0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

  • ***
  • 150
  • Lytis: Moteris
  • Your enemy might be your own mind.
II pamoka visiems kursams
« Prieš 7 metus »
Buvo graži diena, kaip kam. Apsiniaukusi, vėjuota, protarpiais lijo. Tai ir sakau kaip kam. Katerinai Atėnei Sabel tai buvo viena iš gražiausių dienų. Ne dėl oro žinoma, o dėl to, nes buvo geros nuotaikos. Oras jai išvis nerūpėjo. Tai gi šią kaip kam gražią dieną ji išskubėjo ruoštis Žiobarotyros pamokai. Pirmiausia moteris šiek tiek pradarė langą ir pasinaudodama sudėtingesniais kerais padarė taip, kad klasė vėdintųsi, bet į ją neprilytų. O paskui lazdelės mostu pradangino visas dulkes. Mokiniams suėjus, tikriausiai iš paties tamsiausio klasės kampo atsklido profesorės balsas:
- Laba diena. Sėskit po du. Kad nei vienas neliktų be poros.
Kasijai lazdele mostelėjus į lenta ant šios atsirado pamokos tema: Žiobarų mokyklos.
- Pirmiausia, kas galėtų man pasakyti pagrindinį skirtumą tarp žiobarų ir burtininkų mokyklų?

((Mes ir vėl susitikome. Pasiilgau jūsų (juokauju (juokauju, kad juokauju)). Kas pateiks atsakymą į klausimą tokį kokį aš turiu savo galvoj gaus 3 taškus, visi kiti atitinkamai 2 arba 1. Pats pirmas atėjęs gaus 1 tašką. Tebūnie jums tai paskata lankyti mano pamokas  ;) ))
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Elke Arlette Nieuwhof

  • I kursas
  • *
  • 61
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • always take a banana to a party
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
  Dionės laukė pirma pamoka Hogvartse. Ji šiek tiek nedrąsiai žengė kabineto vidun ir susmuko į arčiausiai mokytojos stalo esantį suolą, mat norėjo kuo geriau suprasti naują dalyką.
  Dėstytojai uždavus klausimą, mergaitė žinojo atsakymą, mat jos mama mėgo tyrinėti žiobarus:
  - Žiobarų mokyklose nėra koledžų, ten niekas nežaidžia kvidičo ir nenaudoja kerų. Tik magiškose mokyklose vienu metu mokytojas tą patį dalyką gali aiškinti daugiau nei vienai amžiaus grupei. Aplamai, manau, jog burtininkų mokymo įstaigose daug smagiau. Neįsivaizduoju mokyklos be šaunių burtų!
  Atsakiusi mergaitė atsikvėpė. Vylėsi, jog atsakymas teisingas, o gal net uždirbs Varno Nagui taškų. Prakalbėti nebuvo taip baisu, kaip tikėjausi, - pamanė Dionė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Dionė Veterfold »

*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 167
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 7 metus »
Andrea skubėjo į pamoką. Štai, jau šalia buvo durys, tad jas varnė atvėrė ir įbėgusi į klasę atsisėdo į savą suolą. Išgirdusi mokytojos klausimą, pakėlė ranką:
- Manau, kad žiobarų mokyklos skiriasi, nes visų pirma, ten kitokios pamokos ir jas lanko žiobarai, o ne burtininkai. Taip pat nėra miegamųjų, ir visų kitų Hogvartso dalykų,- išbėrė mokinė ir atsisėdo. Tikiuosi, kad nesuklydau ir mokytoja Katerina priims mano atsakymą,- vylėsi Andrea. Tuomet ji pradėjo klausti kitų mokinių minčių ir to, ką jie sumąslyja. Tada Andrea patogiai įsitaisė ir pradėjo laukti mokytojos komentaro apie visus atsakymus ir nuomones. Varnė labai norėjo padėti savo koledžui, kad šiam uždirbtų taškų..Privalome aplenkti grifus iki mokslo metų pabaigos,-užsibrėžė mergina.
1

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 7 metus »
Ginta atžygiavo į Žiobarotyros pamoką. Įėjus vidun pamatė, kad vaikų dar mažai. Nieko keisto, dar anksti... Tauškalė nuėjo ir atsisėdo į antrą suolą. Išgirdus klausimą trečiakursė pakėlė ranką.
- Na, pagrindinis skirtumas, kad čia moko visiškai kitokių dalykų/pamokų nei žiobariškose mokyklose. Ten vaikai eina penkis kartus per savaitę ir grįžta namo. Na, o Hogvartse mes čia būname visus metus, tik išvažiuoti galime per atostogas. Galima sakyti, kad burtininkų mokyklos ir žiobarų mokyklos yra visiškai skirtingos.
Gintai baigus pliurpti ji pasisukinėjo ar kas dar kelia ranką. Tauškalė žinojo, kad iš dalies ji buvo teisi, tik gal nelabai tiksliai atsakė į klausimą. Kaip bus taip bus,- pamanė ji.

*

Neprisijungęs Vintė Adamson

  • IV kursas
  • *
  • 504
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • even dearest blue's not there, though poets would find it
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 7 metus »
  Išgirdusi šį klausimą, Margareta, viena sėdinti galiniame suole prie lango, gan nustebo. Pati buvo lankiusi žiobarų mokyklą, tad žinojo, kuo šioji skiriasi nuo magiškos. Pirmakursė sutiko su visų prieš ją pasisakiusių mokinių atsakymais, tačiau turėjo ir savąjį.
  - Žiobarų mokyklą gali lankyti bet kas, ten sunku rasti bendraminčių. Joje tu nesi niekuo ypatingas, nesijauti it... radęs naują savo šeimą, - tyliai ir ramiai aiškino Marė, mintyse suvokdama, kiek daug šiuose žodžiuose tiesos. - Štai Hogvartse - priešingai. Paskirstymo kepurės dėka, tu pakliūni į koledžą, kuriame visi žmonės yra panašaus tipo, tačiau kartu ir su savo skirtinga nuomone bei interesais. Čia tikrai susirasi draugų. Magijos mokykloje laukiamas ne kiekvienas, čia patenka tik turintys gebėjimų kerėti. Pakliuvus į Hogvartsą, supranti, kad esi ypatingas bei pradedi labiau save vertinti.
  Išliejusi savo jausmus, varniukė atsikvėpė. Suprato, jog aiškino ne dėstytojai ar klasei, o pačiai sau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Margareta Ganė Riestanosė »

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

  • VI kursas
  • *
  • 256
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 7 metus »
   Įžengusi į klasę Elena apsidairė ir atsisėdo šalia Gintos Tauškalės. Tai buvo viena iš nedaugelio mergaičių grifiukių, kurias ji pažinojo. ,,Tikiuosi ji ant manęs nepyks...Bet kur man sėsti tuomet? Čia nematau daugiau jokių pažįstamų". Patogiai įsitaisiusi, Elena švystelėjo savo ranką į viršų:
   - Žiobarų mokyklose moko visiškai kitokių dalykų, taip pat nemoko burtų, niekas neskraido ant šluotų, ten nėra koledžų bei taškų, nėra miegamųjų, be to, ten niekas nebūna visus metus, kaip pavyzdžiui mūsų mokykloje. Žinau, kad visi atsakymai jau buvo sakyti, tačiau mano nuomonė nesiskiria nuo kitų.
   Baigusi Elena atsisuko į Gintą ir paklausė:
   - Ar nepyksti, kad atsisėdau prie tavęs? Daugiau nematau jokių pažįstamų grifiukų, bet jei nori, galiu persėst...
   Ji laukė Gintos atsakymo ir tikėjosi, jog jis bus teigiamas.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 7 metus »
Gražiausiai, reikia čia eiti į pamokas, kai jų nebeturėtų būti piktinosi grifas, jog turi keliauti į dar vieną Žiobotyros pamoką, kai jau visos baigėsi, o egzaminai ant nosies kabo. Įslinkęs į klasę, kaip ir visada Edgar'as susirado priimtiniausią, laisvą vietą sau ją užėmė ir laukė, kol pradės reikštis profesorė.
- Pagrindinis skirtumas tarp šių mokyklų yra tas, jog mes mokomės magijos ir su ja susijusių dalykų, o žiobarai mokosi visiškai skirtingų dalykų, nors keletas jų ir labai panašūs su magiškaisiais, tačiau jie apimą kitą repertuarą. Mažesni skirtumai tai būtų tokie, kad mūsų mokymo įstaigos yra pilyse, o žiobarų tiesiog paprastuose, erdviuose pastatuose ir jie juose negyvena ištisus metus, kaip mes,- gausiai išpyškino, ką žinojo juodaplaukis ir laukė tolimesnių nurodymų, nors viduje degė noru kuo greičiau sprukti iš tos pamokos.

*

Neprisijungęs Elna Klumpar

  • V kursas
  • *
  • 169
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • in libras libertas
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 7 metus »
 Elna nepastebimai įėjo į klasę ir apsižvalgė. Vidurinėje eilėje, trečias suolas buvo laisvas todėl Elna klestelėjo į jį ir laukė prasidedančios pamokos. Niekaip nesulaukdama varpo dūžių Klumpar pradėjo svajoti apie minkštą lovą miegamajame ir jau buvo pradedanti panirti į sapnų pasaulį kai staiga išgirdo profesorės balsą. Išgirdusi, kad reikai susėsti po du varnanagė pradėjo dairytis kur galėtų persesti. Galutinai apsidairiusi pastebėjo net tris varnangės. Prie kurios sėsti? Jau matau. Tvirtai apsisprendusi Elna savo išsitrauktus daiktus greitai sumetė atgal į kuprinę ir nužingsniavo prie mergaitės. Mestelėjusi akį ant uniformos perskaitė pavardę Veterfold. Tuomet ji greitai atsisėdo į laisvą kėdę šalia ir toliau klausėsi mokytojos. Išgirdusi profesorės klausimą Klumpar nusprendė palaukti kol bent kažkiek vaikų išsakys savo nuomones. Bet kai Elna nusprendė kelti ranką suprato, kad pasakys beveik tą pati. Nieko tokio svarbu, kad atsakysiu. Save pačią nuramino mergaitė. Ir lėtai kilstelėjo ranką. Gavusi leidimą pradėjo beveik kartoti tą patį ką pasakė kiti:
-Žiobarų mokykloje niekas nemokina burtų, nes tie patys mokytojai jų nemoka. Taip pat nėra tokių dalykų kaip koledžai, taškai. Aišku įprastose Žiobarų mokyklose jie negyvena, nemiega. Bet yra tokios mokyklos vadinamos urternatines. Atsiprašau jai netaip ištariau pavadinimą. Kuriuose mokiniai taip pat kaip ir čia gyvena toje mokykloje  visus mokslo metus,- nežinodama ką daugaiu pasakyti Klumpar nutilo. Prisiminusi suolo draugę varniukė pasuko galvą ir šyptelėjus tarė:
-Sveika. Tikiuosiu nepyksti, kad atsisėdau šalia. Beje koks tavo vardas?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Elna Klumpar »
Gyvenimas – repeticija spektaklio, kuris neįvyks.

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

  • ****
  • 358
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 7 metus »
Tądien lėtai žingsniuodama koridoriumi Caroline buvo labiau apatiška viskam, kas vyksta. Nors mergaitė nepyko dėl to, kad reikia eiti į pamoką, bet ir nesidžiaugė. Pravėrusi duris ji apsidarė. Mielai būtų sėdusi prie Gintos, bet šalia jos jau buvo įsitaisiusi kita iš matymo pažįstama grifiukė. Geriau apsižvalgiusi Caroline pamatė dar vieną savo koledžo mokinį - Edgar'ą. Apėjusi suolus atsisėdo prie jo. Mokytojai uždavus klausimą mergaitė pakėlė ranką ir tarė:
 - Apskritai žiobarų ir burtininkų mokyklos panašumų beveik neturi, išskyrus tai, kad abiejose vyksta pamokos. Žiobarai mokyklos mokosi visai kitų dalykų, bet manau, kad tai savaime suprantama. Vaikai žiobariškose mokyklose praleidžia maždaug pusdienį. Jose negyvena, nėra koledžų, tik klasės pagal mokinių amžių. Nėra ir taškų, o pamokas mokytojai veda konkrečiai amžiaus grupei. Statistiškai beveik kas antras, o kai kur ir kiekvienas žiobariškų mokyklų mokinys lanko bent po vieną užklasinės veiklos būrelį. Burtininkų mokyklose tokie dalykai nėra per daug akcentuojami. Natūralu, kad burtininkų mokyklose neprireikia ir psichologų, o socialinių pedagogų vaidmenį dažnai atlieka patys mokytojai, nes čia nuolat gyvendami kartu sutariame geriau, o ir samoningumo daugiau. Skiriasi ir abiejų mokyklų mokymo priemonės, bet tai jau kita tema. Mano nuomone burtininkų mokyklos daug geresnės,- baigusi savo tiradą atsikvėpė Caroline.
 Uf, daugokai susakiau. Tik reikia tikėtis, kad nenusišnekėjau...
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Elke Arlette Nieuwhof

  • I kursas
  • *
  • 61
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • always take a banana to a party
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 7 metus »
  Prie Dionės prisėdus šviesiaplaukei mergaitei iš to paties koledžo, rudaakė nusišypsojo.
- Žinoma, kad nepykstu. Taip tik dar smagiau! Aš vardu Dionė. Esu pirmakursė. O tu? - šyptelėjo. Tikėjosi, kad galbūt šis pokalbis pereis į draugystę. Būtų visai smagu. - Man patinka tavo šukuosena, - tarstelėjo, kad palaikytų pokalbį.
  Varniukė žvalgėsi aplinkui. Dauguma mokinių kėlė rankas ir žėrė teisingus atsakymus. Nors tepraėjo pora minučių, tamsiaplaukei ypač patiko jos pirma magiška pamoka. Dionė vylėsi, kad ir kiti dalykai tokie įdomūs, o mokiniai - protingi bei žingeidūs.
  Sukdama plaukų sruogą apie pirštą, mergaitė naujajai suolo draugei sušnibždėjo:
- Kokia pamoka šioje mokykloje pati šauniausia? Ar visos tokios pat smagios?

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

  • III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 7 metus »
 Nukabinusi nosį Dallifrea atėjo į pamoką. Tokia nuotaika šiuo laikotarpiu mergaitės gyvenime nebuvo kažkuo ypatinga, tačiau vis dar galėjo rasti savyje jėgų atnešti kūną į kabinetą, į žiobarotyros užsiėmimus. Įėjusi į klasę pamatė joje daug koledžo bendramokslių, atsisėdo prie merginos, vardu, berods, buvo Margareta. Ji sedėjo klasės gale, kas labai tiko Dalli.
 Išgirdusi klausimą, susimąstė. Lankė žiobarų mokyklą keletą metų prieš atvykstant į Hogvartsą, tad lyginti nebuvo sunku. Dauguma jos minčių jau buvo išsakytos, tačiau nusprendė pasakyti kažką, nieko bloga juk nenutiks. Pakilo iš savo vietos ir monotonišku balsu pradėjo atsakinėti.
 - Žiobarų mokyklose gali mokytis bet kas, burtininkų - tik magai. Žiobarai mokosi 12 metų, mes tik 7, tačiau pradedame mokslą vėliau. Pamokos yra labai skirtingos, tačiau tai suprantama, kad Žiobarai negalėtų mokytis transfigūracijos ar kerėjimo. Tačiau jie irgi mokosi istorijos, tik ne magijos. - trumpam nutilo, įkvėpė. - Be to, dauguma Žiobarų mokyklų nėra internatinės, taigi mokiniai jose negyvena. Taip pat nėra tokio dalyko kaip koledžai, mokiniai nerenka taškų. Jie yra vertinami pažymiais, kartais yra kaupiamasis pažymys.
 Baigusi savo tiradą, sėdo atgal į suolą. Pažvelgė pro langą, trumpam pažiūrėjo į lietų. Po minutės pažiūrėjo į suolo draugę, bandydama vos vos nusišypsoti. Šypsena išėjo nekokia, akys vis dar liko liūdnos, o ir lūpas perkreipęs šyptelėjimas vargu ar nors mažumėlę buvo panašus į tikrą šypseną. Bet ji bent jau pasistengė būti draugiška. Daugiau negali. Širdis vis dar plyšta.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Elna Klumpar

  • V kursas
  • *
  • 169
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • in libras libertas
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 7 metus »
-Koks gražus tavo vardas. Aš taip pat pirmakursė,- nusišypsojusi Elna atsakė į suolo draugės klausimą. -Dėkoju, - perbrauskusi per šviesius plaukus padėkojo už komplimentą Klumpar.
Tuomet stojo tyla tik girdėjosi kitų mokinių sakomi atsakymai. Elnai pasidarė labai įdomus langas todėl ji į jį pradėjo spoksoti. Varnanagei vėl pradėjo merktis akys. Kaip norėčiau atsidurti šiltoje lovoje... Tik staiga jos ausis pasiekė Dionės šnabždėsys. Papurčiusi galvą ir patrynusi akis Elna atsisuko į šalia sėdinčią mergaitę.
-Kol kas man labiausiai patinka žiobarotyra. Profesorė kartais pajuokauja. Tiksliau galbūt pašiepia mus, bet man patinka. Nebloga yra ir magijos istorija. Profesorė labai gera ir draugiška. Apie kitas kaip ir negaliu nieko pasakyti, nes esu ne maža tinginė ir miegalė. Taip kaip čia pasakius... Aš mėgstu praleidinėti pamokas. Einu tik į tas kurios man patinka. Bet galiu užtikrinti, kad Hogvartse tikrai smagu,- atsakiusi į bendraamžės klausimus Elna nuleido galvą ir įsmeigė akis į tuščia pergamento lapą.
-Atsiprašau, kad ir kaip keista to klausti, bet kokia tavo mėgtsmiausia spalva? Ir kodėl? - sužnibždėjo klausimą Dionei Elna.


Gyvenimas – repeticija spektaklio, kuris neįvyks.

*

Neprisijungęs Elke Arlette Nieuwhof

  • I kursas
  • *
  • 61
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • always take a banana to a party
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 7 metus »
  Mergaitei pagyrus jos vardą, Dionė kiek sutriko. Pati varniukė jį mėgo.
 - Ačiū, - šypsodamasi sumurmėjo ji. Tuomet pirmakursė prisiminė, jog taip ir nežino, kaip vadinti bendrasuolę. - Ee, pamiršai pasakyti savo vardą, - krizendama pranešė.
  Šviesiaplaukei pradėjus pasakoti apie savo tinginystę, Dionė išpūtė akis. Šioji mergaitė šiandien buvo panaši į ganėtinai energingą. "Na, matyt, tam yra priežastis", - nusprendė tamsiaakė. Ji džiaugėsi, išgirdusi, jog Hogvartse smagu. Apie tai anksčiau buvo pasakoję tėvai, tačiau aklai jais pasitikėti, kiekvienas suprantame, smagumo klausimais negali net vienuolikmetė.
  Sulaukusi neįprasto klausimo, Dionė mitriai atsakė:
 - Garstyčių. Ši spalva man labai patinka, mat ji nerėžia akies, tačiau neša gerą nuotaiką. Taip pat mėgstu salotinę, tačiau ne neoninę, o paprastą. Na, tokią, kokia yra žolė. O tau kuri spalva patinka? Su kuo ji asocijuojasi? Manai, kad asociacijos lemia mūsų spalvos pasirinkimą? - kadangi mokiniai vis dar nagrinėjo tą patį klausimą, atsirado laiko mažam pokalbiui.
 

*

Neprisijungęs Elna Klumpar

  • V kursas
  • *
  • 169
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • in libras libertas
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 7 metus »
-Oi atleisk visai pamiršau. Aš esu Elna, Elna Klumpar,- šyptelėjusi atsakė Klumpar savo suolo draugei.
Pastebėjusi šiokį tokį sumišimą Dionės akyse Elnai pasakojant apie savo tinginystę Klumpar tyliai sukrizeno. Vėl sukocentravusi dėmėsį ties Dione Elna palaukė atsakymo į savo tikrai ne į temą užduotą klausimą. Išgirdusi atsakymą Elna jį truputį pakomentavo:
-Garstyčių... Geras nedaug pažįstu žmonių kurie mėgtu tokią spalvą. Na taip man irgi labiau patinka ne neonine salotinė. Neoninės mano nuomone per daug rėžia akį. Mano mėgstamiausia spalva yra juoda. Tiesiog man ji jauki spalva. Su juoda splava jaučiuosi sava, kad ir kaip tai keista. Taip pat man patinka pilka. Ji taip pat man asocijuojasi su jaukumu ir viskuo kas gera... Gal ir lemia gali ir ne. Manau tai priklauso nuo žmogaus charakterio. Kadangi jau prakalbom apie spalvas tai kokia tavo spalva pati nemėgstamiausia? Ir galbūt tam yar kokia  nors priežastis?- baigusi savo litaniją Elna atsikvepė ir laukė draugės atsakymo.

((Atsipršau už tokį nerišlų tekstą nelabai buvo įkvėpimo, bet labai norėjau atrašyti ;) ))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Elna Klumpar »
Gyvenimas – repeticija spektaklio, kuris neįvyks.

*

Neprisijungęs Klarisa Horasija

  • VI kursas
  • *
  • 154
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • There are no winners. Only survivors.
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 7 metus »
Klarisa nepastebėtai greitai įbėgo į klasę,atsisėdusi į galinį suolą,varniukė stebėjo mokytojus judesius ir ant lentos atsiradusi užrašą:žiobarų mokyklos.
Išgirdusi klausimą,greitai pašoko,pakėlė ranką.Mokytoja nepastebėjo,tada Klarisa pasakė klasei:
-Žiobarų mokyklose nėra kvidičo,burtų,koledžų,taškų,yra tik pažymiai,klasės ir paprasti mokomieji dalykai.
Pasireiškus Klarisai klasė nieko nesuregavo.Klarisa nusprendė nieko nedaryti ir likti kamputyje vienut vienutėlė.Taip besedėdama suole Klarisa tenorėjo, kad greičiau baigtųs mokslo metai ir visos pamokos, ir vienatvė.Galiausiai suskambus skambučiui,Klarisa kaip žaibas išlėkė iš kabineto ir nudundėjo ilgais kolidoriais.
"Your naked body should only belong to those who fall in love with your naked soul." -Charlie Chaplin