0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1785
 • Lytis: Moteris
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #75 Prieš 2 metus »
Dori šiek tiek suglumo. Ji nežinojo, kad ir Gloria augo kitokioje šeimoje, nei įprastai auga vaikai. Ir dar ne su tėvais, o su globėjais. Mergaitė iškart pagalvojo: o kur varniukės tėvai? Ar jie mirę? Ar Gloria matė jų mirtį ir dėl to galėjo regėti testralius? Tačiau nusprendė garbanės nekamantinėti. Jeigu norės, ji papasakos pati. Per šiuos dvejus metus Mendel išmoko tramdyti savo smalsumą, be to, po įvykių vasarą tas smalsumas buvo ir pats gerokai sumažėjęs. Mendel nebeturėjo tikslo ir noro apie visus viską žinoti.
- Tikrai? Galbūt per ateinančias atostogas galėtume susitikti ir slampinėti kartu. Būtų ir saugiau, ir smagiau, - vos vos šyptelėjo.
Netrukus mergaitės priėjo kažkokį keistą gobeleną. Jis buvo daug didesnis už kitus, ypatingai senas, o ir ypatingai stipriai atsidavė senoniemis. Ant jo buvo kažkas parašyta, tačiau trečiakursė visiškai neišmanė, kas, nes užrašas buvo užrašytas kažkokia jai nežinoma kalba. Tačiau Gloria, regis, tą kalbą mokėjo. Ji garsiai perskaitė užrašą.
- Nežinau, - susimąsčiusi Dori žiūrėjo į gobeleną. - Galbūt... galbūt šitas gobelenas yra kaip kokie vartai į kitą pasaulį? Tačiau tos grandinės, turiu pripažinti, neskamba jaukiai, - nusijuokė ir pirštais perbraukė per raides.
Tą pačią akimirką mergaitė pajuto, kad kažkur persikėlė.

*

medeina11

Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #76 Prieš 2 metus »
- Gal ir idėja visai nieko, bet aš nelabai mėgstu valkatautis,- abejingų balsu pasakė Gloria.
Iš tikrųjų mergaitė tikėjosi, kad Dori pasakys kažką kitą, o tiksliau, kad paklaus apie jos šeimą. Bet varniukės džiaugsmui ji to nepasakė. Tikiuosi, kad ji taip ir nepaklaus. Pagalvojo rudaplaukė ir išgirdo kalstuolės nuomonę apie gobeleną. Ji jau norėjo juoktis, bet staiga pastebėjo kaip Dori dingo. Po paraliais kur ji dingo ? Ir kas čia darosi ? Su tokiais klausimais dvylikametė palietė gobeleną ir ją jis pradėjo traukti į save. Mergaitė atsipeikėjo keistoje vietoje. Šalia buvo marmurinis tiltas kurį perėjus buvo iš grandinių padarytas sostas. Pati jaunoji Mechel gulėjo ant pilkos žemės. O pats dangus irgi buvo pilkas, taip pat aplinkui mergaitę  buvo rūkas. Kas čia per vietą ? Nustebusi savęs paklausė anglė ir atsistojusi pamatė, kad vietoj jos uniformos buvo apdriskurios drapanos, o kojos buvo basos. Noriu kuo greičiau sužinoti kur aš esu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Gloria Mechel »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1785
 • Lytis: Moteris
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #77 Prieš 2 metus »
Kai Dori persikėlė per gobeleną, ji atsidūrė kažkokioje keistoje vietoje. Lauke. Ten buvo tiltas ir sostas iš grandinių. Iš tikrųjų mergaitės vis dar buvo Hogvartse, tame pačiame keistame koridoriuje, gobeleno viduje, kuriame egzistavo tartum atskiras pasaulis, tačiau jos, žinoma, to nežinojo.
Dori išgirdo, kad šalia atsirado ir varniukė. Trylikmetė buvo įsižeidusi dėl žodžių apie valkatavimą.
- Beje, Gloria, - vis dar nusisukusi, nes dairėsi, taktiškai kreipėsi. - Nors aš ir slampinėjau didžiąją dalį savo vasaros po Londoną, tai tikrai nereiškia, jog aš valkatavau. Tu mane įžeidei, nes...
Bekalbėdama mergaitė atsigręžė ir pamatė garbanę, kuri gulėjo ant grindų ir kažkokiu būdu buvo keistai apsirengusi. Klastuolė nutraukė savo kalbą ir susiraukė.
- Gloria? Kas čia vyksta? 
- paklausė? - Nagi, stokis! - pradėjo nervuotis.
Bet Dori dėmesį patraukė ir sostas su keistomis grandinėmis, nes jis pradėjo žvangėti, tartum kažkas ant jo sėdėtų. Tačiau nieko nematė, jis buvo tikrai tikrai tuščias. Trečiakursės širdis ėmė tankiau plakti. Šita vieta jai visai nepatiko, ir buvo baugesnė net už tą keistą namelį, į kurį ji su Henrieta pateko per paveikslą dar pirmame kurse.
Nors ir buvo baisu, tačiau Dori priėjo šiek tiek arčiau to sosto. Dabar klastuolė stovėjo ant marmurinio tiltelio, bet šis pradėjo lėtai suktis. Trylikmetė siaubingai išsigando, bet nenorėjo to parodyti Gloriai, todėl stengėsi vaidinti kuo mažiau sutrikusią, bet nebuvo tikra, kaip iš šalies atrodė. Mergaitė instinktyviai sugniaužė burtų lazdelę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Dori Mendel »

*

medeina11

Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #78 Prieš 2 metus »
- Na Dori, aš labai atsiprašau, kad tave įžeidžiau. Bet tu turėtum žinoti, kad žodis bastymasis yra sinonimas žodžiui valkatavimasis, - ramiu balsu į Dori komentarą atsakė Gloria.
Bet nors ir kaip mergaitė ramiai kalbėjo, bet viduje buvo labai išsigandusi ir susijaudinusi dėl greito atsiradimo nematytoje vietoje. Norėdama nusiraminti rudaplaukė pradėjo labai atidžiai apžiūrėti žolę. Ji buvo labai skurdi, augo tik kelios dilgėlės iš kurių didžioji dalis jau buvo nuvytusios. Tiesa sakant visa ten esanti augmenija buvo labai skurdi. Nes vieninteliai augalai tebuvo dilgėlės. Bet ne tai stebino varniukę, jai labiau rūpėjo, kad ji nejaučia kaip dilgėlės dilgina jos basas kojas. Gal čia ir yra tas kelias mirtį apie kurį rašė ant gobeleno. Gal mes dabar esame vaiduokliai !? Paskutinioji mintis dar labiau išgąsdino dvylikametę ir ji norėdama labiau suprasti kas vyksta atsisuko į Dori. Bet tuomet ji jau buvo ant  marmurinio tilto. Tikiuosi ji žino ką daro. Ir tuomet garbanė nuėjo paskui Dori link tilto. Kai anglės kojos pajuto marmurą tiltas pradėjo lėtai suktis ir jis vis po truputį greitėjo kol jis tiesiog dingo. Kas čia darosi ? Nustebusi savęs paklausė jaunoji Mechel kai pajuto, kad pradėjo kristi į apačią.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1785
 • Lytis: Moteris
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #79 Prieš 2 metus »
- Na jau ne, - nepritarė varniukei Dori. - Bastymasis ir valkatavimas yra du skirtingi dalykai. Valkatauja tie žmonės, kurie niekada negrįžta namo, prašo išmaldos ir mėgsta išgerti pigaus chereso. Nejau tu manai, kad aš tokia? - susiraukė. - O bastytis... o bastytis galima tiesiog po parką.
Šią akimirką Dori jau nebebuvo tikra, ar jai pavyks su Gloria išlikti draugiškai. Nors iš pirmo žvilgsnio garbanė neatrodė bjauri, tačiau vis atsitikdavo kažkas, kas Mendel gerokai suerzindavo. Ji nenorėjo į Mechel leisti kerų vos tik ją pamačiusi kaip į kokią Sofi ar Alrisą. Tikrai nebuvo taip, kad jaustų tokius neigiamus jausmus jai kaip Nikolei ar Elodie, tačiau turėjo sau pripažinti, kad šitos mergaitės nemėgo ir vargu, ar jos kada nors taps draugėmis. Valkatauju mat jai! Tik pamanykit!
Kol Dori mintyse niurnėjo, Gloria atsidūrė šalia ant tilto ir tiltas pradėjo greitai suktis. Trylikmetė vis dar gniaužė burtų lazdelę, tačiau apie kerų panaudojimą galima buvo tik pasvajoti, nes net neįsivaizdavo, kokį burtažodį galėtų pasakyti, kad išeitų iš šito gobeleno.
Galiausiai Dori bumbtelėjo ant žemės, kuri buvo pakankamai minkšta. Aplink buvo tamsu, tad klastuolė burtų lazdelės gale įžiebė šviesą.
- Kad tave kur! - išsižiojo apsidairiusi. Ar tai... ar tu matai, kad grindys, sienos ir lubos yra iš to keisto gobeleno, į kurį mes papuolėm?

*

medeina11

Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #80 Prieš 2 metus »
Gloria nukrito į kažkokią tamsią ir minkštą vietą.Kas dabar ? Paklausė savęs varniukė ir pastebėjo šviesa kuri sklido iš Dori lazdelės. Vieta kurioje buvo mergaitė buvo gobelene pavaizduotos lubus, sienos ir grindys. Bet tuo pačiu tai buvo  bei paprastas ir senamadiškas  darbo kambarys. Su nedidelia sofa ant kurios ir buvo nukritusi britė,  darbo stalų, knygų lentyną, ir gražią nuotrauką ant stalo. Kurioje buvo jauna mergina su rusvais ilgais  plaukais, tamsiomis akimis ir labai nuoširdžia šypsena. Daugiau jokių daiktų nesimatė. Ši vieta vis keistesnė darosi. Pagalvojo antrakursė ir abejingai atsakė į Dori klausimą:
- Taip manau, kad čia viskas yra iš to gobeleno,- Mechel pažiūrėjo į nuotrauką ir Paklausė,- ar tau ta nuotrauką kažkur nematytą ? Tiksliau ar tau ta mergina kažkur nematytą ? Man jį kažką primena, bet pamiršau ką.
Po savo žodžių garbanė priėjo prie stalo ir pasiėmė nuotrauka. Jos kamputyje buvo užrašyta - ,,Maria Hopper 2005 liepos 6d".

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1785
 • Lytis: Moteris
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #81 Prieš 2 metus »
Po velnių, Hogvartsas tikrai kupinas paslapčių. Čia mergaitės buvo koridoriuje, pilname gobelenų, čia kažkokioje keistoje vietoje lauke, o dabar pateko į kambarį. Deja, čia nebuvo durų. Klastuolei nepatikdavo kambariai, kuriuose jų nebūdavo. Kaip iš čia išeiti?
Mendel dairėsi, bet jos dėmesį nutraukė Glorios klausimas. Tamsiaplaukė nuėjo prie nuotraukos ir įsispoksojo į ją. Nuotraukoje buvo pavaizduota jauna mergina. Ar čia jos darbo kambarys?
- Ne, - atsakė Dori. - Pirmą kartą matau, - gūžtelėjo pečiais. - O tu, ar žinai, kas čia per moteris? - įsistebeilijo į bendrakeleivę.
Dori atsiduso. Kodėl su Mechel ji visada atsiduria panašiuose pavojuose? Mergaitė tikėjosi, kad dabar neatklys nieko panašaus į hovilkus, nes kas mokines išgelbės šį kartą?

*

medeina11

Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #82 Prieš 2 metus »
Išgirdusi Dori nuomonę ir klausimą pati Gloria sau uždavė klausimą. Iš kur aš ją žinau ? Kur jai mergina yra matyta pati garbanė  net tiksliai nežinojo, bet žinojo vieną, dvylikametė ją tikrai yra kažkur mačiusi.
- Na nežinau kur ją mačiau, bet ji tikrai yra man matyta,- paslaptingu balsu pasakė jaunoji Mechel.
Po savo žodžių mergaitė vėl pažvelgė į jaunos merginos kuri buvo nuotraukoje pavarde. Maria Hopper, Hopper tikrai kažkur girdėta, bet kur ? Varniukė dar kartą labai atidžiai apžiūrėjo nuotrauką. Fone neryškiai matėsi didelis, baltas  laivas panašus į kruizą ir daug žmonių šalia laivo ir jo viduje.  Čia tikriausiai uostas. O tą Maria turbūt toje nuotraukoje ruošėsi keliauti. Logiškai bandė viską sudėlioti  rudaplaukė ir priėjusi prie Dori vis dar žiūrėdama į nuotrauką  paklausė:
- Tau vardas Maria Hopper nieko nesako  ?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Gloria Mechel »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1785
 • Lytis: Moteris
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #83 Prieš 2 metus »
Vienintelė mintis, besisukanti Dori galvoje, buvo klausimas, kaip išeiti iš šitos vietos. Mergaitei nei kiek nerūpėjo, kas tokia yra toji Maria, na, nebent ji galėtų pasakyti, kokiu būdu iš čia dingti. Kaip mergaitės sugebėjo įstrigti šitame gobelene? Kažkokia kankynė.
Mendel pradėjo kerėti. Ji ieškojo kokių nors slaptų dalykų. Bet kokių. Daiktų, užrašų, durų. Tačiau nei vieni kerai nedavė jokio vaisiaus. Toks vaizdas, kad jokių paslėptų dalykų šitame kambaryje nebuvo. Tačiau tai neįmanoma, nes vis tik mokinės kažkokiu būdu čia atsidūrė. Tai turi būti koks nors variantas, kuris padėtų iš čia išeiti!
- Nežinau, Gloria, - atsakė mergaitė. - Man nei jos veidas, nei vardas ir pavardė nieko nesako, - gūžtelėjo pečiais.

*

medeina11

Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #84 Prieš 2 metus »
Išgirdusi Dori komentarą Gloria dar labiau susirūpino iš kur ji pažinojo tą merginą. Juk ji turėjo būti bent šiek tiek žinoma jeigu apie ją žinojo rudaplaukę. Varniukė vis dar smarkiai mąstydama priėjo prie knygų lentynos ir pasiėmė vieną  nedidelę ir žalsvos spalvos knygą ant kurios buvo užrašytą:
Citata
Trumpas vadovas kaip teisingai išspręsti -  sunkius kryžiažodžius, rebusus, mįsles ir t.t.

Knygos viršelio apačioje buvo parašyta tos pačios merginos nuotraukoje pavardė, o pirmajame puslapyje jos nuotrauką ir trumpą autobiografiją. Eureka. Linksmai pagalvojo dvylikametė ir pradėjo skaityti autobiografiją:
Citata
Maria Hopper gimė 1975 m. liepos 1 dieną Los Andžele. Marios mama buvo mirusi, dėl to gyveno su tėčiu bei buvo vienturtė. Nuo pat mažumės sprendė kryžiažodžius ir rebusus, o pradėjus lankyti mokyklą iškarto pamėgo matematiką. Baigusi mokyklą išsikraustė į Angliją mokytis Oksfordo universitetę aukštąją matematiką. Mokantis mirė Marios tėvas, o baigusi mokslus tapo matematikos mokytoja vidurinėje mokykloje. 2000 metais išleido knygą - ,, Skaičiai ir raidės ". Kurioje buvo pasakojama trumpa kryžiažodžių istoriją. Kuri tapo bestseleriu, o lygiai po metų išleido dar vieną knygą - ,, Kelios kryžiažodžių paslaptys ".  Kurioje buvo atskleista porą  kryžiažodžių paslapčių. Kuri buvo netgi populiaresnė už pirmąją. Tuomet gerbėjai pradėjo reikalauti iš Marios pilno vadovo kaip spręsti kryžiažodžius. Ji parašė didžiąją dalį šios knygos, bet deja neišleido. Nes mirė 2005 m. liepos 7d. kruizo avarijoje. Šią knygą pabaigė geriausia Marios draugė Ana Kelly naudodamasi draugės užrašais.   
Buvo ir daugiau teksto, bet garbanė suprato, kad daugiau jai nebereikia informacijos. Jos dėmesį patraukė porą teksto vietų. Pirmoji kur buvo minima knygą - ,, Skaičiai ir  raidės ". Mechel puikiai žinojo, kad jos globėjų namuose buvo tokią knygą kurioje ji pamatė ir Marios vardą ir nuotrauką. Bei antroji, kad ta pati Maria mirė beveik tą pačią datą kuri buvo parašytą ant nuotraukos. Tai labai keista, tikriausiai kitą dieną po nuotraukos ji mirė. Bet tai kažką turi reikšti jeigu yra būtent tokią nuotrauką. Pala knygą, kryžiažodžiai, nuotrauką, datą, mįslės. Juk tai viskas susiję. Viską suprato Gloria ir tvirtu balsu pasakė :
- Dori ateik čia ir pažvelk į tą autobiografiją ir į datą ant nuotraukos. Dabar prisimenu kodėl ją pažinojau - aš mačiau jos vardą ir nuotrauką ant vienos jos knygos. Manau, kad mums reikia išspręsti mįslę jeigu norime iš čia dingti

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1785
 • Lytis: Moteris
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #85 Prieš 2 metus »
Gloria kažką skaitė, o Mendel nervavosi. Kartais tos Hogvartso paslaptys pasidarydavo pernelyg paslaptingos. Varniukė pakvietė mergaitę pasižiūrėti kažkokios datos ir nuotraukos, tačiau trečiakursė visiškai tam neturėjo noro. Vartydama akis ji priėjo prie Mechel ir atsidususi vis tik nutarė pažiūrėti, ką tokio ji rado, tačiau Dori ėmė svaigti galva ir pykinti.
Ji sustojo ir užsimerkė. Tą pačią akimirką pasigailėjo tai padariusi. Atrodė, jog Mendel pradėjo suktis. Atsimerkusi pamatė išties esanti kažkokiame sukūryje, buvo baisu, o lazdelės sugraibyti nepavyko. Taip besisukdama keletą sekundžių Klastūnyno mokinė griuvo ant šaltų grindų. Atsistojusi ji pamatė, kad yra to keisto koridoriaus pradžioje. Net nepagalvojusi apie Glorią ji išnešė iš ten kudašių.

*

Neprisijungęs Esmeralda Aukso Gija

 • I kursas
 • *
 • 80
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Niekad nesakiau, kad su manimi praleistas laikas bus ramus
Ats: Gobelenų koridorius trečiame aukšte
« Atsakymas #86 Prieš 1 metus »
Norėdama pabėgti nuo šurmulio, Esmeralda vaikščiojosi ilgu koridoriumi. Ji dažnai mėgdavo pasivaikščioti tamsiais ir tyliais koridoriais, nes niekada nežinodavo kas pasirodys iš už kampo. Ji ėjo palei sieną ir braukė delnu per įvarius gobelenus pakabintus ant akmeninių sienų. Ji nesmagiai nusipurtė. Ilgai prabuvo ligoninėje nes ant jos užsirovė kažkoks pirmakursis ir jie pradėjo laodytis kerais, paskui abu atsidūrė ligoninėje. Jei dabar taip gėda, pasielgė kaip visiškas vaikas. O dabar ji visa savaitę vaikštinėja koridoriais pati viena. Iš neturėjimo ką veikti, net namų darbus pradėjo dažniau atlikti. Rado kelias dar nematytas senas paslėptas klases ir daugiau nieko. Nieko naujo, tarsi visi tie nuotykiai patirti anksčiau, būtų tebuvęs sapnas. Jos šypsena dabar irgi buvo dingusi, o akys visad mieguistai primerktos. Mergaitė priėjo koridoriais galą ir atsirėmusi į sieną pažvelgė į naktinį dangų per langą. Mėnulis buvo išties ryškus, žvaigždzių pilnas dangus, net gluosnis Galiūnas buvo visiškai ramus. Jai ant kaklo subarškėjo seniai duotas pakabukas iš ,,draugų”. Esmeralda susiraukė ir suspaudė jį delne, kad nesvyruotų pirmyn atgal ant kaklo. Ir kurgi jie dabar, paslaptingai staiga pasirodė, o dabar mane paliks taip, kad nieko nesuprasčiau? Pagalvojo ji. Bet kažkas jai plūstelėjo vidun. Jausmas buvo toks pažystamas, bet ne jos pačios, taip jai jau buvo nutikę. Mergaitės blizgančios akys vėl pagyvėjo ir ji nuėjo atgal kur jautė, jog reikia. Esmeralda visuomet pasikliaudavo savo nuojauta, tad ir dabar kažkur nubėgo be jokios priežasties, tiesiog žinojo, kad taip reikia.