0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elizabeth Luanna Maier

 • Juodosios magijos specialistė
 • ***
 • 83
 • Lytis: Moteris
 • I run rivers in rain
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #60 Prieš 3 metus »
Užduotis rodėsi tikrai paprasta -  juk kam būtų sudėtinga blogai galvoti apie šalia sėdintį žmogų? Elizabeth buvo įsitikinusi, kad tai iš prigimties sugeba kiekvienas, tad per daug nesigilino į mokinių veiklą, nebent retkarčiais žviltelėdavo pasitikrinti, ar kas nors nesusimušė. Viskas profesorei dar pasirodė padoraus elgesio ribose, todėl ji tiesiog išsitraukė mylimą auginintę iš narvelio ir pasisodino ant kelių pamaniusi, kad taip abiems bus linksmiau praleisti likusią pamoką. Ne dėl to, kad būtų buvę taip tragiškai nuobodu ir merginai kiekviena akimirka iki varpo dūžio būtų prilygusi didžiausiai agonijai. Visi buvo pasiskirstę porom, tad ir jai nejučia trūko kažkokios šilumos. Jei jau ne žavaus baltaplaukio vaikino, vėsią naktį sutikto ant stogo, tai bent draugiškos baltakailės žiurkės.
Veikiausiai taip ir būtų prakiurksojusi visą pamoką, jei ne garsas, suerzinęs jautrią Elizabeth ausį. Vikriai, tarsi instinkto vedama, ji pasuko galvą link garso šaltinio. Buvo naivu tikėtis, jog niekas nieko nesudaužys, juk visko pasitaiko. Pamačiusi išsigandusią mokinės veido išraišką, atlaidžiai šyptelėjo jos pusėn, atsargiai patupdė Betę atgal į narvą, pakilo iš pamėgtos vietos, pripildė naują buteliuką magiškuoju vandeniu ir lėtai nukulniavo link nelaimėlės.
- Nusiramink, nieko baisaus nenutiko. Juk ne nuodus išpylei, - ramino mergaitę, švelniai glostydama jai galvą. Atsainiu lazdelės mostu ir tyliu burbtelėjimu po nosimi viską sutvarkė ir įteikė varnanagei kitą indą su vandeniu.
glaciers melting in the dead of night
and the superstars sucked into the supermassive

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1080
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • i am so tired of love songs.
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #61 Prieš 3 metus »
Kiyomi tik pajuto švelnias rankas, glostančius jos plaukus ir dar labiau pravirko. Bet pati nežinojo dėl ko. Taip, čia nėra nuodai, bet juk pati sakėte, kad ištekliai negausūs...O...O aš vieną buteliuką išpyliau... Varnanagė bandė teisintis mintyse, bet išgirdusi, kad profesorė jai taip lengvai atleidžia, pratrūko:
-Prašau, nubauskite mane! Aš negaliu gyventi žinodama kas nutiko čia ir kiekvieną sekundę jausiuos vis kalčiau,- tylutėliai rėkė mokytojai, reikalaudama bausmės. Staiga supratusi kokia ji nemandagi, nusibraukė ašaras, atsargiai paėmė buteliuką su nauju vandeniu ir baimindamasi profesorės, nusuko akis.
-Atsiprašau, pasikarščiavau,- nežinodama ar mokytoja nuėjo, palinko arčiau Edgar,- ar ji...ji nuėjo? Laukdama teigiamo atsakymo, Kiyomi atsargiai perdavė buteliuką į žaliaakio rankas,- palaikyk, bijau ir vėl išmesti.
so, tell me, what is that you truly desire?

*

Neprisijungęs Nicole Fields

 • III kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #62 Prieš 3 metus »
Tai buvo pirmoji Nicolės pamoka Hogvartse, ir dar Apsigynimas nuo juodosios magijos. Tiesą sakant, ji bijojo. Mama yra pasakojusi apie savo mokyklos laikus ir kokių dalykų yra nutikę per šias pamokas –nepavykę užkeikimai, kaukai, pelkių padarėliai, užpuolantys klasę... Nicolė susikaupė, susirinko knygas ir kartu su mokinių srautu iš Varno Nago bendrojo kambario išskubėjo į pamoką.
Nicolė baisiai apsiriko taip nerimaudama. Jau po pačios pirmos pamokos a.n.j.m. tapo jos mėgstamiausia pamoka (aišku, vėliau atsirado ir kitų nuostabių pamokų). Profesorė pasirodė esanti griežta, reikli, tačiau be galo draugiška ir geraširdiška asmenybė. Per pamoką ji mokinius supažindino su dalyku, jo struktūra ir pagrindiniais aspektais, iškylančiais pavojais ir šių metų kursu. Mokiniai užsirašė porą paprastučių burtažodžių, kurie pravers ateityje. Kitą pamoką profesorė prižadėjo atsinešti laukinių nykštukų Knislių ir pamokyti mokinius kaip juos užkerėti, kad šie nebūtų tokie irzlūs ir pikti bei nepultų žmonių.
Nuskambėjo skambutis ir pamoka baigėsi. Šalia sėdėjusi mergaitė iš Grifų Gūžtos ilgais kaštoniniais  plaukais pasilenkė prie Nicolės ir nusišypsojusi tarė:
   – Žinai, buvo visai įdomu. Beje, aš Mila!
Nicolė nusišypsojo, prisistatė ir suprato, kad pagaliau tikriausiai susirado draugę.

((Eliza: negalima rašyti už kitą veikėją, šiuo atveju - mane. O pamoka dar nesibaigė, tad prašau įrašą pataisyti.))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elizabeth Luanna Maier »

*

anomė

Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #63 Prieš 3 metus »
Panelė Reins į kabinetą įėjo paskutinė, atsisėdo į paskutinį suolą. Pamokos pradžioje kai profesorė pranešė, kad reikia susirasti porininką Queeneelabai apsidžiaugė, nes kol kas Hogvartse nieko nepažinojo.Pagaliau yra proga su kažkuo susipažinti. Pirmakursė apsidairė. Daugelis jau buvo susėdę po du ir tyliai šnekučiavosi. Atrodo, kad beveik visi čia kažką pažįsta. Įdomu ar yra čia bent vienas mokinys dar neturintis  porininko? Panelė Reins mąstė ar vertą eiti su kažkuo susipažinti. Iš tiesų mergaitė pirmą kartą bijojo susipažinti. Ji buvo įpratusi, kad visi ją žino, jai niekada nereikėjo stengtis būti populiaria. Kiek ji save atsiminė ji visada tokia buvo. Aišku kartais Queenee turėjo suvaidinti nieko nepažįstančią mergaitę, bet tai nebuvo sunku, nes ji visada žinojo ką atsakys kiti žmonės.

((Eliza: jau kiek per vėlu rašyti apie atėjimą į pamoką, kuri baigiasi))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elizabeth Luanna Maier »

*

Neprisijungęs Elizabeth Luanna Maier

 • Juodosios magijos specialistė
 • ***
 • 83
 • Lytis: Moteris
 • I run rivers in rain
Ats: Pirma ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #64 Prieš 3 metus »
Pamačiusi tokia varnanagės reakciją, Elizabeth rimtai sutriko. Dar nesijautė esanti patyrusi profesorė, juolab vaikų ramintoja. Tiesiog nežinojo, kaip su jais elgtis. Dar labiau pasimetė po mergaitės žodžių. Baltaplaukė timptelėjo lūpą, jos ranka nusileido ant antrakursės peties. Jei tik būtų galėjusi, mielai būtų perdavusi mergaitei gerus jausmus. Ar bent kokį nors tokių turėjusį numirėlį, tik draugišką, žinoma.
– Ne... Nieko baisaus, tikrai. Neturiu priežasties tave bausti. Žinau, kur gauti daugiau, tai nėra sunku. Norėjau gal... tik kiek pagąsdinti, kad visi elgtųsi atsargiau, – vėl prabilo šypsodamasi ir raminamai tapšnodama.
Pamačiusi, kad mergaitė nusprendė užsiimti darbo partneriu, Elizabeth nežymiai linktelėjo galva ir lėtai nužingsniavo į klasės priekį. Apžvelgė visus mokinius; klasėje, regis, buvo tvarka, visi atrodė sveiki bent iš išorės. Merginos akys užkliuvo už laikrodžio, kurio rodyklės skelbė artėjančią pamokos pabaigą. Baltaplaukė atsiduso, trumpam žvilgtelėjo į Betę ir atsistojo taip, kad mokiniai matytų ją visu ūgiu.
– Visi šiandien šauniai padirbėjote, atitinkamai gausite ir taškų. Buteliukus su vandeniu galite pasilikti, esu tikra, jog jie jums pravers, – mirktelėjo. – Pamoka baigta, galite susitvarkyti darbo vietą ir laukti varpo. O, štai ir jis, – nusijuokė tardama paskutinę frazę, mat tuo metu ir nuaidėjo dūžiai.
glaciers melting in the dead of night
and the superstars sucked into the supermassive