0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #135 Prieš 1 metus »
  Buvo vakaras. Maždaug aštunta valanda vakaro. Kadangi iki egzaminų buvo likę vos kelios savaitės klastūnyno atstovė norėjo palikti savo pėdsaką hogvartse, kad jos per vasarą niekas nepamirštų. Kas kas, o Matthew po šito tikrai nepamirš. Šypsodamasi galvojo trečiakursė būdama prie šiltnamių.
  Įėjusi į pirmąjį šiltnamį iškart pamatė krūvas augalų. Aišku nieko kito pamatyti ir nesitikėjo, bet augalai buvo jos aukos, tad Erka nusišypsojo savo nieko gero nežadančia šypsena ir priėjo prie vieno iš galybės augalų. Ir išsitraukė lazdelę.
- Evanesco, - tarė klastuolė ir augalas dingo. Nežinojo koks tai augalas, bet Erkai tai nerūpėjo. Po šiandien neliks nei vieno augalo! Džiaugdamasi galvojo klastuolė. Evanesco, evanesco, evanesco, evanesco. Šįkart jau bežodžiais kerais pradangino dar keletą augalų Erka. O nebūtų paprasčiau tiesiog visus šiltnamius pradanginti? Pagalvojo klastuolė ir suprato, kad padarė didelę klaidą. Na bet tiks. Pagalvojo klastūnyno atstovė ir pradangino dar kelis augalus. Tai buvo labai smagu ir Erka dabar niekam neleistų to smagumo sugadinti. Nors žinojo, kad niekas to ir nedarys. Kam tokiu metu be manęs gali reikėti į šiltnamius? Galvojo trečiakursė ir nusišypsojo.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #136 Prieš 1 metus »
Egzaminai artėjo, bet vis dar buvo bjauriai toli. Norėjosi greičiau pabaigti visą šitą nesąmonę ir pamiršti apie Hogvartso ir jo mokinių egzistavimą. Pritz, Moondragon, Forrm tikrai nebuvo tos pavardės, kurias išgirdęs pasijusi geriau. Ne, geriausia iš viso apie jas negalvoti.
Matthew keliavo šiltnamio link. Norėjo apžiūrėti augalus ir nuspręsti, ar verta ką nors išsivežti į Aberdiną. Mokinių nekentė, bet savo dalyką vis dėlto mylėjo. Gal pagaliau pavyks sudominti ir Deoiridh?.. Būtų ne taip ir blogai.
Deja, net neatidaręs šiltnamio durų suprato, kad viduje kažkas yra. Apsidžiaugęs, kad yra neišgėręs, priėjo arčiau. Atvėręs duris iš karto pamatė viduje vieną iš tų, kurių tikėjosi daugiau nepamatyti gyvenime. Forrm mintyse sudejavo. Ne iš karto suprato, kad šiltnamyje yra mažoka augalų. Tai, kad ji dar ir vagilė, kažkodėl nustebino. Bandydamas prisiminti, ką apie šitą mokinę pasakojo Auris, pastebėjo, kad pora augalų dingo. Tai staigiai perpildė Matthew Turner kantrybės taurę.
- FORRM! - užstaugė jis puldamas arčiau. Išplėšė iš rankos lazdelę ir su pasibaisėjimu žvelgė į mokinę. Mintyse ieškojo pasiteisinimų, tačiau nė vieno nesugalvojo.
- Gal paaiškinsi, ką čia darai? - neslėpdamas nepasitenkinimo paklausė Matthew ir nužvelgė šiltnamį. Taip, augalų trūko ne tiek ir mažai. Akivaizdu: teks kviesti Rafael, kad išspręstų šitą problemą. - Akivaizdu, kad herbologijos mokytis kitais metais nenori. Gal nė nesivargink laikyti egzaminų? Su tokiu elgesiu mokyklos niekaip nebaigsi. Nemanau, kad kas nors prieštaraus, kai pasiūlysiu direktorei tave paprasčiausiai pašalinti.
Nenoromis teko pripažinti, kad Llewellyn, kuris iš tiesų išlėkė iš mokyklos, nebuvo toks jau pabaisa. Ne, už šitą panelytę blogesnių nebuvo. Ir, deja, ji savo auka išsirinko ne ką kita, o Matthew Turner.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #137 Prieš 1 metus »
  Viskas ėjosi kuo puikiausiai. Bet netikėtai išgirdo, kad dar kažkas įėjo į šiltnamį. Atsisukusi pamatė, kad įėjo jos nelaukiamiausias svečias - Matthew. Ir dar atėmė jos lazdelę.
- Staigiai atiduoti! - sušuko ji bandydama atgauti lazdelę, bet ji vistiek liko Matthew rankoje.
- Galiu paaiškinti ką čia veikiu! Aš naikinu augalus! - garsiai su pasipiktinimu balse tarė klastūnyno atstovė ir dar kartą pabandė atgauti savo lazdelę. Deja, bet ir šįkart pastangos nuėjo veltui.
- O kas gali norėti mokytis herbologijos? Gerai egzamino nelaikysiu. Koks skirtumas? Ir gerai tegul mane pašalina. Man kuo puikiausiai tiktų, - tarė ir dar kartą pabandė išplėšti iš jo rankų lazdelę, bet jis laikė tikrai stipriai, todėl ir vėl nepavyko.
- Atiduodi lazdelę ir dingsti iš čia. Aš dar nebaigiau, - tarė trečiakursė.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #138 Prieš 1 metus »
To turbūt ir reikėjo tikėtis - Erka pradėjo rėkti ir skeryčiotis. Jau ko ko, o lazdelės šitai nepakenčiamai mergiotei Turner tikrai neketino grąžinti. Kuo ramiausiai įsidėjo ją į kelnių kišenę ir nusišypsojo.
- Kaip nuostabu, kad esi tokia sukalbama, - nutaisęs šleikščiai draugišką toną pratarė profesorius. - Gal nori dabar pat keliauti pas direktorę ir informuoti ją, kad nebenori čia mokytis? Ir ką gyvenime veiks mokslų nebaigusi burtininkė, iš kurios atimta burtų lazdelė? Tavęs nepriims magijos pasaulis, o žiobariškajame nesijausi sava. Ar tikrai to nori?
Tiesą sakant, ir pačiam buvo keista, kad pradėjo taip pamokslauti. Geriausia būtų tiesiog išeiti ir palikti šitą atvejį ramybėje. Vis dėlto Matthew prisiminė Aurio pasakojimą. Gal reikėjo bent pabandyti padėti šitai mergaitei?
- Neketinu atiduoti lazdelės. Kaip ir neketinu iš čia nešdintis. Taip besielgdama keli pavojų sau, Erka. Ar yra priežastis, kodėl sugalvojai naikinti Hogvartso turtą? Nemėgsti manęs - tebūnie, bet šie augalai nėra mano. Kenki ne man, o sau pačiai ir mokyklai. Gali daug ko čia išmokti. Ar tikrai nenori?
Atrodė, kas visi žodžiai atsimuš kaip žirniai į sieną, bet ar Matthew dėl to kaltas? Kodėl jam teko koledžas, tiesiog spinduliuojantis problemas? Ir kaip jis tapo jo vadovu?!
- Su niekuo nesielgi draugiškai ir maloniai. Per pamokas neklausai. Negi galvoji, kad kažkam yra smagu su tavimi bendrauti? Reikia pradėti nuo savęs.
Saugumo dėlei žengė šiek tiek toliau nuo mergaitės. Ką gali žinoti, gal paims ir užpuls, kad tik atgautų ginklą. Ką daryti, kad Forrm bent akimirkai susimąstytų?..

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #139 Prieš 1 metus »
  Matthew Erkos lazdelės įsidėjimas į kišenę gerokai ją nustebino. Juk bus taip paprasta ją pasiimti. Pagalvojo ji ir lengvai pasiėmė savo lazdelę.
- Visų pirma lazdelė iš manęs nebeatimta, o visų antra... Jeigu tave nomokantį burti magijos pasaulis priėmė tai priims ir mane, - tarė ir pradangino dar vieną augalą.
- Be to kas sakė, kad atėjau kenkti tau. Ir išvis ką veiki šiltnayje aštuntą valandą vakaro? - dar pridėjo klastūnyno atstovė. Jei buvo keista, kad vėlai eina į šiltnamius. Juk nemėgsta hogvartso. Pagalvojo trečiakursė.
- Atėjai gert? - paklausė tiesiai šviesiai. - Ar jau prisigėriai?
  Tai buvo vienintelis variantas Erkos galvoje kuris galėjo iš tiesų būti tiesa.
- Kodėl vis dar dirbi hogvartse? Juk Deoiridh jį jau beigė, - tarė kalstuolė ir pradangino dar vieną augalą.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #140 Prieš 1 metus »
Matthew visada galvojo, kad viskam yra ribos - taip pat ir mokinių įžūlumui. Vis dėlto Erka Forrm atkakliai bandė įrodyti, kad yra priešingai. Profesorius taip apstulbo, kai ji atsiėmė lazdelę, kad kelias akimirkas tiesiog nieko negalėjo padaryti. Stovėjo ir žiūrėjo į mergaitę nustebusiomis akimis.
Į jo bandymus paaiškinti, kaip reikėtų elgtis, ji, žinoma, nereagavo. Ši dalis nenustebino, tik gerokai suerzino. Kai išnyko dar vienas augalas, vėl priėjo prie Erkos ir dar kartą išplėšė lazdelę iš rankų.
- Kodėl tuomet darai tokias nesąmones, jeigu nenori man pakenkti? - nepatenkintas pasiteiravo herbologas ir nužvelgė šiltnamį. Taip, tikrai teks kreiptis į Rafael pagalbos, kitaip nieko nebus. Nenorėjo žinoti, kaip reaguotų direktorė, jeigu Turner paliktų darbo vietą gerokai aptuštėjusią. Turbūt pamanytų, kad pardaviau augalus už vyną niūriai pratarė sau mintyse ir nė kiek negalvodamas šito slėpti atsiduso.
- Jeigu nepastebėjai, aš, priešingai nei tu, čia dirbu, - burbtelėjo. Visai nepatiko užuominą apie gėrimą. Tiesą sakant, buvo smalsu, iš kur mokiniai viską taip gerai žino - prie jų Turner vyno nevartodavo, į (savo) pamokas ateidavo visiškai blaivus. Ar gali būti... Ne, tos minties geriau netęsti, o netrukus ją nutraukė dar vienai tos labai jau nemalonios mergaitės žodžiai.
O jie gerokai sutrikdė. Matthew buvo įsitikinęs, kad be Dori daugiau niekas nežino apie jo ir Deoiridh ryšį. O jeigu žino tik Dori, vadinasi... Supratęs, kad laukia dar vienas sudėtingas pokalbis su ta mergaite, ir vėl atsiduso.
Sukiodamas lazdelę tarp pirštų laikė ją pakankamai tvirtai, kad maža mergaitė neištrauktų. Visiškai neturėjo jėgų čia terliotis. Tik ką vis dėlto daryti, kad Forrm suprastų, kad taip elgtis negalima?..
- Ar bent supranti, kad negerai elgiesi? - dar kartą pabandė nutaisyti draugišką toną Matthew.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #141 Prieš 1 metus »
  Erka jau suprato, kad bandyti atisiimti lazdelę - beprasmiška. Juk jis ir vėl ją atims. Tai kokia prasmė? Pagalvojo trečiakursė.
- Taip tikrai dirbi, - pasimaivė klastūnyno atstovė. Paskui iš jo išraiškos suprato, kad jam keista jog Erka žino apie jį ir Deoiridh.
- Turbūt įdomu iš kur žinau apie tave ir Deoridh, ar ne? Aš atsakysiu. Per pamokas visi labai garsiai kalba. Pati girdėjau kaip ji apie tai kalbėjosi su Dori, - papasakojo trečiakursė. O paskui išgirdo žodžius kurių ir tikėjosi. Patys nereikšmingiausi žodžiai. Pagalvojo klastuolė ir nusižiovavo.
- O koks skirtumas? Be to neatsakiau. Aš nekenkiu atskirai tau. Aš bandau pakenkti hogvartsui, o ypač direktorei. Per gerai ji sau gyvena, - tingiai tarė. Klastūnyno atstovė norėjo tiesiog viską baigti ir dingti iš čia, bet deja šitas prisistatė čia ne laiku. Erka vis dar neatmetė galimybės, kad Matthew tiesiog yra girtas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Erka Forrm »
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #142 Prieš 1 metus »
Lazdelė buvo saugiai įsitaisiusi Matthew rankose. Tai buvo nedidelis žingsnis į priekį. Galbūt kada nors pavyks susišnekėti su šita mokine? Pasidarė apmaudu, kad laiku plačiau nepasidomėjo, kaip su ja tvarkosi Auris. Jeigu jam sekasi susišnekėti su šituo padaru, tenka justi didžiulę pagarbą. Nutaręs, kad reikės dar kartą pasikonsultuoti, vėl sutelkė dėmesį į bjauriąją mergiotę.
- Taip, brangioji. Dirbu, - burbtelėjo vis labiau irzdamas. Nesuprato, kaip čia viskas prasidėjo. Deja, metas dar buvo pakankamai ankstyvas - negalėjo tiesiog nutempti jos į pilį už tai, kad bastosi vidury nakties. Tiesa, Turner net ir nenorėjo kažkur su ja tampytis. Tik kaip vis dėlto nusikratyti šitos įkyrios paauglės?..
- Tau dėl nieko nėra skirtumo, ar ne? - bandė kalbėti draugiškai profesorius. Atkakliai slėpė nepasitenkinimą ir pyktį, tačiau juto, kaip jam nesiseka. Atrodė, kad tuoj tuoj pratrūks. Norėjosi gerai pamokyti šitą įžūlią mergiūkštę, bet netrukus teko susirūpinti dėl visai kitų dalykų: tai, kad ji akivaizdžiai melavo apie Deoiridh, kėlė susirūpinimą. Negi išties Dori išpliurpė apie tai visai mokyklai? Ar jo dukters draugė išties yra tokia? Visiškai neverta pasitikėjimo ir...
- Prašau pagarbiau kalbėti apie direktorę, - pats savo mintis nutraukė Turner. - Ji tave pakvietė į šitą mokyklą ir suteikia galimybę mokytis. Reikėtų tai įvertinti, o ne švaistytis tokiais žodžiais. Ar įsivaizduoji, kiek direktorė ir profesoriai padaro dėl tokių kaip tu? Ir iš kur toks nedėkingumas?..
Matthew jautėsi siaubingai nepatenkintas. Žiūrėjo į mergaitę ir svarstė, ką reikėtų daryti toliau. Kaip ją išmokyti bent menkiausio mandagumo? Deja, atrodė, kad tai yra visiškai neįmanoma misija. Teliko atsidusti ir tvirčiau sugniaužti lazdelę.
- Gal jau teiksiesi keliauti į pilį? - po kurio laiko paklausė nedėdamas jokių vilčių, kad Erka tai padarys.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #143 Prieš 1 metus »
- Taip taip. Tikrai dirbi, - tarė. Erkai nė kiek neatrodė, kad jis dirba. Juk jis nesugeba, ar ne? Pagalvojo klastūnyno atstovė.
- O dėl ko man turėtų būti skirtumas? Aišku, kad dėl nieko, - dar pridėjo Erka. Kiti jo žodžiai trečiakursę vėl kaip reikiant įsiutino, bet čia jau nieko naujo.
- Kaip noriu taip kalbu! Gerai direktorė dar tarkim, o tu? Ką tu padarei? Ogi nieko? Ar kvailų pamokų vedimas yra kas nors naudingo? Nemanau, - tarė klastūnyno atstovė. Jos balse girdėjosi pyktis. Po kitų jo žodžių pytis tik dar labiau sustiprėjo.
- Gerai, profesoriau grąžinkite lazdelę ir aš viską pabaigusi eisiu į pilį, - vėl pasimaivė klastūnyno atstovė ir iš jo rankų išsiplėšė lazdelę. Nieko nelaukdama pradangino dar kelis augalus. Tada dar kelis. Stengėsi viską daryti kuo greičiau, kad jai jis sugalvotų vėl atimti lazdelę Erka būtų pradanginusi kuo daugiau šio niekam nereikalingo šiltnamio augalų. Tiesa ir augalai buvo visiškai niekam nereikalingi.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #144 Prieš 1 metus »
Mergaitės sarkazmas Turner visiškai nepatiko, bet jis nusprendė patylėti. Ginčytis su šita nieko neklausančia ir niekuo nesirūpinančia paaugle buvo tiesiog beprasmiška. Geriau apsimesti, kad nieko nevyksta. O gal tiesiog ją palikti čia vieną? Išeitų sau su jos lazdele, ir ką ji tada padarytų?
- Jeigu pamokos yra tokios kvailos, gali jose nesirodyti. Gyvensi sau pilyje, valgysi tris kartus per dieną - neblogai, ar ne? Tik žiūrėk, kad po artimiausių egzaminų nekeliautum namo visam laikui, - neištvėrė neatsakęs Turner. Niekaip negalėjo suprasti, iš kur tokia menkai pažįstamos mokinės neapykanta. Ar ji su Auriu bendravo taip pat? O gal vis dėlto kažkiek pagarbos teikėsi parodyti. Reikės paklausti nusprendė herbologas ir netrukus pajuto, kad ir vėl prarado lazdelę. Turėkis, ką jau. Ne mano tie augalai mintyse nusileido. Nebeketino žaisti to kvailo žaidimo. Labai norėjosi paimti artimiausią vazoną ir paleisti jį šitai mergaitei į galvą, bet vis dėlto jis buvo profesorius, tad taip elgtis paprasčiausiai negalėjo. Turėjo būti tas, kuris yra subrendęs ir žinantis kaip spręsti situaciją. Deja, Matthew neįsivaizdavo, ką daryti. Kaip kalbėti su šita mokine, kad iš to pokalbio būtų bent kiek naudos?
- Gerai, Erka. Naikink tu tuos augalus, - išbandė naują taktiką juodaplaukis. - Tik gal gali paaiškinti, kokia tau iš to nauda? Jeigu nori pasirodyti esanti labai kieta ir šauni, tai gana keistas būdas - vis dėlto tikėjaisi, kad tavęs niekas nepamatys. Gal tau reikia pas hilerį? Pradeda atrodyti, kad tai jau yra rimtas sutrikimas. Susimąstyk, mergaite.
Turner nutilo ir pasitraukė kiek toliau. Gal iš tiesų geriausia tiesiog pasišalinti?..

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #145 Prieš 1 metus »
  Erka apsidžiaugė, kad jis nebeatėmė lazdelės. Į kitus jo žodžius klastūnyno atstovė paprasčiausiai nereagavo. Ir pradangino dar kelis augalus. Gal pasui reikės visus nuodų ir kitokių nesąmonių iš sandėliuko buteliukus sudaužyti. Bet sudaužyti, kad kaltė kristų Matthew. Idealu. Pagalvojo klastūnyno atstovė. Tada suprato, kad taip ir dabar galėjo padaryti, bet nusprendė viską pabaigti.
- Evanesco, - tarė, bet į augalą nepataikė, tad kerai nuskriejo į duris. Šios iškart išnyko. Tada išgirdo kitus jo žodžius. Į šiuos žodžius nereaguoti tiesiog negalėjo.
- Ak sutrikimas! Čia tau sutrikimas! Nenormalus! Na palauk tu man! - tarė ir prisiartinusi iškėlė prieš jį lazdelę. Scourgify, Rictusempra, Sustink. Kelis kerus iš eilės į jį paleido klastuolė mintyse ir vis mostelėdavo lazdele. Tikėjosi, kad pavyks, nes buvo arti, bet vis dėlto priėjusi spyrė jam. Jei nepavyktų. Pagalvojo ji ir atsitraukė kiek toliau.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #146 Prieš 1 metus »
Tai buvo... Keistas susitikimas. Erkai, regis, nerūpėjo niekas šiame pasaulyje, ypač tokie "menkniekiai" kaip Hogvartso turtas. Žinoma, bus galima pasikviesti Rafael ar Andrew, ir jie viską sutvarkys, bet... Kam reikia tokios nesąmonės? Ar šitas vaikas visai nemąsto?
- Erka, paklausyk, - ramiai pratarė profesorius. - Leisiu tau daryti šitas nesąmones, bet prieš tęsdama tokį elgesį gerai pagalvok. Kam tau to reikia? Nuo to, kad naikini augalus ar šiltnamio dalis, nepasidarai šaunesnė. Žinoma, džiugu, kad taip gerai moki transfigūraciją, bet nebūtina to demonstruoti dabar. Geriau pasilik tai egzaminui. Ką manai?
Vos spėjo baigti pliurpti, pradėjo keistai ir visai neplanuotai juoktis. Kadangi nieko smagaus nebuvo, ir pats nustebo, kas čia vyksta. Vis dėlto iš juoko susirietė ir spėjo pastebėti, kaip virš galvos pralėkė kerų spindulys. Tada viską suprato: tai vėlgi šitos nepakenčiamos mergiotės darbas. Auri, ir kaip tu su ja tvarkaisi? mintyse kreipėsi į kolegą pagalbos Turner, tačiau vis dar springo juokais, tad nieko negalėjo pasakyti. Jautėsi be galo kvailai, bet o kaip jaustis kitaip, kai mokinė visiškai nejaučia ribų? Su ja visiškai nebuvo galimybių tvarkytis. Situacija buvo daugiau nei beviltiška. Kad ir kokios nepakenčiamos buvo Moondragon ar Pritz, net jos buvo geriau. Net ir tas pats Llewellyn, kuris buvo pašalintas iš Hogvartso, nebuvo toks bjaurus.
- Jautiesi geriau? - pajutęs, kad kerų poveikis silpsta, paklausė profesorius. Ko gero, reikėjo eiti sau ir palikti šitą bjaurastį vieną. Bet jo pareiga tarsi buvo tai mergaitei padėti. Et, situacija buvo visai be išeities.
- Ar jau keliausi sau, ar man iš tiesų eiti pas direktorę? - galiausiai visai nustojęs kikenti pridūrė Turner.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #147 Prieš 1 metus »
  Erka dabar tikrai nesidžiaugė, kad turėjo ausis. Jei neturėčiau ausų ir jo nesąmonių negirdėčiau. Pagalvojo klastūnyno atstovė. Erkai šitas pokalbis nė kiek nepatiko. Ji nesuprato kodėl Matthew trukdo jai gyventi. Juk nemėgsta manęs, ar ne? Tai galėtų ir palikti ramybėje. Pagalvojo Erka.
- Kas tau sakė, kad aš noriu būti šauni? Jei nežinai, o taip ir yra tai nekalbėk nesąmonių, - tarė. Jos balse girdėjosi pyktis, bet tai jau nieko nenustebintų, nes vos Matthew pasirodė šiltnamyje kiekvienas jos žodis buvo pasakytas su pykčiu. Aš tikrai mielai nedarysiu herbologijos egzamino. Nusprendė trečiakursė ir nežymiai šyptelėjo.
  Paskui pamatė, kad jos kerai suveikė ir pradėjo juoktis, bet ne todėl, kad būtų į save paleidusi kerus. Tiesiog žiūrėti kaip šis padaras juokiasi buvo baisiai juokinga. Dabar Erka galimai juokėsi labiau nei jis.
- Žinoma, - dar tarė. Kiti jo žodžiai buvo vėl juokingi, bet Erka suprato, kad tokioje situacijoje mažai kas juokiasi, tad juokėsi tik mintyse.
- Eik jei nori. Pasakysi, kad nesugebi suvaldyti mokinių. Kitaip tariant melsi pagalbos, - dar pridėjo klastuolė.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #148 Prieš 1 metus »
Tiesą sakant, Matthew gailėjo Forrm. Kai taip elgiesi, tikrai nesusirasi nei draugų, nei tave mylės mokytojai... Tik kaip jai tą paaiškinti? Mergaitė atrodė visiškai beviltiška, nors imk ir pradėk rautis plaukus.
Ir dar ji pyko. Turner nuoširdžiai stengėsi būti draugiškas ir padėti vaikui, bet ji... Tiesą sakant, tai labiausiai ir trikdė. Kodėl reikia atmušti bet kokią pagalbą? Ar jai pernelyg sekasi gyvenime? Iš to, ką pasakojo Auris, atrodė greičiau priešingai. Nejučia pagalvojęs apie Deoiridh ir Dori suprato, kad jos vis dėlto pagalbą priėmė daug paprasčiau ir noriau. Galbūt šitai mergaitei reikėtų daugiau pabendrauti su kitais paaugliais?
- Ar bent kiek palaikai ryšį su kitomis klastuolėmis? - paklausė balsu. Klausimas buvo visiškai susijęs su mintimis, tačiau iš šono jis, ko gero, turėjo būti labai jau keistas. Vis dėlto tai profesoriui visai nerūpėjo - jis tenorėjo padėti.
Na... Juokis juokis kiek suirzęs pagalvojo profesorius ir suprato, kad jam daugiau čia nėra ką veikti. Kol jis čia trinsis, Forrm tikrai nebaigs naikinti augalų. Ką gali žinoti, ko ji čia dar pridirbs? Augalus Rafael ar Auris sutvarkys, bet ką reikės daryti, jeigu ji pradės naikinti viską iš eilės? Kažkokiu būdu reikia su šituo vaiku susitvarkyti. Kokia laimė, kad jau visai netrukus neturėsiu su ja reikalų mintyse pasakė sau profesorius ir nutarė išties keliauti pas direktorę. Taip, jis gal ir nesusitvarko, bet šita mergaitė tiesiog yra nenormali.
- Gerai. Einu pas profesorę Evenstar. Įdomu, kaip jai pasiaiškinsi, - ramiu balsu pratarė Turner ir patraukė neegzistuojančių durų link. Nė kiek neabejojo, kad Hogvartso direktorės kerėjimo gabumai yra geresni nei jo. Jeigu ką, šmaukštelės kokiais kerais taip, kad šitai mergaitei maža nepasirodys.
- Geros dienos, - kandžiai pridūrė ir patraukė pilies link.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Šiltnamiai
« Atsakymas #149 Prieš 1 metus »
  Erka manė, kad taip visko ir nebaigs. Ji pradangino dar porą augalų, bet žinojo, kad tokiais tempais užtruks visą amžinybę. Jai ilgiau pabūsiu su šituo kvailiu tikrai pasidarysiu tokia pati. Pagalvojo ir suprato, kad to priešui tikrai linkėtų. O jų ji turėjo tikrai nemažai. Deja, bet visus trečiakursės apmąstymus nutraukė Matthew su dar kvailesniu klausimu.
- Aišku. Va neseniai kieme su Levanda ir Dori darėmės laikinas tatuiruotes, - papasakojo.
  Klastūnyno atstovė iš tikrųjų norėjo juo atsikratyti. Dabar būdas jai jau buvo visiškai nesvarbus. Jai rūpėjo tik pasiekti savo tikslą, kuris tikrai neatrodė lengvas, bet klastūnyno atstovė pasiryžo tai padaryti.
  Laimei pačiai stengtis nereikėjo - jis pats nusprendė išeiti. Trečiakursė nebuvo tikra ar jis tikrai nueis pas direktorę, bet jai tai ne itin rūpėjo.
- Eik! Pasijuoksit iš tavęs! - šūktelėjo jam išeinant ir nusišypsojo violetinplaukė.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!