0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Apleistas hilerio kabinetas
« Atsakymas #105 Prieš 3 metus »
Greitai Erika atrodo paslydo ir nukrito ant žemės. Net vaikinui šiek tiek suskaudo žiūrint kaip ji krenta ant žemės. Jones atsiduso ir norėjo prieiti bei padėti mergaitei atsistoti, bet tada ji pasidarė skydelį nuo vandens ir po truputuką atsistojo pati. Ryan'as viską stebėjo, o tada nuleido akis į savo apsiaustą. Jis buvo šiek tiek pradegintas. Iš pilkaplaukio lūpų pasigirdo dar vienas atodūsis. Tada nusprendė, kad jam laikas eiti į Švilpynės berniukų kambarį ir kaip  nors sutvarkyti savo apsiaustą.
- Ačiū už dvikovą, bet man jau laikas bėgti, - pasakė Jones pavardės nešiotojas. Tada jis su Trėjum prabėgo pro mergaitę ir greitai paliko apleistą Hilerio kabintą. Šeimininkas su drakoniuku nuskubėjo į kambarį. Atrodė, kad kažkas juos pamatė, tad jie skubėjo.
There's no such thing as fate.

*

thesimpsons

Ats: Apleistas hilerio kabinetas
« Atsakymas #106 Prieš 3 metus »
Erika nutraukė kerus ir vėl skaudžiai krito ant šaltų kabineto grindų ir negana to sulaužė lazdelę. Man sekasi... Varniukė viduje verkė ir tikriausiai klykė nesavu balsu. Ne, ne dėl lazdelės ar nepavykusių kerų ,o dėl ligos kuri labai kankina ir ją sunku pagydyti. Mergaitė dar vis gulėjo išsidrėbusi ant žemės kai Ryan išėjo ir kažką suburbėjo. Tikriausiai jis sakė ,,Iki turiu bėgti,, ar ką nors panašaus. Mergaitė atsistojo ir pasiemė lazdelę.
-Visgi atostogos ir nuvyksiu pas Olivanderį naujos lazdelės.,-Sau tarė pirmakursė.
Apsižvalgiusi aplink kabinetą pamatė mažą gabalėlį lipnios juostelės. Galiu susiklijuoti lazdelę. Erika taip ir padarė.
-Lumos.
Kerai nepavyko. (Nėra ko norėti lazdelė juk sulūžusi) Mergaičiukė norėjo sutvarkyti kabinetą ,bet jei jau nepavyksta Lumos ką kalbėti apie kitus?