0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Pasiflora Trumpaausė

  • II kursas
  • *
  • 12
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • ☆koledžas- ŠVILPYNĖ I kursas
Ats: Nuomonės apie filmą
« Atsakymas #15 Prieš 6 metus »
Apie prakeiktą vaiką kalbant, tai kai pasiemiau knygą iš bibliotekos, kažkaip nesitikėjau nieko gero. Galvojau kad nuvils, todėl pradėjau skaityti ne su per dideliu entuziazmu, kaip visas kitas HP Dalis. Bet man teko nustebti. Man žiaurej patiko, labai įdomi istorija, yra gili mintis, jaučiasi tas toks Hario vejavaikiškumas, koks jis pats buvo pirmose dalyse, kai įžengė į magijos pasaulį. Niekada net nebūčiau pagalvojusi, kad Haris nesutartų su savo sūnum. Man ši knyga atsuko kitą Hario Poterio pusę ir atvertė naują lapą magijos pasaulyje. Tikrai nesitikėjau iš jos tiek daug. o dėl to, kad ji parašyta pjesės forma, buvo nepaprastai lengva skaityti ir persiskaitė tikrai greit. Pati istorija buvo nepaprastai įtraukianti, naktim skaitydavau ir eidavau į mokyklą neišsimiegojusi. Ech, tas magijos pasaulis!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Pasiflora Trumpaausė »

*

Neprisijungęs Gvendolina Linder

  • V kursas
  • *
  • 100
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Nuomonės apie filmą
« Atsakymas #16 Prieš 6 metus »
Apie prakeiktą vaiką kalbant, tai kai pasiemiau knygą iš bibliotekos, kažkaip nesitikėjau nieko gero. Galvojau kad nuvils, todėl pradėjau skaityti ne su per dideliu entuziazmu, kaip visas kitas HP Dalis. Bet man teko nustebti. Man žiaurej patiko, labai įdomi istorija, yra gili mintis, jaučiasi tas toks Hario vejavaikiškumas, koks jis pats buvo pirmose dalyse, kai įžengė į magijos pasaulį. Niekada net nebūčiau pagalvojusi, kad Haris nesutartų su savo sūnum. Man ši knyga atsuko kitą Hario Poterio pusę ir atvertė naują lapą magijos pasaulyje. Tikrai nesitikėjau iš jos tiek daug. o dėl to, kad ji parašyta pjesės forma, buvo nepaprastai lengva skaityti ir persiskaitė tikrai greit. Pati istorija buvo nepaprastai įtraukianti, naktim skaitydavau ir eidavau į mokyklą neišsimiegojusi. Ech, tas magijos pasaulis!

Uch... Visiškai nepritariu. Aš atvirkščiai tikėjausi KAŽKO gero. Kai skaitydavau ją snuduriuodavau, tad per pamokas neteko miegoti... Iš dalies manau, kad „Prakeiktas vaikas“ iškraipė Hario Poterio istoriją. Gaila, bet ši knyga mane nuvylė.

*

Erika Van Houten

Ats: Nuomonės apie filmą
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
Man tai visai nieko tik biški užkniso ,kad ilgas filmas.

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Nuomonės apie filmą
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
Kadangi filmo dalys yra jau dvi, galiu pareikšti nuomonę apie abu filmus. Pirmas filmas buvo labai eh. Nebuvo labai jis prastas, tačiau tikrai maniau, kad galėjo geriau, turint omenyje, kad tie patys žmonės sukūrė 8 filmus, sulaukusius didžiulio pasisekimo. Filmas pasirodė keistas dėl savo laikotarpio. Keista buvo matyti 1926 metais ministerijoje vaikštančius juodaodžius. Taip pat, man nepatiko, kad buvo tiek mažai papasakota apie pačius gyvūnus, galėjo tikrai labiau apie juos išsiplėsti ir daugiau parodyti.
Antras filmas dar labiau nuvylė, nes buvo visiškai be struktūros. Grindelvaldas filme buvo absoliučiai nereikalingas, nes per visą filmą jis nepadarė nieko, ką turėtų daryti blogiukas, tik pasakė kelias juokingas frazes. Žodžių, iš abiejų filmų tikėjausi daugiau, maniau, kad kūrėjai tikrai galėjo geriau.
Labai atsiprašau už tokį išsiplėtusią nuomonę, tiesiog norėjosi išsakyti visas mintis.
my morning face: