1
4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VI kursas
 • *
 • 174
 • Taškai: 44
 • Lytis: Moteris
 • į savo pasaulį aš įsileisiu tave
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #90 Prieš 4 mėnesius »
  Blondinukė pirmą kartą po nutikimo grotoje nusišypsojo. Po dviejų savaičių pavargusiame veide galima buvo matyti nuoširdžią šypseną.
- Ta pati,- akimis nužvelgė vaikiną.- Tikrai, kad senai,- gūžtelėjo pečiais ir stebėjo, kaip Kajus pradanginą savo burtų lazdelę kelnių kišenėje.
  Švilpis buvo pirmasis, kuris pamatė ją, apsirengusią naujuoju jos šedevru. Nemigos arba košmarų kamuojama mergina naktimis ieško kitų būdų viską pamiršti. Ir įmantrių rūbų dizainas jai prikibo.
- Sunkiai,- tiesiai tarė Adelė.- Naktimis arba nemiegu, arba jeigu ir miegu tai košmarus sapnuoju,- paaiškino.- O kaip tu, Kajau?- pasistiebė gnomo ūgio mergina.
  Adelės oda pašiurpo nuo vaikino balso, kuris buvo pilnas rūpesčio. Nusipurčiusi ir patrynusi rankas, kad šiurpas nueitų, blondinė pilnai nusileido ant grindų. Pažvelgė garbaniui į jo tamsias akis ir nusisuko. Apėjo jį, atsisuko.
  - Niekas nepasikeitė,- suburbėjo varnė.- Grotoje man nuo pirštų nuslydo žiedai, kuriuos man dovanojo tėvai, pamečiau juos. Bet gal taip ir geriau,- spalvotųjų batų mergina atsiduso.- Kaip tau egzaminai?
  Trumpaplaukės kojos žengtelėjo į priekį ir slystelėjo ant šlapio grindinio. Susimėčiusi Adelė sugebėjo išlikti nenukritusi, tačiau galvą vėl persmelkė skausmas, kuris nuolatos kartojasi nuo tada, kai chimera tėškė ją į grotos sieną.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VII kursas
 • *
 • 295
 • Taškai: 61
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #91 Prieš 4 mėnesius »
Kajus plačiau įsišiepė, tačiau greitai šypsena subliuško, kaip pradurtas oro balionas.
-Nebandei Ligoninės sparne paprašyti kokio nors eliksyro dėl košmarų ir nemigos? - nedrąsiai paklausė, žvilgsniu nusekdamas Ginger veiksmus.
Trumpam sutriko, jog ši pasistiebė ant pirštų galiukų. Kvailos mintys sulindo į galvą tą akimirką, bet tik trumpam, vos tik Adelė "nusileido ant žemės" ir apėjo jį kaip kliūtį.
Kajus, atrodo, galėjo paslapčia lengviau atsikvėpti.
Švilpis pavartė akis.
-Na...kaip pati matai...gyvas,- pasikasė pakaušį,- Šiek tiek prisiminimai užgriūva, bet kol las gerai laikausi,- tarė, prisimindamas visai neseniai prieš akis iškilusį grotos įvykį, kai netyčiomis palietė randus ant kaklo.
-Aiškumėlis...
Kajus žvilgtelėjęs į Adelę, nužingsniavo prie vonios. Veido atspindis sublizgo putotame vandens paviršiuje.
-Tuoj numirsiu nuo tų egzaminų,- tyliai tarė, paliesdamas pirštų galiukais šiltai malonų vandenį,- Atrodo, nei vieno kol kas nereikės perašinėti,- nutilo,- Atrodo, pereisiu į kitą kursą,- vyptelėjo ir pasikėlė, mat buvo prisiklaupęs prie vonios krašto.
Dešinės rankos šlapi pirštų galiukai palietė gebenės medžio burtų lazdelę.  Netikėtai, staigiu ir įgudusiu judesiu ištraukė lazdelę iš kišenės.
-Aguamenti! - nei stipri, nei silpna vandens čiurkšlė ištrūko iš lazdelės galiuko ir nuskriejo link Adelės.
Kajus taip pasielgė tyčia: nujausdamas, kad merginą gali tuoj apimti tamsa, pasinaudojo lyg transfigūraciniais kerais, jog "auka" užpyktų ant jo ar kaip, bet tik, kad nepanirtų į tą tamsą, kad jos negatyvias mintis užgoštų kitokios mintys.
Arba, tiesiog, tai galima vadinti kaip išdaigą Adelei.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VI kursas
 • *
 • 174
 • Taškai: 44
 • Lytis: Moteris
 • į savo pasaulį aš įsileisiu tave
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #92 Prieš 4 mėnesius »
- Paskutinius kelis kartus, kai gėriau eliksyrus kažkaip geriau nebūdavo,- nudelbė savo akis į batus. Jie gražūs.
  Sutrikęs švilpis privertė varnę tyliai sukikenti. Pro šios akis ir ausis lengvai jokios smulkmenos nepraslysdavo ir šis kartas nebuvo išimtis, vaikinas lengviau atsikvėpė šiai nusileidus. Kajui pavarčius akis Adelė jį dramatiškai atkartojo.
- Džiugu girdėti,- nusišypsojo. Akis užkabino vaikino veiksmas, kuomet šis prilietė savo kaklą.- Ar šie randai tau liko po chimeros užpuolimo?- klaustelėjo susirūpinus.- Nes man šie,- ištiesė tik kairę koją ir parodė randelius nuo sudraskymų.- Nuo jos.
Adelės veidas persikreipė šiam tarus, kad tuoj numirs. Jos mėlynosios akys keistai žvilgtelėjo į jį lyg sakydamos ‘nejuokauk taip, parazite’. Bent kažkas pereis. Sarkazmas suskambo jos galvoje.
- Aš nepanašu, kad pereisiu,- nusuko akis. Šiai buvo kiek gėda.- Nieko nesuvokiu apie apsigynimą nuo juodosios magijos. Ničnieko,- atsiduso.
  Susisukus protui, blondinės akyse sekundėlei pradėjo lietis vaizdas, tačiau Winterso paleista vandens čiurkšlė įžiebė šios tyrose akyse pykčio ugnelę ir viskas lyg ir stojo į vietas. Tik galvą dar vis kankino nenumaldomas skausmas.
- Tu tyčiojies iš manęs?- suburbėjo blondinė ir jau rimtai paslydus nudribo ant savo minkštosios.- Auč,- sudejavo ši nuo skausmo.- Mano galva, mano užpakalis, šūdas, Wintersai, man skauda.
  Varnė palengva atsistojusi atsilenkė atgalios sutraškindama savo nugarą. Dabar daug geriau. Suraukus savo mažą nosytę pažvelgė į garbanių ir vaikiškai sukryžiavus rankas ant krūtinės nusisuko.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VII kursas
 • *
 • 295
 • Taškai: 61
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #93 Prieš 4 mėnesius »
-Taip, nuo chimeros,- tarstelėjo Kajus, kurio žvilgsnis nuslydo per Adelės  apdraskytą koją,-Hmm...gerai, kad bent tau kojos nenuplėšė.
Kajus susiraukė, nė neatkreipdamas dėmesio į Ginger mimiką.
-O bandei pasistengti ir pabandyti pereiti? -gan kiek rimtai paklausė. Į šius dalykus jis žiūrėdavo rimtai - padėtis neleido pro akis praleisti koledžiečių, kurie dar turėjo galimybę pereiti į kitą kursą,- Na, jei tau apsigynime nuo juodosios magijos nesiseka, tai man žiobarotyroje ir kažkiek transfigūracijoje,- gūžtelėjo pečiais, lyg juokais sakydamas: "nesu genijus, padėk!",- Apsigynime nuo juodosios magijos šiek tiek gaudausi, tai jei reiks pagalbos gali kreiptis į mane,- linksmai šyptelėjo Wintersas.
Tačiau net ir toji šypsena, kuri laikėsi iki pat vandens čiurkšlės paleidimo į merginą, greitai pradingo, vos tik prefektas išvydo pykčio liepsneles Adelės akyse.
Ups. Netyčia.
Uh! Pavyko! Bet dabar saugok savo sėdimąją-
tačiau minties nepabaigė negalėdamas patikėti savo akimis.
Adelė nepuolė jo draskyti nagais ar šaukti, ne, ji padarė geriau - vaikiškai sukryžiavo rankas ant krūtinės ir nuo juo nusisuko.
Kaip geras antausis jam.
Auč.
Tačiau Kajus yra Kajus, tik gūžtelėjo pečiais ir lengviau atsiduso, sarkastiškai įsišiepdamas.
Man pavyko ir aš dar neužmuštas!
-Ne, nesityčioju. Tiesiog....sunku paaiškinti. Geriau priežasties ir nesužinok,- prabilo,- Hm...žinau. juk pats nevieną kartą dribęs ant sėdimosios,- , bet tai nutikę labai senai,- pabaigė mintyse.
Žengtelėjo artyn prie Adelės.
O ko galvą skauda?- tačiau kilusį klausimą nurijo,- Turbūt nuo košmarų, nemigos ar ko nors dar pridirbo toji chimera.
-Nagi, pyktis tave sugrauš,- sustojo prie Adelės nugaros, tačiau jau nebesišypsodamas,- Kvailai pasielgiau, bet...nepyk,- tyliau pridūrė.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VI kursas
 • *
 • 174
 • Taškai: 44
 • Lytis: Moteris
 • į savo pasaulį aš įsileisiu tave
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #94 Prieš 4 mėnesius »
- Bandžiau, bet jeigu ir išlaikysiu likusius egzaminus, nepereisiu, tai net nemanau, kad verta stengtis,- savim nusivylus blondinė atsiduso.- Bet aš pati kalta, per dažnai galvojau apie tėvus ir įklimpau į liūdesėlio upeliuką, o kai išbridau, jau per vėlu.
  Sužinojus, jog vaikinui nesiseka transfigūracijoje ir žiobarotyroje nusijuokė, šie dalykai jai visad sekėsi labiausiai.
- Man kaip tik šie patys lengviausi. Ir žinoma kreipsiuos jeigu prireiks, labai ačiū,- nusišypsojo.
  Adelės rankos dar vis buvo sukryžiuotos, tačiau galva pasisuko į vaikiną, kuris priartėjo prie jos nugaros. Per šią perbėgo nemalonus jausmas, vėl tie patys šiurpuliukai, todėl varnė sudrebėjo. Sugrauš? Gerai, šitas patinka. Atlaisvinusi rankas iš kišenės išsitraukė savąją lazdelę ir jau ruošėsi nusitaikyti į Kajų ir paleisti kokius nors kerus, tačiau sekundėlei sustingo. Lėtai nuleido ranką kartu su lazdele. Akyse šmėstelėjo prisiminimas, kai kažkada vienam švilpiui vos neištrynė atminties. Adelė nuo to laiko bijojo į kažką atstatyti lazdelę.
- Taip, kvailai. Bet nieko tokio,- atsisuko, mirktelėjo ir nusijuokė, o lazdelę grąžino į šios vietą.- Smagu žinoti,- nesusilaikius grasiai nusijuokė mergina išgirdus, jog vaikinas pats nekartą dribęs.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Adelė Ginger »
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VII kursas
 • *
 • 295
 • Taškai: 61
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #95 Prieš 4 mėnesius »
Kajus linktelėjo, leisdamas suprasti, jog bet lauks jos "pasivaidenimų su klausimais ir vadovėliais".
Tamsios akys atidžiai stebėjo Adelę, neprasbrūdo ir jos šiurpuliukai, tačiau Kajaus antakiai tik iš nuostabos išsirietė, bet nieko nesakė, kaip ir dėl pakeltos ir greitai nuleistos burtų lazdelės.
-Tai gerai,- lakoniškai tarė, gūžteldamas pečiais.
Mostelėjęs burtų lazdele ir sumurmėjęs burtažodį, karštoko oro srovė nuskriejo link Adelės drabužių, šiuos tobulai išdžiovindama.
Kajus paslėpė burtų lazdelę į kelnių kišenę.
Jau buvo bežengęs prie staliuko pasiimti rankšluostį, kuris vargiai priminė (jau buvo išdžiuvęs), jog jo savininkas maudėsi šioje milžiniškoje prefektų vonioje, Kajus atsisuko į Ginger.
-Draugai? - netikėtai paklausė šis,- Ne pora, bet tik paprasti draugai?- patikslino Švilpynės prefektas.
Kajus buvo girdėjęs apie garsiojo Švilpynės širdžių ėdiko merginas, buvo tikrai nustebęs, jog susitiko su viena iš Keito buvusiųjų merginų. Neilgai trukus, Kajus suvokė apie kokį asmenį kaip antrąją šeimą kalbėjo Adelė grotoje, ežero pakrantėje.
Na, aš tikrai neketinu pasekti Keito keliu,- pagalvojo prefektas, prisimindamas "nutikimą" Ūdrų Žabanguose, prie Bovey upės.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VI kursas
 • *
 • 174
 • Taškai: 44
 • Lytis: Moteris
 • į savo pasaulį aš įsileisiu tave
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #96 Prieš 4 mėnesius »
  Mėlynos akys pažvelgė į garbanių, kuris išdžiovino jos rūbus, ji paprastai linktelėjo. Prisėdo ant suolo. Sėdimąją dar vis skaudėjo, tačiau ne taip kaip galvą. Iš kelnių kišenės išsitraukė degtukų dėžutę ir ją atidarė, tačiau šioje buvo siūlas ir adata. Pasiėmė raudonos spalvos siūlą, o savo lazdele greitai, rodos, net nepastebėtai mostelėjo ir ištarė Engorgio,  adatai padidėjus, pravėrė pro ją siūlą ir kilstelėjo koją ant suolo. Pasilenkusi prie dešiniosios kojos, paraitojo kelnes į viršų ir raudona spalva kryžiukais užliejo klešnės apačią. Pati blondinė nežinojo kodėl taip padarė, tačiau atsipalaidavus galvos skausmas visad išnykdavo. Šis kartas nebuvo išimtis. Nusiraminusi, skausmo nebekankinama mergina padėjo galvą ant kelių. Tikrai norėjo miego. Šitiek naktų nemiegojus. Siaubas.
  Rodos, jau akys buvo užmerktos, tačiau Kajaus klausimas visus miegus išblaškė. Draugai? Adelė sudvejojo. Tačiau burna lyg pati, nieko nevaldoma prasivėrė:
-Ką? Taip, žinoma,- sumirksėjo žemaūgė.-Draugai,- šyptelėjo.
  Sąvoka ‘draugai’ ne visada jai buvo suprantama. Vieni yra ‘draugai draugai’, kiti ‘draugai’, dar kiti ‘paprasti draugai’. Suprask kaip nori. Tačiau šįkart blondinė nepaslydo, nenukrito į tą pačią duobę kaip su ankstesniu švilpiu. Šios širdis buvo palikta ramybėje. Nejučiomis Adelė nusišypsojo pati sau. Širdis nespurdėjo, o pilve nebuvo nemalonaus jausmo.
-Taigi, drauge,- pašokusi nuo suolo prabilo Adelė. Nuo rankos nuėmė plaukų gumutę ir susirišo ‘moliūgėlį’, kad plaukai nekristų į akis.- Avifors,- pamosavo savo juodmedžio lazdele į rankšluostį, kuris greitai pavirto paukščiu.
  Paukštukas paskraidė, o varnei ištiesus ranką nusileido ant jos. Paslėpusi lazdelę kišenėje, kaire ranka paglostė baltai pilkų plunksnų savininką.
- Susipažink, jis bus Rankšluostinis,- meiliai pažiūrėjo į karvelį.- Taip, mažyli?- nusišypsojo Adelė ir paleido jį iš rankų.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VII kursas
 • *
 • 295
 • Taškai: 61
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #97 Prieš 4 mėnesius »
Kajus nusišypsojo išgirdęs teigiamą atsakymą, tačiau šypsena subliuško, vos Adelės rankose atsidūrė burtų lazdelė. Neilgai trukus, ore skaidrė paukštukas, jo rankšluosčio kilmės.
Švilpis suraukė antakius. Tačiau nepyko.
Akimirką dėbsojo į baltą plunksnų kamuoliuką ir mintijo, ką pasakius.
Tu ką tik mane palikai be žodžių,- pamanė šis ir sunkiai atsiduso.
-Rodos, man teks įsigyti naują rankšluostį,- apmestinai liūdnu balsu tarė, tačiau tamsios akys žibėjo linksmumu.
Čia kaip stalo tenisas: jei atmuši kamuoliuką staigiau, tai ir priešininkas atmušt taip pat.
Kajus žaibiškai atsidūrė prie Ginger.
-Vera Verto,- paukštukas pavirto į sidabrinę taurę.
Taurė, įgavusi potencinės energijos, krito ant grindų, bet, deja, visa tai jau buvo apgalvojęs Kajus- jis staigiai čiupo taurę kaire ranka ir rankšluostis-paukštukas-taurė neklestelėjo-nepakilo-nesudužo.
Švilpis pavartė sidabrinę taurę, o tada pažvelgė į Adelę.
Atsitraukė keliais žingsniais, tačiau šypsojosi.
-O koks tavo dabar žingsnis? - paklausė, leisdamas suvokti, jog dabar jie kaip ir žaidžia transfigūracijos žaidimą. Paversk į kažką ir neleisk, kad priešininkas tą paverstąjį daiktą turėtų pas save.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VI kursas
 • *
 • 174
 • Taškai: 44
 • Lytis: Moteris
 • į savo pasaulį aš įsileisiu tave
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #98 Prieš 4 mėnesius »
- Na, ką padarysi,- nusijuokė blondinukė.
  Sidabrinė taurė vaikino rankose privertė susiraukti žemaūgę.
- Ar tu įsitikinęs, jog tau nesiseka transfigūracija?- nuostabos neslėpdama Adelė pažvelgė į tamsiaakį lyg ieškodama kokios klastos.- Pamenu, kai prieš metus dar vargau su šiuo burtažodžiu,- nusijuokė.
  Tai dabar mes žaisim? Tiesiog puiku. Nekokia aš žaidėja būnu. Atsidususi mergina dar mąstė į ką paversti tą taurę, tačiau taip akimirksniu visi žinomi burtažodžiai ir išgaravo. Apstulbusi nuo savo ‘nuostabios’ atminties mėlynakė trinktelėjo sau per kaktą. Dar taip blogai nebuvo.
- Tikiuosi nebijai pelių,- lėtai ištarė Ginger prisiminusi seniai naudotą burtą.- Snufflifors,- juodmedžio lazdele pamosavus jau matė Kajaus rankoje pelę, kuriai tik ir knietėjo išsilaisvinti.- Jeetau, mažyli, ateik čia,- ne paslaptis, kad varnė baisiai mėgo įvairius graužikus.
  Vos tik pelė jau bus prisiglaudusi prie meniškos sielos merginos, pastaroji išsišiepė kaip niekad ir pažvelgė į Kajų žvilgsniu ‘prašaaau, nepaversk jos į nieką kitą, kokia ji miela, aaa’. Žinoma, Adelė dar norėjo kažką ‘pažaisti’ su transfigūraciniais burtažodžiais.
- Gali kažkuom paversti mano siuvimo reikmenis, bet tik ne šitą padarėlį,- sumurmėjo šviesiaplaukė ir priglaudė lūpas prie pelės.- Tik pabandyk ją paversti kuo nors kitu ir virsi ančiuku,- rimtai pagrasino mergina.- Ne ne, aš juokauju,- nusijuokė ši ir paleido pelę per savo rankas.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VII kursas
 • *
 • 295
 • Taškai: 61
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #99 Prieš 4 mėnesius »
Kajus pavartė akis.
-Vera Verto mokinamasi jau pirmame kurse, tai lengviausia išmokti,- pasiteisino,- Apie kitus transfigūracijos burtažodžius galiu jau patylėti,- šyptelėjo.
Švilpis nužvelgė taurę.
-Kad nebijau,- pakėlė akis į Adelę,- Versk, jei tik pavyks.
Ir jai pavyko.
Pilko kailiuko graužikas su mažomis juodomis akimis tupėjo jo delne ir stengėsi ištrūkti. Akimirką būsimasis kvidičininkas pagalvojo, jog transfigūracija - tikrai keistas dalykas.
Vargu ar žiobarai paaiškintų, kodėl vieni daiktai virsta kitais. Pala, nebūtų galima paaiškinti taip, kad tuose daiktuose kažkas pasikeičia? Molekulių padėtys ar kaip?
Dvivardis nesipriešindamas perdavė Adelei pilkąjį graužiką.
Mintyse skambėjo vienas burtažodis, bet ar jam pavyks jį įvykdyti? Neapsikvailins prieš Adelę? Pala, pala, juk nėra transfigūracijos genijus. Pats sakė Adelei, jog nesiseka jam šis mokslas. Tai kaip dar gali galvoti apie apsikvailinimą?
-Tada užkvarksėsiu, kol mane atversi,- tarė su šypsena,- Atrodo neturėčiau problemų - ančiukai yra irgi geltoni.
Kajus sunėrė rankas ant krūtinės.
-Taip, žinoma, Adele, jau supratau. Vis vien mane paversi ančiuku, gali  taip skubiai sakyt, jog juokauji,-rimtai išpyškino Švilpynės prefektas, nors pats juokavo.
-Lapifors,- staiga mostelėjo lazdele ir kitą akimirką rankšluostis-paukštukas-taurė-pelė užuot tapusi normaliu kiškiu, tapo labai plaukuota pele su kiškio ausimis.
Kajus vos susitvardė, smagiai nusikeikęs.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VI kursas
 • *
 • 174
 • Taškai: 44
 • Lytis: Moteris
 • į savo pasaulį aš įsileisiu tave
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #100 Prieš 4 mėnesius »
- Visada pavyksta,- mirktelėjo trumpaplaukė.
  Ir tai buvo tiesa, kažkodėl atvirkščiai nei kitiems, blondinei puikiai sekėsi daiktus paversti gyvūnais, tačiau į kitus daiktus dar reikėdavo pasistengti.
- O Vera Verto tikriausiai pirmajame kurse ‘pramazinau’ kaip ir penktajame daugelį kitų burtažodžių,- gūžtelėjo pečiais.
  Iš tiesų Adelė nesiskundė dėl pirmajame kurse praleistų pamokų, šiai sekėsi ir taip. Tačiau penktasis kursas. Jai tai buvo svarbu ir vis dar keikė save už pamokų praleidimą ir namų darbų stumimą šalin.
- O ne, kaip išsigandau!- dramatiškai iškėlė rankas, kuriose vis dar laikė lazdelę ir pelė, į viršų.- Patikėk, vaidensiuos tavo sapnuose,- primerkė akis Adelė keistai nusišypsodama.
  Ji vertino šią draugiją su Kajumi labiau nei kada kažką buvo vertinusi. Nieko net nedarydamas vaikinas, tik ją išklausydamas ir paprasčiausiai gražiai elgdamasis, buvo įtrauktas į merginos draugų ratą. Ir ši kol kas to visiškai nesigailėjo. Manė, kad blogiau už pametimą jau negali būti.
- O ne,- pradėjo nuoširdžiai juoktis varnė. Šiandien ji nesitikėjo pamatyti pelės ir kiškio hibrido.- Nagi, pamėgink dar kartą, nesinori turėti vargšo išsigimusio peliuko,- šypsena nedingo nuo Bethoveno gerbėjos veido.
  Mėlynos akys pažvelgė į Kajaus tamsiąsias ir lyg su menku, nematomu stumtelėjimu paragino pabandyti dar kartą.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VII kursas
 • *
 • 295
 • Taškai: 61
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #101 Prieš 4 mėnesius »
Kajus sukrizeno.
-Vis dar nepatikiu savo ausimis, kad sutikau varnę, kuri praleidžia pamokas,- nusišypsojo,- hm...stereotipai...-ir nutilo, -Kaip manai, turėtų egzistuoti stereotipai? - staigiau paklausė.
Stereotipai buvo neatsiejami nuo Švilpynės - tą suvokę Kajus, vos buvo sutikęs Kupidoną. Jaunesnysis švilpis buvo gyvas
dar tais stereotipais, kaip ir kažkiek klastuolis Daffyd. Tačiau Švilpynės prefektas norėjo tikėti, kad besiremiančiųjų tais kvailais koledžo stereotipais yra mažiau nei prieš kokius kelis ar keliolika metų.
-Lauksiu tavęs pasirodant mano sapnuose,- nusišypsojo,- Bet nepažadu, kad juose bus logikos,- linksmai pridūrė.
Pastaraisiais kartais Kajus sapnuodavo tik du dalykus: maistą ir miškus. Ir niekur nebuvo logikos. O sapnuose turi būti bent kiek nors logikos? Kajaus taip nemanė.
Švilpis linktelėjo.
-Jei taip sakai, tada gerai. Bandysiu dar kartą. Lapifors,- mostelėjo burtų lazdele.
Pelės ir kiškio hibridas pradėjo keistis: kūno formos, masė padidėjo, ir tada kuo tikriausias kiškis atsidarė ant Adelės rankų.
Kajus apsidžiaugė: iškėlė suspaudęs kumščius į viršų.
-Pagaliau!
Kajus šypsojo plačiai. Niekada jam nebuvo pavykę iš antro karto panaudoti transfigūracijos kerus.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VI kursas
 • *
 • 174
 • Taškai: 44
 • Lytis: Moteris
 • į savo pasaulį aš įsileisiu tave
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #102 Prieš 4 mėnesius »
- Matai, kokių dar stebuklų būna,- pakraipė galvą varnė.- Šiaip mano gyvenimas tikrai nėra paremtas stereotipais. Galbūt tiems, kurie neturi savo nuomonės, tai yra jų ramstis, tačiau man,- susimąstė.- Nope,- nusišypsojo.- O tu kaip? Egzistuoja jie tau?
  Tiesa, būdama jaunesnė Adelė bandydavo būti kaip kiti, prisitaikyti ir gyventi stereotipais, tačiau bėgant laikui toks jos mąstymas buvo nustumtas šalin. Šiuo metu blondinė darė tai, kas jai patiko, nebandė būti kaip kiti ir negyveno dėl kitų. Dažnai jautėsi išskirtinė dėl savo savimylos savybės, tačiau tuo labai ir nesiskundė.
- O išvis kada nors būna sapnuose logika? Man vienas sapnas pasikartoja maždaug kas pusmetį ir aš jį praminiau ‘kubu’, nors ten tiesiog baltos linijos juodame fone,- gūžtelėjo pečiais, niekada nesuprato šio sapno, o tuo labiau priežasties, kodėl jis kartojasi.
  Merginos rankose atsiradęs kiškis įžiebė dar didesnę šypseną. Retas, kuris sugebėdavo iš antro ar trečio karto ‘patransfigūruoti’.
- Vau,- nustebusi šviesiaplaukė neslėpė nuostabos.- Tikrai tavimi didžiuojuosi,- šyptelėjo dar kartą.
  Kajaus džiaugsmas prajuokino Adelę, kad ši pati iškėlusi triušį į viršų apsisuko iš laimės. Spindinčios, tyros akis pažvelgė į švilpį. Taip nuoširdžiai apsidžiaugusi, tad atrodo, ši diena buvo ypatinga. Pozityvu trykštanti mergina vos susivaldė neapkabinusi tamsiaakio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Adelė Ginger »
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VII kursas
 • *
 • 295
 • Taškai: 61
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #103 Prieš 3 mėnesius »
-Neegzistuoja,- šyptelėjo Kajus. Susiraukė.
-Neesu sapnininkas, tai nieko tau nepasakysiu. Jei būtų pamoka apie sapnus tokio pačio nuobodumo kaip ateities būrimas, vargu ar joje iš viso pasirodyčiau.-gūžtelėjo pečiais,- Ateities būrimo niekados nesuprasiu.
Nors nereikia sakyti "niekados",- pamintijo.
Nekaltai nusišypsojo.
-Ačiū.
Krūtinėje pasklido šiluma, supratus, jog Adelė apsidžiaugė ir privertė ją pozivytumu trykštančiu geizeriu.
Visgi, nors jam pavyko transfigūruoti iš pelės į kiškį, Kajus nenutuokė ką su tuo kiškiu daryti. Atversti į rankšluostį? Bet kaip? Neprisiminė jokių kerų, kurie gebėtų atversti paverstą daiktą į savo pradinę formą. Kita vertus, jam nerūpėjo, jog visam laikui praranda savo rankšluostį - niekis, nusipirks naują.
-Pasilik sau tą kiškį,- tarė, paslėpdamas kišenėje savo burtų lazdelę,- Nusipirksiu naują rankšluostį. Man tai ne problema,- paaiškino, nepastebėdamas, kaip Adelė vos jo neapkabino.
Gal ir gerai, kad nepastebėjo, tuo metu nenutuoktų kaip elgtis. Jei ji jį būtų apkabinusi, jam reiktų susitingti kaip kokiam ledo luitui?
Atsakyti į apkabinimą?
Per daug klausimų ir galvos laužymų.
Nepatogi tyla.
-Tai...iki kito karto...?- nedrąsiai nusišypsojo Kajus, pažvelgdamas į varnės akis.
Ir po to išėjo iš prefektų vonios, aišku, be rankšluosčio, kuris pavirto į kiškį.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VI kursas
 • *
 • 174
 • Taškai: 44
 • Lytis: Moteris
 • į savo pasaulį aš įsileisiu tave
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #104 Prieš 3 mėnesius »
  Nusišypsojusi Adelė pasiėmė kiškį į rankas ir akimis išlydėjusi Kajų prisėdo ant suolo.
- Ir ką man dabar su tavimi daryti?- paglostė švelnų kailiuką.- Aišku, tas ir palaukt galėjo kol atversiu tave į rankšluostį, na, bet tebūnie, turėsiu augintinį.
  Supratusi, jog liko viena prefektų vonioje, blondinė nusprendė pasimėgauti šia akimirka. Jau buvo besiruošianti nusimesti drabužius, tačiau ją sustabdė jos mintys, kurios trumpam buvo nuklydusios į kitą pasaulėlį. Velnias! Greitai pašokusi blondinė pagriebė kiškį ir išskuodė iš vonios kaip tik galėdama greičiau, tikriausiai netgi prabėgo pro švilpį, kuris ne taip jau ir senai apleido prefektų vonią. Greitai nubildėjusi laiptais žemyn Ginger tiesiog išnyko už kampo, lyg jos net nebūtų buvę, nei vonioje, nei Hogvartse, nei pačiame burtininkų pasaulyje.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo nors verkiu.
                                                                            

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019