0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1080
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • i am so tired of love songs.
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #60 Prieš 3 metus »
Kiyomi nusiramino ir sukluso, kai išgirdo malonų profesoriaus balsą, švelniai padrąsinačiu varniukę.  Trečiakursė tik linktelėjo ir grįžo pas Dawn.
-Atleisk, bet aš labai bijau. Pabndysiu tuos pačius kerus dar kartą,- mergytė nurijo didžiulį seilių gumulą, kuris karčiai nusileido gerkle, užpildyta sūrių ašarų prieskonių. Harlė užsimerkė, giliai įkvėpė ir vėl atsimerkė, ištiesdama lazdelę pirmyn. Juk jai nieko tokio nenutiks, tiesa? Taip minėjo profesorius, o ką jis minėjo - tiesa. Pabandysiu...
-Cranfite!- švelnus, žydros spalvos pliūksnis nuaidėjo iki kitos varnanagės. Ji vylėsi, kad pavyko, bet nebuvo tikra, tad pabandė dar kartą. Tas pats, tik labiau tamsesnės mėlynos spalvos žaibas, lėkė link antrakursės. Kiyomi užsimerkė ir bijojo, kad draugei nieko blogo neatsitiko.
so, tell me, what is that you truly desire?

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #61 Prieš 3 metus »
Dawn norėjo paklausti Kiyomės, ką profesorius jai sakė, tačiau pagalvojo, jog tai nebūtų mandagu. Mergina galvojo, jog jau buvo pasiruošusi atremti trečiakursės kerus, tačiau sustingo, kai pamatė žydrą pliūpsnį skrendantį tiesiai į ją. Kerai pataikė į Dawn ir merginai prieš akis viskas pradėjo suktis, rusvaplaukė, stovinti prieš ją, ištįso ir pavirto į neaiškų monstrą. Galiausiai, grindys staiga pradingo ir ji krito į tuštumą, matydama, kaip visa apsigynimo nuo juodosios magijos klasė liko viršuje. Dawn krito amžinybę, bet po kelių minučių, o gal valandų, mergina įkrito į vandenį. Varnė nebuvo gera plaukikė, tad įkritusi, pradėjo panikuoti ir makaluoti rankas į visas puses stengdamasi iškilti į paviršių. Ji jautė, kad širdis plaka kaip pašėlusi. Mergina galvojo, jog uždus, tačiau po truputį ji pradėjo girdėti klasės šurmulį ir ji pradėjo regėti ryškią šviesą.
Dawn pamatė prieš save grindis ir pakėlusi akis prieš ją stovėjo Kiyomi. Mergina suprato, jog buvo suklupusi ir sedėjo ant grindų, tad ji drebanti atsistojo.
-Na, tikiuosi nesiraičiau čia ant grindų kaip kokia gyvatė,-pasakė ji ir nervingai nusijuokė,-Patikėk, tai nebuvo tai, ko aš tikėjausi ir daugiau nebenorėčiau tai pakartoti.
Mergina prisiminė, jog tai buvo dvikova ir Kiyomi jau seniai galėjo jai smogti dar kelis užkeikimus, tačiau prisiminusi rusvaplaukės būdą, suprato, jog maža tikimybė, kad taip atsitiks. Tad Dawn išsitraukė lazdelę ir nieko nelaukusi sušuko:
-Rictusempra
Dawn gerai pagalvojo, ar su šiais kutenimo kerais Kiy nemirs iš juoko, tačiau stengėsi negalvoti apie blogiausia.

---
+1 už įdomų postą. /Starkas
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »

*

Neprisijungęs Beatrice Georgiana Riddle

 • ***
 • 178
 • Lytis: Moteris
 • Ars longa, vita brevis.
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #62 Prieš 3 metus »
Pirmas panelės Wilding protingas žingsnis buvo parkristi ant grindų, kad apsisaugotų kerų. „Na ką, lygiosios?“ pamąstė Tričė, tačiau jau kitas priešininkės veiksmas protu nėmaž nepasižymėjo, ji drąsiai nužingsniavo prie Viljamo, net palietė jam petį! Šiam atsisukus ir draugiškai jai mirktelėjus sukando dantis, bet to neparodė, pavydas juk nuodėmė. Mergina stovėjo it karšto prakaito perlieta ir paleido Caroline lazdelės kontrolę, jai prireiks kai ko stipresnio nei pašerti pačios jos nuodais. Vos vaikinas žalia uniforma vėl nusisuko nuo garbanės, dvejos poros tamsių akių susitiko, abejos su kontaktiniais lęšiais, vienos, jog neišduotų už jų slypinčio kraupaus raudonumo, o kitos natūralaus žydrumo. Skvarbios ir tyros jungėsi su tamsiomis bei pragaištingomis. Viskas tarsi maišėsi aplinkui, ugnis ir vanduo, žemė ir oras, pragaras ir dangus... jos siela raudojo, klykė iš maldavimo pasigailėti, kurį galėjo matyti tik jis vienas, nes tai dėjosi jo, o ne jos akyse. Kas tą trumpą sekundėlę nutiko Beatričė Džordžiana Ridl vėliau nesuprato, tik prisiminė, jog plaukte nuplaukė į kitą klasės galą, vikriu valso žingsneliu. Auksinį žaibą ji išvydo ne iš treniruočių kolegės lazdelės, jį ji išvydo Viljamo akyse. Tamsiaplaukė pasijuto esanti be galo silpna, jog prisireikė pagalbos, mat jei Tomas nebūtų išdavęs, tie kerai būtų ją pakirtę it mažą vaiką, apgautą jauku. Bet ne, jis nebus jos jaukas. „Cranfite“ vėl pasiuntė kerų šuorą juodaplaukės pusėn, bet to buvo maža, „mufliato“ tamsiaplaukė tapo negailestinga, „sanguis fluvius“ dar vienais kerais apipylė grifę netikrais kraujais, kurie rodės lyg būtų buvę jos pačios. „Avis, Oppugno“ iš kaži kur atsiradęs paukščių būrys puolė paskui kitus kerus link bendrakoledžietės. „reducio“ dėl visa ko nusiuntė dar vieną užkeikimą  ir tam kartui prisėdo ant palangės.
"Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją."

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 206
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #63 Prieš 3 metus »
 Štai dar viena varnanagė prie jo priėjo, šioji dar ir į petį pastukseno -  šįsyk su kita bėda. Starkas apsižvalgė po klasę. Iš tiesų, be jos buvo tik viena mergaitė be poros, tačiau iš karto buvo galima pastebėti, kad kol kas ji nesiruošė dirbti. Ką gi. Dar buvo švilpė, rodos irgi antrakursė, kuriai visai netiko dirbti poroje su septintakursiu, amžiaus ir patirties skirtumas pernelyg didelis. Iš tiesų, tikriausiai jo kaip mokytojo pareiga buvo uždrausti jiems kovoti. Tačiau buvo minėjęs, kad mokiniai rinktųsi porininkus kiek įmanoma pagal amžių, jei kas nutarė daryti savaip, tai jau nebe jo reikalas. Vaikinas lėtai pakilo.
 -  Kiek matau, tai daugiau laisvų mokinių nėra, tad pagelbėti tau susirasti porininką, deja, negaliu, - žengtelėjo kelis žingsnius toliau nuo stalo. - Tačiau, jei nori, gali pabandyti sudalyvauti dvikovoje su manimi. Pažadu, stipriai nesužalosiu, - nusijuokė. - Tačiau ir pasiduot nesiruošiu.
 Žinoma, tai nebuvo visai tiesa. Reikės truputį inscenizuoti dvikovą, kad nenugalėtų mergaitės vienu burtažodžiu ir ši neprarastų pasitikėjimo savimi. Nutarė patikrinti varnės reakciją. Net nesulaukęs jos atsakymo iš karto paleido į ją kerus, vien tyliai sušnabždėdamas "Cranfite", nepasinaudojęs burtų lazdele. Pasistengė, kad jo paleisti burtai nebūtų stiprūs, taigi antrakursė turėtų sugebėti juos atremti, o jeigu nepasisektų - jų poveikis turėjo būti silpnas.
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

 • III kursas
 • *
 • 58
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • probably gonna kick your ass
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #64 Prieš 3 metus »
Dvikova su.. profesoriumi? Seriously? Išgirdusi šią idėją Freya šiek tiek suglumo - kiekviena jos kūno molekulė suvokė, jog profesorius ją nuginkluos panaudojęs vos porą burtažodžių. Mintyse susikirto du balseliai - "tu tikrai to nesugebėsi" ir "nagi, parodyk, kokia arši iš tikrųjų esi". Laimėjo pastarasis - visos pakrikusios Nyxos mintys susifokusavo į kelis taškus - profesorių Starką. Jo lazdelę. Jo tariamus žodžius. Mergaitei net nespėjus atsakyti, linktelėti ar kaip nors kitaip suteikti profesoriui teigiamą atsakymą, Freya savo (vanago) akimis pastebėjo apsukrų, beveik nepastebimą lūpų judesį - Nyxa išskaitė vienintelį žodį - Cranfite. Varniukės instinktai suveikė žaibiškai - mergaitė pati nesitikėjo, jog laikas, kol gauta informacija pasieks jos smegenis ir bus apdorota, bus toks trumpas. Tamsiaplaukės ranka pati pakėlė lazdelę ir mergaitė nemąstydama ištarė burtažodį, tikriausiai turėjusį atremti profesoriaus pasiųstą haliuciogeną.
- Fianto Duri! - tyliai, bet užtikrintai sumurmėjo Freya.
Iš jos lazdelės per tikriausiai tūkstantąją sekundės dalį išsprūdo melsvas koncentruotas dūmelis, akimirksniu sukūręs apsauginį skydą priešais mergaitę. Nyxa sulaikė kvapą - dalis jos tikėjosi pajusti burtažodžio sunkumą, haliucinacijas, paveikiančias jos smegenų ląsteles, tačiau.. nieko. Po poros sekundžių Freya nuleido savąją lazdelę ir skydas išnyko. Apdujusios varniukės galvoje tarp burtažodžių, jų reikšmių, šalutinių poveikių, tinkamų tarimų, šmėkštelėjo mintis - bet kuris, dabar žvilgtelėjęs jos galvon, tikriausiai išprotėtų - idėjos skriejo, rodos, milijonų mylių per valandą greičiu.
Nė minutėlei neleidusi sau atsikvėpti, Nyxa profesoriaus pusėn (tai buvo išties gana keista) paleido burtažodžių kombinaciją.
- Confundo! Stupefy! - panosėj šūktelėjo mergaitė. Net jei burtažodžiai nepavyks, ji į juos sudėjo visą savo susikaupimą, kantrybę ir tą jėgą, kuri susikaupė varniukės viduje ir siekė ištrūkti. Tokiems apmąstymams vyraujant Freyos galvoje, mintyse ji murmtelėjo dar vieną burtažodį. Magicus Extremos.
Mergaitė nesitikėjo jokio poveikio profesoriui - na, juk jis tikriausiai tik suvaidins "dvikovą" - kad tik ši neprarastų noro dalyvauti pamokose..
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1080
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • i am so tired of love songs.
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #65 Prieš 3 metus »
Kiyomi sustingo, akyse išsilaikė išsigandusios Dawn veidas, o pati nenuleido akių, kur neseniai nežinia ką iškentėjo antrakursė.
-Atleisk,- sušnibždėjo ir atlaisvino raumenis, bet jausmų nepaleido. Nenorėjo leisti laisvai lakstyti tarp pamokos pievų, neleido sau prisiminti ir verkti. Šiai varniukei tereikėjo meilės ir galimybės išsikalbėti bei išsiverkti. Vieną tokią ji jau praleido pro akis, magiškųjų gyvūnų priežiūros pamokoje, kai Kota siūlėsi padėti, o ji buvo tokia kvaila, kad nesutiko. Dauguma būtų sutikę, kad bent koks palengvėjimas, o užsispyrelė Kiy net drįso įžeisti žmogų, norintį jai padėti. Kvaila buvo tikėti, kad tokia kaip ji yra labai gera draugė. Dawn taip pat buvo puiki proga, bet šįkart nedrįso. Bijojo tiesos. Pati bėgo nuo jos kiek įmanydama. Bet...laikas eina ir nesnaudžia ir dabar Harlė pusę pamokos išvaistė savo mintims. Kai draugė į ją nusitaikė naujus burtus, mergytė nieko nepajautė. Jokio kutenimo, tik skausmą ir šaltį viduje, begraužiantį mažą jos širdį. Nesikraipydama ir nesivaipydama, ramiausiai sau stovėjo, kartkartelėm pajusdama linksmumo skonį. Bet nejudėjo. Neišdavė savo jausmų. Savo skausmo. Savo baimės. Savo trūkumų ir kompleksų. Nerodė nieko tik liūdną, ašarotą, pilną nevilties ir skausmo veidą. Kai atrodė, kad poveikis jau baigėsi, varnanagė vėl nedrąsiai nukreipė lazdelę į porininkę ir bandė sugalvoti kokį netradicinį burtažodį.
-Impedimenta!- ji suriko, bet pati nežinojo ar burtažodis suveiks, ar jis tikrai netradicinis ir ar nieko nenutiks Dawn...
so, tell me, what is that you truly desire?

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 206
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #66 Prieš 3 metus »
 Pastebėjęs apsauginį skydą Starkas tik šyptelėjo puse lūpų. Na, jo paleisti kerai silpni kerai visai neturėjo suveikti, jis tenorėjo patikrinti mokinės reakciją. Ši pasirodė esanti gera, tad visai įmanomas dalykas, kad nereikės labai jau daug apsimetinėti.
 Varnanagės tolimesni veiksmai nebuvo sunkiai nuspėjami. Iš tikrųjų, gana paprasti kerai, tačiau reikėjo suprasti, kad kaunasi ne su sau lygiu, o su maždaug dvylikamete mergaite. Pirmus kerus atrėmė net nepakėlęs savosios lazdelės. Su tokiu pat lengvumu galėtų atremti ir kitus, tačiau tai nebūtų buvę įdomu. Iš tikrųjų jį jau domino ne tiek mergaitės pasitikėjimas savo jėgomis ar dar kas, o labiau jos veiksmai. Jei kerai atsimuš, ji, aišku kaip diena, puls toliau. O ką ji darys, jei kerai suveiks? Ar ji turi kokią veiksmų strategiją, kuria pasinaudos? Juk kova tai ne tik puolimas ir gynyba. Tai, visų pirma, strategija, kuri gimsta galvoje. O strateginiam mąstymui patikrinti visai nereikėjo tikros dvikovos.
 Tokių minčių pilna galva leido Stupefy kerams jį pasiekti. Sustingo. Jautė, kad kerai nėra stiprūs, mat pasistengęs tikrai galėtų pajudėti. Ypač, kad jo protas liko nepaliestas - o juk jis yra svarbiausias. Kūno kontroliavimas nėra toks blogas dalykas, kol jis nedaro įtakos pilkosioms ląstelėms.
 Dar vieni varniukės paleisti kerai atsimušė į jo sustingusį kūną ir išsisklaidė. Beliko stovėti ir laukti tolesnių antrakursės veiksmų.
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

 • III kursas
 • *
 • 58
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • probably gonna kick your ass
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #67 Prieš 3 metus »
Freya žinojo, jog jos Stupefy, galima sakyti, visiškai nepaveikė jaunojo profesoriaus. Savaime suprantama. Mergaitei toptelėjo, jog pamokoje profesorius liepė panaudoti išmoktus kerus.
Staiga Freyai apsvaigo galva. Sustojo laikas. Kažkas viduje.. kliktelėjo. Jausmas buvo.. kažkoks. Rodos, jautėsi kiekvienas kūno atomas - kiekvienas širdies dūžis buvo girdimas kojų pirštų galiukuose, iškvepiamas oras šildė skruostus, o sulig kiekvienu akių pasukimu Nyxa išvysdavo kambarį visai kitoje šviesoje. Ji lėtai užsimerkė. Atsimerkusi sukliko, tačiau iš jos burnos neišėjo nei garsas - mergaitė nebebuvo savo senojoje vietoje. Freya į viską žvelgė iš šono - profesorius, kurio veide puikavosi visažinis vypsnis, Freya, savo violetines akis įsmeigusi į Starką.. Tai buvo lyg vienas nevykusiai sustabdytas kino kadras. Klik. Viską apgaubė balta šviesa. Nyxa vėl buvo savajame kūne. „Vardan Merlino barzdos, kas čia buvo?!" - nerimavo varniukė. Astralinis keliavimas? Išėjimas iš savo kūno? Ne, nėra laiko. Protas išsiblaivė. Lazdelė. Burtai. Dvikova. Mąstyk. Logika. Mergaitė abiem burtažodžiais bandė atakuoti profesoriaus kūną - o jeigu.. bandytų paveikti priešininko mintis?..
- Confundo! Cranfite!
Suporuotas kartu su haliuciogenu, pirmasis burtažodis turėtų nors mažytį trupinėlį, nors šiek tiek paveikti Starką. Įkalinus mintis galima imtis ir tolesnių veiksmų - nukenksmintas priešas ne toks ir baisus.. Nors žinojo, kad ištarti burtažodžiai buvo velniškai silpni ir nepadarys absoliučiai jokios įtakos profesoriui.. na, bent galės parėkauti nesuprantamus burtus pamokoje. Boo-fricking-hoo.
---
Pagalvokime logiškai. Iš kur antrakursė gali žinoti sudėtingesnes kerų versijas? Ir dar lotynų (kaip spėju) kalba? Kaip dvylikametė gali paveikti suaugusio žmogaus mintis?
Tegul šie klausimai lieka be atsakymų. Tačiau, prašau, ne, maldauju, rašydami postus, vadovaukitės LOGIKA.
Kadangi dėl mano kaltės neturėjai galimybės pataisyti posto (nes pastabą padariau bene paskutinę akimirką), nebausiu. Tačiau turėk omeny - nors vadovaujamės vaizduote, vis dėlto logikos nevalia pamiršti. /Starkas


(((pataisiau.)))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Freya Nyxia Fireblood »
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

 • ****
 • 357
 • Lytis: Moteris
 • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #68 Prieš 3 metus »
Psichologinis puolimas yra pats stipriausias. Tuo įsitikinti Caroline dabar kaip tik gavo progą. Juk lazdelę ji atgavo, kerai suveikė. Tai kas, kad Beatričė išsisuko. Pireš tokio lygio priešininkę jau išmušti ją iš vėžių yra laimėjimas. Na, Carol savimi pernelyg nesididžiavo - buvo mokyta pulti, gintis, pabėgti ir dar daug kitų dalykų, kurie su apsigynimu nuo juodosios magijos visiškai nesusįję ir jei apie juos būtų kažkada parašyta knyga, tai ant viršelio puikuotųsi valdiškai atrodantis užrašas "netinka asmenims iki aštuoniolikos metų". Visgi dabar yra pamoka, tad metas būtų sugrįžti realybėn, kuri, regis, laukti kol Carol baigs savo filosofijas visiškai neketino. Nes panelė Riddle paleido visą kerų puokštę į rudaakę juodaplaukę. Kažkokie magišku būdu (o gal pasitarnavo jo pamokos) mergina išvengė beveik visų kerų, išskyrus Cranfite. Jau žinojo, kas bus. Vėl nusineš tamsa, pasitiks šaltis ir paliks juoda suknelė, kurią mergina saugojo kaip savo akį. Vėl matys . Vėl bus baisu, vėl matys tas nežmogiškas rankas, žiūrės į juodas, gilias, įtaigias akis. Nesipriešins, nes nuo iliuzijos nepabėgsi. Gali pasprukti iš už grotų. Gali išlydyti metalą, išmušti peilį ar išsitraukti kulką. Gali patraukti tai, kas apčiuopiama. Gali pabėgti nuo žmogaus, nuo priešo, nuo draugo. Bet nuo savęs pabėgti negali. O iliuzijos juk dalis tavęs, taip? Juk tu matai savo gyvenimo įvykius, kurie tave labiausiai gąsdina. O nuo atminties nepabėgsi.
Caroline visgi bijojo, bet nebuvo taip baisu kaip pirmą kartą, bet tik kol kerai nepradėjo veikti visu pajėgumu. Kažkur, tolimoje smegenų kertelėje suvokė, jog tai iliuzija. Ar bent jau buvo tuo įsitikinusi. Bet kerai pasiglemžė ją stipriau nei pirmąkart. Gal todėl, kad draugas burtažodį ištarė netyčia, o  gal Beatričė tiesiog buvo galingesnė. Ką čia dabar žinosi. Aišku buvo tik tiek, kad tamsa ir šaltis įsisuko į merginos protą visu pajėgumu, o jis artėjo kaip niekad greitai. Carol nedrįso atsimerkti. Tiesiog traukėsi tolyn, kiek tai buvo įmanoma, o kai atsirėmė į kažką kieta, susigūžusi tiesiog ėmė klykti. Sąmoningoji jos dalis žinojo, jog išsivaduoti iš kerų nebus lengva. Nebuvo šalia ir grifo. Caroline bandė save įtikinti, jog tai nėra tikra, bet vis nesisekė. Kambarys prašviesėdavo vos akimirkai, o tada vėl užtemdavo. Ir taip be galo. Retsykiais surikdama iš baimės, kai iliuzija tapdavo itin tikra mergina pratupėjo kampe geras penkias minutes, kol galiausiai suvokė turinti rankoje lazdelę. Matė ir , ramiai stovintį priešais ir žvelgiantį juodomis akimis. Negalvodama apie pasėkmes Carol tiesiog sugniaužė lazdelę ir paleido jo link kažkokius kerus. Kokius, pati nežinojo, tik staiga kerų šviesa ją sugražino į klasę. Priešais ant palangės (kur tik ką stovėjo jis) ramiausiai sėdėjo Carol priešininkė - Beatričė Riddle.
((Caroline paleido Konjuktyvo kerus))

---
Truputį trūksta logikos - pagal ją, iš pradžių buvo pamoka, po to namų darbai. Net jei ND buvo RPG postas, vis dėlto prieš jį negalėjote žinoti Cranfite kerų, tad kaip tavo personažas gali žinoti tai, kas įvyks dar tik ateityje?
Vėlgi, nebausiu už logikos trūkumą, tačiau prašau ateityje ja vadovautis. /Starkas
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #69 Prieš 3 metus »
Dawn susikrimto, kai jos paleisti kerai nesuveikė. Keista, jie visada suveikdavo. Gal per mažai susikaupiau? Mergina giliai įkvėpė ir stengėsi sugalvoti kitą, šiek tiek lengvesnį burtažodį. Staiga Dawn akys nukrypo į dar vieną kerų pliūpsnį, kuris dideliu greičiu skriejo į ją. Antrakursė greitai nusitaikė lazdele ir sušuko:
-Protego!
Tačiau ji pajuto, kaip Kiyomės paleisti kerai ją surakino ir ji sustingo pačioje keisčiausioje pozoje.Velnias, kas darosi? Ji jautė, jog jos nuotaika subjuro. Nuostabu... Pasirodo, šioje pamokoje aš nieko nesugebu. Poveikis ėmė blėsti ir ji pajuto, kaip ir vėl gali pajudinti rankas. Ji sugniaužė lazdelę rankoje ir nelaukdama, kol Kiyomi vėl ims leisti kerus į Dawn, suriko:
-Melofors!

*

Neprisijungęs Beatrice Georgiana Riddle

 • ***
 • 178
 • Lytis: Moteris
 • Ars longa, vita brevis.
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #70 Prieš 3 metus »
Kurį laiką Beatričė tiesiog sėdėjo ant palangės ir stebėjo Viljamą, kuris kovėsi su kažkokia trečiakurse iš švilpynės. „Šventas Odinai, kaip mėgsta sakyti tėvelis, Ar apskritai tai normalu? Kokia iš to nauda ir ką tai duoda? Ar dar vienas Hogvartso mūšis artėja?“ mergina nusipurtė prisiminusi tą vienintelį žalią žaibą, kurį paleido į bejėgį, beginklį vaikiną, nesvarbu, jog tai padarė ne jos ranka, vis tiek tai buvo ji. Tik po kelių minučių pastebėjo savo priešininkę Caroline, šią matyt pasiekė cranfite kerai ir dabar atlikinėjo savo darbą. Anaiptol, tuo ką išvydo rudose bendrakoledžietės akyse nesididžiavo, ji nesididžiavo savimi, jog šitai sukėlė, ji paprasčiausiai darė tai, ką liepė mokytojas. Vieną sekundę ją užvaldė baisus noras paleisti lygiai tuos pačius kerus į Ramzie ir pažvelgti, ką jis tuomet pamatys. Jau norėjo pulti prie merginos, tačiau šioji, rodos, lyg ir nuo kaži ko gindamasi iliuzijoje, paleido Konjunktyvito kerus. Tričė puikiai žinojo, kad tie kerai per daug jos nesužeis, mat akys padengtos kontaktiniais lęšiais, tačiau visgi leido užkeikimui pasiekti tikslą. Leido savo valia. Jos amžinatilsis tėvas, o taip pat ir dabartinis tėvelis, būtų lygiai taip pat pasielgę. Tamsiai rudi lęšiai ėmė trūkinėti, juodo apsiausto kišenėje tamsiaplaukė sugrabaliojo juodus akinius nuo saulės ir užsidėjo, kol niekas nepamatė, jog jos akių spalva nėra tamsiai ruda. Iš po stiklų pasipylė ašaros, skausmas apėmė akis, tačiau mergina nebijojo jo, skausmas visuomet jai tik suteikdavo jėgų. Įžiebdavo adrenalino bei narsos.
-gana. – griežtai nukirto ji. – pakaks šio spektaklio! Ar nesimato, jog kitiems žmonėms tai sukelia neigiamas emocijas? Ar kartais apsigynimas nuo juodosios magijos nėra savotiškas psichologinis grūdinimąsis? Dar negirdėjau, kad kas nors grūdintųsi žalodamasis, nebent beprotis. Man nerūpi, ar aš gausiu arešto, ar prarasiu taškų, tai trumpalaikis ir materialinis dalykas, visiškai neatsveriantis žmogaus vidaus, kurį reikia branginti labiau už visas koledžų taures ar dar ką nors. Ekspeliarmus! – su įsiūčio jėga iš baltoje rankoje laikomos lazdelės šovęs užkeikimas išmušė lazdelę kažkam iš rankų, tačiau po jo sekė antras, trečias, ketvirtas... ir taip iki begalybės. Po juodais akinių stiklais Beatričės Riddle akys žibėjo mėlyniausiu mėliu ir svaidėsi žaibais, kaip kadaise kito žmogaus, tik iš po jo pusinių akinukų tai buvo matyti, iš po jos juodų išgaubtų akinių, ne.

---
+1 už įdomų postą. /Starkas
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »
"Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją."

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1080
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • i am so tired of love songs.
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #71 Prieš 3 metus »
Kiyomi kiek atsipalaidavo. Jos nusiųsti kerai nesužeidė antrakursės, tad Kiy jautėsi gan gerai. Net prisiminimai blėso. Gal būt į pamoką atėjau ne be reikalo... Dabar varniukė turėjo pamokos tikslą ir užduotis tarsi stūmė mergaitės mintis ir prisiminimus. Tada mažoji Bith žengė žingsnį į priekį, norėdama kiek pailsėti bei pakalbėti su Dawn, kai šioji nelauktai sviedė transfigūracinius kerus. Originalu ir netradiciška, nors...jau kitas amžius ir viskas gali keistis...
-Protego,- varnės balse nesigirdėjo baimės ar rėkimo, tik paprastas burtažodis, bet Harlė nebuvo tikra, kad suveikė. Visgi, nesijautė nei apkerėta, nei saugi. Kaip dviprasmiai jausmai.
-Cranfite,- ir vėl nebuvo jokio šūkavimo, tik garsus burtažodis skambiai nuaidėjo klasės sienomis. Pamokoje sakė pavartoti šiuos kerus...antras kartas tikrai ne prošal...
so, tell me, what is that you truly desire?

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #72 Prieš 3 metus »
Mergina žinojo, kas laukia, kai dar vienas Cranfite kerų pliūpsnis skriejo į ją. Na jau ne,-pagalvojo ji ir nusitaikė lazdele į atlekiančius kerus.
-Prote...
Dawn nesureagavo greitai ir kerai "įsigėrė" į merginos kūną. Nepraėjus nei sekundei, iš įvairių kampelių pasigirdo kvarksėjimas ir pulkas varlių šokavo ir, atrodo, norėjo pulti Dawn. Varniukė išsigando, norėjo šauktis pagalbos, tačiau aplink ją apsigynimo nuo juodosios magijos kabinete daugiau nieko nebuvo. Varlių krūva vis didėjo ir Dawn suprato, jog uždus varlių jūroje, tačiau jos akys pastebėjo langą. O taip, aš išsigelbėjau! Ji bėgo iki lango, tačiau jis vis tolėjo, o varlių krūva jau buvo didesnė už ją. Mergina pradėjo klykti ne savu balsu, kai didžiulis varlių kalnas ant jos užgriuvo ir ji niekaip nepasiekė to lango.
Dawn atsimerkė ir pamatė prieš save kabineto lubas. Prakaitas žliaugė jos kaklu ir ji pajuto, jog haliucinacijos išsiurbė iš jos visą energiją. Mergina šiaip ne taip atsistojo ir įsirėmė rankomis į kelius. Ji pakėlė akis į Kiyomi ir stengėsi išspausti šypseną, jog parodytų, kad jai viskas gerai.
-Na, čia tai bent nuotykis...,-Dawn sumurmėjo ir nusijuokė,-Aš šiandien labai išsiblaškiusi, nekreipk į tai dėmesio. Gal norėtum trumpos pertraukėlės?,- paklausė ji Kiyomės ir vėl suklupo ant žemės,kadangi Dawn drebančios kojos visiškai jos nebeklausė.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 206
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #73 Prieš 3 metus »
Starkas pastebėjo trumpą dvejonę varnanagės akyse. Aišku, ši suprato jo mažytę apgaulę. Ak, nieko tokio, nesistengė kažkaipa ypatingai gerai vaidinti dvikovą, tad nieko keisto.
 Jaunajai burtininkei ėmus jį atakuoti vėl, aštuoniolikmetis kaip reikalas nustebo. Šventasis Merline, iš kur antrakursė žino tokius burtus? Jam šis faktas niekaip galvoje netilpo. Jos violetinės akys žibtelėjo, atskleisdamos, kad Freya bando paleisti kerus mintyse. Jūs rimtai? Dvylikametė moka mintimis leisti kerus? Po velnių, net stipriausi pasaulio burtininkai nėra įvaldę to meno. Tačiau, matyt, mergytė tik manė mokanti naudotis mintimis leidžiamais kerais, mat šviesiaplaukis nepajuto absoliučiai nieko. Paleisti kerai nepaveikė nei jo kūno, nei juolab proto. Na, taip. Kaip mažas vaikas (būkim sąžiningi, dvylikametė tai dar vaikas) gali paveikti suaugusio žmogaus smegenis?
 Kiti paleisti kerai buvo sąlyginai normalūs - jau žodiniai. Starkas šyptelėjo.
 - O, mano saldus vasaros vaike..., - burbtelėjo ir be jokio vargo atrėmė kerus.
 Galėtų atakuoti, tačiau tiksintis laikrodis perspėjo apie artėjančią pamokos pabaigą. Atsiprašė savo porininkės ir, padėkojęs už kovą, nuėjo prie lentos, kad visiems mokiniams būtų gerai matomas.
 - Tuoj baigsime pamoką. Kaip dauguma tikriausiai suprato, atsispirti Cranfite kerų poveikiui yra be galo sunku. Spėju, kad turbūt bent pusė jūsų vizijose pamatė baisiausius praeities košmarus. Tačiau tai ne taisyklė. Esmė ta, kad iliuzijų pobūdis priklauso nuo puolančiojo ir besiginančiojo patirties, norų ir kitų panašių aspektų. Jei praeityje turėjote nemalonių atsitikimų, turėjusių įtakos jūsų psichologinei asmenybei, leisiu sau taip pasakyti, o puolančiojo norai bus toli gražu ne geri, tai greičiausiai prieš jūsų akis atgis bjaurūs praeities vaiduokliai, bent keli iš jūsų tai turbūt patyrė, - atsikosėjo, - Mano, kaip profesoriaus, užduotis yra išmokyti jus susidoroti su baisiausiais jūsų košmarais, mokėti stoti akis į akį su baime ar priešininku bet kokiu momentu, net visai tam nepasiruošus, - šyptelėjo, - Tikiuosi, nors mažumėlę su šia užduotimi susidorojau.
 Trumpai patylėjęs apžvelgė visus mokinius.
 - Iki varpo teliko kelios minutės, tad jau galite eiti, pamoka baigėsi. Ak, taip, jei turėsite pastabų ar šiaip norėsite pasikalbėti, visada esate laukiami mano kabinete. Iki susitikimo kitą pamoką, - šyptelėjo.
 Palaukė kol klasė ištuštės. Keliais burtų lazdelės mostelėjimais sutvarkė patalpą - sustumdė į vietas suolus, išvėdino kabinetą, nuvalė lentą. Darsyk apsižvalgęs po šviesią klasę, išėjo pats, užrakindamas po savęs duris.

---
Artimiausiu metu paskirstysiu taškus už praktiką. Jei rasite nesutapimų (klysti žmogiška, tad visai natūralu, jei suklysiu skaičiuodamas taškus) ar šiaip turite klausimų/pastabų/pasiūlymų, prašom drąsiai rašyti į a.ž.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame