti, bet jo humoras buvo tikrai juodas. - Tai ką pridirbai berniūkščiui?
Green' ų šeimos atstovas dažnai lygdavo arešto, tad ten daug ko išmokdavo, tačiau keista girdėti iš merginos, kad ji nesiekia geriausių rezultatų.
- Gal vaikinai galvą susuko, - kilstelėjo lupų kampučius, vėl pasinėręs ieškoti kažko įdomesnio, kai iš lentynos vėl iškrito knygą, tačiau ne šiaip sau. Ji buvo kaip tik skirta rudaplaukiui. Na štai, vėl knygą apie išdaigas..
- Viskas gerai.. - bandydamas kiek įtikti šyptelėjo strazdanius, tačiau koja dar vis dilgčiojo.
Adam' as nustebo, kad mergina vis bando nusukti veidą, tačiau žinojo, kad jos visos tokios, bando atkreipti vaikinų dėmesį, tačiau Grifas nė nesiruošė "kabinti" jos, jam to nereikia, jis manė, kad per jaunas, o be to turėjo kitos veiklos Hogvartse.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

 • III kursas
 • *
 • 117
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • After all this time? Always
Ats: Senasis skyrius su burtų knygomis
« Atsakymas #76 Prieš 7 mėnesius »
- Kaip ir sakiau, - tarstelėjo nusisukdama, kad galėtų pasitaisyti plaukus nepastebėta, - tai nebuvo pokštas. Greičiau jau kerštas. Bet gana apie tai.
   Jos paskutiniai žodžiai nuskambėjo gana griežtai, todėl bandydama sušvelninti situaciją ir viską nuglaistyti, kad berniukas nesupyktų, tuoj pat ėmėsi kitos temos.
   - Papasakok ką nors apie save, - vėl švelniu balsu pradėjo mergina. - Tavo tėvai burtininkai? Ar turi daugiau brolių ar sesių, be tos apie kurią kalbėjai? Dar brolis, taip? Lyg tai minėjai, kad turi brolį. Kažkodėl manau, kad esi jauniausias.
   Šviesiaplaukė tyliai sukikeno ir iš karto kostelėjo, tarsi kas gerklę kutentų. Nenorėjo, kad berniukas pagalvotų, jog ji iš jo šaiposi. Daug draugų ji neturėjo, todėl nenorėjo nubaidyti ir šios, ką tik užsimezgusios, potencialios draugystės.

*

Neprisijungęs Adam Green

 • III kursas
 • *
 • 38
 • Taškai: 10
Ats: Senasis skyrius su burtų knygomis
« Atsakymas #77 Prieš 7 mėnesius »
- Kerštas? - Sukluso vaikinukas, merginos keršija? - Gal gali papasakoti, labai smalsu.. - Kilstelėjo lupų kampučius Adam' as. - Jei jau užsiminei, tai kalbėk, - nelabai mandagiai, tačiau savo stiliuje, burbtelėjo Green' as.
- Apie save? - Klausiamai pažvelgė, - na gerai, tai turiu brolį dvynį ir vyresnę seserį apie, kurią čia visą laiką kalbėjau.. Taip, esu grynakraujis burtininkas, tačiau man tai nelabai ką reiškia.. - Šyptelėjo Green' ų šeimos atstovas.
- O tu ką gali apie save papasakoti.. - Klaustelėjo vaikinukas ir pasikėlęs nuo žemės knygą ją atsivertė.. Tačiau jo dėmesį labiau traukė tai, kad mergina kažką slėpė.
- Ką tu savo plaukais bandai paslėpti? Aš pastabus nuo manęs sunkiai ką nuslėpsi, - šyptelėjo strazdanius ir skvarbiu žvilgsniu rodos ėmė nagrinėti Aniką.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

 • III kursas
 • *
 • 117
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • After all this time? Always
Ats: Senasis skyrius su burtų knygomis
« Atsakymas #78 Prieš 7 mėnesius »
-Na taip, - burbtelėjo, - gal ir papasajosiu kada nors. Tačiau tikrai ne šiandien. Tai pernelyg asmeniška.
   Ji visai netrošjo apie tokius dalykus pasakoti ką tik sutiktam berniukui. Kartą jau taip pasielgė ir papasakojo savo liūdną istoriją nuo pradžios iki pabaigos. O tada buvo be galo įskaudinta.
 - Apie save? Na pasakoti nėra ką labai daug. Kai nebūnu hogvartse gyvenu su Mama. Tėtčio nėra, esu vienturtė. Taip pat grynakraujė, bet žiobarai man nekliūna. Kaip ir viskas, - gūžtelėjo pečiais.
   Berniukas jai pasirodė kiek netaktiškas ir įžūlokas, bet tai buvo kur kas geresnės savybės nei tos dėl kurių nekentė buvusio savo draugo, Elijah. Tiesą sakant, ji taip stipriai nekentė Elijah, kad visi jai atrodė geresni žmonės nei jis.
   Tačiau ji nenorėjo apie jį galvoti, tad nuvijo šias mintis šalin.
   - Amm, nieko, - sutrikdyta paskutinio klausimo ji užraudo ir susirinkusi knygas, kurias norėjo persjaityti į glėbį, tarstelėjo. - Aš gal jau eisiu. Darosi vėlu.

*

Neprisijungęs Adam Green

 • III kursas
 • *
 • 38
 • Taškai: 10
Ats: Senasis skyrius su burtų knygomis
« Atsakymas #79 Prieš 7 mėnesius »
Berniūkštis išgirdęs merginos atsakymą tik susiraukė ir vėl grįžo į savo vietą - ant žemės, kur pasiėmęs knyga, buteliuką su rašalu ir popieriaus skiautė susirašė, keletą burtų ir įvairių pokštų.
- Nenoriu, nepasakok. - Šaltai ištarė Green' as.
- Na žiobarų aš irgi nediskriminuoju, - gūžtelėjo pečiais ir darbavosi toliau, - nors si jais reikalų taip pat ir neturiu, aš gyvenau pasaulyje, kur mane visada supė magija.. - atsakė Adam 'as.
Rudaplaukis nepasižymėjo mandagumu, na jis visad buvo įžūlokas ir keistas, tačiau jo sutikti žmonės irgi tuo pasižymėjo, net gi ir dabartinė mergina su kuria jis kalbėjo kažką slėpė.
- Nieko? - Tyliai sau po nosimi suburbėjo vaikinas. - Meluoji, - net nedvejodamas ištarė strazdanius ir vėl nužvelgė keistuolę. - Bėgi, jūs panos visos keistos? - Nustėro vaikinukas, nesitikėjo tokios reakcijos.. - Jei tau vėlu, tada labas rytas, nes dabar tik penkios valandos vakaro, - kilstelėjo lupų kampučius.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • V kursas
 • *
 • 268
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I know I am rude.
Ats: Senasis skyrius su burtų knygomis
« Atsakymas #80 Prieš 6 mėnesius »
Dafydd beveik bėgte įlėkė į biblioteką. Čia klastuolis taip pat nebuvo lankęsis. Ką gi, pirmų kartų diena pašaipiai pagalvojo velsietis. Tačiau dabar jam buvo svarbiausia surasti kokią nors knygą, kurioje būtų parašyta bent kas nors apie skydinius kerus. Ir tai padaryti greitai, kol jo neužpuolė. Tad ketvirtakursis Klastūnyno globotinis patraukė į burtų knygų skyrių. Laimei, prie skyriaus buvo parašyta, kokios knygos ten sudėtos. Kitaip Dafydd būtų klaidžiojęs tol, kol kas nors būtinai jį sustingdytų.
Greitai bėgdamas akimis per knygų nugarėles klastuolis netrukus rado vieną, kuri, jo nuomone, turėjo būti tinkama. Ją atsivertęs Dafydd kiek sutriko - pernelyg seniai nevartė jokios knygos. Tačiau turinyje sugebėjo rasti skydinių kerų temą ir ją atsiversti. Tačiau vos pamatė burtažodį protego duo, į jį atlėkė raudonas žaibas. Laimei, pataikė tiesiai į knygą, kuri iš karto išsprūdo iš rankos ir kažkur nulėkė.
- Protego duo! - riktelėjo velsietis. Jis nespėjo perskaityti, kokį rankos judesį reikia atlikti, tad tiesiog mostelėjo ranka. Nieko neįvyko.
- Nagi! Protego duo! - dar kartą pabandė klastuolis, pakartodamas tą patį judesį. Ir vėl nieko. Velsietis nė nesusimąstė, kodėl kerai neveikia. Jis nė nebuvo girdėjęs, kad kartais reikia padaryti kažką daugiau nei tik mostelėti. Tad netrukus iš klastuolio burnos pasiliejo ne pačių gražiausių žodžių lavina.
- Atstokit nuo manęs! - galiausiai riktelėjo Dafydd. Jis žinojo, kad tai nepadės, bet neįsivaizdavo, ką jam daryti, jeigu kerai neveikia. Velsietis kokiai sekundei užsimerkė. Tikėjosi, kad pavyks susikaupti ir tada tinkamai atlikti kerus. Tačiau ta sekundė kainavo berniukui burtų lazdelę. Jis nepastebėjo atlekiančio spindulio, tik pajuto kaip lazdelė sprūsta iš rankos. Velsietis skubiai atsimerkė ir apsižvalgė. Jis kurį laiką nesuprato, kas čia atsitiko. Tačiau tada išgirdo, kaip jo lazdelė nukrito ant stalo ir suprato: ko gero, namų elfai ją atėmė, o dabar grąžina.
- Ak, ačiū, - piktai pasakė Dafydd. Namų elfai, tikėtina, jo nebeišgirdo. Panašu, kad jie dingo. Klastuolis apsidžiaugė. Tačiau tada nutarė, kad, ko gero, teks eiti į kiemą ir bandyti pamatyti, ką jau tokio ypatingo daro kiti mokiniai. Klastuolis buvo tikras, kad kitiems mokiniams sekasi tikrai geriau negu jam.
I am David Caruin Šeuešin.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai: 41
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Senasis skyrius su burtų knygomis
« Atsakymas #81 Prieš mėnesį »
Klastuolė atsikėlė gana anksti ryte. Paskutiniu metu Camilla kankina nemiega ir jei išeini ryte pavaikščioti po Hogvartso koridorius gali sutikti šią antrakurse. Nemiegos prasidėjo po Herbologijos pamokos, bet mergina negalėjo, tai susieti su šia problema. Tai nebuvo nuo košmarų pati mėlyna plaukė net nežinojo dėl ko taip atsitinka. Bet mergaitė net nesijautė pavargus ar išsekus. Pati dvylikametė galvojo, kad ji jau priprato ir taip bus visada, bet Millai tai nelabai patinka, nes dar kelias valandas turi vaikščioti po pilį, nes jeigu pasiliks kambarį visos mergaitės pyks, kad jas pažadino.
  Kelias minutės Cornet žiūrėjo į siena po to apžiūrėjo visas mergaites ir atsiduso. Pasiėmus pirmą į akys pakliuvusį megztinį ir net nepersirengusi pižamos išėjo kuo tyliau iš mergaičių kambario. Vis tiek bus skundu, kad aš jas pažadinau mintyse tarė ir dar praėjus pro bendra kambarį išėjo. Šį kart mėlynakė žinojo kur nori eiti. Camillai atrodė, kad biblioteka yra viena iš geriausiu vietų kur galima pasilieti. Paskutiniu metu prancūzė nesilankė bibliotekoje. Jai atrodė, kad čia buvo pirmo kurso pradžioje todėl šį rytą mokinė niekur nenusuko, o tiesiai ėjo į biblioteką.
Pravėrusi bibliotekos durys Milla nepamatė nei vienos gyvos dvasios. Po to mėlynos akys pamatė uždrausta skyrių ir antrakursė nusijuokė. Vėl atsiminimai buvo susieti su Aleksu.  Keturi žmonės visi uždraustam skyriuje. Žydra plaukė nusprendė nueiti į patį bibliotekos galą. Vis dėl to nieko nebuvo ir Cornet turi labai daug laiko. Pagaliau pasiekus bibliotekos galą ji pamatė įdomią lentyną:
- Tik septintam kursui,- raganaitė nusijuokė ir pradėjo apžiūrinėti lentyną.- Gal kažką ir rasiu įdomaus.
Atsiduso mergaitė ir įdėmiai apžiūrinėjo knygas. Daugiausiai knygos buvo susietos su burtažodžiais ir mergaitė susidomėjus kelias knygas net pavartė. Šiam skyriui daug knygų buvo kurios antrakursiai negalės išburti, nes burtažodžiai per sunkus. Klastuolė net nežinojo, kad gale yra tiek knygų. Camilla galvojo, kad čia Knygos arba mažiems vaikams arba labai seniems profesorėms arba vadovėliai, bet čia klastuolė negalėjo atsitraukti nuo knygų nors žinojo, kad yra daug pavojingu burtažodžiu ir labai sunkiu, bet paskaityti buvo įdomu apie tai.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Aleksas Gilbert

 • IV kursas
 • *
 • 187
 • Taškai: 138
 • Lytis: Vyras
Ats: Senasis skyrius su burtų knygomis
« Atsakymas #82 Prieš mėnesį »
Aleksas nuo vakaro pradžios niekaip nesumerkė savo rudų akių.
Vaikinas mąstė apie artėjančią pilnatį, Camille, Julianą ir dar daug kitų svarbių, na ir ne tiek svarbių dalykų. Gilbert jau seniai norėjo dingti iš vaikinų miegamojo, bet miegantis brolis ir kiti klastuoliai to neleido padaryti. Jei juos prižadinsiu, liksiu sudaužytas.
Visgi po ilgų galvojimų Aleksas tyliai pakilo nuo savo minkštutės lovos ir greitai išsliūkino pro duris. Klastuolis gulėjo su rūbais, tad persirengti nebuvo reikalo. Gilbert jautė, kad šią nakt neužmerks savo akių, tad net nebandė persirengti į dryžuotą pižamą. Staiga rudaplaukio akys pagavo Camillos siluetą. Kur susiruošė ta naktibalda? Ji turi dabar miegoti! Jei jai kas atsitiks kaltinsiu tik save!  Gilbert vos susilaikė nenusikeikęs. Aleksas žinojo, kad tai tikriausiai būtų atkreipę Millos dėmesį, tačiau šiandien to vaikinas nenorėjo. Jo planas buvo pasekti merginą ir išsiaiškinti, kur ši eina.
 Pagaliau Gilbert pasiekė biblioteką. Buvo panašu, kad Cornet eina būtent čia. Puiki vietelė susitikimams su vaikinu. Ar ji mane išdavinėja? Palaukęs kol Milla įeis į patalpą Aleksas dar geras 10 minučių tyliai prastovėjo tamsiuose kolidoriuose, kol galiausiai pats įsliukino į biblioteką. Iš pat pradžių Camillos nesimatė. Alekso galvoje kilo daug neigiamų minčių. Vaikinas vos laikėsi nepradėjęs šaukti jos vardo per visą Hogvartsą, tačiau pastebėtas šešėlis prie seno burtų knygų skyriaus privertė lengviau atsikvėpti. Ji sveika, jai nieko nenutiko.
 Gilbert vikriai ir tuo pačiu tyliai, nesukeldamas nei menkučio garso atsidūrė už Millos nugaros. Tikriausiai mergina dar nebuvo jo pastebėjusi, nes vartė senas, apdulkėjusias knygas. Vaikinas stipriai apsikabino ją iš nugaros ir pakštelėjo į viršugalvį. Aleksas buvo aukštesnis, o tai šiuo momentu buvo privalumas. Klastuolio stiprios ir sportiškos rankos, su naujai atsiradusiom žaizdelėm ir senais randais buvo stipriai apglėbusios Millą per juosmenį. Iš vaikino veido niekaip nedingo šypsena, tačiau per ją Aleksas negalėjo ištarti nei žodžio.
-Ar gražiausiai pasaulio merginai nereikia gulėti lovoje? - šiek tiek surimtėjęs paklausė Gilbert ir dar kartą pabučiavo merginą. Šiį kartą tai buvo pakštelėjimas į skruostą.
SLYTHERIN!

*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai: 41
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Senasis skyrius su burtų knygomis
« Atsakymas #83 Prieš mėnesį »
Mergina labai lėtai skaitė tekstą. Daug naujų burtažodžių Camilla perskaitė, bet nei vieno neatsimindavo. Bet antrakursė net nesistengė. Prancūzė padėjo knyga atgal ir jau ruošėsi paimti kitą panašią knygą. Bet pajutus šiltas rankas kuriuos apkabino Cornet. Net neabejodama žinojo kas tai per žmogus. Maža šypsena atsirado mokinės veide. Klastuolė palietė Alekso rankas. Mėlyna plaukė atsisuko į vaikiną. Milla puikiai žinojo, kad klastuolis jaudinosi ir jei pamato savo porą tai negali paleisti iš akių. Camilla šypsojosi ir po neilgos pauzės tarė:
- Keista, kad tik dabar pastebėjai,- nusijuokė raganaitė,- taip kiekviena ryta.
Burtininkė žinojo, kad kažkada apie jos nemiega sužinos draugai ir Gilbert. Nors Cornet net neslėpė.
Staiga mergaitė prisiminė ką po susitikimo ant tiltelio norėjo pasakyti. Antrakursei nerūpėjo, kad jos meilė yra vilkolakys, bet jei rūpėjo, kad Aleksas žinotu viena dalyką kurio nieks nežino. Gyliai atsidususi Milla tarė:
- Na jei aš žinau, kad tu vilkolakis tada aš galiu irgi tau kai ką pasakyti,- Klastuolė žinojo, kad tai gali būti naujiena kurios vaikinas nesitikėjo, bet gyliai atsidusus Cornet tarė,- aš šnypštūnė.
Šį kart dvylikametė nuleido galvą. Gebėjimas buvo ne nuo pat gimimo o tik po vasaros. Mėlyna plaukė labai pergyveno jei apie tai kažkas sužinos todėl nenorėjo sakyti, jaudulys buvo Camillos viduje.   
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Camille Cornet »
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Aleksas Gilbert

 • IV kursas
 • *
 • 187
 • Taškai: 138
 • Lytis: Vyras
Ats: Senasis skyrius su burtų knygomis
« Atsakymas #84 Prieš mėnesį »
Aleksas įdėmiai klausėsi ką kalba Milla ir nei karto jos nepertraukė. Klausytis buvo maloniau nei kalbėti, tad Gilbert taip ir darė. Klastuolės balsas kažkaip ramino berniūkšti ir kėlė keistus jausmus viduje.
 Tačiau viskas juk netrunka amžinai. Galiausiai Camilla baigė kalbėti, o jos paskutinis sakinys šiek tiek sutrikdė Aleksą.
-Šnypštūnė? - lyg netikėdamas dar kartą paklausė Gilbert, bet po kelių akimirkų tik plačiai nusišypsojo, informacija jau buvo suvirškinta,-Na tai šaunu! Dabar tau reikia nupirkt ir padovanot kokią gyvatę. Kokios norėtum? - Aleksas vis dar buvo pasimetęs, tačiau pasimetimas susimaišė su džiausgmu ir dabar klastuolio sakiniai skambėjo keistai ir nedarniai.
 Pagaliau emocijų lavina aprimo ir Gilbert surimtėjo. Keturiolikmetis žinojo, kad taip pat reikėtų pasikalbėti apie įvykius ant tiltelio ir atsiprašyti Cami. Visgi vaikinas jai nepasakė tiesos. Milla pati ją pamatė. Greičiausiai jei ne tas atsitiktinis kartas, Cornet net iki dabar nebūtų žinojusi apie Aleksą ir jo vilkolakio pusę.
- Na... Emmm... Jei jau atviraujam, tai atsiprašau, kad nepasakiau tiesos apie save. Turėjau tai pasakyti jau senai, bet bijojau, kad mane atstumsi. Abu žinom, jog vilkolakių reputacija vis dar nėra labai pavyzdinga.
 Aleksas nervingai suvėlė savo plaukus ir atsiduso. Naktį šnekėtis tokiomis giliomis temomis nebuvo į naudą nei jam, nei merginai. Dažnai naktį žmonių protai veikė kitaip ir buvo įmanoma, kad kažkuris iš jų prišnekės nesąmonių.
- Na, o kaip tau mūsų pirmosios transfigūracijos ir apsiginimo nuo juodosios magijos pamokos šiais mokslo metais? - nejaukią tylą reikėjo užpildyti ir tuo aišku pasirūpino Aleksas. Klastuolio klausimas nebuvo šiaip tik klausimas. Aleksui tikrai buvo įdomu ką mano Camilla, tad laukė jos atsakymo. Pats Gilbert per abi pamokas skaudžiai nukentėjo, tad nusprendė savo visą ilgą nuomonę, kurios pusę žodžių užima keiksmai, pasilikti sau.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 savaites sukūrė Aleksas Gilbert »
SLYTHERIN!

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019