0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: Didelė ir sena ola po ežeru
« Atsakymas #60 Prieš mėnesį »
Praleidusi pro ausis Urtės žodžius Karen įkišo galvą į spindintį kambarį. Oho kokios spalvos. Būtų faina čia pagyventi. Bent jau trumpam. Čia ką Basilisko kiaušinis? pasakius vyresniai merginai paklausė savęs. Labai gražus.
 -Na einam į kambarį, -pakvietė Rasel. -Nestovėsim čia kaip stulpai gi nori batus susigrąžinti, - Saerė pritariamai sukranksėjo ir įskrido į vidų, bet tuoj grįžo atgal, nes šone stovėjo didelė Basiliskos statula. Dar vienas nuostabus dalykas šitame kambaryje. Gražu, gražu. Einant link kiaušinio Rasel stabtelėjo ir prakalbo:
 -Tu eik prie durų, o aš paimsiu kiaušinį ir nunešiu iki jų, nes čia reikės vikrumo, o man jo nestinga.
Šiek tiek palaukusi, nuėjo prie kiaušinio  ir jį paimė. Tada stipriai sudrebėjo žemė ir ėmė iš viršaus kristi didoki akmenys, tad Džekė pasileido link durų sukinėdamasi tai į kairę, tai į dešinę. Pribėgusi prie durų ir įbėgusi pro jas šiek tiek sustojo ir atsisegusi kuprinę įsidėjo į ją kiaušinį. Prieš merginas buvo dideli laiptai kurie vedė aukštyn, tad nieko nelaukusi rudaplaukė ėmė lipti aukštyn.
 -Eini? -paklausė grifės.

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

  • VII kursas
  • *
  • 182
  • Taškai: 45
  • Lytis: Moteris
  • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Didelė ir sena ola po ežeru
« Atsakymas #61 Prieš mėnesį »
Karen pralindo pro Urtę ir tikrai drąsiai nedvejodama ir susižavėjusi ėjo link kiaušinio. Kai jį paėmė, ėmė drebėti viskas, geiuvo lubos, tad Urtė ataitokėjus pasileido link durų patalpos gale. Ten klastuolė įsidėjo kiaušinį į savo kuprinę, ir paragino Urtę eiti. O ši staiga prisiminė kojas. Tikriausiai dėl to, kad jas gėlė.
-Oi... Pamiršau visai jau. Sustiro kojytės manoo.
Pažvelgusi žemyn, Urtė išvudo purvinas, šaltas ir apdaužytas kojas. Atrodė kaip po karo.
-Einam einam. Batukų ir tvarsčių norėsiu.
Kol Karen Rasel Džekė stovėjo, grifė aplenkė ją ir lipo laiptais į viršų. Išniro tikrai labai netikėtoj vietoj. Ten tikrai nesitikėjo atsidurti, nors jautė, kad po vandeniu nuėjo tikrai tolokai. Ir žinot ką? Tai buvo tikrų tikriausi Hogvartso požemiai.

 

  • Hogvartsas.LT © 2007-2017