0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #90 Prieš 5 metus »
Besiruošiant suvaryti iltis į Lunos kaklą, Elijah pajautė skausmą kakle.. Skausmas buvo labai didelis.. Tad vaikinas kiek nurimo ir plojosi į kitą virtuvės pusę.. Žaizda greit gijo, tačiau skausmas buvo stiprus turbūt dėl sidabro poveikio, tačiau kenčiamas.. Atrodė jau, kad grifas nusiramino.. Tik jo kraujo buvo pilna visoje virtuvėje.. aišku buvo nesmagu, tačiau kitaip vaikis būtų nenusiraminęs ir nenustojęs, o viskas būtų pasibaigę vilkės mirtimi..
- Viskas gerai, - kad ir kaip tyliai tai varnė pasakė, vaikis puikiausiai girdėjo.. - Nereikia manęs atsiprašinėti.. Tu tai padaryti turėjai, - grifas nusiraminęs dar vis sėdėjo  kitame virtuvės kampe, tačiau pagaliau pasikėlė ir norėjo eiti apkabinti Luną, tačiau ši išbėgo.. Elijah taip pat nusekė paskui ją..
- Neišeik, palauk, nereikia.. Viskas gerai, - ramindamas vilkę ėjo vis arčiau.. - viskas gerai, - dar sykį pakartojo rudaplaukis ir Lunai atsisukus ją apkabino..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #91 Prieš 5 metus »
Besiruošiant išeiti Luna už nugaros išgirdo Elijah'aus balsą, kuris prašė neišeiti. Tačiau rudaplaukė nenorėjo atsisukti, nenorėjo pamatyti kruvino berniuko. Bijojo, kad prisiminimai ir vėl sugriš, bet balsas vis artėjo, tad mėlynakė nenorom atsisuko ir jai nespėjus nė žodžio ištarti berniukas ją apkabino. Pasimetusi mėlynakė kelias akimirkas tiesiog stovėjo, tačiau vėliau irgi apkabino Elijah'ų. Nors berniukas buvo jaunesnis už merginą, tačiau ūgiu pranoko ją, tad dabar Luna atrodė, kaip jaunesnė sesuo. Prisiglaudusi prie Elijah'aus rudaplaukė užuodė kraują, tačiau šis skyrėsi nuo žmogaus. Vampyro kraujo kvapas buvo kitoks. Atsitraukusi kelis žingsnius atgal mergina nuleido galvą žemyn, tačiau netrukus ją kilstelėjo ir pažvelgė į priešais stovintį berniuką.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #92 Prieš 5 metus »
Lunai apkabinus Elijah, šis pasijuto daug geriau, jis privertė mergina grįšti į praeitį, tačiau kitaip jis būtų ją sužeidęs, juk ji vyresnioji jo sesuo, bet kai apkabino.. Jis jautėsi lyg būtų vyresnis brolis.. Tačiau merginai atsitraukus.. Jis vėl jautėsi per daug kaltas, dėl to kas ką tik įvyko..
- Luna klausyk, - merginai pakėlus akis tarė Chris' as, - tu nesijausk kalta, aš gyvas, aš nemirtingas, nepamiršk to.. - vaikis bandė raminti merginą, nes ši atrodė labai išblyškus ir kažko išsigandus.. - Turbūt aš tau dabar kažką primenu, tačiau aš ne tas kažkas.. aš gyvas.. - dar kartą ramino mergaitę ir padėjo rankas jai ant pečių.. - Nusiramink.. palauk tuoj grįšiu.. - Elijah greit nulėkė nusiplauti kraujo, kuris jam buvo priskrebęs ant kaklo.. Apsirengė megztinį ir grįžo..
- Tu man draugė.. sesė.. nežinau.. myliu tave.. ir dabar kai tu tokia, man taip pat liūdna, supranti? - ramiu tonu, tačiau rimtai klaustelėjo vampyras ir vėl apkabino merginą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Elijah Chris Dawson »
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #93 Prieš 5 metus »
Priešais stovintis Elijah'us atrodė nuliūdęs ir kaltas dėl to kas neseniai įvyko. Turbūt ir pati Luna atrodė per daug nusiminusi, tad berniukas visaip stengėsi ją paguosti, nors merginai to nereikėjo. Net jei mėlynakė vis dar buvo pasimetusi ir pasiklydusi savo mintyse. Juk ne taip buvau mokoma, kad išvydusi kraują nevaldyčiau savęs. Buvau mokoma nejausti ir nerodyti savo jausmų...Pamatę mane tokią mokytojai nusiviltų...Berniukui dingus Luna nustūmė visas mintis į šalį, o jam grįžus šyptelėjo, tačiau nespėjo nieko pasakyti. Jis vėl ėmė raminti rudaplaukę.
-Elijah'au, man viskas gerai, aš neliūdžiu, o tu nebekaltink savęs dėl to kas įvyko. Kas buvo tas pražuvo,-nusišypsodama tarė mėlynakė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #94 Prieš 5 metus »
Elijah rodėsi, kad mergina liūdi.. kad jai sunku.. tačiau pagal pasakytus merginos žodžius, jis nusprendė, kad ji stengiasi išlikti rami dėl savo prigimties.. Juk stiprybė yra viena svarbiausių savybių, kai esi nepaprastas. Šįkart Luna buvo vilkolakė ir būsima alfa, o Elijah grynakraujis vampyras, tačiau jam tai yra per daug sunki našta.. nes sulaukus pilnametystės jam teks vadovauti didžiuliam vampyrų būriui.. 
Grifas dar nėra pratęs savęs valdyti pamačius kraują, kodėl jis ir pats nežino, tačiau tai jį žudo..
- Aha neliūdi, tai ko pamačius kraują dingai? Juk norėjai pabėgti.. - truputį pyktėlėjęs klaustelėjo vaikinas.. Vieną minutę bėga, kitą sako, kad viskas gerai.
- Tikrai nieko nesuprantu.. - nutęsė vaikis žvilgtelėdamas į ištempta megztinį.. Ops.. kraujas.. ką daryti?
- Gal žinai kur čia vonia? Mano megztinis išsitepė raudonu skyščiu, reikia išplauti.. negaliu aš taip grįšti.. - šyptelėjo Chris' as ir žvilgtelėjo varnei į akis.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #95 Prieš 5 metus »
-Elijah'au, aš privalėjau suvaryti tau durklą į kaklą, kad apsiginčiau, manai tai buvo labai malonu? Smeigti durklą į savo draugą? Kaip tu būtum elgesis mano vietoje, jei tau būtų reikėję suvaryti man druklą, kad apsigintum?-Atgavusi visišką pusiausvyrą ramiu balsu kalbėjo rudaplaukė. Turbūt turėčiau priimti, tai kaip pamoką. Galbūt ateityje pravers...
-Manau, galėtume paprašyti dvaro vonios, kad nusiplautum kraują,-žvilgtelėdama savo kristalinėm mėlynom akim į berniuką atsakė mergina. Priešais merginą buvęs valgomasis virto dideliu vonios kambariu,-atrodo, jis pats mus išgirdo,-apžvelgdama vonios kambarį šyptelėjo Luna. Šis dvaras darėsi išties keistas, tačiau kartu įdomus ir patogus.
 
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #96 Prieš 5 metus »
- Bet tai aš pats to prašiau supranti? - nutęsė vaikis, - Juk tu žinai viskas vyko dėl tavo gerovės, o kitą kartą savo kraujo geriau neduok, - šyptelėjo Elijah, - O be to aš gyvas.. Manęs su durklu ar medine lazda nenužudysi, nors ir į širdį durk, supranti... Na laikinai sustabdys, tačiau.. - dar kartą pakartojo grifas.
- Aha būtų neblogai, - šyptelėjo vampyras ir žvilgtelėjo į kitą kambarį, kuris staiga virto vonią.. Na šis dvaras išties man patinka.. Ko nori, tą gauni, super.. - truputį šypsojosi berniukas beeinant link kriauklės.. Eilinį kartą nusirengęs megztinį, jį pakišo po tekančiu kranu ir truputį uždėjo kažkokių ten daiktų, kurie ištraukia įvairias dėmes. 
- Na štai, kaip naujas.. - pažvelgė į merginą ir pasikabino savo džemperį.. - Na tai ką veikiam.. Manau tikrai nevalgysim, nieko nebegaminsim, gal nori ką sužinoti apie mane? - Kilstelėjo antakį Dawson' as ir žvilgtelėjo vilkei į akis..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #97 Prieš 5 metus »
-Žinau, kad to prašei pats, tačiau tai vistiek nebuvo malonu,-atsiduso mergina.-Taip, tu vis dar gyvas ir sveikas,-šyptelėjo mėlyankė apsimesdama, kad negirdėjo tolimesnių berniuko žodžių. Luna žinojo, kad vampyro nenužudysi su paprasta lazda ar durklu, tam reikėtų naudoti kur kas kitokį daiktą ir mergina puikiai žinojo kokį, tik tikėjosi, jog to niekada neprireiks, nei naudoti prieš Elijah'ų, nei prieš kokį kitą vampyrą. Jei ji būtų nužudžius kitą vampyrą vargu ar Elijah'us vis dar laikytų ją savo drauge. Stebėdama, kaip berniukas pakabina savo džemperį mėlynakė žvilgtelėjo į veidrodį. Ryškios mėlynos akys buvo įsmeigtos į veidrodį, ilgi rudi plaukai gražiai krito ant merginos pečių, o lūpų kampučiai vos vos pakilę. Staiga veidrodis dingo ir visas vonios kambarys virto į svetainę, kurioje stovėjo dvi didelės sofos, tarp jų staliukas, o iš šonų du foteliai. Ant priešais esančios sienos kabėjo paveikslas su tamsiu mišku, kuriame matėsi vilko siluetas ir šviečiančios akys. Apačioje po paveikslu kūrenosi židinys. Šalia stovėjo dvi juodos mažos spintelės.
-Nė nežinau ką galėtume veikti,-apsidairiusi žvilgtelėjo į berniuką.-Žinoma, gali ką nors papasakoti,-šyptelėjo rudaplaukė ir atsisėdo ant lovos susidėdama kojas po savimi. 
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #98 Prieš 5 metus »
- Gerai jeigu tu žinai, tai būčiau dėkingas, kad pasakytum, nes aš ir pats nežinau.. Aš grynakraujis, paprastas vampyras galima nužudyti su medine lazda į širdį, o mane? - Šyptelėjo vaikis ir kilstelėjo akis, nes jam buvo labai įdomu sužinoti tą slaptą ginklą, kurį tėvas nuo jo slėpė.. Juk tėvas visko bijojo atrodė kartais, kad jis bijo ir savo sūnaus.. Nors tai neaišku, nes Elijah net nežinojo ar dabar grįžęs ras gyvą tėvą, nes tarp vampyrų verda gana rimtas karas, aišku ne tarp visų, tačiau daugelio..
- Ech.. šitas dvaras gali būti pastovus, kaip manai? - beeidamas pasiimti megztinio uždavė klausimą Lunai.. - Manau išdžiuvo.. - Apsirengdamas nutęsė vaikis.. - Na nežinau, ką aš čia galėčiau papasakoti, o gal būtų lengviau pažaisti žaidimą.. Tu užduodi klausimą aš atsakau, o tada aš užduodu klausimą.. Žaisdavau jį su vampyrais, kai buvau Naujajame Orleane praeitą vasarą, - šyptelėjo vaikis ir atsisėdo šalimais merginos..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #99 Prieš 5 metus »
-Žinau, tačiau tai nereiškia, kad tau tai pasakysiu, nes manau, tai tau turi pasakyti tėvas, o jei jis nesako, vadinasi tau to žinoti kol kas nereikia,-šyptelėdama atsakė mergina. Ji žinojo, kad berniukas nepasiduos ir vistiek bandys sužinoti, tačiau bent trumpam pabandė jį atkalbėti.
-Manau, kad ne, nes jam patinka tave erzinti,-pastebėjusi, kad Elijah'ų šiek tiek suerzino dvaro kambarių dizaino keitimas, pajuokavo rudaplaukė. Nors mėlynakei patiko toks patogus dizainas, tačiau ją irgi šiek tiek erzino. Kai regis beveik pripratai prie naujo dizaino, šis ima ir pasikeičia.
-Hmm...Žinoma, galim, aš jau žaidžiau šį žaidimą,-šyptelėdama linktelėjo Luna ir žvilgtelėjo į šalią sėdintį berniuką.-ką ketini veikti per atostogas? Ar dar nenusprendei?-Atsirėmusi į sofos atlošą paklausė mėlynakė.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #100 Prieš 5 metus »
- Ir kodėl tai visi nuo manęs slepia? Juk turiu žinoti, kuo galiu būti nužudytas ar ne? - Šiek tiek susierzinęs kalbėjo vaikinas, - Man jis privalės pasakyti, - piktu tonu tarė vaikis ir žvilgtelėjo į mergina..
- Aha aš irgi taip manau, - šyptelėjo vaikis.. Dvaro dizaino keitimasis buvo apgailėtinas, nes tik pasikeičia į patogius krėslus, greit viskas apsiverčia aukštyn kojomis ir jau sėdi sumukęs miegmaišį, šįkart paaugliai sėdėjo ant lovos..
- Gerai jei esi žaidusi žinosi, ką tai reiškia, - šyptelėjo vaikis ir atsakė varnei į klausimą..
- Šiaip nežinau, atsimenu, kad tėvas sakė jog turi bilietus į Naująjį Orleaną, tai turbūt trečdalį vasaros praleisiu ten, nes yra reikalų, o paskui keliausim, kiek pamenu į Ispaniją, Portugaliją ir dar ten kažkur, nes kraujo tai į Hogvartsą reik atsivešt,- pašaipiai žvilgtelėjo Elijah.. - Be to turbūt tėvas mokys apsiginti ir dar ten kažko.. - nutęsė vampyras.. - o tu ką planuoji? Juk šeima dar vis gedi?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #101 Prieš 5 metus »
-Nežiūrėk į mane taip piktai,-nusijuokė rudaplaukė,-jei tėvas tau nepasakys, tuomet aš pažadu, kad po atostogų atsakysiu į šį klausimą, gerai?-šyptelėdama žvilgtelėjo į berniuką.
-Tuomet manau, kad tavęs laukia šaunios atostogos. Ne tik praleisi daug laiko su tėvu, tačiau dar ir pakeliausi. Praėjo jau penkeri metai, tad metas žiūrėti į priekį...O man teks ruoštis alfos įšventinimo ceremonijai, nes vos tik man sueis aštuoniolika turėsiu perimti tėvų pareigas ir tapti tikrąją alfa...Gaujos vade...-Luna žinojo, kad liko visai nebe daug, tačiau nebuvo tam pasiruošusi. Bijojo, kad nesugebės vadovauti milžiniškai Pusmėnulio gaujai arba ją apginti. O ką jau kalbėti, jei norėdama apginti savo gaują turės suvienyti gaujas. Tikiuosi to neprireiks...-ir daugiau planų turbūt neturiu, galbūt klaidžiosiu kur nors Londone,-žvelgdama į paveikslą kalbėjo mergina.
-O kokią šalį pats labiausiai norėtum aplankyti?
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #102 Prieš 5 metus »
Nežiūriu, - šyptelėjo vaikis, - tiesiog erzina, kai nuo tavęs slepia tokius dalykus, kuriuos tikrai turiu žinoti.. Juk kažkada teks būti ir visų vampyrų vadovu, tačiau net neįsivaizduoju,kaip aš tai padarysiu.. Aišku tėvas bus visą laiką šalia, bet kas iš to.. - šiek tiek surimtėjęs tarė vaikis ir klausėsi merginos..
- Taip apie alfas esu girdėjęs, gan didelė atsakomybė.. Bet tu ištversi.. - padrąsinamai žvilgtelėjo į merginą, - be to, o ką tu veiki čia Hogvartse, kai turėtum būti ten ir daug ko mokytis? - prisiminęs, kad ir jis turi užduotį kokį klausimą, Elijah pasidomėjo tuo, kas jam buvo įdomiausia..
- Gal kada kitą vasarą, norėtum su manimi ir tėvu keliauti į Naujajį Orleaną, ar į Ispaniją, belekur, kur norėtum? - šyptelėjo grifas ir išgirdo kitą merginos klausimą..
- Ech.. Sunku atsakyti.. Daug matęs, daug aplankęs.. Reikia gerai apgalvoti.. Turbūt, kad Australiją, nežinau kodėl, bet ta šalis mane traukia, ji atrodo įdomi ir gan ten patogus klimatas, o tu kur norėtum nukeliauti ar ką pamatyti? - kilstelėjo antakį Chris'as ir klausiamai pažvelgė į merginą.. Juk visi nori kažką pamatyti.. išvysti, kažko naujo sužinoti.. - Be to aš domiuosi architektūra, tai dar norėčiau nukeliauti į Italiją, nes ten buvo patys garsiausi architektai, kaip Džordžas Vazaris.. daugybė kitų, kurie gyveno renesanso laikotarpiu.. Domėjausi jais, kai dar buvau namuose.. - šyptelėjo garbanius ir žvilgtelėjo į Luną..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #103 Prieš 5 metus »
-Net neabejoju, kad sugebėsi vadovauti, manau būsi geriausias vadas,-šyptelėjo mergina. Priešingai, nei aš...Bent jau tikiuosi, kad man neteks susitikti su Elijah'u aiškintis vampyrų ir vilkolakių barnių ir nesutarimų...Ne taip norėčiau praleisti susitikimus.
-Labiau bijau, kad galiu nesugebėti būti puikia alfa...-kiek liūdnokai atsakė mėlynakė. Savo gaujai ji buvo be galo dėkinga, jie nuolat gynė savo vadus ir Luną su Kailu, taip pat palaikė, kai jis mirė.-Bėgu nuo atsakomybės,-juokaudama rudaplaukė žvilgtelėjo į šalia sėdintį berniuką.-Iš pradžių bėgau nuo visko, o vėliau, kai liko nebe daug tėvai pastūmėjo, kad baigčiau Hogvartsą, tad likau čia. Be to buvau mokoma nuo gimimo, tad daug mokytis man nebe reikia.-Perbraukusi ranka per ilgus rudus plaukus šyptelėjo mergina.-O tu juk vampyras? Kodėl nusprendei mokytis magijos?
-Nė nežinau...Nesu pratusi keliauti su kuo nors kitu be savo šeimos, tad būtų keista...Bet pabandyti galima. Be to kada nors galėtum atvykti pas mus į svečius su tėvu,-nusišypsojo Luna. išgirdusi tolimesnius Elijah'aus žodžius mergina nusijuokė.
-Mano mama, kaip tik sugalvojo per šias atostogas keliauti į Australiją, tad tikiuosi kelionė bus puiki. Aš? Tiesa sakant, nežinau...Su tėvais jau nemažai pakeliavau, tad daug ką pamačiau, bet turbūt norėčiau aplankyti Graikiją, neklausk kodėl, mane tiesiog ji traukia,-nusijuokė rudaplaukė.-Taip, Italijoje turėtų būti gražu ir įdomu, o jos pastatai verti dėmesio,-linktelėjo mergina.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Užburtas dvaras
« Atsakymas #104 Prieš 5 metus »
- Aš kažkaip tuo abejoju, juk puikus vadas turi būti puikus ir vampyras, aš toks tikrai nesu, priešingai esu nesivaldantis vampyras, kuris net nemoka savęs kontroliuoti, man pirma reikia susitvarkyti su savimi, paskui tik galėsiu vadovauti saviems, - po šiokių tokių samprotavimų atsidūso vaikis ir nužvelgė merginą.. - Tu būsi tikrai puiki alfa aš tikiu, o dėl santykių, tai manau teks susitikti, kad ir kaip nenorėsim.. Juk mūsų šeimos skirtingos ir jos taip lengvai nepriims vieni kitų.. Juk tu pati tai žinai, - liūdnoku tonu nutęsė Elijah ir nutylo.. - Nuo atsakomybės nereikia bėgti, nes ji vistiek kažkada pasivys.. Kažkada tapsi mama, tai bus daug didesnė atsakomybė, net ir už buvima alfa.. - papuošęs savo veidą šypsena užbaigė rudaplaukis..
- Taip aš vampyras, tačiau mano mama ragana.. nors aš jos nepaveldėjau, tėvas norėjo, kad būčiau dar stipresnis ir mokyčiausi čia, nežinau kokia iš to nauda, tačiau.. - atsidūso vaikis, - man čia sunkiai sekasi..
Kelionės buvo įdomiausia Elijah veikla, nes tai buvo geriausia - kraujas.. naujos pažintys.. kultūrinė patirtis.. Viskas, kas tik gali būti..
- Su mielu noru, tačiau reikia padaryti taip, kad vilkolakiai ir vampyrai vieni kitų nepjautu.. Be to kaip suprantu tavo įkandimas man nemirtinas, taip? - Jau žinodamas atsakymą vaikinas vistiek klaustelėjo Lunos..
- Šaunu, tada galėsi papasakoti man apie Australiją, nors aš nežinau ką mano tėvas sugalvojęs.. Taip Graikija nuostabi šalis, buvau jau ten, - šyptelėjo vaikis ir nužvelgė vilkę..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“