0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alisa Feles

 • III kursas
 • *
 • 41
 • Taškai:
 • To late darling
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
 Liza ramiai sėdėjo ir klausėsi kitų atsakymų. Jos klasiokų atsakymai buvo visai neblogi, bet niekas nežinojo tiesios. Tai buvo matyti iš vaikų veidų. Jie spėjo savo atsakymus. Bet ir Liz nežinojo tikrojo atsakymo. Ji tyliai sėdėjo kamputyje laukdama išgirsti ką nors įdomesnio. Bet visi tie atsakymai buvo paprasti. Ir nieko čia keisto, ką galėjai daryti kai nežinai. Lizai tai priminė magijos istoriją. Jai niekada nesisekė prisiminti svarbių datų. Ir ši pamokos pradžia mergaitei buvo tikra kankynė. ,,Juk ta data turi būti susijusi su pamoka"-pamąstė Liza, bet niekas į galvą jai taip ir neatėjo. Net iš profesorės veido nebuvo galima suprasti ar bent į tą pusę linkstą atsakymai.
 Liza pasisuko į kitą pusę, joje keli vaikai visai kaip ji žiūrėjo į vieną tašką ir galvojo, bet tikrai ne apie atsakymą. Lizai po kiek laiko pabodo klausytis mokinių atsakymų ir ji užsikišusi sruogą už ausies pradėjo žiūrėti į klasės sienas, lubas, suolus, lentą. Jai tai atrodė tikrai geresnis užsiėmimas nei klausyti kitų. Pažiūrėjusi į klasės priekį ji pamatė didelę dėžę su  - sagomis, siūlais, audiniais, popieriais ir kitokiais dalykėlias . ,,Kam jie?"- iškart pagalvojo Liza. Ji tikrai nenorėjo siūti per apsigynimo nuo juodosios magijos pamoką. Nesvarbu, kad dabar nėra jokio blogio, o jei jis sugrįš mergaitė jam nepakiš savo rankdarbio. Liza išmetė tą kvailą mintį apie rankdarbius. Juk profesorė tikrai nepasakytų ko nors pasiūti. Nebent tai būtų neregimasis apsiaustas, bet mergaitė nusijuokė apie tai pagalvojusi.  Varniukė pradėjo įsivaizduoti kaip ji naudoja įvairius burtažodžius ir kaunasi su Mirties valgytojais. Būtų juokinga, nes Liza gerų burtažodžių nežinojo. Ji tikriausiai greičiau pasirodytų  kvailai, nei panaudotų sustingdymo kerus. 
Kai gali išsikviesti bet kokią knygą, daiktą ar gyvūną vienu burtų lazdelės mostelėjimu ir burtažodžiu „Accio!“, kai gali bendrauti su draugais ir pažįstamais per pelėdą, ugnį, Gynėją, Žvieglį, magiškus daiktus (pvz. monetas) ar nukeliauti oru ir bendrauti asmeniškai, kai nuotraukos laikraščiuose juda, o kasdieniai daiktai moka kalbėti, tada internetas nebeatrodo itin įspūdinga vieta.
    — J. K. Rowling

*

Neprisijungęs Elizabeth Luanna Maier

 • Juodosios magijos specialistė
 • ***
 • 84
 • Lytis: Moteris
 • I run rivers in rain
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
- Niekas? Tikrai? - Elizabeth patempė lūpas, liūdnai šyptelėjo ir demonstratyviai atsiduso. - Jei atvirai, tikėjausi iš jūsų daugiau. Ir kaip jūs galite nežinoti, kad šiandien yra apsigynimo nuo juodosios magijos diena? Arčiausiai tiesos buvo panelė McWelle, ji ir gaus papildomą tašką. Visi kiti, žinoma, nebūsite labai nuskriausti, - nusišypsojo pabrėždama priešpaskutinį žodį.
Baltaplaukė priėjo arčiau pirmojo suolo, ant kurio puikavosi dėžė su niekučiais. Dar sykį nužvelgė visus mokinius, lyg laukdama kokių klausimų ar prieštaravimų, kad tema visai nesusijusi suvadovėlio turiniu. Bet argi blogai išplėsti savo akiratį?
- Turėčiau papasakoti jums istoriją apie šios dienos atsiradimą, bet aš jos nežinau arba jos tiesiog nėra. Juk žiobarai irgi prisigalvoja keisčiausių dienų? Šiaip ar taip, kad ir ką pasakočiau, jums tai veikiausiai tiesiog pralėktų pro ausis, o būti išsilavinusiais burtininkais dar niekam nepakenkė. Taigi šiandein darysite plakatus apsigynimo nuo juodosios magijos dienai. Spintose už jūsų rasite įvairiausių knygų su įvairiausia informacija ir spalvoto popieriaus, o čia, - tarė plekšnodama dėžę, - rasite daikčiukų dekoravimui. Dirbsite po vieną, nesusipeškite, nesistumdykite, plakatai turi būti estetiški, juose turėtų būti data, jūsų piešinys, galbūt keletas įdomių faktų. Atsiduokite fantazijai ir sėkmės darbe!
Profesorė šiltai nusišypsojo ir sugrįžo į savo vietą, klestelėjo ant kėdės ir tradiciškai pasiėmė Betę ant kelių - baltajai žiurkei, regis, visai patiko būti glostomai mokinių pilnoje klasėje.

((Bent pora postų. Nepamirškite forumo taisyklių ir baigę darbą nerašykite apie išėjimą iš klasės. Nebent bėgate, žinoma, o tai nėra rekomenduojama.))
glaciers melting in the dead of night
and the superstars sucked into the supermassive

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
Išgirdusi atsakymą Klarė tyliai nusijuokė ... atsakymas tikrai buvo lengvas... grifė pasistengė susikoncentruoti ir išgirdusi užduotį pirmą pakilo iš vietos link spintos.
Čia tikrai mano šansas, ne veltui žiobarų dailės mokyklą lankiau...
Priėjusi spintą ji visų pirmą nusprendė nusičiupti didelį turkio žydrumos storo vatmano lapą. Jis bus puikus plakato pagrindas... nusišypsojo Klarė. Ji suprato, kad be knygos ir burtų jai pavyks tik paprastas plakatas, o ji mokosi magijos mokykloje, todėl vienoje iš aukštutinių lentynų, netvarkingai prigrųstoje senų knygų greitai keldama knygą po knygos, ne dėl to, kad skubėtų, kad spėtų, bet kadangi buvo nusiteikusi smagiai užduočiai, ji rado vadovėlį "Magiška šventės puošyba", pavarčiusi suprato, kad rado ko ieško nuskubėjo prie savo stalo ir pasidėjusi rastus daiktus, nuskubėjo prie profesorės, dėžėje ji surado plastikines besivartančias akytes. kvailos, bet šmaikščios, pravers... Kartu su akytėmis pačiupusi ir keletą spalvotų pūkučių bei guminę gyvatėlę, ji nuskubėjo atgal prie stalo ir ant popieriaus ėmė paišyti eskizą.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Emilianne Mcwelle

 • ***
 • 194
 • ... the Sirens are singing your song
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
Pusiausnūda sėdėdama kabinete Emilijana tingiai vartė tarp pirštų savo pakabuką. Jei kas nos norėtų dėl kokių jam vienam žinomų priežasčių atsikratyti sirena, jam pakaktų nutraukti nuo kaklo šitą pakabuką. Aišku, to taip paprastai nepadarysi - nors iš išorės atrodo trapios, sirenos yra labai stiprios ir mielai nusuka galvas skriaudikams. Kodėl apie tai galvojo, mergina pati nežinojo. Juk reikėjo kažkuo užimti smegenis, kad nors akimirką nejaustų to įkyraus jausmo, kuris vertė jaustis visiškai išdžiūvusiai: organizmas, oda, plaukai - viskas Emi šaukėsi vandens. Galiausiai prisiminusi, jog sėdi pamokoje Emilijana sutelkė dėmesį į profesorę, kuri kaip tik ketino kalbėti. Kažkokiu magišku būdu mergina sugebėjo gauti papildomą tašką. Ką gi, tai jau gerai. O štai pamokos užduotis nedžiugino. Tiesą pasakius, Emi jautėsi sugrįžusi į pradines klases - kai mokytojai liepia ruošti plakatus ir piešti drugelius. Realiai šią pamoką žaliaakė lankė tik dėl to, kad galėtų užsiimti kerais - deja, net ir Apsigynimo nuo juodosios magijos pamoka turi neigiamąją pusę. Ir ta pusė kažkodėl nutarė pasirodyti būtent dabar.
Kiek susinervinusi Emi išdidokai atsistojo, pamaiviškai atmetė atgal spindinčiai baltus plaukus (pasistengdama, kad kažką apakintų jų blyksnis) ir nužingsniavo prie spintos. Išsirinkusi patį paprasčiausią baltą popieriaus lapą ir kelias knygas mergina priėjo prie dėžės. Žybtelėjusi akimis į kažką (pati nežinojo, kokio velnio šiandien be priežasties griežė dantį ant visų) Emilijana panaršė dėžėje ir išsirinko keletą niekniekių ir grįžo prie savo stalo. Piešti mergina mokėjo, bet niekada to nemėgo, kaip ir kitokių dailės darbų. Ką gi, teks susitaikyti, kad ne viskas šiame gyvenime vyksta taip kaip nori, tad Emi teko paimti pieštuką ir pradėti judinti ranką virš tokio pat baltumo popieriaus lapo.

*

Neprisijungęs Alisa Feles

 • III kursas
 • *
 • 41
 • Taškai:
 • To late darling
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 3 metus »
 Lizos dėmesį atkreipė mokytojos pasakytas atsakymas. ,,Na, to niekas nesitikėjo"-pagalvojo Liz. Varniukė atsisuko į mokinius sėdinčius netoli jos ir pamatė, kad jie visai kaip ir ji nenumatė tokio atsakymo, bet viskam būna pirmas kartas. Profesorei pasakius užduotį, Liza apsižvalgė, ji pamanė, kad gerai jog nereikia dirbti dviesia, varniukė neturėjo daug draugų ir tikrai netikėjo, kad kas nors dirbtų su ja. Liza atsisuko į spintą gale. Ji buvo didžiulė su nemažai stalčių. Visi vaikai pradėjo stotis ir eiti link spintos. Liza taip pat atsistojo, bet ją pradėjo stumdyti į vieną šoną tai į kitą. Tas didžiulis mokinių srautas. Liza liko pačiame gale, bet nuėjusi prie spintos rado vis kelias likusias knygas, nes visas išgraibstė. Popieriaus irgi buvo ne per daugiausia. Liza pasiėmė vieną didelį baltą popieriaus lapą ir paprasto dydžio geltonos ir raudonos spalvos popieriaus. Prigriebė ir vieną knygą. Nuėjo prie savo suolo ir ant lapo viršau pasiėmusi rašalo ir plunksną didelėmis raidėmis parašė: Apsigynimo nuo juodosios magijos diena. ,,Visai neblogai atrodo"- pagalvojo varniukė. Paskui žemiau parašė: Vasario 8 diena yra Apsigynimo nuo juodosios magijos diena.
-Ką čia nupiešus?- sumurmėjo sau po nosimi ir pakėlė plakatą į viršų, kad geriau galėtų įsivaizduoti. Liza nelabai mokėjo piešti, bet reikėjo daryti tai ką gali. Ji nuėjo prie dėžės su niekučiais ir pasiėmė rudos spalvos skiautę. Sugrįžusi atgal prie suolo pamatavo savo lazdelės dydį ir iškirpo labai panašią iš savo rudos skiautės.
Priklijavo prie balto popieriaus per vidurį. ,,Man dar reikia žalio popieriaus"- išmąstė Liza. Ji nuėjo prie spintos ir pamatė, kad ten nebėra žalio popieriaus. Grįžo atgal. Varniukė nesumąstė ką čia padaryti, juk be žalio popieriaus nieko nebus. Ji dar kartą pažiūrėjo į savo plakatą. Pasiėmė lazdelę ir raudono popieriaus.
-Colorius,-sušuko mergaitė ir raudonas popierius nusidažė žaliai. Mergaitė mintyse save pagyrė už gerą idėją ir iš popieriaus iškirpo žalią žaibą, priklijavo prie plakate esančios lazdelės. ,,Štai, visai neblogai"- dar kartą pasigyrė save Liza.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Liza Merdutė »
Kai gali išsikviesti bet kokią knygą, daiktą ar gyvūną vienu burtų lazdelės mostelėjimu ir burtažodžiu „Accio!“, kai gali bendrauti su draugais ir pažįstamais per pelėdą, ugnį, Gynėją, Žvieglį, magiškus daiktus (pvz. monetas) ar nukeliauti oru ir bendrauti asmeniškai, kai nuotraukos laikraščiuose juda, o kasdieniai daiktai moka kalbėti, tada internetas nebeatrodo itin įspūdinga vieta.
    — J. K. Rowling

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 3 metus »
 Dallifrėja garsiai ir demonstratyviai prunkštelėjo, išgirdusi teisingą atsakymą. Apsigynimo nuo juodosios magijos diena? Ar jūs rimtai? Tai kokio velnio niekas mokykloje neminėjo picos dienos? Savižudžių dienos? Juk tikrai tokia yra. Raudonplaukė su mielu noru ją atšvęstų. Kaip reikiant paminėtų. Nusivaipiusi garsiai išleido orą pro burną.
 Plakatą paskutinį sykį darė žiobariškoje mokykloje, kokioje pirmoje ar antroje klasėje. Argi jie neturėtų mokytis apsiginti nuo blogųjų burtininkų? Žinot, visai neseniai vyko mūšis, mes dar nežinom, kas mūsų laukia, bet velniai nematė tos mūsų ateities, eina ji velniop, verčiau mes papieškim - juk tai toks praktiškas darbas, jis tikrai mums pravers ateityje. Nors žaliaakė pastaruoju metu buvo viskam abejinga, tačiau šįsyk jos kantrybė trūko. Na, kaip trūko... Ji tylėjo, garsu nereiškė jokio nepasitenkinimo, tik žaibavo blankiomis akimis. Jei žvilgsnis galėtų žūdyti, Merlinas mato, profesorės vietoj jau teliktų maža pelenų krūvelė. Tačiau akimis žūdyti keturiolikmetė nemokėjo (tikėkimės, dar nemokėjo), taigi prisivertė daryti užduotį.
 Spintoje rado a2 formato lapą. Prireikė nemaža laiko ir pastangų rasti kuo juodesnės spalvos popierių. Čia visi buvo kažkokie gėjiški - rausvi, melsvi. Taip, skamba keistai, turint omenyje, kad Dallifrėja neteko mylimosios, o ne mylimojo, bet ką padarysi - vien tokios mintys ją dabar aplankydavo. Kita vertus, gal ir geriau tai, nei nuolatinės svajos apie mirtį. Ak, mirtis. Prisiminusi ją, pasiėmė savo juodą kaip jos gyvenimas popieriaus lapą ir nutipeno link savo suolo. Susigūžė ir įsistebeilijo į popieriaus juodumą, mąstydama, ką originalaus gali sugalvoti.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 3 metus »
   Bethany stengėsi kuo greičiau nubėgti link apsigynimo nuo juodosios magijos kabineto. Bedusdama nuo deguonies trūkumo mergaitė žvilgtelėjo į savo auksinį laikrodį ant dešinės rankos. ,,Ughh, liko viena minutė, o gal tik pusė jos... Tikiuosi nepavėluosiu''. Pamačiusi klasės duris antrakursė nusišypsojo ir įlėkė vidun, o kaip tik tuo metu nuskambėjo skambutis.
   Grifiukė nubėgo prie vis dar laisvo suolo, išsidrėbė ant kėdės ir pradėjo giliai kvėpuoti. ,,Nu ir bėgau... Dabar dar ne tik dūstu, bet ir pilvą skauda... Juk ką tik po valgyklos...''. Šiek tiek pailsėjusi Betė prisiminė šalia esančią profesorę ir su ja pasisveikino ir ėmė klausytis jos. ,,Gerai, kokia šiandien diena? IŠ KUR AŠ GALIU ŽINOT?! Ar tai bent susiję su apsigynimu nuo juodosios magijos?''. Dvylikametė mąstė ir šiaip, ir taip, tačiau nieko nesugalvojo ir galiausiai pasidavė.
   Po kiek laiko iš profesorės Maier lūpų pasigirdo pats keisčiausias atsakymas, apie kurį Bethany niekad nebūtų pagalvojus. ,,AN...JM...D. ANJMD. Apsigynimo nuo juodosios magijos diena. Tai skamba laaaaabai kvailai. Bet piešti man patinka. Iš dalies. Nesvarbu. Dabar tereikia pasiimti priemonių''. Atsistojus mokinė nubėgo prie spintos, paklaidžiojo akimis po jos vidų ir pasiėmė storiausią knygą, kuri, jos manymu, gali padėti daugiausiai. Betė vėl paklaidžiojo akimis po spintą ir išsitraukė didžiulius baltos, mėlynos, violetinės, juodos ir rožinės spalvos lapus. ,,Na, gal tiek ir neprireiks, bet juk paskui gali ir nelikti''. Grįžusi prie suolo grifė pasidėjo visus daiktus ir pribėgo prie dėžės su dekoravimo priemonėmis. ,,Ooo... va čia tai gausyyyybė. Ką imti? Nesvarbu, tiesiog imti daug''. Antrakursė griebė žirkles, pieštukus, flomasterius, klijus ir vėl grįžo prie suolo. ,,Jei kažko truks, pasiimsiu. Bet LABAI tikiuosi, kad to kažko dar liks''.

*

Neprisijungęs Charlotte Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 112
 • Lytis: Moteris
 • It is what it is.
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 3 metus »
Pamokos pradžioje varniukė dar nebuvo spėjusi normaliai prasibudinti, mat naktį labai ilgai skaitė, todėl į mokytojos užduotą klausimą atsakyti patingėjo. Ak, kam vargintis, vis tiek nesugebėčiau atspėti teisingai - pamanė ji.
Kai mokytoja pasakė teisingą atsakymą. varniukė jau buvo spėjusi prasibudinti. Ji iškart prisiminė, kaip kažkada jos namuose ant sienos pakabintame kalendoriuje buvo mačiusi šią dieną apibrauktą ryškiai mėlyna spalva su prierašu ,,Apsigynimo nuo juodosios magijos diena. Padovanoti poniai Kviler gėlių ( ji buvo jų šeimos draugė, kadaise dėsčiusi Apsigynimą nuo juodosios magijos Ilvermornyje )''. Vistiek nemanau, kad būčiau atspėjusi, - pagalvojo Charlottė.
Išgirdusi, ką turės padaryti per šią pamoką, ji kiek sutriko. Niekada nebuvo gabi dailėje, tačiau nebuvo ir labai negabi. Jeigu reikėdavo ką nors nupiešti, nupiešdavo. Tik tiek.
Kelias akimirkas ji tiesiog sėdėjo nieko nedarydama, o tiksliau - mintyse bandė susidėlioti, kaip ką daryti. Hm... gal geriau pirmiausia susirašysiu informaciją, kokią planuoju rašyti savo plakate, o tada piešiu. Nors ne, pala. Geriau pirmiau pabandysiu nupiešti, kaip tai, mano manymu, turėtų atrodyti. Tai nutarusi, ji pakilo iš savo suolo ir lėtai nuėjo link dėžės su įvairiais dalykais, kurie gali praversti dekoravimui, ir išsirinkusi kelis spalvotus Žiobariškus žymeklius ( Paradžiai turėtų užtekti, - pagalvojo ) nuėjo link spintos, kurioje turėjo būti popierius. Priėjusi atidarė jos dureles, ir pasiimė paprasto balto popieriaus ( Vėliau pasiimsiu daugiau, - pati sau mintyse pasakė ).
Ji jau norėjo uždaryti spintos duris, bet jos žvilgsnis užkliuvo už knygų. Gana storų, nusitrynusiomis nugarėlėmis. Na, manau, pasiimsiu ir vieną iš jų, - pamanė. Pasiėmė tą, kuri buvo pačiame knygų krūvelės viršuje, ir nešina žymekliais, popieriumi ir stora knyga nužingsniavo prie savo suolo.
Geraiii... Nuo ko pradėti? Turbūt derėtų nusipiešti mini maketą. Kaip pagalvojo, taip ir padarė, nes jai visada labai patikdavo, kai viskas būdavo suplanuota.
Ištiesusi balto popieriaus lapą, pamirkė rašymo plunksną į rašalą ir prilietė ją prie baltutėlio popieriaus. Toje vietoje, kur varniukė pradėjo piešti, atsirado nemaža stačiakampės formos figūra. Rudaplaukė ir vėl pamirkė plunksną į rašalą. Dabar sugalvojo, kad plakatą vėliau reikėtų šiek tiek apdeginti. Nebuvo tikra, kaip tai padarys, bet vis tiek mažomis raidytėmis ant lapo parašė: ,,Apdeginti kraštai'', ir, paryškinusi nubrėžto stačiakampio linijas, nuo ką tik parašytų žodžių nuvedė rodyklę į jas. Taip, kas dar? Kaip ar būtų galima dekoruoti? Trumpai pagalvojusi, nutarė, kad ant savo plakato greičiausiai užbers blizgučių arba smėlio, žiūrint, kokiomis spalvomis viską darys. Ir vėl į rašalą pamirkiusi plunksną, ji ant popieriaus užrašė šią savo 'pastabą'. Ko gero, kol kas nelabai galiu ką nors daugiau sugalvoti, - pamanė, kai pritrūko idėjų, ką reikės daryti toliau. Gal geriau paskaitysiu knygą, - nutarė.
Baltą popieriaus lapą padėjusi toliau ir į rankas pasiėmusi knygą, kurią rado spintoje, varnė pervertė pirmuosius jos puslapius. Suradusi puslapį, kuriame buvo surašytas visas knygos turinys, ji greitai jį peržvelgė akimis. Ahaa... ,,Apsigynimas nuo juodosios magijos - istorija''. Gal būt šitame skyrelyje rasiu ką nors apie tai, ko man reikia plakate. Pasižiūrėjo, kelintame puslapyje buvo ši tema, ir ėmė vartyti knygą, kad jį surastų. O, radau! - apsidžiaugė ji, kai pagaliau surado tą puslapį, kurio jai reikėjo.
Nekreipdama dėmesio į aplinkinius garsus - pieštukų, tušinukų ir flomasterių skleidžamus garsus bei tai, kaip kai kurie vaikai sklaidė knygos lapus, ji stengėsi susikaupti ir pradėti skaityti. Įdomu... - pagalvojo Charlottė pagaliau pradėjusi tai daryti.
"It was worth a wound —
it was worth many wounds —
 to know the depth of loyalty and love which lay behind that cold mask''*

Neprisijungęs Jay Reye

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • HB2 - gėrio pusė
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 3 metus »
Žaliaakė net nenusiminė, kad neatspėjo teisingai. Vis dėlto žinojo, kad kad ir kaip būtų laužiusi galvą, to sumąstyti jai nebūtų pavykę.
Išklausiusi pamokos užduotį dar labiau susierzino. Norėjosi praktikos. Bet pasidavusi profesorės norams, lėtai nužingsniavo iki lentynos. Priėjusi prie jos, atsainiai apžiūrėjo daugumą joje esančių knygų. Atsirado keistas noras visas jas išmėtyti.
- Valdykis, - tyliai ir šiek tiek nustebusiu balsu sumurmėjo Andi. Akį rėžė didokas, juodas kaip anglis popieriaus lapas. Na, turiu pripažinti - jis visai gražus... Atsargiai ištraukusi iš lentynos, dar kartą apžiūrėjo: jis šiek tiek blizgėjo. Tai tikriausiai pirmas daiktas per pastarąsias keturias dienas, kurio mergaitė netroško sudeginti ar suplėšyti į skutelius. Nieko nelaukusi pastvėrė pirmą pasitaikiusią knygą. Tada prisliuogė prie dėžės ir iškart pasiėmė žiobariškus klijus. Vaikystėje juos be galo mėgo. Dar paknaisiojusi dėžėje, surado balto popieriaus atplaišų. Susirinkusi jas, atkreipė dėmesį į aštrias ir ilgas žirkles. Kol dar kas nors kitas jų nepasiėmė, grifė stvėrė jas.
Sugrįžusi į suolą ir ant jo susidėjusi visus daiktus, iš kuprinės išsitraukė plunksną ir rašalinę su sidabriniu rašalu, kad kas nors matytųsi ant juodo popieriaus. Patogiai įsitaisiusi ėmė galvoti, kaip padaryti tą plakatą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Andromeda Thompson »
"Earth" without "art" is just "eh"...

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 3 metus »
Klarė piešė magą, besiginantį nuo kito, pastarasis nuo burtažodžio jau lėkė atbulas. Grifės sumanymas buvo klijuoti gyvatei ir nukautam burtininkui kvailas akis, šiaip, kad būtų linksmiau. Paėmusi plunksną ji viršuje dideliomis pūstomis raidėmis išvedžiojo raides: "Apsigynimo nuo juodosios magijos diena". Raidės gavosi panašios į didelius pūkuotus cukrinius debesis.
Apačioje tokiu pat šrifu, kaip profesorė reikalavo, ji išraitė datą.  Kadangi labai mėgo piešti, kuprinėje visuomet, nepasant to, kad buvo magijos mokykloje, ji tampėsi flamasterių dėžę. ...nereiks kautis su kitais dėl kai kurių priemonių... kautis.... juokėsi žaliaakė.
Išsitraukusi ryškiai oranžinę ji pradėjo spalvinti raides.
- Dabar truputėlį užtruks... - Klarė prikando lūpą ir greitai ir nuobodžiai spalvino. ...pats neįdomiausias darbas procese...
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 3 metus »
 Nors pieštuko rankoje nelaikė nuo neatmenamų laikų, vis dėlto iki tol visai sėkmingai juo naudojosi. Dabar irgi nutarė pernelyg nenuklysti į lankas su sumanymu, o tiesiog daryti tai, ką moka geriausiai. Bent jau mokėjo. Dabar geriausiai jai turbūt sekasi slampinėti po pilį it bedvasė šmėkla.
 Tikėjosi, kad didelėje profesorės nurodytoje dėžėje atsiras bent vienas pats paprasčiausias baltas pieštukas. Nepieš gi įprastu grafitiniu pieštuku ant juodo popieriaus. Žinoma, šiuo metu ne itin draugavo su smegenim ir sveiku protu, bet dar ne tiek nuvažiavus buvo. Šiaip paprasčiau turbūt būtų kelis kartus mostelėti burtų lazdele ir bam! - plakatas jau paruoštas. Bet kadangi mūsų veikėja nėra itin gera kerėtoja, švelniai tariant, tai nutarė prisiminti žiobariškus laikus.
 Galėtų nudeginti lapo kraštus. Tačiau, jos manymu, tai buvo totalus kičas. Blogiau už nudegintus plakato kraštus gali būti tik nupiešta peroksidinė blondinė su vėjyje besiplaikstančiais nenormalaus ilgio plaukais kažkur Karibuose. Fui, net įsivaizdavus bloga pasidarė. Todėl net artyn neprisileido prie savęs tokios banalios ir nesąmoningos minties.
 Užtat pasinaudojusi baltais dažais (juos rado dėžėje) lapo viršuje kraupia rašysena užrašė "APSIGYNIMO NUO JUODOSIOS MAGIJOS DIENA". Galėtų dar pripiešti nuo užrašo tekančius kraujo lašus, esą dėl kraupumo. Nesąmonė. Dar vienas kičas. Buvo įsitikinusi, kad bent pusė jos bendramokslių pasirodys su panašios aukštos meninės vertės plakatais. Kurgi ne.
 Be abejo, galima truputį užsiminti apie istoriją. Radusi storą knygą apie netradicines burtininkų šventes, greitai perlėkė akimis turinį. Keista, tačiau ši "šventė" joje buvo paminėta, tad kodėl gi nepasinaudojus literatūroje išdėstyta medžiaga? Iš tamsiai pilko popieriaus juostos sulankstė armonikėlę. Ją greitai užpildė savo įprasta rašysena, užrašydama svarbiausius ir įdomiausius faktus, susijusius su šia diena. Armonikėlę perrišto juoda juostele ir mostelėjusi lapo pusėn, priklijavo ją prie popieriaus, prieš tai apačioje pritvirtinusi storą pilką siūlą. Tai atrodė lyg siaurutis nelabai išsiskiriantis savo koloritu pilkas ruoželis, kurį už siūlo patraukus žemyn išsiskleidžia gana ilga juosta.
 Viena dalis jau paruošta. Dabar reikia imtis pagrindinės plakato dalies - piešinio. Vos rado baltą pieštuką. Jis vienui vienas, visų kitų baltų pieštukų apleistas, vienišas it pirštas (o gal geriau sakyti - vienišas it Dallifrėja?) gulėjo pačioje dėžės apačioje. Sugriebė jį ir šalia besivoliojantį peiliuką tapetams, kuriuo po kelių akimirkų padrožė tą nelaimingąjį pieštuką. Jau žinojo, ką pieš. Šis vaizdinys jai neduoda ramybės jau ilgą laiką, be to, jis tiesiogiai susijęs su juodąja magija. Pasiraitojusi rankoves (be abejo, tik perkeltine prasme; ją visąlaik krėtė toks drebulys, kad rankovių pasiraitojimas būtų lygus savižudybei... Nors gal visai nebloga mintis?) ėmėsi darbo.
credo solo in te grande amore

*

Irish wolfhound

Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 3 metus »
Plakatus? Rimtai? Kirai ne tik, kad nesisekė kūrybiniai darbai, bet ji jų ir nuoširdžiai nemėgo. Jau geriau būtų tuščiai spoksojusi į vadovėlį ir apipaišiusi visus jo kampus, nei dariusi plakatą. Jai atrodė, jog tai visiškai nesusiję su pamoka ir nesuteiks jokios naudos. Susitikus varžovą, juk neparodysi plakato ir jis nenustos tavęs atakavęs. Tačiau ką jau padarysi. Juk nepulsi prieštarauti profesorei.
 Atsidususi Mori lėtai nušliaužė iki kitam kabineto gale esančios spintos, išsitraukė pirmą po ranka pasimaišiusį seną, pelėsiais prasmirdusį vadovėlį ir didelį tuščią juodo popieriaus lapą. Tamsiaplaukė atsispyrusi pagundai viską mesti ir kuo greičiau nešdintis, didelėmis valios pastangomis, nusliūkino į savo suolą. Mąstyk, mąstyk... Klastuolė atsivertė pirmą apiplyšusios knygos puslapį ir bukai į jį spoksojo. Kuomet visi mokiniai jau buvo pradėję dekoruoti savo plakatus Kiros juodame lape balavo užrašas "Apsigynimas nuo juodosios magijos" ir lapo kampe mažais skaičiais užrašyta šiandienos data. Apimta nevilties klastuolė pasirėmė galvą drebančia ranka ir pradėjo paišyti plakato kamputyje, kaip kad buvo pratusi paišyti vadovėlio kampuose. Jos piešinys vis didėjo ir didėjo, kol pagaliau užėmė pusę lapo. Mori pagauta įkvėpimo nupiešė klastuolę burtininkę su krištoline lazdele. Mergina piešinyje buvo ryžtynga ir pasitikinti savimi. Apsivilkusi klastuolės uniformą šiek tiek panašėjo ir į Kirą. Na, bent jau geriau negu nieko. Tamsiaplaukė darkart pažvelgė į piešinį ir pati įgavo ryžto. Dabar norėjo kuo greičiau užbaigti tą nelemtą darbą.
 Mori prisiminė citatą, kurią brolis kažkada buvo pasakęs, kai būdama maža vis bijojo užkalbinti namų elfą. Mažytė vis laukė, kol bus tinkamas metas. O priėjęs brolis pasakė: " Jei žmogus lauks, kol bus visiškai pasirengęs veikti, jis pralauks visą savo gyvenimą". Mori užrašė šią citatą ant plakato. Mergina suprato, jog ne visi supras, kodėl būtent pasirinko šią citatą, mat ir ji pati nelabai suvokė  kodėl ją parašė. Bet dabar jau nekilo ranka kažką taisyti. Jos darbas buvo baigtas.

*

Neprisijungęs Jay Reye

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • HB2 - gėrio pusė
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 3 metus »
Ant stalo gulėjusį juodą lapą baltomis rankomis išlygino ir atidarė rašalinę. Paėmusi ilgą plunksną, pamirkė į sidabrinį rašalą. Šis buvo kiek tirštesnis, nei jos paprastai naudojamasis - juodas. Vis dėlto, nepaprastai jį mėgo ir įdarbindavo rašyti dienoraščiui. Mergaitei šmėstelėjo mintis, kad sidabrinis rašalas yra pernelyg svarbi detalė josios gyvenime, tad be reikalo dalį jo iššvaistyti ant kažkokio paviršutiniško plakato - neverta. Be to, jis brangiai kainavo. Tad nutarusi pasieškoti kitos rašymo priemonės, išlipo iš suolo ir eilinį kartą nuėjo prie dėžės. Joje buvo likę vos keli daiktai ir visi netinkami Andi. Nusivylusi grįžo prie suolo.
Teko susitaikyti, kad reikės naudoti sidabrinį rašalą. Kartais norint laimėti, reikia kažką paaukoti. Bet aš net nenoriu laimėti... Tai kam, po galais, čia esu? Žaliaakė kone rimtai nusprendė pasišalinti iš šios klasės ir neatsigręžiant bėgti. Nesvarbu kur. Tiesiog bėgti. Savo energiją čia galėjai išlieti tik lipant pilies laiptais laikant sunkius nešulius. Bėgioti darbo dienomis grifei neteko. Ranka ėmė tiestis link kuprinės, bejėgiškai gulinčios prie suolo šono, bet kažkodėl sustojo. Ne. Negaliu to padaryti. Taip darydama aš pasiduosiu. Jau pasidaviau! Turiu užgniaužti savo jautriąsias vietas ir dirbti. Greitai bus vasara - pailsėsiu. O dabar privalau dirbti. Privalau...
Andi džiaugsmui, niekas nė neįtarė, kokia kova tarp sunkios pergalės ir lengvo pralaimėjimo virė jos viduje. Ir labai gerai, kad nepastebėjo.
Pasiryžusi dirbti, vėl paėmė plunksną, dar kartą pamirkė į sidabrinį rašalą ir atsainiai, raitytomis didelėmis raidėmis užrašė: "Apsigynimo nuo juodosios magijos diena". Tada atvertė knygą ir nieko nerodančiu veidu ėmė ieškoti faktų apie šią dieną.
"Earth" without "art" is just "eh"...

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • Prekybininkė
 • ****
 • 315
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 3 metus »
Grifė nenuliūdo, kad atsakė neteisingai. Juk jos spėjimas buvo nieko nevertas. Apie tokią dieną jai buvo kilusi mintis, bet Claudie to neišsakė. Todėl ėmėsi darbo- paėmė didelį baltą lapą. Matėsi, kad kiekvienas mokinys nori kuo greičiau pasiimti sau geriausias priemones. Mergaitė neprisidėjo prie jų būrio. Galiausiai, kai eilė prie priemonių pasidarė trumpesnė, ji nuėjo jau turėdama planą. Pasiėmusi įvairių spalvų popieriaus ji palengva nuėjo prie savo suolo. Pasidėjusi priemones atsisėdo ir susikoncentravo į užduotį ir mintyse sukurtą paveikslą.
Na, gal ir ne ypač gražiai išeis. Juk neesu profesionali dailininkė. Bet manau, kad pavyks, nes lankiau žiobarų dailės būrelį...- Tokiomis mintimis mergaitė pasiėmė paprastą pieštuką ir ėmė braižyti ant juodo popieriaus blankias linijas, kurios netrukus taps piešinio kontūrais.
Tikiuosi, kad kuo nors išsiskirsiu iš kitų. Man nepatinka būti tokiai kaip visi. Geriau dirbsiu savo metodika.
Nusibraižiusi ant juodo lapo lazdelę, mokinė dailiomis raidėmis viršuje užrašė ,,APSIGYNIMO NUO JUODOSIOS MAGIJOS DIENA". Šiek tiek žemiau užrašė ir datą. Juodos raidės labai gražiai atrodė baltame lape. Tada Claudie nusprendė pavartyti keletą knygų. Ir jose rado nemažai informacijos, kurią netvarkingai persirašė ant balto pergamento, nes nenorėjo visos panaudoti.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 3 metus »
Baigusi spalvinti Klarė jau turėjo beveik paruoštą plakatą. Tiksliau, viską ką ruošėsi padaryti be magijos, ji jau nuveikė.
Susiradusi knygoje klijavimo užkeikimą ... niekada nebeatlips... grifė sudėliojo plunksnas, gyvatėlę, uždėjo gyvatėlei akis bei tą patį padarė ir burtininkui. Pagaliau išdrįso tarti burtažodį:
- Exopomise - Klarė mostelėjo lazdele ir palietė vietas, kur turėjo detalės turėjo prilipti.
Puikiai pavykus grifė nusistebėjo ir nusprendė įsiminti pravertusį burtą.
Plakatas buvo baigtas. Jis vaizdavo burtininką, besiginantį nuo kito, kuris jau krito atbulas nuo pastarojo ginančio užkeikimo kartu su savo gyvate. Nuo burtininko biro plunksnos. Užpuoliko ir jo gyvatės akys, priklijuotos kvailos plastikinės, vartėsi sujudinant plakatą.
Plakatas gal buvo ir kvailas, tačiau Klarei labai trūko šiek tiek linksmybių šioje mokykloje, todėl nusprendė, kad jai vis dėl to pavyko. Tikėjosi, jog mokytojai patiks jos komiškas būdas žaliaakė laukė kol šurmulį pabaigs kiti.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar