0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeimsas Greywindas

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 376
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #75 Prieš 3 metus »
Pasišalinęs nuo profesoriaus stalo ir palikęs Junko šnekučiuotis su profesoriumi Reinher, juodaplaukis patraukė link durų, braudamasis, tiksliau vos ne lipdamas per moksleivius, norėdamas kuo greičiau dingti iš kabineto. Karas?-pakartojo mintyse sutrikęs,- Nepasigirdo,- sumetė, kai vos nesusidurė su dar vienu grifu, kurio veide atsispindėjo šioks toks sumišimas,- Rodos ir jis išgirdo Junko žodžius...Ir ji,- pridūrė atsisukęs į du grifus ketvirtakursis. "Edgar Jeffer" ir "Arija Ravens"- štai kas puikavosi tiems grifams ant apsiaustų. Netrukus pro kabineto duris dingus susirūpinusiam Edgar'ui ir raudonplaukei Arijos galvai, Džeimsas pats suskubo pasišalinti iš šios patalpos, bet vos žengus kelis žingsnius, sustojo prie keistojo merginų sambūrio, pasidabinusio pledais ir šalikais, šitaip bandydomos sušildyti. Jau keturiolikmetis ruošėsi palikti merginas, mėginančias atstatyti kūno temperatūrą žiobariškais būdais, likimo valiai, kai prisiminė kaip Beatričė atstatė jo temperatūrą, kai jo porininkė vos nepavertė mėlynakio į ledo gabalą. O gi galėjo ir nepadėti,-pamanė užsimerkęs, visgi nusprendęs padėti nukentėjusiomis. Atmerkęs akis atsistojo taip, kad pledų ir šalikų savininkės keturiolikmečio nepastebėtų. Kišenėj suradęs juodalksnio lazdelę, iškėlė ir nukreipęs į rausvaplaukę klastuolę, tyliai sušnabždėjo Receporis galvodamas kaip merginos kūnas šiltėja. Matė, kaip veido oda įgauna įprastą spalvą, signalizuodama, kad kerai veikia. Atstatęs klastuolės temperatūrą nieko nelaukęs ėmėsi kitų sušalusiųjų. Greitai atšilo ir kita varniukė apsigaubusi rausvuoju pledu.
-Receporis,-pusbalsiu teištarė galvodamas apie paskutinės varnanagės temperatūros kilimą iki normalios. Atsidusęs nuleido lazdelę, kai darbas buvo baigtas.
-Nebuvo būtina šildytis pledais ir šalikais,- tarė juodaplaukis grifas,- kaip Kiyomi spėjo,- perskaitęs varnanagės prisiųtą vardą tęsė,- susišildyti galėjote tais pačiais kerais.
Pasitaisęs ant peties kabantį krepšį Džeimsas, juodalksnio lazdelę įsikišo kišenėn ir pridurė:
- Na, tikiuosi daugiau nebešalsite,- palinkėjo ir patraukė link durų, dabar jau tikrai ketindamas dingti iš šio kabineto.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Džeimsas Greywindas »
"Jei ties pragaro vartais irgi stovėtų sargas, dažnokai tektų jam sukioti raktą"
- Šekspyro "Makbetas"

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1080
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • i am so tired of love songs.
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #76 Prieš 3 metus »
Kiyomi atsisuko į varnanagę ir dar labiau paraudonavo.
-Paliko,- nuleidusi galvą žemyn, antrakursė kostelėjo,- dėkui,- mergaitė atsisėdo ant kampučio ir apsisiautė pečius, varnės duotu šaliku. Tada pradėjo stebėti kaip užduotį atlieka kiti. Su dideliu gailesčiu stebėdama klastuolę, Kiy jautė kaip ji pajaučia tą, ką abi varnės jau patyrė savo kailiu. Staiga Harlė pašoko lyg nudeginta, bet atsistojus jautė, kad ir toliau šaltis nesitraukė nuo jos kūno.
-Ak, kokia aš nemandagi. Kiyomi,- netiesdama ledinės rankos, šyptelėjo rudaplaukė. Varno nago atstovė vėl keistai pasijutusi, atsisėdo šalia. Staiga prie mergaičių prisiartino grifas ir nukreipęs lazdelę į klastuolę, ją sušildė, o Kiy su pavydu ją stebėjo. Tada sušilo ir varnanagė, o po kiek laiko ir Harley apgaubė šiluma.
-Ačiū,- vėl paraudonavus tarstelėjo mergaitė,- na, o aš jau einu. Iki kito karto, Melisa, Lisette,- perskaičius vardus ant apsiaustų, palikusi šaliką, antrakursė nepastebimai išėjo pro duris.
so, tell me, what is that you truly desire?

*

Neprisijungęs Melisa Arin

 • Astronomė
 • ****
 • 243
 • Lytis: Moteris
 • too late, I already found what I was looking for
  • labutis
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #77 Prieš 3 metus »
Pastebėjusi, kad Lisetę apkerėjo iš pirmo karto, Melisa tikrai nustebo. Žinoma, vos prieš keliolika minučių sutiktos klastuolės artumas nustebino ne ką mažiau. Ketvirtakursė nebuvo pratusi prie tokių prisiglaudimų, bet, ką jau padarysi, juk ir pati šildėsi būtent po ką tik sušaldytosios pledu. Šyptelėjusi Kiyomi, jau žiojosi kažką sakyti, bet netikėta šilumos banga merginą išblaškė.
Pajutusi, jog pasidarė šilčiau, Melisa nuleido dar visai neseniai susitirusiais besivadinusius pečius. Pamanė, kad tai veikiausiai profesorius nusprendė pagelbėti, bet vis tiek smalsiai išsinėrė iš pledo ir atsigręžė į pusę, iš kurios atsklido nepažįstamas balsas.
- Na taip, šaunu, ačiū, - šypsodamasi puse lūpų ir kiek susiraukusi (nemanė, kad jai reikia kažkokio bernioko pagalbos - juk pati ne ką tik gavo laišką) išbėrė varnanagė. - Bet žiobariškas būdas yra žymiai patogesnis ir patikimesnis.
Dar palydėjusi vaikiną akimis, keturiolikmetė atsargiai nuvyniojo nuo Lisetės pledą, sulankstė jį ir grąžino savininkei. Netrukus atgavo ir šaliką, tad tik šyptelėjo nueinančiai varniukei ir atsigręžė į Lisetę.
- Ką gi, užduotis įvykdyta. Buvo... visai smagu su tavimi dirbti, - nusišypsojo klastuolei ir, tvarkingai įkišusi šaliką į kuprinę, patogiau atsirėmė kėdėje, nusiteikdama kantriai laukti varpo dūžių.
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 451
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #78 Prieš 3 metus »
Lisette atrodė, kad jos baltos rankos nuo šalčio net pamėlynavo, o vos pajudinami pirštai laikė pledo kamputį. Staiga, nei iš šio, nei iš to, mergaitė, kuri ką tik prisėdo šalia, tiesiog šoktelėjo nuo kėdės. Po keletos akimirkų antrakursės kūną, nuo pat pirštų galiukų iki galvos, užplūdo šiluma. Panašu, kad šalia sėdėjusios varniukės taip pat pasijuto geriau. Turbūt mokytojas nusprendė padėti,-pamanė Lisette. Nuo mergaitės pečių dingęs pledas greit atsidūrė jos rankose, o galiausiai vėl sugrįžo į kuprinę.
-Iki, Kiyomi,- atsisveikino su išeinančia varniuke ir atsisuko į šviesiaplaukę:
-Man taip pat buvo smagu,- atsakė Lisette, o jos veidą papuošė šypsena.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Lupa Heft

 • III kursas
 • *
 • 28
 • Taškai:
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #79 Prieš 3 metus »
Lupa kartu su gausia mokinių minia įėjo į klasę.  Atsisėdusi į savo vietą ji pamatė prie stalo sėdintį mokytoją. Lupa matė,  kad mokytojas vartė tamsiai rožinės spalvos viršelio knygą,  kuri Lupai labai patiko. Be to,  ji užuodė nuostabų medaus ir cinamono kvapą,  kurį pastebėjo tik įžengus į klasę. Šis kvapas jai labai primindavo namus,  nes kiekvieną rytą mamai jai atnešdavo nuostabios levandų arbatos,  pagardintos cinamonu ir medumi.
Išnėrus iš savo apmąstymų,  Lupa pagaliau pastebėjo ant lentos užrašytą temą,,  Termoguliaciniai kerai,,.  Po kelių minučių mokytojas paklausė klausimo,  susijusio su tema ir Lupa pirmoji pakėlė ranką:
- Termoguliaciniai kerai yra skirti reguliuoti temperatūrai. Mes juos galėtume panaudoti tam,  kad apsisaugotume nuo šalčio ar karščio.
Baigusi atsakinėti,  Lupa nusišypsojo ir tikėjosi,  jog atsakė teisingai.

*

Neprisijungęs Milisenta Saldžialiežuvė

 • IV kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #80 Prieš 3 metus »
Garsiai plepėdama su būreliu draugių, Milisenta tiesiog įskrido į klasę. Ji buvo tokia laiminga, kad žiema jau gerokai įsisiautėjo. Vos įžengus į kabinetą, mergaitei pasirodė, kad į ją tvokstelėjo karščio banga: visas kabinetas buvo gerokai prikurentas, o nuo mokytojo geriamos arbatos sklido toks skanus ir migdantis kvapas, kad atrodė, ji galėtų kristi į kokį nors minkštą krėslą ir užmigti ilgu žiemos miegu.
Nutilus mokiniams mokytojas pranešė temą: šiluminiai kerai. Na dabar Milisentai pasidarė jau gerokai per karšta - kabinetas jau ir taip prišildytas, o dar visa šutvė vaikų čia taip užkaitins orą, kad vien nuo minties pradėjo trūkti oro. Na, bet kas pasakyta, tą turi daryti. Mokytojui užduodant klausimus nekantrios rankos kilnojosi gan dažnai, tačiau po kiekvieno naujo fakto Milisenta vis labiau gūžėsi, nes nesuprato nei žodelio. Kai galiausiai buvo leista bandyti praktiškai panaudoti kerus, mergaitė suprato, kad kambarys tikriausiai taip labai ir neužkais - niekam per geriausiai nesisekė, o jeigu ir pavykdavo, tai labai silpnai. Šioj pamokoj Milisenta išties daug prisijuokė, mat ir kitų, ir jos pačios pastangos burti atrodė be galo beviltiškos.

*

Izaac Reinher

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #81 Prieš 3 metus »
Užgauk vyrą- nieko, nebus; užgauk vyro ego - mergyt, laikykis.
-Na, panele Mei, - išsitiesęs ir primerkęs akis profesorius lyg tarp kitko nubraukė nuo jos peties įsivaizduojamą pūką, mėgaudamasis, gal tik ne taip aiškiai, jo ūgio suteiktu pranašumu ir tam tikra dominacija. Vyriškis niekad nesileido būti užgožtas ar stumdomas aplink, nesvarbu kokiais būdais ar kieno; kažkokia pernelyg nosį parietusi mergina tikrai šios tradicijos nesulaužys. Ak, tas jaunatviškas veržlumas. -Mano kompetencija neabejokite. Rūpinkitės kitais dalykais, - nusišypsojęs ta pačia idant švelnia, rūpestinga šypsena jis pažvelgė į jau atsitraukiančią mokinę, tačiau... Na, ką rodo lūpos  nebūtinai atkartoja akys; šios buvo susitraukiusiais vyzdžiais,  šaltos, pajuodusios it tamsiai alyvinis dangus prieš tokią audrą, tokį škvalą, kuris pagriebtų ir nusineštų į mirties nagus bet ką, kas pakliūtų kelyje. Tos pačios akys krito ir ant vieno grifiuko, kuris, kiek pernelyg skubėjo dingti iš kabineto. Izaac tyliai įsiminė jo veido bruožus, dėl viso pikto. O tuomet mostelėjo ranka ir nusisuko veidu į lentą, laukdamas, kol išskubės visi aliai vieno vaiko iš kabineto.
Kai taip atsitiko, profesorius lazdele užvėrė duris ir jas dar priedo užrakino. Su giliu, krūtinę virpinančiu atodūsiu vyriškis viena ranka pasitrynė akis, o kita pasirėmė į stalą. Atėjęs į Hogvartsą tikėjosi ramybės ir tylos, bent jau tarp  tokių dalykų kaip intrigos ar kokios kitos nesąmonės. Ministerijoje ant kiekvieno kampo laukdavo spąstai, kuriems užsivėrus tu likdavai bėjėgis, tarsi surakintas grandinėmis ir paliktas kyboti nuo lubų. Todėl, automatiškai, turėjai pats pirmas spęst tuos spąstus savo varžovams ir kitiems, kurie neįtiko. Tačiau ką daryt, jeigu čia tokie yra dar visai jauni? Kaip mokytojas jis negalėjo to leisti.