0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gvendolina Linder

  • V kursas
  • *
  • 99
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Gvendolina, kad ir atsikėlusi anksti pagal savo suplanuotą laiką nelabai spėja, tačiau mergina nusprendė nesijaudinti, likti nešamai laiko ir plaukti pasroviui. Apsitaisiusi puošnesniais drabužiais ir gražiai pasitvarkiusi plaukus kaip suplanuota ji pasigriebusi lentą su pakabomis ir tris poras tvirtų drakono pirštinių žingsniavo į trečiąjį šiltnamį kuriame dirbs visus metus nes jis merginai mėgstamiausias dar nuo vaikystės laikų.
Mokinių pramintu takeliu su savo aulinukais ant kulno nužingsniavo ten greitai. Prie šiltnamio durų kur stovėjo kreivokos lentos ji prikalė pakabą nes aną pamoką pastebėjo, kad paltų laikymas ant kėdžių atlošų kelia šiokį tokį diskomfortą. Baigus darbuotis su pakaba ir lazdele ji kaip laimėjusi loterijoje plačiai nusišypsojo, o savo šiltą, žieminį paltą pasikabino kaip laimėtą prizą. Tuomet apsimovusi pirštines ir panaudojusi Aquamenti kerus pradėjo atsargiai laistyti gigantiškus ir masyvius laistomų augalų rūšies augalus.
Staiga žvilgtelėjus į savo rankinį laikrodį ji garsiai sušneko.
- Šventi plikaragių narcizai! Aš vėjuoju. - supratusi tai Gvendolina išlėkė iš šiltnamio palikusi lapelį ant durų "Pamoka vyksta Žiobarotyros kabinete.".

Pamoka vyksta Žiobarotyroje. Ten nukeliavę sužinosite daugiau. http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=6501.0
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Gvendolina Linder »