0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #60 Prieš 1 metus »
  Išgirdus kitą klausimą varniukės akyse susikaupė ašaros. Pastaruoju metu ji jau nebeverkdavo, tačiau dabar neturėjo ką daryti. Atsakyti į šį klausimą nepajėgė. Po kelių akimirkų jos veidu jau riedėjo ašaros.
- O kaip jūs gyvenate vienos? Juk jūs nepilnametės. Gal ir galėjote nuomotis kokį butą, tačiau pasirašyti turėjo koks suaugęs asmuo, - pralemeno ji. Dabar trečiakursei buvo kiek gėda verkti, tačiau ji nieko negalėjo padaryti. Prisiminimai apie mamą iškilo į visatos paviršių, o to nutikę jau nebuvo seniai. Vis dėlto vien iš gėdos šviesiaplaukė suėmė save į rankas ir nusišluostė ašaras. Dabar buvo pasiryžusi neverkti.
- Turiu šunį, dvi žiurkes ir barzdotąją agamą. O mėgstu... Na, mėgstu skaityti bei vaikščioti po mišką, - šiek tiek apie save papasakojo.
  Išgirdusi siūlymą kur nors nueiti varniukė nusišypsojo.
- Na, ką tik sakei, kad galime čia pabūti, - nusijuokė ji. - Žinoma, galime eiti ir kur nors kitur.
  Varniukė atsistojo ir kartu su Brita patraukė koridoriumi. Greitai jos čia jau nebuvo.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #61 Prieš 1 metus »
Supratusi, kad šis klausimas nuliūdino Vegą, Brita pribėgo prie jos ir apkabino per pečius. Tada tarė:
- Aš labai atsiprašau kad tave nuliūdinau. Aš tikrai to nenorėjau. Na o gyvename vienos bet savo name.
Raudonplaukė atsistojo ir pagalvojo. Ak, kokia aš kvaila. Nuliūdinau mergaite net pilnai nesusidraugavus. Na o tėvai greičiausiai mire, na arba tik vienas iš jų. Brita norėjo susidraugauti su šia varniuke. Tad nusišipsojo. Bet iš karto suprato, kad už šį poelgį galėtų sau duoti stiprų antausi. Kam šypsotis kai kita verkia? Tad tarė:
- Na, o kur tada eisim? Galim nueiti į kiemą arba prie ežero? O gal į uždraustajį mišką?
Brita labai norėjo dar daugiau sužinoti apie šia mergaite, tad jos išėjo į kiemą.
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?