0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 7 metus »
Sužinojusi praktinę užduotį Klarė suskubo prie draugės:
- Claudie, nori su manim į komandą? Aš galiu pinti, man gerai sekasi pinti kasas ir vaikystėj darydavom draugystės apyrankes, neturėtų būti labai sunkeliau.... Kurio darbo norėtum tu?- grifiukė kelioms sekundėms susimastė, apsidairė, ir suprato, jog net nesuvokia kas galėtų būti trečiasis jų grupėje.
- Eii! Gal kas dar norėtų prisijungti prie mudviejų? - Klarė atkreipusi visų dėmesį taip garsiai sušukdama išsyk pasigailėjo ir šiek tiek nuraudo na, bent jau žinau, jog visi išgirdo ji tyliai sukikeno, čiupo auksinį siūlą iš jų grupės dėžės ir laukdama tol, kol grupė galės pradėtį darbą jį įvairiai sukiojo ir žaidė. ši pamoka man labai patinka mastė žiūrėdama pro langą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Klarė Konė Karter »
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 7 metus »
-Žinoma, Klare. Neįsivaizduoju su kuo kitu dirbčiau,- Claudie nusišypsojo.- Jei tu nori pinti, tai aš galėsiu nukirpti. Kiek bandžiau, matuoti man nesisekė...
Tuo metu Klarė sušuko, klausdama, kas norėtų prisidėti prie mūsų.
-Žinoma, Klare. Dabar niekas neliko neišgirdęs... Kas nors atsiras. Tik reiks šiek tiek palaukti.
Belaukdama Klarė laikė siūlų kamuolį, o Claudie tuo metu pasiėmė žirkles.
-Žirklės, matosi senos ir parūdijusios... Nieko, tai nekliudys darbui. Tik kas bus tas, kuris viską pamatuos? Man labai įdomu. Kažin, ar mes jį pažįstam? O gal lauks nauja pažintis? Ką gi. Viską parodys laikas.
Varnė atsistojo ir perkėlė kūno svorį nuo vienos kojos, ant kitos. Paskui padėjo žirkles ant suolo ir sunėrė rankų pirštus.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

anomė

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 7 metus »
Na to ir betrūko darbas grupėse. Pirmakursė hogvartse neturėjo daug draugų todėl susirasti su kuo atlikti tokias užduotis jai buvo sunku. Queenee atsistojo ir apsidairė. Iš pradžių nematė nei vieno pažįstamo veido, bet kai viena mergaitė garsiai paklausė ar kažkas nori prisijukti švilpiukė iš karto atpažino balsą. Tai buvo viena iš jos draugų - Klarė. O šalia jos buvo ir kita švilpiukės draugė Claudie. Mhh... Gal man prisijungti prie jų? Juk jas abi pažįstu gal būtų visai įdomu... O gal jau atsirado kažkas kitas? Bet kitą vertus nepaklausus nesužinosiu. Pirmakursė lėtai ėjo prie reikiamo stalo. Ji net pati nežinojo kodėl ji neskubėjo. Priėjusi nusišypsojo, pasižiūrėjo į abi drauges ir tarė:
- Labas Klare, labas Claudie. Gal galėčiau prisijungti prie jūsų?

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 7 metus »
- Aišku gali, - besidžiaugdama, jog vienos iš pirmųjų galės pradėti dirbti Klarė atsisėdo ir nieko nelaukdama ėmė megzti iš siūlo įvairiausius raštus.
Stengdamasi veikti intuityviai ilgakasė grifiukė atsisuko į langą ir toliau rankomis mezgė švelniai nuo šviesos švytintį siūlą.
- Queenee, tau teliko matuoti. - pasukdama galvą ir akimis parodydama į Claudie rankose esančias žirkles, kadangi rankos buvo užimtos pynimu tarė Klarė. - Tikiuosi tave tenkins ši užduoties dalis.
Klarė niūniuodama toliau rezgė siūlą, jai patiko kaip muzika ramino ir nukreipė jos dėmesį nuo paties gana monotoniško proceso.
Po kelių minučių siūlas merginos rankose baigėsi, ir rankose ji turėjo ilgą mazgelių, įvarių kasos elementų ir šiaip rezginukų virvelę.
- Mano darbas kol kas baigtas, - tarė Klarė ištiesdama virvelę Queenee, jog ši atmatuotų dalimis.
Klarė įsitaisė patogiau ir laukdama kol galės darbuotis toliau stebėjo ką veikia klasės draugai.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 7 metus »
-Queenee, labai džiaugiuosi, kad tu pas mus. Gan greitai pavyko surasti pažįstamą žmogų,- Claudie šyptelėjo.
Laukdama, kol Klarė baigs pinti, varnė laikė žirkles ir jas šiek tiek ,,mankštino". Juk reikėjo pasitreniruoti prieš kirpimą. Po truputį grifės pinama kasa ilgėjo ir atrodė, kad tą darbą mergaitė galėtų dirbti dar ilgai... Bet siūlai pasibaigė. Klarė jau buvo supynusi ilgą kasytę.
-Klare, kaip gražu...- Stebėjosi Amneta.- Norėjau pinti aš, bet dabar supratau, kad taip puikiai supinti negalėčiau.
Šiek tiek pagalvojusi tarė:
-Queenee, išmatuok šį grožį. Gali būti atliksime užduotį greitai ir teisingai. Juk mums visoms reikia taškų koledžams. Ypač tau pačiai. Tavo koledžui dabar nesiseka. Ką gi. Prie darbo,-ragino švilpę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Claudie Amneta »
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

  • III kursas
  • *
  • 58
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • probably gonna kick your ass
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 7 metus »
Profesorei Evers paskelbus pirmąją užduotį, Freya, net nepajausdama, nepastebimai užvertė akis. "Negaliu pakęsti darbo grupėse... Be to, tiesiog šaunus darbas, Nyx. Ar galėjai būti dar graudesnė? Per šias savaites nesugebėjai susirasti nė vieno draugo. Nuostabu.. Juokas pro ašaras." - pamąstė Nyxa. Apsidairiusi Freya pamatė kelias besiformuojančias grupeles - Klarei užrikus, ar kas nors nori prisidėti prie jos ir Claudie grupelės, Freya jau norėjo stotis, tačiau prie jų gana greit atskubėjo švilpiukė (jei atmintis Freyos neapleidžia - Queenee). Nuoširdžiai nusivylusi Nyxa papurtė galvą, tačiau greit vėl pradėjo dairytis būsimų bendradarbių. Akies krašteliu pamatė drąsią varniukę - Dallifrea. Ši visą pamoką prasėdėjo gana abejinga, o vėliau paklausė gana keisto klausimo.. "Likimo siūlo nukirpimas?.. Ar iš tiesų įmanoma priversti Atropę panaudoti savo žirkles...?" - susimąstė Nyxa. Nors ir suabejojusi, lėtai atsistojusi priėjo prie ketvirtakursės.
- Sveika.. Gal neprieštarautum, jei prisijungčiau? Kerėjimas man sekasi gana gerai, galėčiau išmatuoti pynutes. Žinoma, jei norėsi bendradarbiauti.. - žvelgdama tiesiai į žalias merginos akis, šyptelėdama paklausė Freya.
Juodaplaukė jau spėjo pastebėti, jog Dallifrea šiandien nebuvo geriausios nuotaikos. Gal jai pavyks šią prakalbinti..?
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

anomė

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 7 metus »
- Puiku. Aš kaip tik labai norėjau matuoti,- išsišiepusi ir labai patenkinta tuo ką turės daryti tarė Queenee.
Mergaitė atsisėdo šalia draugų ir žiūrėjo kaip Klarė pynė siųlus. Reins žiūrėjo neatitraukdama akių.
- Kaip tau išeina taip gražiai pinti? Na gerai, kad pyni tu, nes bent jau aš taip gražiai tikrai nesugebėčiau,- negalėdama atsižiūrėti tarė Queenee.
Kai draugė baigė švilpiukė labai susikaupė ir pradėjo. Mergaitė neskubėjo, bet pabaigė gan greitai. Bent jau jai taip atrodė.
- Na savo darbą aš irgi jau pabaigiau. Manau, kad išėjo visai neblogai. Dabar, Claudie, tavo eilė.
Pirmakursė apsidairė, apžiūrėjo visą kabinetą ir pridūrė:
- Na galim visai neskubėti, nes reikia padaryti gerai. Beja kol kas esam vienos iš pirmųjų...

*

Neprisijungęs Maja Vijana

  • I kursas
  • *
  • 7
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 7 metus »
Maja nelabai džiaugėsi kad pamoka vyksta anksti ryte. Suskambėjo skambutis ir prasidėjo pamoka. Maja su visais mokiniais pasisveikino su Profesorę. Maja dar buvo apsimiegojusi ir nelabai klausėsi ką kalbėjo Profesorė, ji išgirdo tik žodi Moiros. Ji prisiminė kad skaitė kažkur apie tai. Truputi pagalvojo kaip galėtu pasakyti. Ir Maja pakėlė ranka. Pradėjo pasakoti:
 - Moiros yra graikų mitoligją, mmm.. tai trys likimo ir mirties deivės. Kiek žinau kad dievai bijodavo moirų nežinau kodėl bijojo... Moiros turėdavo pasirodyti tris naktis po vaiko gimimo, kad nulemtų jo gyvenimo likimą. Kažka dar atsimenu kad moiros atitinka romėnų mitologijoje.
Maja prisėdo atgal, ir klausėsi ką kiti žinojo.

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 7 metus »
Pamačiusi atmatuotas Queenee vietas, Claudie nudžiugo. Pagaliau ir ji galės prisidėti prie darbo. Nors ir žirklės buvo senos, buvo sunku kirpti, bet mergaitė darbą atliko kokybiškai. Išėjo labai gražiai. Kiekviena mergaitė savo darbą atliko gerai.
-Nagi, užduoties pirmą dalį jau atlikom. Gal galit priminti, kokia yra antroji? Aš neišgirdau,-paklausė draugių varnė.
Laukdama atsakymo, ji pasiėmė vieną iš trijų kasytės gabaliukų ir jį gerai apžiūrėjo. Jis jai labai patiko. Padėjusi jį atgal ant stalo pažvelgė į drauges.
-Kodėl jos į mane žiūri? Lygtais darbą atlikau gerai. Negi jos supyko, kad aš paklausiau? O gal man vaidenasi, kad jos taip įtartinai žiūri?
Claudie pasitaisė ant akių užkritusią plaukų sruogą.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

  • VI kursas
  • *
  • 256
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 7 metus »
   Kai Betei pabodo piešti ji nusprendė idėmiau pasiklausyti kitų mokinių atsakymų. ,,Ir iš kur jie viską žino? Esu įsitikinus, kad mes šito dar nesimokėm. Nenormalūs knygų graužikai''. Pasipiktinus dvylikametė rankomis pasirėmė galvą ir pradėjo laukti praktinės šios pamokos dalies.
   O ji neužilgo ir atėjo. Bethany tyliai sucypė iš džiaugsmo ir pradėjo dairytis partnerių. ,,Kas ten tokia? O tos irgi nepažįstu... Čia pirmakursė kažkokia... Čia irgi... Ten antrakursė... O, Lisettė! Ir Dallifrea! Metass atlikti užduotįį''. Grifė atsikvėpė ir atsistojo, o tada nužingsniavo link fotelio.
   - Labas, Lis. Nori dirbti kartu? Ir dar Dallifrea galėtumėm pasikviest, nes kitų mokinių aš nelabai pažįstu, o Andromedos kažkaip nesimato... Ką manai?
   Nesulaukusi atsakymo antrakursė nutipeno prie Dallifrėjos ir kiek bailiau išbėrė:
   - Hmm, labas. Nori dirbti kartu su Lisette ir manim?
   Neturėdama ką daugiau pasakyti rudaplaukė prikando lūpą ir liko stovėti kaip kvailelė.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 7 metus »
Klarė užsikėlė koją ant kojos ir išpyškino Claudie:
- Reikia pasidalinti virvelę, kiekvienai po vieną atkirptą dalį. Turime jas išanalizuoti pagal reikšmes knygoje.
Klarė džiaugėsi, tuo, kad klausėsi profesorės žodžių, nusišypsojo draugei ir švelniai stumtelėjo pamačiusi, jog ši ir vėl žiopso į šoną.
- Claudie, susikaupk.
Grifė nusičiupo sau arčiausiai esantį pynės gabalą. Ir atsivertė knygą.
Pynės pradžioje buvo trys įstriži mazgai, Klarė susiradusi reikšmę knygoje, išsitraukė ritinėlį pergamento ir garsiai skaitydama persirašė:
- Kiekvienas pynėje esantis ženklas simbolizuoja penkis gyvenimo metus. Taigi trys istriži mazgai simbolizuoja dideles permainas ties maždaug penktais, dešimtais ir penkioliktais merginos gyvenimo metais.
...penktaisiais mus paliko tėtis, dešimtaisiais gavau katę, o sulaukusi penkiolikos pagaliau buvau išleista į Hogvartsą, nors ir pavėluotai...
Žaliaakė rašė toliau:
" Ties dvidešimtais ir dvidešimt penkeriais seka dvi gražios kilpos, jos praneša apie artimo ryšio suradimą. Ties trisdešimčia, ir vėl mazgas, tačiau šiek tiek laisvesnis, neužbaigtas. Manau, tai taip pat permainos, tačiau galbūt jos ne tokios svarbios, ar ne galutinės, kaip ir ne iki galo užveržtas mazgas. Nuo trisdešimt penkių iki penkiasdešimt penkių seka gražios pynės, kaip kasoje, tai pranašauja apie ramų ir taikų, be jokių likimo posūkių gyvenimą. Ties šešiasdešimčia dar viena kilpa, ties šešiasdešimt penkiais ir septynesdešimčia - vėl dailios pynės. Ties septynesdešimt penkiais, vėl mazgas, o štai ir aštuonesdešimt... "
Nagi, pažiūrėkim į knygą...
- Ašuonesdešimties aš mirsiu. - Iškvėpdama orą tarė Klarė.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 7 metus »
Pamokos laikas vis bėgo, o mokiniai atsakinėjo į tą patį klausimą, pateikdami vienodus atsakymus. Atrodė, kad pamoka taip ir prabėgs rausvaplaukei stebint už lango šokančias snaiges, bet, laimei (nors gal ir ne visai), pasigirdo profesorės balsas, pranešantis apie naują užduotį. Darbas grupėmis,- pavartė akis Lisette. Apžvelgusi klasę savo mėlynomis akimis, rausvaplaukė nematė pažįstamų veidų iki tol, kol prie jos priėjo gerai pažįstama grifiukė.
-Sveika!- plačiai šyptelėjo antrakursė šalia stovinčiai Bethany,- su malonumu dirbčiau kartu,- užsikišo rausvą sruogą už ausies ir nusekė paskui grifų gūžtos atstovę Dallifrėjos suolo link.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

  • III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #42 Prieš 7 metus »
 Iš gilaus susimąstymo Dallifrėją prikėlė kažkoks balsas. Atsipeikėjusi prie savęs pastebėjo varnanagę. Negirdėjo, ką šioji sakė, tačiau sprendžiant iš jos veido išraiškos, kažko klausė. Kadangi profesorė paskyrė darbą grupėse, šioji, matyt, siūlė dirbti kartu. Dalli jau žiojosi atsakyti, tačiau prie jos kaip tik priėjo grifė. Lyg ir pažįstama, rodės, gal net darbą kokį bus kartu dariusios, bet varnė niekaip negalėjo prisiminti jos vardo. Jai buvo nejauku, net jei pastaruoju metu jautėsi nekaip, vis viena nelabai gražu pamiršti žmonių vardus. Atsiduso. Ką gi, žymiai geriau dirbt su žmogumi, kurį pažįsti. Pažvelgusi varnei į akis išlemeno.
 - Ee, atleisk, tačiau turbūt dirbsiu su... - susiraukė, stengdamasi prisiminti vardą. - su Bethany. - išpūtė akis, mat nesitikėjo, kad prisimins.
 Prie grifės jau spėjo prieiti kita, klastuolė. Liūdnai šyptelėjusi abiems, žaliaakė linktelėjo.
 - Žinoma, galim dirbti. - nelabai žinojo, ką reikėtų sakyti toliau, kad palaikytų pokalbį. - Eee, tai, mm, kuri norit pinti? Ee, ta prasme, man tas pats, tai, ee, rinkitės, ką norit daryti. - nerišliai išlemeno ir nudelbė žvilgsnį, pasislinko į patį šoną, padarydama vietos atsisėsti merginoms.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Dallifrea Galdievette »
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Freya Nyxia Fireblood

  • III kursas
  • *
  • 58
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • probably gonna kick your ass
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #43 Prieš 7 metus »
 - Ee, atleisk, tačiau turbūt dirbsiu su... su Bethany. - išgirdusi iš Dallifrėjos neigiamą atsakymą, Freyos akys tuoj pat pakeitė spalvą.
Dabar jau ryškiai violetinėmis akimis Freya nieko nesakiusi staigiu judesiu nusisuko nuo ketvirtakursės ir sugniaužusi kumščius nužingsniavo iki savo suolo. Sugriežusi dantimis Nyxa klestelėjo į nepatogią kėdę. "Žinoma. Kur gi matyta, ketvirtakursė priimtų pirmakursę dirbti kartu. Kodėl dar kažko tikėjausi? Beviltiška. Aš beviltiška. Kam aš čia išvis esu?" - prunkštelėjusi Nyxa piktai suraukė antakius. "Freya, tu paskutinė kvailė. Kodėl tau tiesiog visko nepalikus likimo valiai..? Prakeikta ironija.".
Apsidairiusi po klasę Freya dar labiau savimi nusivylė - aplink jau formavosi kelios grupelės, o ji, žinoma, sėdėjo viena. Nuostabu. Užsidengusi rankomis veidą, užsimerkė. Po kelių akimirkų pakėlusi galvą nusprendė griebtis iniciatyvos. "Jei niekas nenorės burti grupelės, darysiu visus prakeitus darbus pati.." - mintyse nuskambėjo pagiežos kupinas pačios vardas.
- Ei, gal kas nors nori dirbti kartu?! - garsiai sušuko Freya.
Atsilošusią kėdėje ir pradėjusią dairytis varnanagę užplūdo visą gyvenimą ją lydintis nepritapimo jausmas. Ji tikėjosi, kad bent čia, šioje tariamai magiškai draugiškoje ir bendradarbiaujančioje mokykloje, šis pojūtis išnyks. Mestelėjusi žvilgsnį Dallifrėjos ir jos grupelės link, Nyxa suprato, jog ji visada liks nuošaly. Visada. Nieko naujo..
a proud slytherclaw at heart; probably gonna kick your ass.

*

Neprisijungęs Alisa Feles

  • III kursas
  • *
  • 39
  • Taškai:
  • To late darling
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #44 Prieš 7 metus »
- Aš norėčiau,-greitai sušuko Liza Freyai kuri dabar laukė atsakymo. Lizos niekas nepriima į grupes tikriausiai todėl, nes ji pirmakursė. Ne visi nori dirbti su pirmakurse, nes visi mano, kad ji nieko nežino ir, kad jai reikės pagalbos ar panašiai. ,,Visi mano, kad jei esi jaunesnis tai nieko nesugebi" - pagalvojo Liza. Ji prisiminė kaip jos draugai iš žiobarų pasaulio taip pat palikdavo ją nuošaly, bet Liza apsižvalgė ir suprato, kad dabar ji kitame pasaulyje apie kurį jos ,,draugai" nenumano ir, kad viską čia galima pradėti iš naujo. Susirasti naujų draugų, pomėgių ir visko ko  tik tu nori. ,.Dabar viskas gali pasikeisti"- sušuko savo galvoje varniukė. Liza nusičiaudėjo ir visos jos mintys išgaravo. Tik viena pasiliko, kad dabar ji gali susirasti tikrų draugų kurie norės būti su ja kartu.
Kai gali išsikviesti bet kokią knygą, daiktą ar gyvūną vienu burtų lazdelės mostelėjimu ir burtažodžiu „Accio!“, kai gali bendrauti su draugais ir pažįstamais per pelėdą, ugnį, Gynėją, Žvieglį, magiškus daiktus (pvz. monetas) ar nukeliauti oru ir bendrauti asmeniškai, kai nuotraukos laikraščiuose juda, o kasdieniai daiktai moka kalbėti, tada internetas nebeatrodo itin įspūdinga vieta.
    — J. K. Rowling