0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Zelig Reiher

Antroji pamoka visiems kursams
« Prieš 3 metus »
Tylu, tik retkarčiais vienas kitas cyptelėjimas iš narvelio, esančio profesoriui šalia dešinės, ant stalo, arba vienas kitas kurktelėjimas iš gana drėgnai atrodančio akvariumo jam iš kairės. Vyriškis sėdėjo ramiai sukryžiavęs rankas narstydamas gana ploną knygutę, kurios čežantys lapai atrodė, kad suplyš vos juos palietus; ne dėlto, kad toji knyga būtų buvusi labai sena, bet tik todėl, kad, matyt, buvo išspaudinta ant nekokybiško popieriaus. Pasigirdus kažin kokiam skambtelėjimui koridoriuje, už kabineto durų, profesorius kilstelėjo galvą. Tik dabar buvo galima pastebėti, kad šiaip sveikai atrodantis vyras vis dar turėjo vieną sužeidimą; jo kairės akies baltymas buvo išvagotas ryškių, raudonų gyslučių, kurios pynėsi aplink rainelę it kokie grotestiški, piktybiniai vijokliai aplink gėlę.
Mokiniams pradėjus rinktis į klasę profesorius nerimastingai kilstelėjo pirštus prie tosios akies, tarsi norėdamas ją kiek pridengti, bet paskui tobulai susivaldė ir vietoje to vienu judesiu užkišo už ausies išsikišusią plonutę plaukų sruogą. Giliai atduso ir, vaikams plūstant vidun, atsistojo prieš stalą.
-Laba diena, mokiniai, - tuo tykiu balsu pradėjo, sunėręs rankas už nugaros, taip kaip ir kiekvieną pamoką. -Prieš įsipatogindami vietose, nuo ant stalo esančių narvų pasiimkite arba vieną pelę arba vieną varlę, - pasuko galvą į paminėtus dalykus. -Jokio skirtumo, ką pasirinksite, nėra, taigi tiesiog vadovaukitės savo interesais.

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • Prekybininkė
 • ****
 • 313
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Claudie neturėjo vienos mėgstamiausios pamokos. O iš kokios vienos pamokos nenuspręsi, ką apie ją manai. Todėl mergaitė buvo susidomėjusi. Ji greitai nubėgo į pamoką.
Klasėje buvo gan ramu. Nebuvo labai daug mokinių, bet tai jai nė kiek netrugdė. Varniukė pasisveikino su profesoriumi ir išgirdusi užduotį pažiūrėjo į stalą. Ant jo buvo narvai, kuriuose tupėjo ir judėjo mažos baltos pelytės ir gan didelės varlės.
-Ar mums reikės šiuos padarėlius skriausti?-mergaitės galvoje kirbėjo tik ši mintis.-Juk pelytės tokios mielos... O varlių tiesiog gaila. Tikiuosi tai jiems bus neskausminga procedūra.
Claudie atsidarė narvą ir išsitraukė mažiausią pelytę. Paglosčiusi jos snukutį nuėjo link suolo, švelniai laikydama graužikę.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Skubėdama klaidžiais Hogvartso koridoriais bei stengdamasi nepasimesti ir nepaklįsti Klarė atskubėjo į savo pirmąją gyvenime kerėjimo pamoką, taip pat tai buvo ir jos pirmoji magijos pamoka gyvenime, todėl ji nuošidžiai jos laukė ir jaudinosi. Pasisveikinusi su profesoriumi bei susidomėjusi ką išmoks mergina priėjo prie stalo ir išsirinko pačią balčiausią pelytę, pelytė jai patiko -kaip gaila, jog čia nėra tetos, ji išsigastų abejų gyvūnų vienu metu... tyliai nusišypsojusi mergina apsižvalgė ir pasirinko viduryje esantį suolą, jai jis atrodė saugiausias, nereikės atsakinėti taip dažnai kaip priekyje, tačiau taipogi ji viską girdės. Susikaupusi mergina žaisdama su pelyte laukė tolesnių mokytojo nurodymų...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Klarė Konė Karter »
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Arija Ravens

 • IV kursas
 • *
 • 51
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Arija Ravens vangiai vilko kojas Hogvartso koridoriumi kol pasiekė kerėjimo kabinetą. Jau vien būnant kitapus durų, girdėjosi kažkoks keistas garsas. Cypimas? Pravėrusi kabineto duris, antrakursė kyštelėjo galvą pro durų plyšį. Klasė buvo tuščia, o mokinių aplink nei vieno nesimatė.
Keista - ar čia tikrai vyks p.... - nespėjus Arijai užbaigti poptelėjusios į galvą minties, mergaitė pamatė prie stalo sėdintį profesorių, tiesa kažkokį sudirgusį, bet kaip visados savotiškai paniurusį.
Pasitaisiusi užkritusią ant akių raudoną plaukų sruogą, Ravens pasisveikino su profesoriumi ir klestelėjo į suolą.
Netrukus į klasę ėmė rinktis ir kiti mokiniai, o, profesoriui paskelbus užduotį, Arija šikart neskubėjo jos vykdyti. "Šiandien aš kaip nesava." Arija papurtė galvą, lyg norėdama susigražinti kažkur dingusią energiją ir bent neatrodyti kaip suspardytas ir aptrintas bulvių maišas.
Visgi, prisivertusi pajudinti savo kūną, mergina nužingsniavo prie stalo su gyvūnais. Pelė ar varlė? Labiau norėjusi imti spurdančią pelę, bet dėl neaiškių priežasčių visgi pačiupusi kiek ramiau atrodančią varlę, mergina patraukė į savo suolą ir ėmė laukti tolesnių nurodymų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Arija Ravens »
'Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?'

*

Neprisijungęs Dawn Strain

 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
 • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Dawn su surūgusia mina įžengė į klasę. Jai ši diena nebuvo pati geriausia. Visą naktį akių nesudėjusi ji ieškojo savo nelemtos lazdelės, o pirmosiose pamokose turėjo įrodinėti mokytojams, kad ji tuom nebando išsisukti iš praktinės veiklos. Galiausiai, darant namų darbus bendrajame kambaryje, ji pamatė savo lazdelę gulinčią po sofa. Atrodo atradusi lazdelę merginai turėtų būti didžiulis palengvėjimas, tačiau dabar ji stovi prieš klasę su skaudančia galva ir galvoja, kaip po pamokų greičiau grįžus į miegamąjį įlįsti į savo šiltą lovą.
Apsižvalgiusi po klasę ji pamatė daugybę narvų su pelėmis ir varlėmis.Varlių pastovus kvaksėjimas ir pelių cypčiojimas merginai buvo tikra kankynė.Na, kaip ir kaip jų šiuo metu nekęsčiau, regis reikia vieną pasirinkti,-savo mintyse tai pasakiusi, ji net negalvodama čiupo pelę.Pelės...Jie mieli gyvūnai, jos ypač patiktų mano katinui,-nusišypsojo Dawn ir pasidėjo narvelį ant suolo. Atsisėdusi į suolą, ji žiūrėjo, kaip pelytė bandė pasprukti iš narvelio.Na,nebijok,aš tavęs neskriausčiau...,-tai pasakiusi ji pasidėjo savo galvą ant suolo ir stengėsi apie nieką daugiau negalvoti.

*

Neprisijungęs Vita Padarėlis

 • I kursas
 • *
 • 7
 • Taškai:
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Vita visą kelią į pamoką svajojo apie hipogrifus ir net neatkreipė dėmesio nei į kokią klasė įeina, nei kokie mokiniai ten ar profesorius sėdi, mat mergaitė ką tik baigė skaityti knygą būtent apie oriuosius skraiduolius. Tiesa, šią knygelę skaitė net ne pirmą kartą, tačiau ryte gautas tėčio laiškas, kuriame jis papasakojo apie "eilinę dieną darbe" ir apie vieno jauno hipogrifiuko gaudynes juodojo mago nelegaliame mini magiškame zoologijos sode, eilinį kartą sužadino norą turėti savo hipogrifą. Žiobarų vaikai svajoja apie ponius, o Vita apie hipogrifus.
Profesorių ji pastebėjo tik jam prašnekus ir užduotėlė išsirinkti gyvūną pasirodė sunkoka, ypač kai aplinkui visi mokiniai capt ir jau pasirinko savo gyvūną, o Vitai šovė daugybė klausimų į galvą, kurie tik apsunkino absurdiškai lengvą užduotį o kam jų reikės? O reikalingas jų protas? Net nežinau nieko apie šias varles, matyt vėl teks keliauti į biblioteką...
Tačiau bandos jausmas varnanagiukę paveikė labai stipriai ir ji tiesiog čiupo pelę. Tikiuosi, kad šiai pelytei nieko nepridarysiu.

*

anomė

Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Įėjusi į klasę Queenee pasisveikino su profesoriumi ir priėjo prie laisvo suolo. Atsisėjo ir nekantriai laukė pamokos. Prasidėjus pamokai mokytojas pranešė, kad reikia pasirinkti vieną iš panelės Reins nemėgstamiausių gyvūnų. Eidama prie stalo mergaitė įtemptai galvojo kurį gyvūną pasiimti. Palės aš tikrai neimsiu, juk gali įkasti... Bet varlių aš tai pat nemėgstu... Na bent jau ne vorai arba gyvatės. Šiaip švilpiukė visai nebijojo gyvačių. Jos jai netgi patikdavo, bet jų liesti ir laikyti ji tikrai nenorėjo. Kai Queenee priėjo prie profesoriaus stalo, ji vis dar nebuvo nusprendusi kurį padarėlį pasiimti. Vis dėlto pirmakursė atsargiai paėmė mažą pelytę ir nusinešė prie to pačio laisvo suolo.

*

Neprisijungęs Charlotte Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 112
 • Lytis: Moteris
 • It is what it is.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Pirmoji varniukės mintis, išgirdus tai, ką pasakė profesorius, tikrai nebuvo labai optimistiška. Ji pamanė, kad teks išmėsinėti kažkurį iš pasirinktų gyvūnų, nors ir neįsivaizdavo, kaip tai galėjo būti susiję su Kerėjimo pamoka. Kad tik nereikėtų, kad tik nereikėtų, - galvojo Charlottė.
Negana to, kad ji net neįsivaizdavo, kokias baisybes reikės daryti su šiais gyvūnais, ji dar ir bijojo jų abiejų. Abudu padarai jai atrodė šlykštūs, ir viskas, ko ji visą gyvenimą norėjo, tai tik laikytis kuo atokiau nuo tokių gyvių. O dabar... dabar jai teks pasirinkti vieną iš jų ir nusinešti iki savo stalo. Vien jau nuo minties, kad teks vieną iš tų gyvių laikyti savo rankoje, ją pykino.
Mergaitė drebančiomis kojomis pakilo nuo kėdės ir ėmė lėtai eiti link stalo, ant kurio buvo narveliai. Atrodė, kad su kiekvienu žingsniu jai darosi vis baisiau. Charlottė ėmė galvoti, ar kas nors pastebėjo baimę jos akyse. Gal... gal jeigu mokytojas pamatytų, kad ji bijo, leistų jei pasirinkti kokį nors kitą gyvūną, tarkime, musę? Deja, nei mokytojas, nei kiti vaikai nieko nesakė. Netrukus ji atsidūrė prie stalo su narveliais. Čia atėjo nežinodama, kurį gyvūną pasirinks, o dabar jos protas taipogi nesugebėjo deramai veikti, mat jei buvo per daug baisu. Bet ji vis tiek sugebėjo kažką galvoti. Gerai. Varlės daug šlykštesnės už peles, bet pelės kandžiojasi., - pagalvojo varniukė. Na, varlę liesti būtų daug šlykščiau, bet... bet ji bent jau nieko jai nepadarytų. O pelė... Pelė atrodo mielesnė, bet ji gali Charlottei įkąsti. Mergaitė iš karto prieš akis pamatė tą vaizdą, kaip pelė jai skaudžiai įkanda į pirštą, ir iš jo pasipila kraujo srovelė, aptaškydama jos mokyklinį apsiaustą. Nusipurčiusi nuo tokios minties, varniukė jau tiesė ranką link varlių narvelio, bet tuo metu viena varlė pravėrė savo burną ir iš jos išlindo ilgas liežuvis. Na jau ne, šito gleivėto padaro tikrai neimsiu į rankas. Charlottė greitai savo ranką patraukė nuo varlių narvelio ir ištiesė ją iki pelių narvelio. Viena iš pelių savo raudonomis akimis itin įdėmiai žiūrėjo į Charlottę, tad šioji pasirinko būtent ją. Atsargiai iškėlė ją iš narvelio, ir lėtais, atsargiais judesiais nukulniavo iki savo suolo. Pelę mergaitė padėjo ant stalo, o pati įsitaisė patogiau ir, savimi labai didžiuodamasi, nusišypsojo. Baimė jau buvo spėjusi išgaruoti, nes kol kas pelė jai nieko nepadarė. Varniukė žvilgtelėjo į profesorių, tuomet į pelę, ir ėmė ramiai laukti to, ką toliau pasakys profesorius.
"It was worth a wound —
it was worth many wounds —
 to know the depth of loyalty and love which lay behind that cold mask''*

Neprisijungęs Hilda Chevalier

 • II kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Hilda labai nekantriai laukė šios pamokos. Grifiukei apie šią pamoką buvo pasakojusi mama. Jos mama buvo viena geriausių, kerėjimo pamokos, mokinių. Todėl Hilda taip pat mėgo šią pamoką. Pagaliau ta diena išaušo.
Grifiukė klaidžiojo kolidorium ieškodama klasės ir pagaliau ją rado. Mergina atėjo kaip tik laiku.
Ji pasisveikino su profesorium ir jos akį patraukė ant stalo stovintys du narveliai. Juose buvo pelytės ir varlės.
Merginai nepatiko nei vienas iš šių gyvūnų. Varlių ji bijojo, bet pelių taip pat nemėgo.
Šiek tiek pastovėjusi prie stalo ir pamasčiusi, grifiukė pasiiėmė baltą su juodomis dėmelėmis pelytę ir nuėjo atsisėsti į likusį laisvą suolą prie lango ir laukė tolimesnių profesoriaus nurodymų.

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
Švilpiukė lėtai žingsniavo koridoriumu dar nė neįpusėjus ketvirčiui valandos likusios iki varpo dūžių skelbiančių visai mokyklai, kad pamoka jau turi prasidėti. Ji jau buvo kaip keista pilnai atsibudusi, nes buvo labai linksma dėl jos mėgstamiausios pamokos kuri turėjo įvyktį būtent šiandien. Prieš nužygiuodama į kabinetą ji smalsiai pažiūrėjo pro langą į kitus pilies bokštus ir į Hogvartso apylinkes. Puiki diena kerėjimo pamokai- pagalvojo Alisa ir nuėjo link Kerėjimo kabineto. Beeidama dar pasisveikino su keliais bendramoksliais ir galiausiai pasiekusi kabinetą lėtai, niekur neskubėdama nuspaudė kabineto rankeną. Staiga kaip tik pasigirdo varpas ir jos mintyse nuskambo šie žodžiai: Aš kaip tik laiku. Ka žin ką darysime šią pamoką?, bet iš karto ji pastebėjo ant stalo stovinčius narvus. Ji šiek tiek sunerimo... Ji jau traukė link savo vietos, bet išgirdo mokytojo balsą. Pasirinkti vieną iš šitų?- jos mintyse vėl pasigirdo klausimas sau kurio atsakymas buvo ir taip aiškus. Na, ji nelabai mėgo gyvūnų. Nebent pelėdas ar kates. Ji nurijusi seiles vos ne burtų tvarka išsirinko, kad šiandien dirbs su varle. Na, bet nesitikėkite iš manęs nieko gero...

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 451
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Žingsniuodama gan vėsiu Hogvartso pilies koridoriumi, Lisette traukė kerėjimo kabineto link. Nežinia kodėl, bet šiandien rausvaplaukė jautėsi itin laiminga, tad vos tik įžengusi pro sunkias medines duris, Lis garsiai šūktelėdama pasisveikino su prie stalo sėdinčiu profesoriumi, bei jau klasėje buvusiais mokiniais ir plačiai nusišypsojo. Kai mergaitė jau ruošėsi atsisėsti į pamėgtą vietą prie lango, pasigirdo garsūs varpo dūžiai, po kurių sekė ir vyriškas profesoriaus balsas. Tikriausiai dėl ypatingai didelio džiaugsmo, antrakursė nesugebėjo iš kart pamatyti tiesiai prieš ją stovinčių narvelių su pelėmis ir varlėmis. Į pastarąsiais Lisette nė žvilgtelt nenorėjo, mat be galo bijojo, tačiau pelytės... pelytės rausvaplaukei patiko.  Priėjusi arčiau narvelių, kuriuose nedidelės pelytės baugščiai apžiūrinėjo viską, kas dedasi aplink. Klastuolės mėlynų akių žvilgsnį pritraukė sniego baltumo pelytė, žvelgianti į kitus mokinius kraujo raudonio akimis. Paėmusi graužikę į ranką ir švelniai, tačiau tvirtai prisipaudusi ją prie savęs, Lis atsisėdo į suolą prie lango, ir glostydama pelytę laukė sekančios užduoties.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Lisette la Claire »
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Džeinė Warington

 • II kursas
 • *
 • 14
 • Taškai:
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
  Džeinė nekantravo apsilankyti savo koledžo vadovo pamokoje. Ypač pradėjo nekantrauti, kai sužinojo, kad jis stojo su ta baisia motera į kovą dėl mergytės mirties. Nieko nelaukusi ji įskriejo į kabinetą.
-Laba diena, profesoriau, - aiškiai pasisveikino Warington. Ji nematė reikalo klausti ar gali būdama vaiduokle eiti į pamoką. Na galbūt nereikėjo eiti į tokias pamokas kaip kerėjimas, o geriau lankytis magijos istorijoje ar kokioje kitoje pamokoje, kurioje nereikia daug mosuoti lazdele. Bet švilpė savo apsilankymu norėjo išreikšti pagarbą.
  Mergytė kažkaip keistai jautėsi sėsdama ant kėdės  būdama vaiduoklio pavidale. Pagaliau įsitaisiusi  šviesaplaukė nukreipė žvilgsnį į vadovą, kurio viena akis atrodė kažkaip keistai. Džeinei knietėjo paklausti kas atsitiko, bet šį kartą ji nusprendė patylėti. Bet mokytojas liepė pasiimti kokį nors gyvūną. Kadangi mergaitės nei pelės, nei varlės netraukė ji nusprendė pasirinkti jai mažiau šlykštų gyvūną.
  Grįžusi su delne tupinčia pelyte Džeinė klestelėjo atgal ir vėl pažiūrėjo į profesorių lyg bandydama atkreipti jo dėmesį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Džeinė Warington »

*

Izaac Reinher

Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
Buvo kiek miela ir humoriška stebėti, kaip keičiasi mokinių veidai, jų išraiškos, emocijos, kai išvysdavo tas varles ir pėlytes; profesorius ne itin suprato, kaip galima bijoti tokių dalykų, nes juk vis dėlto, pamokoms parinkdavo tik tuos gyvūnus, kurie nesukeldavo daug pavojaus ir šiaip būdavo ramaus būdo. Nors juk vienas kitas krimstelėjimas į pirštą dar niekam nėra daug pakenkęs.
Sveikąja akimi-- sužeistaja negalėjo gerai matyti, taigi viena jo regos lauko pusė buvo tarytum užgožta raudono rūko-- pastebėjo savo koledžo atstovę, tąją mergaičiukę, kuri nusprendė pasilikti šiam pasaulyje vaiduoklio pavidalu. Profesorius blankiai šyptelėjo jos pusėn, nors kažkur giliai jo paširdžiuose nudiegė kažin koks bukas skausmas. Vyras pasuko savo žvilgsnį atgal į klasę.
-Taigi, negaišdami laiko pradėkime, - Izaac suplojo kelis kart rankomis ir pats iš narvelio sau išsitraukė mažą sniego baltumo pelytę. -Šios pamokos tema yra gana paprasta. Juoko kerai, -be jokių įžangų jis išsitraukė lazdelę ir ja bakstelėjo į graužiką, kuris išsyk ėmė leisti keistus cypimo garsus, kurie labai priminė kokio nors mažo žmogučio kikenimą. Tačiau netrukus nė kelioms minutėms, pelė staiga ėmė konvulsuoti ir bandyti kaip nors pabėgti iš profesoriaus pirštų, tačiau šis tik dar kart bakstelėjo lazdele ir gyvis nurimo; tarsi kažkas būtų visą juoką tiesiog nutrynęs.
-Risum kerai iš pradžių neatrodo pavojingi, tačiau išties yra galingas ginklas, mat sukelia juoką, kuris tiesiogiai kyla iš pačių žmogaus gelmių, visiškai be jokios priežasties, todėl jūs pradžioje ir turite juos panaudoti ant gyvūnų,- vyriškis patūpdė graužiką atgal į narvelį ir po to vėl atsuko į klasę, mostelėdama ranka, tarsi sakydamas jiems pradėti.
-Tiesa, ar kas nors man gali pasakyti, kokius šalutinius poveikius gali turėti šie kerai, - pridūrė prieš pradėdamas vaikščioti tarp mokinių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Izaac Reinher »

*

Neprisijungęs Arija Ravens

 • IV kursas
 • *
 • 51
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
Arija sėdėdama suole vis tyrinėjo akimis tai vaikštančius kitus mokinius, tai užmesdavo akį ir į išsirinktąjį svečią. Grifei buvo keista, kodėl tiek daug vaikų taip šlykštisi šiais gyvūnėliais – jai jie visi atrodė mieli. „Ir kodėl visi ima tik peles?“ Dar kiek pasidairiusi po klasę pastebėjo vaiduoklį. Taip – tikrų tikriausią vaiduoklį – šviesių plaukų mergaitę švilpynės uniforma. Arija buvo girdėjusi, kad karas nusinešė daugybę kvėpuojančių kūnų, tačiau nežinojo, kad buvo ir tokių, kas norėjo žūtbūt grįžti į pasaulį.
Dar kiek panardžiusi po plaukiančias mintis, raudonplaukę iš jų ištraukė tylus, tačiau sodrus „kvarkt“. Nukreipusi akis į ant stalo tupintį padarą, Arija ėmė atidžiau jį apžiūrinėti. Žalias. Tamsiai žalias su juodais ir it medžio kamieno rudumo taškeliais, kurie buvo nusėdę daugiau nei pusę varlės kūno. „Kvarkt“ Arija šyptelėjo ir, ištiesusi plaštaką, švelniai prisilietė prie naujosios draugės. Varlė buvo itin rami ir beveik nejudėjo ir, atrodo, mergaitės visai nebijojo. Vieninteliai judesiai buvo lėti akių vokų mirktelėjimai ir nuolatinis kvėpavimas. Varlė netgi, kaip pasirodė Arijai, draugiškai ir savotiškai meiliai reagavo į grifės prisilietimus.
Pasigirdus profesoriaus ramiam balso tonui ir pranešus tolesnę užduotį, antrakursė ramiai atsikvėpė - „kaip gerai, kad nereikės su gyvūnėliais daryti nieko šiurkštaus“. Arija kilstelėjo ranką:
- Mano manymu, juoko kerai nors ir atrodo iš pirmo žvilgsnio visai nepavojingi ir linksmi, tačiau nuolatinis stiprus nevaldomas juokas gali sukelti stiprius pilvo raumenų spazmus ir skausmą – dėl to, tai gali tapti net kaip savotiškas kankinimo būdas.
Tarusi atsakyma, Arija išsitraukė iš kišenės savąją guobos su fenikso plunksnos šerdimi lazdelę ir susikaupusi ištarė:
- Risum.
Varlė ėmė keistai kvarksėti, o ir jos kūnas kiek trukčioti. Antrakursė pamaniusi, jog kažką galbūt daro netaip pasistengė burtą nutraukti. Varlė nurimo – lyg niekur nieko. Kiek palaukusi ir vėl paglosčiusi varlę, mergaitė nusprendė pamėginti dar kartą.
- Risum!
Iš varlės burnos vėl pasigirdo greitesnis tolygus kvarksėjimas, tačiau kūnas jau nebetrukčiojo.
'Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?'

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

 • Prekybininkė
 • ****
 • 313
 • Lytis: Moteris
 • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 3 metus »
Hm,-pagalvojo Claudie.-Įdomu įdomu. Gal pirma pabandysiu atsakyti į teoriją.
-Visų pirma, žmogusar gyvūnas atrodo kaip išprotėjęs. Šie kerai paveikia psichiką. Aš manau, kad galima išprotėti, jei dažnai jauti jų poveikį.
Kad tik būčiau atsakius teisingai...
Mergaitė dar kartą prisiminė, kaip profesorius kerėjo pelę. Susikaupusi mokinė ištiesė lazdelę į pelę ir pasakė :
-Risum.
Pelytė staiga ėmė leisti įvairų cypimą. Claudie labai išsigando ir atšaukė burtą. Bet ji nebuvo iš tų, kurie lengvai pasiduoda. Todėl dar kartą pakartojo burtažodį:
-Risum.
Tada pelytės cypimas šiek tiek pasikeitė. Jis labiau panašėjo į juoką. Šiek tiek palaukusi mergaitė nutraukė burtą. Reikėjo leisti pelei nors šiek tiek pailsėti.
Trečią kart pakartojus burtą graužikė ne tik cypė, bet ir atsigulusi ant nugaros mosavo kojytėm. Lyg raitytųsi iš juoko. Tada pati mergaitė neištvėrė ir nusijuokė.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler