0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

• Astronomijos profesorė
  • *
  • 222
  • Lytis: Moteris
  • Dingsti iš akių arba nužudysiu!
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #75 Prieš 2 mėnesius »
- Ačiū, - išsiviepė. - Dar vienas panašus pasakymas ir tikrai užsitarnausi areštą, - pridėjo jau tikrai piktu balsu. Roma visiškai nesuprato kaip jis gali taip ramiai elgtis blogai. Atrodė, kad tai net ne jo hobis, o pragyvenimo šaltinis.
- Kaip man nekalbėt jei tu kalbi? Pats uždavinėji klausimus. Gerai, galiu neatsakinėti, bet tada kaip visada aiškinsi, kad aš neatsakinėju į klausimus, - tarė. Puikiai suprato, jog kad ir ką darytų jam tai neįtiks.
  Paskui ji išgirdo eilinį nepasiteninimą.
- Kad įrodytum, jog tikrai žinai burtažodį. Pats sakei, kad žinai burtažodį. Tai kodėl dabar aiškini, kad aš pati blogiausia mokytoja vien todėl, nes naudoju bežodžius kerus? Be to, aš darau kaip tu nori. Užsičiaupu. Bet matau, kad tau ir tai neįtinka. Ir jei žinai burtažodį kam apskritai prašai, kad parodyčiau kaip panaudoti kerus? Ką tada veiki kerėjimo pamokose? Ar į jas nevaikštai tik tavęs dar neišmetė? Ir kodėl staiga nusprendei, kad jo prie manęs nenaudosi? Aš ką gadinu lazdeles? - paklausė nervingu balsu. Taip, nenorėjo rodyti, kad susinervavo, tačiau to nuslėpti nepavyko. Tamsiaplaukė tiesiog nebegalėjo nieko nepadaryti. Atrodo, kad jei tenkinu vieną jo norą blogai darau kažką kitą. Pagalvojo profesorė.
  Paskui Roma pamatė, kad jis patraukė durų link. Tai, žinoma, jos nenustebino, tačiau kartu ir nenudžiugino.
- Sakiau, kad be mano sutikimo neišeisi! Nori arešto? Gausi! Sekmadienį septintą valandą ryto ateini į mano kabinetą! Tavo pasirinkimas. Elgeisi blogai gavai ko nusipelnei, - pasakė pykčio kupinu balsu, o tada pati išėjo iš tualeto. Norėjo pailsėti po šio susitikimo.
– Oi, Hari, turėsi būti labai labai atsargus. Neieškok bėdos, Hari…
– Aš ir neieškau, – pyktelėjo Haris. – Pati mane susiranda.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

• II kursas
  • *
  • 186
  • Taškai: 58
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #76 Prieš 2 mėnesius »
Eion piktai išsišiepė. Profesorė Keit jau ne pirmą kartą kartojo, kad po dar vieno "tokio" pareiškimo jis gaus areštą. Ir vis dar jo negavo. Viskas buvo tiesiog puiku. Vadinasi, gali daryti ką nori, šita vis tiek nenori skirti jam papildomo dėmesio. Galvoje iš karto pradėjo suktis idėjos, ką smagaus galėtų nuveikti.
- Tai tau niekas neįtinka! - baisiausiai pasipiktino berniukas. - Aš žinau burtažodį, bet nė karto jo nenaudojau! Dėl to ir paprašiau, kad parodytumėte. Ir padariau tą kaip mokinys, prašantis mokytojos pagalbos. Bet net ir tai jums netinka! Aš jūsų nekenčiu!
Dabar labiausiai norėjo paleisti prakeiktą čiaupą profesorei į galvą. Nieko kito ji ir nenusipelnė. Ar negali nustoti erzinti viso aplinkinio pasaulio?! Ir kodėl būtinai reikia jį persekioti? Nebūtų čia atėjusi, viskas būtų žymiai geriau.
- Aš neišeidinėjau, o tik ėjau link durų! Kaip ir visada, kaltinate nieko neišsiaiškinusi. Ir SEKMADIENĮ SEPTINTĄ RYTO?! Tu gal juokauji? Nė už ką ten neisiu!
Pagaliau Keit dingo. Buvo galima šiek tiek nusiraminti. Kiek pasvarstęs Eion grįžo prie vargšės kriauklės ir nukreipė lazdelę į čiaupą.
- Reparo, - pratarė, tačiau nieko nenutiko. Pyktelėjęs pakartojo burtažodį, o galiausiai suriko jau visai garsiai: - Reparo!
Vis tiek nieko. Aišku, kad nagus prikišo prakeikta profesorė Keita. Na nieko. Ji man dar atsiims piktdžiugiškai pagalvojo Eion ir ilgiau nedvejojęs pasiėmė čiaupą. Įsimetė jį į kuprinę ir paliko tualetą visai patenkintas.
Rašantiems su Eion: rugsėjo mėnesį jo veidas yra subraižytas, paakiuose mėlynės. Eion yra aiškiai sumuštas. Galite į tai atkreipti dėmesį (galite ir neatkreipti).