0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

  • ****
  • 358
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
Pirmoji pamoka visiems kursams
« Prieš 7 metus »
Caroline kiek susijaudinusi pravėrė savo naujojo kabineto duris.  Dėstyti žiobarotyrą mergina norėjo nuo pat mažų dienų. Ji jau įsivaizdavo, kiek daug galės nuveikti su mokiniais, kaip mokysis jaukioje, savoje apllinkoje.
Deja, kabineto vaizdas truputį nuleido Caroline ant žemės. Seni, nuobodžiai sustatyti nusilupusiais dažais suolai ir juodos sienos nelabai priminė „jaukią ir savą erdvę“ iš profesorės svajonių. Caroline pasidarbavus lazdele kabinetas atrodė maždaug taip : suolai iš balažin kokio spalvos tapo tamsaus raudonmedžio šedevrai ir suskrido prie sienų, kurių juoda spalva atsinaujino ir tapo ryški bei blizganti.  Viduryje atsirado ratu sustatyti minkšti pufai,  priekyje – paprasta žiobariška lenta, o profesorės stalas nuskrido į kabineto galą – Caroline neketino ilgai prie jo sėdėti. Apskritai žiobarotyra jos nuomone nebuvo tas dalykas, kurį gali išmokti sėdėdamas prie stalo.
Baigusi profesorė prisėdo ant vieno iš pufų ir ėmė laukti mokinių, kiekvienam šyptelėdama ir paprašydama sėstis .
Susirinkus mokiniams Caroline atsistojo ir tarė:
  - Sveiki visi, aš esu jūsų naujoji Žiobarotyros profesorė Caroline Wilding. Į mane kreipkitės tiesiog  „profesore“. Šiemet stengsimės ne tik išmokti tam tikrus dalykus, bet ir suprasti žiobarus. Kaip jau supratote, lazdelių šiose pamokose nereikės, galite jų net nesinešti. Pamokų kabinete vyks mažai, dažniausiai kur nos keliausime. Dabar norėčiau iš jūsų gauti lapelius su vardu, pavarde, kursu, koledžu, nuomone apie žiobarotyros pamokas apskritai ir jūsų pageidavimais,- kalbėjo ji tuo pačiu ant lentos kreida užrašydama planą.
Citata
1. Vardas pavardė, kursas, koledžas
2. Jūsų nuomonė apie žiobarotyros pamokas.
3. Ko tikitės iš mano pamokų (pasiūlykite apie ką norėtumėte išmokti, kur nukeliauti  ir pan.)
- Tolesnė pamokos eiga priklausys nuo jūsų pačių. Jei pabaigsite greitai, esu suplanavusi kelionę kai kur. Priešingu atveju (jeigu liks mažai laiko) pamoką praleisime kabinete. Taigi rinktis jums,- nusišypsojo profesorė ir atsisėdo stebėti dirbančių mokinių.
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Juliet Thompson

  • III kursas
  • *
  • 41
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • HB2 - gėrio pusė
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
 Džiulieta prisėdo prie vieno iš stalų. Kabinetas atrodė gerokai pasikeitęs. Tai savaime suprantama, mat šiemet Žiobarotyros pamoka turėjo naują profesorę. Jos kalba mergaitę sudomino. Pamoka už klasės ribų buvo puiki idėja, mat išsėdėti joje jai būdavo sunku. Dažniausiai pasinerdavo į mintis ir nieko aplink negirdėdavo. O naujos idėjos jai visad patiko.
 Išsitraukusi lapelį antrakursė pradėjo rašyti. Tai buvo labai lengva, nors pirmos pamokos visada tokios būna.
 
Citata
1. Vardas, pavardė, kursas, koledžas: Džiulieta Tomson, II kursas, Varno Nagas.
2. Jūsų nuomonė apie Žiobarotyros pamokas: Mano manymu, yra puiku sužinoti daugiau apie žmones, kurie yra labai į mus panašūs ir tuo pačiu skirtingi.
3. Ko tikitės iš mano pamokų: Norėčiau sužinoti kuo daugiau apie Žiobarų gyvenimo būdą, kasdienybę, kuo ji skiriasi nuo mūsiškės.

((Papildomas taškas už tai, kad parašei pirma.))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Caroline Wilding »

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 7 metus »
Lisette įžengė į ryškų ir blizgantį Žiobarotyros kabinetą ir susiradusi sau tinkamą vietą atsisėdo. Žiobarotyros kabinetas rausvaplaukei visai nepriminė žiobarų,viso labo juk viskas ką jie mato - tai juoda ir balta, tačiau mergaitei toks kabineto dizainas tikrai patiko. Išgirdusi užduotį, Lisette išsitraukė popieriaus lapelį ir pradėjo atsakinėti į klausimus

1. Vardas pavardė, kursas, koledžas Lisette la Claire, II kursas, Klastūnynas.
2. Jūsų nuomonė apie žiobarotyros pamokas.  žiobarotyros pamokos, mano manymu, yra vienos lengviausių, tačiau tai nereiškia, kad jos yra nuobodžios. Mat nemaža dalis mokinių prieš Hogvartsą bendravo su žiobarais, tikriausiai ir mokyklą žiobarišką lankė. Tikiuosi nauja mokytoja taip pat sudomins, kaip ir senoji.
3. Ko tikitės iš mano pamokų (pasiūlykite apie ką norėtumėte išmokti, kur nukeliauti  ir pan.) Manau, būtų visai įdomu pažaisti žiobariškus žaidimus, kaip krepšinį, futbolą ar tinklinį.

Baigusi atsakinėti į klausimus, Lisette atsistojo ir nužengusi prie mokytojos stalo padėjo lapelį ir grįžo į savo vietą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Lisette la Claire »
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Eva Luna

  • III kursas
  • *
  • 13
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Livin' la vida loca
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 7 metus »
  Eva, su pilna įspūdžių galva, ramiai nutipeno į žiobarotyros pamoką. Tik įėjus iškart pastebėjo, jog kabineto dizainas pasikeitė, ogi ir pati mokytoja taip pat. Eva maloniai pasisveikinusi atsidėdo į šviežiai dažytą suolą. Klasėje vis dar tvyrojo dažų kvapas. Klasė jai patiko, nes buvo jaukesnė, nei anksčiau. Atsisėdusi mergaitė pastebėjo, kad atėjo viena iš pirmųjų. Patogiai įsitaisiusi laukė bendramokslių. Kai visi sugūžėjo į klasę, mokytoja pradėjo pamoką. Ši užduotis mergaitei pasirodė gan lengva, bet ir įdomi. Ji išsitraukė savo mėgstamiausią plunksną ir pradėjo rašyti.
Citata
Vardas, pavardė, kursas, koledžas:Eva Luna, II kursas, klastūnynas.
Jūsų nuomonė apie Žiobarotyros pamokas:Manau ši pamoka yra labai įdomi, nes pati esu užaugusi burtininkų šeimoje, todėl noriu apie žiobarus sužinoti kuo daugiau.
Ko tikites iš mano pamokų?:Tikiuosi daug naudingos informacijos, laisvų pamokų t.y. kaip Jūs ir minėjote- lauke.
  Eva lėtai pakilo iš suolo ir nunešė pergamentą mokytojai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Eva Luna »
Stars can't shine without darkness.

*

Neprisijungęs Klarisa Horasija

  • VI kursas
  • *
  • 154
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • There are no winners. Only survivors.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 7 metus »
Prasidėjo nauja diena,nauji mokslo metai,o varniukė jau skuodžia žiobarotyros kabineto link.Galiausiai pravėrusi kabineto duris,išvydo naują,visai nematytą profesorę.Pasisveikinusi mokinukė patraukė vidurinio suolo link,atsisėdusi pastebėjo ant suolo padėtą mažą lapelį ir išgirdo profesorės padiktuota pirmąją užduotį.
Sugalvojusi ką ir kaip rašys,pradėjo ant lapo raizgalioti tam tikras raides ir skyrybos.
Citata
1. Vardas pavardė, kursas, koledžas.
Klarisa Horasija,antras kursas,Varno Nagas.
2. Jūsų nuomonė apie žiobarotyros pamokas.
Žiobarotyra yra viena iš lengviausių,bet nenuobodžiausių pamokų.Yra smagu sužinoti apie kitą pasaulį-žiobarų pasaulį.
3. Ko tikitės iš mano pamokų (pasiūlykite apie ką norėtumėte išmokti, kur nukeliauti  ir pan.)
Norėčiau nukeliauti į žiobarų pasaulį,žinau kad tai nelabai įmanoma.Bet būtų įdomu.O šiaip tikiuosi,kad jos bus įdomios ir originalios.
Pagaliau lapas prisipildė mėlyno rašalo spalvos.Peržvelgusi savo prirašytą popieriaus lapą,pasekusi kitų mokinių veiksmais,įvykdytą profesorės paliepimą Klarisa nunešė profesoriai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Klarisa Horasija »
"Your naked body should only belong to those who fall in love with your naked soul." -Charlie Chaplin

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

  • VI kursas
  • *
  • 256
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 7 metus »
   Su nekantrumu pamatyti naująją profesorę, Elena įžengė į kabinetą. Ten jos laukė maloni staigmena: senas, negražus kabinetas virto labai jaukiu ir elegantišku. Bent jau ji taip manė. Mergaitei labai patiko pufai, kurie tikrai derėjo prie atsinaujinusio kabineto. Elena truputėlį šypsodamasi nuėjo link antrojo stalo. Kažkodėl jai patinka sedėti antruose staluose. Ten jai jaukiausia.
Galiausiai Elena suteikė visą dėmesį tik į profesorę ir jos žodžius. ,,Pamokų kabinete vyks mažai, dažniausiai kur nos keliausime." - šie žodžiai mergaitę sužavėjo. Nuobodžios pamokos virs visai linksmomis. Tai skambėjo gan neblogai. Tačiau profesorė pasuko kalbą kita linkme ir Elena sugrįžo į ,,čia ir dabar''. Ji išsitraukė lapelį ir pradėjo jame keverzoti reikiamą informaciją.
Citata
1. Elena Gilbert, II kursas, Grifų Gūžta
2. Manau, kad jos labai naudingos burtininkams, gimusiems ne žiobarų šeimose, pavyzdžiui kaip man. Taip pat jos įdomios. Turbūt žiobarotyros pamokos taps vienos iš mano mėgstamiausių.
3. Tikiuosi įdomių ir naudingų pamokų. Tikrai norėčiau išeiti iš kabineto ribų. Tai kažkas nauja žiobarotyrai. Taip pat norėčiau pamokų apie žiobarų technologijas ( jei tokių nebuvo ).
Baigusi Elena pasekė vienos mokinės pavyzdžiu ir nunešė lapelį profesorei.

(( Ooomg Caroline, kai džiaugiuosi, kad tapai nauja žiobarotyros profesore! Net nesitikėjau žinok :D ))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Elena Gilbert »

*

Neprisijungęs Elna Klumpar

  • V kursas
  • *
  • 169
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • in libras libertas
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 7 metus »
  Įžengusi į pirmąją šiais mokslo metais pamoką Elna apžvelgė kabinetą. Vau...Čia gan jauku.  Klumpar šyptelėjo atgal profesorei ir nusprendė sėstis į suolą. Klestelėjusi varnanagė pasirėme smakrą rankomis ir įsisteibilijo į lentą. Nuskambėjus varpui malonios išvaizdos profesorė pradėjo pamoką. Išgirdusi užduotį Elna išsitraukė pergamentą. Žvilgtelėjusi į ant lentos parašytą planą Klumpar pradėjo skrebenti pergamentą.
Citata
1.Elna Klumpar, II kursas, Varno Nagas .
2. Manau Žiobarotyros pamokos yra puikios. Visų pirma jos nėra sunkios, o  antra jos yra įdomios.
3.Norėčiau pakeliauti šiek tiek po Žiobarų miestelius, taip norėčiau išbandyti kuo daugiau žiobariškų daiktų. Norėčiau dar išmokti taisyklingai apsirengti kaip žiobarė. 
Baigusi darbą Elna dar kartą permetė jį akimis ir nunešė mokytojai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Elna Klumpar »
Gyvenimas – repeticija spektaklio, kuris neįvyks.

*

Neprisijungęs Rokas Sviper

  • V kursas
  • *
  • 303
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • noriu valgyt, miegot ar verkt
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 7 metus »
Varnis atėjo į klasę ir atsisėdo į galinį suolą viduryje. Varnis buvo nustębęs dėl klasės, bet manė jog žiūrint į tokį vaizdą yra sunkiau susikoncentruoti į darbą ir tai labiau tinka miegamojo, o ne klasės sienoms. Jis pakankamai ilgai laukė, kol prasidės pamoka (nes kaip visada atėjo anksčiau), bet galiausiai ji prasidėjo. Rokas labai apsidžiaugė, kad per žiobatyrą dažnai išeisime iš kabineto. Kai mokytoja išdalino apklausas jis pradėjo pildyti savąją:
Citata
1. Vardas pavardė, kursas, koledžas Rokas Sviper, II kursas, Varno nagas.
2. Jūsų nuomonė apie žiobarotyros pamokas. Aš manau, kad jo laai naudingos ir įdomios.
3. Ko tikitės iš mano pamokų (pasiūlykite apie ką norėtumėte išmokti, kur nukeliauti  ir pan.) Kadangi esu iš burtininkų šeimos nežinau kur nukeliauti. Tikiuosi naudingų, įdomių pamokų.
Rokas baigė rašyti ir padėjo lapelį ant stalo
I think stupid people were put on this planet to test my anger managment skills

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

  • III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 7 metus »
 Varnanagė pirmąkart atėjo į žiobarotyros pamoką. Buvo lankiusi žiobarišką mokyklą, tad nematė prasmės mokytis šio dalyko. Tikrai nemažai apie juos žinojo, ypač turint omeny, kad jos motina pati yra žiobarė. Tačiau šiemet, nors ir su sudaužyta širdimi, tačiau buvo kupina ambicijų. Bent jau kol kas. Todėl, nešina įpastu mokykliniu krepšiu, vos ne įlėkė į kabinetą. Užėjusi, sustojo vietoj nustebusi. Nebuvo mačiusi šios klasės anksčiau, tačiau tikrai nesitikėjo pufų ir tokio... jaukumo? Taip, turbūt šis žodis tiko labiausiai, norint apibūdinti auditoriją. Tiesą sakant, Dalli nesitikėjo, kad išmoks šio to naujo, tačiau tai buvo gana lengvas būdas padidinti pažangumą, tad kodėl gi nepasinaudojus tokia proga?
Visi vaikai sedėjo suoluose, tačiau mergina patraukė link klasės vidurio, kur stovėjo ratu sustatyti pufai. Klestelėjusi ant vieno iš jų, ketvirtakursė išėmė knygą. Nereikės, tikriausiai, bet bus patogiau rašyti.
 Mokytojai paskelbus užduotį, pavartė akis. Na, taip, vėl apklausa. Kažin, kodėl dauguma naujų mokytojų taip mėgsta klausinėt, ko tikimės iš pamokų? Negi jiems trūksta savų idėjų ir tiesiog nori pasinaudoti mūsiškėmis? Tačiau, neištarusi nė žodžio, ėmė rašyti savo atsakymą.

Citata
1. Vardas pavardė, kursas, koledžas. Dallifrea Galdievette, IV kursas, Varno Nagas
2. Jūsų nuomonė apie žiobarotyros pamokas. Neturiu susidariusios nuomonės. Manau, kad gali būti įdomios, tačiau dėstančiam profesoriui reikia labiau nei kitiems mokytojams pasistengti, norint paįvairinti pamoką. Dauguma mūsų juk lankė žiobariškas mokyklas ir, nori nenori, teko susidurt su žiobarais, tad apie naujų žinių įgyjimą turbūt sunku kalbėti. Gal jums pavyks.
3. Ko tikitės iš mano pamokų (pasiūlykite apie ką norėtumėte išmokti, kur nukeliauti  ir pan.). Manau, profesorius turėtų pats žinoti, ko nori išmokyti moksleivius. Ko nori ir ko reikia, pagal mokymo programą. Kadangi neturiu tokių kompetencijų, tad palieku savo norus sau. Tikiuosi, tad neteks nuobodžiauti, išmoksime ko nors, kas mums tikrai pravers tolimesniame gyvenime.

Pažiūrėjo į savo lapelį. Nenorėjo būti įžūli, nors gal taip ir atrodė, perskaičius jos atsakymus. Buvo nuoširdi ir atvirai reiškė savo mintis, net jei jos ne visiems patiko. Nunešusi profesorei lapą su atsakymais, grįžo į savo vietą.

((Papildomas taškas už originalumą))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Caroline Wilding »
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Raven la Querre

  • I kursas
  • *
  • 23
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 7 metus »
   Tądien Lėjos nuotaika buvo prasta. Arba ji tuomet nuotaikos išvis neturėjo. Neturėjo ir emocijų. Lėja jautėsi tarsi nematoma. Nereikalinga. Pasimetusi. Bet į pamokas eiti vistiek reikia, kad ir kaip nenori.
   Lėja tyliai ir greitai lyg pelytė nuėjo link žiobarotyros kabineto. Atidariusi duris ji nustebo kaip ir, turbūt, kiekvienas mokinys. Jai patiko toks stilius bei jaukumas. Tačiau  šiandien viskas atrodė kitaip. Tamsu ir liūdna. Mergaitė nusliūkino prie pačio nuošaliausio stalo ir pradėjo žiūrėti į langą. Ne už jo, bet į patį langą. Tai net pačiai Lėjai pasirodė keista. Bet dabar ji nebuvo nusiteikusi net žiūrėti pro langą. Visą laiką tingiai klausiusi profesorės ( ji net nepastebėjo, kad ji nauja ) antrakursė sudejavo, kai išgirdo, kad reiks kažką daryt. Visgi pamoka yra pamoka ir nieko tu nepadarysi. Lėja išsitraukė pergamento skiautelę ir pradėjo rašyti.
Citata
1. Lėja Fierce, II kursas, Grifų Gūžta.
2.  Kadangi esu iš žiobariškos šeimos, apie žiobarus žinau tikrai nemažai. Tačiau vistiek įdomu sužinoti, ką apie juos mano burtininkai, kaip gerai juos supranta, kaip paaiškina įvairius, žiobarų daromus dalykus.
3. Na, tikiuosi tiesiog įdomių ir iš kitų išsiskiriančių pamokų.
Baigusi ji lėtai lėtai nuėjo link profesorės ir padavė jai lapelį. Tuomet taip pat lėtai grįžo prie savo stalo.

*

Gellyte

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 7 metus »
   Prometėja sėdėjo viename iš pufų ir įdėmiai klausėsi profesorės. Prom atrodė lyg užhipnotizuota. Jai išties labai patiko naujoji žiobarotyros poresorė. Kai mokiniai gavo užduotį Prom nskubėjo jos atlikti. Pirmiausiai reikėjo pagalvoti. Na... Manau šios pamokos man patiks. Gaila, nebuvau nei vienoje žiobarotyros pamokoje pirmame kurse.
   Šiek tiek pagalvojus ką rašys, Prom paėmė lapelį ir užrašė:
Citata
1. Prometėja Voss, II kursas, Klastūnynas
2. Nesu susidariusi nuomonės apie žiobarotyros pamokas. Pirmame kurse nelankiau žiobarotyros. Bet kadangi save pažįstu, tai neabejoju, jog man patiks mokintis apie žiobarus.
3. Manau, kad galėtume nukeliauti į žiobarų prekybos centrą ir pasmalsauti ką jie perka. Norėčiau ką nors naujo sužinoti apie žiobarų išmaniasias technologijas.
   Baigusi rašyti Prometė nunešė lapelį profesorei ir klestelėjo atgal į pufą.

*

Neprisijungęs Arija Ravens

  • IV kursas
  • *
  • 51
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 7 metus »
Arija ilgai buvo galvojusi apie šio dalyko pasirinkimą. Mergaitės tėtis yra pusiau žiobaras, tad daug dalykų apie žiobarų gyvenimą Arija jau buvo prisiklausiusi iš jo. Be to, ir ne kartą buvo išsmukusi iš namų ir ilgai klaidžiojusi Londono gatvėmis žiobarų pasaulyje - visai kitame pasaulyje, nei kuriame gyveno - ir dažnai apsimetinėdavo paprasta žiobarų mergina.
Kai Arija pravėrė duris, suprato jog padarė gerą pasirinkimą, kad nusprendė lankyti šias pamokas. Krestelėjusi į pufą, patogiai įsitaisė ir ėmė laukti pamokos pradžios. Netrukus profesorė pamoką pradėjo ir išdalino anketas, tad patogiai suėmusi plunksną tarp pirštų, Arija ėmė rašyti:
1. Vardas pavardė, kursas, koledžas. - Arija Ravens, II kursas, Grifų gūžta
2. Jūsų nuomonė apie žiobarotyros pamokas. - Žiobarotyros pamokas pasirinkau pirmą kartą, tad išankstinės nuomonės susidariusi neturiu.
3. Ko tikitės iš mano pamokų (pasiūlykite apie ką norėtumėte išmokti, kur nukeliauti  ir pan.) - Man be galo patinka ši idėja, jog bus galimybė kažkur nukeliauti, pamatyti ir pažinti žiobarų pasaulį savomis akimis dar labiau, nei dariau tai savarankiškai, susipazinti su daiktais ir dalykais, apie kurios tik girdėjau tėčio pasakojimuose bei mačiau iš toli. Tikiuosi, kad visą medžiagą spėsime išeiti anksčiau, kad galėtume pasinaudoti šia puikia proga - pakeliauti.

Padavusi užpildytą anketą, Arija grįžo į savo sėdimą vietą ir apsidairė - dauguma mokinių dar nuleidę galvas buvo "sulindę" į lapelį ir intensyviai rašė.
"Ką gi, tikiuosi bus gera pamoka."
'Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?'

*

Neprisijungęs Jasmin Berlin

  • IV kursas
  • *
  • 58
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 7 metus »
Jasmin pažvelgė į tvarkaraštį. Kita pamoka - žiobotyra. Jasmin ilgai abejojo ar rašytis į šitą pamoką, nes jos tėvai nors ir buvo burtininkai, jų šeima daug bendravo su žiobarais, Jasmin turėjo ne vieną žiobarą draugą (keli iš jų net buvo geriausi jos draugai!). Tiesą sakant, Jasmin nepažįsta tiek burtininkų kiek ji pažįsta žiobarų. Tiesiog, mieste kuriame ji gyveno nebuvo tiek daug burtininkų, tai buvo tiesiog paprastas ne per didelis Anglijos miestas. Pravėrusi klasės duris ji kiek nustebo. Pufikai? Klasėje? Man net nepradėjus mokintis čia, šita klasė jau patinka. Neužilgo suskambo varpas ir prasidėjo pamoka. Jasmin labai patiko idėja, kad per pamokas kažkur eisim, keliausim. Vienas iš pamokų minusų - sedėjimas pamokose. Tuo pamokos darosi nuobodžios. Išgirdusi mokytojos užduotį Jasmin nieko nelaukdama pradėjo rašyti.
1. Jasmin Berlin, I kursas, Varno Nagas.
2. Tai mano pirma žiobotyros pamoka, taigi didelės nuomonės apie ją neturiu, bet manau, kad tai bus man lengva pamoka, nes tarp žiobarų aš buvau visą savo gyvenimą.
3. Tiesą sakant nežinau, kaip ir minėjau aš jau daug maž žinau apie žiobarus nemažai, daug kur esu ir buvusi, taigi palieku jums sunkiąją dalį galvoti kur ką veiksime.
Baigusi rašyti, Jasmin nieko nelaukusi nunešė lapuką mokytojai.

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

  • ****
  • 358
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 7 metus »
Profesorė stebėjo dirbančius mokinius. Kai kuriems jų užduotis pasirodė nuobodi, tad Caroline tarė:
 - Jei kam kyla klausimas, kodėl paprašiau atlikti šią užduotį, tai man buvo įdomu ką jūs norėtumėte išmokti ar sužinoti,- kalbėjo ji pabrėždama žodį "jūs".- Kaip matau jau visi baigėte, tad eikime prie pamokos temos. Šiandien kalbėsime apie žiobariškas technologijas. Čia turiu dėžę su įvairiais moderniaisiais dalykais. Kadangi Hogvarse niekas neveiks, keliausime kitur, kad galėtume išbandyti. Bet pirmiausia - teorinė dalis. Tiems, kurie lankė žiobariškas mokyklas arba yra iš žiobariškų šeimų gali pasirodyti nuobodu, bet gerbkite mane ir vieni kitus - pasistenkite užduotis atlikti. Taigi pirmiausia - pasiimate po vieną dalyką ir pabandote tiksliai nustatyti jo paskirtį. Manau dauguma žinome, kad telefonas skirtas skambinti, bet pasistenkite pagalvoti plačiau. Juk telefonas telefonui nelygus. Vieni su mygtukais, kiti - ne. Pabandykite atrasti skirtumus ir panašiai. Galite dirbti poromis, jei tik norite.
Baigusi profesorė vėl atsisėdo ir ėmė skaityti lapelius. Nemanau, kad mokiniai šia užduotimi apsidžiaugs, bet be teorijos praktikos nebūna. Įdomu, kiek jų turės kantrybės palaukti praktikos neprakeikę manęs šyptelėjo Caroline, kadaise pati nekentusi rašymo darbų.

((Patikslinu - pasiimate po "išmanųjį" daiktą (telefonas, planšetė, išmanusis laikrodis) ir atrandate kuo tikslesnę jo paskirtį. Jei telefonas su mygtukais aprašykite kam jie reikalingi, jei ne - kaip valdyti telefoną. Būtų miela, kad visi visažiniais netaptumėte. Už originalumą pridėsiu taškų. Sėkmės.))
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 7 metus »
Išgirdusi užduoti, Lisette atsistojo ir ramiu žingsniu nuėjo pasiimti kokio nors žiobariško prietaiso, varomo elektra. Tarp visų kitų technikos prietaisų, rausvaplaukė pasiėmė kažką panašaus į mažytį televizorių. Lisette jau buvo mačiusi šį prietaisą. Tai - GPS, prietaisas panašus į žemėlapį, tačiau juo daug paprasčiau naudotis, nereikia ieškoti gatvių popieriniame žemėlapyje, o ir moteris esanti mažame ekranėlyje sako kur ir kada sukti. Klastuoliukės tėvai šiuo prietaisu nesinaudojo, jiems popierinis variantas buvo labiau prie širdies, na bent jau jie taip sakė, o pati Lisette manė, kad jos tėvai tiesiog nenorėjo, jog kelionės metu jų dukra žiūrėtų animacinius filmukus. Hmm... kaip jis veikia? susimąstė rausvaplaukė. Turbūt paspaudi įjungimo mygtuką, įvedi mėgstamo animacinio filmuko pavadinimą, patogiai įsitaisai ir žiūri. Huh.. Surimtėk, Lisette. Deja, rausvaplaukė visai nukrypo nuo temos, o jos galvoje buvo vien personažai iš įvairių, klastuoliukės mėgstamų animacinių filmukų. Kiek atsitokėjus, rausvaplaukė išsitraukė popieriaus lapelį ir viską užsirašė, kad vėliau nepamirštų.
Citata
GPS - elektrinis žemėlapis, kurio viduje gyvena visus pasaulio kelius žinanti moteris. Prietaisas yra panašus į mažą televizorių, tad manoma, kad jame galima ne tik sužinoti, kur važiuoti, bet ir žiūrėti animacinius filmukus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Lisette la Claire »
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot