2
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

  • VII kursas
  • *
  • 366
  • Taškai: 136
  • Il n’y a pas de verités moyennes
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #105 Prieš 4 mėnesius »
Prefektų vonia jam tik asociavosi tik su transfigūracija. O kas gi tai gali pamiršti, tai, kai buvai su Adele ir savo rankšluostį keitinėjai iš vienos gyvos formos į kitą formą?
Kaip tik gera vieta praktikuotis
Reparifarge
.- pagalvojo septyniolikmetis, pasakęs slaptažodį ir įėjęs vidun.
Gūdūs žiemos vakarai jau buvo senai įgrįsę, Sniegas tik labiau užkniso vien taukšėdamas apie literatūrą (katinuks nebūtų katinas, vaikščiojantis kur nori, todėl kažkaip prisiartino prie žiobarų mokyklų). "Ooo, tas chebrantas skaitė "Hamletą"!", "Joja, joja lietuvaičiai! Neša, neša vainiką rūtų!" - ir visa tai atėjo būtent Sniegui išgirdus apie Radvano "Radviliadą". O, varge, tikiuosi, paliktas Švilpynės kambariuose neužkniso kitų.
Ištraukęs lazdelę, Kajus apsidairę aplink patalpą. Vos tramdydamas šypseną, pats sau tarstelėjo:
-Ką gi. Pradėkime.
Rasti objektą ant kurio praktikuosis buvo gan sunkoka. Prefektų vonia buvo nuošali vietelė, į kurią galėjo įžengti tik prefektai (aišku, pagal taisykles), tačiau objektų, tikančių transfigūracijai, gausa nepasižymėjo. Tada šovė nuostabi idėja. Kajus nudūmė prie vietos, kur sukrauti buvo vonios atributika, susirado muilo, jį su kerais padaugino. O tada...
- Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors,Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors, Ducklifors...- Kajus mosikavo lazdele dar kokius dvidešimt ar šimtą dvidešimt kartų, kolei prieš jį nepūpsojo penkių šimtų ir vieno muilo gabaliukų, turinčių geltonų ančiukų formą. O tada, visas linksmumas ir prasidėjo: koks šimtas ančiukų kabojo ore, dar vienas šimtas apverti plūduriavo vonioje, kai viena ančiukų porelė: viena tupėjo ant muilinės dangtelėjo, kitas buvo prilipintas prie krašto, o visi likę buvo sustatyti aplinkui vonią, atkartojant kai kurias scenas: vieną iš "Hobito", kai buvo keliaujama kalno link, antra - "Paskutinė vakarienė" ir taip toliau ir taip toliau. Žodžiu, čia Kajus pasitelkė savo fantaziją, o kai ši visiškai išseko - tiesiog random ančiukus išdėliojo taip, jog būtų sunku nueiti link vonios neužmynus ant mažuliukų ančiukų. Kai viskas buvo baigta - Kajus klestelėjo prie durų, pastatė prieš save vieną nepavykusį ištransfigūriuoti muilinį ančiuką ir iškėlė lazdelę.
-Reparifarge!
Nope, nepavyko. Bandom iš naujo!
-Reparifarge!
Defekruoto ančiuko kojos tik pradingo. Kajus stipriai suspaudė lūpas, bet nepasidavė:
-Reparifarge! Reparifarge! Reparifarge!
Mosikavo, mosikavo ir mosikavo, o ančiukas tai prarasdavo kojas, tai jas vėl kažkokiu būdu susigrąžindavo, tai prarasdavo sparnus, snapą ir vėl tai atsirasdavo. Kajus jau buvo bepradėjęs nejuokais nervintis ir širsti ant savęs. Galvoje kirbėjo noras tiesiog pasiduoti ir tiesiog išeiti, tačiau James Veitch idėja, kurią ir pasiėmė su ančiukais vonioje, jį sulaikė. Ne, palauk. Pabandyk dar kartą. Atmintyje iškilo ta scena, kai prieš Adelę bandęs paverstą kažkuom rankšluostį (tiksliai jau nebeprisiminė) paversti į kiškiu, tačiau nepasisekė. Tą kartą Adelė paragino jį nenuleisti rankų...
Ir Kajus pabandė.
Deja. Kajus sunkiai atsiduso ir pakilo. Muilinis ančiukas taip ir stovėjo, kuom ir buvo paverstas - ančiuku. Prefektas liūdnai šyptelėjo.
-Bent jau pasidžiaugiau vis tuom,- pakėlė akis į patalpą, geltonuojančią ir baltuojančią nuo muilinių ančiukų.
Netrukus Kajus paliko vonią, tokią kokią ir sukūrė, nieko neatversdamas atgal. O kam? Jei jam nepavyko bent vieno nepavykusio ančiuku atversti, tai kodėl neprajuokinus kitų?
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

 

  • Hogvartsas.LT © 2007-2020