0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Cornelia Disaster

  • VII kursas
  • *
  • 115
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Citatos
« Atsakymas #15 Prieš 13 metus »
Nu, būtent, kad rašė :D Ech, Vanka kvanka (mm)

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Citatos
« Atsakymas #16 Prieš 9 metus »
-Pirma, nemanau, kad esu geresnė už tave,-Atšovė Keitė.-Ne, pala- aš manau, kad esu geresnė už tave, bet nemanau taip dėlto, kad esi jaunesnė. Antra, nemanau, kad nieko nesugebi. Trečia, ta pantera į tave nežiūri kaip į savo šeimininkę. Ketvirta, tu negali manęs nuvilti, nes tu nežinai, ką aš galvoju, o aš taip negalvojau. Penkta, šiuo atveju tu savo noru visa šlaputėlė įlipai į elektros lizdą. Ir šešta, ne tavo nuobodulys mum svarbiausia!

Keitės žodžiai man, kai ją suerzinau.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Citatos
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Legendiniai Gemmos postai:
 
Citata
Štai ir bus tau vaidint didvyrę ir stengtis gelbėt žmonių, norinčių iššokt pro langą, gyvybes, rūškanai pagalvojo Gemma, vis dar klykdama.
  Po kiek laiko, praleisto kabant ir besidžiaugiant vėjeliu bei gražiu Hogvartso vaizdu, ji pamatė, kaip atskrenda kažkoks padaras su žmogumi ant nugaros. Tas žmogus - vaikinas - kvatojosi(ir kaipgi gali būt nejuokinga tokia vėpla?), ...
  Gemma džiaugsmingai pasileido nuo sienos, šiek tiek smuktelėjo žemėn, bet tada nematoma jėga ją pakėlė ir nutėškė į kambario vidų. Ne itin grakštu, bet gal vis gėriau, negu būt nutėkštai ant vejos iš šimto metrų aukščio... Tačiau tada jis iššoko pro langą ir padėjo grifiukei atsistoti, tada prabilo:
 - O tu ką čia veiki, a?
- Na... Aš perskaičiau apie kambarį Čia Yra, Čia Nėra vienoj knygoj, ir nutariau jį surasti - ar čia ir yra tas kambarys? Po to pamačiau jus šokančius pro langą ir pamaniau, kad žudotės, tad pabandžiau gelbėti, bet per kvailumą pati vos nenusižudžiau... Beje, aš Gemma. Mirror. O tu būsi Farša... - tada mergaitė pamatė, kad ant jo emblemos parašytai visai ne Faršas, o Fasas, - Fasas, Fasas Fasas Fasas, juk taip?

Citata
Ji buvo labai tyli, tačiau kai išgirdo, kad Džeinė kažką nužudė, ėmė spurdėti vietoje, laukdama, kada galės įsiterpt į pokalbį, tačiau nenorėjo pertraukti. Tada pamačiusi, kad jie lyg ir vengia kalbėti svarbiomis temomis, kol ji šalia, apsimetė miegančia. Kai jų balsai galiausiai nutilo, mergaitė ,,pabudo" iš apsimestinio miego ir paklausė Džeinės:
 - Ar tiesa, kad esi ką nors nužudžiusi? Aš taip pat.

Nnz kodėl, bet mane tai nulaužia :D
Ir dar nepakartojama Keitės pykčio išraiška:
Citata
Oi nebijok, miela Džeine. Žinai, kodėl aš su akiniais? Mano akis teko gelbėti, nes vos neapakau nuo tavo bjaurumo. Tavo vaizdas man kelia šleikštulį. Jei būčiau tokia kaip tu, jau seniai būčiau nusiskandinus ežere iš gėdos. Ir kokio velnio tau čia tos ausinės? Hogvartso teritorijoje elektronika SUGENDA [/qoute]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Citatos
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
Fasai, čia dedamos tik RPG citatos...

O čia legendinė Faso citata:

 
Citata
O galų gale, kapitonas laivą palieka paskutinis, o moterų kapitonių nelabai būna..." pamanė Fasas.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

Re: Citatos
« Atsakymas #19 Prieš 9 metus »
Necituosiu visos tirados Faso žinučių, bet pasakysiu, kad jis GG berniukų miegamajame yra parašęs SEVENpostą:D

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Citatos
« Atsakymas #20 Prieš 9 metus »
Dėl visų varnanagių, švilpinukų ir klastuolių, pacituok jį, ką? :D
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Citatos
« Atsakymas #21 Prieš 9 metus »
Georgai, būk žmogus... apsisuk ir nieko neišpliurpk... nežinojau, po velnių, kad ten galima tik vienąsyk parašyt, jeigu nieks neparašo :D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

Re: Citatos
« Atsakymas #22 Prieš 9 metus »
Visko nekelsiu, tik mano mėgstamiausias vietas(be to, nežinau, ar galima rodyt vieno koledžo postus kito koledžo nariams):

<...>Tada pakišo knygą po pagalve ir užmigo.
Rodos, vos spėjus užsnūsti - suskambo rytinis varpas, žadinantis miegalius.<...>

Atkreipkit dėmesį į praeitų žinučių laiką, o dabar į Faso žinutę:
Georgai, būk žmogus... apsisuk ir nieko neišpliurpk... nežinojau, po velnių, kad ten galima tik vienąsyk parašyt, jeigu nieks neparašo :D

Ir kaip jie tau spės parašyt(ir įsiterpt tarp tavo daugybės postų), jeigu tu jiems davei laiko tik tris minutes(pirma žinutė parašyta 16:53, o antra - 16:56)?:DDD Beje, tas pasakymas ,,Rodos, vos spėjus užsnūsti - suskambo rytinis varpas" yra labai logiškas, nes tavo personažas miegojo viso labo tik 3 minutes:DD

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Citatos
« Atsakymas #23 Prieš 9 metus »
Eik tu š:DD
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

Re: Citatos
« Atsakymas #24 Prieš 9 metus »
Gi netrink tu tų žinučių, aš tau jas visas sugrūsiu į vieną vietą:|

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Citatos
« Atsakymas #25 Prieš 9 metus »
Nu nu bandyk.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

Re: Citatos
« Atsakymas #26 Prieš 9 metus »
Į vieną postą... Kas čia per ištvirkėliškas mąstymas...

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Citatos
« Atsakymas #27 Prieš 9 metus »
M? Turėjau omeny archyvą.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

Re: Citatos
« Atsakymas #28 Prieš 9 metus »
Yeah right.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Citatos
« Atsakymas #29 Prieš 9 metus »
Sorry.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.