0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #45 Prieš 7 metus »
Išgirdusi grifės atsakymą, Claudie pasiėmė pynelės gabaliuką. Jis kažkodėl norėjo išsipinti, bet varnė nekreipdama į tai dėmesio, atsivertė vadovėlį ir pradėjo skaityti aprašymą.
Citata
Kiekvienas pynėje simbolizuojantis ženklas reikškia penkis gyvenimo metus.
Paskaičiusi tolimesnį aprašymą ji pradėjo skaičiuoti:
-Šitas pynimas laisvas, vadinasi, man būnat penkių metų nieko nenutiko. Sekantis tvirtesnis, vadinasi gavau laišką iš Hogvartso,-murmėjo panosėje Claudie.
-Sekantis taip arti, kad net vos ne lipa ant prieš tai buvusio. Gal įvykis įvyks anksčiau nei 15? Mazgelis labai kietas, vadinasi bus didelis pokytis. Tik įdomu koks. O kas čia dabar? Mazgeliai atsileidžia. Juos laiko tik tas ,,nekantraujantis". Trys mazgeliai, o paskui viskas išsileido. Gal geriau paklausiu mokytojos. Ji geriau žinos.
Claudie atsikėlė nuo kėdės, žengė keletą žingsnių ir sukniubo. Jos galva skaudžiai trenkėsi į gretimą suolo kampą.
O gal... O gal tas nelemtas mazgelis rodė mergaitės mirtį?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

  • III kursas
  • *
  • 58
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • probably gonna kick your ass
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #46 Prieš 7 metus »
- Aš norėčiau! - iš klasės vidurio pasigirdo balsas.
Jei atmintis Freyos neapgauna, varniukės vardas buvo Liza. Liza.. Mirtukė? Mertutė? Merdutė! Keista pavardė. Na, žinoma, Fireblood taip pat nepavadinsi įprasta žiobarų pavarde..
- Prisijunk! - šūktelėjo Nyxa raudonplaukei ir atitraukė šalia buvusią kėdę, kad ši galėtų prisėsti. - Dabar mums reikia tik vieno žmogaus. Reikia dar kažką prisikviesti...
Freya papurčiusi galvą pamatė, jog viena grupelė knygoje jau ieško atsakymų.. Hah, turbūt darbas einasi daug lengviau, kai jau turi pažįstamų. Nyxa nesuprato, kodėl visi tokie užsisklendę savo draugų grupelėse - juk Hogvarste visi turėtų bendrauti su naujais žmonėmis, asmenybėmis, kaskart susirasti naujų draugų.. Dėl šios burtininkų ir raganų savybės Freyą Hogvartsas pradėjo nelabai traukti...
- Ei, dar kažkas?! Mums reikia dar vieno žmogaus! - dar kartą, visiškai nejausdama gėdos jausmo, sušuko Freya. - Nagi, jei neatsiras žmonių, pradėsim ir dviese... - atsisukusi į Lizą atsiduso Nyxa.
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

Neprisijungęs Dawn Strain

  • ****
  • 228
  • Lytis: Moteris
  • I solemnly swear that I'm up to no good
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #47 Prieš 7 metus »
Dawn nugara nubėgo šiurpas vos išgirdus sakinį "darbas grupėmis". Tai reiškė,jog ji dabar turės susirasti su kuo dirbti. Mergina šioje mokykloje mokosi tik pirmus metus ir nepažįsta daug žmonių. Ji neketino draugų ieškoti, nes nuo pat gimimo buvo kaip sakoma "vienišė", bet išgirdusi užduotį ji negalėjo sėdėti ir laukti, kol prie jos kas nors prieis ir pasiūlys dirbti kartu, tad turėjo imtis veiksmų. Dawn apsižvalgė po klasę ir žiūrėjo, kaip būrėsi grupelės.Viena...Dvi..- mergina mintyse skaičiavo grupeles ir vis laukė tos tinkamos progos. Staiga ji išgirdo kvietimą prisijungti prie kažkieno grupelės. Aišku, mergina greitai atsisuko ir pamatė dvi jai kažkur matytas merginas.Ak taip...Taigi jos iš mano koledžo!. Dawn gal ir prasilenkdavo su bendraamžėm kažkur koridoriuose, bet niekaip nesuprato, kodėl jų neužkalbino. Mergina giliai įkvėpė, atsistojo iš savo suolo ir nuėjo prie merginų.
-Sveikos...Girdėjau, trūksta dar vieno žmogaus jūsų grupelėje. Nesupyksit, jeigu prisijungsiu?- nusišypsojo Dawn.

*

anomė

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #48 Prieš 7 metus »
Queenee pamačiusi, kad Claudie suitrenkė galvą nubėgo jai padėti.
- Ar stipriai trenkeisi? Turbūt skaudėjo...- padėdama draugei atsistoti klausinėjo švilpiukė. Padėjusi atsistoti mergaitė pamanė, kad Claudie gali ir pati nueiti paklausti mokytojos dėl tų mazgelių taigi grįžo atgal prie stalo. Paėmusi savo virvelės gabaliuką ji atsivertė vadovėlį. Viską perskaičiusi ėmėsi darbo. Na čia pirmas labai tvirtas mazgelis. Turbūt tai diena kai pradėjau lankyti aktorių mokyklą. Antras mazgelis turbūt žymi mano paskutinijį vaidmenį. Juk tai mano mėgstamiausias vaidmuo. Tada keletas paprastū, vienodų mazgelių. Tada eina vienas gan keistas mazgas. Turbūt kažkas skarbaus nutiks kai man bus 25... Tada eina dar pora mazgelių, keistų ir visai paprastų, kurie žymi mano gyvenimo įvykius. Ir galiausiai pakutinis mazgelis... Taigi gyvensiu apie 80 metų.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

  • Burtininkė
  • ***
  • 190
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #49 Prieš 7 metus »
Monika įėjo į klasę, ir pasisveikinus su mokytoja, kuri atrodė labai maloni, susirado patogų pufą netoli lango. Vos nuskambėjo skambutis, profesorė uždavė klausimą apie moiras. Juk tai mano sritis! Aš žinau atsakymą! Monika pakėlė ranką ir pabandė atsakyti:
- Moiros - tai gyvenimo, likimo ir mirties deivės, globėjos. Jos nuaudžia, prižiūri, ir, kai reikia, nukerpa likimo siūlą. Moirų vardų neprisimenu, bet tikrai žinau, kad jos buvo trys ir kiekviena atsakė už, na, skirtingus žmogaus gyvenimo tarpsnius.
Mergaitė nuleido galvą ir, perkračius savo žodžius, suprato kad atsakė teisingai. Monika dievino mitologiją, turėjo krūvas knygų apie ją. Beliko sulaukti mokytojos žodžio apie jos greitą atsakymą.

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

  • VI kursas
  • *
  • 256
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #50 Prieš 7 metus »
   Bethany nusišypsojo:
   - Gerai, kad abi sutinkat. Tai... dabar mums reikės pasiskirstyti ką kuri darys. - grifiukė atsikvėpė ir šyptelėjo, kadangi pasijautė kaip lyderė. - Aš visai norėčiau perkirpti siūlus, kadangi pinti nemoku, o kerai... gali nesuveikti. Nors galiu pabandyti. Tad aš arba perkirpsiu siūlus, arba panaudosiu burtažodį. ,,Nors aišku, labiau norėčiau naudotis žirklėmis, ne lazdele'' Okey? Tai, einu atnešti tą... to, ko reikia.
   Betė greit nubėgo prie dežės su įrankiais ir išsitraukė senas, surūdijusias ir kiek didokas žirkles bei gražų auksinį siūlų kamuolį. Grįžusi antrakursė klestelėjo šalia Dallifrėjos.
   - Tai ką daryti pirmiausia? - mergaitė kiek susigūžė ir tyliau prakalbo. - Praleidau šiek tiek profesorės žodžių. Tikiuosi, jūs ne, nes tada reiks klausti panelės Evers, o aš nelabai noriu...

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #51 Prieš 7 metus »
-Na, aš galėčiau siūlus pinti. Juk visada pindavau savo ir draugių plaukus, bei kartais arklių karčius,- nusišypsojo Lisette,- Dalli, galbūt tu galėtum naudoti kerus, juk visgi esi vyriausia iš mūsų, o ir burtų lazdelę valdai geriausiai,- nusijuokė ir prisitraukusi vieną kėdę šalia Dallifrėjos suolo atsisėdo šalia.
-Aš turėsiu kažką supinti iš šių siūlų,- ranka parodė į Bethany atneštus siūlus,- Dalli naudos burtažodį, kuriuo išmatuos mano supintos juostelės ilgį, o tau reikės sukarpyti į tris dalis,- atsakė antrakursė į grifės užduotą klausimą ir užsikišo rausvą sruogą už ausies,- na, bent jau aš taip supratau,- pridūrė ir išsitraukusi iš kuprinės vadovėlį atsivertė puslapį, kuriame buvo pavaizduoti dažniausiai pasitaikantys pynimo raštai.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

  • III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #52 Prieš 7 metus »
 Varnanagė gūžtelėjo pečiais. Jai buvo visiškai vienodai, ką teks daryti. Geriausia, visai nieko nedarytų, nekištų nosies iš savo antklodės, tačiau gyvenimas nesibaigia vienu skaudžiu išgyvenimu. Nors galėtų. Na, matuoti, tai matuoti. Nebuvo įsitikinusi dėl burtų lazdelės valdymo įgūdžių, tačiau turėjo pripažinti, kad bent jau teoriškai, jai turėtų tai sektis geriau nei jaunesnioms mergaitėms.
 - Gerai, tada aš išmatuosiu, - linktelėjo, nė nebandydama pasirodyti linksma ar laiminga.
 Gal savo abejingumu gadino nuotaiką kitiems, tačiau koks skirtumas; buvo iš tų žmonių, kurie, atsikėlę ne ta koja, turi apkartinti dieną visiems aplinkiniams. O taip jau gavosi, kad šiuo metu laiminga būti negalėjo, tad džiaukitės, kad gadina kitiems tik nuotaiką, o ne gyvenimą.
 - Lisette, - kreipėsi į klastuolę, - pradėk pinti, o kai baigsi, išmatuosiu. - neprisiminė burtažodžio, skirto matavimui ir ar apskritai profesorė tokį buvo minėjusi, tad irgi palinko virš vadovėlio.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #53 Prieš 7 metus »
-Ačiū, Queenee. Vis kažkaip pasidaro silpna,-mergaitė ranka prisilietė prie galvos.
Mokinė palenkgva ėjo prie profesorės stalo. Jai dar nebuvo aiški pynelių išsipynimo priežastis.
Kas tiems mazgeliams nutiko? Gal įsivėlė klaida? Nereikėjo man taip išsigąsti, dabar galvą skauda. Paskutinu metu pasidaro silpna. Gal reiktų nueiti pas seselę? Tuoj paaiškės ar mano būkštavimai pasiteisino. Profesorė Evers turėtų šį dalyką daug geriau išmanyti už mane.
Priėjusi prie profesorės Claudie tarė:
-Profesore, aš išsiaiškinau pirmus mazgelius ir jie atitiko. Bet nebesuprantu, kaip likusieji išsileido. Manau, kad Klarė viską supynė gerai. Kitų nesugebėjau įsiminti. Be to, kai mazgeliai išsileido, man pasidarė silpna. Ar galite man visa tai paaiškinti?
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #54 Prieš 7 metus »
Lisette apsidžiaugė, kad visos trys mergaitės draugiškai pasiskirstė darbais. Rausvaplaukė kiek pasuko galvą Dallifrėjos link, kai pastaroji ištarė klastuolės vardą. Antrakursė linktelėjo ir įbedė žvilgsnį į vadovėlį. Pynimo būdų vadovėlyje buvo gan nemažai, tačiau Lisette pasirinko tą, kuris atrodė jai panašiausias į seniau taip mėgtą "žuvies uodegą". Rausvaplaukė atsikirpo šešis rankos ilgio siūlus ir ėmė juos pinti. Perkeldama siūlus iš vienos vietos į kitą, rausvaplaukė plačiai šypsojosi. Ji prisiminė, kaip pindavo plaukus draugėms ir žirgams. Ko gero, pašaliniams mergaitė atrodė be galo keistai, tačiau jai tai nerūpėjo. Baigdama pinti siūlus, rausvaplaukė užrišo mazgą ir padavė juostelę Dallifėjai.
-Kaip manai, ar užteks vienos?- paklausė varnės.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Tracee Korrine Shillady

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #55 Prieš 7 metus »
Tracee pamokos pradžioje snaudė. Ne tai, kad snaudė, bet tinginiavo ir ignoravo aplinką. Ji pro akis praleido pamokos pradžią ir tik išgirdusi užduotį prakuto. Jos akys buvo apsiblausiusios o veidas atrodė liūdnas, nors iš tikro jai širdyje buvo neutrali nuotaika. Ji atsisėdo šalia sesių Faun.
-Sveika, Alisa, sveika Charlotte. Gal galėčiau būti kartu?- paklausė Varnanagė,
Išgirdusi atsakymą ji nusišypsojo ir iš karto diena prašviesėjo. 2 pirmakursės varnanagės ir antrakursė Švilpė manau bus gera grupelė- pagalvojo Tracee Alethea. Jos pradėjo skirstytis pareigas. Tracee troško karpyti siūlus. Ji nenorėjo prisiimti labai didelių darbų, kad nesugadintų jų darbo, bet išgirdusi, kad viena iš jos grupiokių irgi nori ji geriau pasisiūlė surišti kažką iš tų siūlų. Ji prisitraukė auksinius siūlus link savęs ir galvojo kaip pradėti darbą.

*

Neprisijungęs Charlotte Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 115
  • Lytis: Moteris
  • It is what it is.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #56 Prieš 7 metus »
O, įdomu... Kažin, su kuo galėčiau atlikti šį darbą? - taip pagalvojusi, varniukė akimis klasėje susidaro savo sesę Alisą. Varnei priėjus prie jos, šioji, atrodė, be jokių Charlottės žodžių suprato, jog jos dirbs kartu. Rudaplaukė prisėdo prie savo vyresniosios sesutės, ir po kelių akimirkų tylos paklausė:
-Gerai, mes dviese. Trūksta dar vieno žmogaus, ką darysime? - sulig šiais žodžiais, prie jų priėjo viena pirmakursė, kurią Charlottė jau buvo mačiusi Varno Nago bendrajame kambaryje. Šioji paklausė, ar galėtų prisijungti prie sesučių. Alisa ir Charlottė apsikeitė vienodais klausiančiais žvilgsniais, ir, viena kitai palinksėjusios galva, pasakė, kad ji gali prie jų prisijungti.
Minutėlę tarp mergaičių stojo tyla. Matyt, visos galvojo, kokius darbus norėtų atlikti. Giliai širdyje varniukė bijojo, kad, kad ir ką prisiimtų daryti, vis tiek viską sugadins.
Ji labai apsidžiaugė, kai naujoji jų draugė pasisiūlė pinti siūlus, nes pati labai nenorėjo to daryti, mat jai niekada nesisekė pinti. Charlottės sesei pasisiūlius karpyti siūlus, ji suprato, kad turės matuoti siūlus.
-Na, man liko matavimas. Iš anksto atsiprašau, jeigu kur nors suklysiu, - jau nuo pat pradžių kiek pesimistiškai nusiteikė varnė.
Charlottė nužvelgė naująją jų darbo draugę. Tikrai ją mačiau Varno Nago bendrajame kambaryje. Ir mergaičių miegamajame. Tik kodėl niekaip neprisimenu jos vardo? - galvojo ji.
-Beje, kuo tu vardu? - pasižiūrėjusi į naująją sesučių Faun draugę, Charlottė išsklaidė tylą. - Atleisk, niekaip negaliu prisiminti. - šiek tiek susigėdusi pridūrė.
"It was worth a wound —
it was worth many wounds —
 to know the depth of loyalty and love which lay behind that cold mask''



*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

  • III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #57 Prieš 7 metus »
 Varnanagė tik linktelėjo galva.
 - Manyčiau, turėtų užtekti, - gūžtelėjo, - Be to, tuoj sužinosim.
 Dabar buvo jos eilė matuoti. Neturėjo supratimo, kaip tą daryti. Taip, vadovėlyje pasiskaitė ir panašiai, tačiau tai vis viena atrodė mažų mažiausiai keista. Tarsi apie kokį keistumą galima būtų kalbėti burtininkų mokykloje.
 Pridėjo savąją burtų lazdelę prie jau supintos juostos.
 - Modum - tarė ir tuo pat metu greitai perbraukė lazdele per visą siūlų ilgį.
 Iš pradžių nieko neįvyko, tačiau jau netrukus siūlai ėmė tarsi švytėti. Švytėjimas prasidėjo pynutės pradžioje ir slopo, kol baigėsi ties pirmuoju trečdaliu. Toks spalvų keitimasis pasikartojo dar du kartus.
 - Em, matyt, reikia kirpti tose vietose, kur baigiasi švytėjimas, - gūžtelėjo pečiais, - ir tada jau pagal vadovėlį žiūrėti reikšmes.
 Jos darbo dalis buvo jau lyg ir padaryta, išmatavo. Metus turbūt reikės išsiskaičiuoti iš pynimo būdo. Staiga jai parūpo vienas klausimas.
 - Hm, o nežinote, kaip turime suprasti, kuris trečdalis kurios iš mūsų likimą nurodo?
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

  • III kursas
  • *
  • 58
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • probably gonna kick your ass
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #58 Prieš 7 metus »
Atsidususi Freya pasisuko į savo darbo partnerę.
- Klausyk, Liza, gal pradedam darbą dviese? Aš pinsiu, tu galėsi išmatuoti, na, o gal kažkas, prisijungęs vėliau, galės nukirpti. Sutinki?
Nelaukusi Merdutės atsakymo, Nyxa pašoko iš savo suolo ir nubėgo pasiimti reikiamų daiktų. Freya nekantravo, nes jos grupelė buvo gana atsilikusi nuo kitų.. Negana to, jos vis dar neturėjo trečiojo nario..
Taip bemąstydama Freya nuo mokytojos stalo greit pačiupo priemones ir sparčiu žingsniu nuėjo atgal prie Lizos.
- Na ką, pradėsiu pinti, - atsiduso tamsiaplaukė ir ėmėsi darbo.
Nyxa visada didžiavosi savo kruopštumu - nors ir buvo gana netvarkingas bei neįtikėtinai aktyvus vaikas, užsiėmimai, reikalaujantys daug susikaupimo, ją ramindavo. Mandalas piešti Freya pradėjo vos penkerių, o septynerių buvo apėmusi didžiausia draugystės apyrankių (nors ir neturėdavo, kam jas duoti) pynimo manija - besikartojantis veiksmas mergaitę labai ramindavo..
Taip bemąstydama Freya net nepajuto, kaip vos per pora minučių supynė siūlus - dailioje pynutėje beveik nebuvo matyti didesnių klaidų. Pažiūrėjusi į supintą juostą iš toliau, Nyxa visai didžiavosi savo darbu. Nuleidusi pynutę, atsisuko į Lizą.
- Na, ar pasiruošusi matuoti? - violetinėmis akimis įdėmiai žvelgdama į mergaitę, paklausė Freya.
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

Neprisijungęs Alisa Feles

  • III kursas
  • *
  • 39
  • Taškai:
  • To late darling
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #59 Prieš 7 metus »
 Liza apsižvalgė aplinkui. Kitose grupėse darbas vyko nepriekaištingai. O Lizos ir Freyos grupėje vis dar trūko vieno žmogau, bet juk darbas vis tiek turi vykti.
- Klausyk, Liza, gal pradedam darbą dviese? Aš pinsiu, tu galėsi išmatuoti, na, o gal kažkas, prisijungęs vėliau, galės nukirpti. Sutinki?,-paklausė Freya. Liza norėjo kažką dar pasakyti, bet nespėjo, nes Nyxia skubėjo ir pradėjo pinti. Liza sėdėjo ir laukė kol Nyxia supins siūlus. Varniukė žvalgėsi aplinkui ar nėra ko nors kas norėtų prisijungti. Bet tokių žmonių nebuvo. Net nespėjus Lizai pamąstyti ją pažadino Freyos balsas saknatis, kad jai reikia atmatuoti siūlus. ,,Kaip ji greit supynė tuos siūlus"- pagalvojo Liza ir paskutinį kartą prieš imdamasi darbo užsikišo sruogą už ausies.
-Modum ,- pasakė Liza ir pati nustebo, kad pavyko. ,,Bet kas dabar?"-Lizą vis neramino ta mintis. Juk nėra trečio žmogaus.
Kai gali išsikviesti bet kokią knygą, daiktą ar gyvūną vienu burtų lazdelės mostelėjimu ir burtažodžiu „Accio!“, kai gali bendrauti su draugais ir pažįstamais per pelėdą, ugnį, Gynėją, Žvieglį, magiškus daiktus (pvz. monetas) ar nukeliauti oru ir bendrauti asmeniškai, kai nuotraukos laikraščiuose juda, o kasdieniai daiktai moka kalbėti, tada internetas nebeatrodo itin įspūdinga vieta.
    — J. K. Rowling