0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elizabeth Luanna Maier

 • Juodosios magijos specialistė
 • ***
 • 83
 • Lytis: Moteris
 • I run rivers in rain
Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Prieš 3 metus »
Pavasaris aukštielnikas nugriuvo žemėn, kaip kad dainuoja liūdni žiobarai. Dauguma moksleivių pilyje tikriausiai jau gyveno atostogų troškimu, o Elizabeth ir apie save šito neneigė. Čia, mokykloje, jai viskas atrodė taip tamsu ir niūru, trūkte trūko oro. Norėjo pabėgti, pasislėpti tyloje, kur grandinėmis nervaržo nei rūpesčiai, nei įsipareigojimai.
Tačiau baltaplaukė dar turėjo nesutvarkytų reikalų ir, kad ir kaip stengėsi jaustis kaip nerūpestingai jaunystę švaistanti mergina, Hogvartse turėjo tinkamai užbaigti pareigas - mokyti nekaltus vaikučius apsiginti nuo blogio, prasiskverbusio į mokyklą. Bet Elizabeth atrodė, kad nuo ko nors gintis šiuo metu visai nebūtina, tad šįkart ant lentos tiesiog nupiešė linksmą veidelį, o ant tuščio suolo klasės priekyje padėjo didelę dėžę su įvairiausiais niekučiais - sagomis, siūlais, audinių, popierių ir atraižomis ir daugybe kitų.
Varpo dūžiai, regis, suskambo visai netikėtai, ir vienas po kito į klasę ėmė rinktis mokiniai. Baltaplaukė meiliai ir godžiai nužvelgė juos taip, tarsi matytų paskutinį kartą, ir palaukusi, kol visi susirinks bei nurims, pakilo nuo profesoriškos kėdės ir atsistojo klasės priekyje.
- Sveiki susirinkę į antrąją apsigynimo nuo juodosios magijos pamoką. Taip, žinau, kad atostogos artėja ir labiau norėtumėte pailsėti nuo visų tų mokslų, tad šiandien neperkrausiu mažyčių jūsų smegenėlių, - sukikeno Elizabeth. - Kalendoriaus klasėje neturime, bet gal kuris nors žinote, kuo ypatinga ši diena?

((Norėčiau pridurti, kad daugiausiai taškų gaus pirmasis, kuris atspės teisingai.))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elizabeth Luanna Maier »
glaciers melting in the dead of night
and the superstars sucked into the supermassive

*

Neprisijungęs Hayato Shinohara

 • VII kursas
 • *
 • 102
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Beviltiškai pamišusiame pasaulyje tik aš išlikau sveiko proto.
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Taenralis Faamsurjad guviai įžingsniavo į Apsigynimo Nuo Juodosios Magijos klasę. Prieš įžengdamas į klasę dar koridoriaus gale nusivalė batus - Hogvartso kiemelyje ne tik apsimiegojus saulutė šildė praeinančiųjų akis (tikrai, daugiau jokioms kūno dalims šilta ir gera nebuvo), bet ir balų purvynė it Paryžiaus užkampių mergelės lipo prie ir taip jau išalkusių batų. O kam gi tokios mergelės patinka, juolab, kai žingsniavimas kartu su jomis paprastai ant grindų palieka ganėtinai negražių atspalvių pėdsakus.
Taenralis susirado laisvą vietą maždaug klasės viduryje - ne gale, kad nekiltų pagunda užmigti, ir ne priekyje, kad mokytoja, žingsniuodama po klasę ir kažką aiškindama, nebarškintų per atšalusią nosį kaulėtomis alkūnėmis, ir toliau nuo lango, kad per pamoką nekiltų pagunda ten pat, pro stiklinį ekraną, pavėpsoti į nereikšmingus vaizdelius. Susidėliojęs visus mokymosi reikmenis - pergamentą, plunksną, rašalo buteliuką bei lazdelę, vaikinukas kiek įmanoma patogiau ir kultūringiau išsidrėbė kėdėje, lūkuriuodamas, kol mokytoja nuspręs pradėti pamoką. Ilgai laukti ir neteko. Išgirdęs klausimą, grifiukas rankose nejučia ėmė sukioti varžtelį ir veržlę - dažnai taip darydavo, kai mėgindavo gerai perkratyti prisiminimus ar žinias, esančias galvoje. Kažką sumintijęs, Taenral iškėlė ranką, ir, gavęs leidimą, prabilo:
- Jeigu gerai atsimenu, ši diena ypatinga tuo, jog... Jos metu įvyko Liono mūšis, kuriame pirmąsyk panaudoti Nukankinimo kerai? Jeigu neklystu, 1482 metais,- neužtikrintai baigė grifas.
MIORK SO KUNCHYOM

*

Neprisijungęs Emilianne Mcwelle

 • ***
 • 185
 • ... the Sirens are singing your song
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Eidama mokyklos koridoriais Emilijana daug atidžiau stebėjo žmones.   Po netikėto antgamtinių galių proveržio ji ėmė rimčiau žiūrėti į tai, ką anksčiau laikė mažų mažiausiai nesąmone. Sirenos prigimtis vertė jos nekęsti žemės ir ugnies. O ir viena, ir kita galėjai kuo puikiausiai atrasti mokykloje. Emi būtų kuo mieliausiai susivyniojusi meškeres ir lėkusi prie jūros ar vandenyno - bet kur, kur nejautų šio nesveiko troškimo pasinerti į vandenį. Bet negalėjo - jos tėvai (arba ją užauginę žmonės, bet mergina vistiek vadino juos tėvais - juk tikrųjų nepažinojo) labai norėjo, kad Emilijana turėtų išsilavinimą. Vieną minutę ji galvojo neprieštaraus, kad pabėgsiu, juk mirę - jiems svarbu, kad būčiau laiminga, o kitą - vėl persigalvodavo ir degte degdavo užsidegimu mokytis.
Įėjusi kabineto vidun ji pirmiausia pastebėjo dėžę, pilną visokio šlamšto. Kritiškai žybtelėjusi smaragdinėmis akimis ji pasisveikino su profesore, nenuleisdama kiek pašaipaus (nors tą pašaipą juto tik pati Emi - sirenos pranašumas - nors vienas iš daugybės kliuvinių) žvilgsnio atsisėdo į suolą ir palietė pakabuką ant kaklo.
Pagaliau (atrodo, po ištisos amžinybės šitame dusinančiame kabinete) profesorė prabilo. Ak tai mažyčių smegenėlių... mintyse tūžo Emilijana - nauja pažintis su antgamte vertė ją jaustis nepatogiai, nors pati buvo gana šalto būdo, bet dabar tiesiog pasiuto. Ramiai liesdama savo papuošalą ji nusiramino ir susikoncentravo į klausimą.
 - Gal šiandien kokia nors... šventė? Turiu omenyje, kažkam gal šventė, kažkam gedulas ar koks kitoks įvykis...- Emilijana, tiesą pasakius, net nelabai žinojo kelinta šiandien diena - kalendorius jai niekad nebuvo prioritetas (o taip, kažkodėl geriami vaistai aktyvavo išdidumą).

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 451
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Linskmai žingsniuodama, gal net kiek pasišokinėdama, Lisette skubėjo Apsigynimo nuo juodosios magijos kabineto link (juk ji nenorėjo pavėluoti į, ko gero, mėgstamiausią pamoką). Pravėrusi sunkias duris, rausvaplaukė įžengė į kabinetą ir linksmai pasisveikinusi su mokytoja nuskubėjo į pamėgtą vietą prie lango. Klastuolės mėlynos akys užkliuvo už dėžės, pripildytos įvairiausių dalykėlių. Tikriausiai tai kažkas susijęs su šia pamoka,- pamanė Lis, per daug nesukdama galvos. Rausvaplaukė stebėjo į klasę įžengiančius mokinius ir nekantriai laukė suskambančio varpo, kuris, laimei, labai greit nuskambėjo. Hmm...- susimąstė Lisette, išgirdusi klausimą, ir kiek pagalvojusi pakėlė ranką:
-Na... Galbūt šiandien Jūsų gimtadienis?- keistokai paklausė antrakursė, o galiausiai suprato, kad šitas jos spėjimas buvo gryniausia nesąmonė. Ji greitai nuleido ranką ir susigėdusi nusuko žvilgsnį į langą.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
 Varniukė neturėjo jokio noro mokytis. Iš tiesų, niekam neturėjo noro, tačiau gulėjimas ir nieko neveikimas irgi nebuvo geras.  Į galvą lįsdavo įvairios bjaurios ir nesmagios mintys, o pamokose nors kažkiek tos mintys apsiramindavo ir nueidavo į tolimesnį planą. Be abejo, jos atėjimas į pamoką turbūt nieko nedžiugintų, buvo pernelyg paniūrusi.
 Užsiėmusi vietą kažkur prie sienos bejausme veido išraiško įsistebeilijo į lentą, ant kurios buvo nupieštas linksmas veidelis. Nusivaipė. Kurgi ne, linksmas. Tarsi dabar kas nors iš viso norėtų linksmintis. Tačiau kiti vaikai, rodės, visiškai nesijaudino, atrodė lyg nematantys karo pėdsakų. Gal jai viskas prisisapnavo ir mylima raudonplaukė vis dar yra gyva. Aha, tikrai, nieko geresnio turbūt ir nebūtų galėjus susapnuoti. Na, bet tokio skausmo, kurį jautė žaliaakė turbūt jokia gyva btybė negalėtų nė įsivaizduoti, ką jau bekalbėti apie sapnavimą. Mažyčių smegenėlių. Pff, prunkštelėjo. Tegul kalba už save.
 Susimąstė ties mokytojos užduotu klausimu. Iš įvykių, nutikusių šiandieną nieko negalėjo prisiminti. Gal kokio rašytojo gimimą ar mirtį, bet profesorė tikrai neatrodė esanti tokia, kuri mėgtų žiobarus ir jų literatūrą. Pasistengė prisiminti kuo daugiau svarbių dalykų juodosios magijos istorijoje. Vargiai prisiminusi kažką, nutarė bandyti spėti. Per pamokas aktyvumu nepasižymėjo jau ilgą laiką, tačiau velniop tą tylėjimą, tuoj dar pamirš, kaip naudotis liežuviu.
 Pakėlusi ranką tyliai ir kimiai, mat buvo atpratusi nuo kalbėjimo, prabilo:
 - Manyčiau, kad šią dieną buvo išrasti arba uždrausti Nedovanotini kerai, - gūžtelėjo pečiais.
 Nutilusi įsispitrijo į profesorę. Ak, koks skirtumas, ar atsakė teisingai. Bent jau pabandė, pasakė sau mintyse ir pavartė akimis.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • Prekybininkė
 • ****
 • 304
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Į pamoką Claudie atskubėjo linksmai nusiteikusi. Ji tikėjosi kokios nors lengvos teorijos ir įdomios praktikos. Bet tokios užduoties nesitikėjo. Jos manymu turėjo įvykti kokia nors įpatinga diena, bet kadangi iš prigimties buvo romantikė, išlaukusi savo eilės prabilo:
-Gal norite pasakyti tai, kad iki Valentino dienos teliko tik savaitė?-apsižvalgiusi pridūrė.-O gal ir ne...
Šiek tiek pavėluotai nuleidusi ranką pradėjo barti save:
Ką čia per nesamones kalbi? Prie ko čia ta Valentino diena? Negi ką nors įsimylėjai? Rodos ne. Baik skrajoti padebesiais ir nusileisk į pamoką. Kitaip tau bus šakės, kibirai ir kiti žiobariški rakandai.
Pabarusi save išsitiesė ir susimąstė apie Valentino dieną ir ne tik.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Alisa linksmai žvingsniavo link Apsigynimo nuo juodosios magijos kabineto. Tai buvo jos vienas iš mėgstamiausių mokslų. Ji iš tikro kartais vis galvodavo apie savo ateitį ir kuo norėtų būti. Dažniausiai pagalvodavo apie buvimą mokytoja. Na, bet magijos ministerija irgi labai gerai. Tai ją versdavo motyvuotis mokslams prie kurių ji sėdėdavo po pora valandų per dieną. Jau greitai artėjantys egzaminai vertė ją tai daryti. Jos galva kiekvieną dieną būdavo užkimšta magiškais gyvūnais, magija, istorija, žvaigždėmis ir kitais visais dalykais kurių ji mokėsi šiais metais. Ji jau buvo keli žingsniai nuo kabineto durų kai jai bemąstant suskambo varpo dūžiai. Ji staigiai atidarė duris ir greitu žingsniu pusiau bėgom įėjo į kabinetą. Mergaitė atsisėdo į suolą ir žvelgė į klasės priekyje lentoje nupieštą šypsenėlę.
Ji gana nustebo išgirdusi mokytojos klausimą. Ji negalėjo sugalvoti kokia šiandien diena. Galbūt Hogvartso įkūrimo diena? - pagalvojo Alisa. Ji galvojo- galbūt kokia nors liūdna diena.... Kas nors galbūt mirė? Galbūt kieno nors gimtadienis? Mergaitė staiga kai ką prisiminė... kažką apie burtų trikovės turnyrą... Ji sumirksėjo ir užmerkė trumpam akis, kad ištrauktų iš galvos tą mintį. Staiga ji prisiminė! Galbūt pirmasis burtų trikovės turnyras įvyko kaip tik šią dieną. Ji šiek tiek dvejodama, bet pakėlė ranką:
-Manau, kad kaip tik šią dieną įvyko pirmasis burtų trikovės konkursas. Lygtais XII amžiuje.
Švilpiukė viską išbėrė kaip žirnius ir galvojo apie tai ką pasakė. Jai patiko, kad bent ką prisiminė. Tai rodė, kad tas mokymasis nenuėjo veltui. Bet tikriausiai pasakiau vistiek neteisingą atsakymą.- svarstė Alisa. Ji nuleido galvą ant suolo ir klausėsi kitų mokinių. Kai kurių atsakymai buvo tokie protingi palyginus su mano... - Svarstė Švilpiukė.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 536
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Gerai nusiteikusi Klarė įžengė į Apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetą. Pasisveikinusi su profesore ji klestelėjo į laisvą vietą gale prie lango. ...tokiu gražiu oru būtų gėda nepasimėgauti saulute, nors pro kabineto langą...
Išgirdusi profesorės klausimą grifė suprato, jog net nenutuokia kuo ypatinga buvo ši šilta pavasario diena, nepaisant to, jog pagaliau pro langą švietė saulė.
Žaliaakė kelias minutes pagalvojusi vis dėl to ištarė atsakymą:
- Nesu įsitikinusi, tačiau manau, jog šiandien įvyko žymusis Hogvartso mūšis, kuriame buvo nugalėtas Voldemortas. - Klarė prisiminė, jog jis vyko būtent pavasarį, gegužės pradžioje.
Nusprendusi, jog greičiausiai nusišnekėjo, grifė išsitiesė suole ir laukė teisingo atsakymo. Smalsumas buvo vienas iš Klarės būdingų bruožų, dėl ko mergina stropiai mokėsi ne tik dėl pažymių, bet vien dėl to, kad viskas jai buvo įdomu.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Tracee Korrine Shillady

Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Varnanagė Pirmakursė žingsniavo Hogvartso koridoriumi link Apsigynimo nuo juodosios magijos kabineto. Jos akys atrodė pavargusios. Na, kaip kitaip kai ji užmigo viduryje nakties, o ryte ją prižadino katė. Mergaitė dar mieliausiai būtų numigusi vieną kitą valandėlę. Gali atrodyti įdomu kodėl ji neužmigo, o taip buvo dėl jos šeimos problemų. Na problemos nedidelės tik tiek, kad brolis guli ligoninėje po sulaužytos dešinės rankos ir kojos, bet Tracee gavo iš močiutės laišką, kad jam jau geriau. Bet dabar pirmakursei buvo ne tai galvoje. Jai buvo baisiai įdomu ką veiks per pamoką. Gal galėsime kautis dvikovose tarpusavyje? O gal reikės dirbti grupelėse?- mąstė Tracee. Mat jos nelabai tenkino antras variantas, mat ji neturėjo mokykloje draugų. Tik vieną antrakursę iš Švilpynės koledžo.
Tracee Alethea priėjo kabineto duris ir jas atidarė. Ji įsliūkino į vidų ir pasisveikino su profesore:
-Labas rytas.
Varnanagė atsisėdo į suolą ir laukė varpo. Jis suskambo už kelių minučių. Tracee pamatė dėžutę su sagomis, medžiagos atraižomis ant suolo klasės priekyje. Mergaitė išgirdo mokytojos klausimą ir labai susimąstė. Kokie įvykiai įvyko seniau šį mėnesį?... Ji mąstė, bet nieko gero nesugalvojo. Tačiau mergaitė sugalvojo kelis variantus dėl kurių nebuvo tikra. Dvejodama Tracee pakėlė ranką:
-Nesu tikra, bet galbūt kaip tik šią dieną buvo įkurtas Hogvartsas arba įvyko pirmoji Apsigynimo nuo juodosios magijos pamoka.

*

Neprisijungęs Iveta Stončiūtė

 • II kursas
 • *
 • 13
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
  Ivetai ši pamoka labai patiko, todėl stengdavosi į ją neveluoti. Galvoja kokia bus ši pamoka, ką per ją darysime, gal kurnors eisime, gal kerėsime, o al tik nobodžiai sėdėsime...
  Mokytoja pamokoje uždavė klausimą.
  Iveta suko galvą, galvojo, pandė prisiminti, pandė išgalvot, bet išgalvojimo neprireikė, nes Iveta neužtikrintai prisiminė kuo įpatinga ši diena. Iškarto pakėlė ranką ir pradėjo:
  - Ši diena yra špadinga magijai, o gal geriau sakyti Hogvertso mokyklai tuo, kad būtent šiandien, būtent šią dieną įsikūrė Hogvartsas...Bet jis tą dieną neatsidarė, nes direktorius nusprendė palaukti. Tačiau kitą dieną Hogvartsas atsidarė ir mokyniai plūste plūdo ten. Visi grožėjosi pilimi ir viskuo kas ten...
  Iveta baigusi laiminga atsisėdo manydama, kad pasakė viską teisingai. Nes šia pamoka ji domėjos tai gal pavyko reisingai atsakyti, nors ir gerai nežinojo. Ji tikrai stengiasi gerai mokytis, bet kartais tai nepavyksta. Ji bijo apsikvailinti, mat mano, kad iš jos visi šaipysis. Taip pat ji kartais per šią pamoką prisimina savo mirusius tėvus ir tai neleidžia jai susikaupti ir mokytis. Štai kodėl ji neužtikrinta atsakė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Iveta Stončiūtė »

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

 • ****
 • 337
 • Lytis: Vyras
 • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Frankas į klasę įėjo kartu su mokinių būriu. Jis atsisėdo į galinį suolą ir išsitraukė savo užrašinę, apklijuotą pašto ženklais. Jis pradėjo ją vartyti, ieškodamas kažko. Kerėjimas, Astronomija, Nuodai ir Vaistai, o štai ir Apsigynimas nuo juodosios magijos. Jis atsivertė užrašinės skyrelį, kuris buvo skirtas užsipildyti žiniomis, išgirtomis per pamoką. Frankas pakėlė akis nuo užrašinės ir apžvelgė klasę. Prie pat jo sėdėjo grifiukė. Prie Franko sėdėjo Klarė. Ta pati mergina, kurią jaunuolis pakvietė į suklastotą pasimatymą.
-Labas, -Tyliai sušnabždėjo mergaitei.
Netrukus Franko ausis pasiekė mokytojos klausimas. Kuo ši diena ypatinga? Pagalvokim. Pamąstęs kelias minutes, Frankas pakėlė ranką, atsistojo ir tarė:
-Šią dieną gimė mano senelis, - nusijuokė Stigleris. -O jei rimtai, manau, kad ši diena kažkaip siejasi su juodąja magija. Gal šią dieną buvo sukurtas vienas iš trijų nedovanotinų burtažodžių? O gal buvo sukurti visi trys?

*

Neprisijungęs Jay Reye

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • HB2 - gėrio pusė
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
Andromeda lėtai nušliaužė į kabinetą. Šiandien jos nuotaika nebuvo pati geriausia. Mokslai antrakursei jau gerokai įgriso. Galva buvo pavargusi nuo galybės darbų, o kūnas - nuo toną sveriančios kuprinės tampymo po visą pilį.
Sudribusi ant kairiajame klasės kampe esančio suolo, šviesiaplaukė nerangiai išsiėmė storą vadovėlį ir ilgą plunksną su rašaline. Tiesą pasakius, dvylikametei norėjosi klykti. Hogvartso mūšis nepalengvino padėties. Tik dar labiau ją pablogino. Andi užmerkė akis ir stengėsi viską pamiršti: pamiršti, kas buvo. Pamiršti, kas vyksta. Pamiršti, koks rytojus laukia. Bet jautriausią randą paliko praeitis. Mūšis per giliai įsiėdė į josios prisiminimus. Kad ir kaip stengėsi visą tai pamiršti, jai nė per plaukelį nepavyko to įvykdyti. Galvoje šliaužė gyvatės ir ropinėjo milžiniški vorai. Lėtai atmerkusi savo dideles, žalias akis pamatė, kad pamoka jau prasidėjusi. Diena? Iš vis, kokia šiandien diena? Gegužės... Eee... trečioji?.. Gal... Staiga mergaitė pažvelgė į dėžę, kurioje buvo prikrauta visokio šlamšto. Gal tai susiję? Šiandien tikriausiai šlamšto ir menkniekių diena. - nė nešyptelėjus pagalvojo. Laužydama galvą suprato, kad nieko naujo neišgalvos ir paslėpusi veidą po malonia šypsena, kurią išspausti prireikė daugybės jėgų, pakėlė ranką ir prikimusiu balsu pridūrė:
- Aš taip pat manau, kad šiandien vyko Hogvartso mūšis, kuriame buvo sunaikintas Voldemortas...
Neturėdama menkiausios vilties, jog atspėjo, nuleido galvą ir nusiėmė šypseną. Taip daug geriau...
"Earth" without "art" is just "eh"...

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
Dawn buvo labai gerai nusiteikusi bei nekantravo ir laukė pamokos pradžios. Gal tai artėjančios valentino dienos proga? Kad ir kas tai būtų, ji nežino ir jai nesvarbu. Prasidėjus apsigynimo nuo juodosios magijos pamokai, mergina galvojo, jog jie mokysis naujų burtažodžių, tačiau mokytojai paskelbus šiandienos pamokos užduotį, ji nustebo ir kažkiek įsižeidė, nes nors ir artėjant atostogom, Dawn buvo pilna energijos ir galėjo kalnus nuversti.Galvojau, jog darysim ką nors įdomaus...,-pagalvojo ji. Bet mergina nenuleido galvos, nes prisiminė, jog jos dar laukia kelios pamokos ir energiją galės išeikvoti būtent ten.
Merginai dienos plaukė labai greitai ir ji nežinojo, kokia tiksliai šiandien yra diena, tad išgirdusi mokytojos klausimą, Dawn bandė sudėlioti visus buvusius įvykius savo galvoje. Jeigu užvakar buvo mano tetos gimtadienis, tai šiandien...Ak taip!. Mergina prisiminė kokia šiandien diena, bet tai jos nepaguodė, nes ji net nenutuokė kas įvyko šią dieną, tad ji sudėjo savo rankas ir klausėsi, ką išmąstė kiti mokiniai.

*

Irish wolfhound

Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
Ir vėl pamokos... Kartais Kira pavargsta nuo šios rutinos. Pastarąsias dienas ji nieko neveikia kaip tik miega, mokosi ir valgo. Vėl miega, mokosi ir vėl valgo. Anksčiau ši rutina ją savotiškai ramindavo ir suteikdavo saugumo jausmą. Bet dabar, kai klastuolės gyvenime nieko įdomaus nevyksta, tai pradėjo merginai įgrysti. Mori ir vėl pasiilgo nuotykių, savotiškos baimės ir adrenalino. Tačiau kol kas jo nematyti...
Tamsiaplaukė lėtai prislinko prie savo suolo ir klestelėjo ant kėdės. Stebėjo kaip mokiniai plūsta pro kabineto duris, šnabždasi ar tiesiog ruošiasi pamokai. Tai kėlė jai dar didesnį nuobodulį. Ji pasirėmė galvą rankomis ir užmerkė savo žalias, lyg smaragdai akis taip bandydama susikaupti. Tačiau jai niekaip nepavyko. Mori manė, kad tuoj mirs iš nuobodulio ar tiesiog užmigs per pamoką.
 Ir pagaliau prasidėjo pamoka. Kiros kaip ir visų  mokinių akys nukrypo į dėžę pilną visokio šlamšto. Na gerai, ne šlamšto, o dalykų kurie merginai nekėlė susižavėjimo. Mat dėžė buvo prigrūsta sagų, audinio, siūlų ir adatų, o kas jau kas, bet rankdarbiai buvo ne klastuolės sritis. Na, bent jau nesėdėsim galvas nunarinę į vadovėlius...
Profesorė paklausė mokinių kuo ypatinga ši diena. Visi puolė atsakinėti taip bandydami uždirbti taškų savo koledžui. Tačiau tamsiaplaukė net nenutuokė kuo ši nuobodi diena gali būti kitokia. Kira bandė pakratyti savo smegeninę ir prisiminti bent kažką iš magijos istorijos. Bet jos mėginimas buvo bergždžias. Mat istorija klastuolei niekad nepatiko. Ji buvo linkusi gyventi dabartimi, ne praeitimi.
O gal ši diena svarbi profesorei...? Bėda ta, jog Mori jos visai nepažinojo, tad pasidavė. Klausėsi kitų mokinių. Vieni bandė kažką išmąstyti, o kiti tiesiog kartojo aplinkinių pamąstymus.
Tamsiaplaukė niekad nesuprato, kodėl visi vienas per kitą kartoja jau girdėtus atsakymus? Gal tiesiog tikisi, kad būtent juos išgirs ir skirs taškų koledžui. O gal nieko kito neišmąstė, tačiau labai norėjo pasisakyti. Kira vadovavosi senu indėnų patarimu" Jei kalbi - tai tavo žodžiai turi būti geresni už tylą."Tad tylėjo...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Kira Mori »

*

Neprisijungęs Reina Devynbalsė

 • IV kursas
 • *
 • 34
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra ANJM pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 3 metus »
Žingsniuodama į apsigynimo nuo juodosios magijos pamoką Olivia kaip visada buvo paskendusi mintyse. Tai nebuvo geras įprotis. Dažnai mergina į ką nors atsitrenkdavo, pražiopsodavo kokio pažįstamo pasisveikinimą arba, jeigu diena būdavo ypatingai absurdiška, dar ir nubildėdavo nuo laiptų į požemius. Tačiau Olivia negalėjo nieko padaryti - jeigu ne jos "atsijungimai", ji pražūtų nuo idiotizmo aplinkui arba merginą pasiglemžtų jos pačios nuodingos mintys. Draugų susirasti buvo sunku dėl kelių priežasčių. Pirmoji, ir pagrindinė iš jų - Olivia užėmė aukščiausią vietą intravertų atsiskyrėlių rate. Ji nemėgo didelės draugijos, ypatingai linksmų grifų, kuriems kiekviena smulkmena būdavo laimės ir optimizmo šaltinis, įkyriųjų varnanagių, kurie įsiterpdavo į kiekvieną pokalbį ir taisydavo kiekvieną kalbos, informacijos ar rašybos klaidą, švilpių, kurie taip visada norėdavo padėti, kad kartais klastuolei kildavo nenumaldomas noras kurį nors iš jų nustumti nuo laiptų... Na gerai, ji nemėgo beveik visų. Tačiau argi tai jos kaltė?
...Taip. Tai buvo visiškai jos kaltė.
Olivia įžengė į kabinetą, linktelėdama profesorei. Ji susirado savo įprastinę vietą gale prie lango ir klestelėjo ant kėdės, žvilgsniu nužudydama vieną grifę, kuri kaip tik taikėsi į jos vietą. Akimis susiradusi vienintelį šiek tiek pakenčiamą žmogų klasėje, Kirą, ji šyptelėjo jai, taip pasisveikindama ir sutelkė dėmesį į pamoką. Išgirdusi mokytojos klausimą, Olivia vos susivaldė netrenkusi galvos į stalą. Ji niekada neatkreipė dėmesio į datas ar kalendorius. Klastuolė nužvelgė dėžę ant stalo, prikištą įvairių siuvimo ir tekstilės reikmenų. Tik nesakykit, kad siuvinėsim...
...Šiandien tikrai nebuvo pati geriausia diena Oliviai.
Klastuolė išnaršė visus savo atminties kampelius, ieškodama istorinės, šventinės ar Hogvarstui simbolinės datos, tačiau išgirdusi visų kitų mokinių atsakymus, prarado norą kelti ranką. Dauguma jau pasakė visus istorinius spėjimus, taip pat tuos, susijusius su profesore... Klastuolė atsilošė savo suole. Smilkiniai pradėjo tvinkčioti. Galvos skausmas... Pačiu laiku.
Mergina nusprendė nusiraminti ir tyliai laukti profesorės verdikto.
"Ar mirsiu metaforiškai, ar mirsiu iš tikrųjų, didelio skirtumo nėra." - Haruki Murakami