0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

  • VI kursas
  • *
  • 138
  • Taškai: 28
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #150 Prieš 3 savaites »
-Silkės bučinys! Vištos dantys! Pelė žmogžudė! - po nosimi įvairiausias nesąmones burbėjo Alrisa, nė akimirkai nenuleisdama akių nuo žemės.
Ten vos galėjai įžiūrėti mažyčius sūrio trupinėlius, susidedančius į vinguriuojantį takelį, vedantį iki... Ji pakėlė galvą ir, jei tik tai įmanoma, dar labiau apniuko. Darėsi panašesnė į audros debesį, o ne dėl augintinių besijaudinančią merginą. Įprastai jos mielosios žiurkės pradingdavo kelioms valandoms, o šį kartą jos nesirodė ištisas tris dienas! Klastuolė siekė iškrapštyti Zitą ir Lotą kad ir kur jos būtų nulindusios. Gal joms nutiko kas nors blogo? Gal suėdė nuodų? Ir štai, po kelių valandų namų elfų kvotimo, landžiojimo po dievų pamirštus užkaborius bei besaikio bandelių kimšimo per užsitarnautas pertraukėles, Alrisa išsiaiškino, kad... mieliausiosios augintinės įsikūrė viename iš šiltnamių. Negana to, kad herbologijos profesorius vis dar buvo tas pats senasis gerasis nupušęs alkoholikas Matthew, ji neturėjo nė menkiausio noro brautis pro šlykščius augalus. Tačiau nebuvo kito pasirinkimo, jei juodaplaukė iš tiesų troško surasti savo žiurkes.
Be galo sunkiai atsidususi ji nušliumpino iki šiltnamio, ties kuriuo baigėsi sūrio takelis ir atvėrė duris. Tiksliau, pabandė jas atidaryti, nes kažkas kitoje pusėje atkakliai priešinosi.
-Judinkis, bjaurybe!
Sulig tais žodžiais Alrisa tiesiog šleptelėjo ant žemės, nes durys staiga atsivėrė. Už jų nieko nebuvo, išskyrus žalias vešlias džiungles. Vaizdas nežavėjo, bet neliko nieko kito kaip tik įžengti vidun ir...
...Pamatyti kažkur skubančią augintinę. Ši, pastebėjusi šeimininkę, greitai šmurkštelėjo po lapija.
-Stok, plikas padare! - sukliko įsiutusi klastuolė. Kaip manęs gali neklausyti? Šito dalyko galva visai neišnešė, tad ji pasiūlė pulti paskui Zitą (arba Lotą). Taip jų šeimininkė ir padarė. Deja, kojos liko styroti ant takelio, rankos bejėgiškai graibė orą, o akys pyktai stebėjo sprunkantį tolyn graužiką.

*

Neprisijungęs Arisa Crawford

  • V kursas
  • *
  • 25
  • Taškai: 113
  • Lytis: Moteris
  • Neverk, nusijuok problemoms į akis ir jos išnyks
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #151 Prieš 2 savaites »
Augalai Arisos nežavėjo visiškai. Tačiau tai buvo vienintelė vieta, kurios nemėgo ir kiti Hogvartso mokiniai (nu arba atrodė, kad nemėgo). Taigi, eilinę rudens dieną rausvų plaukų savininkė praleido šiltnamiuose su Gloria - airių seterio ir dobermano mišrūnė, matyt nepatikusi šeimininkams ir atsidūrusi lauke kelių mėnesių amžiaus šunytė. Per du metus Gloria užaugo į didelį ir ištikimą šunį, nemėgstantį kitų žmonių.

Pasiėmusi pakankamai maisto sau ir šuniui, Crawford tikėjosi praleisti didžiąją dalį dienos ramybėje skaitant Deno Brauno "Da Vinčio kodą". Žiobarų istorija ją žavėjo. Būtų dar besimokiusi mokykloje... žiobarų mokykloje, būtų planuose istorijos studijavimas kuriame nors universitete toliau nuo tėvų namų - dar geriau, kitoje šalyje. Deja, tie planai nuskendo prisiminimuose prieš ketverius metus. Juk be žiobariško išsilavinimo jai tik prie smilkinio pasukios pirštą tie aukštieji universitetininkai ir pasiūlys apsilankyti beprotnamyje, išprotėjusių žmonių namuose, psichiatrinėje ligoninėje.

Iš skaitovo miego pažadintoji penktakursė, išlindo iš šiltnamio kurį pati sau susitvarkė viduje. Iš išorės jis atrodė blogiau nei kiti, tad to "žavesio" paauglė nešalino. - Ko tu rėkauji čia, putpele? - Piktai šūktelėjo tai vištai, kurios balsą girdėjo ir priėjo prie jos. 

- Klausiau ko rėkauji, putpele? - Pakartojo klausimą, nesulaukusi atsakymo. Mergina priešais atrodė šiek tiek vyresnė iš veido bruožų, bet neabejotinai žemesnė. Tiksliai ūgio skirtumo negalėjo nuspėti dėl minkštų ir klampių žemių, bet visa galva Arisa tikrai buvo aukštesnė už klastuolę.
In absentia lucis, Tenebrae vincunt.